Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Zgłaszająca osoba: agnieszka1305

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Parfum (Fragrance), Steareth-21, Citronellyl Methylcrotonate, Glyceryl Caprylate. (22.07.2011)

Cena: 6,90zł / 60ml
/bw/

• nie działa
  • Chyba nie sięgnę już po żaden produkt firmy Ziaja - co jeden to niewypał. Tak też było z tym antyperspirantem.

Używałam go w trakcie zimy - to okres, kiedy nie pocę się intensywnie i czasem sięgam nawet po zwykłe dezodoranty. Jednak zdecydowałam się na ten antyperspirant - bo łagodny itp. Pierwsze wrażenia - nie chce się wchłaniać, nic a nic. Nie zrażam się, czekam na działanie.

Niestety, ten produkt praktycznie nie działa. Nie odnotowałam żadnej ochrony przed poceniem się. Równie dobrze mogłabym nie użyć niczego. Co gorsza, produkt daje niemiły zapach, jakby zjełczałe owoce i kwiaty.

Kolejną wadą jest brudzenie ubrań - ten produkt robi to wprost spektakularnie. Przy innych brudzących antyperspirantach nie miałam przynajmniej problemów z dopraniem ubrań - a tu ten problem się pojawił.

Jedyną zaleta jest faktyczna delikatność i brak drażnienia skóry - ale gdybym nie użyła niczego to też byłaby ukojona także jaka to zaleta w tym przypadku...

Produkt nie spełnia podstawowych obietnic, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na minus
  • Kupiłam go bo skończył mi się anty-perspirant w sprayu i chciałam wypróbować ten cały "krem". Zawiodłam się.
    Nie każdy anty-perspirant na mnie działa. Jestem nawet skłonna powiedzieć, że większość nie działa. Niestety ten się do nich zalicza. Myślałam, że "activ" będzie oznaczał wzmożoną ochronę przed poceniem.

+ plusem jest zapach, jest świeży i długo zostaje na skórze
    + wygodne opakowanie
    + wydajny (niestety), bo nie mogę się bo pozbyć
    + nie podrażnia, nawet zaraz po depilacji! To jeden z większych plusów.

Z plusów to na tyle, bo warto zadać sobie pytanie, czy ten kosmetyk w ogóle działa...

- po pierwsze nie wchłania się. Byłam już nawet tak zdesperowana, że po minimalnej aplikacji biegałam po domu przez kilka minut z rękami w górze, żeby pachy wyschły -_- wyschły, ale nie do końca i wtedy miałam wrażenie, że są brudne, bo nadal minimalnie się kleiły.
    - co najważniejsze, nie działa. Nic a nic. Jak się pociłam bez używania to tak samo pocę się po użyciu.

Chociaż uważam Ziaję za dobrą i tanią firmę to po ten specyfik już nie sięgnę i serdecznie go odradzam.

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • brudzi i śmierdzi- nie polecam
  • Głównym minusem tego antyperspirantu jest to że fatalnie się wchłania i brudzi ubrania. Do tego okropny, intensywny, chemiczny zapach pomarańczy do którego nie da się w żaden sposób przyzwyczaić.

Plusy to:
    -niska cena i dobra dostępność
    -ładne, estetyczne opakowanie
    -nie podrażnia skóry
    -gdy w końcu się łaskawie wchłonie to już skóra jest sucha cały dzień (gdzie nie mam problemu z nadmiernym poceniem)

Minusy przeważają na mojej ocenie, są na tyle dokuczliwe że więcej produktu nie kupię a innym odradzam.

Chcesz pochwalić Yenna_N za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • O ile uwielbiam kosmetyki z Ziaji to ten antyperspirant jest totalnym rozczarowaniem. Sięgnęłam po niego, gdy szukałam jakiegoś antyperspirantu w kulce, zachęcił mnie niską ceną i marką. Jednak nie sprawdził się za dobrze.

Plusy:
    -cena
    -opakowanie, małe poręczne
    -aplikacja, kulka się nie zacina, raz, dwa i po aplikacji
    -nie podrażnia, a nawet łagodzi po depilacji

Minusy:
    -zapach, okropnie sztuczna pomarańcza
    -działanie, nie zapobiega nadmiernemu poceniu się, długo się wchłania
    -zostawia ślady na ubraniach

Niestety,ale nie kupię go ponownie, nie spełnia swojej podstawowej roli, są o wiele lepsze antyperspiranty i to wcale nie wiele droższe.

Chcesz pochwalić herbaciarka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • + cena
    + wydajność
    + dostępność

- zapach
    - nic nie chroni przed poceniem
    - słabo się wchłania
    - zostawia żółte i białe plamy na ubraniach

Niestety, zużyłam 2 opakowania tego antyperspirantu, chciałam dać mu kolejną szansę, ale nie sprawdził się. Zapach antyperspirantu w połączeniu z zapachem potu był tak nieprzyjemny i wyczuwalny przeze mnie, że na pewno więcej go nie kupię. Brudził wszystkie moje białe i carne bluzki. Codziennie musiałam czekać mniej więcej 4-5 minut, aby produkt się wchłonął. Jedyny i najlepszy, jak dla mnie, pozostaje męski Old Spice Whitewater.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Po pierwsze, nie jestem osobą która ma duży problem z poceniem. Pocę się raczej normalnie, w wakacje gdy jest za gorąco lub pod wpływem stresu. Ziaja ACTIV w takiej roli sprawdza się po prostu dobrze.

+ ochrona przed potem
    + przyjemny cytrusowy zapach antyperspirantu
    + szybko się wchłania
    +cena

- może trochę brudzić czarne ubrania

Chcesz pochwalić Piratek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Antyperspirbnt spełnia swoje zadanie. Dobrze chroni przed potem, i w dodatku jest delikatny. Dla ludzi bez problemów z nadmiernym poceniem jest idealny.. Jedenym minusem jest męczący zapach sztuczny i zbyt nachalny..

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze chroni przed poceniem
  • Kupiłam już 2 opakowanie, co świadczy o tym, że jest dobry. Długo szukałam dobrego i łagodnego antyperspirantu. Pocę się dość mocno, a antyperspirant daje radę

Plusy:
    +chroni przed potem, tegoroczne upały pozwoliły mi na przetestowanie kosmetyku w ekstremalnych warunkach i bardzo dobrze się sprawdził. Po intensywnym treningu lub po długotrwałym wysiłku w gorącym słońcu mam oczywiście plamy, ale w upalny dzień i przy codziennych czynnościach daje radę
    +przyjemnie pachnie, świeżo, a zapach znika- nie lubię, gdy gryzie się z perfumami
    +przy wysiłku fizycznym nie zmienia zapachu na brzydki,
    +kulka nigdy się nie zacina, leci odpowiednia ilość kosmetyku
    +opakowanie wygodne i estetyczne, minimalistyczne,
    +szybko wysycha na skórze,
    +cena niska,
    +wydajny (chociaż chyba wszystkie kulki są wydajne)
    +nie podrażnia, nie wysusza skóry

Minusy:
    -czasem przy zaaplikowaniu większej ilości moze bielić ubrania,

To jeden z lepszych antyperspirantów, które uzywałam. Mam kolejny i wraz z blokerem równiez z Ziaji będą moimi aktualnymi ulubieńcami.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • na plus
  • kupiłam go w rossmannie w przecenie ok 5 zł

Plusy
    + zero mokrych plam potu
    +zero przykrego zapachu
    +wydajny (jedno opakowanie nawet na 4 miesięce)
    +cena

Minusy
    - długo się wchłania
    -działa ok 12 h (na opakowaniu bark żadnej informacji)

+/- zapach po jakimś czasie już drażni

ogl bardzo dobry jeden z najlepszych antyperspirantów jakiego miałam okazje używać

Chcesz pochwalić LovellyXD za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry antyperspirant. Nie uczula, nie podrażnia nie wywołuje reakcji alergicznej. Szybko się wchłania nie mam uczucia nieprzyjemnej wilgoci.Nie zauważyłam białych ani żółtych śladów na ubraniach. Nie do końca odpowiada mi zapach ale to mało istotne. Moim skromnym zdaniem lepszy niż nowy Adidas

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?