Colorescience Pro, Corrector Kit (Paleta korektorów)

Colorescience Pro, Corrector Kit (Paleta korektorów)

Korektor zawiera pięć odcieni,którymi można skutecznie zakamuflować przebarwienia na skórze. Kolory można łączyc za pomocą pędzelka w celu dobrania dowolnego odcienia podkładu odpowiedniego do koloru skóry. Można nim rozświetlić cienie pod oczami, zamaskować niedoskonałości,jest też doskonały jako brązujący podkład. Jest bardzo trwały,na skórze utrzymuje się cały dzien, jest odporny na ścieranie.

Korektor może być stosowany jako cień do powiek i róż (z racji samych naturalnych składników w swym składzie).

rozświetlające
pod oczy, do twarzy
mineralna

Olbrzymie sińce pandy, zaczerwienione naczynka - tej paletce nic nie jest straszne ;)

Paletkę zakupiłam po namowie mojej kosmetyczki. Mam ogromny problem z sińcami wokół oczu - czasami ich kolor jest prawie tak intensywny jak śliwki węgierki.... oprócz tego mam cerę naczynkową skłonną do rumienienia - dlatego bardzo często mam problem z czerwonymi policzkami i pękającymi naczynkami szczególnie w okolicy płatków nosowych.
Paletka zawiera 5 kolorów. Sama używam 4 . 2 z nich są przeznaczone do tuszowania zaczerwienień, używam ich na zmianę w zależności od intensywności moich problemów. Kolejne 2 tuszują zasinienia. Przyznam szczerze że używam częściej tego przeznaczonego do bardzo dużego zasinienia. Ostatniego kolorku nie używam - czekam na lato jak się trochę opale wtedy bardziej naturalnie stopi się z moją cerą.
Podsumowując
PLUSY:

+bardzo duża pigmentacja, idealne krycie
+wysoka wytrzymałość
+niesamowicie dobra wydajność
+dobry pędzelek w zestawie
+ eleganckie opakowanie (przypomina paletki Inglot\'a tylko w innym kolorze ;))

MINUSY:

- czasami zabardzo odznacza się na zmarszczkach, muszę to później jeszcze czymś zatuszować
- wysoka cena (lecz biorąc pod uwagę wydajność myślę, że produkt jest jej warty)
- trudna dostępność

Ilość zużytych opakowań: nieustannie w trakcie 1 opakowania

super krycie!

Rozpoczynając swa przygode z makijazem mineralnym trafiłam na ciekawa oferte tej firmy mało znanej jeszcze w Polsce. Dla cery mieszanej i skłonnej do wyprysków korektor to podstawa wiec zdecydowałam sie nabyc mimo wysokiej ceny...i to jest to! Paletka jest swietna i mozna nia zrobic praktycznie cały makijaz. Trzeba jadnak nabac wprawy najlepiej metoda prob i błedow pocwiczyc na spokojnie a efekt gładkiej jednolitej buzi murowany! Kolory ładne swietnie sie mieszaja a produkt bardzo wydajny. Pół gwiazki odjełam jednak za cene i dostepnosc.
Mimo to polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Świetne korektory kryjące i lekkie zarazem

Super kryjące, wielofunkcyjne korekotry, ja łączę ję z pep up pen (tez z firmy colorescience pro) to taki rozświetlacz odbijający światło i wygładzający skórę pod oczami, wtedy mam genialny efekt rozświetlonych cieni. Mogę tymi korektorami maskowac niedoskonałosći skóry, profilować twarz i nakładać jako cienie na powieki!!!
Są świetnie dla mnie ponieważ jestem alergiczką i wszystko mnie uczula, a colorescience nie :)
polecam kontakt z ambasadorkami tej firmy ze strony www.colorescience.pl ponieważ są zniżki na kosmetyki 5% i przemyślane gratisy!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże jeszcze mam

Rewelacja

Kapitalny kosmetyk. Używam go od miesiąca i jestem absolutnie zachwycona. Jest dostępny dwóch zestawach kolorystycznych. Ja mam jasny, bardziej uniwersalny. Mam wielką ochotę na zestaw ciemniejszy, bo kolory przepiękne do wykorzystania jako cienie do oczu. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Cieszę się, że te kosmetyki są już dostępne w Polsce.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie