Dermika, AquaOptima, Krem głęboko nawilżający na dzień SPF 6

Powiększ Dermika, AquaOptima, Krem głęboko nawilżający na dzień SPF 6

Zgłaszająca osoba: cosma

Krem polecany jest jako całoroczny preparat do stosowania na dzień, do każdego typu cery narażonej na utratę wody, stres i przedwczesne starzenie się. Krem przywraca optymalny poziom nawilżenia każdego typu cery, zarówno w głębszych, jak i powierzchniowych warstwach naskórka i skóry. Poprawia elastyczność, gładkość i świetlistość cery. Skóra jest jędrna, nasycona wilgocią, chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Zawarte w kremie składniki poprzez zjawisko osmozy napełniają odwodnione komórki naskórka wodą. Wyciąg z granatu i woda z Deeside chronią skórę przed wolnymi rodnikami i procesami starzenia się, a algi i filtry UV zapobiegają zniszczeniom i spowolnieniu metabolizmu komórkowego pod wpływem promieniowania UV.

/bw/

• Taki jakiś nijaki
  • Krem nie zrobił na mnie większego wrażenia. Jak dla mnie jest to kosmetyk zwyczajnie dobry. Nie mam szczególnie wymagającej, czy przesuszonej cery, ale wolę zapobiegać i przeciwdziałać, dlatego szczególną wagę przywiązuję do dobrego nawilżenia. Miałam nadzieję, że ten krem okaże się wybawieniem, ale niestety...

Krem ma lekko błękitny kolor. Konsystencja przyjemna, niezbyt gęsty ale nie przelewa się przez palce. Zapach świeży (melon?). Wchłania się bardzo szybko. Skóra po jego aplikacji nie świeci się ani nie przetłuszcza. Jest dobrze nawilżona i to przez długi czas.
    Krem nie zapycha, nie podrażnia, nie powoduje powstawania niemiłych niespodzianek.

Jednak czegoś mi w nim brakowało. Dokładniej tego głębokiego nawilżenia, którego nie było po jego aplikacji. Świetnie współpracował z podkładami lżejszymi, ale już z kryjącym Estee Lauder DW nie radził sobie kompletnie. Czułam jak ten podkład wyciągał resztki wody z mojej skóry. Po kilku godzinach cera wyglądała jak pergamin. Z innymi kremami to mi się nie zdarzało.
    Filtr na poziomie SPF 6 również uważam za niewystarczający.

To jest krem dla cer mało wymagających, raczej młodych. Zły nie jest, ale do dobrego też mu daleko. A szkoda.

Używam tego produktu od: około 3 m-ce

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem jak krem
  • Kupiłam ten krem w supherpharmie w tubce, jako seria limitowana. Używam go sporadycznie, gdyż mam cerę suchą, więc kremów nawilżających używam tylko w określonych sytuacjach. Krem ma przyjemny zapach, lekką konsystencję, skóra szybko go "wypija". Pomimo, że jest bardzo wodnisty i lekki, to nie zauważyłam po nim ściągnięcia skóry, więc to duży plus. Nie zapycha porów.

Zalety:
    - normalny krem nawilżający, bez zarzutów
    - wydajny
    - ładnie, śiweżo pachnie

Wady:
    - parabeny

Używam tego produktu od: od 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • szybko się wchłania
    dobry pod makijaż
    nawilża i wygładza skórę
    nie zapycha i nie powoduje podrażnień
    skóra po jego zastosowaniu jest z czasem bardziej elastyczna

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, dla każdego
  • Plusy:
    -wygodne opakowania -do torebki 30 ml w tubce, na toaletkę w ładnym szklanym słoiczku 50 ml
    -nadaje się do każdego rodzaju cery , przy mojej wrażliwej i suchej był rewelacyjny, nie zapychał porów, nie powodował błyszczenia
    -długotrwale nawilża, widać różnicę w parę minut po nałożeniu
    -pierwszy krem ,który bez obaw mogłam nałożyć pod makijaż, nawet ten wodoodporny
    -zapach, którego prawie nie ma i szybko znika
    Minusy:
    -cena - ok. 50 zł/ za słoiczek 50ml
    Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania( 30 i 50 ml)

Chcesz pochwalić zielony bluszczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem na dzień
  • Zużyłam całe opakowanie i pzrez kilka miesięcy był to mój ulubiony krem na dzień.
    Bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze filtru. Nie kolidował z makijażem. Mam wrażliwą skórę, lekko tłustą, skłonną do wyprysków, krem nie zapchał skóry i nie spowodował żadnych nieprzyjemności.

Jedynym powodem, dla którego kolejnego słoiczka nie kupiłam był fakt, że preferuję kremy w tubkach (jako bardziej higieniczne), ale podobno ten w tubce też można dostać.

Chcesz pochwalić Tsukichan za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża
  • Krem dostałam w prezencie i byłam z niego bardzo zadowolona.

Leciutki, nie obciążał i nie zapychał, dobrze nawilżał, dobrze się wchłaniał, nie był tłusty, skóra była po nim przyjemna w dotyku, ładnie pachnie.

Jedynym minusem jest dość wysoka cena.

Ładne opakowanie.

Godny uwagi.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kremik na codzien
  • Plusy:
    - dobrze sie wchlania
    - lekka konsystencja
    - nie zapycha
    - cera po nim wyglada bardzo zdrowo, swiezo
    - idealny pod makijaz
    - wydajny

Minusy:
    - cena
    - w trakcie stosowania mialam pewien niedosyt

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Dostałam ten produkt w prezencie, a akurat był mi potrzebny dobry krem mocno nawilżający.

+ Całkiem dobrze nawilża.
    + Szybko się wchłania.
    + Ładnie pachnie.

- Cena.
    - Ciężki słoiczek (raczej nie nadaje się na wyjazdy i łatwo go stłuc).

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Kupiłam go w promocji w Super-Pharmie, bo szukałam kremu, który dobrze nawilży moją skórę w tym trudnym okresie jesiennym. Pierwsze użycie kremu było bardzo przyjemne. Zapach nie jest nachalny, nawet przyjemny. Konsystencja kremu również.

Krem dobrze nawilża i sprawia, że moja cera jest gładka i wygląda zdrowo. Nadaje się pod makijaż, gdyż nie zostawia tłustej warstwy ani nie roluje się, nawet gdy nałożymy go trochę więcej.

Nie zapycha, przynajmniej jeszcze tego nie doświadczyłam.

Ja mam wersję w mniejszym opakowaniu (chyba 30 ml) i stwierdzam, że mógłby mieć jednak większą pojemność, bo ten chyba szybko mi się skończy

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Madzia_Mała za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny kremik
  • PLUSY:
    - dobrze nawilża
    - szybko się wchłania
    - skóra staje się gładka i odżywiona
    - zapach jest ok, bardzo delikatny
    - nadaje się pod makijaż

MINUSY:
    - cena

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij