Joanna, Professional, Odżywka wygładzająca z jedwabiem

Powiększ Joanna, Professional, Odżywka wygładzająca z jedwabiem

Zgłaszająca osoba: szugarbejb

Odżywka wygładzająca Joanna Professional zawiera hydrolizowane proteiny jedwabiu, zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia, a starannie dobrane składniki umożliwiają skuteczną pielęgnację włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy stają się bardziej elastyczne, łatwo się rozczesują i układają. Efektywnie poprawia kondycję włosów, nadając im połysk i zdrowy, zadbany wygląd.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Quaternium - 91, Cetrimonium Methylosulfate, Hydrolyzed Silk, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylproprional, Limonene, Linaool, Dmdm Hydantoin, Methylchlorothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI:17200

Cena: 13-15zł / 1000ml
/bw/

• Szału nie ma
  • Na początku używałam jej razem z szamponem i już chciałam ją ocenić najniżej jak się da, ale zauważyłam, że to właśnie szampon był winien wszystkich okropnych rzeczy jakie spotkały moje włosy w trakcie stosowania tego zestawu.

Odżywka nie radzi sobie z sianem jakie zostawia szampon z tej serii, ale gdy używa się jej z innymi szamponami nie robi takiej krzywdy.
    Niestety nic specjalnie dobrego też nie.

Jedynymi plusami są:
    dość przyjemny zapach, cena/wydajność i połysk, który rzeczywiście się pojawia i za to wszystko 2 gwiazdki.

Poza tym żadnego nawilżenia, wygładzenia i miękkości nie zauważyłam. Włosy są raczej suche, końce sztywne. Poobietnicah producenta można się spodziewać sypkich, gładkich włosów, ale nic z tego :/

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Odżywka ma wiele zalet
    +wydajność
    +cena
    +super efekt
    tj. łatwość rozczesywania
    +miękkie i nie obciążone włosy
    +łatwo się później układają

Jedyny minus to:
    -wielkie opakowanie z którego ciężko się bierze zawartość.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić agab1984 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • z początku dobra
  • Odżywka najpierw bardzo przypadła mi do gustu, jednak potem moje włosy przestały na nią reagować. Zapewne jest to zasługa, tego, że nakładałam długo tę samą odżywkę, włosy się przyzwyczaiły do składników.

+ włosy lepiej się rozczesywały (na początku)
    + błyszczące włosy
    + cena!

- pod koniec odżywka nie działała już tak cudownie jak wcześniej
    - niewygodne opakowanie (ciężko wycisnąć odżywkę gdy się kończy, natomiast jak jest jej dużo potrafi wylecieć duuużo za dużo)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu używałam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

Chcesz pochwalić kjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczycielka
  • Dawno nie miałam tak kiepskiej odżywki , może sprawdzi się na włosach naturalnych z całą pewnością na moich (farbowanych poniekąd do tego została stworzona) nie sprawdziła się , a wrecz wystapił u mnie skutek odwrotny.

-Nie odżywia
    -Matuje włosy (bynajmniej u mnie )
    -Mam problem z roczesaniem włosów co mnie bardzo dziwi
    -Obciąża włos , choć teoretycznie rzecz biorąc nie powinna bo łatwo się ją spłukuje

Stosuje około 3 mc co 2 -3 dzien , moje włosy stały się koszmarne , na chwilę obecną są suche, jak ja to mówie niedożywione , końcówki wołają o pomste do nieba ,do tego to oklapnięcie i zmatowienie .... Jednym słowem ujmując wyglądają niezdrowo.

Całkiem możliwe iż to mój włos tak reaguje na" owy mat "bo sama osobiście po 1 pierwszy sie z czymś takim spotykam , nie zmienia to jednak faktu iż moje włosy są po niej zniszczone a nie odżywione . Dokąd sięgam pamięcią nie przypominam sobie abym miała na głowie taka tragedie nawet po wszelkich atakach terrorystycznych w gabinecie fryzjerskim.

Chciałabym napisać że plusem jest tu cena w stosunku do pojemności, jednak nie było by to do końca prawdą, odżywka na chwilę obecna albo poleci do kogoś innego albo do śmieci więc jednak pieniążek wydany na darmo to raz , dwa zmuszona jestem do zainwestowania w pożądne zabiegi aby doprowadzić włosy do stanu poprzedniego .

Osobiście nie moge jej polecić

Używam tego produktu od: 3mc
    Ilość zużytych opakowań: około 500 ml

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Odżywki używam razem z szamponem z tej serii i bardzo ją lubię. Włosy się po niej ładnie lśnią i są sprężyste. Dużym plusem jest przyjemny zapach
    Całą serię polecam do codziennej pielęgnacji włosów niezbyt wymagających - wtedy sprawdza się idealnie.

Ilość zużytych opakowań: 3 litrowe odżywki

Chcesz pochwalić apoyando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • No niestety ten produkt się nie sprawdził na moich włosach.

- nie odżywia
    - nie nawilża
    - (dla mojego nosa) niezbyt przyjemny zapach

+ pomaga w rozczesaniu włosów
    +wydajna
    +stosunkowo niska cena

Nadaje się zapewne do włosów niezniszczonych. Moje - suche, matowe, połamane wymagają czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić DiDDlina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego.
  • Powiem tak.. moje doświadczenia z jedwabiem do włosów nie są zbyt pozytywne. Mam suche włosy dlatego teoretycznie jedwab powinien być idealnym rozwiązaniem dla mnie i niewątpliwie powinien pomagać, nawilżać, poprawiać ich kondycje, wygląd itd. jednak w rezultacie nie do końca tak jest. Jedwab jest dla moich włosów zdecydowanie za tłusty.. miałam go kilka razy, ale używałam sporadycznie, do prostowania, a czasem jak już włosy kompletnie mi się nie układały.. ale po nałożeniu były jeszcze gorsze
    Mimo to jednak zdecydowałam się na kupno odżywki Joanny z jedwabiem po części dlatego, że mam zaufanie do tej firmy (używam wiele kosmetyków Joanny) a po drugie stwierdziłam, że odzywka z jedwabiem to w sumie coś innego niż sam jedwab, zwłaszcza że jest ona ze spłukiwaniem. Ponad to przekonały mnie opinie na forum, kiedy poszukiwałam czegoś, czym mogłabym moje niesforne włoski wygładzić.
    Moje wrażenia odkąd ją mam to na pewno to, że cena za tak sporą butelkę jest bez wątpienia niewielka za co daje plus.
    Odżywka ma bardzo ładny zapach co również jest plusem.
    Jej konsystencja jest taka sobie, powiem szczerze że wolę gęstsze :P jednak nie jest to minusem tego produktu, ani jego wadą, to moje osobiste odczucia .
    Włoski po niej rzeczywiście lepiej się rozczesują, bardzo łatwo rozczesać każdy kołton, a po wyschnięciu są miękkie.
    Na tym niestety kończą się jej zalety.. wg mnie.
    Jestem mniej więcej w połowie butelki, używam jej może od 2-óch miesięcy i żadnej większej "rewolucji" na moich włosach nie uczyniła.. Jest dobra, i tyle mogę o niej powiedzieć, ponieważ grzechem byłoby uznać ją za kompletnie bezużyteczną. Niestety poza tym, że nadaje odrobinę miękkości i ułatwia rozczesywanie, oraz ładnie pachnie jak już wcześniej wspomniałam, nie ma dla mnie większych zalet. A szkoda, bo byłaby naprawdę opłacalną odzywką. Niestety teraz już wiem, że po zakończeniu tej butli raczej ponownie jej nie zakupię. Na moich włosach widocznie jedwab nie robi większego wrażenia :P

Używam tego produktu od: 2,5-3 mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agata_ 89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt
  • Do kupna produktu namówiły mnie recenzje na wizazu i stan włosów mojej siostry, tróra po miesiącu stosowania tej odżywki mogła odstawić prostownice w kąt. Nie miała mocno zniszczonych włosów jednak zawsze jej się puszyły i nie mogła ich "ujarzmić. Oczywiście dzięki stosowaniu odżywki nie ma idealnie prostych włosków ale są miękkie, odżywione i lśniące.
    Powracając do mnie po 2 pierwszych użyciach widzę znaczącą różnicę:
    * Włosy miękknie w dotyku
    *Są odzywione
    *Gładkie jak nigdy do tąd
    *Błyszczące
    *Wyglądają zdrowiej
    *Mam wrażenie że są silniejsze
    *Jak za taką ilość produktu bardzo niska cena
    Jedynym minusem jest nieporęczność opakowania ale z tego powodu nie będę odejmować gwiazdek, bo w końcu to produkt przeznaczony do urzytku w salonach fryzjerskich

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić MySoul695718 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić
  • Odżywkę poleciła mi fryzjerka.
    Litr kosztował niecałe 15 zł, więc nawet jakby okazała się beznadziejna, nie szkoda by było wyrzucić. Kupno jej okazało się strzałem w dziesiątkę Odżywkę trzymam na włosach ok 1 minutę, a i tak efekty są olśniewające. Przejdę do plusów:
    1. niska cena
    2.jest mega wydajna
    2. ładny zapach
    3. gęsta konsystencja, nie spływa z włosów
    4.wystarczy mała ilość, żeby pokryć całe włosy (moje są do ramion)
    5.włosy po niej są mięciutkie, pachnące, odżywione, błyszczą się
    Na początku denerwowało mnie trochę, że po tej odżywce nie mogłam uczesać koczka, ani warkocza francuskiego, bo włosy były tak odżywione, że wyślizgiwały się
    Minusy:
    ŻADNYCH
    Ogólnie polecam ten produkt wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

Chcesz pochwalić allgoodthings za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam
  • Bardzo dobra odżywka. Do tej pory używałam kosmetyków Goldwella i nie widzę różnicy między tymi odżywkami. Włosy po użyciu są gładkie, ładnie się układają. Efekt siana jest do opanowania . Biorąc pod uwagę skuteczność i jego cenę gorąco polecam .

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić joanna12126 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Używam tej odżywki od kilku miesięcy. Efekt zauważyłam już po pierwszym użyciu tego preparatu. Praktycznie widze jedynie same plusy. Nie ma na co narzekać Jedynym minusem jaki ewentualnie można zauważyć, to dziwny zapach po popsikaniu, chociaż po chwili i tak już pięknie pachnie Moje włosy były suche i lekko zniszczone. Gdzieniegdzie rozdwojone końcówki. Od czasu, gdy zaczęłam używać tą odżywkę włosy są naprawdę o niebo lepsze. Gładkie, brak tzw."siania", wspaniałe w dotyku. Jednak jak z każdym preparatem nie można przesadzać. Psikam nią włosy od razu po umyciu, na mokre włosy. Myje je co dwa dni, więc co dwa dni odbywa się moje kuracja.Na koniec dodam, że nie odczuwam nawet prawie wgl.żeby się zużywała. Mam wrażenie, że ciągle jest jej tyle samo.Hehe. Polecam naprawdę bardzo mocno !

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Chcesz pochwalić Groszka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miód dla włosów!
  • Bardzo dobry, tani i wydajny kosmetyk o cudownym zapachu, fajnej konsystencji i przede wszystkim - dobroczynnym działaniu! Po tej odżywce moje włosy są bardzo gładkie, dobrze się rozczesują, są odzywione i bardziej żywe. Za tę cenę jest to kosmetyk idealny, działa lepiej niż te wszystkie droższe odżywki, nie mówiąc już o np. odżywkach Pantene itp., które kosztują ok. 10 zł, są o wiele mniejsze i nie mają takiego dobrego działania. Zostanę wierna tej odżywce, moja ulubiona!

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić kilianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • Nie ma to jak silikon i jedwab - ta odżywka uratowała mnie po nieudanych eksperymentach z nowymi i starymi Isanami. Uwielbiam Rossmanna, ale te odżywki wybitnie im się nie udały - miałam kudły przesuszone, połamane, matowe, w ogóle koszmar. Joanna mnie ponaprawiała, nawilżyła, wygładziła, włosy mogę już teraz normalnie rozczesać i znów się błyszczą. Konsystencja łatwa w użytkowaniu i miły, delikatny zapach, a butla wygodna mimo rozmiaru. 13 zł za kilo TAKIEJ odżywki - cud

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?