Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Paznokcie jak marzenie
  • Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie i od tamtej pory nie wyobrażam sobie manicure bez niego. Paznokcie maluję w czwartki i niedziele, nie dlatego, że lakier się ściera czy nieestetyczni wygląda, ale kolor szybko mi się nudzi W ten oto sposób jedna buteleczka starcza mi na 3 miesiące, szybko ją zużywam. Pod koniec Seche Vite trochę gęstnieje, ale nie utrudnia mi to aplikacji. Kolezanki często pytają co takiego mam na paznokciach i czy to nie jest czasem żel
    +paznokcie wysychają w mig

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić dominika 17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę świetny.
  • Zalety:
    +pięknie nabłyszcza
    +wygładza nierówności lakieru
    +przyśpiesza wysychanie lakieru
    +przedłuża trwałość (ale nie jakoś szczególnie mocno)

Wady:
    -szybko gęstnieje
    -zostawia takie białe brzegi na około paznokcia (ale nie zawsze)

Polecam ten top coat każdemu. To jaką daje taflę na paznokciu nie uzyskałam żadnym innym topem. Bardzo szybko wysusza paznokcie, a gdy drasnę przez przypadek mokre paznokcie to się nie martwię, że będę musiała malować od nowa tylko seche mi to ładnie wygładzi. Jest to najlepszy top coat z jakim się się spotkałam. Na pewno kupię ten produkt ponownie mimo tych wszystkich minusów.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nataiawysocka8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie wyszusza lakier w mig!
  • Bardzo dobry toap coat. Nałożony na lekko wilgotny lakier wysusza go dosłownie w kilka minut. Przy czy pięknie nabłyszcza. Paznokcie wyglądają jak hybrydy.
    Minusy:
    - trzeba go szybko zużyć, bo ma tendencję do gęstnienia
    - nie przedłuża trwałości lakieru.

Jeśli ktoś ma mało czasu i lubi często zmieniać kolor na paznokciach to mimo wad i tak bardzo go polecam.

W superpharmie w promocji dałam za niego 21 zł, zaś na internecie można go kupić za niecałe 20 zł.

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki w użytkowaniu, ale dobry
  • Po pierwsze nie warto kupować wersji 3,6ml. - bardzo szybko zasycha i ciężko się go rozprowadza.

Jednak świeży lakier, który teraz można zdobyć w Super Pharmie jest super. Na mokry lakier tworzy błyszczącą, gładką warstwę, bardzo trwałą i przedłużającą żywotność lakieru.

Jak dla mnie trochę za długo schnie i łatwo o odciski.

Można go rozczieńczyć : Seche - Restore Thinner, ale jescze nie stosowałam tego rozwiązania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 3.6ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić chilijeczkalily za czytelną i pomocną recenzję?
  • MISTRZOSTWO ŚWIATA!
  • Powiem tylko tyle, że nie wyobrażam sobie życia bez SECHE VITE !!! Moją pierwsz buteleczkę kupiłam x lat temu z USA. Od tamtego dnia poelcma wszystkim, no i w ciężkich czasch, tzn kiedy nie był jeszcze dostępny na polskim rynku , obdarowałam wszystkie moje przyjaciółki. Jest z nami po dziś dzień i nie zmieni się to NIGDY! Jest rewelacyjny, zapewnia mega przyspieszenie w wysychaniu lakieru, przedluza trwalosc lakieru < max to 13 dni na moich paznokciach !>, rzeczywiscie ma troche ciezki zapach, ale mi on nie przeszkadza. Blask paznokci powala!!! Jeśli zgęstnieje to dodaj kilka kropel rozcienczalnika z seche. Napisalam o nim, ze jest niezbedny SZCZERZE POLECAM ! ten kosmetyk odmieni życie każdej z WAS !

Używam tego produktu od: 4 LAT
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 30 buteleczek po 14ml i 4 duże po 118ml

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Jeżeli ktoś ciągle ma problem z odciśniętym na lakierze ubraniem lub pościelą to prawdopodobnie nie ma w swojej kosmetyczce właśnie tego produktu. Seche Vite jest świetny! Wystarczy, że pomalujemy paznokcie wybranym lakierem, odczekamy chwilę aż podeschnie potem nałożymy SV odczekamy maksymalnie 1 min i nasze paznokcie są gotowe. Nie ma opcji żeby nie wyschły w szybkim tempie. Ponadto ten produkt znacznie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach. Cena jest ok jak za taką pojemność i wydajność. Pędzelek jest w porządku. Top ma ostry zapach ale mi to nie przeszkadza. Polecam razy tysiąc!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić charmaine007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak, którego na pewno nie kupie ponownie
  • Zalety:
    +nabłyszcza
    +wyrównuje powierzchnie, lakier wygląda jak tafla
    + przyspiesza wysychanie

Minusy
    - nie przedłuża w ogóle trwałości lakieru
    - tak jakby ściąga lakier tzn. mimo dokładnego pomalowania wygląda jak gdybym nie pomalowała brzegów paznokcia z każdej strony
    - okrutnie śmierdzi
    - gęstnieje w ekspresowym tempie i już po miesiącu ciężko się go używa, tworzy się jeden wielki glut

Chcesz pochwalić LillyLala za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze..dużo lepsze
  • Top ten to śmierdziel niesamowity..po odkręceniu buteleczki w pokoju śmierdzi jak w miejscu gdzie produkuje się kadłuby jachtów (serio miałam okazję być w takiej "stoczni i zapach plastiku i rozpuszczalnika i preparatów używanych w produkcji jest identyczny).

Seche ma w składzie formaldehyd który mnie uczula i to go dyskwalifikuje u mnie od razu..

Jednak dostałam małą buteleczkę i postawiłam wypróbować choćby na stopy..
    Jednak musiała ona odleżeć swoje (ok 2mcy) w oczekiwaniu na swoją kolej..i tak to nigdy nie otwierany produkt sam z siebie zaczął gęstnieć

Top ten nabłyszcza, przyspiesza schnięcie lakieru, może i przedłuża trwałość..ale jego smród, skład i szybkie gęstnienie powodują, że jest słabiutki w swojej klasie.. dla mnie ma więcej minusów niż plusów...
    Dla mnie wygrywa inny który posiada wszystkie zalety seche + kilka innych a nie posiada jego wad!

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 malutkie

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz tak!
  • Jak dla mnie najlepszy wysuszacz i nabłyszczacz lakieru.

+ szybko wysusza lakier
    + nadaje pięknego blasku paznokciom
    + odświeża manicure
    + przedłuża trwałość lakieru, u mnie po zastosowaniu bazy (Eveline 8w1) i Seche Vite każdy lakier trzyma się do 7 dni

- po długim czasie użytkowania gęstnieje
    - mocny chemiczny zapach

Mimo zapachu i gęstnienia produktu kupię go na pewno jeszcze nie jeden raz. Nie wyobrażam już sobie malowania paznokci bez jego użycia.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić kat_cho za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Utwardzacz ten nie jest wart nawet jednej wydanej na niego złotówki. Jedyna obietnica producenta jaką spełnia to przyśpiesza wysychanie. Na pewno nie utwardza. Lakier trzyma mi się jedynie 2 dn,i z utwardzaczem Sally Hansen Complete Studio trzyma mi się ponad 10 dni. Przetestowałam go z najróżniejszymi lakierami i tymi tanimi i tymi dużo droższymi i zawsze jest to samo. Badziewie do potęgi. Nie rozumiem dobry recenzji. Ja więcej go nie kupię. A do tego wszystkiego okropnie jeszcze śmierdzi. Nic nie robi, a jeszcze się smrodu nawdycham. Nie polecam!Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1/3 1 opakowania

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij