Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Skład: Butyl Acetate, Toluene, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Butoxyethanol, Dimethicone, Benzophenone-1 (23.04.2015)

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Nigdy więcej
  • Kupiłam go przez przypadek, na szczeście był akurat w promocji w SuperPharm. Jestem bardzo rozczarowana tym topem. Ma kilka plusów - szybko zasycha, daje ładny, żelowy efekt, jest wydajny, ale te wszystkie zalety bledną w zestawieniu z wadami. Kwestia kardynalna - bąble. Miałam już kilka topów, żaden nie robił mi na lakierze tak paskudnych bąbli jak Seche Vite (mimo, że staram się nakładać go dokładnie i uważnie, zawsze coś wyskoczy). To skreśla go bezapelacyjnie.
    Dodatkowo sprawia, że lakier na brzegach paznokci znika szybciej oraz szybko gęstnieje - mam go od 1,5 miesiąca, a nakładanie już staje się uciążliwe.
    Kupiłam, wyciągnęłam wnioski, więcej się nie skuszę, nawet w promocji.

Używam tego produktu od: 04.2015 r.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Pin up girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • za dużo och-ów i ach-ów
  • Skuszona licznymi recenzjami zakupiłam go w jednej z drogerii internetowych.
    Za 14 ml zapłaciłam około 25 złotych, dlatego za cenę ma +. Jeśli chodzi o zalety to robi to co powinien robić, ekspresowo zasycha, nabłyszcza lakier i przedłuża jego trwałość.
    Zasadniczy minus
    Jego bardziej żelowa konsystencja po około 1.5 miesiąca używania staje się niczym ciągnąca guma i produkt nie nadaje się do użytku. Została go ponad połowa a wydobycie z butelki i rozprowadzenie go na paznokciach jest niemożliwe :C a wielka szkoda, bo sprawował się świetnie!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 14 ml

Chcesz pochwalić marta_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od Essie
  • Kilka lat używałam Essie Good To Go, aż skusiłam się na Seche Vite:

+ błyskawicznie wysusza każdy lakier
    + zostawia piękny połysk
    + przedłuża trwałość lakieru
    + naprawia ewentualne błędy w pomalowanych paznokciach np. wygładzi odgnieciony lakier
    + żelowa formuła, nie rozlewa się wokół paznokcia
    + mogę go zużyć niemal do samego dna, nie gęstnieje (ale mocno dokręcam i czasem czyszczę)

+/- wygodny pędzelek, chociaż wolę szerokie

- śmierdzi rozpuszczalnikiem

Essie jest świetny, ale ten jest lepszy i na pewno zostanę przy nim.

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super top, szkoda ze pod koniec gęstnieje
  • Póki co jede z najlepszych top coatow jaki mialam okazje miec

+ dość szybko schnie
    + utrzymuje lakier bardzo długo

- cena
    -gęstnieje pod koniec

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pasuje
  • Dostałam od Mamy razem z garścią zachwytów nad nim - jak to on nie przyspiesza wysychania, utwardza, paznokcie jak z salonu, och i ach. Niestety u mnie tak nie działał. Są lakiery, z którymi współpracuje i rzeczywiście szybko wysychają, a są takie, które mam wrażenie, że szybciej by wyschły bez niego... Trwałość lakieru z nim czy z innym topem nie wyróżnia się. Do tego śmierdzi niemiłosiernie, zastanawiam się jak paskudny musi mieć skład i jak oddziaływuje na paznokieć. Od połowy opakowania gęstnieje i ciągnie się "pajęczynką" z opakowania do pędzelka. Może kiedyś jeszcze dam mu szansę, póki co jestem raczej na nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi
  • Kupiłam skuszona dobrymi opiniami na wizażu. Na allegro wraz z przesyłką zapłaciłam ok. 17 zł.
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Podsumowując:
    + bardzo szybko wysusza lakier,
    + paznokcie pięnie się błyszczą,
    + przedłuża trwałość lakieru, jednak nieznacznie,

- śmierdzi niesamowicie rozpuszczalnikiem.

Ogólnie bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić swtkiwi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi
  • Moim zdaniem sekretem stosowania tego produktu jest nakładanie jego w minimalnej ilości . Jeśli masz problem z tym , że nie utwardza ci w szybki sposób lakieru to myśle , że za dużo go nakładasz . Lubie go za to że przedłuża trwałość lakieru z 2 dni na 5 . Dla mnie nie potrzeba wiecej bo kolory szybko mi sie nudza . Utwardza i lakier i po 4 minutach mogę wrócić do zadań domowych . Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam ten produkt na promocji w super pharm.

+ dobrze sie rozprowadza na paznkciach
    + przyspiesza wysuszanie niektóryh lakierów

- rozmazuje lakier
    - schodzi z paznokci płatami
    - lakier szybko odpryskuje

NIE POLECAM !!!

Chcesz pochwalić Iza995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • o tym topie będzie króciutko...
    plusy: pięknie nabłyszcza paznokcie, blyskawicznie wysusza lakier, na długo przedlua jego trwalosc. jest wydajny. Lakier na stopach trzyma mi się az do kolejnego malowania min. 2 tygodnie.
    Minusy: przeokropnie smierdzi! (pierwszym razem az mnie cofnelo), niestety gęstnieje dość szybko ale przy takiej pojemności i cenie jestem wstanie to zaakceptować. Wysusza skorki wiec trzeba uwazac przy nakładaniu, jest dość rzadki wiec trzeba troszkę pokombinować przy nakładaniu. Jak do tej pory nie miałam lepszego wiec zostaje przy nim.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 6

Chcesz pochwalić Cudowna Mary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Top coat - cudo.
    Lakier jest twarlszy, utrzymuje się dłużej na paznokciach, szybciej wysucha. Wręcz błyskawicznie wysycha. Sehe vite nabłyszcza lakiery. Tworzy się przecudowna "tafla".
    Niestety posiada też minusy.
    Okropnie śmierdzi. Staram się jak najmniej "wdychać" tego, bo obawiam się, że ten zapach może nieść jakieś skutki uboczne...
    Jest straszliwie gęsty. Jego aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych.
    Ma tendencję do "obkurczania" lakieru.

Pomimo tych minusów i tak go uwielbiam. Nie znalazłam jeszcze takiego top coatu, który działaby tak samo cudownie jak właśnie sehe vite. Przy okazji będąc w całkiem przystępnej cenie. Choć trzeba powiedzieć, że jest trochę niewydajny poprzez swoją konsystencję. Zdecydowanie szybciej się zużyła niżeli lakier / top coat, który jest rzadszy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?