Lecher, Geneza (Profesjonalna koloryzacja trwała)

Powiększ Lecher, Geneza (Profesjonalna koloryzacja trwała)

Zgłaszająca osoba: MerriqueMayfair

Farby Geneza to paleta ponad sześćdziesięciu odcieni nadających lśniący, żywy kolor także włosom siwym. Formuła bogata w proteiny jedwabiu gwarantuje optymalny poziom nawilżenia włosa, co zapewnia im niezwykle intensywny blask. Witamina PP zwalcza wolne rodniki i w znacznym stopniu opóźnia proces starzenia się włosa. Dzięki filtrom UV chroni włosy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Znaczącym atutem farby jest jej wydajność (aż 300 ml produktu z jednego opakowania), łatwość aplikacji i formuła zapewniająca idealną koloryzację każdego włosa.
Produkt profesjonalny, do użycia w salonach frzjerskich.

Cena: ok. 20zł / 100ml
/bw/

• Polecam
  • Farbuję włosy już od kilkunastu lat, więc "jakieś" doświadczenia mam w tym temacie i muszę przyznać że jest wysoko w czołówce moich ulubionych produktów

Farbowałam różnymi odcieniami brązów. Bardzo duża pojemność, przy moich bardzo gęstych włosach za ramiona wystarcza mi spokojnie jedna tubka. Moja koleżanka, która ma cieńsze włosy podobnej długości jedną tubką farbuje dwukrotnie.

Włosy są po niej bardzo błyszczące, zupełnie nie przesuszone, miękkie, przyjemne w dotyku. Nie piecze i nie podrażnia skóry głowy i bardzo podoba mi się to, że nie ma tego śmierdzącego, duszącego zapachu.
    Dobrze i równomiernie kryje włosy. Kolor dość ładnie się utrzymuje, choć znacznie szybciej spiera się z siwych włosów (chyba jedyny jej minus jaki widzę). Farba utrzymuje się stosunkowo długo, ładnie schodzi, bez efektu zaniedbanych włosów.
    Ma bardzo przystępną cenę i bardzo dużo ciekawych odcieni do wyboru.
    Póki co nie szukam niczego innego

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Używałam chyba wszystkie farby dostępne w drogeriach, aż w końcu fryzjerka poleciła mi Lechera. To był strzał w 10! Używałam odcieni rudości, teraz tabac i ciemny tabac. Jestem bardzo zadowolona, farba nie niszczy włosów, kolor jest intensywny i nie spłukuje się szybko (myję włosy codziennie). Jest przede wszystkim bardzo wydajna, mam długie włosy, a farba starcza mi na 2 razy. Na odrost wystarczy na 4 razy.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić MadameBathory za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie co innego...
  • Daję pół gwiazdki, bo mniej nie można. A szkoda.

Choć w zasadzie te pół gwiazdki można przyznać za to, ze włosy nie były aż tak suche, jak jest to z większością farb profesjonalnych.

Upatrzyłam sobie piękny kolor Intensywny tabbac.

I nie polecam. Chyba, że ktoś dąży do odcieni wiśniowych.
    Choć na palecie znajdował się w Popielach, na włosach (przy wodzie 6%) wyszedł wiśniowy. Ohydny. A najgorzej na odrostach i siwych włosach.

Szkoda, bo farba wydajna. Ale totalnie nieprzewidywalna....

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Dominique1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba idealna !
  • Szczerze polecam! Wlosy po farbowaniu mięciutkie, gładkie, błyszczące, co najważniejsze nie wychodzą garściami. Duży wybór kolorów ja wybrałam mleczną czekoladę, na moim wyplukanym mahoniu uzyskałam piekny brąz z czerwono rudymi refleksami. Miesiąc po koloryzacji kolor się nie zmył jak przy wszystkich badziewiach drogeryjnych. Cena również bardzo przystępna na pokrycie w całości moich długich gęstych włosów zużyłam cale opakowanie, ale koszt w porównaniu z dwoma farbami z drogerii jest o połowę tanszy . Warto wypróbować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić lilka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 7BS (capuccino) , to chyba nie ten pigment!!!
  • Chciałam pogłębić sobie kolor moich i tak brązowych włosów, zdecydowałam się więc na 7BS capuccino od Lecher (+woda 6%) . Piję capuccino, ale moje włosy po użyciu tej farby przypominają wszystko inne , ale nie kawę z mlekiem. Wyszedł mi kolor mokrej cegły !!!
    Nie pozostało mi nic innego jak znaleźć farbę , która pokryje się z tym kolorem.W co wątpię, gdyż włosy zostały po prostu rosjaśnione.
    Zaznaczam,że pogłębiałam kolor nie raz i nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego, tym bardziej ,że paleta oferuje ciemniejszy kolor ..a wyszedł totalnie inny.

Używam tego produktu od: 1 i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić koronka99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Od zawsze rozjasnialam wlosy na platynowy blond..kiedys postanowilam zafarbowac sie na rudo Wybralam farbe Lecher geneza jasny miedziany blond...kolorek wyszedl ladny,ale najwazniejsze to to co farba zrobila z moimi wlosami..otoz po rozjasnianiu mialam jeden wilki kaltun po umyciu..bez odzywki ani rusz po farbowaniu kondycja moich wlosow zmienila sie nie do poznania SUPER!!wlosy same w dloniach sie rozczesywaly...potem zaczelam kombinowac z innymi kolorami i farbami i musze stwierdzic ze kazda inna farba juz mi wloski niszczyla gdyby nie fakt ze nie chce juz rudych wlosow,a co do innych kolorow genezy opinie sa rozne(ze nie wychodza tak jak powinny) to napewno uzywalabym tej farby caly czas..nie spodziwalam sie ze jakakolwiek farba moze naprawic wlosy a geneza jak dla mnie to wlasnie robipolecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić szczurulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba miałam pecha
  • Zacznę od minusów, bo niestety są dość poważne

- kolor wyszedł zupełnie inny od oczekiwanego - kupiłam bardzo jasny tabak, wg producenta z gamy popielatych, wyszedł RUDY (jasno miedziany) i to nawet na odrostach. Naturalnie mam popielaty ciemny blond i nigdy nie wychodził mi niespodziewany rudy po innych farbach.
    - słabo pokrywa siwe włosy - może nieco zmieniły kolor, ale wciąż mocno się odznaczają od reszty, liczyłam, że profesjonalna farba lepiej sobie z tym poradzi

plusy
    - nie pogorszyła mi się kondycja włosów po farbowaniu
    - farby jest sporo - na włosy trochę za ramiona zużyłam połowę tubki

Może przy innych odcieniach kolory są bardziej zbliżone do deklarowanych na palecie, ja jestem trochę zawiedziona

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Eeptyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Jest po prostu genialna. Firma posiada całkiem inne odcienie barw niż dostępne w drogeriach. Ja kupuję ją na allegro, na odrosty jedna tubka wystarcza na 4 razy (na 5 też by wystarczyło ale nie chce mi się jej tak dzielić). No i ta cena około 30 złotych na 4 razy to rewelacja. Bardzo dobrze kryje siwe włosy, ja używam odcienia karmelowy blond- wychodzi taki jak jaśniejszy kasztanek w skorupce. Pierwszy raz poleciła mi ją fryzjerka w salonie, bo sama raczej bym się nie skusiła zakupić w ciemno przez internet i sama zastosować. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6 tubek

Chcesz pochwalić magdad102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK. Farba jest bardzo dobra a cena mega niska.
  • TAK! TAK! TAK! Najlepsza farba jaką miałam! Używałam chyba wszystkich możliwych farb sklepowych, garniera, castinga, joanne, wellaton, schwarzkopf xxl itp i zawsze pojawial sie ten sam problem - zniszczone wlosy, odcien nie ten i trwałosc, siegająca max3 tygodni. Z Genezą jest zupełnie inaczej, włosy cały czas są błyszczące, kolor utrzymuje się bez zarzutu - na razie farbowałam włosy dwa razy 2miesiące temu i 4 miesiace temu i kolor ani drgnie! Jednak musze zafarbować je po raz kolejny tylko i wyłącznie ze względu na odrosty. Cena bardzo przyzwoita. Opakowanie bardzo wydajne miałam na dwa razy na włosy półdługie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić DARIA9999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • D-R-A-M-A-T
  • Namówiłam na farbowanie Lecherem przyjaciółkę po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Wybrałyśmy kolor 7BS cappuccino (beige-silver?- cokolwiek znaczą ichnie oznaczenia). Kolor na próbniku- jasny brąz w stronę średniego, ciepławy, ale nie jakoś specjalnie. Włosy przyjaciółki- ciemny brąz, taka 3 na odroście, długości na poziomie 7. Dobrałam wodę 6%, nałożyłam farbę...już po 15 minutach odrosty zaczęły robić się niepokojąco pomarańczowe. Po 40 zrobiły się wściekle jasnorude, poziom 9! Na wodzie 6% i farbie poziomu 7:| Nic to, ruszyłyśmy pod kran, suszarka w ruch i do lustra- a tam odrost, tym razem czerwono-mahoniowy, taadaam
    Z plusów tylko tyle, że nie widać pogorszenia stanu włosów, ale jako że farby używam dla koloru, a od odżywiania mam odżywki- pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1 farbowanie

Chcesz pochwalić Zadie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij