Dermika, AquaOptima, Krem głęboko nawilżający na dzień SPF 6

Powiększ Dermika, AquaOptima, Krem głęboko nawilżający na dzień SPF 6

Zgłaszająca osoba: cosma

Krem polecany jest jako całoroczny preparat do stosowania na dzień, do każdego typu cery narażonej na utratę wody, stres i przedwczesne starzenie się. Krem przywraca optymalny poziom nawilżenia każdego typu cery, zarówno w głębszych, jak i powierzchniowych warstwach naskórka i skóry. Poprawia elastyczność, gładkość i świetlistość cery. Skóra jest jędrna, nasycona wilgocią, chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Zawarte w kremie składniki poprzez zjawisko osmozy napełniają odwodnione komórki naskórka wodą. Wyciąg z granatu i woda z Deeside chronią skórę przed wolnymi rodnikami i procesami starzenia się, a algi i filtry UV zapobiegają zniszczeniom i spowolnieniu metabolizmu komórkowego pod wpływem promieniowania UV.

/bw/

• dobry
  • Super nawilżenie którego moja skóra potrzebowała od dawna. Jakis czas temu zaczęły pojawiać się na mojej buzi przesuszone miejsca, krem nivea, którego w tym czasie używałam jakoś sobie nie radził z tym problemem. W tych miejscach (szczególnie nos, broda) sterczące skórki doprowadzały mnie do szału. Pod podkładem i pudrem skórki uwydatniły się podwójnie, nie miałam już do tego siły. Ewidentnie poprzedni krem sobie nie radził z odpowiednim nawilżeniem. Musiałam szukać innego. W końcu trafiłam na Dermikę. Krem głęboko nawilżający sprawdził się super.
    Skończył się koszmar suchych skórek, moja buzia wygląda zdrowo, jest odżywiona i czuję, że nawilżona w każdych warstwach skóry. Do tego przyjemna lekka konsystencja, krem nie zapycha, nie podrażnia. Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnych nieprzyjemnych filmów.
    Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić właśnie na ten produkt. Kończę właśnie moje pierwsze opakowanie, więc mogę też z czystym sumieniem potwierdzić jego wydajność. Używam codziennie od ponad 4 miesięcy.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1 op

Chcesz pochwalić amaretta17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem nawilża i jest to wyczuwalne, choć mam wrażenie, że jest to tylko powierzchowne. Nadaje się pod makijaż. Krem ma minus w postaci ceny, bo jednak oczekiwałam od niego lepszego efektu. Krem daje radę, ale uważam, że jest to zwykły krem nawilżąjący, gdyż po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam poprawy cery, a producent na opakowaniu pisze, co innego.

Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem nawilżający
  • Kosmetyk-tubkę 30ml-używam w sporadycznych sytuacjach, gdy widzę że skóra jest przesuszona. Myślę że jest to najbardziej rozsądna forma jego używania, ponieważ skóra się nie przyzwyczaja i krem na pewno zadziała.

Krem przyjemnie pachnie (zapach jakiegoś owocu, świeżo i delikatnie), aplikacja świetna, wchłanianie błyskawiczne. Wyczuwalna jest warstewka, która tworzy barierę między skórą a innymi czynnikami (wiatr, woda, pył) ale nie jest ona tłusta. Dobrze współpracuje z podkładem Dior Forever, natomiast nie wiem jak z innymi (tak naprawdę wszystko zależy od tego jakiego podkładu się używa i na ile jest on kryjący, jeśli bardziej, to trzeba wziąć na to poprawkę, mój Dior jest lekki jak krem BB)

Krem widocznie nawilża, działa jak opatrunek. Uwielbiam jego formułę.

9 zł za 30ml tubkę w Superpharmie jest godne wypróbowania i nowych przyjemnych skórnych doznań.

Chcesz pochwalić papillonoir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki jakiś nijaki
  • Krem nie zrobił na mnie większego wrażenia. Jak dla mnie jest to kosmetyk zwyczajnie dobry. Nie mam szczególnie wymagającej, czy przesuszonej cery, ale wolę zapobiegać i przeciwdziałać, dlatego szczególną wagę przywiązuję do dobrego nawilżenia. Miałam nadzieję, że ten krem okaże się wybawieniem, ale niestety...

Krem ma lekko błękitny kolor. Konsystencja przyjemna, niezbyt gęsty ale nie przelewa się przez palce. Zapach świeży (melon?). Wchłania się bardzo szybko. Skóra po jego aplikacji nie świeci się ani nie przetłuszcza. Jest dobrze nawilżona i to przez długi czas.
    Krem nie zapycha, nie podrażnia, nie powoduje powstawania niemiłych niespodzianek.

Jednak czegoś mi w nim brakowało. Dokładniej tego głębokiego nawilżenia, którego nie było po jego aplikacji. Świetnie współpracował z podkładami lżejszymi, ale już z kryjącym Estee Lauder DW nie radził sobie kompletnie. Czułam jak ten podkład wyciągał resztki wody z mojej skóry. Po kilku godzinach cera wyglądała jak pergamin. Z innymi kremami to mi się nie zdarzało.
    Filtr na poziomie SPF 6 również uważam za niewystarczający.

To jest krem dla cer mało wymagających, raczej młodych. Zły nie jest, ale do dobrego też mu daleko. A szkoda.

Używam tego produktu od: około 3 m-ce

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem jak krem
  • Kupiłam ten krem w supherpharmie w tubce, jako seria limitowana. Używam go sporadycznie, gdyż mam cerę suchą, więc kremów nawilżających używam tylko w określonych sytuacjach. Krem ma przyjemny zapach, lekką konsystencję, skóra szybko go "wypija". Pomimo, że jest bardzo wodnisty i lekki, to nie zauważyłam po nim ściągnięcia skóry, więc to duży plus. Nie zapycha porów.

Zalety:
    - normalny krem nawilżający, bez zarzutów
    - wydajny
    - ładnie, śiweżo pachnie

Wady:
    - parabeny

Używam tego produktu od: od 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • szybko się wchłania
    dobry pod makijaż
    nawilża i wygładza skórę
    nie zapycha i nie powoduje podrażnień
    skóra po jego zastosowaniu jest z czasem bardziej elastyczna

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, dla każdego
  • Plusy:
    -wygodne opakowania -do torebki 30 ml w tubce, na toaletkę w ładnym szklanym słoiczku 50 ml
    -nadaje się do każdego rodzaju cery , przy mojej wrażliwej i suchej był rewelacyjny, nie zapychał porów, nie powodował błyszczenia
    -długotrwale nawilża, widać różnicę w parę minut po nałożeniu
    -pierwszy krem ,który bez obaw mogłam nałożyć pod makijaż, nawet ten wodoodporny
    -zapach, którego prawie nie ma i szybko znika
    Minusy:
    -cena - ok. 50 zł/ za słoiczek 50ml
    Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania( 30 i 50 ml)

Chcesz pochwalić zielony bluszczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem na dzień
  • Zużyłam całe opakowanie i pzrez kilka miesięcy był to mój ulubiony krem na dzień.
    Bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze filtru. Nie kolidował z makijażem. Mam wrażliwą skórę, lekko tłustą, skłonną do wyprysków, krem nie zapchał skóry i nie spowodował żadnych nieprzyjemności.

Jedynym powodem, dla którego kolejnego słoiczka nie kupiłam był fakt, że preferuję kremy w tubkach (jako bardziej higieniczne), ale podobno ten w tubce też można dostać.

Chcesz pochwalić Tsukichan za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża
  • Krem dostałam w prezencie i byłam z niego bardzo zadowolona.

Leciutki, nie obciążał i nie zapychał, dobrze nawilżał, dobrze się wchłaniał, nie był tłusty, skóra była po nim przyjemna w dotyku, ładnie pachnie.

Jedynym minusem jest dość wysoka cena.

Ładne opakowanie.

Godny uwagi.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kremik na codzien
  • Plusy:
    - dobrze sie wchlania
    - lekka konsystencja
    - nie zapycha
    - cera po nim wyglada bardzo zdrowo, swiezo
    - idealny pod makijaz
    - wydajny

Minusy:
    - cena
    - w trakcie stosowania mialam pewien niedosyt

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij