Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Skład: Butyl Acetate, Toluene, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Butoxyethanol, Dimethicone, Benzophenone-1 (23.04.2015)

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Rewelacja!!!
  • Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Zacznę od tego, że moje paznokcie od zawsze są słabe, rozdwajające się i łamliwe. Lakier po prostu się na nich nie trzyma. Nawet hybryda wykonana przez manikiurzystkę wytrzymała trzy dni a potem odprysła. Stosowałam różne top coaty ale lakiery i tak nie były trwałe. Natomiast Seche Vite jest rewelacyjny. Błyskawicznie wysycha i utwardza lakier. Maluję paznokcie i po paru minutach kładę się spać. Nie mam już problemu z odgnieconą pościelą na paznokciach. Lakier wytrzymuje na moich paznokciach kilka dni, na stopach dwa tygodnie. Pięknie nabłyszcza paznokcie i faktycznie efekt żelu jest. Wyrównuje smugi, , tworzy piękną taflę na paznokciach. Jedyny minus to potworny chemiczny zapach. Ale wybaczam za to, że jest taki rewelacyjny

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Śmierdzący glut
  • Fakt, top coat pięknie nabłyszcza płytkę paznokciową, nadaje efekt żelowych paznokci, ale....
    - śmierdzi przeokrutnie, często łzawią mi od niego oczy
    - długo wysycha na paznokciach (z pewnością nie wysycha w 60 sek. jak mój ulubieniec, którego kupuję za 5zł)
    - potrafi ściągać lakier
    - mega szybko gęstnieje (zgęstniał mi w niecałe 2 miesiące, a nie zdążyłam zużyć nawet połowy)
    - nie zaobserowowałam, aby produkt w sposób znaczący zwiększył trwałość/żywotność lakierów na paznokciach (odprysków nie było, ale starcia na końcówkach owszem)
    - to najdroższy top coat jaki kupiłam, a efekt nie powalał niestety.

Porównując stosunek ceny do wydajności śmiało stwierdzam, że jest to produkt kompletnie przereklamowany. Zamówiłam go z czystej ciekawości, był strasznie zachwalany przez vlogerki urodowe. lakier kosztuje ok. 20zł (nie znalazłam go nigdzie stacjonarnie, a kupując online dochodzą koszty przesyłki), szyko gęstnieje (nawet top coat z Sally hansen tak szybko mi nie zgluciał). Co z tego, że mogę kupić z tej samej firmy rozcieńczalnik, skoro muszę dołożyć drugie tyle, aby ten top coat zużyć do cna... Nieźle to sobie producent wymyślił,trzeba to przyznać. :-/

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Przyspiesza wysychanie lakieru, nabłyszcza (żelowy efekt), przedłuża trwałość lakieru, można dorwać go w dobrej cenie (promocje, internet). Jedyna wada - gęstnieje, ale przy wszystkich zaletach to jest nic i tak go uwielbiam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie chcę żadnego innego
  • Top został mi polecony na innym forum. Skusiłam się i już nigdy się z nim nie rozstanę Malowanie paznokci nie zajmuje mi już połowy wieczoru, maluję przy porannej kawie i od razu są suche

Plusy:
    + Wydajny
    + DZIAŁA próbowałam wielu specyfików, które miały przyspieszać wysychanie lakieru, ale dopiero SV podziałało
    + daje połysk
    + wyrównuje smugi, jeżeli się jakieś zrobiło podczas malowania

Minusy:
    - jeden, związany z ostatnim plusem - gdy robisz wzorki innym lakierem, to top może wzorek rozmazać (nie jakoś szalenie, ale trochę tak).

Nie rozumiem, jak można czepiać się jego zapachu - jakby lakiery to pachniały naturalnie i nie-chemicznie. Top pachnie jak każdy inny lakier/baza, wcale nie gorzej.
    Na działanie topu ma wpływ sam lakier - jeżeli ktoś kupuje najtańsze i do tego bez dobrej bazy i odtłuszczenia, to nie będę się dziwiła, że komuś bąble wychodzą czy nie wiadomo co. Ale każdy top zadziała gorzej, jeżeli cała reszta jest słabej jakości.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, to dosyć wydajny produkt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alacortia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam go przez przypadek, na szczeście był akurat w promocji w SuperPharm. Jestem bardzo rozczarowana tym topem. Ma kilka plusów - szybko zasycha, daje ładny, żelowy efekt, jest wydajny, ale te wszystkie zalety bledną w zestawieniu z wadami. Kwestia kardynalna - bąble. Miałam już kilka topów, żaden nie robił mi na lakierze tak paskudnych bąbli jak Seche Vite (mimo, że staram się nakładać go dokładnie i uważnie, zawsze coś wyskoczy). To skreśla go bezapelacyjnie.
    Dodatkowo sprawia, że lakier na brzegach paznokci znika szybciej oraz szybko gęstnieje - mam go od 1,5 miesiąca, a nakładanie już staje się uciążliwe.
    Kupiłam, wyciągnęłam wnioski, więcej się nie skuszę, nawet w promocji.

Używam tego produktu od: 04.2015 r.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Pin up girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • za dużo och-ów i ach-ów
  • Skuszona licznymi recenzjami zakupiłam go w jednej z drogerii internetowych.
    Za 14 ml zapłaciłam około 25 złotych, dlatego za cenę ma +. Jeśli chodzi o zalety to robi to co powinien robić, ekspresowo zasycha, nabłyszcza lakier i przedłuża jego trwałość.
    Zasadniczy minus
    Jego bardziej żelowa konsystencja po około 1.5 miesiąca używania staje się niczym ciągnąca guma i produkt nie nadaje się do użytku. Została go ponad połowa a wydobycie z butelki i rozprowadzenie go na paznokciach jest niemożliwe :C a wielka szkoda, bo sprawował się świetnie!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 14 ml

Chcesz pochwalić marta_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od Essie
  • Kilka lat używałam Essie Good To Go, aż skusiłam się na Seche Vite:

+ błyskawicznie wysusza każdy lakier
    + zostawia piękny połysk
    + przedłuża trwałość lakieru
    + naprawia ewentualne błędy w pomalowanych paznokciach np. wygładzi odgnieciony lakier
    + żelowa formuła, nie rozlewa się wokół paznokcia
    + mogę go zużyć niemal do samego dna, nie gęstnieje (ale mocno dokręcam i czasem czyszczę)

+/- wygodny pędzelek, chociaż wolę szerokie

- śmierdzi rozpuszczalnikiem

Essie jest świetny, ale ten jest lepszy i na pewno zostanę przy nim.

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super top, szkoda ze pod koniec gęstnieje
  • Póki co jede z najlepszych top coatow jaki mialam okazje miec

+ dość szybko schnie
    + utrzymuje lakier bardzo długo

- cena
    -gęstnieje pod koniec

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pasuje
  • Dostałam od Mamy razem z garścią zachwytów nad nim - jak to on nie przyspiesza wysychania, utwardza, paznokcie jak z salonu, och i ach. Niestety u mnie tak nie działał. Są lakiery, z którymi współpracuje i rzeczywiście szybko wysychają, a są takie, które mam wrażenie, że szybciej by wyschły bez niego... Trwałość lakieru z nim czy z innym topem nie wyróżnia się. Do tego śmierdzi niemiłosiernie, zastanawiam się jak paskudny musi mieć skład i jak oddziaływuje na paznokieć. Od połowy opakowania gęstnieje i ciągnie się "pajęczynką" z opakowania do pędzelka. Może kiedyś jeszcze dam mu szansę, póki co jestem raczej na nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi
  • Kupiłam skuszona dobrymi opiniami na wizażu. Na allegro wraz z przesyłką zapłaciłam ok. 17 zł.
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Podsumowując:
    + bardzo szybko wysusza lakier,
    + paznokcie pięnie się błyszczą,
    + przedłuża trwałość lakieru, jednak nieznacznie,

- śmierdzi niesamowicie rozpuszczalnikiem.

Ogólnie bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić swtkiwi za czytelną i pomocną recenzję?