Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Powiększ Inglot, Nail Enamel (Lakiery do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Entuzjastka

Lakiery Inglot dostępne są w bardzo szerokiej gamie odcieni, można do nich dobrać cienie do powiek.
Dostępne są wersje matowe, perłowe, z brokatem.
Lakier ma wygodny pędzelek.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, [+/-] Mica, Boron Nitride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 12085, CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 47005, CI 75470, CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891 (20.03.2007.)

• Nie jest taki zły. chociaż na pewno nie wart swojej ceny
  • Oceniam kolor fioletowy (niestety nie pamiętam numerka)

+ bardzo szeroka gama kolorystyczna, pokuszę się o stwierdzenie, że znajdziemy tam praktycznie każdy kolor, jaki sobie wymarzymy to chyba największy plus tych lakierów
    + wysycha w mgnieniu oka, nawet bez użycia przyspieszacza. Chyba nigdy nie miałam na nim odgnieceń
    +idealna do malowania konsystencja, dość rzadka, ale nie za bardzo, taka jak lubię
    + lakier nie bąbelkuje
    + wygodny pędzelek
    + kolor ma ładny połysk
    + lakier nie gęstnieje ani nie zmienia innych swoich właściwości pod wpływem czasu. Na buteleczce data ważności to 12 msc. od otwarcia, lecz po dwóch latach wyglądał on dokładnie tak samo jak po upływie tego czasu
    + dostępność (stoiska Inglota są w większości centrów handlowych)

+/- krycie; standardowe, czyli dwie warstwy

- trwałość, to jego największy minus. Lakier trzyma się na paznokciach koło 2, max. 3 dni. Co prawda u mnie to standard, ale tyle samo trzymają się też lakiery za 5 zł. Powiem szczerze, że za tę cenę oczekiwałam więcej
    - cena, za lakier tej jakości 20 zł to stanowczo zbyt wiele.

Jednak nie mówię, że nigdy więcej go nie kupię, bo Inglot ma czasem takie kolory, których nigdzie więcej nie znajdziemy. Jak znowu coś mnie urzeknie, to może się skuszę

Używam tego produktu od: używałam go przez 2,5 roku, ostatnio powędrował do kosza
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • +szeroka gama kolorystyczna;
    +dobrze napigmentowane lakiery;
    +różne wykończenia lakierów;
    +nie gęstnieją ani nie rozrzedzają się;
    +dostępność- niby tylko na stoiskach Inglota, ale na dobrą sprawę są one praktycznie wszędzie
    +dwie warstwy powinny w zupełności wystarczyć;

+/-trzymają się około 4 dni na paznokciach- lakiery w dużo niższych cenach czasami trzymają się znacznie dłużej niż ten;
    +/-stosunkowo długo schną;

-wysoka cena;
    -cienki pędzelek;

Ilość zużytych opakowań: cztery- w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostaję przy inglocie
  • LAkier bardzo bardzo w porządku. Używam go od długiego czasu i nie mam zamiaru przestać. Oczywiście mam w zapasie lakiery rónież innych firm, ale INGLOT jest moim głównym produktem wśród lakierów.

plusy
    + nie psuje sie niektóre kolorki znajdują się w moim kuferku już jakieś 6 lat i nadal żyją, a nawet świetnie się mają
    + trwałość na paznokciach powiedzmy 85 % zadowolenia
    + gama kolorystyczna bez zastrzeżeń każdy znajdzie coś dla siebie nie dopatruję się jakichś braków kolorystycznych

minusy jak dla mnie brak może mógłby troszeczkę szybciej schnąć to tyleUżywam tego produktu od: 8 latIlość zużytych opakowań: mnówstwo, nie wiem dokładnie ile buteleczek

Chcesz pochwalić isiorek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w koncu dobry, matowy lakier
  • Długo szukałam matu o kolorze bezowym i ciemnego, czerwonego wina. W końcu znalazłam w inglocie, więc duzy + za kolory, w dodatku długo sie trzyma i po namalowaniu jest jeszcze ładniejszy i równo matowy
    malutki - za to, ze przy jasnych trzeba nakladac duza warstwe, by lakier rozplywal sie troche po paznokciu i po wyschnieciu nie bylo widac pociagniec pedzelka

Ilość zużytych opakowań: niecale dwa

Chcesz pochwalić Shocko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, nie ulubiony
  • Kiedyś kupowany regularnie. Teraz znam kilka w podobnej jakości o wiele niższej cenie.

Plusy:
    ooooogromny wybór kolorów
    dobre krycie(w przypadku lakierów bez drobinek)
    szybkie schnięcie
    trwałość korzystna (zaden lakier nie przetrwa u mnie 4 dni

Minus:
    CENA +brak promocji
    Za duża pojemność-nie da się go zużyć

Lakier nadaje się zdecydowanie na 'klasyki', szkoda kasy na kupno koloru jednego sezonu typu dzika zieleń.

Używam tego produktu od: wielu lat około 10
    Ilość zużytych opakowań: 6? 7? żadne do końca

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry bo Polski ale musi być trochę dopracowany
  • Przerobiłam już chyba połowę kolorów Inglota z kolekcji zwykłej i tej "oddychającej". Dużymi plusami lakierów jest szybkie schnięcie i piękna bogata gama kolorów.

Do minusów jednak muszę zaliczyć ciągle cienki pędzelek (już na prawdę większość firm od tego odchodzi) i jakość samego lakieru. Mam ich masę w swoim pudełeczku i Ingloty najszybciej się rozwarstwiają i są nie do użycia.

Używam, bo wspieram polskie marki ale apeluję o lekką poprawę jakości produktu i zmianę pędzelka!

Używam tego produktu od: początku istnienia firmy
    Ilość zużytych opakowań: masa... będzie z 40 jak nie więcej

Chcesz pochwalić Froozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Posiadałam lakier w odcieniu beżu z serii tych matowych.
    PLUSY:
    + piękny kolor
    + duża gama kolorystyczna

MINUSY:
    - mały, cienki pędzelek
    - trudno się rozprowadza
    - szybko gęstnieje (po 5 miesiącach pojawiły się grudki i już do niczego się nie nadawał)
    - cena- za takiej jakości lakier jest niedorzecznie wysoka

Używam tego produktu od: przez ok. 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić RedHeadedPeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Miałam kilkanaście kolorów tych lakierów, od jasnych po ciemne.
    + paleta kolorów (wszystkie odcienie tęczy)
    - ścierają się na końcówkach juz na drugi dzień (nawet z utwardzaczem).
    Za taką cenę spodziewałam się większej trwałości, jestem rozczarowana. Nie kupię ponownie, bo efekt jest taki sam, jak w przypadku tanich lakierów za kilka zł.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk

Chcesz pochwalić maarthusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale tylko regularna kolekcja!
  • Mój pierwszy kolor był kompletną klapą, z limitowanej edycji pastelowy żółty, nr 721. Kolor wydawał mi się bardzo płaski, jak to zwykle bywa w sklepie oczywiście wyglądał o wiele lepiej. Dawał radę jedynie gdy pokrywałam go jakimś topperem. Stwierdziłam wtedy, że będę się raczej trzymać regularnej kolekcji inglota, przy tylu kolorach obejdzie się bez wtopy. Jakość miał ten lakier niestety fatalną, szybko pękał, odchodził całymi płatami. Trochę to była wina moich paznokci - były wtedy bardzo zniszczone, trochę wina lakieru. Udało mi się go wymienić na targowisku. Przy okazji innej wymiany dostałam bordowego inglota, nr 958. Różnica jest kolosalna, odcień jest cudowny, lakier bardzo trwały, nie schodzi po kilku godzinach. Może przy poprzednim lakierze to była kwestia tego, że edycja limitowana, nie wiem. Wiem za to, że już raczej nie dam się skusić na limitowane kolory i będę się trzymać zwykłej kolekcji

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić my_vampiree za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupujcie
  • Naprawdę nie wiem czym się zachwycają te osoby, które kupiły te lakiery. Lakier jest drogi dosyć, kosztuje 18 zł, ładnie się świeci po nałożeniu i nic poza tym, bardzo szybko odpryskuje. Myślałam, że lakier za taką cenę będzie dłużej trzymał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić monawlkp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze!
  • Jestem posiadaczką koloru nude. Kolor jest po prostu piękny jak dla mnie idealny. Trzyma mi się juz 5 dzień i widzę gdzieniegdzie drobne małe odprysnicia ale to tylko dlatego ze pilowalam paznokcie. Nie spodziewałam się ze ten lakier okaże się takim hitem. Napewno kupie więcej tych lakierów bo jestem zauroczona. Jedyna wada to mały pędzelek ale ja umiem nim malować i dwie warstwy wyglądają idealnie, błyszczą się, nie muszę używać żadnych podkładów i nawierzchniowych lakierów. Buteleczka jest duża co jest ogromnym +

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!!!
  • Uwazam, ze lakiery z Inglota to jedne z najtrwalszych i lepszych lakierow jakie do tej pory stosowalam. Wedlug mnie sa duze lepsze od tych np Sally Hansen. Sa bardzo trwale co jest duzym pluse oraz do wyboru mamy ogromny wybor kolorow.

Chcesz pochwalić mwklimek za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne kolory, ale...
  • Kilka razy skusiłam się na lakiery Inglot i za każdym razem po jednym lub ewentualnie dwóch użyciach odkładałam na półkę.

PLUSY:
    - bardzo duży wybór kolorów
    - przystępna cena

MINUSY:
    - bardzo mała trwałość na paznokciu
    - beznadziejny pędzelek
    - kolor nie błyszczy - efekt końcowy jest nieciekawy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10 różnych kolorów

Chcesz pochwalić grazka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są tańsze i lepsze
  • Miał kilka szans i wszystkie zmarnował. Duży wybór kolorów i nie gęstnieje szybko- chyba to na tyle w kwestii zalet.
    Dosyć długo schnie, bez nałożenia drugiej warstwy widoczne są prześwity, na dodatek jest baaardzo nie trwały- następnego dnia 1/3 lakieru znika z paznokci w niewyjaśnionych okolicznościach , odchodzi całymi płatami.
    Niestety nie wrócę już do niego, znalazłam lepsze i 2 x tańsze, w żadnym wypadku nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Santa_Monica za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierna od lat
  • dla mnie idealny, fajny pędzelek, ta rzadka konsystencja mi bardzo odpowiada, łatwo się maluje, czasami wystarczy jedna warstwa, łatwo się zmywa, nie odpryskuje, najtrwalszy z wszystkich ,które miałam.Wydajny ale końcówka wysycha.
    Jeden minus -nie jest tani i nie daje sie go kupić w cenach promocyjnych

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić nandadevir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogromna gama kolorystyczna
  • Lakiery z Inglota to były moje pierwsze lakiery Mieszkam w mieście gdzie powstała firma Inglot i do tej poru tu ma swoją centrale więc od bardo młodych lat był mi znany.
    Miałam róże, czerwienie, żółcie neutralne i rożne inne których nie pamiętam. Mają dużą pojemność, nie gęstnieją, dobrze się nakładają, nie śmierdzą i taka gamę kolorystyczną jak chyba żadne inna firma. Cena przyzwoita taką pojemność.

Ilość zużytych opakowań: 10 buteleczek

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio...
  • Mam lakier inglot 715 , matowy.

ZALETY:
    + świetnie się nakłada (dobry pędzelek)
    + perfekcyjny matowy efekt
    + nie trzeba długo czekać by wyschnął
    + wydajny

WADY:
    - odpryskuje po niecałym dniu, nawet przy użyciu utwardzacza,który wspaniale współgra z innymi lakierami

Nie jest wart swojej ceny (21 zł). Nie wiem jak z innymi kolorami. Planuje dokupić czarny, ale długo się jeszcze zastnowię nad tym jaką firmę wybiorę i czy to będzie inglot. Używam tego produktu od: kilka miesiącyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsze lakiery na świeie
  • Tak rzadkie, że nie do użycia.
    Od wielu lat, kiedy dostanę w nietrafionym prezencie lakier Inglot staram się pocieszyć, że może coś się zmieniło, ale jednak nie. Okropnie nierównomiernie kryją.

Nie rozumiem jak można ich używać, chętnie bym się dowiedziała.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: żadne nieskończone

Chcesz pochwalić emmabovary za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • UWIELBIAM!
  • Mam m.in. kolor 112, 042 i 301. Paleta barw, którą oferuje Inglot jest cudowna, bez trudu można znaleźć to, czego się szuka Buteleczka o klasycznym wyglądzie, jak dla mnie estetyczna, no i pojemnośc niemała 21 złotych to nie jest mało, ale biorąc pod uwagę to, ile mililitrów jest, uważam cenę jak najbardziej w porządku. Lakiery są wydajne, nie kończą się szybko, wystarczają mi spokojnie na ponad pół roku przy malowaniu paznokci raz-dwa razy w tygodniu. Pędzelek jest wąziutki, ale dla mnie to nie jest minus, używam lakierów Inglota parę lat, więc jestem do nich przyzwyczajona. Zawsze lepiej nałożyć sobie dwie warstwy lakieru, bo za pierwszym razem zazwyczaj nie kryje. Bardzo lubię te lakiery, próbowałam różnych firm, ale żaden nie przebił tych Polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: oj, trudno zliczyc

Chcesz pochwalić k2307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre lakiery.
  • EDYTUJĘ RECENZJĘ PO KILKU UŻYCIACH, oto ona :
    Posiadam kolor nr 970 - zgaszony błękit, z rodziny pasteli, letnie niebo podczas zachodu słońca.

+ Świetne krycie, 1 wartswa + żelowy Top Coat z Inglota i paznokcie wyglądają jak z hybrydą
    + Ilość produktu w pudełeczku - jest go duuużo
    + Wydajność - przy tak dobrym kryciu i jego ilości w opakowaniu (15ml) wystarcza na bardzo długo
    + Ogromny wybór kolorów, każdy coś dla siebie znajdzie
    + W mojej opinii cena jest adekwatna do ilości i jakości produktu, biorąc po uwagę wydajność i ilość w buteleczce - wystarczy na rok a nawet więcej

- Jedynym minusem jest to, że dość szybko odpryskuje (w poprzedniej wersji recenzji nie odpryskiwał, ale zmieniłam bazę i niestety) - wytrzymuje koło 2 dni.

Z pewnością będę testować kolejne kolorki, bo jednak są pięknę i uważam, że warto. Jedną gwiazdkę odejmuję za trwałość i niestety przez odpryskiwanie przestał być moim KWC wśród lakierów.

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • dostał wiele szans i NIE
  • Miałam już kilka lakierów Inglota, ale nie spodobały mi się za bardzo, tylko już nie pamiętałam, dlaczego. Dałam się znów na nie skusić, bo bardzo spodobał mi się kolor 305. I to był błąd. Już pamiętam, czemu nie podobały mi się te lakiery :/
    Po pierwsze słabo kryją, po 2 warstwach dalej przebija biały koniec paznokcia.
    Po drugie i przede wszystkim- koszmarnie długo schną! Po 15 minutach są już pozornie wyschnięte, ale nawet po godzinie od pomalowania na paznokciach potrafią robić się odciski, gdy się czegoś dotknie. Jeśli użyje się top coatu jest trochę lepiej, ale teoretycznie lakier nie musi być koniecznie używany z top coatem, niektóre lakiery same z siebie szybko schną i mają przyzwoitą trwałość...
    Zapisuję drukowanymi literami i podkreślam wężykiem- nigdy więcej Inglota!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru
  • Największą cechą lakierów Inglot jest ich trwałość. Kolor czarny kupiłam ponad półtora roku temu i nadal jest jak nowy i nie gęstnieje. Więc jest to dobry wybór dla osób, które nie malują często paznokci (raz kupiony lakier wystarczy im na bardzo długo).
    Jeśli chodzi o długość utrzymywnia się na płytce paznokcia to przy jednej warstwie jest to 1-2 dni aż pojawią się odpryski na końcówkach. Ale już przy dwóch warstwach i dokładnym pomalowaniu końcówek paznokci czas ten wydłuża się do 4-5 dni (może kolor wytrzymałby aż 7 dni, ale ja niestety co kilka dni maluję na nowy kolor).

953 - kolor czarny
    Bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa.

974 - taka jakaś kawa z czekoladą
    Wymagane dwie warstwy dla pełnego krycia i głębokiego koloru.

038 - biały
    I tu jest tragedia. Bardzo rzadki i żeby dobrze pomalować paznokcie musiałam nakładać trzy cienkie albo dwie grube warstwy.
    Przez te grube warstwy lakier mi "pływał" po płytce i robiły się zacieki.

Co do ceny - 20zł za lakier, który przez lata jest dobry do użycia to wcale nie dużo.

Mimo wpadki z kolorem białym, nie zraziłam się do marki Inglot. Z poprzednich dwóch jestem bardzo zadowolona. Inglot ma niezwykle bogaty wybór pięknych kolorów i na pewno kupię jeszcze kilka sztuk.

Używam tego produktu od: więcej niż roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 rozpoczęte

Chcesz pochwalić Tovaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • z każdą kolejną buteleczką coraz gorzej
  • to produkt, który w chwili obecnej zasługuje na pochwałę tylko i wyłącznie ze względu na ogromny wybór kolorów. i bardzo wygodny w użyciu pędzelek.

już Ktoś to wcześniej napisał - to nie to samo co kiedyś. ja podpisuje się pod tym stwierdzeniem obiema rękami.

lakier bardzo szybko gęstnieje, a przy pierwszym otwarciu jest nawet za rzadki. w zależności od koloru zostawia smugi.

ekstremalnie wysusza paznokcie. stają się miękkie i słabe. łamią się, rozdwajają. [to na pewno lakier - stosuje kremy i olejki do paznokci, suplementy i porządny zmywacz, dbam o dłonie]

odpryskuje po niecałej sobie [w sumie wystarczy jedynie wziąć prysznic i już po nim]. potrafi też odchodzić plastrami.

Używam tego produktu od: 8/9 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości [dużo, na pewno >20 buteleczek]

Chcesz pochwalić marta_kucharzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duża gama kolorystyczna
  • Lakiery marki Inglot są dla mnie jednymi z najlepszych jakie używałam. Na mojej płytce utrzymują się dwie doby bez odprysków oraz ścierania .. potem jest różnie, ale i tak uważam to za dość długo w porównaniu z innymi dostępnymi lakierami na rynku.
    Duży plus za szeroką gamę kolorystyczną!
    Również plus za śliczny połysk, który utrzymuje się do samego końca.
    Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • To nie to co kiedyś
  • Nie wiem co się stało z.tymi lakierami odkąd firma stała się bardziej popularna. Nie wytrzymują nawet doby...bardzo szybko odpryskują. Tylko dla bezprpblemowych paznokci. Dodałam gwiazdkę za ogromną gamę kolorystyczną. Bardzo żałuję że u mnie się nie sprawdziły

Chcesz pochwalić Biula za czytelną i pomocną recenzję?