Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• kurcze no !! rozczarowałam się !!
  • Napaliłam się na seche vite jak szczerbaty na suchary i nie było opcji żeby nie kupić butelki tego cuda !!

pomalowałam paznokcie lakierem Essie - potem zamiast top coatu Essie nałożyłam Seche Vite. Pierwsze wrażenie - wow ale blask.
    Faktycznie blask jest piękny i przyśpiesza wysychanie lakieru (jak idę spać to dosusza lakier tak, że nie mam odbitych włosów na paznokciach)

i na tym się bajka kończy................

powoduje szybsze odpryskiwanie lakieru - co dla mnie jest niedopuszczalne - z good to go essie lakier mam dobre 4 dni - potem zmywam żeby mieć błyszczce i świeże paznokcie. Po zastosowaniu Seche Vite mam odpryski i powinnam malować paznokcie nawet niecałe 24 h od malowania a na to nie mam czasu.
    Często jak nałożę większa ilość to lakier schodzi płatami.

Dla mnie top coat MUSI powodować że lakier dłużej się trzyma.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyspiesza wysychanie lakieru i to wszystko
  • Skusiłam się na ten top coat. I co mogę o nim powiedzieć:
    -zdecydowanie przyspiesza wysychanie lakieru
    -nadaje dodatkowego, pięknego połysku
    -nie przedłuża trwałości( wystarczy, że umyję włosy a lakier schodzi z paznokci płatami, nawet nie muszę używać zmywacza)
    -strasznie śmierdzi, jak jakiś szewski klej
    -gęstnieje po dwóch tygodniach( ale dodaje do niego rozcieńczalnik z Top Choice i jest ok)
    -nie jest lepszy ani gorszy od innych używanych przeze mnie top coat, więc uważam, że jego cena jest za wysoka.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jeden minus
  • Hej Ta recenzja będzie krótka ponieważ na temat produktów do paznokci nie można raczej pisać poematów a więc zaczynamy.
    Seche Vite jako top coat sprawdza się rewelacyjnie przede wszystkim w momencie wysusza paznokcie malując paznokcie w drugiej ręce, te w pierwszej już sa suche, top coat również szybko utwardza lakier w porównaniu do innych, które dają tylko złudzenie suchego lakieru a później niewiadomo skąd biorą się odgniaty. Kolejna sprawą jest przedłużenie żywotności manicure i tutaj jest nieco gorzej niż przy wysychaniu ale nie jest źle lakier który normalnie u mnie na paznokciech utrzymuje sie dwa dni pod nim wytrzymywał cztery więc o 100% trwalszy dodatkowo paznokcie faktycznie ładnie połyskują. A teraz pora na ten jeden jedyny minus jakim jest bardzo szybkie gstnięcie produktu mimo tego,że miałam produkt w małej pojemności to doszłam do połowy opakowania i tak zgęstniał,że nie dało się go używać niestety. Ale ogólnie polecam ponieważ role TOP Coatu spełnia w 100%

Używam tego produktu od: pare tygodni

Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Top coat godny polecenia niemniej jednak nie jest bez wad i należy się obchodzić nim bardzo dokładnie ponieważ niedomalowane krawędzie bardzo rzucają się w oczy.
    Z plusów na pewno szybkość schnięcia, ładnie podbite i lśniące kolory (nawet niektóre safari bez połysku wyglądają ślicznie), pojemność jak za tę cenę zadowalająca ALE wydajność niekoniecznie się do tego zalicza. Top coat bardzo szybko gestnieje a jedyny ratunek żeby nie wyrzucać połowy zawartości to kupić seche restore...
    Mimo to ja polecam i będę używać jak długo będzie na rynku

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nyiloveu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłam kolejną buteleczkę...
  • Zacznę od tego, że nie mam doświadczeń z tego typu produktami, to jest mój pierwszy top coat i jak sam tytuł mówi, spodobał mi się na tyle, że zdecydowałam się kupić kolejną buteleczkę a nie testować coś nowego. Na próbę, kupiłam wersję mini (3,6 ml) i ogólnie rzecz biorąc produkt spełnił moje oczekiwania.
    ~ przedłużył żywotność lakieru, zdecydowanie! Dzięki niemu maluję paznokcie raz na 5/6 dni i to głównie ze względu na to, że widać nieestetyczny odrost paznokcia albo znudził mi się kolor. Oczywiście piątego dnia, moje paznokcie nie ślnią już tak zabójczo jak zaraz po pomalowaniu, ale nie spodziewałam się, że tak będzie, bądźmy realistami. Mogę też dodać, że możemy zauważyć starcie się lakieru z krawędzi, ale to tyle. Nie zdarzyły mi się żadne znaczne odpryski lakieru z płytki paznokcia
    ~top coat przyspiesza wysychanie lakieru. Po 10 minutach można robić praktycznie wszystko. W moim przypadku niesamowicie na plus, bo zawsze po pomalowaniu paznkoci przypomina mi się, że muszę zrobić coś ważnego i nie mogę wysiedzieć na czterech literach. Razem z tym topem nie mam takich problemów. Zapomniałam też jak wyglądają szlaczki od pościeli odbite na świeżo pomalowanych paznokciach
    ~ paznokcie pięknie lśnią!! Naprawdę wygląda to bardzo efektownie. Kilka koleżanek pytało mnie po pomalowaniu czy nie zrobiłam sobie hybrydowych paznokci. Kiedy zaprzeczyłam wypytywały jaki lakier powoduje taki efekt
    ~ nie jest bardzo drogi, za wersję mini zapłaciłam niecałe pięć złotych
    ~ nie powoduje problemów ze zmyciem lakieru
    ~ nie robi bąbli (jak na razie)
    ~ wiem, że niektórym dziewczynom po użyciu tego topu, lakier odchodził płatami. Mi się coś takiego zdarzyło raz, ale to z mojej winy (zaraz po po pomalowaniu zaczęłam coś grzebać przy skórce i uszkodziłam całą "strukturę"
    ~ nie zauważyłam ściągania lakieru, choć wiem, że niektórzy mają z tym problem...nie wiem czego to jest kwestia. Jedyne co mogę powiedzieć to, że podczas pokrywania topem paznokcia trzeba być dokładnym i zamalować całą powieszchnię lakieru kolorowego, bo widać różnicę (ale to normalne:P)

Jest jednak kilka minusów, o których coś niecoś trzeba wspomnieć:
    ~ zapach- no cóż...brzydki zapach kleju, który praktycznie wgryza nam się w nos i dość silnie czuć go w powietrzu
    ~ jest dość gęsty i dalej gęstenieje, także ciężko zużyć go do samego końca, przez co może być mało wydajny. W moim przypadku to nie jest jakiś ogromny problem, bo maluję paznokcie raz w tygodniu, także i tak mam go całkiem długo. Jednak faktem jest, że po zużyciu dwóch trzecich reszta w buteleczce robi się gęsta i ciężej z nią pracować. Jesteśmy zmuszone nakładać grubsze warstwy.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka w wersji mini

Chcesz pochwalić AnnaScott za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewiele lepszy od Posche
  • Wcześniej kupiłam tańszy Posche (ten sam producent), ale to był dramat. Ten jest niewiele lepszy i myślę, że mają podobną formułę, bo Seche ma te same minusy. Głównie zarzucam mu to, ze lakier odchodzi płatami, Może nie po 1 dniu jak w posche, ale po 2-3 manicure jest już do zmycia :/ poza ty śmierdzi jeszcze gorzej. Na prawdę odżywka 8w1 to przy tym fiołki... aż jestem zdziwiona, ze to zostało dopuszczone do użytku, bo normalnie wali jakimś ciężkim, żrącym klejem :/

na minus cena i dostępność, choć ja miałam szczęście i dorwałam go za 20zł w SP. Teraz bedę polować na Essie good2go - mam nadzieję, że jest lepszy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciemna163 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale tylko do połowy zużycia
  • Zachęcona recenzjami i ochami na youtube kupiłam duże opakowanie Seche Vite.

Na początku była rewelacja: pięknie błyszczał, przedłużał trwałość lakieru, schnięcie w minutę! Efekt żelowych paznokci.

Problemy zaczęły się w połowie butelki: top zgęstniał, ciężko się nakładał, zostawial smugi. I robił niesamowitą krzywdę lakierowi: ściągał go z miejsca przy skórkach i z końcówki, przez co paznokcie chociaż świeżo pomalowane, wyglądały jak po tygodniu noszenia (starte końcówki)! Do tego pojawiły się ogromne bąble, jak przy starych, zwietrzałych lakierach.

Musiałam wyrzucić resztę Seche, bo nałożenie go na lakier poprostu niszczyło cały zrobiony wcześniej manicure.

Nigdy więcej go nie kupię, choć dopóki był "świeży" robił naprawdę świetną robotę.

Myślę, że lepiej kupować małe opakowanie i szybko go zużyć.

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte do połowy

Chcesz pochwalić Myszykiszki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Z opinii znalezionych w internecie ten top coat wydawał się być najlepszy... W moim przypadku jedynym plusem jego używania był fakt, że lakier szybko wysychał i nie miałam problemu z rysami na paznokciach (za to jedna gwiazdka), ale trzymał się jeszcze krócej niż bez niego. Dawałam mu oczywiście kilka szans, próbując różne ilości itp. Gdy kilka razy zdarzyło się, że lakier odszedł mi całym płatem z paznokcia (w pracy ) wylądował na dnie szuflady.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 10% pojemności

Chcesz pochwalić Magix0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie bez wad
  • Bardzo dobry utwardzacz - baz wątpienia, ale ma kilka wad, które mi przeszkadzają podczas używania.

No ale zacznijmy od zalet :
    - po zastosowaniu paznokcie momentalnie zasychają, nawet jeśli jest położona gruba warstwa już po 2-3 minutach można się przestać martwić, ze się je uszkodzi
    - ładnie wygładza i nabłyszcza płytkę i nawet jeśli zdarzy się jakaś nierówność na lakierze to po pociągnięciu utrwalaczem nie jest już widoczna, to samo się tyczy niezbyt idealnie wykonanych rysunków
    - manicure jest dużo trwalszy po zastosowaniu Seche Vite

Minusy :
    - jest gęsty i w trakcie użytkowania coraz bardziej gęstnieje, co o dziwo nie ma wpływu na jego skuteczność, no ale jest przez to niewygodny w zastosowaniu
    - ze względu na tę gestość trzeba go nakładać grubą warstwą, przez co jest niewydajny, szybko się kończy
    - w przypadku rysunków na paznkciach trzeba go nakładać jeszcze więcej, bo często się zdarza że nie pokrywa dobrze lekko wypukłych form na paznokciu
    - no i na koniec, trzeba go nałożyć równo na lakier, gdyż w innym wypadku "pociąga" część lakieru po siebie i tworzy się jaśniejsza linia w miejscu gdzie część lakieru jest pociągnięta utrwalaczem a część nie

Pomimo tych wad, stwierdzam, że produkt jest dobry i raczej warty swojej ceny. Trzeba się tylko do niego przyzwyczaić i naczyć stosować a manicure będzie wyglądać ślicznie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Magda23_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie aż taki boski
  • Wg mnie nie jest aż tak cudowny. U mnie nie do końca się sprawdza. Lakiery wcale nie wysychaja aż tak szybko. Top coat nie sprawdza się również jako utrwalacz lakieru. Tak jak i wcześniej zanim zaczęłam używać tego specyfiku tak i teraz moje lakiery trzeba zmywać co 2-3 dni.
    Nie kupię więcej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

Chcesz pochwalić amaretta17 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij