Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Zgłaszająca osoba: agnieszka1305

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Parfum (Fragrance), Steareth-21, Citronellyl Methylcrotonate, Glyceryl Caprylate. (22.07.2011)

Cena: 6,90zł / 60ml
/bw/

• Super
  • Plusy ;
    + szybko się wchłania
    + nie bieli ciemnych ubrań
    + nie ciapka się pod pachami
    + estetyczne opakowanie
    + nic się nie wylewa gdy nie stoi pionowo
    + cena
    + ładny pomarańczowy zapach
    + po miesiącu użytkowania nie pocę się nawet bez niego
    + wydajny

Minusy:
    -dostępność
    -troszkę długo się wchłania/schnie raczej do stosowania wieczorem gdy się nie spieszymy rano może być trochę niewygodnie po jego użyciu

Cena to ok 8 zł
    Moja ocena 8/10

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie pachnie
  • Ładny, pomarańczowy zapach. Jeśli chodzi o skuteczność to nie jest perfekcyjnie ale daje radę. W czasie upałów warto stosować jakiś bloker a ten dezodorant jako uzupełnienie. W umiarkownej temoeraturze działa cały dzień. Buteleczka jest poręczna, produkt nie wylewa się. Jest wydajny.

Chcesz pochwalić perelka1411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Moim zdanie bardzo dobry. Ma swoje plusy jak i minus.

+dobrze chroni przed nadmierną potliwością
    +cena całkiem przyzwoita
    +zapach cytrusów, który niektórych może drażnić
    + wydajny

-długo się wchłania
    -brudzi czarne ubrania jeśli nie poczekamy aż wchłonie się cały

Używam antyperspirantów tylko latem i ten jest już ze mną drugi "sezon".
    Polecam go z całego serca.
    Próbowałam wiele kulek które albo w ogóle nie działały albo powodowały, że pociłam się bardziej mimo iż nie mam problemu z potliwością antyperspirant stosuję profilaktycznie.

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone, drugie rozpoczęte

Chcesz pochwalić Ewelina_1895 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Cena mówi sama za siebie- tańszy o kilka zł niż przeciętny antyperspirant ze sklepowej półki (Adidas, Rexona). Działanie też słabsze. Ani nie chroni przed nadmierną potliwością, ani nie niweluje nieprzyjemnego zapachu. Niestety u mnie się nie sprawca wcale. Wrzucę go do torebki jako antyperspirant awaryjny i więcej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze chroni przed nadmiernym poceniem
  • Uwielbiam kosmetyki firmy Ziaja. Po przygodzie z Blokerem, postanowiłam wypróbować antyperspirant Activ. Nie rozczarowałam się

Jak dla mnie:
    z plusów - dobrze chroni
    nie zostawia plam na ubraniach
    ma intensywny, cytrusowy zapach (choć innym może on przeszkadzać)
    niska cena

z minusów - długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić landi0909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Zazwyczaj używam antyperspirantów w sprayu, jednak raz skusiłam się na Ziaję w kulce.

Nie był to najgorszy wybór, ale myślę, że do kulek się jednak nie przekonam

Zacznę od plusów:
    Cena w stosunku do wydajności jest bardzo niska, zapłaciłam ok. 6-7zł a kulka starczyła na 4 miesiące.

Ładny, świeży zapach

Opakowanie, w którym pod światło widać ile produktu jeszcze zostało.

Jest bardzo delikatny dla skóry, nie podrażnia nawet po depilacji.

Minusy są trzy:
    Zdecydowanie za długo się wchłania.

Brudzi ubrania - nie bardzo, po praniu wszystko schodzi, no ale jednak :P

Myślę, że w cieplejsze dni sobie nie poradzi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam tego antyperspirantu już chyba 3 lata. To mówi samo za siebie Nie podrażnia mojej skóry, ma fajną konsystencje, nie brudzi ubrań bo szybciutko się wchłania, a do tego jest tani. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: ojej sporo na pewno powyżej 10

Chcesz pochwalić miniwaay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Antyperspiranty Ziaja są super, choć po blokera się jesczze nie skusiłam, wszytkie pozostałe przetestowałam i każdy mogę polecić. Wzorowe działanie, dość szybko sie wchłania, NIE PODRAŻNIA, super niska cena. Wersja activ jest dobra, ale wybieram soft, ponieważ zapach bardziej przypadł mi do gustu.

POLECAM BARDZO

Chcesz pochwalić salazmandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych antyperspirantów, tani i skuteczny
  • Antyperspirant Activ Ziaji należy do jednych z moich ulubionych antyperspirantów, stosuję go regularnie:
    + jest wydajny i tani;
    + dobrze chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem (sprawdzony na treningach);
    + wygodny w aplikacji (kulka);
    + nie wysycha;
    + ma przyjemny zapach;

Używam tego produktu od: 2013 r
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, jak na anty-perspirant
  • Od pewnego czasu staram się zminimalizować używanie anty-perspirantów na rzecz naturalnych dezodarantów (np. ałun). Idzie mi dobrze, ale w zanadrzu, na ekstremalne sytuacje, mam jakiś delikatniejszy anty-perspirant.

Przekonałam się, że ant-perspiranty Ziaji są w miarę skuteczne i nie tak inwazyjne, jak produkty, które zapewniają ochronę przed poceniem przez trzy doby(!) Po anty-perspirant sięgam, gdy wiem, że stres albo wysiłek fizyczny mogą sprawić, że będę czuła się niekomfortowo.

(W tajemnicy przed samą sobą muszę przyznać, że moja skóra chyba już na dobre oduczyła się współpracy z zapychającym anty-perspirantem i teraz nawet na jogging mogę używać deo naturalnego i wcale nie śmierdzę jak skunks ale cicho-sza, do tego faktu muszę przekonać jeszcze swoją, trochę oporną, głowę! )

Wracając do Ziaji: nie blokuje pocenia, ale blokuje brzydki zapach, produkt ma dużą, wygodną kulkę, ładnie pachnie, nie wylewa się z opakowania, jest wydajny i starcza na długo. W miarę szybko schnie, raczej nie zostawia białych śladów, nie uczula. Zawiera chlorek aluminium, niestety.

Mam nadzieję, że niedługo wyeliminuję wszelkie anty-perspranty i przejdę do naturalnej ochrony przed poceniem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Twitter za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij