Ziaja, Antyperspirant w kremie `Activ`

Ziaja, Antyperspirant w kremie `Activ`

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

bez alkoholu, zapachowa, nie pozostawiająca plam
antyperspiranty
ochronne
w kulce

gorszy od blokera

używam żeby zużyć do konća jednak jest o wiele gorszy w hamowaniu pocenia od swojego brata "blokera",kupilam go jednak ze wzgledu na to ze bloker mnie podraznial .a wiec
plusy:
-zapach
-cena
-nie podraznia
-nie zostawia sladow
minusy:
-nie hamuje pocenia

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Spełnia swoje zadanie.

Antyperspirant Ziaja spełnia swoje zadanie. Posiada ładny delikatny zapach, który uprzyjemnia jego stosowanie. Po użyciu faktycznie nie pocę się, a na skórze ani ubraniu nie zostają żadne białe plamy. Nie pozostawia uczucia lepkości i szybko się wchłania. Nawet przy uprawianiu sportu lub większym wysiłku daję radę i nie powoduje nadmiernego pocenia. Niemniej jednak co kilka opakowań muszę robić sobie od niego przerwę, ponieważ stosowany na dłuższą metę, ciągle, czasem powoduje u mnie przesuszenie. Nie zmienia to jednak faktu że wracam do niego i na pewno będę w dalszym ciągu wracać. Skuteczny i bardzo tani.

Bardzo mocno przyzwoity, robi dobrze to co ma robić i tyle tak w zasadzie ;)

Okej, myślę, że to jeden z lepszych tego typu antyperspirantów, ogólnie to wygląda dość mega niepozornie, ale w moim odczuciu naprawdę ma skuteczne działanie.

Ogólnie to raczej zbyt mocno się nie pocę, ale i tak niektóre antyperspiranty mają z tym jakiś problem aby chociaż na chwilę zatrzymać mój pot, więc odziwo ten niewielki maluszek od Ziaji naprawdę świetnie sobie poradził z moim potem oraz z nieprzyjemnym zapachem.

Antyperspirant nie zostawia też takiej jakby "suchej warstwy na skórze", co jest moim zdaniem zdecydowanie na plus oraz co najważniejsze faktycznie ten produkt w żaden sposób nie zostawia białych śladów na ubraniach co jest naprawdę na giga plus~! ^^

Jak dla mnie super i jak najbardziej go polecam.
Jedyny minus jaki dostrzegam w tym produkcie to jego mega słaba wydajność :'(

nie spełnia swojego minimum

Zazwyczaj unikam tego rodzaju produktów, skłaniając się raczej ku dezodorantom, więc nie jestem pewna, co mnie skłoniło do wypróbowania tego antyperspirantu w kremie. Mimo że jestem fanką produktów Ziaji, niestety ten wypadł średnio w porównaniu do innych.
Ale zacznijmy od plusów. Produkt jest niezwykle wydajny, a jego niska cena sprawia, że jest atrakcyjny cenowo. Zakupiłam go w Hebe na promocji za niewielką kwotę, około 7 złotych. Pozytywnie zaskoczył mnie również jego świetny, orzeźwiający zapach, który można porównać do aromatu cytryny.
Co najważniejsze, antyperspirant ten nie podrażnił mojej skóry. Nawet po nałożeniu na ogoloną skórę w okolicy pachy nie pojawiło się pieczenie ani swędzenie.
Teraz jednak przejdźmy do mniej korzystnych aspektów. Nie jestem osobą, która zwykle mocno się poci, ale podczas treningu sytuacja zmienia się diametralnie. Ten antyperspirant nie poradził sobie z większym obciążeniem, co skutkowało uczuciem dyskomfortu i wilgotności podczas intensywniejszego wysiłku. Odczucie świeżości utrzymywało się krótko, co stanowiło pewien mankament.
Myślę, że ten antyperspirant sprawdziłby się lepiej w spokojniejszym trybie życia lub na co dzień, gdy nie planujemy zbyt dużego wysiłku fizycznego. W moim przypadku już wiem, że nie sięgnę po niego ponownie.

Najlepszy

To jest produkt, którego używam od lat. Niezmiennie jest dla mnie idealny. Zapach przyjemny, nie brudzi i nie zostawia śladów. Nawet po całym dniu, pacha jest sucha i wolna od nieprzyjemnego zapachu. Nie mogę powiedzieć na ten produkt złego słowa. Spełnia swoje zadanie w 100%.

Wielki zawód

Kupiłam kierowana poprzednimi bardzo pozytywnymi doświadczeniami z kosmetykami Ziaja. Dawno się tak nie zawiodłam i zachwyt nad firmą prysł jak mydlana bańka :(

Antyperspirant nie zapewnił przynajmniej z 90% z zapewnień producenta.

Już po 15 minutach od aplikacji byłam spocona i czułam nieprzyjemną wilgoć pod pachami, która nie chciała się wchłaniać. Miałam wrażenie, że potu jest więcej niż w dniach bez aplikacji.
Po godzinie zaczęła dawać się we znaki nieprzyjemna woń potu.
Antyperspirant wprawił mnie w niemałe zakłopotanie będąc mieście, musiałam ratować się szybką wizytą w pierwszej lepszej drogerii po dezodorant...
Nawet po wypraniu ubrania materiał pod pachami był sztywny.
Jedyne co się sprawdziło, że produkt mnie nie uczulił i był łagodny dla skóry.
Jedyny plus to cena.

Oceniam na Dobry +

Kupiłam go na promocji w Hebe i muszę stwierdzić, że cena idzie z jakością produktu.Ogólnie lubię kosmetyki od Ziaji , ale ten antyperspirant do moich ulubieńców nie należy.Skuteczność średnia jak dla kogoś kto się dużo poci nie sprawdzi się.Zapach rześki bardziej owocowy- zależy kto co lubi.Wykorzystam do końca, ale nie kupię ponownie.

Dobry kosmetyk za grosze

Nie mam się tu do czego doczepić. Antyperspirant w kulce o kremowej konsystencji. Nie zostawia plam ani jakichkolwiek śladów na ubraniach. Dobrze chroni przed poceniem się i niemiłym zapachem. Sam również ładnie, cytrusowo pachnie. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Opakowanie fajne, minimalistyczne. Na promocji idzie dostać go za 6-7zł, czyli cena mega. Jest tak samo wydajny jak inne produkty tego typu. Wart zakupu. Używając go, mam pewność, że nie będzie wpadki w postaci mokrych czy śmierdzących pach, a to bardzo ważne.

Dobry produkt w dobrej cenie

Szukałam dobrego antyperspirantu, który będzie chociaż trochę hamował pocenie oraz ładnie pachniał i ten się sprawdził. Nie blokuje zupełnie pocenia, ale tego nie oczekiwałam po tym produkcie. Pachnie cytrusowo, mi się podoba. Jest całkiem wydajny, w dobrej cenie.

całkiem fajny

Antyperspirant Ziaja kupiłam, bo był na promocji, a ja chciałam przetestować coś innego. Działał bardzo fajnie. Rzeczywiście hamował pocenie, chociaż mam wrażenie, że przy końcówce opakowanie ochrona nie była już taka silna. Antyperspirant szybko się wchłania, nie plamił ubrań i ładnie pachnie.

Dobrze działa

To ulubieniec mojej nastoletniej córki, używa go codziennie do szkoły i zużyła już kilka opakowań. Ja osobiście wolę żelowe formuły, ale używając go wszystko było w porządku. Hamował pocenie ( choć nie mam z tym dużego problemu). Był wygodny w użyciu,cena też jest atrakcyjna a dostępny jest nawet w naszym wiejskim sklepie. Zapach również ma przyjemny.

Super zapach

Bardzo fajny antyprspirant. Przede wszystkich pięknie cytrynowo pachnie. Szybko wchłania się w skore. Nie brudzi ubrania.
Nie posiada alkoholu dzięki czemu nie piecze skora po aplikacji zaraz po goleniu. Na chwile obecna jest z niego bardzo zadowolona ale z racji pogody ciało, paczy nie są narażone na pocenie się. Zobaczymy jak będzie się sprawował w lecie.
Na pewnie zakupie go drugi raz właśnie po to aby przetestować w okresie letnim.

Cytrynowy

Po używaniu produktu zauważyłam, że mniej się pocę i nie ma nieprzyjemnego zapachu pod pachami. Antyperspirant szybko się wchłania, naprawdę działa (a nakładam go na noc), nie pozostawia śladów na ubraniu oraz jest łagodny dla skóry - nawet po goleniu nie ma podrażnień. Ma również piękny zapach, taki cytrynowy. Jak na tę cenę to lepszych antyperspirantów niż z Ziaji chyba nie ma. Polecam!