Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Powiększ Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Entuzjastka

Lakiery Inglot dostępne są w bardzo szerokiej gamie odcieni, można do nich dobrać cienie do powiek.
Dostępne są wersje matowe, perłowe, z brokatem.
Lakier ma wygodny pędzelek.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, [+/-] Mica, Boron Nitride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 12085, CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 47005, CI 75470, CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891 (20.03.2007.)

• Niestety, tylko średni
  • Dawno temu kupiłam lakier tej firmy. Kolor: błękitny. Bardzo fajnie wygląda, utrzymuje się tak około 3-4 dni na moich paznokciach. Jednak nie jest moim KWC.

PLUSY:
    - duży wybór kolorów,
    - pojemność,
    - utrzymuje się u mnie ok. 3-4 dni,
    - po wielu latach nieużywania (oddałam go mamie, ale ona też nim nie malowała paznokci, więc po kilku latach zabrałam znowu ) nadal nadaje się do malowania paznokci!

MINUSY:
    - pędzelek jest zbyt wąski,
    - potrzebuję aż 3 warstw, aby uzyskać pełne krycie (zazwyczaj wystarczają mi 2 warstwy...),
    - godzina nie wystarczyła temu lakierowi, aby porządnie wyschnąć... zrobiły mi się odgniecenia.

Używam tego produktu od: wróciłam do niego jakiś miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się trochę.
  • W lakierach Ingota najbardziej lubię pędzelek - wąski (ale nie za wąski), długi, umożliwiający precyzyjne domalowanie nawet krawędzi paznokcia - oraz konsystencję, raczej rzadką. Szeroka gama kolorów też jest zaletą, ale na niektórych kolorach można się mocno zawieść. W przypadku niektórych jasnych lakierów ciężko o równomierne pokrycie płytki (za to odejmuję gwiazdkę), chociaż kolor bordowy 036 też nie kryje równo...

Na moich paznokciach lakier (pokryty top coatem Catrice i wysuszaczem Sally Hansen) wytrzymuje 3 dni, później schodzi z końcowek. To przyzwoity wynik, ale nierewelacyjny, więc również odejmuję pół gwiazdki.

Na plus oceniam dostępność (w większości galerii handlowych, na stoiskach w Douglasie). Pojemność z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej kolor zdąży się znudzić przed wykończeniem buteleczki.

Jakość jest przyzwoita, niezmiennie od lat, stąd nie bardzo rozumiem, skąd ostatni wzrost cen (z 21 do 23 PLN).

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić alex-bum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Kupuje lakiery inglota od wielu lat. Dla mnie to nr 1. Idealnie pokrywają płytkę paznokcia,błyszczą się, szybko schną. Mój ulubiony kolor to 359 można powiedzieć- koralowy. Wygląda obłędnie Nie ma osoby,która nie zapytałaby jaki to kolor. Jeszcze jedną zaletą jest jlto, że nie.wysycha. Zdarza się, że kupuje,, letnie,,.kolory i przez większość roku leżą w szafie. Po otwarciu nadal nadają się do użytku Z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gochakrotocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • Świetne lakiery . Bardzo dobrze kryją i długo się trzymają.
    Mnóstwo kolorów więc każdy znajdzie coś dla siebie
    Jeśli chodzi o konsystęcję są jak dla mnie odrobinę za rzadkie. Pędzelek ma odpowiednią szerokośc i ułatwia aplikację . Lakiery INGLOT są warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić zakochana_w_kosmetykach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły. chociaż na pewno nie wart swojej ceny
  • Oceniam kolor fioletowy (niestety nie pamiętam numerka)

+ bardzo szeroka gama kolorystyczna, pokuszę się o stwierdzenie, że znajdziemy tam praktycznie każdy kolor, jaki sobie wymarzymy to chyba największy plus tych lakierów
    + wysycha w mgnieniu oka, nawet bez użycia przyspieszacza. Chyba nigdy nie miałam na nim odgnieceń
    +idealna do malowania konsystencja, dość rzadka, ale nie za bardzo, taka jak lubię
    + lakier nie bąbelkuje
    + wygodny pędzelek
    + kolor ma ładny połysk
    + lakier nie gęstnieje ani nie zmienia innych swoich właściwości pod wpływem czasu. Na buteleczce data ważności to 12 msc. od otwarcia, lecz po dwóch latach wyglądał on dokładnie tak samo jak po upływie tego czasu
    + dostępność (stoiska Inglota są w większości centrów handlowych)

+/- krycie; standardowe, czyli dwie warstwy

- trwałość, to jego największy minus. Lakier trzyma się na paznokciach koło 2, max. 3 dni. Co prawda u mnie to standard, ale tyle samo trzymają się też lakiery za 5 zł. Powiem szczerze, że za tę cenę oczekiwałam więcej
    - cena, za lakier tej jakości 20 zł to stanowczo zbyt wiele.

Jednak nie mówię, że nigdy więcej go nie kupię, bo Inglot ma czasem takie kolory, których nigdzie więcej nie znajdziemy. Jak znowu coś mnie urzeknie, to może się skuszę

Używam tego produktu od: używałam go przez 2,5 roku, ostatnio powędrował do kosza
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • +szeroka gama kolorystyczna;
    +dobrze napigmentowane lakiery;
    +różne wykończenia lakierów;
    +nie gęstnieją ani nie rozrzedzają się;
    +dostępność- niby tylko na stoiskach Inglota, ale na dobrą sprawę są one praktycznie wszędzie
    +dwie warstwy powinny w zupełności wystarczyć;

+/-trzymają się około 4 dni na paznokciach- lakiery w dużo niższych cenach czasami trzymają się znacznie dłużej niż ten;
    +/-stosunkowo długo schną;

-wysoka cena;
    -cienki pędzelek;

Ilość zużytych opakowań: cztery- w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostaję przy inglocie
  • LAkier bardzo bardzo w porządku. Używam go od długiego czasu i nie mam zamiaru przestać. Oczywiście mam w zapasie lakiery rónież innych firm, ale INGLOT jest moim głównym produktem wśród lakierów.

plusy
    + nie psuje sie niektóre kolorki znajdują się w moim kuferku już jakieś 6 lat i nadal żyją, a nawet świetnie się mają
    + trwałość na paznokciach powiedzmy 85 % zadowolenia
    + gama kolorystyczna bez zastrzeżeń każdy znajdzie coś dla siebie nie dopatruję się jakichś braków kolorystycznych

minusy jak dla mnie brak może mógłby troszeczkę szybciej schnąć to tyleUżywam tego produktu od: 8 latIlość zużytych opakowań: mnówstwo, nie wiem dokładnie ile buteleczek

Chcesz pochwalić isiorek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w koncu dobry, matowy lakier
  • Długo szukałam matu o kolorze bezowym i ciemnego, czerwonego wina. W końcu znalazłam w inglocie, więc duzy + za kolory, w dodatku długo sie trzyma i po namalowaniu jest jeszcze ładniejszy i równo matowy
    malutki - za to, ze przy jasnych trzeba nakladac duza warstwe, by lakier rozplywal sie troche po paznokciu i po wyschnieciu nie bylo widac pociagniec pedzelka

Ilość zużytych opakowań: niecale dwa

Chcesz pochwalić Shocko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, nie ulubiony
  • Kiedyś kupowany regularnie. Teraz znam kilka w podobnej jakości o wiele niższej cenie.

Plusy:
    ooooogromny wybór kolorów
    dobre krycie(w przypadku lakierów bez drobinek)
    szybkie schnięcie
    trwałość korzystna (zaden lakier nie przetrwa u mnie 4 dni

Minus:
    CENA +brak promocji
    Za duża pojemność-nie da się go zużyć

Lakier nadaje się zdecydowanie na 'klasyki', szkoda kasy na kupno koloru jednego sezonu typu dzika zieleń.

Używam tego produktu od: wielu lat około 10
    Ilość zużytych opakowań: 6? 7? żadne do końca

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry bo Polski ale musi być trochę dopracowany
  • Przerobiłam już chyba połowę kolorów Inglota z kolekcji zwykłej i tej "oddychającej". Dużymi plusami lakierów jest szybkie schnięcie i piękna bogata gama kolorów.

Do minusów jednak muszę zaliczyć ciągle cienki pędzelek (już na prawdę większość firm od tego odchodzi) i jakość samego lakieru. Mam ich masę w swoim pudełeczku i Ingloty najszybciej się rozwarstwiają i są nie do użycia.

Używam, bo wspieram polskie marki ale apeluję o lekką poprawę jakości produktu i zmianę pędzelka!

Używam tego produktu od: początku istnienia firmy
    Ilość zużytych opakowań: masa... będzie z 40 jak nie więcej

Chcesz pochwalić Froozia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij