Lecher, Geneza (Profesjonalna koloryzacja trwała)

Powiększ Lecher, Geneza (Profesjonalna koloryzacja trwała)

Zgłaszająca osoba: MerriqueMayfair

Farby Geneza to paleta ponad sześćdziesięciu odcieni nadających lśniący, żywy kolor także włosom siwym. Formuła bogata w proteiny jedwabiu gwarantuje optymalny poziom nawilżenia włosa, co zapewnia im niezwykle intensywny blask. Witamina PP zwalcza wolne rodniki i w znacznym stopniu opóźnia proces starzenia się włosa. Dzięki filtrom UV chroni włosy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Znaczącym atutem farby jest jej wydajność (aż 300 ml produktu z jednego opakowania), łatwość aplikacji i formuła zapewniająca idealną koloryzację każdego włosa.
Produkt profesjonalny, do użycia w salonach frzjerskich.

Cena: ok. 20zł / 100ml
/bw/

• Świetna!
  • Używałam chyba wszystkie farby dostępne w drogeriach, aż w końcu fryzjerka poleciła mi Lechera. To był strzał w 10! Używałam odcieni rudości, teraz tabac i ciemny tabac. Jestem bardzo zadowolona, farba nie niszczy włosów, kolor jest intensywny i nie spłukuje się szybko (myję włosy codziennie). Jest przede wszystkim bardzo wydajna, mam długie włosy, a farba starcza mi na 2 razy. Na odrost wystarczy na 4 razy.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić MadameBathory za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie co innego...
  • Daję pół gwiazdki, bo mniej nie można. A szkoda.

Choć w zasadzie te pół gwiazdki można przyznać za to, ze włosy nie były aż tak suche, jak jest to z większością farb profesjonalnych.

Upatrzyłam sobie piękny kolor Intensywny tabbac.

I nie polecam. Chyba, że ktoś dąży do odcieni wiśniowych.
    Choć na palecie znajdował się w Popielach, na włosach (przy wodzie 6%) wyszedł wiśniowy. Ohydny. A najgorzej na odrostach i siwych włosach.

Szkoda, bo farba wydajna. Ale totalnie nieprzewidywalna....

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Dominique1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba idealna !
  • Szczerze polecam! Wlosy po farbowaniu mięciutkie, gładkie, błyszczące, co najważniejsze nie wychodzą garściami. Duży wybór kolorów ja wybrałam mleczną czekoladę, na moim wyplukanym mahoniu uzyskałam piekny brąz z czerwono rudymi refleksami. Miesiąc po koloryzacji kolor się nie zmył jak przy wszystkich badziewiach drogeryjnych. Cena również bardzo przystępna na pokrycie w całości moich długich gęstych włosów zużyłam cale opakowanie, ale koszt w porównaniu z dwoma farbami z drogerii jest o połowę tanszy . Warto wypróbować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić lilka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 7BS (capuccino) , to chyba nie ten pigment!!!
  • Chciałam pogłębić sobie kolor moich i tak brązowych włosów, zdecydowałam się więc na 7BS capuccino od Lecher (+woda 6%) . Piję capuccino, ale moje włosy po użyciu tej farby przypominają wszystko inne , ale nie kawę z mlekiem. Wyszedł mi kolor mokrej cegły !!!
    Nie pozostało mi nic innego jak znaleźć farbę , która pokryje się z tym kolorem.W co wątpię, gdyż włosy zostały po prostu rosjaśnione.
    Zaznaczam,że pogłębiałam kolor nie raz i nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego, tym bardziej ,że paleta oferuje ciemniejszy kolor ..a wyszedł totalnie inny.

Używam tego produktu od: 1 i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić koronka99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Od zawsze rozjasnialam wlosy na platynowy blond..kiedys postanowilam zafarbowac sie na rudo Wybralam farbe Lecher geneza jasny miedziany blond...kolorek wyszedl ladny,ale najwazniejsze to to co farba zrobila z moimi wlosami..otoz po rozjasnianiu mialam jeden wilki kaltun po umyciu..bez odzywki ani rusz po farbowaniu kondycja moich wlosow zmienila sie nie do poznania SUPER!!wlosy same w dloniach sie rozczesywaly...potem zaczelam kombinowac z innymi kolorami i farbami i musze stwierdzic ze kazda inna farba juz mi wloski niszczyla gdyby nie fakt ze nie chce juz rudych wlosow,a co do innych kolorow genezy opinie sa rozne(ze nie wychodza tak jak powinny) to napewno uzywalabym tej farby caly czas..nie spodziwalam sie ze jakakolwiek farba moze naprawic wlosy a geneza jak dla mnie to wlasnie robipolecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić szczurulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba miałam pecha
  • Zacznę od minusów, bo niestety są dość poważne

- kolor wyszedł zupełnie inny od oczekiwanego - kupiłam bardzo jasny tabak, wg producenta z gamy popielatych, wyszedł RUDY (jasno miedziany) i to nawet na odrostach. Naturalnie mam popielaty ciemny blond i nigdy nie wychodził mi niespodziewany rudy po innych farbach.
    - słabo pokrywa siwe włosy - może nieco zmieniły kolor, ale wciąż mocno się odznaczają od reszty, liczyłam, że profesjonalna farba lepiej sobie z tym poradzi

plusy
    - nie pogorszyła mi się kondycja włosów po farbowaniu
    - farby jest sporo - na włosy trochę za ramiona zużyłam połowę tubki

Może przy innych odcieniach kolory są bardziej zbliżone do deklarowanych na palecie, ja jestem trochę zawiedziona

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Eeptyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Jest po prostu genialna. Firma posiada całkiem inne odcienie barw niż dostępne w drogeriach. Ja kupuję ją na allegro, na odrosty jedna tubka wystarcza na 4 razy (na 5 też by wystarczyło ale nie chce mi się jej tak dzielić). No i ta cena około 30 złotych na 4 razy to rewelacja. Bardzo dobrze kryje siwe włosy, ja używam odcienia karmelowy blond- wychodzi taki jak jaśniejszy kasztanek w skorupce. Pierwszy raz poleciła mi ją fryzjerka w salonie, bo sama raczej bym się nie skusiła zakupić w ciemno przez internet i sama zastosować. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6 tubek

Chcesz pochwalić magdad102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK. Farba jest bardzo dobra a cena mega niska.
  • TAK! TAK! TAK! Najlepsza farba jaką miałam! Używałam chyba wszystkich możliwych farb sklepowych, garniera, castinga, joanne, wellaton, schwarzkopf xxl itp i zawsze pojawial sie ten sam problem - zniszczone wlosy, odcien nie ten i trwałosc, siegająca max3 tygodni. Z Genezą jest zupełnie inaczej, włosy cały czas są błyszczące, kolor utrzymuje się bez zarzutu - na razie farbowałam włosy dwa razy 2miesiące temu i 4 miesiace temu i kolor ani drgnie! Jednak musze zafarbować je po raz kolejny tylko i wyłącznie ze względu na odrosty. Cena bardzo przyzwoita. Opakowanie bardzo wydajne miałam na dwa razy na włosy półdługie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić DARIA9999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • D-R-A-M-A-T
  • Namówiłam na farbowanie Lecherem przyjaciółkę po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Wybrałyśmy kolor 7BS cappuccino (beige-silver?- cokolwiek znaczą ichnie oznaczenia). Kolor na próbniku- jasny brąz w stronę średniego, ciepławy, ale nie jakoś specjalnie. Włosy przyjaciółki- ciemny brąz, taka 3 na odroście, długości na poziomie 7. Dobrałam wodę 6%, nałożyłam farbę...już po 15 minutach odrosty zaczęły robić się niepokojąco pomarańczowe. Po 40 zrobiły się wściekle jasnorude, poziom 9! Na wodzie 6% i farbie poziomu 7:| Nic to, ruszyłyśmy pod kran, suszarka w ruch i do lustra- a tam odrost, tym razem czerwono-mahoniowy, taadaam
    Z plusów tylko tyle, że nie widać pogorszenia stanu włosów, ale jako że farby używam dla koloru, a od odżywiania mam odżywki- pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1 farbowanie

Chcesz pochwalić Zadie za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • PLUSY:
    -po zastosowaniu włosy są lśniące,
    -piękny kolor
    -po wymieszaniu wychodzi aż 300ml produktu (mimo, że mam długie włosy-sięgają prawie do pasa-wystarcza mi na 2 farbowania)
    -cena

MUNUSY:
    brak

POLECAM! mam nareszcie śliczny kolor taki jaki chciałam

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić Cudowna Mary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • To moja pierwsza profesjonalna farba, której użyłam do farbowania swoich włosów, co więcej, nie zawiodłam się na niej
    Używałam odcienia intensywna czerwień, który jest sam w sobie bardzo ładny, niewiele czerwieni jest tak pieknych jak ta
    Kiedy pierwszy raz farbowałam nią, pani w sklepie poleciła mi wodę 3% i kolor nie wyszedł taki jak chciałam, ponieważ był o wiele za ciemny, ale to nie wina farby, potem użyłam 6% i już wszystko było okej
    Farba się szybko nie wypłukuje z włosów, nie niszczy ich, nie przesusza
    Ponadto cena jest powalająca z nóg, w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście Gdyby tak policzyć to wychodzi dużo taniej niż drogeryjne farby, pamiętam, że za tubkę farby i wodę zapłaciłam coś koło 26 zł, a farby jest dwa razy więcej niż w tych sklepowych
    Jak najbardziej polecam tą farbę!

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra profesjonalna
  • Cóż mogę więcej powiedzieć. To jest porządna PROFESJONALNA farba. Próbowałam wielu, ta podeszła mi najbardziej, i na nich najczęściej pracuję.

co do poprzednich recenzji. Nie rozumiem wpisywania jako wad do farby to, że wode trzeba kupić osobno czy kolor sie wypłukuje bo to bzdury bzdurne.
    To że wode sie dokupuje to specyfika profesjonalnego produktu. Niestety, albo to, albo to. Albo masz farbe z drogerii (pożal sie Boże) i wygode, albo mieszasz sama i masz dobrą koloryzacje. Poza tym, na litość wody się dobiera co włosów które bedziemy farbować. Trzeba sie na tym znać.
    A kolor nie wypłukiwałby się, gdyby farbowała osoba do tego wykwalifikowana. Więc Albo umiecie profesjonalnie farbować włosy i wtedy sie na temat farby wypowiadacie, albo kupujcie farby z drogerii jak z profesjonalnych nie umiecie korzystać i nie psujecie jej opinii.

Farba jest naprawde o dobrym standardzie i w korzystnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 100 +

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić ivysmall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy niz wszystkie drogeryjne farby, ale nie najlepszy.
  • *po pomalowaniu wlosy w stanie lepszym niż u dzieci, mieciutkie błyszczace wygładzone, wydają sie takie zdrowe.
    *piękne błyszczące naturalnie wyglądajace włosy
    *cena
    *łatwo z niej zejść do naturalnego koloru, bo przejście jest stopniowe, nie widać odrostów.
    *możliwośc mieszania kolorów
    wady:
    *wielki minus to ze większosc brązowych odcieni przy moich ciemnych włosach, zmywał się dosć szybko na rudy kolor.
    *trwałość koloru pozostawia wiele do zyczenia
    *dostepność
    *przy samodzielnej koloryzacji trzeba sie dużo babrac, sami musimy sobie dokupic wode i mieszać , nie tak jak w drogeryjnych farbach

Używam tego produktu od: przez 5 lat używałam teraz juz nie
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić Rotkohl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetne krycie i blask
  • Najlepsza farba! Po prostu świetny produkt!

bardzo wydajna o fajnej konsystencji, przy moich krótkich włosach na 3 razy starcza jedna tubka

włosy są po farbowaniu miękkie i błyszczące, a kolor utrzymuje się prawie 2 miesiące

Niska cena!!!

Minus zasadniczy:

Bardzo trudno ją dostać, za każdym razem muszę szukać dystrybutora, ale jak się poszczęści handlowiec sam przyjeżdża z farbą do klienta.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: zbyt wiele by zliczyć

Chcesz pochwalić w_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem nieżle
  • Lecherem farbuje wlosy juz od jakis 5 miesiecy. Farba bardzo dobrze kryje jest wydajna i jest tania. Przy moich kreconych wlosach farbowanie na wodzie 9% troche je zniszczylo. Jeśli chodzi o kolory to brązy są bardzo ladne i intensywne nie ma sie do czego przyczepic, rudosci ladne ale wedlug mnie za szybko sie wyplukuja szczegolnie u mnie robiacej ciagle jakies maseczki a jesli chodzi o blondy to tu zeby dobrac naprawde ladny naturalny odcien nie wpadajacy albo w pomarancz albo przy ciemniejszych tonach w braz to trzeba sie napracowac niestety. Ja mialam taki problem przy dobraniu wlasnie dla siebie jasnego ale naturalnego blondu. Ostatni kolor i chyba najlepszy jaki wybralam to byla mieszanka bardzo jasnego popielatego blondu z jasnym popielatym blondem i sadze ze wyszedl najbardziej naturalnie przynajmniej dopouki sie nie splukal. Nastepnym razem sprobuje tej mieszanki na wodzie 6%. I wlasnie za te blondy odejmuje ta jedna gwiazdke bo jesli dobierze sie odpowiedni kolor to farba naprawde jest swietna I ostatnia kwestia jesli chodzi i wyplukiwanie koloru to farba sie dobrze trzyma ok 2 tyg lub dluzej chyba ze robi sie duzo maseczek i czesto myje sie wlosy szamponami z detergentami to wtedy szybciej. Ale raczej to zalezy od wlosa.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić marta448 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • posiadam wersję bez amoniaku,tzw. toner. Farba uratowała moje włosy po nieudanym fryzjerze,który miał odzyskać mój naturalny odcień,a odesłał do domu z zółtymi włosami!ojjj jakoż ja traumę wtedy przeżyłam,ale wiadomo co robi się w takich sytuacjach mama! i to właśnie ona zaprowadziła mnie do swojego fryzjera,który polecił mi owy specyfik. To był strzał w dziesiątkę. Mam odcień jasny blond beżowy,identyczny jak moje naturalne włosy-zaznaczam,że oto mi chodziło. Kolory jakie się uzyskuje są takie same jak te w palecie z odcieniami. Banalna aplikacja,nawet mój TŻcik który jest laikiem w tych sprawach,poradził sobie znakomicie. Nie można sobie zrobić tą farbą krzywdy,nie powstają smugi ani nic z tych rzeczy. Włosy pięknie się błyszczą,nie niszczy ich,a kolor utrzymuje ok miesiąca czasu. Mam wrażenie,że z każdą aplikacją(nawet gdy kolor się zmyje) przyciemnia moje żółtawe włosy przez co zaciera się granica pomiędzy odrostami a pozostałą częścią czupryny,z czego bardzo się cieszę Jeśli chodzi o minusy to na pewno dostępność:w żadnej hurtowni w Warszawie nie mogę jej znaleźć(zamawiam w rodzinnym miasteczku) oraz cena ok 25zł.Używam tego produktu od: ok. pół rokuIlość zużytych opakowań: ok.4-5

Chcesz pochwalić juustyna17193 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Zasługuje na pochwałę
  • WŁOSY: cienkie, delikatne, krótkie lub półdługie, farbowane od ponad 10 lat.

Po latach farbowania włosów na ciemne brązy postanowiłam trochę je rozjaśnić...i zamarzył mi się kolor karmelkowy. Oczywiście zrobiłam dekoloryzację. Po wielu, wielu, żenujących próbach uzyskania odpowiedniego koloru farbami drogeryjnymi, postanowiłam rozglądnąć się za farbą profesjonalną. I tak oto trafiłam na gamę kolorystyczną farby Lecher, w której znalazłam kolor 8BC "Jasny blond karmelowy".

Plusy:
    - kremowa konsystencja, która nie spływa z włosów,
    - przyjemny zapach,
    - dobre krycie siwych włosów,
    - kolor niemal identyczny jak na próbniku,
    - włosy niezniszczone, niespalone,
    - równomiernie się wypłukuje.

Minus:
    - dość szybko się wypłukuje (jak na farbę profesjonalną), ale być może to też efekt tego, że farbowałam włosy dekoloryzowane, a z takich ponoć farby szybciej schodzą, no i ja myję włosy codziennie.

Ponieważ "Jasny blond karmelowy" wszedł ciut za jasny, jak na moje oczekiwania, następnym razem zmieszałam go pół na pół z "Blondem karmelowym" (7BC) i po kilku myciach uzyskałam odpowiedni kolorek.

Używam tego produktu od: 2 farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 kolory - w tracie

Chcesz pochwalić Izane za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • TAAAK!
  • Moja ulubiona farba, której jestem wierna, choć przetestowałam wiele drogeryjnych i fryzjerskich farb w różnych cenach!

Świetna, bo:
    - równo kryje
    - równo się domywa
    - nie płowieje
    - zapewnia głęboki, jednolity kolor
    - nie niszczy, nie pali i nie wysusza włosów (jak na farbę oczywiście)
    - proponuje duży wybór fajnych kolorów (przetestowałam kilka odcieni z TB, N, CN)
    - ma przystępną cenę
    - jest wydajna (tubka wystarcza na 4 farbowania moich cienkich włosów za ucho)

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić trg za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie kryje
  • Robiłam sobie kolorek nr 400 czyli pomarańcz. Kolor może nie wyszedł dokłądnie taki jak miał wyjść (tutaj zawiodłam się na zapewnieniu sprzedawczyni), ale +olorek wyszedł żywy, błyszczący, trwały.
    +Farba nie ma tak mocno drażniącego zpachu.
    +Świetna konsystencja.
    +1 tuba wystarcza na 2 zastosowania na włosach do łopatek.
    +Ciekawe kolory np. zielony, granat, pomarańcz.
    +Cena.

Używam tego produktu od: pierwszy ale nie ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: jedna tuba

Chcesz pochwalić martiarella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba!
  • Po prostu świetny produkt!

PLUSY:

+ dobra konsystencja

+ bardzo wydajna, jedna tubka wystarczy mi na dwa farbowania (mam włosy do linii ramion)

+ włosy są po zafarbowaniu miękkie i błyszczące

+ trwałość na moich włosach: 2 miesiące (!)

+ piękny, głęboki, błyszczący kolor (używam 4BC - czekoladowy brąz)

+ cena!!! 20 zł plus koszt tzw. "wody", ale warto kupić dużą, a wystarczy na wiele farbowań, a wydatek jest jednorazowy

MINUSY:

- zapach może nie jest szałowy, ale nie temu ma służyć farba do włosów

- nie jest łatwo dostępna

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Przytoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo polecam
  • Najlepsza profesjonalna farba, jaka do tej pory używałam. duży wybór kolorów, wychodzą takie jak w palecie kolorów, pokrywają siwe włosy, nie płowieją, brązy nie spłukują się do rudych, włosy po tej farbie są miękkie dobrze się układają. no i oczywiście moje ulubione kontrasty, czerwień z kontrastów w ogóle się nie spłukuje, można ja nosić i nosić a kolor nie blaknie, co wśród czerwonych farb jest rzadko spotykane. szczerze polecam , bo sama pracuje na tych farbach

Używam tego produktu od: jakichś 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić muszkae za czytelną i pomocną recenzję?
  • brawo!
  • Nareszcie mogę zrecenzować moją ulubiona farbę fryzjerską
    Cena w stosunku to jakości? śmieszna Za 20zł to ja dostanę drogeryjną farbę :p
    Do rzeczy:

- farba ma idealna konsystencje, nie śmierdzi

- piękne kolory(miałam z palety kontrast teraz eksperymentuję z popielami)nie płowieją
    Mieszając 2 farby z doświadczenia podpowiem że kolory wychodzą niesamowicie naturalnie

- włosy po farbowaniu błyszczące, sypkie, niezniszczone

- trwałość na włosach miesiąc; może dłużej

To moja pierwsza firma fryzjerska może dlatego ją tak dobrze oceniłam; nie mam porównania z innymi
    No cóż będę próbować innych Kolejnym typem będzie Koleston Perfect

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić judge za czytelną i pomocną recenzję?