Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Ukochany
  • Długo szukałam idealnego wykończenia moich paznokci a każdy lakier utrzymywał się max 2 dni. Aż znalazłam seche vite. Teraz paznokcie mogę malować raz w tygodniu i cały czas wyglądają fajnie. I co najważniejsze mogę robić różne wzorki i za 5 minut iść spać i nic się nie oddusi.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić ulwar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Dawno temu kupiłam na próbę małego Seche Vite i nie specjalnie mi się spodobał. Ach to ściąganie, ach ten smród. Jednak około pół roku temu coś mnie naszło i kupiłam go za jakieś śmieszne pieniądze (chyba 9,99) na allegro przy okazji innych zakupów i od tamtej pory kupiłam jeszcze kilka buteleczek i nie umiem już używać innego topa

- nabłyszcza
    - przyśpiesza wysychanie lakieru do dosłownie kilku sekund
    - do smrodku się przyzwyczaiłam
    - jak się nauczy go używać to da się tak malować paznokcie by nie ściągał lakieru
    - z wydajnością różnie, mi starcza na ponad 2 miesiące (paznokcie maluje średnio co 2 dni)
    - z czasem gęstnieje, ale po 2 miesiącach nie ma jeszcze dramatu (ani glutów ;P)

Mój ulubieniec obecnie i raczej na razie nie będę go na żaden inny wymieniać.

Ilość zużytych opakowań: obecnie 3 (14 ml) buteleczka

Chcesz pochwalić bloodylev za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z topów, które używałam
  • Lakiery na moich paznokciach trzymają się bardzo krótko, bo już czasami tego samego dnia odpryskują.

z Seche Vite lakier trzyma mi się ok 3/4 dni.
    Pięknie nabłyszcza płytkę.
    Zawsze miałam problem z suszeniem paznokci (odgnieciona pościel była standardem), jednak dużym plusem Seche Vite jest szybkie wysuszanie lakieru.

Dużym minusem jest jego zapach, który czasami aż zatyka.
    Jeśli pokryje się lakier niedokładnie, to zostają brzydkie brzegi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 14 ml buteleczki

Chcesz pochwalić kasiarrr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podzielam zachwytów.
  • Tak sobie testuję po kolei wysuszacze do paznokci, swój typ póki co mam (Essie Good To Go), ale jak to tak zaprzestać testowania bez poznania słynnego Seche. Tyle się naczytałam cudów niewidów, że w końcu musiałam się skusić.
    Seche nie odpowiada mi z kilku powodów. Po pierwsze wysusza lakier gorzej i wolniej niż Essie, głównie powierzchniowo, w związku z czym zdarzyło mi się już zahaczyć o coś niby suchym paznokciem i uszkodzić ten niby suchy lakier, bo pod wierzchnią warstwą był zwyczajnie niewyschnięty. Po drugie skraca czasem lakier, zwłaszcza jak już zgęstnieje, coś okropnego jak na świeżo pomalowanym paznokciu lakier się po prostu kurczy i wygląda jak kilkudniowy. Po trzecie gdzieś od 60% opakowania robi się gęstym glutem, którego na paznokcie nakłada się po prostu tona. Wtedy działa oczywiście wolniej i gorzej, bo jego jest dużo a i konsystencja nie ta. Od tego momentu znika też w oczach dosłownie, bo glut nie jest wydajną formą. Po czwarte naczytałam się o tym przedłużeniu trwałości lakieru - zauważyłam zerowy efekt w tym względzie, u mnie wszystko z nim trzyma się tak samo jak z każdym innym topem i wcale nie w okolicach tygodnia. Po piąte nieziemsko cuchnie, gorzej niż inne preparaty służące do tego samego celu.

Z zalet mogę zaliczyć mu to, że rzeczywiście zapewnia ładny połysk lakieru, taki szklisty. Wyrównuje jego powłokę w razie uzupełnienia drobnego ubytku. No i czyni ją odporną na zarysowania, jak już wyschnie oczywiście.

Podsumowując to nie jest to dla mnie żaden hit i ogromnie się rozczarowałam. Więcej nie kupię. Teraz będę testować Poshe a potem wracam do Essie.

Używam tego produktu od: marca 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Seche vite kupiłam stosunkowo niedawno, ale już wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
    + Pięknie nabłyszcza paznokcie, ktore po użyciu wyglądają jakby były żelowe.
    + lakier dzięki niemu o wiele szybciej wysycha.
    + bardzo przedluza trwalosc lakieru -u mnie nawet do 2tyg kiedy to lakier bez top coat'u wytrzymuje ok 5 dni, moze 6.

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Odkąd odkryłam wszystkiego rodzaju utwardzacze do lakieru nie wyobrażam sobie stylizacji paznokci bez nich. Uwielbiam efekt żelu.
    Seche Vite daje świetny efekt, nabłyszcza, utwardza i utrwala. Za to mogę go polecić. Lakier szybko wysycha. Sprawdza się zarówno z marką typu Golden Rose jak i Inglot.
    Jedyne co mnie drażni to ściąganie lakieru, czasem po pomalowaniu lakier się kurczy i zostaje wokół niego brzydka, przejaśniona obwódka.

4,5 gwiazdki bo dalej szukam ideału

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (duże) - w trakcie

Chcesz pochwalić candeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Utwardzacz genialny. Szybko wysusza, wygładza ewentualne nierówności, pięknie błyszczy i "wyciąga" kolor lakieru. Praktycznie po 5 minutach można wszystko robić. Kupuję w malutkich opakowaniach bo dosyć szybko gęstnieje. No i nieziemsko śmierdzi - ale to się ulatnia dosyć szybko

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 małych

Chcesz pochwalić Nimrodella za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • Dobry utwardzacz do paznokci. Posiadam największą wersje tj 14ml, ale uważam że bardziej opłaca się kupić pare mniejszych ponieważ mój się zabarwił od czerwonego koloru lakieru.
    Dobrze utwardza, pięknie nabłyszcza i ułatwia lakierowi szybciej wyschnąć. Trwałość lakieru nie przedłuża za specjalnie- max 3 dni... Jest wydajny- używam za każdym razem po pomalowaniu paznokci i wcale go nie ubyło.
    Odejmuję gwiazdkę za trwałość.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie jak marzenie
  • Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie i od tamtej pory nie wyobrażam sobie manicure bez niego. Paznokcie maluję w czwartki i niedziele, nie dlatego, że lakier się ściera czy nieestetyczni wygląda, ale kolor szybko mi się nudzi W ten oto sposób jedna buteleczka starcza mi na 3 miesiące, szybko ją zużywam. Pod koniec Seche Vite trochę gęstnieje, ale nie utrudnia mi to aplikacji. Kolezanki często pytają co takiego mam na paznokciach i czy to nie jest czasem żel
    +paznokcie wysychają w mig

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić dominika 17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę świetny.
  • Zalety:
    +pięknie nabłyszcza
    +wygładza nierówności lakieru
    +przyśpiesza wysychanie lakieru
    +przedłuża trwałość (ale nie jakoś szczególnie mocno)

Wady:
    -szybko gęstnieje
    -zostawia takie białe brzegi na około paznokcia (ale nie zawsze)

Polecam ten top coat każdemu. To jaką daje taflę na paznokciu nie uzyskałam żadnym innym topem. Bardzo szybko wysusza paznokcie, a gdy drasnę przez przypadek mokre paznokcie to się nie martwię, że będę musiała malować od nowa tylko seche mi to ładnie wygładzi. Jest to najlepszy top coat z jakim się się spotkałam. Na pewno kupię ten produkt ponownie mimo tych wszystkich minusów.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nataiawysocka8 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij