Powiększ Kanebo, Sensai Cellular Performance, Hydrachange Mask (Kremowa maseczka wygładzajaco-nawilżająca)

Zgłaszająca osoba: Karolinitka

Hydrachange Mask jest wyjątkowo kojącą kremową maseczką. Zawiera szybko wnikające w skórę aktywne składniki.Szybko koi i nawilża skórę. Optymalizuje syntezę kwasu hialuronowego w naskórku i skórze właściwej dzięki Kompleksowi Hydrachange. Głęboko nawilża i przywraca elastyczność oraz udoskonala wygląd. Minimalizuje drobne linie. Bogata konsystencja, daje gładkość i rozświetlenie.
Składniki aktywne:
- Kompleks hydrachange, który optymalizuje produkcję kwasu HA w skórze właściwej i naskórku
- Kwas hialuronowy
- Ekstrakt yuzu (japoński cytrus)
- Regenerujący ekstrakt CPX
- Ekstrakt jedwabiu koishimaru
- Zapach wodno-kwiatowy

/bw/

• Przyjemnośc z Kanebo..
  • Puszysta konsystencja ,jak mus ..Prawdziwa rozkosz używania tego specyfiku..Ogromny plus za to iz nie trzeba jej zmywać! mnie ona służy ,czesto jako krem,świetne zaplecze ,pod makijaz gdy cera mi głupieje i nieestetycznie sie przesusza-paskudaNocą,pod serum..Mam to szczescie,mieć przyjaciólkę-kochająca - pielęgnację(jak ja i dbałosc o to by pesel stał nienaruszony,ba cofał sie, a nie szedł do przodu-i dostałam sporo tej maski,od Niej do użycia..Jak to Kanebo,jak to Sensai -przyjemnośc używania dla zmysłow i efektu..Cena zaporowa,ale wielofunkcyjnośc tego kosmetyku ma sens w zapłacie.Moze posłuzyc jako szybkie sos dla cery przesuszonej..jako krem .jako ukojenie po jakimkolwiek podraznieniu....jako baza..jako maska gdy relaksujemy sie w domowych pieleszach..Zapach delikatny,nie drazniący..Buzia chłonie i nie ma tłustej powłoki..Jak dla mnie i mojej prawie 40 letniej facjaty,jedna z lepszych jakie uzywałampolecamUżywam tego produktu od: 2 tygIlość zużytych opakowań: spora probka

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska tak, cena nie
  • Mam cere dojrzała, zadbana, bliska normalnej, bezproblemowa. Mamy umowe - ja jej dostarczam wszystko, co najlepsze w diecie, suplementach, serach, kremach - a ona odpłaca sie...bezproblemowoscia wlasnie
    Lata doswiadczen nauczyły mnie tez, ze wazniejszy jest nasz wklad włąsny w pielegnacje, regularnosc, demakijaz, ochrona przed sloncem itp - niz cena i marka stosowanych przez nas kosmetyków. krem za 400 nie działa 2 razy lepiej, niz krem za 200, krem za 800 nie bije na glowe tej 400-zlotowej miernoty i tak dalej. Obojetnie, ile zer doda producent do swojej ceny, ile obietnic znajdzie sie na pudełeczku - cudu nie bedzie. dlatego moim zdaniem kazda z nas powinna wyznaczyc sobie swoja kategorie cenowa i tam szukac tego, co najlepsze - a nie załowac, ze nie stac jej na kanebo, la prairie, menarda czy galland.
    Maska ma niezłe opinie, wiec jej poszukałam, choc przyznam bez bicia, ze maseczki nie sa moim must have. mam, stosuje, ale nie z takim fanatyzmem, jak sera czy kremy
    Od razu dodam - nie kupiłam jej za 480, bo tyle w moim odczuciu nie jest warta - ani ona, ani zadna inna maska/krem/serum/woda. i jest to kwestia mojego wewnetrznego przekonania, a nie opcji z lisem i winogronami kwasnymi, bo poza zasiegiem
    Nawet połowa to duzo za duzo
    Ale udało mi sie upolowac kosmetyk nowy, oryginalny w moich prywatnych granicach cenowych, wiec nabyłam bez zastanowienia. nadal uwazam, ze to niemała kwota za maseczke...ale po prostu musiałam przetestowac to cudo I juz wiem - maska jest bardzo dobra, ale nie jest cudem, must have, graalem kosmetyki - i w regularnej cenie jej nie kupie. Pasuje mi bardziej, niz rowniez absurdalnie drogie maski sisley, a porownywalnie z mezo mask z filorgii...
    Eleganckie, luksusowe opakowanie, dołaczona spora szpatułka. zgodnie z zaleceniami - nabieram nia porcje wielkosci winnego grona i nakladam na twarz i szyje. Maska jest lekkim, puszystym kremem, ale bez powinowactwa do zelu, z czego sie bardzo ciesze. zapach subtelny, przyjemny. Wchłania sie, nie wymaga zmywania - kolejny plus. nadmiary mozna wytrzec, ale u mnie wchłania sie wszystko, resztki wklepuje.
    Bardzo dobrze i długotrwale nawilza, jest tez lekkie natłuszczenie. bałam sie, ze bedzie za lekka, ale nie - moja normalna cera jest z niej zadowolona, byc moze byłaby za lekka dla ekstremalnie suchej.
    Jesj uzywanie jest przyjemne, wygodne, jest efektywna, efektowna, w miare wydajna. jesli ktos znajdzie ja w dobrej cenie...albo maska miesci sie w jego prywatnych widełkach - polecam przetestowanie.Używam tego produktu od: ok miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżenie Według Kanebo
  • Zacznę od tego, że swoją maskę kupiłam za około 300 zł (cenowo więc jest to pewna okazja).
    Podobną cenę płacę za maski Sisley, które KOCHAM.
    Kiedys wydawało mi się że maseczka nawilżająca to...maseczka nawilżająca i czy jest to wysoka półka czy apteka to mniej więcej to samo.
    Od ponad roku mam już inny pogląd.
    Mam cerę mieszaną, bezzmarszczkową jak dotąd. Zimą zaczyna jej się wydawać że jest sucha i to jest najgorszy dla mnie czas.
    Ciężkie kremy są dla mnie za ciężkie.
    Moja cera odrzuca zbyt bogate konsystencje, więc ciężar nawilżania spada na serum i maski.
    O Kanebo wiedziałam mało- zakupu był spowodowany ciekawością, składem i opniami KWC.
    Maska to kosmetyk z rodzaju tworzących piekny rytuał.
    Konsystencja i zapach sprawiają że nakładanie jest nie tylko obowiazkiem wobec skóry ale przyjemnością.
    Ja nakładałam ją trzy razy w tygodniu (buzia szyja dekolt to od zawsze nierozłączna dla mnie trójca jeśli chodzi o pielęgnację).
    Maska wchłania się nie tyle ekspresowo co...odczuwalnie.
    Mam subiektywne (oczywiście) wrażenie, że skóra pije.
    Po starciu chusteczką nadmiaru buzia jest nawilzona w odczuciu jak po wizycie u kosmetyczki.
    Nie wiem czy to nawilżenie siega tak głęboko- mówię o subiektywnym odczuciu i wyglądzie skóry.
    Wiem, że to maseczka nawilżająca, ale moją skórę też uspokaja.
    Po mrozie, chłodnym wietrze, klimatyzacji wiosną,sezonie grzewczym.
    Wszystkie zaczerwienienia i mikro podrażnienia są ukojone.
    Dużym plusem jest możliwość stosowania jej pod oczy.
    Więszkość masek podrażnia te okolice- choć mój ukochany Silsey tak jak i Kanebo tego nie robią.
    Zmarszczki i działanie maski a ich powstawanie?
    Nie jest to maseczka stricte przeciwzmarszczkowa (wprawdzie ma wygładzać ale nie odonszę tego do rozprasowywania zmarszczek raczej do wrażenia gładkiej skóry jakie ma dać jej stosowanie), ale każde nawilżenie zapobiega pogłębieniu i powstawaniu zmarszczek.
    Fakt, że ich nie mam uważam za wypadkową unikania słońca, miłości do wysokiego SPF, snu i zdrowego jedzenia.
    Nie sądzę jednak by jakakolwiek maska w znaczącym stopniu zredukowała zmarszczki- nawilżanie to raczej prewencja.
    Regularne stosowanie maski napewno sprawia że mamy skórę bardziej nawilzoną, a co za tym idzie odporniejszą na powstawanie zmarszczek mimicznych.
    I tu (AŻ tu) kończą się możliwosci maseczki.
    Napewno ne jest to spexyfik czyniący cuda.
    Cudów nia ma.
    Bardzo dobre kosmetyki- jak najbardziej są.
    I to jest jeden z nich.Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: skończone opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić baxterina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 220 raz(y)
  • Mieszane uczucia
  • Na początku od razu zaznaczę że mam 25 lat, zmarszczki mimiczne pod oczami, z którymi walczę od jakiegoś czasu bo nic na nie pomaga (nawet mezoterapią igłowakwasem hialuronowym).

Oceniam próbkę maseczki (10ml) a więc sporo, zważywszy na to iż 75ml maseczki kosztuje prawie 500zł. Tak hojną próbkę dostałam od Pani w perfumerii D. kiedy poprosiłam o próbkę jakiegoś bardzo mocnego kremu przeciwzmarszczkowego.

Pani konsultantka stwierdziła, że nie lepsza będzie ta maseczka bo w jej składzie jest kwas hialuronowy oraz bardzo mocno nawilża.
    Poleciła mi stosować na noc zamiast kremu pod oczy, tylko w tą partię twarzy, ponieważ resztę twarzy mam w idealnym stanie.

Powiem tak, zachwytu Pani konsultantki na temat maseczki nie mogę podzielić, jest fajna, konsystencję ma wodnistą, nie taka typowa maseczka, jest jakby żelowa.
    Czy skóra po miesięcznym stosowaniu jest lepsza? Ciężko stwierdzić, możliwe że ja jestem przewrażliwiona, ale mój narzeczony też poprawy nie widzi (zmarszczki są naprawdę widoczne, co z tego że mimiczne, zarys jest również jak się nie uśmiecham).

Skóra jest rzeczywiście rozjaśniona, nie ma worków pod oczami, jest nawilżona.

Jednak mnie została ona w innym celu polecona. Dobrze że to spora próbka, stosowana tylko pod oczy wystarczy na długo.

Tak że nadal szukam jakiegoś cuda pod oczy (jak któraś z Pań takie znalazła proszę o wiadomość na Priv), bo boję się te zmarszczki pod oczami wypełnić kwasem hialuronowym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbki 10ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie doskonały
  • Kolejny kosmetyk Kanebo, który pozostawia po sobie doskonałe wrażenie. Maska z kwasem hialuronowym, która ma piękny śnieżnobiały kolor, konsystencję lekką jak puch, piękny zapach (zwłaszcza jak na Kanebo), ale to tylko wstęp. Maseczka przede wszystkim cudownie koi skórę i dzięki zawartemu w niej hialuronie bardzo mocno nawilża. Pozastawia mocno wygładzoną i odprężoną skórę, która momentalnie się rozjaśnia i daje efekt wypoczętej buzi i jest to wrażenie długotrwałe. Moja Mama (49 lat) nakłada tą maskę przynajmniej 3 razy w tygodniu i mówi, ze nic tak dobrze nie służy jej skórze (ma skórę suchą), więc Hydrachange można nazwać maska uniwersalna, bo służy zarówno mlodym jak i straszym kobietom. Dlaczego zatem 4 a nie 5 gwiazdek? Po pierwsze dlatego, że nie jest dla mnie wystarczająco gęsta i hm... bogata (tak jak - dla porównania - MASK Kanebo, która jest moim KWC). Lubię robić sobie masaż na masce, a ta jak dla mnie jest na to zbyt tępa, poza tym lubię czuć, że "mam coś na twarzy", a ona jest na tyle lekka, że tego uczucia nieco mi brakuje. Poza tym cena jest zatrważająco wysoka, zwłaszcza na 75 ml! Ale na to już przymknę oko, w końcu za luksus sie płaciUżywam tego produktu od: miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolinitka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij