Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Niezastąpiony!
  • Seche vite kupiłam stosunkowo niedawno, ale już wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
    + Pięknie nabłyszcza paznokcie, ktore po użyciu wyglądają jakby były żelowe.
    + lakier dzięki niemu o wiele szybciej wysycha.
    + bardzo przedluza trwalosc lakieru -u mnie nawet do 2tyg kiedy to lakier bez top coat'u wytrzymuje ok 5 dni, moze 6.

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Odkąd odkryłam wszystkiego rodzaju utwardzacze do lakieru nie wyobrażam sobie stylizacji paznokci bez nich. Uwielbiam efekt żelu.
    Seche Vite daje świetny efekt, nabłyszcza, utwardza i utrwala. Za to mogę go polecić. Lakier szybko wysycha. Sprawdza się zarówno z marką typu Golden Rose jak i Inglot.
    Jedyne co mnie drażni to ściąganie lakieru, czasem po pomalowaniu lakier się kurczy i zostaje wokół niego brzydka, przejaśniona obwódka.

4,5 gwiazdki bo dalej szukam ideału

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (duże) - w trakcie

Chcesz pochwalić candeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Utwardzacz genialny. Szybko wysusza, wygładza ewentualne nierówności, pięknie błyszczy i "wyciąga" kolor lakieru. Praktycznie po 5 minutach można wszystko robić. Kupuję w malutkich opakowaniach bo dosyć szybko gęstnieje. No i nieziemsko śmierdzi - ale to się ulatnia dosyć szybko

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 małych

Chcesz pochwalić Nimrodella za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • Dobry utwardzacz do paznokci. Posiadam największą wersje tj 14ml, ale uważam że bardziej opłaca się kupić pare mniejszych ponieważ mój się zabarwił od czerwonego koloru lakieru.
    Dobrze utwardza, pięknie nabłyszcza i ułatwia lakierowi szybciej wyschnąć. Trwałość lakieru nie przedłuża za specjalnie- max 3 dni... Jest wydajny- używam za każdym razem po pomalowaniu paznokci i wcale go nie ubyło.
    Odejmuję gwiazdkę za trwałość.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie jak marzenie
  • Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie i od tamtej pory nie wyobrażam sobie manicure bez niego. Paznokcie maluję w czwartki i niedziele, nie dlatego, że lakier się ściera czy nieestetyczni wygląda, ale kolor szybko mi się nudzi W ten oto sposób jedna buteleczka starcza mi na 3 miesiące, szybko ją zużywam. Pod koniec Seche Vite trochę gęstnieje, ale nie utrudnia mi to aplikacji. Kolezanki często pytają co takiego mam na paznokciach i czy to nie jest czasem żel
    +paznokcie wysychają w mig

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić dominika 17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę świetny.
  • Zalety:
    +pięknie nabłyszcza
    +wygładza nierówności lakieru
    +przyśpiesza wysychanie lakieru
    +przedłuża trwałość (ale nie jakoś szczególnie mocno)

Wady:
    -szybko gęstnieje
    -zostawia takie białe brzegi na około paznokcia (ale nie zawsze)

Polecam ten top coat każdemu. To jaką daje taflę na paznokciu nie uzyskałam żadnym innym topem. Bardzo szybko wysusza paznokcie, a gdy drasnę przez przypadek mokre paznokcie to się nie martwię, że będę musiała malować od nowa tylko seche mi to ładnie wygładzi. Jest to najlepszy top coat z jakim się się spotkałam. Na pewno kupię ten produkt ponownie mimo tych wszystkich minusów.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nataiawysocka8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie wyszusza lakier w mig!
  • Bardzo dobry toap coat. Nałożony na lekko wilgotny lakier wysusza go dosłownie w kilka minut. Przy czy pięknie nabłyszcza. Paznokcie wyglądają jak hybrydy.
    Minusy:
    - trzeba go szybko zużyć, bo ma tendencję do gęstnienia
    - nie przedłuża trwałości lakieru.

Jeśli ktoś ma mało czasu i lubi często zmieniać kolor na paznokciach to mimo wad i tak bardzo go polecam.

W superpharmie w promocji dałam za niego 21 zł, zaś na internecie można go kupić za niecałe 20 zł.

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki w użytkowaniu, ale dobry
  • Po pierwsze nie warto kupować wersji 3,6ml. - bardzo szybko zasycha i ciężko się go rozprowadza.

Jednak świeży lakier, który teraz można zdobyć w Super Pharmie jest super. Na mokry lakier tworzy błyszczącą, gładką warstwę, bardzo trwałą i przedłużającą żywotność lakieru.

Jak dla mnie trochę za długo schnie i łatwo o odciski.

Można go rozczieńczyć : Seche - Restore Thinner, ale jescze nie stosowałam tego rozwiązania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 3.6ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić chilijeczkalily za czytelną i pomocną recenzję?
  • MISTRZOSTWO ŚWIATA!
  • Powiem tylko tyle, że nie wyobrażam sobie życia bez SECHE VITE !!! Moją pierwsz buteleczkę kupiłam x lat temu z USA. Od tamtego dnia poelcma wszystkim, no i w ciężkich czasch, tzn kiedy nie był jeszcze dostępny na polskim rynku , obdarowałam wszystkie moje przyjaciółki. Jest z nami po dziś dzień i nie zmieni się to NIGDY! Jest rewelacyjny, zapewnia mega przyspieszenie w wysychaniu lakieru, przedluza trwalosc lakieru < max to 13 dni na moich paznokciach !>, rzeczywiscie ma troche ciezki zapach, ale mi on nie przeszkadza. Blask paznokci powala!!! Jeśli zgęstnieje to dodaj kilka kropel rozcienczalnika z seche. Napisalam o nim, ze jest niezbedny SZCZERZE POLECAM ! ten kosmetyk odmieni życie każdej z WAS !

Używam tego produktu od: 4 LAT
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 30 buteleczek po 14ml i 4 duże po 118ml

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Jeżeli ktoś ciągle ma problem z odciśniętym na lakierze ubraniem lub pościelą to prawdopodobnie nie ma w swojej kosmetyczce właśnie tego produktu. Seche Vite jest świetny! Wystarczy, że pomalujemy paznokcie wybranym lakierem, odczekamy chwilę aż podeschnie potem nałożymy SV odczekamy maksymalnie 1 min i nasze paznokcie są gotowe. Nie ma opcji żeby nie wyschły w szybkim tempie. Ponadto ten produkt znacznie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach. Cena jest ok jak za taką pojemność i wydajność. Pędzelek jest w porządku. Top ma ostry zapach ale mi to nie przeszkadza. Polecam razy tysiąc!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić charmaine007 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij