Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Powiększ Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Entuzjastka

Lakiery Inglot dostępne są w bardzo szerokiej gamie odcieni, można do nich dobrać cienie do powiek.
Dostępne są wersje matowe, perłowe, z brokatem.
Lakier ma wygodny pędzelek.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, [+/-] Mica, Boron Nitride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 12085, CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 47005, CI 75470, CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891 (20.03.2007.)

• prawie idealny bo ideałów nie ma
  • Właśnie dzisiaj kupiłam kolejny kolorek, to dowód na to, że jestem zadowolona. Bardzo dobrze trzyma się paznokcia, gama kolorów jest przeogromna, kolorki piękne, dużo pastelowych i ciepłych. Mam inny kolorek dwa lata i wciąż jest dobrej konsystencji. Jeszcze inny mam dłużej, ale tamten się szybko popsuł, tzn. zgęstniał i zrobiły się grudki
    Co ważne, żadne mu tam mycie naczyń, czy długie kąpiele w wannie nie szkodzą. Czasem jakaś kropeczka odpryśnie, ale to dlatego, że mam strasznie cienkie paznokcie i wyginają się jak kartka. Dlatego nakładam około 4 cieniusieńkie warstwy lakieru w odstępach czasu i na to top coat diamentowy też Inglota i nie ma prawa się psuć przez ok. 4 dni. Inne lakiery tak nie potrafią na moich paznokciach.
    Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić kasiazlocieniec za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak ale odcienie do francuskiego, 82 super
  • Oceniam tak pozytywnie tylko dwie emalie do francuskiego - 82 mleczny i 174 delikatny jasny róż. Odkryłam je 10 lat temu dzięki koleżance na studiach. Bardzo długo utrzymują się na paznokciach - u mnie na odtłuszczonych paznokciach ok tygodnia, po 5 dniach delikatne odpryski, na stopach latem to mam niemal z nimi hybrydę, wcale się nie ścierają, aż widać odrosty a paznokcie u stóp rosną mi mega wolno więc on jest na nich mega długo Aplikuję zazwyczaj 3 warstwy, mleczny i ten różowy kolor ładnie się rozprowadzają, nie tworzą smug. Zaletą jest także szybkie schnięcie. Jestem z nich niezmiernie zadowolona.

Kolorowy lakier, tzn brąz w odcieniu czekolady mlecznej oddałam koleżance bo jednak wolę jasne i nie trzymał się tak długo, no i bardzo widac było odpryski. W przypadku tych do francuskiego odpryski nie są tak widoczne i można jeszcze ten jeden dzień wytrzymać bez malowania jak już się nie ma siły po pracy a wiadomo przy kolorowym odpryski drażnią i wyglądają nieestetycznie. Ja zresztą pracując z dziećmi wolę malować paznokcie na neutralne delikatne kolory, tak żeby dzieci, zwłaszcza te niepełnosprawne nie rozpraszać neonowymi czy innymi ostrymi barwami. Reasumując kolorowe słabsze od tych cielistych french.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Mererid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważam, że za tą cenę lakier nie jest wart zakupu.
  • Zachęcona ciekawą paletą kolorystyczną lakierów Inglot skusiłam się na jego zakup. Posiadam kolor 951 oraz 321. Lakier dobrze się nakłada, ma odpowiedni precyzyjny pędzelek, jednak nie kryje zbyt dobrze. Pomimo dwóch warstw paznokieć nadal prześwitywał. Trzyma się około 3,4 dni bez odpryskiwania przy zwykłych, codziennych obowiązkach

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: Posiadam 2 buteleczki lakieru.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić centiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży wybor kolorów
  • Porządna jakość i duży wybór kolorów! Mam jesienny, brunatno szary odcień i naprawdę nie odbiega jakością od OPI, a z pewnością jest lepszy niż wszystkie Chanele i Diory. Polecam rownież Top coat jako idealne wykończenie, trzyma się naprawdę długo i jest z pewnością mniej inwazyjny niż hybryda.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić frrancuzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite ale nie szału nie robi
  • Lakiery Inglota z ich regularnej kolekcji znam na wylot - to z ich udziałem, jako nastolatka uczyłam się malować paznokcie. Teraz od czasu do czasu kupuję nowy kolor, ale coraz bardziej jestem z tych lakierów niezadowolona. Pozostał mi do nich jedynie sentyment.

Przede wszystkim w lakierach Inglot przeszkadza mi ich mały, wąski pędzelek, którym muszę wiele razy przejechać po paznokciu, by pokryć go w całości kolorem. Płytkę paznokcia mam dosyć szeroką i jest to doprawdy męka, gdy używam tak małego narzędzia, nie mówiąc już o tym, że za każdym razem właśnie przez ten fakt, stresuję się malując Inglotem paznokcie.
    Drugą sprawą jest cena tych lakierów - 20 zł ( i pewnie rośnie) to stanowczo, stanowczo za dużo jeżeli chodzi o ZWYKŁY lakier do paznokci. Co z tego, że buteleczka jest spora, skoro i tak prawie nigdy nie jestem w stanie jej zużyć do końca, a przynajmniej do momentu gdy lakier nie zacznie gęstnieć?
    Drażni mnie to bardzo, bo Inglot był kiedyś znany z przyzwoitych kosmetyków za przyzwoitą i przystępną cenę. Teraz to tylko przyzwoite kosmetyki w wygórowanej cenie (i nie mówię tylko o lakierach do paznokci).

Największym plusem tych lakierów jest oczywiście ogromny ich wybór.
    Trwałość natomiast jest standardowa - max 2- 3 dni. Na uprzednio przygotowanych paznokciach (wypolerowanych, z bazą) może 3- 4 dni bez odprysków.
    Niektóre kolory natomiast, bez względu na to co robiłam wcześniej z płytką, trzymają się fatalnie - bywa, że tego samego dnia lakier po prostu kruszy się!

Kolejną kwestią jest czas w którym zasycha - po prostu MAKABRA.Dwie warstwy (cienkie) zasychają u mnie prawie 1,5 godziny. Jeżeli pomaluję wieczorem paznokcie, mam prawie za każdym razem, odgniecioną na nich rano pościel i różne fikuśne wzorki. Nie cierpię czekać aż ten lakier łaskawie zaschnie.

Reasumując - lakier jest dobry, ale zupełnie przeciętny. Porównywalny mogę kupić za o wiele niższą cenę.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, tylko średni
  • Dawno temu kupiłam lakier tej firmy. Kolor: błękitny. Bardzo fajnie wygląda, utrzymuje się tak około 3-4 dni na moich paznokciach. Jednak nie jest moim KWC.

PLUSY:
    - duży wybór kolorów,
    - pojemność,
    - utrzymuje się u mnie ok. 3-4 dni,
    - po wielu latach nieużywania (oddałam go mamie, ale ona też nim nie malowała paznokci, więc po kilku latach zabrałam znowu ) nadal nadaje się do malowania paznokci!

MINUSY:
    - pędzelek jest zbyt wąski,
    - potrzebuję aż 3 warstw, aby uzyskać pełne krycie (zazwyczaj wystarczają mi 2 warstwy...),
    - godzina nie wystarczyła temu lakierowi, aby porządnie wyschnąć... zrobiły mi się odgniecenia.

Używam tego produktu od: wróciłam do niego jakiś miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się trochę.
  • W lakierach Ingota najbardziej lubię pędzelek - wąski (ale nie za wąski), długi, umożliwiający precyzyjne domalowanie nawet krawędzi paznokcia - oraz konsystencję, raczej rzadką. Szeroka gama kolorów też jest zaletą, ale na niektórych kolorach można się mocno zawieść. W przypadku niektórych jasnych lakierów ciężko o równomierne pokrycie płytki (za to odejmuję gwiazdkę), chociaż kolor bordowy 036 też nie kryje równo...

Na moich paznokciach lakier (pokryty top coatem Catrice i wysuszaczem Sally Hansen) wytrzymuje 3 dni, później schodzi z końcowek. To przyzwoity wynik, ale nierewelacyjny, więc również odejmuję pół gwiazdki.

Na plus oceniam dostępność (w większości galerii handlowych, na stoiskach w Douglasie). Pojemność z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej kolor zdąży się znudzić przed wykończeniem buteleczki.

Jakość jest przyzwoita, niezmiennie od lat, stąd nie bardzo rozumiem, skąd ostatni wzrost cen (z 21 do 23 PLN).

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić alex-bum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Kupuje lakiery inglota od wielu lat. Dla mnie to nr 1. Idealnie pokrywają płytkę paznokcia,błyszczą się, szybko schną. Mój ulubiony kolor to 359 można powiedzieć- koralowy. Wygląda obłędnie Nie ma osoby,która nie zapytałaby jaki to kolor. Jeszcze jedną zaletą jest jlto, że nie.wysycha. Zdarza się, że kupuje,, letnie,,.kolory i przez większość roku leżą w szafie. Po otwarciu nadal nadają się do użytku Z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gochakrotocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • Świetne lakiery . Bardzo dobrze kryją i długo się trzymają.
    Mnóstwo kolorów więc każdy znajdzie coś dla siebie
    Jeśli chodzi o konsystęcję są jak dla mnie odrobinę za rzadkie. Pędzelek ma odpowiednią szerokośc i ułatwia aplikację . Lakiery INGLOT są warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić zakochana_w_kosmetykach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły. chociaż na pewno nie wart swojej ceny
  • Oceniam kolor fioletowy (niestety nie pamiętam numerka)

+ bardzo szeroka gama kolorystyczna, pokuszę się o stwierdzenie, że znajdziemy tam praktycznie każdy kolor, jaki sobie wymarzymy to chyba największy plus tych lakierów
    + wysycha w mgnieniu oka, nawet bez użycia przyspieszacza. Chyba nigdy nie miałam na nim odgnieceń
    +idealna do malowania konsystencja, dość rzadka, ale nie za bardzo, taka jak lubię
    + lakier nie bąbelkuje
    + wygodny pędzelek
    + kolor ma ładny połysk
    + lakier nie gęstnieje ani nie zmienia innych swoich właściwości pod wpływem czasu. Na buteleczce data ważności to 12 msc. od otwarcia, lecz po dwóch latach wyglądał on dokładnie tak samo jak po upływie tego czasu
    + dostępność (stoiska Inglota są w większości centrów handlowych)

+/- krycie; standardowe, czyli dwie warstwy

- trwałość, to jego największy minus. Lakier trzyma się na paznokciach koło 2, max. 3 dni. Co prawda u mnie to standard, ale tyle samo trzymają się też lakiery za 5 zł. Powiem szczerze, że za tę cenę oczekiwałam więcej
    - cena, za lakier tej jakości 20 zł to stanowczo zbyt wiele.

Jednak nie mówię, że nigdy więcej go nie kupię, bo Inglot ma czasem takie kolory, których nigdzie więcej nie znajdziemy. Jak znowu coś mnie urzeknie, to może się skuszę

Używam tego produktu od: używałam go przez 2,5 roku, ostatnio powędrował do kosza
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij