Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Zgłaszająca osoba: agnieszka1305

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Parfum (Fragrance), Steareth-21, Citronellyl Methylcrotonate, Glyceryl Caprylate. (22.07.2011)

Cena: 6,90zł / 60ml
/bw/

• Niestety nie
  • + cena
    + wydajność
    + dostępność

- zapach
    - nic nie chroni przed poceniem
    - słabo się wchłania
    - zostawia żółte i białe plamy na ubraniach

Niestety, zużyłam 2 opakowania tego antyperspirantu, chciałam dać mu kolejną szansę, ale nie sprawdził się. Zapach antyperspirantu w połączeniu z zapachem potu był tak nieprzyjemny i wyczuwalny przeze mnie, że na pewno więcej go nie kupię. Brudził wszystkie moje białe i carne bluzki. Codziennie musiałam czekać mniej więcej 4-5 minut, aby produkt się wchłonął. Jedyny i najlepszy, jak dla mnie, pozostaje męski Old Spice Whitewater.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Po pierwsze, nie jestem osobą która ma duży problem z poceniem. Pocę się raczej normalnie, w wakacje gdy jest za gorąco lub pod wpływem stresu. Ziaja ACTIV w takiej roli sprawdza się po prostu dobrze.

+ ochrona przed potem
    + przyjemny cytrusowy zapach antyperspirantu
    + szybko się wchłania
    +cena

- może trochę brudzić czarne ubrania

Chcesz pochwalić Piratek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Antyperspirbnt spełnia swoje zadanie. Dobrze chroni przed potem, i w dodatku jest delikatny. Dla ludzi bez problemów z nadmiernym poceniem jest idealny.. Jedenym minusem jest męczący zapach sztuczny i zbyt nachalny..

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze chroni przed poceniem
  • Kupiłam już 2 opakowanie, co świadczy o tym, że jest dobry. Długo szukałam dobrego i łagodnego antyperspirantu. Pocę się dość mocno, a antyperspirant daje radę

Plusy:
    +chroni przed potem, tegoroczne upały pozwoliły mi na przetestowanie kosmetyku w ekstremalnych warunkach i bardzo dobrze się sprawdził. Po intensywnym treningu lub po długotrwałym wysiłku w gorącym słońcu mam oczywiście plamy, ale w upalny dzień i przy codziennych czynnościach daje radę
    +przyjemnie pachnie, świeżo, a zapach znika- nie lubię, gdy gryzie się z perfumami
    +przy wysiłku fizycznym nie zmienia zapachu na brzydki,
    +kulka nigdy się nie zacina, leci odpowiednia ilość kosmetyku
    +opakowanie wygodne i estetyczne, minimalistyczne,
    +szybko wysycha na skórze,
    +cena niska,
    +wydajny (chociaż chyba wszystkie kulki są wydajne)
    +nie podrażnia, nie wysusza skóry

Minusy:
    -czasem przy zaaplikowaniu większej ilości moze bielić ubrania,

To jeden z lepszych antyperspirantów, które uzywałam. Mam kolejny i wraz z blokerem równiez z Ziaji będą moimi aktualnymi ulubieńcami.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • na plus
  • kupiłam go w rossmannie w przecenie ok 5 zł

Plusy
    + zero mokrych plam potu
    +zero przykrego zapachu
    +wydajny (jedno opakowanie nawet na 4 miesięce)
    +cena

Minusy
    - długo się wchłania
    -działa ok 12 h (na opakowaniu bark żadnej informacji)

+/- zapach po jakimś czasie już drażni

ogl bardzo dobry jeden z najlepszych antyperspirantów jakiego miałam okazje używać

Chcesz pochwalić LovellyXD za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry antyperspirant. Nie uczula, nie podrażnia nie wywołuje reakcji alergicznej. Szybko się wchłania nie mam uczucia nieprzyjemnej wilgoci.Nie zauważyłam białych ani żółtych śladów na ubraniach. Nie do końca odpowiada mi zapach ale to mało istotne. Moim skromnym zdaniem lepszy niż nowy Adidas

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dezodorant, nie mój zapach
  • Od ok 3 lat nie mogę stosować wielu dezodorantów. Nie wiadomo dlaczego, ni z tego ni z owego zaczęły mnie uczulać, a po ich stosowaniu mam swędzące, ciemne plamy pod pachą. Metodą prób i błędów, długo szukałam czegoś co nie będzie mnie podrażniało. W końcu znalazłam - anty-perspirant w kremie z Ziaji.
    Zaczęłam od wersji Activ (tylko taka była w sklepie), a gdy zobaczyłam pożądane działanie znalazłam swój ulubiony zapach - Soft. Używam go od ponad dwóch lat, od tego czasu nie szukam innego dezodorantu, bo ten jest dla mnie idealny.

PLUSY:
    + nie uczula nawet bardzo wrażliwą skórę !!
    + długotrwały (przez cały dzień utrzymuje się zapach oraz blokuje pocenie się)
    +cena
    +wydajny
    +ładne, poręczne opakowanie

MINUSY:
    - długo się wchłania, dlatego najlepiej po kilku sekundach delikatnie zdjąć nadmiar produktu np papierem toaletowym lub chusteczką higieniczną
    - intensywnie pachnie sztuczną, chemiczną cytryną

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Activ -1, Soft- powyżej 5

Chcesz pochwalić ynk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie pocę się nadmiernie i produkt zapewnia mi odpowiednią ochronę.
    Wygodny w użyciu. Mimo, że nie mam w zwyczaju czekać na wyschnięcie, to nie sprawia mi dyskomfortu. Nie zauważyłam też śladów na ubraniach.
    Brak alkoholu i barwników.

Cytrusowy zapach, ja się przyzwyczaiłam, ale początkowo skojarzył mi się z odświeżaczem powietrza, co może być jedynym minusem.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze prawie skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kikimorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Plusy ;
    + szybko się wchłania
    + nie bieli ciemnych ubrań
    + nie ciapka się pod pachami
    + estetyczne opakowanie
    + nic się nie wylewa gdy nie stoi pionowo
    + cena
    + ładny pomarańczowy zapach
    + po miesiącu użytkowania nie pocę się nawet bez niego
    + wydajny

Minusy:
    -dostępność
    -troszkę długo się wchłania/schnie raczej do stosowania wieczorem gdy się nie spieszymy rano może być trochę niewygodnie po jego użyciu

Cena to ok 8 zł
    Moja ocena 8/10

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie pachnie
  • Ładny, pomarańczowy zapach. Jeśli chodzi o skuteczność to nie jest perfekcyjnie ale daje radę. W czasie upałów warto stosować jakiś bloker a ten dezodorant jako uzupełnienie. W umiarkownej temoeraturze działa cały dzień. Buteleczka jest poręczna, produkt nie wylewa się. Jest wydajny.

Chcesz pochwalić perelka1411 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij