Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Skład: Butyl Acetate, Toluene, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Butoxyethanol, Dimethicone, Benzophenone-1 (23.04.2015)

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Najlepszy top coat jaki używałam
  • Jest to najlepszy top coat jaki miałam. Podpisuję się pod zaletami wymienionymi przez poprzedniczki.

Na moich paznokciach lakier trzyma się teraz jak hybryda do 14 dni. Po tygodniu poprawiam dodatkową warstwą i manicure nadal jak nowy.

Wcześniej używałam nałogowo Inglot top coat gel i ten zwykły za 30 zł. Nie dorównują sache vite. Ten kupuję na allegro za 12-15 zł +natańsza wysyłka= 16 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić fiolka0000 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Godny polecenia
  • Dzięki temu produktowi malowanie paznokci stało się znacznie prostrze.

PLUSY:
    +wydajność
    +zdecydowanie przyspiesza wysychanie lakieru
    +utwardza paznokcie
    +nadaje blask
    +przedłuża trwałość lakieru
    +cena, nie jest bardzo tani, ale w przeliczeniu na ilość użyć, uważam że warto go kupić

MINUSY:
    według mnie brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Weiduoliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak bardzo upraszcza życie i manicure
  • Odkrycie roku, jeśli chodzi o kosmetyki, zdecydowana rewolucja w moim malowaniu paznokci - w końcu czynność ta stała się dla mnie prawdziwym relaksem bez ryzyka porażki.

Lakiery odpowiadają nam różne, dużo zależy od paznokci. Ja już sobie upodobałam Essie, które sprawdzają się u mnie najlepiej, ale znalezienie Seche Vite było wisienką na torcie.

Ważne, żeby faktycznie nakładać go na lekko niedoschnięty lakier i nabierać większe krople. Dopóki nie zgęstnieje (na koniec opakowania) aplikacja jest bezproblemowa - wystarczą trzy szybkie ruchy i gotowe.

Efekty? Paznokcie wyglądają jak po lakierze hybrydowym. Top coat łączy się z lakierem i daje wrażenie grubszej, jednolitej warstwy na paznokciu. Jest ona bardzo gładka w dotyku i ma niesamowity połysk. Zdecydowanie podbija to każdy lakier i wygląda o wiele bardziej 'profesjonalnie'.

Innym, najważniejszym chyba dla mnie plusem jest czas, w jakim lakier nawierzchniowy wysycha i utwardza lakier. Wiadomo, nigdy nie sprawdzam tego ekstremalnie szybko, ale wydaje mi się, że do 10 min lakier zasycha na amen. Kiedyś zawsze miałam problem, odbijała mi się pościel na paznokciach i tego typu historie, teraz już o tym zapomniałam.

Jeśli chodzi o trwałość to tu dużo zależy od przygotowania paznokci, bazy, lakieru i oczywiście na ile pracujemy dłońmi. W mojej pracy manicure jest poddawany dość bezlitosnym zabiegom, często też myję dłonie, więc poprzeczka jest ustawiona wysoko. Manicure i tak zazwyczaj robię co 5 dni, gdyż szybko narastają mi skórki i rosną paznokcie, a po tym czasie sam lakier jest w stanie nienagannym. Końcówki czasem jedynie delikatnie się ścierają, ale nie rzuca się to absolutnie w oczy, lakier tak łatwo nie odpryskuje, lepiej trzyma się płytki, chyba, że zaczniemy go skubać - wtedy odchodzi całym płatem. Generalnie jednak określiłam jego trwałość jako naprawdę dobrą.

U mnie w szufladzie czeka już druga buteleczka, co tu dużo mówić - dla mnie nie do zastąpienia, wielozadaniowiec wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepszy!
  • Co tu sie rozgadywac, wszystko zostalo napisane.
    Moj KWC wsrod top coat'ow

+ nablyszca ( efekt zelowych paznokci)
    + przedluza zywotnosc lakieru ( 7 dni)
    + ekstremalnie szybkie wysychanie lakieru
    + maly, precyzyjny pedzelek

+/- dla mnie cena jest warta, dla jednych moze byc troche drogo wiec warto go upolowac na propocjach

Wreszcie moge malowac paznokcie, bez wyrywania wlosow z glowy

Używam tego produktu od: szesc miesiecy

Chcesz pochwalić Unex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetny produkt
  • Najlepszy top coat jaki miałam!
    Nadaje piękny blask paznokcią, sprawia ze wyglądają jak żelowe. Dostaje wiele komplementów gdy mam go na swoich paznokciach. Sprawia,że lakier trzyma się 6-7 dni.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 dużych

Chcesz pochwalić NatB za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, ale tylko do pedicure
  • NadeJszla ta chwila, kiedy krótkotrwały połysk lakieru i 2dniowa trwałość manicure przestaje wystarczać. Wtedy przeszukujemy internety i biegniemy do SP, bo na promocji jeden z najbardziej polecanych topów ;D

Tym sposobem za 20zł nabyłam oceniany produkt czy jestem zadowolona?

ZALETY
    + przepięknie nabłyszcza lakier
    + faktycznie przyspiesza wysychanie - do tego stopnia, że pazurki stóp zawsze malowałam wieczorem, zeby miały duuużo czasu na wysychanie; teraz po 20min od malowania mam gotowe i trwałe pedi
    + bardzo ładnie i równo rozlewa się po płytce
    + nie zmienia koloru lakieru bazowego
    + zwiększa trwałość pedicure - trwa dopóki sama nie zmyję lakieru; zero odprysków, ścierania itd.

WADY
    - trwałość manicure - tu niestety klapa po kilku godzinach od malowania odkleja mi się całą warstwą z paznokcia ;( wręcz skraca mi trwałość moich malunków!!!!
    - pogarsza stan paznokci u rąk (?) - zauważyłam, że kiedy używam go do wykończenia manicure, po zmyciu pazurki bardziej się łuszczą. nic innego w tym czasie nie zmieniałam, więc chyba jest tu jakaś zależność ;> na stopach pazurki bez żadnych niepokojących zmian.
    - śmierdziuszek - aż się łezka zakręci

Dałam mu wiele razy szansę, jednak do manicure nadal szukam czegoś skutecznego. Natomiast bardzo polecam do pedicure. I jeśli dopadnę go jeszcze w promocji, to pewnie kupię właśnie do tego celu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochana po uszy
  • Produkt jest absolutnie fenomenalny. Od kiedy zaczęłam go używać moje życie weszło na nowy poziom. Żegnajcie odciski, odpryski, miękki lakier, starte końcówki, nierówności i pęcherzyki. Witajcie paznokcie pokryte kolorem gładkim niczym tafla wody. Zawsze lubiłam swoje dłonie i paznokcie, ale teraz niemalże z uwielbieniem patrzę na nie i podziwiam jak na idealnej gładzi odbija się światło. Do rzeczy :

Seche Vite daje efekt żelowych paznokci i zastyga na paznokciu niczym emalia
    Seche Vite przede wszystkim powoduje szybsze wysychanie lakieru, niweluje nawet słynne zjawisko miękkiego lakieru. Idealnie wygładza, nawet gdy lakier pod spodem był chropowaty, przez zniszczoną płytkę paznokcia.
    Zapobiega wycieraniu się końcówek i odpryskom - pierwsze jego użycie było na szybko pomalowaną 1 warstwę lakieru i... wytrzymał niemal tydzień, a nawet dałby radę o wiele dłużej, ale odrosty zrobiły się nie do zniesienia. Generalnie lakier zmywam teraz tylko, bo się znudził (4-5dni) i nawet po tych wszystkich dniach wygląda świeżo.
    Wydawało mi się dziwne, nakładać top coat na mokry lakier, ale bez obaw - Seche Vite nawet nie odrobinę nie uszkadza lakieru. Akurat pomaluję wszystkie 5 palców lakierem i później od razu tym top coatem. Nie polecam zaraz po pomalowaniu jednego palca maziać go od razu SV - odrobinę lakieru zetrzemy i niepotrzebnie zapaskudzimy sobie nasz lakier nawierzchniowy.
    Cena jest dość pokaźna szczególnie gdy ktoś przyzwyczajony jest do cen lakierów w Golden Rose, ale całkiem często jest w promocji w Super Pharm za 15zł z groszami.
    Pędzelek jak i opakowanie jest solidne i poręczne

EDIT: zgęstniał po około pół roku stosowania, używany co 3-4 dni

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu mogę malować paznokcie!
  • Odkąd pamiętam malowanie paznokci w domowym zaciszu ze względu na dłuuugo wysychający lakier było dla mnie istnym horrorem.. Wszystko się zmieniło odkąd jestem szczęśliwą posiadaczką Seche Vite!

+lakier na paznokciach dzięki sechce vite wysycha błyskawicznie
    +produkt pięknie nabłyszcza paznokcie
    +lakier nie odpryskuje, zdecydowanie utrzymuje się dłużej na paznokciach

Dzięki seche vite polubiłam malowanie paznokci, zaliczam go więc do kosmetyków które odmieniły moje życie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić justyskabe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny skuteczny
  • Na moich paznokciach lakiery nie wytrzymują nawet jednego dnia, nawet z utwardzaczem. Seche Vite sprawia, że muszę lakier przez tydzień! Jest genialny, co prawda zaczyna się robić "trudny" gdy trochę zgęstnieje, ale to chyba normalne, jeszcze nie spotkałam się z utwardzaczem, który by nie gęstniał. Nie jest tani, ale zrewolucjonizował mój manicure i za to go kocham!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić lifeofkrystyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Dzięki opiniom tej stronie kupiłam kiedyś małą próbkę tego utwardzacza. Konsystencja mnie trochę zdziwiła, bo wcześniej używałam zwykłych top coat'ów z rossmana, które robiły dosłownie nic. Tak mnie urzekł, że kupiłam normalną butelkę i potem dwie kolejne. Jedną miałam przeznaczyć na dokładkę do prezentu dla koleżanki, ale zrezygnowałam trochę z samolubności i zostawiłam sobie dwa.

Wysycha bardzo szybko. Przez najbliższy czas od pomalowania lepiej mocno paznokci nie dotykać, bo mogą pojawiać się fałdy na powierzchni, ale po godzinie już spokojnie można cieszyć się paznokciami.

Zapach mnie nie odrzuca, do konsystencji się przyzwyczaiłam i nawalam jej grubo. Ogółem działa świetnie na parę warstw lakierów. To znaczy jak ktoś zajmuje się zdobieniem paznokci to nakłada się dużo warstw, na przykład w przypadku ombre na paznokciach. Wzór przez nas zrobiony wytrzymuje spokojnie tydzień, potem są lekkie odpryski.
    Niestety działa gorzej gdy pomalujemy tylko jedną warstwę lakierem i nałożymy top coat. Wtedy nie działa tak doskonale, ale że rzadko nakładam tylko jedną warstwę na paznokcie mi to nie przeszkadza i daję całą piąteczkę.

Jest to moja pierwsza recenzja, napisana ze względu na sympatię do tego produktu.

Używam tego produktu od: rok - 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 ( jedno małe i dwa normalnej wielkości), właśnie rozpoczęłam czwarte

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić milkkamila za czytelną i pomocną recenzję?