Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• MISTRZOSTWO ŚWIATA!
  • Powiem tylko tyle, że nie wyobrażam sobie życia bez SECHE VITE !!! Moją pierwsz buteleczkę kupiłam x lat temu z USA. Od tamtego dnia poelcma wszystkim, no i w ciężkich czasch, tzn kiedy nie był jeszcze dostępny na polskim rynku , obdarowałam wszystkie moje przyjaciółki. Jest z nami po dziś dzień i nie zmieni się to NIGDY! Jest rewelacyjny, zapewnia mega przyspieszenie w wysychaniu lakieru, przedluza trwalosc lakieru < max to 13 dni na moich paznokciach !>, rzeczywiscie ma troche ciezki zapach, ale mi on nie przeszkadza. Blask paznokci powala!!! Jeśli zgęstnieje to dodaj kilka kropel rozcienczalnika z seche. Napisalam o nim, ze jest niezbedny SZCZERZE POLECAM ! ten kosmetyk odmieni życie każdej z WAS !

Używam tego produktu od: 4 LAT
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 30 buteleczek po 14ml i 4 duże po 118ml

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Jeżeli ktoś ciągle ma problem z odciśniętym na lakierze ubraniem lub pościelą to prawdopodobnie nie ma w swojej kosmetyczce właśnie tego produktu. Seche Vite jest świetny! Wystarczy, że pomalujemy paznokcie wybranym lakierem, odczekamy chwilę aż podeschnie potem nałożymy SV odczekamy maksymalnie 1 min i nasze paznokcie są gotowe. Nie ma opcji żeby nie wyschły w szybkim tempie. Ponadto ten produkt znacznie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach. Cena jest ok jak za taką pojemność i wydajność. Pędzelek jest w porządku. Top ma ostry zapach ale mi to nie przeszkadza. Polecam razy tysiąc!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić charmaine007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak, którego na pewno nie kupie ponownie
  • Zalety:
    +nabłyszcza
    +wyrównuje powierzchnie, lakier wygląda jak tafla
    + przyspiesza wysychanie

Minusy
    - nie przedłuża w ogóle trwałości lakieru
    - tak jakby ściąga lakier tzn. mimo dokładnego pomalowania wygląda jak gdybym nie pomalowała brzegów paznokcia z każdej strony
    - okrutnie śmierdzi
    - gęstnieje w ekspresowym tempie i już po miesiącu ciężko się go używa, tworzy się jeden wielki glut

Chcesz pochwalić LillyLala za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze..dużo lepsze
  • Top ten to śmierdziel niesamowity..po odkręceniu buteleczki w pokoju śmierdzi jak w miejscu gdzie produkuje się kadłuby jachtów (serio miałam okazję być w takiej "stoczni i zapach plastiku i rozpuszczalnika i preparatów używanych w produkcji jest identyczny).

Seche ma w składzie formaldehyd który mnie uczula i to go dyskwalifikuje u mnie od razu..

Jednak dostałam małą buteleczkę i postawiłam wypróbować choćby na stopy..
    Jednak musiała ona odleżeć swoje (ok 2mcy) w oczekiwaniu na swoją kolej..i tak to nigdy nie otwierany produkt sam z siebie zaczął gęstnieć

Top ten nabłyszcza, przyspiesza schnięcie lakieru, może i przedłuża trwałość..ale jego smród, skład i szybkie gęstnienie powodują, że jest słabiutki w swojej klasie.. dla mnie ma więcej minusów niż plusów...
    Dla mnie wygrywa inny który posiada wszystkie zalety seche + kilka innych a nie posiada jego wad!

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 malutkie

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz tak!
  • Jak dla mnie najlepszy wysuszacz i nabłyszczacz lakieru.

+ szybko wysusza lakier
    + nadaje pięknego blasku paznokciom
    + odświeża manicure
    + przedłuża trwałość lakieru, u mnie po zastosowaniu bazy (Eveline 8w1) i Seche Vite każdy lakier trzyma się do 7 dni

- po długim czasie użytkowania gęstnieje
    - mocny chemiczny zapach

Mimo zapachu i gęstnienia produktu kupię go na pewno jeszcze nie jeden raz. Nie wyobrażam już sobie malowania paznokci bez jego użycia.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić kat_cho za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Utwardzacz ten nie jest wart nawet jednej wydanej na niego złotówki. Jedyna obietnica producenta jaką spełnia to przyśpiesza wysychanie. Na pewno nie utwardza. Lakier trzyma mi się jedynie 2 dn,i z utwardzaczem Sally Hansen Complete Studio trzyma mi się ponad 10 dni. Przetestowałam go z najróżniejszymi lakierami i tymi tanimi i tymi dużo droższymi i zawsze jest to samo. Badziewie do potęgi. Nie rozumiem dobry recenzji. Ja więcej go nie kupię. A do tego wszystkiego okropnie jeszcze śmierdzi. Nic nie robi, a jeszcze się smrodu nawdycham. Nie polecam!Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1/3 1 opakowania

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Wszystkim będę polecać ten produkt. Lakier wysusza się w przeciągu kilku minut, pięknie błyszczy, i zostaje na paznokciach dużo dłużej. Jedyne minusy to mocny zapach i stosunkowo wysoka cena. Ale na prawdę warto ją zapłacić, ponieważ efekt jest bardzo ładny, oszczędzamy masę czasu i nerwów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 średnie

Chcesz pochwalić pafnuckowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku
  • Przed odkryciem tego top coatu nie malowałam często paznokci kolorowymi lakierami bo szlag mnie trafiał gdy po 24 godzinach musiałam zmywać bo było już widać odpryski, bez względu jakim lakierem pomalowałam.
    Ale ten produkt zrewolucjonizował mój manicure!!!
    Kolor utrzymuję się 4 dni bez odprysków, lakier na paznokciach szybko bardzo wysycha, co też zawsze było problemem, ponieważ jestem niecierpliwa i zawsze czegoś dotknęłam, trzeba było zmywać i malować od nowa.
    Trochę śmierdzi ale da się wytrzymać.
    Ponoć gęstnieje, ale jest specjalny środek na rozcieńczenie : Seche Restore którego można też używać do lakierów.

Ilość zużytych opakowań: w 1 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odkrycie roku
  • Magia - to pierwszy top coat, po nałożeniu którego mogę położyć się do łóżka i nie mam rano poduszki na paznokciach

+ - bardzo szybko wysycha.
    + - paznokcie pięknie lśnią, rzeczywiście efekt prawie jak po hybrydzie.
    + - praktycznie każdy lakier dłużej trzyma się na moich paznokciach, norma to 5-6 dni, gdzie wcześniej max 3.

- - to, co mnie w nim totalnie wkurza to "ściąganie" lakieru... Po nałożeniu lakieru, kiedy nie mam czasu i od razu nakładam Seche, po kilkunastu minutach zauważam "ściumpianie" lakieru na paznokciach.
    - - cena powala :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potrzebny
  • Odkąd odkryłam cudowną moc przyspieszaczy wysychania lakierów, ciężko mi już usiedzieć na tyłku i czekać, aż same z siebie wyschną.
    Kilka, tego typu produktów, miałam już okazję przerobić i chyba Seche Vite wysunął się na prowadzenie.
    Niezaprzeczalnie przyspiesza wysychanie, ale, nie oszukujmy się, jest to także zależne od samego lakieru. Jeśli lakier można, kolokwialnie rzecz ujmując, o kant tyłka rozbić, to i żaden wysuszacz nie da mu rady - zejdzie wraz z nim.
    Jednakże na największy zachwyt zasługuje efekt nabłyszczenia, jaki uzyskuje się dzięki nałożeniu tego topu - do złudzenia przypomina manicure hybrydowy.
    O przedłużonej trwałości to się nie wypowiem, bo po pierwsze nie lubię długo mieć jednego koloru na paznokciach, a po drugie mam brzydki nawyk zdzierania lakieru, najlepiej płatami.
    No i nie polecam kupowania większej buteleczki - ja ten błąd zrobiłam - gdy zostaje gdzieś 1/3 preparatu reszta jest już w zasadzie skazana na śmietnik. Produkt gęstnieje do tego stopnia, że nie ma szans na estetyczne rozprowadzenie tego gluta na paznokciu. Ale w zasadzie chyba każdy top tak się zachowuje z biegiem czasu. Tu jednak, na szczęście, mamy opcję kupienia mniejszego wymiaru - i taki radziłabym wybierać.

Używam tego produktu od: 4 msce
    Ilość zużytych opakowań: 14 ml

Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku!
  • Długo szukałam czegoś co przedłuży żywotność lakieru a przy tym przyspieszy wysychanie jego i znalazłam! Tak! Ten produkt!!!!!

Zalety:
    - przedłuża żywotność lakieru nawet do 10 dni! Po około tygodniu pojawiają się minimalne otarcia na końcach
    - w moment wysusza lakier
    - bardzo pomocny przy zmywaniu lakierów - można delikatnie podważyć lakier i schodzi sam bez żadnego problemu pozostawiając paznokieć absolutnie czysty od lakieru
    - wydajny
    - nadaje efekt tafli lodu i pięknie nabłyszcza manicure

Wady:
    - dostępność - kupiłam na allegro
    - dość wysoka cena dlatego kupuję tylko wersje 3,5 ml

Używam tego produktu od: Stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie otwieraj stuletniej walizki...
  • ...gdy Seche jeszcze nie wyschło. Bo zejdzie, razem z lakierem I zapaskudzi antyczny przedmiot (dobrze, że zatrzasku a nie skórę, bo chyba bym się zapłakała).

W przypadku tego topa powiedzenie, że kobieta bezbronna jest tylko wtedy, gdy ma mokry lakier, jest bardzo prawdziwe. Seche, top coat przyspieszający wysychanie lakieru, nie sprawdza się w tej roli. Nic a nic.

Nie jest to zły produkt, ale od lakieru nawierchniowego przyspieszającego wysychanie lakieru oczekuje, że przyspieszyć wysychanie lakieru. Blask czy przedłużenie trwałości to cechy drugorzędne. Seche sobie ze swoim głównym zadaniem nie radzi.

Lakier (obojętnie jakiej firmy) pokryty warstwą SV schnie całą wieczność. I jak w podsumowaniu recenzji - nie bierzcie się za otwieranie stuletnich waliz , gdy macie mokre paznokcie pokryte SV. Nie róbice nic (można pachnieć drogimi perfumami, ewentualnie), bo lakier zejdzie z paznokcia w całości.

Preparat nie wyrusza lakieru w pięć minut (chociaż to kupa czasu), ściąga lakier dwustronnie - i u nasady jak i przy wolnym brzegu, co daje nam efekt zaniedbanych, ogryzionych pazurów. Po akcji 'ściągnij lakier' przedłużenie trwałości jakby schodzi na drugi plan, bo chyba żadna babka nie chce chodzić z lakierem odlażącym od paznokci z każdej strony.
    Szklisty blask jest piękny i cudowny - z paznokci robią się nam małe, słodkie i urocze cukiereczki, no ale nie o to chyba producentom chodziło.

Wracam z podkulonym ogonem do GtG, bo z nim na paznokciach nawet otwieranie słoików mi nie straszne.

Baj de lej, doszłam do połowy buteleczki i gluciemia nie zaobserwowałam. A nie chce mi się sprawdzać, czy to się faktycznie dzieje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • produkt poleciła mi koleżanka, potem poczytałam na wizażu i skusiłam się na zakup na allegro.

W związku z opiniami o szybkim wysychaniu zaopatrzyłam się najpierw w małą wersję 3,6 ml, która kosztowała ok 11 zł z przesyłką, więc niewiele.

+/- top jest baaaardzo gęsty - lubię gęste lakiery, nie wodniste, jednak ten jest troszkę zbyt gęsty jak dla mnie
    + naprawdę szybko wysycha, przetestowałam już kilka produktów typu top coat i naprawdę po minucie jest już suchy, tworzy taki "pancerz"
    + lakier pięknie się dzięki niemu błyszczy
    + przedłuża trwałość lakieru głównie dlatego, że robi ten "pancerz", o którym już wspominałam, a ja mam strasznie słabe i cienkie paznokcie
    + jest dość wydajny jak na swoją gęstość, spodziewałam się, że będzie gorzej

- trudno dostępny, w Polsce widziałam go tylko na allegro i w sklepach internetowych
    - dość drogi ale to nie jest duży minus - za taką jakość jest tego wart
    - trzeba odczekać aż lakier wyschnie (ja nakładam bazę, a potem 3 cieniutkie lub 2 grubsze warstwy lakieru - w zależności od lakieru ) bo wtedy może kurczyć lakier, jak już wspominały dziewczyny przede mną

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Dalmatinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt.
  • Plusy:
    -przyspiesza wysychanie lakieru,
    -utwardzony lakier dłużej utrzymuje się na paznokciach,
    -nadaje pięknego blasku tworząc taką lodową taflę?
    I w związku taflą minus :
    -kurczy się!

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny produkt
  • fajny produkt
    od kiedy go odkrylam juz sie z nim nie rozstaje
    jest na kazdym moim lakierze

*przyspiesza wysychanie lakieru
    *dodaje slicznego blysku i takiego zelowatego wykonczenia fajnego w dotyku
    *uszlachetnia wyglad kazdego lakieru
    *jest gesty i latwo sie nim maluje
    *ma dobry pedzel i jest latwy w nalozeniu
    *superszybko schnie razem z lakierem

-bardzo smierdzi
    -szybko sie konczy
    -mam bardzo miekkie paznokcie dlatego nie zauwazylam aby przedluzal trwalosc lakieru u mnie 1 dzien i wszystko odpryskuje
    -jest drogi i malodostepny

*** uwaga !
    tak jak w instrukcji trzeba chwile odczekac az nasz lakier podeschnie bo inaczej moze sie kurczyc krzywic schodzic i cudowac
    gdy mamy gruba wartswe lakieru warto odczekac troszke wiecej aby lakier nie zminil ksztaltu gdyz po nalozeniu wysuszacza najpierw lakier nam sie rozmiekcza, pozniej zasucha gorna wartwa pozostawiajac wewnetrza mikra o ta moze pod wplywem dotyku zmieniac swoj ksztalt co nie jest pozadane !!!

wiec czekajmy az lakier nieco przyschnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • plusy
    + jedyny utwardzacz na rynku który przedłuża trwałośc lakieru do 5 dni, nidgy wcześniej się z tym zjawiskiem nie spotkałam, zazwyczaj nałożenie utwardzacza mijało się z celem, bo lakier i tak odpryskiwał
    +przyspiesza wycychanie lakieru
    + poglębia kolor i nadaje połysk
    + paznokcie wyglądają jak hybrydowe, gładka błyszcząca tafla
    + nie rozmazuje lakierow inglot, rimmel, vipera, isadora - nie wiem jak z innymi bo używam tylko tych

minusy
    - dostępność - zamawiam z allegro
    - cena ok 30zł
    - można natknąć się na podróbkę, drugi egzemplarz który zamówiłam z allegro już był inny w konsystencji
    - szybko wysycha ok 1/3 opakowania już tak gęstnieje że nie da rady go używać

mimo wszystko i tak go kupuję, bo to jedyny który nadaje się do użytku, ja używam z lakierami inglot i rimmel, mam wtedy piękny manicure na 5 dni

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Paulinka675 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porazka
  • Zawiodlam sie na tym produkcie,szczegolnie po tym calym "hypie" na ytPrzyspiesza wysychanie lakieru i tu jego zalety sie koncza.Smierdzi i skraca trwalosc lakieru,czasami nawet po paru godzinach zaczyna schodzic platami.Probowalam dac mu szanse z roznymi lakierami,z baza lub bez,ale nic nie pomoglo.Nie moge sie doczekac,kiedy sie skonczy.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić skuld07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie się nie sprawdził
  • Podczas poszukiwań idealnego wysuszacza i utwardzacza lakieru trafiłam w internecie na kolejny hit.. Seche Vite tyle zachwytów i dobrych opinii.. zamówiłam na allegro i z niecierpliwością czekałam na przesyłkę. Po pierwszym użyciu nie byłam zachwycona, okropny zapach, gęsta konsystencja, utwardzacz ściągał mi lakier na końcówkach a na pojedynczych paznokciach pomarszczył cały lakier. Pomyślałam, okej..pierwszy raz, pierwsza próba, może źle go nałożyłam spróbowałam ponownie było lepiej ale nadal małe defekty. Dodatkowo nakładany na różowe/czerwone lakiery zabarwił się:/ przez co przy innych lakierach często tworzył smugi. Sprawdził się u mnie tylko w przypadku dwóch lakierów i z nimi tworzył doskonały duet! Z całą resztą w ogóle nie współgrał. Duży plus za to że rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru, dosyć szybko wysycha, paznokcie są twarde i pięknie błyszczą. Ale ta aplikacja.. to nie dla mnie. Koniec końców wyrzuciłam 3/4 buteleczki do kosza.. Zawiodłam się na nim. Albo nie jest tak cudowny jak go wszyscy opiniują, albo ja nie umiem go nakładać albo trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. W każdym razie uważam że nie jest wart tych 30zł które na niego przeznaczyłam.. raczej nie będę go nikomu polecać, bo znam o wiele tańsze i lepsze utwardzacze Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona z produktu.
  • Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zakupem dobrego topu utwardzającego lakier, ponieważ jestem na tyle nierozgarniętym człowiekiem że zazwyczaj nie udaje mi się doczekać do wyschnięcia lakieru i zawsze mam albo jakąś rysę albo odgniecenie. Zależało mi także na tym, aby uzyskać maksymalny błysk paznokcia. Bardzo podoba mi się efekt "hybrydowego mani"

SV spełnia moje oczekiwania.
    Utwardza lakier w 15 minut, do tego stopnia, że nie zostają na nim żadne odgniecenia. Paznokcie są zupełnie suche po ok godzinie.

Nie odnotowałam u siebie ściągania lakieru.
    Z szybkim wysychaniem w buteleczce walczę. Przelałam niewielką ilość do mniejszej buteleczki po lakierze, a "duży" SV schowałam, mam nadzieję że w ten sposób opóźnię proces niszczenia kosmetyku.

Utrwala mój mani. Już nie maluję paznokci codziennie, nie ma takiej potrzeby Nieskazitelny i świeży efekt utrzymuje się do 3 dni, później lakier zaczyna się lekko rysować i ścierać.

Lakier nie współpracuje z lakierami eveline, mani odchodzi całymi płatami.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić olaj81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudotwórca z paroma przytykami
  • Używam go od niedawna, ale już go lubię. Przede wszystkim za to, że wyschnięcie całego mani z jego pomocą to kwestia kilku minut. Ponadto, każdy lakier, nawet wątpliwej jakości i długo schnący bez wspomagania, jest pod nim praktycznie pancerny. Mogę pomalować paznokcie późnym wieczorem, pokryć je Seche, iść spać i mieć pewność, że rano nie będzie niespodzianek w postaci wzorków od pościeli albo zaciągnięć. Nadaje też ładny, szklany połysk lakierom, szczególnie ładnie wygląda to na ciemniejszych odcieniach. Mimo że jest gęsty, rozprowadza się równomiernie i nie robi smug czy nierówności. Nie wiem jak z przedłużaniem żywotności lakieru, bo mani i tak zmieniam co 2 dni. Zobaczymy też, po jakim czasie zacznie gęstnieć, ale najtańszy rozcieńczalnik załatwi sprawę.

Co może się nie spodobać:
    - faktycznie kurczy niektóre lakiery na końcówkach, na szczęście zdarzyło mi się to tylko kilka razy i w bardzo nieznacznym stopniu. Trzeba się dobrze przypatrzeć, by to dostrzec.
    - na drugim miejscu w składzie ma toluen. Akurat tu bym nie panikowała - wszystko jest dla ludzi, poza tym użyty jako top na dwie warstwy lakieru nie przeniknie głębiej i nie zrobi krzywdy paznokciowi. Ze składnikiem wiąże się co prawda wątpliwy zapaszek, więc w mniejszych pomieszczeniach radzę otworzyć okno.

Ogólnie nie jestem zawiedziona. Jest to najlepszy top jaki miałam i na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: dopiero zaczynam
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, spełnia swoją funkcję
  • Lubię ten produkt. Wcześniej również miałam Essie i w zasadzie jak dla mnie jest identyczny. Ten może mi troszkę szybciej zgęstniał ale efekt końcowy jak i trwałość lakieru identycznie z Essie. Faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru, fajnie chroni manikiur i na pewno przedłuża trwałość manikiuru.

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porzadku
  • Jestem fanka Essie Good to go, jednak postanowilam sprobowac Seche Vite zeby zobaczyc co w trawie piszczy.
    Niby jest podobnie, ale mam wrazenie, ze Essie przedluza trwalosc lakieru, a Seche tego nie robi.

Produkt na pewno przyspiesza wysychanie emalii, za co go bardzo lubie i nadaje paznokciom sliczny polysk.
    Jest idealnym wykonczeniem eleganckiego mani/pedi.
    Smierdzi dosc mocno- jak wiekszosc preparatow tego typu. Jest wydajny i jak na razie nie zgestnial-uzywam od 3 miesiecy.
    Kiedy skoncze opakowanie wroce jednak do Essie, ktory po pierwsze jest latwiej dostepny, po drugie przedluza zywotnosc lakieru - co jest w tej kwestii sprawa decydujajca.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK dla wyszuszacza, NIE dla przedłużacza trwałości lakieru
  • Po przygodzie z Insta- Dri, Sally Hansen, postanowiłam wypróbować coś nowego, tańszego i przede wszystkim skuteczniejszego, bo Insta-Dri nie do końca sprawdził się w roli wysuszacza, a tego wtedy potrzebowałam.

Wysuszacz Seche zakupiłam na Allegro w formie próbki o poj. 3.6 ml. Zapłaciłam za niego z przesyłką około 14 zł.

WYSYCHANIE LAKIERU: mam z tym dość spory problem, ponieważ jestem dość aktywna w pracach domowych i z reguły maluję paznokcie wieczorem i z nimi leżę, bo w przypadku pomalowania ich w dzień moment miałam starcia lakieru, odciski na płytce itp.
    Wysuszacz Seche w tej kwestii się sprawdził, bo nawet po pomalowaniu paznokci rano po 10 minutach mogłam spokojnie przystąpić do domowych czynności takich jak mycie naczyń czy sprzątanie.

NABŁYSZCZENIE LAKIERU: cudowne, lustrzane odbicie na paznokciach, efekt tafli lodu i bajeczny blask. Paznokcie pomalowane obojętnie jakim lakierem po użyciu tego preparatu pięknie lśniły. Było to dość upierdliwe, kiedy chciałam nałożyć ten wysuszacz na matowy lakier i uzyskać efekt matu, ale w przypadku innych lakierów Seche, spotęgował efekt blasku. Płytka prezentowała się zdrowo i estetycznie.

TRWAŁOŚĆ LAKIERU: tutaj oczekiwania miałam bardzo duże, bo mało który lakier na moich paznokciach trzyma się dłużej niż 2 dni. Z pełną stanowczością mogę stwierdzić, że ten wysuszacz w żaden sposób nie wpłynął na trwałość lakieru. Nie przedłużył trwałości droższych lakierów np. Sally Hansen, jak i tańszych np. Golden Rose. W tym przypadku nie zauważyłam żadnej różnicy, a szkoda bo był to jeden z powodów, dla których zdecydowałam się na jego zakup.
    Tyle naczytałam się w internecie, że przedłuża trwałość lakieru nawet do 10 dni

POJEMNOŚĆ: pojemność 3.6 ml spokojnie wystrczyła na kilka m-cy, ale kiedy byłam już w połowie opakowania wysuszacz momentalnie zgęstniał i nie nadawał się do niczego. Musiałam wyrzucić, bo nie dało się go zużyć. Także jeśli kupię ponownie, to tylko w tej pojemności.

CENA: raczej niska jak na wysuszacz i nabłyszczacz. Insta-Dri był 2 x droższy i o stokroć gorszy od Seche.

PODSUMOWANIE: Wysuszacz dobrze radzi sobie z wysychaniem lakieru, z nabłyszczeniem płytki, ale marnie mu idzie z przedłużeniem trwałości lakieru. Jest natomiast mały, przyjemnie się go stosuje, ma świetny pędzelek, którym można mazać nawet po mokrych paznokciach.
    Jeżeli ktoś szuka wysuszacza, to myślę, że jak najbardziej będzie zadowolony. Szkoda, że po kilku m-cach w połowie opakowania wysuszacz zgęstniał, tworzył się wielki, ciągnący glut, ale nie ma to dla mnie większego znaczenia jeśli coś mi służy i jest warte ponownego zakupu

Używam tego produktu od: kilka m-cyI
    lość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ
  • Szukałam dobrego top coatu, wybór padł na osławiony Seche Vite - czego szczerze żałuję. Owszem przyspiesza wysychanie lakieru, owszem przedłuża jego trwałość (choć nie spektakularnie) , owszem nadaje ładny połysk i rzeczywiście paznokcie potraktowane nim po pomalowaniu prezentują się lepiej. Jest jednak zasadnicze ALE, które powoduje, że nie kupię go ponownie. Seche Vite po zużyciu 1/3 buteleczki zgęstniał tak, że zużycie reszty jest niemożliwe. Przybrał konsystencję (wybaczcie wyrażenie) gęstego gluta, którego żadną miarą nie da się wydobyć z buteleczki i zaaplikować na paznokcie. W mojej opinii to dyskwalifikuje ten produkt, nie widzę sensu wydawania ok. 30 zł na produkt, którego nie mogę zużyć nawet w połowie. Pewnie można kupić rozcieńczalnik, ale nie mam ochoty w niego inwestować, więc Seche Vite z wielkim hukiem wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: 3 - 4 miesiące wymiennie
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 pełnowymiarowego opakowania

Chcesz pochwalić fryderyczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super
  • kupiłam sobie na próbę 5ml (a także, ze względu na opinie, że ten większy lubi gęstnieć) i jestem BARDZO ZADOWOLONA.

plusy:
    +w końcu nie robią mi się odciski od pościeli
    +lakiery o wiele, wiele szybciej schną (3 minuty do lekkiego wyschnięcia, maks 10 do całkowitego gdzie ślad po paznokciu niby się robi, ale znika)
    +przedłuża żywotoność lakieru do około 5 dni
    +ładnie nabłyszcza, trochę ten efekt hybrydy jest

minusy?
    na początku musiałam nauczyć się nim malować, żeby nie robił się ten ściągnięty lakier.

co do farbowania, to jeśli zobaczę że złapałam trochę pędzelkiem lakieru kolorowego to go po prostu wycieram w chusteczkę.:P

wydajność?
    po 5 razach użycia (tj malowanie wszystkich paznokci u rąk) mam go jeszcze z połowę buteleczki (czyli zużyłam z 2,5ml)

zapach?
    no śmierdzi. ale w sumie nic co do paznokci ładnie nie pachnie.;]

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić asiaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij