Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Bardzo dobry z małym "ale"
  • Produkt ten dostałam przy okazji zakupów w Douglasie, miniaturka ok 5ml . Przyznam szczerze, że nie do końca wierzyłam, że to coś może zdziałać cuda na moich extra wymagających paznokciach...

Wielką zaletą tego produktu jest to, że faktycznie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach, do 5 dni. Tak normalnie lakier trzyma się u mnie max 2 dni a czasem nawet w ciagu 1 dnia mam odpryski (Chanel)
    jestem bardzo zadowolona bo wreszcie mogę cieszyć się trwałym mani Nie ściąga lakieru (pojawiły się takie zarzuty - być może winą tu jest albo lakier albo płytka paznokcie, nie wiem) nie bąbluje, bardzo szybko zastyga, pokrywa lakier pięknym połyskiem, paznokcie pięknie lśnią

jedyne do czego się przyczepię to, że okrutnie śmierdzi i dość szybko gęstnieje, także w tym drugim przypadku lepiej nabyć miniaturę

podsumowując Polecam !

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,

Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Świetny top coat, w połączeniu z lakierami essie stanowi konkurencję dla hybrydy.

- schnie w trymiga, można spokojnie pokryć 3 warstwy koloru warstwą coatu i po 10 min. położyć się spać. Zmora odbitej na paznokciach pościeli się skończyła
    - piękny połysk
    - gruba, "żelowa" warstwa
    - przedłużenie trwałości manicure, u mnie trzyma się na essie nawet 8 dni
    - manicure i pedicure, które kiedyś trwały po 3 godziny, żeby lakier miał czas porządnie wyschnąć, teraz zajmują jeden odcinek serialu

Zapach jest nieprzyjemny, ale traci na znaczeniu w obliczu pozytywów stosowania. Lakier trochę zgęstniał, ale mi to odpowiada, bo nakłada się ładną, grubą warstwą.

Chcesz pochwalić Groszek2015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie jest świetny. Kupiłam dużą buteleczkę na allegro za ok. 14 zł. Zawsze miałam problem z odpryskiwaniem lakieru, zazwyczaj po jednym dniu lakier na paznokciach był już pozdzierany. Wtedy wpadłam na pewien top coat, który zdaniem niektórych był najlepszy, niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził, ale to nie o tym mowa. Po zrażeniu się do top coat'ów (myślałam, że każdy będzie działał tak samo) wypróbowałam ten. Koleżanka bardzo mi polecała, więc wyprobowałam i natychmiast sama sobie go kupiłam. Teraz pomalowane paznokcie trzymają mi się ok. 5 dni, a nie 1 jak bywało wcześniej

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić ldch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Top ten sprawia, że większość lakierów wysycha bardzo szybko, do tego niesamowicie utrwalana manicure i sprawia, że paznokcie mają lśniące, szklane wykończenie.
    Z to jednak ma wyjątkowo nieprzyjemny zapach, bardzo często obkurczał mi lakier na końcówkach i do tego strasznie szybko gęstnieje i nie nadaje się już do użycia, tak że i przy dużej i mini buteleczkę połowę musiałam wyrzucać, co według mnie jest absolutnie bezsensu.

Używam tego produktu od: używałam około roku
    Ilość zużytych opakowań: dwie standardowe (14ml) i jedna mini

Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby super, ale jednak...
  • jako top sprawdza się super, ale chyba jednak przerzucę się na coś innego... :/

+przedłuża trwałość lakieru (nie wiem co jest z moją płytką, ale wszystko lubi od niej odpryskiwać.. z seche lakier trzyma tydzień, może więcej ale "zmywam"
    +pazurki wyglądają jak żelki
    +po 15 minutkach można robić już wszystko

aaaaaleee...

-wali niemiłosiernie..
    -jak nie pomaluje się na zakładkę to lakier obkurcza się z końcówek przez co przez nieuwagę można stracić cały płat lakieru
    -odchodzi płatami, pojedyncze paznokcie po 3 dniach
    -mi zgęstniał w ok. 1/5 buteleczki

fajny, jest ale poszukam czegoś innego..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elomilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem jak można NIE DAĆ 5 gwiazdek?!
  • Rewelacja!
    Jako fetyszysta utwardzaczy stwierdzam, że jest to najlepszy dostępny na rynku utwardzacz, który nie wymaga lampy UV. Jedyny, z jakim mógłby konkurować to utwardzacz Sally Hansen (Mega Shine; dłuższy czas wysychania), ewentualnie Poshe (mniej błyszczące paznokcie).
    Jak kupuję to od razu 3, bo wiem, że jest bezkonkurencyjny. Podobno gęstnieje po pewnym czasie - nie wiem, bo zużywan je dość szybko. Jednak moim zdaniem, jeżeli superarutem tego produktu jest krótki czas schnięcia to dość logiczny jest fakt, że również w buteleczce będzie stosunkowo szybko dochodziło do zagęszczania lakieru. To żaden problem, wystarczy dodać kroplę rozcienczalnika
    Dla mnie absolutny hit, naprawdę niezastąpiony i idealny dla "dłoniowych" estetów.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Ponad 10

Chcesz pochwalić Lexxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Pożyczony i używany dwa razy. Szkoda, że nie mogłam go zostawić sobie na zawsze, bo jestem nim zachwycona. Zapach już taki fajny nie jest, jednak to wiadomo jak to jest z lakierami i potem z zmywaczami.
    Idealnie przedłużył "życie" lakieru na moich paznokciach. Bardzo dobrze tez wydobywa głębie koloru przez poprawienie jego blasku.
    Tylko ta cena- mogłaby być niższa.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutna rewelacja!
  • Odkąd mam ten produkt, malowanie paznokci przestało być udręką, a stało się przyjemnością.
    - ekspresowo wysusza lakier - nawet dwie warstwy
    - utwardza
    - pięknie nabłyszcza
    - po jego użyciu lakier wygląda na paznokciu jak gładka, równa, błyszcząca tafla.

Minusów nie widzę. Intensywny zapach (jakby rozpuszczalnika?) nie przeszkadza mi zbytnio. Na razie nie zgęstniał mi. Cena adekwatna do jakości.
    Jestem nim zachwycona

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Chcesz pochwalić imonka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt
  • *przyspiesza wysychanie lakieru - po 5 minutach jest twardy jak kamień
    \n* przepięknie nabłyszcza
    \n*wydłuża trwałość lakieru, chociaż to zależy od jakości samego lakieru
    \n*nadaje głębi oryginalnemu kolorowi lakieru, podbija go

Chcesz pochwalić MarilkaWroclaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • Długo szukałam idealnego wykończenia moich paznokci a każdy lakier utrzymywał się max 2 dni. Aż znalazłam seche vite. Teraz paznokcie mogę malować raz w tygodniu i cały czas wyglądają fajnie. I co najważniejsze mogę robić różne wzorki i za 5 minut iść spać i nic się nie oddusi.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić ulwar za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij