W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Schwarzkopf, Perfect Mousse (Pianka trwale koloryzuj帷a w這sy - odcienie czerwieni i br您u)

Zg豉szaj帷a osoba: BabciaWeatherwax

Kosmetyk do trwa貫j koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formu豉 pozbawiona amoniaku, zapobiegaj帷a zniszczeniom jest 豉godna dla w這s闚. Od篡wcza maska regeneruj帷a, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pe貫n blasku kolor oraz w這sy cudownie mi貫 w dotyku. Piank mo積a w szybki, 豉twy i r闚nomierny spos鏏 rozprowadzi na w這sach. Pianka nie sp造wa z w這s闚 i przyjemnie pachnie. Rezultat to pi瘯ne, trwa貫 kolory i idealne pokrycie siwych w這s闚, nawet w trudno dost瘼nych punktach, jak z ty逝 g這wy.
Odcienie br您u i czerwieni:
- 465 Czekoladowy Br您,
- 500 字edni Br您.

Cena: 17-23z
/bw/

• ζtwa aplikacja, s豉be pigmenty
  • PIERWSZE WRA浩NIE

Kupi豉m pod wp造wem wyprzeda篡 ko鎍闚ek kolor闚 w Rossmannie za 鄉ieszn cen 6,79 z (sic!). Pami皻am, 瞠 mia豉m juu piank z Welli i nie specjalnie spektakularny by efekt, tzn. w這sy nabra造 innego odcienia ale kolor pozosta ten sam.
    Wybra豉m 2 odcienie br您闚 - 536 Mro幡a Mokka oraz 616 Lodowe Cappuccino.

U玆TKOWANIE

Jak w przypadku pianki Welli, aplikacja jest dziecinnie prosta. Piank nak豉da si przyjemnie i lekko. Jednak ta lekko嗆 zdaje si nie poci庵a za sob koloru - barwa nie jest nasycona, 鈔ednio pokrywa ja郾iejsze odrosty. Bior帷 pod uwag regularn cen, produkt nie jest wart zakupu, je郵i zale篡 nam na zmianie koloru w這s闚 o wi璚ej ni jeden ton.

OPINIA KO哸OWA

Farba jest delikatna, ale te nadaje delikatny kolor. Ja wole nasycone barwy, dlatego dla mnie zakupione na promocji produkty to ostatnie pude趾a tej farby.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Cold Princess za czyteln i pomocn recenzj?
  • BARDZO DOBRA!
  • Zach璚ona opiniami dziewczyn z Wiza簑 zakupi豉m farb wybra豉m kolor: czerwie bordeaux (688). Od jakiego roku na mojej g這wie pojawi豉 si czerwie zast徙iona wczesniejszymi kolorami rudo軼i. Farbowa豉m ju chyba wi瘯szo軼i farb maj帷e w nazwie czerwie od Syossa po Loreala oraz Garniera i Well. Jednak dzisiaj po farbowaniu Perfect Musse jestem najbardziej zadowolona kolor pi瘯ny, intensywny, w這ski mi瘯kie i b造szcz帷e OBY TRZYMAx SI JAK NAJDΣ浩J

POLECAM!!!!!!

U篡wam tego produktu od: 1 raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dagaaaa17 za czyteln i pomocn recenzj?
  • NAJLEPSZA!
  • Najlepsza jak do tej pory mia豉m, szczerze polecam i warto j wypr鏏owa

Plusy:
    - nie niszczy w這s闚, w這sy mniej wypadaj ni przy stosowaniu innych farb
    - w這sy s l郾i帷e
    - 豉twa i szybka aplikacja

P馧 gwiazdki odejmuj za:
    - trwa這嗆, niestety farba szybko si sp逝kuje (po miesi帷u)

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 5 opakowa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali cheriees za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fajna przez tydzie
  • Farba jest ca趾iem w porz康ku, efekt jest bardzo 豉dny, ale niestety przez oko這 tydzie. Po幡iej kolor zaczyna si wyp逝kiwa, po 3 tygodniach - pomijaj帷 naturalny odrost - mamy na g這wie wyp這wia貫 "co".

Plusem tej farby jest fajna kolorystyka, w這sy farbowa豉m odcieniami "Czekoladowy br您" oraz "Jasny br您". W obu przypadkach kolor wyszed bardzo podobny do tego pude趾owego (kolor w這s闚 przed farbowaniem - raczej klasyczny jasny br您). W ka盥ym razie 瘸dnych rudo軼i, miedzi, fiolet闚 i innych "gratis闚".

Po farbowaniu wlosy s l郾i帷e, mi璚iutkie i wygl康aj zdrowo. Potem, gdy farba zaczyna si wyp逝kiwa (co wida zw豉szcza podczas ich mycia - woda za ka盥ym razem jest br您owa), jest tylko gorzej - po tych dw鏂h razach w這sy mam nieco podniszczone, s jak siano (mimo tego, 瞠 bardzo si przet逝szczaj), pusz si, elektryzuj jak szalone, bez u篡cia od篡wki jest koszmar.

Poza wygodn aplikacj, bez nieprzyjemnego zapachu - nic ciekawego.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali aramgad88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Og鏊nie dobra farba, 豉dnie pokry豉 w這sy, lecz zmy豉 si po miesi帷u, chocia dla mnie to plus
  • Kolor Czekoladowy br您

ζtwo si nak豉da, wydajna - na moje g瘰te w這sy si璕aj帷e za ramiona na這篡豉m 1 opakowanie a i tak sporo zosta這

Pocz徠kowo kolor wyszed bardzo ciemny, lecz po pierwszym myciu troch si zmy i by prawie taki sam jak na opakowaniu. Farba ca趾owicie zesz豉 po miesi帷u, chocia jak dla mnie by to plus - kolor nie do ko鎍a mi odpowiada.

Minusem jest cena - 32 z za farb, kt鏎a zmywa si po miesi帷u to troch za du穎...

U篡wam tego produktu od: 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 prawie ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Oswin za czyteln i pomocn recenzj?
  • nigdy wi璚ej
  • szuka豉m czego w odcieniu czekolady jak Casting Loreala, a 瞠 tyle pieni璠zy przy sobie nie mia豉m to postawi豉m na perfect mousse , dodatkowo by w promocji i mia od篡wk gratis (kt鏎ej oczywi軼ie nie by這) . Wzi窸am odcie orzech laskowy bodaj瞠 , a wi璚 zacznijmy od plus闚 .

+aplikacja , prosto , fajnie .
    +zapach
    +od篡wka cudowna
    +nie sp造wa z w這s闚

-nier闚nomierny kolor i pytam jakim cudem ?! robi豉m odrosty i do po這wy ucha poniewa mam ombre . Farba by豉 na這穎na r闚nomiernie , dobrze wmasowana , a w efekcie jest tak : przed uchem mam po這穎ny perfect mousse , za uchem lekko stary kolor , i reszta to ju ombre . Mo瞠 zaczn nowy trend w koloryzacji

-kolor wyszed o wiele wiele WIELE x100 za ciemny ni jest na opakowaniu . Farb trzyma豉m 25 minut

-przed sp逝kaniem mia豉m czerwie na g這wie i refleksy w s這鎍u, pod 鈍iat貫m te takie s.

Te minusy s niestety istot farby . Istniej ta雟ze i milion razy lepsze farby . Nigdy wi璚ej nie kupie , mam tylko nadzieje, 瞠 szybko si sp逝cze to dziadostwo.

U篡wam tego produktu od: tygodnia

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali madziiuula7 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Drogi szampon koloryzuj帷y
  • U篡豉m kolor 500- 鈔edni br您, oczekuj帷 ciemnego br您u, jak to bywa w farbach drogeryjnych- tak te si sta這.
    Moje w這sy- 鈔edni br您, lekko zrudzia造, po kilku farbowaniach, ostatnio d逝go nie farbowane; d逝go嗆- za ramiona.

+ kupiona w promocji za 18 z
    + 豉dne opakowanie
    +rewelacyjny spos鏏 nak豉dania
    + pianki jest baaardzo du穎, pod koniec nie wiedzia豉m co z ni zrobi
    + kolor wychodzi o ton ciemniejszy
    + nie 鄉ierdzi
    + po farbowaniu w這sy mi瘯kie, niezniszczone, dobra od篡wka.

- po 2 tygodniach nie ma po niej sladu, ta raczej szampon koloryzuj帷y, a nie farba. Wiem, bo w這sy farbuj z 10 lat.

Raczej wi璚ej nie kupi, bo to za droga sprawa (regularna cena to ok 23 z). Ten sam efekt mam po zwyk造m saszetkowym szamponiku za 3 z.

U篡wam tego produktu od: 1 raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Sovilo za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietna lecz szybko wyp逝kuj si
  • Kupuj je mimo 瞠 po 2 tygodniach po koloru nie ma 郵adu, myj w這sy co dwa dni kiedy codziennie, jedyna kt鏎a mi nie niszczy w這s闚 ,lecz za 23 z na dwa tygodnie niewiem czy dobra cena. Mimo wszystko zadowolona z niej jestem, obecnie stosuj br您y poniewa mam naturalny jasny br您. Tym razem kupi豉m Ciemny Czerwony Br您 388 jestem ciekawa,lecz za kilka dni dopiero pofarbuj

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali patrycjawesierska91 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Great!
  • U篡wam 465.

Nie b璠 si rozpisywa. Kierowa豉m si zdaniem internautek, a tak瞠 zdaniem kole瘸nki, kt鏎a jest weteranem w farbowaniu w這s闚 trwa造mi farbami. Poleci豉 mi t farb, i w豉郾ie j wybra豉m spo鈔鏚 naprawd wielu. Pierwszy raz farbowa豉m 3 miesi帷e temu, i szczerze przyznam, 瞠 cholernie si ba豉m - ale nie by這 czego. To ju 3 raz, kiedy j wybieram - p鏦i co nie zamierzam zmienia na 瘸dn inn.

Efekt cudowny.

+ cena (w promocji, oczywi軼ie - kt鏎e zdarzaj si bardzo cz瘰to a n騜 w naturii, rossmanie, b康 tesco),
    + dziecinnie prosta aplikacja,
    + zapach,
    + cudowna od篡wka, po kt鏎ej w這sy s mi璚iutkie i od篡wione

- nietrwa這嗆. Chocia mi to wcale nie przeszkadza, gdy to nie jest tak, 瞠 wyp逝kuje si na moich w這sach ca豉. Po prostu schodzi do takiego koloru, i odrost闚 nie wida, a mimo tego w這sy maj naturalny, o篡wiony kolor. Na pocz徠ku jest ca趾iem ciemny, z biegiem czasu ja郾ieje, ale i tak nadal mi si podoba.

My郵, 瞠 to dobra farba dla os鏏, kt鏎e chcia造by zafarbowa po raz pierwszy. Sama wybra豉m t farb na moj pierwsz koloryzacj i szczerze mog przyzna, 瞠 na pewno przez d逝gi czas nie zamieni jej na 瘸dn inn.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Satan Soul za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobra!!
  • Mia豉m jakie 2-3 opakowania tej farby

Plusy:
    -pianka - super 豉two i szybko si maluje nawet d逝gie w這sy
    -cz瘰to na promocji
    -jedno opakowanie wystarczy na d逝gie w這sy
    -mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy

Minusy:
    -zapach!!
    -wypadaj w這sy!
    -trwa這嗆 - lubi jak farba lekko si wyp逝cze - daje taki naturalny efekt ale ta farba naprawd szybciej schodzi ni inne farby
    -jak dla mnie ma豉 gama kolorystyczna

Podsumowuj帷 dobry produkt ale nienajlepszy, jak bedzie promocja mo瞠 znowu si skusz.

4 gwiazdki za piank, kt鏎 kocham w koloryzacji.U篡wam tego produktu od: jaki czas temuIlo嗆 zu篡tych opakowa: 2 - 3 ?? mo瞠 wi璚ej

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali motylek77777 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij