Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Powiększ Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Entuzjastka

Lakiery Inglot dostępne są w bardzo szerokiej gamie odcieni, można do nich dobrać cienie do powiek.
Dostępne są wersje matowe, perłowe, z brokatem.
Lakier ma wygodny pędzelek.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, [+/-] Mica, Boron Nitride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 12085, CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 47005, CI 75470, CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891 (20.03.2007.)

• UWIELBIAM!
  • Mam m.in. kolor 112, 042 i 301. Paleta barw, którą oferuje Inglot jest cudowna, bez trudu można znaleźć to, czego się szuka Buteleczka o klasycznym wyglądzie, jak dla mnie estetyczna, no i pojemnośc niemała 21 złotych to nie jest mało, ale biorąc pod uwagę to, ile mililitrów jest, uważam cenę jak najbardziej w porządku. Lakiery są wydajne, nie kończą się szybko, wystarczają mi spokojnie na ponad pół roku przy malowaniu paznokci raz-dwa razy w tygodniu. Pędzelek jest wąziutki, ale dla mnie to nie jest minus, używam lakierów Inglota parę lat, więc jestem do nich przyzwyczajona. Zawsze lepiej nałożyć sobie dwie warstwy lakieru, bo za pierwszym razem zazwyczaj nie kryje. Bardzo lubię te lakiery, próbowałam różnych firm, ale żaden nie przebił tych Polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: oj, trudno zliczyc

Chcesz pochwalić k2307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Zakupiłam kolor nr 970 - zgaszony błękit, z rodziny pasteli, przypomina mi letnie niebo podczas zachodu słońca ;-)

+ Świetne krycie, u mnie wystarcza 1 wartswa + żelowy Top Coat z Inglota i paznokcie wyglądają jak z hybrydą
    + Ilość produktu w pudełeczku - naprawdę jest go duuużo
    + Wydajność - przy tak dobrym kryciu i jego ilości w opakowaniu (15ml) założę się że wystarcza na bardzo długo, z resztą ja od kupienia praktycznie tylko nim maluję i nie zauważyłam dużego ubytku w buteleczce
    + Ogromny wybór kolorów, każdy coś dla siebie znajdzie
    + W mojej opinii cena jest adekwatna do ilości i jakości produktu, biorąc po uwagę wydajność i ilość w buteleczce - wystarczy na rok a nawet więcej, gdzie przez ten czas musiałabym kupić z 4 drogeryjne lakiery z takich po 6zł ;-)

O odpryskiwaniu się nie wypowiem, bo nie wiem - u mnie występuje bardzo rzadko, lakier trzyma się nawet do tygodnia, ale to może być również spowodowane tym, że zawsze używam top coatu.
    Z pewnością będę testować kolejne kolorki jak tylko zużyję kilka drogeryjnych buteleczek z mojej dość obszernej 'kolekcji' ;-)

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • dostał wiele szans i NIE
  • Miałam już kilka lakierów Inglota, ale nie spodobały mi się za bardzo, tylko już nie pamiętałam, dlaczego. Dałam się znów na nie skusić, bo bardzo spodobał mi się kolor 305. I to był błąd. Już pamiętam, czemu nie podobały mi się te lakiery :/
    Po pierwsze słabo kryją, po 2 warstwach dalej przebija biały koniec paznokcia.
    Po drugie i przede wszystkim- koszmarnie długo schną! Po 15 minutach są już pozornie wyschnięte, ale nawet po godzinie od pomalowania na paznokciach potrafią robić się odciski, gdy się czegoś dotknie. Jeśli użyje się top coatu jest trochę lepiej, ale teoretycznie lakier nie musi być koniecznie używany z top coatem, niektóre lakiery same z siebie szybko schną i mają przyzwoitą trwałość...
    Zapisuję drukowanymi literami i podkreślam wężykiem- nigdy więcej Inglota!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru
  • Największą cechą lakierów Inglot jest ich trwałość. Kolor czarny kupiłam ponad półtora roku temu i nadal jest jak nowy i nie gęstnieje. Więc jest to dobry wybór dla osób, które nie malują często paznokci (raz kupiony lakier wystarczy im na bardzo długo).
    Jeśli chodzi o długość utrzymywnia się na płytce paznokcia to przy jednej warstwie jest to 1-2 dni aż pojawią się odpryski na końcówkach. Ale już przy dwóch warstwach i dokładnym pomalowaniu końcówek paznokci czas ten wydłuża się do 4-5 dni (może kolor wytrzymałby aż 7 dni, ale ja niestety co kilka dni maluję na nowy kolor).

953 - kolor czarny
    Bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa.

974 - taka jakaś kawa z czekoladą
    Wymagane dwie warstwy dla pełnego krycia i głębokiego koloru.

038 - biały
    I tu jest tragedia. Bardzo rzadki i żeby dobrze pomalować paznokcie musiałam nakładać trzy cienkie albo dwie grube warstwy.
    Przez te grube warstwy lakier mi "pływał" po płytce i robiły się zacieki.

Co do ceny - 20zł za lakier, który przez lata jest dobry do użycia to wcale nie dużo.

Mimo wpadki z kolorem białym, nie zraziłam się do marki Inglot. Z poprzednich dwóch jestem bardzo zadowolona. Inglot ma niezwykle bogaty wybór pięknych kolorów i na pewno kupię jeszcze kilka sztuk.

Używam tego produktu od: więcej niż roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 rozpoczęte

Chcesz pochwalić Tovaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • z każdą kolejną buteleczką coraz gorzej
  • to produkt, który w chwili obecnej zasługuje na pochwałę tylko i wyłącznie ze względu na ogromny wybór kolorów. i bardzo wygodny w użyciu pędzelek.

już Ktoś to wcześniej napisał - to nie to samo co kiedyś. ja podpisuje się pod tym stwierdzeniem obiema rękami.

lakier bardzo szybko gęstnieje, a przy pierwszym otwarciu jest nawet za rzadki. w zależności od koloru zostawia smugi.

ekstremalnie wysusza paznokcie. stają się miękkie i słabe. łamią się, rozdwajają. [to na pewno lakier - stosuje kremy i olejki do paznokci, suplementy i porządny zmywacz, dbam o dłonie]

odpryskuje po niecałej sobie [w sumie wystarczy jedynie wziąć prysznic i już po nim]. potrafi też odchodzić plastrami.

Używam tego produktu od: 8/9 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości [dużo, na pewno >20 buteleczek]

Chcesz pochwalić marta_kucharzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duża gama kolorystyczna
  • Lakiery marki Inglot są dla mnie jednymi z najlepszych jakie używałam. Na mojej płytce utrzymują się dwie doby bez odprysków oraz ścierania .. potem jest różnie, ale i tak uważam to za dość długo w porównaniu z innymi dostępnymi lakierami na rynku.
    Duży plus za szeroką gamę kolorystyczną!
    Również plus za śliczny połysk, który utrzymuje się do samego końca.
    Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • To nie to co kiedyś
  • Nie wiem co się stało z.tymi lakierami odkąd firma stała się bardziej popularna. Nie wytrzymują nawet doby...bardzo szybko odpryskują. Tylko dla bezprpblemowych paznokci. Dodałam gwiazdkę za ogromną gamę kolorystyczną. Bardzo żałuję że u mnie się nie sprawdziły

Chcesz pochwalić Biula za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre, ale drogie
  • Posiadałam do tej pory parę kolorów tych lakierów - obecnie biały (nie pamiętam numeru) i odcień 849.

PLUSY:
    - wygodny pędzelek, stosunkowo długi, nie ma problemów z wydobyciem resztek lakieru z buteleczki.
    - Szybko schną nawet dwie warstwy - ogromna zaleta zwłaszcza białego lakieru, to najlepszy biały lakier, jakiego używałam do tej pory, a przetestowałam już chyba wszystkie.
    - nie zasycha mimo długiego użytkowania!!! Białego używam od półtora roku i wciąż jest zdatny do użytku. Żadnych glutów, zaschnięć, problemów z wysychaniem. Po prostu cudo *.*
    - Wydajny - jak już wspominałam, biały mam od 1,5 roku, używany naprawdę często, przynajmniej kila razy w miesiącu i wciąż mam jeszcze około 1/4 buteleczki.
    - Ładnie kryje.
    - Ogromny wybór. Zawsze gdy wchodzę do Inglota to śmieję się, że jestem w raju - setki lakierów do paznokci i każdy jest inny xd

MINUSY:
    - oczywiście cena. 20 zł za lakier to troszkę dużo, zwłaszcza, że na rynku jest dużo dobrych lakierów w niższych cenach (np. firmy Bell)

Ogólnie jestem zadowolona, i kiedyś na pewno skuszę się na jakiś lakier od Inglota.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wole kupić kilka sprawdzonych lakierów o mniejszej cenie
  • Lakiery marki inglot są naprawde piękne , lecz mam do nich coraz większą niechęć ..

Wady :
    *Lakier bardzo szybko wysycha w buteleczce , nie da sie go całego wykorzystać
    * Pedzelki nie rozprowadzają zbyt ładnie lakieru
    * Zbyt duża cena , za taką cenę mogę kupić dwa lakiery, które naprawde ładniej kryją i są trwałe.

Zalety:
    *Bogata gama kolorystyczna
    *Soczyste i pastelowe kolory

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emgie1717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit przeszłości
  • Jeszcze parę lat temu kupowałam lakiery tylko i wyłącznie z Inglota. Zdecydowanym plusem jest bardzo duży wybór (ładnych!) kolorów. Produkt się ładnie rozprowadzał, wystarczyła jedna warstwa na pokrycie paznokcia. Później zaczęłam testować lakiery tańsze, a niekoniecznie gorsze i to wśród nich upatruję swoich hitów. Te z Inglota są dobre, a nawet bardzo dobre, ale mogę mieć coś podobnego jakościowo za dużo niższą cenę, dlatego Inglot poszedł w odstawkę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niemanieba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru.
  • Lubię te lakiery, ale nie każdy mnie zachwycił.
    Niektóre kolory trzymają się długo.
    Niektóre odpryskują, niektóre ścierają się na końcówce.
    Bardzo lubię nr 117 i chyba 55 (kolory NUDE), pastelowy różowo-pomarańczowy i głęboki czerwony.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 duże

Chcesz pochwalić eeverybodylies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zalety:
    - szeroka gama kolorów
    - ładne barwy
    - bardzo dobra jakość - wystarczy jedno, dwa pociągnięcia i mamy idealny efekt
    - długo trzyma się na paznokciach
    - nie wysycha szybko

Minusy:
    - cena całkiem wysoka, ale to renomowana firma i jakość się zgadza, a więc jest ona do wybaczenia

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sylwia52296 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Muszę przyznać się, że Inglot przez wiele lat był przeze mnie ignorowany. 3 lata temu gdy panowała moda na pastele kupiłam tam modny miętowy lakier. To była tragedia... Trzeba było nałożyć minimum 3 warstwy by pazurki jakoś wyglądały ale i tak wyglądały na takie, którym przydałaby się jeszcze jedna warstwa...

Kilka miesięcy temu koleżanka miała pomalowane paznokcie Inglotowym lakierem, czarnym z drobinkami, kilka dni później lśniącym czerwonym. Gdy mi powiedziała, że to z Inglota nie mogłam uwierzyć.
    No cóż, gdy miałam okazję być w sklepie Inglot kupiłam dwa 311 i 368.
    311 to perłowa czerwień, a 368 perłowe ciemne cafe latte.
    Piękne kolory, dobrze napigmentowane, lakier świetnie się nakłada, utrzymuje się średnio kilka dni, trzeba użyć bazy.

Uważam, że cena produktu jest adekwatna do jakości i na pewno kupię kolejne kolorki. Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2

Chcesz pochwalić Kolorowa Panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam trzy kolory 302, 875, lakier wybielający miałam też szary num. nie pamietam
    -bardzo duży wybór
    -wytrzymują 4 dni ścierają się na końcówkach-nr. 875 odpryskuje ale to chyba tylko ten jedyny egzemplarz
    -szary kolor miałam 5 lat i nadal był świeży nie musiałam go rozcieńczać
    -minusem są duże opakowania, więc raczej dla tych, którzy lubią określone kolory, dla eksperymentów raczej się nie nadają , bo cena jest duża
    -jak na taką pojemność i trwałość można wydać te 20 zł.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie 3

Chcesz pochwalić loipop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Miałam matowy, kolor kanarkowy. Trafił mi się jakis felerny lub po prostu nie nadawał sie na moją płytkę. Używałam go na podkład, bez podkładu a i tak robił mi mega smugi... Myślę że to ze względu na moją płytkę.... Każdemu służy cos innego.
    Bardzo nie trwały, lakiery z niższej połki wytrzymywału dłużej. Lakier który kupiłam schodził od razu i wyglądał jakbym miała paznokcie pomalowane farbą do ścian !

Juz więcej nie kupię

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania...

Chcesz pochwalić Patrysia_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tyłka mi nie urwało
  • Posiadam dwa kolory: 387 (pastelowy róż) i 389 (pastelowy niebieski).

Fajne kolorki, nasycone, po dwóch warstwach paznokcie mają ten sam kolor, co lakier w buteleczce, ale... Stanowczo za krótko można prezentować te "śliczności" na paznokietkach. Po 1 dniu zaczynają się cyrki: odpryski, ścieranie. No i trochę za duże opakowania - bardziej dla pasjonatek, które upatrzą sobie jeden konkretny kolor i malują nim paznokcie do obrzydzenia. Dla mnie nic szczególnego. Lepszej jakości lakiery znajdę na bank w Golden Rose, a i dużo tańsze. Amen

Używam tego produktu od: wakacje
    Ilość zużytych opakowań: 2 naczęte, stoją na półce i czekają na swoją kolej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny lakier
  • lakier bardzo przypadł mi do gust w chwili kiedy pierwszy raz go użyłam, jak dla mnie aplikacja bardzo łatwa, kolor świetny i nasycony już po pierwszym nałożeniu i ogólnie jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w trakcie używania

Chcesz pochwalić sdyszys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze jakie miałam
  • Lakier najlepszy ze wszystkich jakich miałam!

Mimo, że mam bardzo problematyczne paznokcie (miękkie, rozdwajające się) to lakier potrafi wytrzymać nawet do 3 dni na moich paznokciach.

Duża gama kolorów jest rówież na plus.

Cena adekwatna do produktu jak dla mnie.

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić matrix360 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto sporobowac
  • +mozna dlugo ich uzywac
    +maja super kolory
    + trzymaja sie ok. 4 dni.
    Jestem bardzo z nich zadowolona
    jedynym minusem jest to ze jak juz duzo zuzyjemy a nadal zostalo troche produktu to trudno wydostac lakier pedzelkiem.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić agoosha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duża gama kolorystyczna, niska jakość
  • Lakiery Inglot są pierwszymi lakierami jakie w ogóle posiadałam. Miałam do nich łatwy dostęp, no i były po przystępnej cenie.

Testowałam je długo, mnóstwo kolorów, rożne faktury i moja opinia o nich w ogóle się nie zmieniała. Lakiery odpryskują po maksymalnie jednym dniu. Zdarzało się, że nawet i tego samego dnia niszczyły manicur

Plusem dla firmy Inglot jest duża gama kolorystyczna, która jest wciąż dostępna. Jeżeli ktoś w swoim mieście posiada salon Inglota, to z pewnością będzie tam cały czas znajdował wiele kolorów straszych i nowszych, nie tylko pojedyńcze odcienie.

Obecnie wykańczam jedynie te lakiery, które zakupiłam na początku mojej przygody z malowaniem paznokci. Raczej nie kupię już kolejnych kolorów, chyba, że któryś z nich naprawdę by mnie zainteresował.

Podsumowując, lakiery Inglot są stale dostępne w bardzo dużej gamie kolorystycznej, po przystępnej cenie. Jednak moim zdaniem, ich trwałość nie do końca jest adekwatna do pieniędzy, które na nie wydajemy.

Używam tego produktu od: ok. 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie potrafię ocenić

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Solis_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość dobra, mnóstwo kolorów
  • Skusiłam się narazie na dwa kolory : 813( malinka ) i numeru nie znam ale jasny brąz( trupi ).
    Oba mają taką samą siłę krycia, trwałość.
    Kolorów jest meeega dużo, można by było mieć cały regalik, bo warto.
    Kupiłam dwa lata temu i obydwa dalej ''działają" z tym że malinkowy troche bardziej zgęstniał , gdyż została końcówka . Swoją drogą jest to pierwszy lakier w życiu a spoooro ich było który wykorzystałam do końca.
    Cena- ja płaciłam 18 zł za 16 ml. Teraz nie wiem ile kosztują.
    Nakłada sie je idealnie.
    Zmywa również.
    Pokrycie dwoma warstwami znakomite. Przy obu odcieniach tak jak pisałam wyżej.
    Nie gęstnieją nawet po dwoch latach !! Co nigdy się nie zdarzało przy innych firmach.
    No i dostępność również jak najbardziej na plus.

Nie mogę się do niczego przyczepić prócz do trwałości- ta jest przeciętna, odpryski się zdarzają bardzo często.
    Ale i tak lece bo nastepne kolory jak wykorzystam inne lakiery( to znaczy jak zgęstnieją i będę musiała je wyrzucić..

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Oceniam 965: Szary, perlowy, w odcieniu granatu, troche jak "black pearl". Kolor swietny, nietypowy. Jest czescia kolekcji szarych, perlowych lakierow w roznych odcieniach. To czego najbardziej nie lubie w lakierach Inglota to wielkie, 16 ml butle. Wole male buteleczki, mozna wykorzystac zanim sie znudzi i zestarzeje. Lakiery inglota predzej wyschna niz sie je wykorzysta, zwlaszcza jak sie ma ich tak duzo jak ja. Swietniw sie maluje, pedzelek jest dosc cienki, nie robi smug, dosc szybko wysycha. Trzeba polozyc 2 warstwy, po jednej przeswituje. Nie trzyma sie dlugo, max 3 dni ale dla mnie to nie problem bo lubie zmieniac kolory lakierow. Plus po 3 dnaich zmywam lakier bo nie lubie odrostow. Mocne 4

Chcesz pochwalić stokrota100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne

• Lakiery do paznokci to obok rewelacyjnych cieni do powiek moje ulubione produkty firmy Inglot.
    Przetestowałam już wiele kolorów i nigdy się nie zawiodłam.
    Wole te lakiery niż te z serii „oddychających”, które moim zdaniem mimo wyższej ceny mają niestety gorszą jakość.

Obecnie posiadam dwa kolory lakierów:
    Nr 366- beżowo-kawowy
    XL2- lakier z pigmentem refleksyjnym ( świetny szczególnie jako lakier nawierzchniowy na jakiś odcień beżu lub bieli, ja używam właśnie na wspomniany nr 366 i wygląda super)

Firma Inglot oferuje swoim klientkom naprawdę dużą gamę kolorów do wyboru. Matowe, perłowe, z brokatem, z pigmentami refleksyjnym- każdy znajdzie coś dla siebie.

Lakier ma dość cienki pędzelek, który jednak pozwala na nabranie jednorazowo dokładnie takiej ilości produktu jaka jest potrzebna na pomalowanie paznokcia.
    Kosmetyk nie tworzy smug ani żadnych nierówności na paznokciach.
    Jego konsystencja jest idealna- ani za rzadka ani za gęsta, co moim zdaniem bardzo ułatwia jego aplikacje.

Lakier dość szybko wysycha, nawet gdy pomalujemy dwie warstwy.
    Dokładnie pokrywa kolorem cały paznokieć, nie ma żadnych nieestetycznych prześwitów.

Kosmetyk nie gęstnieje, nie zmienia swojej konsystencji z upływem czasu.
    Strasznie mnie denerwuje, gdy lakier gęstnieje zanim zdążę go do końca wykorzystać. W przypadku lakierów Inglot ten problem praktycznie nie istnieje.

Jedyny minus jaki zauważyłam- lakier niestety dość szybko odpryskuje. Na moich paznokciach utrzymuje się w nienagannym stanie góra 2 dni, potem zaczyna lekko odpryskiwać, co sprawia że manicure nie wygląda już dobrze.

Na szczęście ja lubię malować paznokcie, ta czynność mnie relaksuje;-)
    Niezbyt rewelacyjna trwałość manicure wykonanego lakierem Inglot nie sprawi więc, że nie sięgnę po inne kolory.
    Z mojej strony polecam.

Używam tego produktu od: ok.dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6 buteleczek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Posiadam większość kolorów z serii wiosennej czyli 382, 383, 388, 389, 390 oraz kilka lakierów czekoladowych oraz cudowną czerwień.
    Plus daję za:
    + duży wybór kolorów
    + trwałość - bez top coatu do 5 dni, z top coatem ponad tydzień
    + łatwość nakładania
    + bardzo fajny pędzelek
    + umiarkowaną cenę
    Używam tego produktu od: Trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: W trakcie pięciu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić natulianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale odprysnął
  • Na stoisku wybrałam sobie lakier 383 gdyż wyjątkowo spodobał mnie się ten różowy kolor. Lakier ma wygodny pędzelek przez co łatwo go nanieść na paznokieć bez większych nierówności. Jeżeli chodzi o trwałość to mogłaby być lepsza. Całkiem szybko odprysnął mi kawałek lakieru z palca wskazującego. Jak na cenę lakieru to zdecydowanie za szybko.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić soniarox za czytelną i pomocną recenzję?