W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Schwarzkopf, Perfect Mousse (Pianka trwale koloryzuj帷a w這sy - odcienie czerwieni i br您u)
Produkt dost瘼ny w 3 sklepach. Cena ju od 21,99 z - sprawd w

Zg豉szaj帷a osoba: BabciaWeatherwax

Kosmetyk do trwa貫j koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formu豉 pozbawiona amoniaku, zapobiegaj帷a zniszczeniom jest 豉godna dla w這s闚. Od篡wcza maska regeneruj帷a, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pe貫n blasku kolor oraz w這sy cudownie mi貫 w dotyku. Piank mo積a w szybki, 豉twy i r闚nomierny spos鏏 rozprowadzi na w這sach. Pianka nie sp造wa z w這s闚 i przyjemnie pachnie. Rezultat to pi瘯ne, trwa貫 kolory i idealne pokrycie siwych w這s闚, nawet w trudno dost瘼nych punktach, jak z ty逝 g這wy.
Odcienie br您u i czerwieni:
- 465 Czekoladowy Br您,
- 500 字edni Br您.

Cena: 17-23z
/bw/

• Jak dla mnie faktycznie PERFECT!
  • Ta farba wyj徠kowo polubi豉 si z moimi w這sami. Mam naturalnie w這sy w kolorze 鈔edniego br您u i zawsze wszystkie farby r闚nie w kolorze 鈔edniego b康 jasnego br您u oczywi軼ie wychodzi造 ciemniejsze ni na opakowaniu, co mnie niesamowicie denerwowa這.
    Trzy miesi帷e temu ca趾iem przypadekim w moje r璚e trafi豉 ta farba w Biedronce. Urzek mnie kolor na opakowaniu - pralina, a ze wzgl璠u na cen i to, 瞠 w pakiecie by豉 jeszcze od篡wka, stwierdzi豉m, 瞠 mog zaryzykowa. Efekt przer鏀i moje oczekiwiania, poniewa ta delikatna farba w formie musu ROZJA吉Ix MI w這sy! Znajomi si mnie teraz wiecznie pytaj, czy rozja郾ia豉m w這sy i nikt nie mo瞠 uwie篡, 瞠 tylko je farbowa豉m najzwyklejsz farb drogeryjn.

Podumowuj帷:
    + Rozja郾i豉 i nada豉 blasku moim w這som. Wysz造 niemal identycznie jak na opakowaniu (Pralina)
    + Banalnie prosta aplikacja (pierwszy raz farbowa豉m sama)
    + Wydajna!!! 1 opakowania wystarcza na moje raczej d逝gie w這sy
    + W這s闚 mi nie zniszczy豉
    + Trzyma si d逝go u mnie. farbuje, jak pojawiaj si odrosty.
    + Cena

Minus闚 nie dostrzeg豉m.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ca貫 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Dulce16 za czyteln i pomocn recenzj?

Polecany film:

Polki w mie軼ie odcinek 9 Phyris masa twarzy

• OK
  • Jestem zadowolona, bo:
    - bardzo dobrze si nak豉da
    - r闚ny kolor
    - jest baardzo wydajna
    - 鈍ietna od篡wka
    - w這sy si b造szcz, s od篡wione

Na minus troch trwa這嗆 i kolor ( wychodzi ciemniejszy)

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 op

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Ania_101 za czyteln i pomocn recenzj?
  • polecam
  • Przez par miesi璚y u篡wa豉m jej - w miesi帷ach letnich. M鎩 wyb鏎 pad na kolor karminowa czerwie. Nak豉da si bardzo 豉two. Piance sie zdarza odrobin sp造wa, ale nie jest to przykre. Ma przyjemny zapach, nie 鄉ierdzi. Zar闚no przygotowanie jej jak i nak豉danie jest bardzo proste. Kolor w czasie nak豉dania jest intensywnie czerwony, ale po zako鎍zeniu farbowania jest on rudy, r騜ni si jednak on od tego na opakowania ale na tyle mi si podoba, 瞠 nie jest dla mnie to plus. Cena przez par msc ros豉 i poszczeg鏊ne kolory maj cz瘰to w sklepach r騜ne ceny to akurat wada. Po myciu w這s闚 nie zostawia ani kolorowej wody ani 郵ad闚 na r璚znik闚 co jest moim zdaniem wielk zalet. Problemem jest to, 瞠 m鎩 kolor - karminowa czerwie jest w niewielkiej ilo軼i sklep闚 przez co zacze豉m eksperymentowa z innymi farbami i odcieniami. Nie przesuszy豉 w這s闚 i nie wypada造 po niej.
    edit. dzi 10.01.2015 ufarbowa豉m na 鈔edni br您, wyszed jako czer z br您owymi przeb造skami, ale spodziewa豉m si, 瞠 wyjdzie ciemniejszy. zobacz jak si sp逝cze i jaka b璠zie kondycja w這s闚 po tym kolorze i uzupe軟i.
    edit.2. dzi jest 25.01.2015 odrost闚 jeszcze nie wida, kolor jest obecnie ciemnym br您em, ale teraz ju ewidentnie br您em. nie wida ani sp逝kiwania si farby jakiego wi瘯szego ani odrost闚 - nie jestem jednak pewna czy to wynik tego, 瞠 przez ostatnie dwa tygodnie u篡wam kosmetyku do w這s闚 farbowanych czy samej farby. w這sy s w ca趾iem przyzwoitej kondycji. kolor nadal 篡wy i b造szcz帷y.
    edit3. 4 luty 2015 kolor nadal dobrze si trzyma i odrostu nie ma.
    U篡wam tego produktu od: par miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dmuchawcelatawce za czyteln i pomocn recenzj?
  • Niczym szampon koloryzuj帷y.
  • +Pianka bardzo 豉two si rozprowadza.
    +W這sy wygl康aj naturalnie(przez tydzie), bo:

Po kilku myciach kolor znika, zostawiaj帷 w這sy poszarza貫 i wyp這wia貫.

-brak blasku
    -szybko si wyp逝kuje

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Aviauna za czyteln i pomocn recenzj?
  • ζtwa aplikacja, s豉be pigmenty
  • PIERWSZE WRA浩NIE

Kupi豉m pod wp造wem wyprzeda篡 ko鎍闚ek kolor闚 w Rossmannie za 鄉ieszn cen 6,79 z (sic!). Pami皻am, 瞠 mia豉m juu piank z Welli i nie specjalnie spektakularny by efekt, tzn. w這sy nabra造 innego odcienia ale kolor pozosta ten sam.
    Wybra豉m 2 odcienie br您闚 - 536 Mro幡a Mokka oraz 616 Lodowe Cappuccino.

U玆TKOWANIE

Jak w przypadku pianki Welli, aplikacja jest dziecinnie prosta. Piank nak豉da si przyjemnie i lekko. Jednak ta lekko嗆 zdaje si nie poci庵a za sob koloru - barwa nie jest nasycona, 鈔ednio pokrywa ja郾iejsze odrosty. Bior帷 pod uwag regularn cen, produkt nie jest wart zakupu, je郵i zale篡 nam na zmianie koloru w這s闚 o wi璚ej ni jeden ton.

OPINIA KO哸OWA

Farba jest delikatna, ale te nadaje delikatny kolor. Ja wole nasycone barwy, dlatego dla mnie zakupione na promocji produkty to ostatnie pude趾a tej farby.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Cold Princess za czyteln i pomocn recenzj?
  • BARDZO DOBRA!
  • Zach璚ona opiniami dziewczyn z Wiza簑 zakupi豉m farb wybra豉m kolor: czerwie bordeaux (688). Od jakiego roku na mojej g這wie pojawi豉 si czerwie zast徙iona wczesniejszymi kolorami rudo軼i. Farbowa豉m ju chyba wi瘯szo軼i farb maj帷e w nazwie czerwie od Syossa po Loreala oraz Garniera i Well. Jednak dzisiaj po farbowaniu Perfect Musse jestem najbardziej zadowolona kolor pi瘯ny, intensywny, w這ski mi瘯kie i b造szcz帷e OBY TRZYMAx SI JAK NAJDΣ浩J

POLECAM!!!!!!

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dagaaaa17 za czyteln i pomocn recenzj?
  • NAJLEPSZA!
  • Najlepsza jak do tej pory mia豉m, szczerze polecam i warto j wypr鏏owa

Plusy:
    - nie niszczy w這s闚, w這sy mniej wypadaj ni przy stosowaniu innych farb
    - w這sy s l郾i帷e
    - 豉twa i szybka aplikacja

P馧 gwiazdki odejmuj za:
    - trwa這嗆, niestety farba szybko si sp逝kuje (po miesi帷u)

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 5 opakowa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali cheriees za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fajna przez tydzie
  • Farba jest ca趾iem w porz康ku, efekt jest bardzo 豉dny, ale niestety przez oko這 tydzie. Po幡iej kolor zaczyna si wyp逝kiwa, po 3 tygodniach - pomijaj帷 naturalny odrost - mamy na g這wie wyp這wia貫 "co".

Plusem tej farby jest fajna kolorystyka, w這sy farbowa豉m odcieniami "Czekoladowy br您" oraz "Jasny br您". W obu przypadkach kolor wyszed bardzo podobny do tego pude趾owego (kolor w這s闚 przed farbowaniem - raczej klasyczny jasny br您). W ka盥ym razie 瘸dnych rudo軼i, miedzi, fiolet闚 i innych "gratis闚".

Po farbowaniu wlosy s l郾i帷e, mi璚iutkie i wygl康aj zdrowo. Potem, gdy farba zaczyna si wyp逝kiwa (co wida zw豉szcza podczas ich mycia - woda za ka盥ym razem jest br您owa), jest tylko gorzej - po tych dw鏂h razach w這sy mam nieco podniszczone, s jak siano (mimo tego, 瞠 bardzo si przet逝szczaj), pusz si, elektryzuj jak szalone, bez u篡cia od篡wki jest koszmar.

Poza wygodn aplikacj, bez nieprzyjemnego zapachu - nic ciekawego.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali aramgad88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Og鏊nie dobra farba, 豉dnie pokry豉 w這sy, lecz zmy豉 si po miesi帷u, chocia dla mnie to plus
  • Kolor Czekoladowy br您

ζtwo si nak豉da, wydajna - na moje g瘰te w這sy si璕aj帷e za ramiona na這篡豉m 1 opakowanie a i tak sporo zosta這

Pocz徠kowo kolor wyszed bardzo ciemny, lecz po pierwszym myciu troch si zmy i by prawie taki sam jak na opakowaniu. Farba ca趾owicie zesz豉 po miesi帷u, chocia jak dla mnie by to plus - kolor nie do ko鎍a mi odpowiada.

Minusem jest cena - 32 z za farb, kt鏎a zmywa si po miesi帷u to troch za du穎...

U篡wam tego produktu od: 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 prawie ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Oswin za czyteln i pomocn recenzj?
  • nigdy wi璚ej
  • szuka豉m czego w odcieniu czekolady jak Casting Loreala, a 瞠 tyle pieni璠zy przy sobie nie mia豉m to postawi豉m na perfect mousse , dodatkowo by w promocji i mia od篡wk gratis (kt鏎ej oczywi軼ie nie by這) . Wzi窸am odcie orzech laskowy bodaj瞠 , a wi璚 zacznijmy od plus闚 .

+aplikacja , prosto , fajnie .
    +zapach
    +od篡wka cudowna
    +nie sp造wa z w這s闚

-nier闚nomierny kolor i pytam jakim cudem ?! robi豉m odrosty i do po這wy ucha poniewa mam ombre . Farba by豉 na這穎na r闚nomiernie , dobrze wmasowana , a w efekcie jest tak : przed uchem mam po這穎ny perfect mousse , za uchem lekko stary kolor , i reszta to ju ombre . Mo瞠 zaczn nowy trend w koloryzacji

-kolor wyszed o wiele wiele WIELE x100 za ciemny ni jest na opakowaniu . Farb trzyma豉m 25 minut

-przed sp逝kaniem mia豉m czerwie na g這wie i refleksy w s這鎍u, pod 鈍iat貫m te takie s.

Te minusy s niestety istot farby . Istniej ta雟ze i milion razy lepsze farby . Nigdy wi璚ej nie kupie , mam tylko nadzieje, 瞠 szybko si sp逝cze to dziadostwo.

U篡wam tego produktu od: tygodnia
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali madziiuula7 za czyteln i pomocn recenzj?