Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Powiększ Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Entuzjastka

Lakiery Inglot dostępne są w bardzo szerokiej gamie odcieni, można do nich dobrać cienie do powiek.
Dostępne są wersje matowe, perłowe, z brokatem.
Lakier ma wygodny pędzelek.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, [+/-] Mica, Boron Nitride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 12085, CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 47005, CI 75470, CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891 (20.03.2007.)

• nie powala, ale mam sentyment
  • Jeśli chodzi o jakość, to jeszcze kilkanaście lt temu była powalająca, dziś już można by się trochę przyczepić.
    Nie wiem, czy popsuła się formuła czy raczej po tylu latach to my mamy już wyższe wymagania.
    Stąd jedna gwiazdka mniej. No i może jeszcze kstzałt i jakość pędzelka, ale wiem, że to jest kwestia indywidualnego kształtu paznokcia.
    Niektóre kolory wymagają przynajmniej dwóch warstw, inaczej są smugi.
    Firmom takim jak np Essie raczej się to nie zdarza.
    Uwielbiam je jednak za kolorystykę i luksusowe butiki. Elegancja, dużo przestrzeni.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: baaaaaardzo wiele!

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trwały lakier o pięknych barwach
  • -Bardzo nietrwłly lakier
    -próbowałam wiele kolorów na przestrzeni wielu

bo ładny odcień
    bo duża butelka
    ciągle gdzieś można usłyszeć jaki to inglot jest dobry
    tęczowe wabiące kolorami stoiska

więc co jakiś czas skusiłam się na jakiś piękny kolorek i owszem kolory ma fajne, inne, nietypowe maty

ale ten lakier odpryskuje już po paru godzinach i to jest niewybaczalne jak lakier nie wytrzymuje jednej nocy

cena więc wydaje się być przesadzona, każdy jeden kolor u mnie wytrzymuje 2 godziny

+ lakiery nie wysychają
    + duża pojemność
    + ładne nietypowe kolory i wielki wybór w jednym miejscu
    + dostępność
    + dość szybko schnie

nietrwałość go u mnie dyskfalifikuje wręcz jestem zła że mój ulubiony kolor nie trzyma sie

szkoda bo mogło być tak pięknie

Ilość zużytych opakowań: 15 buteleczek

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trwały lecz nie gęstnieje
  • Nie wyróżnia się od przeciętnych lakierów, gdy nałożymy jedną warstwę schodzi po 1-2 dniach.

Posiadam przepiękny odcień jasnoróżowy nr 174. Dużym plusem jest to, że lakier nie gęstnieje, swój mam już rok jak nie lepiej i jest jak nowy.

Duża pojemność, cena przystępna.
    Wygodny pędzelek. Lakier łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja i tak go lubię
  • Kilka lat temu kupiłam pierwsze opakowanie i od razu się zachwyciłam.

Plusy:
    - skład
    - szeroki wybór kolorów
    - bardzo długa trwałość z bazą i utwardzaczem
    - mega wydajny

Minusy:
    - solo rzeczywiście szybko znika z paznokci

Nie jest to może ideał, ale przy tym składzie, cenie i gamie kolorystycznej jest najlepszy ze wszystkich, które dotychczas testowałam (a trochę tego było).

Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lk3010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Za każdym razem kusi mnie gama kolorystyczna- gdy kolory mienią się przed oczami, to zapominam o jakości....mam kilka sztuk tego lakieru, ale nie zauważyłam żeby któryś z nich był trwalszy. Zawsze to samo- pierwsza warstwa schnie szybko, druga już nie bardzo, a zaraz po kontakcie z wodą czy nawet przy całkiem normalnym użytkowaniu odpryskuje jak szalony. Próbowałam na podkład bez podkładu, z utrwalaczem i bez.....i szczerze mówiąc to takie same efekty otrzymuję po pomalowaniu lakierem za parę złotych. Cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić fixula za czytelną i pomocną recenzję?
  • no średnio
  • + ładne kolory
    + dobrze się maluje
    + wydajny

- cena w stosunku do jakości za wysoka
    - ODPRYSKUJE JAK ŻADEN INNY

bardziej polecam lakiery za 5 zł niż ten "dobry bo droższy"

Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dosyć dobry
  • Lubię lakiery Inglota ze względu na wybór odpowiadających mi kolorów oraz wydajność buteleczki. Zaletą lakieru jest również fakt, że nie odbarwia naturalnego paznokcia jeśli nie użyje się podkładu oraz nie śmierdzi jak niektóre konkurencyjne lakiery. Słabszą stroną jest jednak trwałość produktu jak i jego nienajszybsze schnięcie.

Zalety:
    - cena
    - paleta kolorów
    - rozprowadzanie i konsystencja
    - wydajność opakowania
    - skład

Wady:
    - trwałość
    - długi czas schnięcia

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

Chcesz pochwalić Trishelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry
  • Idealna konsystencja sprawia, że bardzo dobrze się rozprowadza. Ma jedną wadę - jest nietrwały. Bez utrwalenia dobrym top coatem jest to lakier jednodniowy. Jednak patrząc na jego skład, brak substancji takich jak aldehyd czy toluen, myślę że można mu tę nietrwałość wybaczyć

Chcesz pochwalić Dannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dawniej, ale teraz?
  • Szczerze mówiąc sama nie wiem co o tym myśleć. Kiedyś kupiłam sobie dwa odcienie była to klasyczna czerwień i seledynowy niebieski. Nie miałam zastrzeżeń, krycie - 2 warstwy i było ok, utrzymywał się nawet długo. Ostatnio postanowiłam sobie, że kupię kolejny lakier Inglota, bo poza innymi kosmetykami tej marki, lakieru dawno nie kupowałam. Lakier kosztował 11 zł, bo był na przecienie i o chwała, bo jakbym za niego dała 22 zł to bardzo bym żałowała...Kolor jest przepiękny, bo właśnie o coś takiego mi chodziło, o coś świątecznego, to kolor 305, czerwień opalizująca na złoto. Trzeba nałożyć dwie warstwy, bo przy jednej wygląda średnio(przebija). No i główny mankament to trwałość.. Ja mam odpryski już w trakcie drugiego dnia noszenia. Po pierwszym dniu widzę jak na koniuszkach paznokci już schodzi kolor. To jest dla mnie masakra, bo lakier za 22 zł powinien mieć dobrą jakość i trzymać się conajmniej 5 dni na paznokciach, a nie pod koniec pierwszego dnia się ścierac. Kolor ma piękny, zużyję go w trakcie tego Świątecznego okresu, bo praktycznie maluję się nim co 2-3 dni, ae myślę, że jest to dla mnie ostatni lakier tej firmy. A jest mi bardzo przykro, bo biorąc pod uwagę cienie ich pigmentację i nakładanie, dziwię się, że lakiery są tak słabej jakości. A może to tylko odcienie czerwieni tak się zachowują?

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agcia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś najlepsze-teraz do niczego
  • Kiedyś byłam miłośniczką tych lakierów, kiedy kosztowały 10zł a firma nie była jeszcze znana na świecie, to kosmetyki mieli rewelacyjne, wśród polskich marek perełka. Teraz niestety lakier nie trzyma się już na paznokciach do tygodnia czasu, tylko jeden, max. dwa dni. Kupiam już kolejny felerny z rzędu w dużych odstępach czasowych i to będzie mój ostatni lakier tej fimy. Kolory zazwyczaj używałam czerwone i fuksję. Lakiery Inglota mogły stać kiedyś w lodówce przez 2-3 lata, zawsze były rzadziutkie i pomimo upływu czasu bardzo trwałe. Z tego względu oczywiście producent prawdopodobnie musiał obniżyć ich jakość. Jakość lakieru, jak bazarowego za złotówkę, dla mnie cena 22zł za taki badziew jest skandaliczna.

Używam tego produktu od: od kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa ostatnie kolory

Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij