Bielenda, Ideal Skin, Anti-Couperose, Serum na naczynka

Powiększ Bielenda, Ideal Skin, Anti-Couperose, Serum na naczynka

Zgłaszająca osoba: paipai

Skoncentrowany preparat do pielęgnacji skóry z problemami naczyniowymi oraz skóry wrażliwej.
- wyraźnie wzmacnia ścianki i elastyczność naczynek krwionośnych,
- przeciwdziała pękaniu naczynek i tworzeniu się tzw. pajączków,
- skutecznie łagodzi podrażnienia,
- aktywnie nawilża skórę,
- rozjaśnia i poprawia koloryt naskórka.

Składniki aktywne:
Troxerutyna i rutyna, ekstrakt z owocu kasztanowca i arniki, acerola, naturalna witamina C, kompleks nawilżający: ekstrakt z alg czerwonych i Fucogel.

Można używać do zabiegu na naczynka lub jako jednorazowy zabieg poprawiający wygląd skóry z couperose. Serum można wprowadzać ultradźwiękami (sonoforeza) i jontoforezą (biegun -).

Cena: 7-9zł / 8ml (jedna ampułka)
/bw/

• Na chwilę obecną nr 1
  • Jest to 1 produkt tego typu gdzie mogę napisać że efekty są widoczne uspokaja naczynka co prawda ja nie mam skłonności do rumienia aczkolwiek 1 coś mi się tam zdarzyło tak jakby pod to podchodzące ... po nałożeniu serum po 20 min nie było żadnego śladu bo zaczerwienieniach (policzki)

Osobiście używam 2-3 x w tyg bo stosowany codziennie niestety mnie zapychał , pod maseczki algowe oraz w razie w przed jakimś wyjściem w każdej z tych ról spisuje się b. dobrze

Mam bardzo kruche naczynka 1 zamykam 2 pękają koszmar mogę z czystym sumieniem powiedzieć że odkąd stosuję ten produkt nowych pojawiło się o wiele wiele mniej (zamierzam stosować go po kolejnym zabiegu laserowym zamiast Auriderm-u XO i dokładnie oglądać buźkę oczywiście opiszę własne obserwacje w czasie późniejszym )

Produkt jest w ampułkach pakowany po 4 szt można kupić pojedyncze opakowanie na allegro , postać gęstego żelu o zółtym zabarwieniu , bardzo wydajny, tani

Zachęcam do wypróbowania w szczególności że mało jest tego typu produktów które rzeczywiście" coś robią" dla tych naszych naczynek

Używam tego produktu od: 3 mc

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydajne, tanie serum...
  • Polecam miejscowe stosowanie na naczynka i okolice, nie na całą twarz. Jedna, cieniutka wartwa na noc wystarczy by wzmocnić skórę, jednocześnie zachować jej delikatność.... Jest to dla mnie ważne, ponieważ sporo kosmetyków do cery naczynkowej wzmacnia skórę, czyniąc ją grubszą, ale niestety przy okazji "szorstką".

Plusy:
    *cena
    *wydajność
    *profesjonalny produkt, dobrze się wchłania i obkurcza ścianki naczyń, "uspokaja" naczynka, wycisza skórę, działa kojąco, naczynka po pewnym czasie są "mniejsze".

Minusy:
    *miły, aczkolwiek dość intensywny, specyficzny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 ampułki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarodziejka1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice
  • Odkryłam to serum u kosmetyczki. Byłam 3 razy na zabiegu maska z alg+serum Bielendy, zauważyłam efekty więc... zerknęłam na allegro i znalazłam Oczywiście wiem, że jest to kosmetyk do użytku salonów kosmetycznych ale wczesniej już sprawdziłam u kosmetyczki reakcję skóry, wiem jak go używać więc stosuję sama w domu aby nie płacić 50 zł za jedną wizytę u kosmetyczki

Serum wzmacnia skórę naczynkową, świetnie łagodzi podrażnienia, skóra po użyciu serum odzyskuje ładny kolor.

Serum jest bardzo wydajne. Nakłada się dosłownie parę kropel. Trochę nieprzyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 ampułki

Chcesz pochwalić Truska77 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij