Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Szału nie ma
  • Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam ten produkt na promocji w super pharm.

+ dobrze sie rozprowadza na paznkciach
    + przyspiesza wysuszanie niektóryh lakierów

- rozmazuje lakier
    - schodzi z paznokci płatami
    - lakier szybko odpryskuje

NIE POLECAM !!!

Chcesz pochwalić Iza995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • o tym topie będzie króciutko...
    plusy: pięknie nabłyszcza paznokcie, blyskawicznie wysusza lakier, na długo przedlua jego trwalosc. jest wydajny. Lakier na stopach trzyma mi się az do kolejnego malowania min. 2 tygodnie.
    Minusy: przeokropnie smierdzi! (pierwszym razem az mnie cofnelo), niestety gęstnieje dość szybko ale przy takiej pojemności i cenie jestem wstanie to zaakceptować. Wysusza skorki wiec trzeba uwazac przy nakładaniu, jest dość rzadki wiec trzeba troszkę pokombinować przy nakładaniu. Jak do tej pory nie miałam lepszego wiec zostaje przy nim.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 6

Chcesz pochwalić Cudowna Mary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Top coat - cudo.
    Lakier jest twarlszy, utrzymuje się dłużej na paznokciach, szybciej wysucha. Wręcz błyskawicznie wysycha. Sehe vite nabłyszcza lakiery. Tworzy się przecudowna "tafla".
    Niestety posiada też minusy.
    Okropnie śmierdzi. Staram się jak najmniej "wdychać" tego, bo obawiam się, że ten zapach może nieść jakieś skutki uboczne...
    Jest straszliwie gęsty. Jego aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych.
    Ma tendencję do "obkurczania" lakieru.

Pomimo tych minusów i tak go uwielbiam. Nie znalazłam jeszcze takiego top coatu, który działaby tak samo cudownie jak właśnie sehe vite. Przy okazji będąc w całkiem przystępnej cenie. Choć trzeba powiedzieć, że jest trochę niewydajny poprzez swoją konsystencję. Zdecydowanie szybciej się zużyła niżeli lakier / top coat, który jest rzadszy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!
  • + przyspiesza wysuszanie lakieru
    + cudownie nabłyszcza, daje wręcz efekt hybrydowych paznokci
    + przedłuża trwałość (lakier utrzymuje się na paznokciach około 7dni)
    + ma bardzo dużą pojemność, więc jest wydajny
    + pędzelek jest dosyć giętki i łatwo zaaplikować produkt
    + korzystając z niego nie mam obawy o odgniecenia i inne mankamenty
    + dostępny stacjonarnie w Super-pharmie

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Nie rozumiem! Wszyscy się nim zachwycają, a dla mnie to bubel. Na pewno jest oryginalny, ponieważ kupiłam go stacjonarnie.
    - przeważnie ściąga lakier, wygląda to nieestetycznie
    - na lakierach z essie (które trzymają się mi ok. 5 dni bez odpryskiwania!) sprawia, że odpryskują już 3 dnia!
    - śmierdzi okropnie, nie potrafię wytrzymać tego zapachu
    - podczas jego stosowania zaczęły mi się rozdwajać paznokcie?Nigdy nie miałam takiego problemu, zwłaszcza jak stosuję odżywkę eveline- więc to na pewno jego wina, bo lakiery używam wciąż te same
    - czasami mogę ściągnąć lakier w całości! odchodzi płatami!
    - kupiłam 14ml z wielkimi nadziejami, jestem dopiero w połowie a on zaczyna gęstnieć

+nie można mu odmówić tego, jak przepięknie nabłyszcza paznokcie.
    Właściwie to topcoat na jedną noc. Pomaluję, wszystko ok, niesamowity błysk i efekt- następnego dnia lakier schodzi płatami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa z 14ml

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygoda i ułatwienie życia
  • Pierwszą buteleczkę wrzuciłam do koszyka przy okazji zakupów na allegro. Zamówiłam miniaturkę w bardzo okazyjnej cenie. Produkt był naprawdę świetny, bardzo szybko wysuszał lakier i nadawał mu ładnego połysku. Szczególnie super sprawdzał się na stopach - kiedy się spieszyłam, mogłam szybko pomalować paznokcie i ubrać skarpetki bez obaw, że zostawią mi na lakierze "wzrorki" Wcześniej malowanie paznokci i u stóp to był praktycznie rytuał - potrzebowałam na to więcej czasu i uwagi. I chodzenia boso po mieszkaniu :P
    Mała buteleczka była wydajna jak na tak znikomą pojemność, ale nie udało mi się jej zużyć do końca ze względu na gęstnienie - ten produkt faktycznie gęstnieje po jakimś czasie.
    Mimo to miałam już zamówić kolejne, większe tym razem opakowanie, kiedy okazało się, że można go dorwać w super pharm, i to w okazyjnej cenie Nie mam pojęcia, po jakim czasie zgęstnieje mi ten produkt, więc nie daję oceny 5 gwiazdek. Co do tego, że "ściąga" on lakier - faktycznie coś takiego mi się zdarzyło, ale wystarczy, że nałożymy go więcej na pędzelek i w ten sposób będziemy malować. U mnie się sprawdza

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić bodajze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 69 raz(y)
  • Na początku był szał a potem mocno przeciętnie.
  • Cóż dobry top coat musi spełniac kilka warunków które spowodują że nie będziemy już chciały szukać czegoś innego.

niestety ja na nowo zaczynam poszukiwania...
    do rzeczy:

top okropnie śmierdzi i ma fatalny skład

potrafi wysuszyć skórki wokół paznokcia dlatego trzeba baaardzo uważać przy nakładaniu

szybko gęstnieje mam jeszcze pół buteleczki a to jakim jest glutem mnie zaskoczyło

ściera lakier po bokach a lekkie niedomalowanie psuje cały paznokieć co wygląda obrzydliwie.

potrafi ściągnąć lakier z końcówek ale jak pomaluje się mega dokładnie nic takiego nie ma miejsca

nie można go nakładać na szybko tylko trzeba równomiernie pokryć cały paznokieć

PLUS NAJWIĘKSZY ZA BŁYSK I EFEKT HYBRYDY NA PAZNOKCIU

niestety praktycznie nie przedłuża trwałości lakieru a szkoda bo żadnym top coatem nie uzyskałam nigdy takiego błysku. Ale to za mało, żebym do niego wróciła na ten moment.

nie polecam miniaturek - od początku była gęsta :/

kupiłam słynny essie good to go i zaczynam testowanie.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: miniaturka a potem pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie mój typ
  • Utwardzacz kupiłam oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami i powiem szczerze, że trochę się zawiodłam.

Używałam go na lakier Essie. Paznokcie pięknie błyszczały, ale po jednym dniu lakier zaczął odchodzić płatami... Pomyślałam więc, że może coś zrobiłam nie tak i pomalowałam paznokcie raz jeszcze lakierem i Top Coatem i tym razem było tak samo. Jak dla mnie nie spełnia on swojej funkcji.

Gwiazdki daję za efekt żelowych paznokci. Gdyby tylko trzymał się ciut dłużej...

Przed kupnem tego utwardzacza miałam Top Coat z Vinyluxa i może stąd też rozczarowanie, bo vinylux w połączeniu z Essie trzymał się pięknie ponad 5 dni.

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki 14 ml

Chcesz pochwalić pomaranch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuda panie, cuda
  • Toż to nie wysuszacz, a Święty Graal, który znalazł się w mojej kosmetyczce i nigdy, przenigdy jej nie opuści.

Miałam do czynienia z kilkoma wysuszaczami i w większości działały one tak fifty fifty. Jak warstwa lakieru była gruba - nie ma zmiłuj, trzeba było czekać i tak ze dwie godziny, żeby wszystko się utwardziło.

Seche faktycznie momentalnie wysusza lakier, przy dwóch pożądnych warstwach trzeba poczekać około 15 minut, ale czymże jest to oczekiwanie, kiedy cudowne żelowe wykończenie dopełnia geniuszu mojego manikiuru?!
    No właśnie, Seche pozostawia cudowną, żelową warstewkę na paznokciach, która nie dość, że wygląda jak żele z salonu to jeszcze przedłuża trwałość do co najmniej tygodnia. Nigdy nie zdarzyło mi się, by po zaaplikowaniu wysuszacza lakier sam odlazł, popękał czy odprysnął - po tygodniowym noszeniu jednego lakieru, jedyne co się pojawia to odrost, przez którego jestem zmuszona zmyć paznokcie.

Produkt jest bezapelacyjnie genialny, w dodatku - coraz bardziej dostępny stacjonarnie, a czasem można go upolować w promocji.

Należy wspomnieć, że owszem - wysuszacz gęstnieje, aczkolwiek nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek była w posiadaniu tego typu specyfiku, który by po pewnym czasie nie zgluciał. Aby zminimalizować proces gęstnienia polecam przechowywanie w lodówce, a wtedy spokojnie jesteśmy w stanie zużyć do najmniej 3/4 produktu bez konieczności rozcieńczania. Osobiście nie bawię się w dodawanie do niego Seche Restore, a kiedy już glucieje - kupuję kolejną buteleczkę i dzieląc się z mamą na pół, przelewam do starego opakowania, przez co konsystencja wraca do swojego pierwotnego stanu.

Czytałam kiedyś opinie, że Seche powoduje kurczenie się lakieru, który jest pod spodem. Osobiście, nigdy czegoś podobnego nie doświadczyłam, ale zakładam, że jest to wywołane zbyt szybkim nakładaniem wysuszacza na lakier bazowy. Jeżeli Seche nałożymy po minucie od pomalowania paznokci - nie dość, że szybciej wyschnie to nic nam się nie skurczy.

PLUSY:
    - wysusza migusiem,
    - pozostawia efekt błyszczących, żelowych paznokci,
    - przedłuża trwałość lakieru,
    - zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne,
    - dostępny stacjonarnie (chociażby Superpharm, drogeria Jaśmin),
    - niesamowicie wydajny.

MINUSY:
    - no dobra, zdarza mu się zglucieć, ale ja mu wybaczam.

Nie polecam kupowania miniaturek po 3ml - szybciej gęstnieją i nie opłacają się cenowo.

Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki, aktualnie w połowie pełnowymiarowego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niegramatyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Ten top coat jest świetny. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez niego. Do tej pory lakier na paznokciach utrzymywał sie max 1 dzień niezależnie od tego jakieś marki był. Teraz mogę się cieszyć ładnymi paznokciami przez tydzień! Zmywam w sumie dlatego, że paznokcie odrastają i kolor po prostu mi się nudzi
    To najlepszy utwardzacz jaki używałam. Przepięknie nabłyszcza paznokcie, błyskawicznie wysusza lakier (10-15 minut i moge już robić praktycznie wszystko). Zapach znośny.
    Używam go od ok 3 miesięcy i niewiele ubyło.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, duże opakowanie

Chcesz pochwalić czikita29 za czytelną i pomocną recenzję?