Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Zgłaszająca osoba: agnieszka1305

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Parfum (Fragrance), Steareth-21, Citronellyl Methylcrotonate, Glyceryl Caprylate. (22.07.2011)

Cena: 6,90zł / 60ml
/bw/

• Super
  • Plusy ;
    + szybko się wchłania
    + nie bieli ciemnych ubrań
    + nie ciapka się pod pachami
    + estetyczne opakowanie
    + nic się nie wylewa gdy nie stoi pionowo
    + cena
    + ładny pomarańczowy zapach
    + po miesiącu użytkowania nie pocę się nawet bez niego
    + wydajny

Minusy:
    -dostępność
    -troszkę długo się wchłania/schnie raczej do stosowania wieczorem gdy się nie spieszymy rano może być trochę niewygodnie po jego użyciu

Cena to ok 8 zł
    Moja ocena 8/10

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie pachnie
  • Ładny, pomarańczowy zapach. Jeśli chodzi o skuteczność to nie jest perfekcyjnie ale daje radę. W czasie upałów warto stosować jakiś bloker a ten dezodorant jako uzupełnienie. W umiarkownej temoeraturze działa cały dzień. Buteleczka jest poręczna, produkt nie wylewa się. Jest wydajny.

Chcesz pochwalić perelka1411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Moim zdanie bardzo dobry. Ma swoje plusy jak i minus.

+dobrze chroni przed nadmierną potliwością
    +cena całkiem przyzwoita
    +zapach cytrusów, który niektórych może drażnić
    + wydajny

-długo się wchłania
    -brudzi czarne ubrania jeśli nie poczekamy aż wchłonie się cały

Używam antyperspirantów tylko latem i ten jest już ze mną drugi "sezon".
    Polecam go z całego serca.
    Próbowałam wiele kulek które albo w ogóle nie działały albo powodowały, że pociłam się bardziej mimo iż nie mam problemu z potliwością antyperspirant stosuję profilaktycznie.

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone, drugie rozpoczęte

Chcesz pochwalić Ewelina_1895 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Cena mówi sama za siebie- tańszy o kilka zł niż przeciętny antyperspirant ze sklepowej półki (Adidas, Rexona). Działanie też słabsze. Ani nie chroni przed nadmierną potliwością, ani nie niweluje nieprzyjemnego zapachu. Niestety u mnie się nie sprawca wcale. Wrzucę go do torebki jako antyperspirant awaryjny i więcej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze chroni przed nadmiernym poceniem
  • Uwielbiam kosmetyki firmy Ziaja. Po przygodzie z Blokerem, postanowiłam wypróbować antyperspirant Activ. Nie rozczarowałam się

Jak dla mnie:
    z plusów - dobrze chroni
    nie zostawia plam na ubraniach
    ma intensywny, cytrusowy zapach (choć innym może on przeszkadzać)
    niska cena

z minusów - długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić landi0909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Zazwyczaj używam antyperspirantów w sprayu, jednak raz skusiłam się na Ziaję w kulce.

Nie był to najgorszy wybór, ale myślę, że do kulek się jednak nie przekonam

Zacznę od plusów:
    Cena w stosunku do wydajności jest bardzo niska, zapłaciłam ok. 6-7zł a kulka starczyła na 4 miesiące.

Ładny, świeży zapach

Opakowanie, w którym pod światło widać ile produktu jeszcze zostało.

Jest bardzo delikatny dla skóry, nie podrażnia nawet po depilacji.

Minusy są trzy:
    Zdecydowanie za długo się wchłania.

Brudzi ubrania - nie bardzo, po praniu wszystko schodzi, no ale jednak :P

Myślę, że w cieplejsze dni sobie nie poradzi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam tego antyperspirantu już chyba 3 lata. To mówi samo za siebie Nie podrażnia mojej skóry, ma fajną konsystencje, nie brudzi ubrań bo szybciutko się wchłania, a do tego jest tani. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: ojej sporo na pewno powyżej 10

Chcesz pochwalić miniwaay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Antyperspiranty Ziaja są super, choć po blokera się jesczze nie skusiłam, wszytkie pozostałe przetestowałam i każdy mogę polecić. Wzorowe działanie, dość szybko sie wchłania, NIE PODRAŻNIA, super niska cena. Wersja activ jest dobra, ale wybieram soft, ponieważ zapach bardziej przypadł mi do gustu.

POLECAM BARDZO

Chcesz pochwalić salazmandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych antyperspirantów, tani i skuteczny
  • Antyperspirant Activ Ziaji należy do jednych z moich ulubionych antyperspirantów, stosuję go regularnie:
    + jest wydajny i tani;
    + dobrze chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem (sprawdzony na treningach);
    + wygodny w aplikacji (kulka);
    + nie wysycha;
    + ma przyjemny zapach;

Używam tego produktu od: 2013 r
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, jak na anty-perspirant
  • Od pewnego czasu staram się zminimalizować używanie anty-perspirantów na rzecz naturalnych dezodarantów (np. ałun). Idzie mi dobrze, ale w zanadrzu, na ekstremalne sytuacje, mam jakiś delikatniejszy anty-perspirant.

Przekonałam się, że ant-perspiranty Ziaji są w miarę skuteczne i nie tak inwazyjne, jak produkty, które zapewniają ochronę przed poceniem przez trzy doby(!) Po anty-perspirant sięgam, gdy wiem, że stres albo wysiłek fizyczny mogą sprawić, że będę czuła się niekomfortowo.

(W tajemnicy przed samą sobą muszę przyznać, że moja skóra chyba już na dobre oduczyła się współpracy z zapychającym anty-perspirantem i teraz nawet na jogging mogę używać deo naturalnego i wcale nie śmierdzę jak skunks ale cicho-sza, do tego faktu muszę przekonać jeszcze swoją, trochę oporną, głowę! )

Wracając do Ziaji: nie blokuje pocenia, ale blokuje brzydki zapach, produkt ma dużą, wygodną kulkę, ładnie pachnie, nie wylewa się z opakowania, jest wydajny i starcza na długo. W miarę szybko schnie, raczej nie zostawia białych śladów, nie uczula. Zawiera chlorek aluminium, niestety.

Mam nadzieję, że niedługo wyeliminuję wszelkie anty-perspranty i przejdę do naturalnej ochrony przed poceniem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Twitter za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki dobry jak myślałam
  • Testuję rożne dezodoranty i ostatni, kupiony przeze mnie produkt, to właśnie ziaja activ. Liczyłam na trochę więcej, ponieważ do tej pory miałam pozytywne skojarzenia z tą marką. Prowadzę dosyć aktywny tryb życia, często uprawiam sport i niestety ten antyprespirant okazał się za slaby. Do stosowania codziennie podczas kilkugodzinnego siedzenia za biurkiem w zupełności wystarcza, ale na wieczorny trening niestety nie nadaje się. Nie neutralizuje silnego, przykrego zapachu, ani nie ogranicza potliwości. Jeśli chodzi o konsystencję, to dobrze się rozprowadza i wchłania. Natomiast pachnie krótkotrwale i trochę podrażnia skórę, zwłaszcza po depilacji

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny i tani
  • Świetny anty-perspirant. Wypróbowałam go latem, kiedy pot jest wyjątkowo uciążliwy i obecny. Zadziałał i od tego czasu używam go bez przerwy. Nie podrażnia, nie wysusza skóry. Ma przyjemny zapach i kremową konsystencję. Szybko wysycha, nie brudząc ubrań. Starcza na długo

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić agata95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Używałam tego antyperspirantu jakieś dwa lata temu. Kupiłam go zachęcona niewysoką ceną i fajnym, dodającym energii, pomarańczowym zapachem. Antyperspirant dobrze chronił przed potem i - z tego co pamiętam - raczej nie brudził ubrań. Nie wysuszał skóry pod pachami, był taki kremowy, może nawet trochę ją nawilżał. Był bardzo wydajny i przez to - niestety - zapach, który na początku mnie zachwycił, pod koniec opakowania zaczął mnie męczyć. Za to odejmuję jedną gwiazdkę i dlatego nie wiem, czy ponownie bym kupiła ten produkt, jednak nadal uważam, że to bardzo dobry, niedrogi antyperspirant.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych zastrzeżeń
  • Chyba nic złego nie moge powiedzieć o tym anty-perspirancie. Zapach świetny- nie mdły i jakby zaduszony, tylko świeży i soczysty ) Co do mojej potliwości, to bez użycia jakiegokolwiek antyperspirantu miałabym mocno spocone pachy. Ten, i się z tego bardzo cieszę, nie zawiódł i to były jednak dobrze wydane pieniążki. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, ponieważ w kwestii antyperspirantów w kulkach co rusz próbuję innych.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anielix za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK.
  • Mam większe problemy z poceniem się niż przeciętna osoba, choć jestem już po etapie dojrzewania... Zazwyczaj po ok. 4 godzinach od użycia antyperspitantu mam mokre plamy pod pachami... Jak było z ziają?

Wybrałam ziaję ACTIV, ponieważ mój tryb życia jest dość aktywny - szykowanie się rano w pośpiechu, poranne biegi na autobusy, to tu to tam.

Co zaważyłam po pierwszym użyciu? A raczej poczułam cytrusowy zapach, a raczej smrodek, bo mi ta woń osobiście nie podeszła. Na - również jest to, że schnie dłuuugo. No, a na + to to, że jest dużo antyperspirantu w opakowaniu.

Do sedna - ze stresem sobie nie radzi, zazwyczaj daje radę bez plam na ubraniu do.... 5-6h? No, ale potem neutralizuje zapach, więc tutaj duuuży plus.

Ogólnie jest to OK, tani antyperspirant, daje radę w normalnych warunkach do 6h Teraz kupiłam wersję sensitiv i ta ma dużo lepszy zapach i lepiej chroni, ale zobaczymy co będzie potem

Ilość zużytych opakowań: 1, 60ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie przypadł mi do gustu
  • jestem bardziej zadowolona z wersji soft - activ zupełnie do mnie nie trafia
    -zapach: straszny, niby owocowy ale zmieszany z potem jedzie okropnie
    -działanie: moim zdaniem wersja soft lepiej radzi sobie z potem i jego przykrym zapachem (ale może to też dlatego, że używałam obu antyperspirantów w różnych okresach, porach roku itp)
    -zostawia białe ślady
    -podrażnia pachy, non stop coś mnie swędziało po nim

kompletny niewypał z mojej strony, nie umiem nic dobrego o nim powiedzieć - może tylko tyle, że jest bardzo wydajny i nie chce się skończyć...

Chcesz pochwalić upja za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry !
  • Super dezodorant w kulce bo ma:
    - piękny, świeży zapach,
    - brak białych śladów,
    - dobra ochrona przed potem i jego zapachem,
    - cena - niska,
    - szybko się wchłania,
    - wydajny.
    Nie widzę absolutnie żadnych minusów.
    Polecam wszystkim dziewczynom !!!

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiony zakup
  • Jestem bardzo zawiedziona, nie liczyłam na cuda, ale to co kupiłam, to jest wielka pomyłka -całe szczęście nie zapłaciłam dużo bo chyba 6zł, :

- nie ma żadnych działań antyperspirancyjnych
    - w ogóle, ale to w ogóle nie niweluje przykrego zapachu, śmiem stwierdzić że jeszcze po żadnym używanym przeze mnie antyperspirancie, zapach potu nie był tak wyczuwalny, jak w przypadku tego
    - szybko się wchłania, aż nawet za szybko, bo mam uczucie, jakbym się wodą smarowała

Ogólnie, żałuję że kupiłam, więcej tego błędu nie popełnię.

Używam tego produktu od: Kilku tygodniu
    Ilość zużytych opakowań: Używam pierwszego

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Przez długi czas miałam problem z dobraniem antyprespirantu, ten oczywiście też nie był idealny ale często do niego wracałam po bardziej nieudanych próbach ze względu na:
    + zapach, + dostępność i +wydajność. Chronił moją skórę przed potem przez jakieś 3 h, oczywiście wcześniej był problem z tym żeby założyć bluzkę, bo -długo wysycha i -lepi się. Mam co do niego mieszane uczucia.

Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weroniq94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Nie mam większych problemów z potliwością więc ten antyperspirant sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Kupiłam go ze względu na cenę i bardzo ładny cytrusowy zapach. Nawet gdy ćwiczę intensywnie to wszystko jest mokre- z wyjątkiem pach więc produkt najwidocziej działa jak powinien do tego jest bardzo wydajny. Polecam

Używam tego produktu od: 8 miesicy

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach!
  • zawsze do niego wracam
    jak dla mnie zapach cudowny! i czuje go potem jeszcze długo
    nie brudzi ubrań, DZIAŁA, chroni przed poceniem przez 24h, bardzo wydajny i do tego bardzo tani, naprawdę polecam

jedyny minus jaki zauważyłam to dość długo się wchłania ale mi to w sumie nie szczególnie przeszkadza

Używam tego produktu od: od zawsze (czasem z przerwami na próbownie innych)
    Ilość zużytych opakowań: duuużo

Chcesz pochwalić xxmania za czytelną i pomocną recenzję?
  • POMYŁKA
  • Jako, że w drogerii nie znalazłam mojego ulubionego antyperspirantu, sięgnęłam po Ziaję. Do tej pory wszystkie ich kosmetyki zachęcały mnie działaniem i ceną. Ten jest absolutną porażką, Oprócz ładnego zapachu nie robi nic.

+cena
    +zapach
    +dostępność

-brak efektów... jakichkolwiek
    -nie utrzymuje się zbyt długo
    -za to długo się wchłania

Dzięki temu kosmetykowi utwierdziłam się w przekonaniu, że antyperspiranty w kulce to w moim przypadku zupełnie nietrafiony zakup. Używam tego produktu od: 3 tygodnie Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie...
  • Bardzo się rozczarowałam. Uwielbiam Ziaję, ale ten produkt to nieporozumienie!

Plusy
    +cena
    +wygodne opakowanie
    +nie zostawiał śladów

Minusy
    -nie chroni dobrze przed poceniem, mało skuteczny. w upały nie nadaje się absolutnie
    -pachnie ładnie tylko po odkręceniu korka. na skórze śmierdzi okropnie!
    -długo się wchłania
    -trochę podrażniał mi skórę

Nigdy więcej nie kupię!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, 50 ml

Chcesz pochwalić agat_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 1
  • W poszukiwaniach dezodorantów natrafiłam na ziaję - za niewielką cenę warto spróbować - tak myślałam. Nie sądziłam, że jest tak skuteczny, nie drażni skóry, nie zostawia śladów na ubraniach. Działanie oceniam jako całodzienne w warunkach średniego wysiłku (czyt. praca biurowo-domowa, mały fitness w warunkach domowych). I cudowny słaby zapach, który nie konkuruje z perfumami.
    Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: około 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakaś porażka
  • Będąc zadowoloną z wersji "soft" kupiłam wersję "activ", ładny zapach mnie skusił i niestety, zawiodłam się.
    Nie spełnia żadnego ze swoich zadań, nie niweluje pocenia, nie odświeża, nie robi NIC.
    Co z tego, że w promocji cena niska, jak to coś nie daje żadnego efektu.
    NIE POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?