Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Powiększ Seche Vite, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zgłaszająca osoba: ala ma kota

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Cena: ok. 30zł / 14ml
/s/

• Świetny
  • Jak dla mnie jest świetny. Kupiłam dużą buteleczkę na allegro za ok. 14 zł. Zawsze miałam problem z odpryskiwaniem lakieru, zazwyczaj po jednym dniu lakier na paznokciach był już pozdzierany. Wtedy wpadłam na pewien top coat, który zdaniem niektórych był najlepszy, niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził, ale to nie o tym mowa. Po zrażeniu się do top coat'ów (myślałam, że każdy będzie działał tak samo) wypróbowałam ten. Koleżanka bardzo mi polecała, więc wyprobowałam i natychmiast sama sobie go kupiłam. Teraz pomalowane paznokcie trzymają mi się ok. 5 dni, a nie 1 jak bywało wcześniej

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić ldch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Top ten sprawia, że większość lakierów wysycha bardzo szybko, do tego niesamowicie utrwalana manicure i sprawia, że paznokcie mają lśniące, szklane wykończenie.
    Z to jednak ma wyjątkowo nieprzyjemny zapach, bardzo często obkurczał mi lakier na końcówkach i do tego strasznie szybko gęstnieje i nie nadaje się już do użycia, tak że i przy dużej i mini buteleczkę połowę musiałam wyrzucać, co według mnie jest absolutnie bezsensu.

Używam tego produktu od: używałam około roku
    Ilość zużytych opakowań: dwie standardowe (14ml) i jedna mini

Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby super, ale jednak...
  • jako top sprawdza się super, ale chyba jednak przerzucę się na coś innego... :/

+przedłuża trwałość lakieru (nie wiem co jest z moją płytką, ale wszystko lubi od niej odpryskiwać.. z seche lakier trzyma tydzień, może więcej ale "zmywam"
    +pazurki wyglądają jak żelki
    +po 15 minutkach można robić już wszystko

aaaaaleee...

-wali niemiłosiernie..
    -jak nie pomaluje się na zakładkę to lakier obkurcza się z końcówek przez co przez nieuwagę można stracić cały płat lakieru
    -odchodzi płatami, pojedyncze paznokcie po 3 dniach
    -mi zgęstniał w ok. 1/5 buteleczki

fajny, jest ale poszukam czegoś innego..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elomilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem jak można NIE DAĆ 5 gwiazdek?!
  • Rewelacja!
    Jako fetyszysta utwardzaczy stwierdzam, że jest to najlepszy dostępny na rynku utwardzacz, który nie wymaga lampy UV. Jedyny, z jakim mógłby konkurować to utwardzacz Sally Hansen (Mega Shine; dłuższy czas wysychania), ewentualnie Poshe (mniej błyszczące paznokcie).
    Jak kupuję to od razu 3, bo wiem, że jest bezkonkurencyjny. Podobno gęstnieje po pewnym czasie - nie wiem, bo zużywan je dość szybko. Jednak moim zdaniem, jeżeli superarutem tego produktu jest krótki czas schnięcia to dość logiczny jest fakt, że również w buteleczce będzie stosunkowo szybko dochodziło do zagęszczania lakieru. To żaden problem, wystarczy dodać kroplę rozcienczalnika
    Dla mnie absolutny hit, naprawdę niezastąpiony i idealny dla "dłoniowych" estetów.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Ponad 10

Chcesz pochwalić Lexxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Pożyczony i używany dwa razy. Szkoda, że nie mogłam go zostawić sobie na zawsze, bo jestem nim zachwycona. Zapach już taki fajny nie jest, jednak to wiadomo jak to jest z lakierami i potem z zmywaczami.
    Idealnie przedłużył "życie" lakieru na moich paznokciach. Bardzo dobrze tez wydobywa głębie koloru przez poprawienie jego blasku.
    Tylko ta cena- mogłaby być niższa.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutna rewelacja!
  • Odkąd mam ten produkt, malowanie paznokci przestało być udręką, a stało się przyjemnością.
    - ekspresowo wysusza lakier - nawet dwie warstwy
    - utwardza
    - pięknie nabłyszcza
    - po jego użyciu lakier wygląda na paznokciu jak gładka, równa, błyszcząca tafla.

Minusów nie widzę. Intensywny zapach (jakby rozpuszczalnika?) nie przeszkadza mi zbytnio. Na razie nie zgęstniał mi. Cena adekwatna do jakości.
    Jestem nim zachwycona

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Chcesz pochwalić imonka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt
  • *przyspiesza wysychanie lakieru - po 5 minutach jest twardy jak kamień
    \n* przepięknie nabłyszcza
    \n*wydłuża trwałość lakieru, chociaż to zależy od jakości samego lakieru
    \n*nadaje głębi oryginalnemu kolorowi lakieru, podbija go

Chcesz pochwalić MarilkaWroclaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • Długo szukałam idealnego wykończenia moich paznokci a każdy lakier utrzymywał się max 2 dni. Aż znalazłam seche vite. Teraz paznokcie mogę malować raz w tygodniu i cały czas wyglądają fajnie. I co najważniejsze mogę robić różne wzorki i za 5 minut iść spać i nic się nie oddusi.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić ulwar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Dawno temu kupiłam na próbę małego Seche Vite i nie specjalnie mi się spodobał. Ach to ściąganie, ach ten smród. Jednak około pół roku temu coś mnie naszło i kupiłam go za jakieś śmieszne pieniądze (chyba 9,99) na allegro przy okazji innych zakupów i od tamtej pory kupiłam jeszcze kilka buteleczek i nie umiem już używać innego topa

- nabłyszcza
    - przyśpiesza wysychanie lakieru do dosłownie kilku sekund
    - do smrodku się przyzwyczaiłam
    - jak się nauczy go używać to da się tak malować paznokcie by nie ściągał lakieru
    - z wydajnością różnie, mi starcza na ponad 2 miesiące (paznokcie maluje średnio co 2 dni)
    - z czasem gęstnieje, ale po 2 miesiącach nie ma jeszcze dramatu (ani glutów ;P)

Mój ulubieniec obecnie i raczej na razie nie będę go na żaden inny wymieniać.

Ilość zużytych opakowań: obecnie 3 (14 ml) buteleczka

Chcesz pochwalić bloodylev za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z topów, które używałam
  • Lakiery na moich paznokciach trzymają się bardzo krótko, bo już czasami tego samego dnia odpryskują.

z Seche Vite lakier trzyma mi się ok 3/4 dni.
    Pięknie nabłyszcza płytkę.
    Zawsze miałam problem z suszeniem paznokci (odgnieciona pościel była standardem), jednak dużym plusem Seche Vite jest szybkie wysuszanie lakieru.

Dużym minusem jest jego zapach, który czasami aż zatyka.
    Jeśli pokryje się lakier niedokładnie, to zostają brzydkie brzegi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 14 ml buteleczki

Chcesz pochwalić kasiarrr za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij