W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Schwarzkopf, Perfect Mousse (Pianka trwale koloryzuj帷a w這sy - odcienie czerwieni i br您u)

Zg豉szaj帷a osoba: BabciaWeatherwax

Kosmetyk do trwa貫j koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formu豉 pozbawiona amoniaku, zapobiegaj帷a zniszczeniom jest 豉godna dla w這s闚. Od篡wcza maska regeneruj帷a, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pe貫n blasku kolor oraz w這sy cudownie mi貫 w dotyku. Piank mo積a w szybki, 豉twy i r闚nomierny spos鏏 rozprowadzi na w這sach. Pianka nie sp造wa z w這s闚 i przyjemnie pachnie. Rezultat to pi瘯ne, trwa貫 kolory i idealne pokrycie siwych w這s闚, nawet w trudno dost瘼nych punktach, jak z ty逝 g這wy.
Odcienie br您u i czerwieni:
- 465 Czekoladowy Br您,
- 500 字edni Br您.

Cena: 17-23z
/bw/

• ζtwa aplikacja, s豉be pigmenty
  • PIERWSZE WRA浩NIE

Kupi豉m pod wp造wem wyprzeda篡 ko鎍闚ek kolor闚 w Rossmannie za 鄉ieszn cen 6,79 z (sic!). Pami皻am, 瞠 mia豉m juu piank z Welli i nie specjalnie spektakularny by efekt, tzn. w這sy nabra造 innego odcienia ale kolor pozosta ten sam.
    Wybra豉m 2 odcienie br您闚 - 536 Mro幡a Mokka oraz 616 Lodowe Cappuccino.

U玆TKOWANIE

Jak w przypadku pianki Welli, aplikacja jest dziecinnie prosta. Piank nak豉da si przyjemnie i lekko. Jednak ta lekko嗆 zdaje si nie poci庵a za sob koloru - barwa nie jest nasycona, 鈔ednio pokrywa ja郾iejsze odrosty. Bior帷 pod uwag regularn cen, produkt nie jest wart zakupu, je郵i zale篡 nam na zmianie koloru w這s闚 o wi璚ej ni jeden ton.

OPINIA KO哸OWA

Farba jest delikatna, ale te nadaje delikatny kolor. Ja wole nasycone barwy, dlatego dla mnie zakupione na promocji produkty to ostatnie pude趾a tej farby.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Cold Princess za czyteln i pomocn recenzj?
  • BARDZO DOBRA!
  • Zach璚ona opiniami dziewczyn z Wiza簑 zakupi豉m farb wybra豉m kolor: czerwie bordeaux (688). Od jakiego roku na mojej g這wie pojawi豉 si czerwie zast徙iona wczesniejszymi kolorami rudo軼i. Farbowa豉m ju chyba wi瘯szo軼i farb maj帷e w nazwie czerwie od Syossa po Loreala oraz Garniera i Well. Jednak dzisiaj po farbowaniu Perfect Musse jestem najbardziej zadowolona kolor pi瘯ny, intensywny, w這ski mi瘯kie i b造szcz帷e OBY TRZYMAx SI JAK NAJDΣ浩J

POLECAM!!!!!!

U篡wam tego produktu od: 1 raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dagaaaa17 za czyteln i pomocn recenzj?
  • NAJLEPSZA!
  • Najlepsza jak do tej pory mia豉m, szczerze polecam i warto j wypr鏏owa

Plusy:
    - nie niszczy w這s闚, w這sy mniej wypadaj ni przy stosowaniu innych farb
    - w這sy s l郾i帷e
    - 豉twa i szybka aplikacja

P馧 gwiazdki odejmuj za:
    - trwa這嗆, niestety farba szybko si sp逝kuje (po miesi帷u)

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 5 opakowa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali cheriees za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fajna przez tydzie
  • Farba jest ca趾iem w porz康ku, efekt jest bardzo 豉dny, ale niestety przez oko這 tydzie. Po幡iej kolor zaczyna si wyp逝kiwa, po 3 tygodniach - pomijaj帷 naturalny odrost - mamy na g這wie wyp這wia貫 "co".

Plusem tej farby jest fajna kolorystyka, w這sy farbowa豉m odcieniami "Czekoladowy br您" oraz "Jasny br您". W obu przypadkach kolor wyszed bardzo podobny do tego pude趾owego (kolor w這s闚 przed farbowaniem - raczej klasyczny jasny br您). W ka盥ym razie 瘸dnych rudo軼i, miedzi, fiolet闚 i innych "gratis闚".

Po farbowaniu wlosy s l郾i帷e, mi璚iutkie i wygl康aj zdrowo. Potem, gdy farba zaczyna si wyp逝kiwa (co wida zw豉szcza podczas ich mycia - woda za ka盥ym razem jest br您owa), jest tylko gorzej - po tych dw鏂h razach w這sy mam nieco podniszczone, s jak siano (mimo tego, 瞠 bardzo si przet逝szczaj), pusz si, elektryzuj jak szalone, bez u篡cia od篡wki jest koszmar.

Poza wygodn aplikacj, bez nieprzyjemnego zapachu - nic ciekawego.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali aramgad88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Og鏊nie dobra farba, 豉dnie pokry豉 w這sy, lecz zmy豉 si po miesi帷u, chocia dla mnie to plus
  • Kolor Czekoladowy br您

ζtwo si nak豉da, wydajna - na moje g瘰te w這sy si璕aj帷e za ramiona na這篡豉m 1 opakowanie a i tak sporo zosta這

Pocz徠kowo kolor wyszed bardzo ciemny, lecz po pierwszym myciu troch si zmy i by prawie taki sam jak na opakowaniu. Farba ca趾owicie zesz豉 po miesi帷u, chocia jak dla mnie by to plus - kolor nie do ko鎍a mi odpowiada.

Minusem jest cena - 32 z za farb, kt鏎a zmywa si po miesi帷u to troch za du穎...

U篡wam tego produktu od: 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 prawie ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Oswin za czyteln i pomocn recenzj?
  • nigdy wi璚ej
  • szuka豉m czego w odcieniu czekolady jak Casting Loreala, a 瞠 tyle pieni璠zy przy sobie nie mia豉m to postawi豉m na perfect mousse , dodatkowo by w promocji i mia od篡wk gratis (kt鏎ej oczywi軼ie nie by這) . Wzi窸am odcie orzech laskowy bodaj瞠 , a wi璚 zacznijmy od plus闚 .

+aplikacja , prosto , fajnie .
    +zapach
    +od篡wka cudowna
    +nie sp造wa z w這s闚

-nier闚nomierny kolor i pytam jakim cudem ?! robi豉m odrosty i do po這wy ucha poniewa mam ombre . Farba by豉 na這穎na r闚nomiernie , dobrze wmasowana , a w efekcie jest tak : przed uchem mam po這穎ny perfect mousse , za uchem lekko stary kolor , i reszta to ju ombre . Mo瞠 zaczn nowy trend w koloryzacji

-kolor wyszed o wiele wiele WIELE x100 za ciemny ni jest na opakowaniu . Farb trzyma豉m 25 minut

-przed sp逝kaniem mia豉m czerwie na g這wie i refleksy w s這鎍u, pod 鈍iat貫m te takie s.

Te minusy s niestety istot farby . Istniej ta雟ze i milion razy lepsze farby . Nigdy wi璚ej nie kupie , mam tylko nadzieje, 瞠 szybko si sp逝cze to dziadostwo.

U篡wam tego produktu od: tygodnia

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali madziiuula7 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Drogi szampon koloryzuj帷y
  • U篡豉m kolor 500- 鈔edni br您, oczekuj帷 ciemnego br您u, jak to bywa w farbach drogeryjnych- tak te si sta這.
    Moje w這sy- 鈔edni br您, lekko zrudzia造, po kilku farbowaniach, ostatnio d逝go nie farbowane; d逝go嗆- za ramiona.

+ kupiona w promocji za 18 z
    + 豉dne opakowanie
    +rewelacyjny spos鏏 nak豉dania
    + pianki jest baaardzo du穎, pod koniec nie wiedzia豉m co z ni zrobi
    + kolor wychodzi o ton ciemniejszy
    + nie 鄉ierdzi
    + po farbowaniu w這sy mi瘯kie, niezniszczone, dobra od篡wka.

- po 2 tygodniach nie ma po niej sladu, ta raczej szampon koloryzuj帷y, a nie farba. Wiem, bo w這sy farbuj z 10 lat.

Raczej wi璚ej nie kupi, bo to za droga sprawa (regularna cena to ok 23 z). Ten sam efekt mam po zwyk造m saszetkowym szamponiku za 3 z.

U篡wam tego produktu od: 1 raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Sovilo za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietna lecz szybko wyp逝kuj si
  • Kupuj je mimo 瞠 po 2 tygodniach po koloru nie ma 郵adu, myj w這sy co dwa dni kiedy codziennie, jedyna kt鏎a mi nie niszczy w這s闚 ,lecz za 23 z na dwa tygodnie niewiem czy dobra cena. Mimo wszystko zadowolona z niej jestem, obecnie stosuj br您y poniewa mam naturalny jasny br您. Tym razem kupi豉m Ciemny Czerwony Br您 388 jestem ciekawa,lecz za kilka dni dopiero pofarbuj

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali patrycjawesierska91 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Great!
  • U篡wam 465.

Nie b璠 si rozpisywa. Kierowa豉m si zdaniem internautek, a tak瞠 zdaniem kole瘸nki, kt鏎a jest weteranem w farbowaniu w這s闚 trwa造mi farbami. Poleci豉 mi t farb, i w豉郾ie j wybra豉m spo鈔鏚 naprawd wielu. Pierwszy raz farbowa豉m 3 miesi帷e temu, i szczerze przyznam, 瞠 cholernie si ba豉m - ale nie by這 czego. To ju 3 raz, kiedy j wybieram - p鏦i co nie zamierzam zmienia na 瘸dn inn.

Efekt cudowny.

+ cena (w promocji, oczywi軼ie - kt鏎e zdarzaj si bardzo cz瘰to a n騜 w naturii, rossmanie, b康 tesco),
    + dziecinnie prosta aplikacja,
    + zapach,
    + cudowna od篡wka, po kt鏎ej w這sy s mi璚iutkie i od篡wione

- nietrwa這嗆. Chocia mi to wcale nie przeszkadza, gdy to nie jest tak, 瞠 wyp逝kuje si na moich w這sach ca豉. Po prostu schodzi do takiego koloru, i odrost闚 nie wida, a mimo tego w這sy maj naturalny, o篡wiony kolor. Na pocz徠ku jest ca趾iem ciemny, z biegiem czasu ja郾ieje, ale i tak nadal mi si podoba.

My郵, 瞠 to dobra farba dla os鏏, kt鏎e chcia造by zafarbowa po raz pierwszy. Sama wybra豉m t farb na moj pierwsz koloryzacj i szczerze mog przyzna, 瞠 na pewno przez d逝gi czas nie zamieni jej na 瘸dn inn.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Satan Soul za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobra!!
  • Mia豉m jakie 2-3 opakowania tej farby

Plusy:
    -pianka - super 豉two i szybko si maluje nawet d逝gie w這sy
    -cz瘰to na promocji
    -jedno opakowanie wystarczy na d逝gie w這sy
    -mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy

Minusy:
    -zapach!!
    -wypadaj w這sy!
    -trwa這嗆 - lubi jak farba lekko si wyp逝cze - daje taki naturalny efekt ale ta farba naprawd szybciej schodzi ni inne farby
    -jak dla mnie ma豉 gama kolorystyczna

Podsumowuj帷 dobry produkt ale nienajlepszy, jak bedzie promocja mo瞠 znowu si skusz.

4 gwiazdki za piank, kt鏎 kocham w koloryzacji.U篡wam tego produktu od: jaki czas temuIlo嗆 zu篡tych opakowa: 2 - 3 ?? mo瞠 wi璚ej

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali motylek77777 za czyteln i pomocn recenzj?
  • leci w kulki
  • Po przeczytaniu ca貫go internetu na temat koloryzacji w這s闚 i przy okazji promocji zakupi豉m Czekoladowy Br您. Moje naturalne w這sy to jasny br您. Wra瞠nia po pierwszym farbowaniu?

- 豉twa aplikacja (co dla takiego 鈍ie瘸ka jak ja by這 wielkim u豉twieniem)
    - mam w這sy do tali, spokojnie wystarczy這 jedno opakowanie
    - pi瘯ny kolor!
    - cudowne, mi瘯kie, l郾i帷e w這sy, pewnie dzi瘯i masce do陰czonej do opakowania
    - farba 豉two schodzi ze sk鏎y, jednak trzeba szybko j zmy
    - po dw鏂h farbowaniach nie zniszczy豉 mi w這s闚

Gdy wysuszy豉m w這sy by豉m wr璚z zachwycona! JEDNAK:

- zapach by o k r o p n y, utrzymywa si do paru my, nie by這 go czu przy farbowaniu
    - po 3 tygodniach nie by這 czekoladowego br您u, tylko 鈔edni br您 z rudawo-czerwonymi refleksami
    - w這sy wypadaj
    - przez dobrych pare my woda by豉 dalej brudna

Po 3 tygodniach polecia豉m po drugie opakowanie (na szcz窷cie dalej trwa豉 promocja!). Kolor wyszed... C騜, zdecydowanie za ciemny, raczej gorzka czekolada, taka 99% kakao! Na szcz窷cie kolor si nieco wyp逝ka i teraz mam cudowny, czekoladowy br您. Farbowa豉m ok 3 tygodni temu i kolor dalej si utrzymuje, wolniej si wyp逝kuje, woda ani razu nie by豉 brudna.

Odj窸am gwiazdk za cen (na szcz窷cie jest cz瘰to w promocji) i kapry郾o嗆 (z wypadaj帷ymi w這sami walcz!), trzeba si dogada z t farb a nie powinno by problem闚!

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mrs Brightside za czyteln i pomocn recenzj?
  • Delikatna ale nie trwala
  • Do pianek po Sublime Mousse podchodzilam bardzo ostroznie, w koncu jednak zachecona zdjeciami z internetu zdecydowalam sie na kolor Pralina ktorym farbowalam dwukrotnie a pozniej Orzechem laskowym. Kolor wyszedl mi za kazdym razem tak jak na opakowaniu ale z utrzymaniem juz bylo gorzej
    Plusy:
    - 豉twa aplikacja
    - 豉dny, lsniacy kolor
    - w這sy miekkie, niezniszczone
    - brak drazniacego zapachu farby
    - 豉two zmywa si ze sk鏎y ( nie trzeba trzec jak przy niektorych farbach)
    Minusy:
    - jej ogromnym minusem jest trwalosc - po okolo dwoch tygodniach ( czyli w moim przypadku 6 myciach wlosow) brak sladow farby,a nie o to chodzi zeby co dwa tygodnie farbowac wlosy , schodzi szybciej niz niektore szampony koloryzujace
    -przy takiej trwalosci cena jest dosyc wysoka
    Dlatego nie wiem czy jeszcze do niej wroce, szukam obecnie czegos bardziej trwalego

U篡wam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 cale opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Moniaa1989 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie zawiod豉m si
  • Zakupi豉m farb "Karminowa czerwie" sugeruj帷 si tylko i wy陰cznie kolorem w這s闚 na g鏎ze pude趾a.

Przy farbowaniu prze篡豉m ma造 szok, bo na moich w這sach zacz窸a si pojawia pi瘯na, soczysta czerwie.. Jednak po zmyciu kolor jest prawie taki sam jak na pude趾u,co jest dla mnie troch szokiem bior帷 pod uwag kondycj moich w這s闚, a raczej jej brak (du穎 farb, rozja郾ianie blabla.)

+豉godny zapach
    +wygodna aplikacja
    +nie brudzi sk鏎y tzn 豉two si z niej zmywa
    +baaaaaardzo wydajna

-za ktory odj窸am p馧 gwiazdki, liczy豉m na troszk mocniej zaakcentowany rudy, ten jest taki.. 'br您owy' troch

U篡wam tego produktu od: dzi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali asiaaa3 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nietrwa豉
  • Spr鏏owa豉m, nie polecam. Moje hennowane w這sy przesz造 ostatnio rozja郾ianie, kt鏎e wysz這 nie do ko鎍a r闚no, w zwi您ku z czym szuka豉m czego, co by moj p這mienn rudo嗆 wyr闚na這. Wybra豉m 778 Karminow czerwie, kt鏎a na opakowaniu prezentowa豉 si jako 豉dny, s這neczny rudy. Zap豉ci豉m za piank co ok 18z i ju 1,5 tygodnia po farbowaniu stwierdzam, 瞠 瘸逝j. Aplikacja jest wzgl璠nie wygodna, chocia wydaje mi si, 瞠 lepiej by si sprawdza豉 na wilgotnych w這sach, a nie na suchych, tak jak jest napisane w ulotce. Produktu jest sporo, wystarczy這 mi na grube i do嗆 g瘰te w這sy do 這patek. Najwi瘯sza tragedia - kolor. Zamiast rudego wyszed mocny czerwony, niby wyr闚na to co by這 po rozja郾ianiu, ale z kolei zupe軟ie nie chwyci odrost闚. Jak m闚i豉m - jestem 1,5 tygodnia po farbowaniu i kolor si prawie ca趾owicie sp逝ka. Okropny zaw鏚, bo taki sam kolor i co najmniej 2 razy wi瘯sz trwa這嗆 uzyskuj szamponetk za 3,50z.
    Sama pianka nie 鄉ierdzi, za to do陰czona do niej od篡wka ma jak dla mnie strasznie sztuczny, 'plastikowy' zapach. Nie odnotowa豉m 瘸dnego wp造wu na kondycj w這s闚.

U篡wam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali nishka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zdecydowanie nietrwa豉 koloryzacja
  • U篡wa豉m tego produktu kilka razy (r騜ne odcienie) i za ka盥ym razem m鎩 entuzjazm znika razem z kolorem moich w這s闚 po ok.2 tygodniach.

+dziecinnie prosta aplikacja
    +豉dny zapach
    +豉two zmywa si ze sk鏎y
    +wydajno嗆

-cena
    -trwa這嗆, a w豉軼iwie jej brak kompletny, co dla mnie j dyskwalifikuje.

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ponad 4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali najdziakowa za czyteln i pomocn recenzj?
  • nadspodziewanie dobry efekt - do czasu
  • Historia moich w這s闚 jest d逝ga. Z brunetki w blondynk, potem rudy, zn闚 br您, blond etc. Bez ko鎍a. Jaki czas temu systematycznie rozja郾ia豉m sobie w這sy k徙ielami, i by這 wszystko ok, ale po 4 tyg nie mog豉m patrze na m鎩 odrost. W這sy by造 w odcieniu 鈔edniego blondu, nieco z鄴趾ni皻e od s這鎍a i wyp逝kanej farby. Odrost w kolorze naturalnym - mysi. Jako si z這篡這 瞠 moja siostra poprosi豉 bym jej zafarbowa豉 w這sy w豉郾ie PM 600 jasny br您. Ona ma w這sy do ramion i po這wa farby zosta豉 w opakowaniu. Nie zastanawiaj帷 si na這篡豉m j na g這w. Bardzo niechlujnie, miejscami musia豉m zwil瘸 w這sy, 瞠by pianka w ca這軼i je pokry豉. Po 15 min postanowi豉m sp逝ka farb, 瞠by nie mie ciemnego br您u na g這wie. I oto co otrzyma豉m:

- 郵iczny kolor - dos這wnie mieni帷e si refleksy. farba nie pokry豉 mi ka盥ego w這ska, wi璚 mam teraz bardzo naturalny jasny br您 poprzetykany ja郾iejszymi, pojedynczymi w這sami
    - kolor trzyma si 2 tyg bez wyp逝kiwania - a farb trzyma豉m tylko 15 min
    - w這sy nie s zniszczone. Mam wra瞠nie, 瞠 moje w這sy wcale si nie niszcz mimo, 瞠 wci捫 je farbuj

Jestem zaskoczona trwa這軼i i wydajno軼i farby. Mi造 zapach, 豉twe nak豉danie i pi瘯ny, naturalny kolor. Moja siostra farbuje ton w ton, m鎩 kolor zosta zmieniony drastycznie i farba naprawd si spisa豉.

EDYCJA:
    Po czasie jaki min掖 od farbowania - po farbie dos這wnie nie ma 郵adu. Z ciemnego br您u wypluka sie do jasnego 鄴速ego blondu. W efekcie mam 4 cm widoczne odrosty - w kolorze mysim i 鄴速y blond na d逝go軼i. Nie s康zi豉, 瞠 trwa豉 farba wyp逝cze si do zera. Poza tym w這sy wypadaj mi gar軼iami - a farbuje od wielu lat, i nigdy takie co nie mi這 miejsca. Nie polecam NIKOMU.

U篡wam tego produktu od: 2 tygodniIlo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali martyna0409 za czyteln i pomocn recenzj?
  • STRZE浚IE SI!!!
  • Mimo, i jestem leniwym stworzeniem, a si dzi zalogowa豉m na wiza, 瞠by w trosce o wasze w這sy was przestrzec. To najgorsza farba jakiej u篡豉m, do tej pory, nie przesadzaj帷, dreszcz grozy mnie przejmuje, gdy mijam p馧k Schwarzkopfa, straci豉m r闚nie do tej marki jakiekolwiek zaufanie i zrezygnowa豉m z jej produkt闚.

MINUSY!!!
    - DOSΜWNIE w浩RA SI we w這sy, to a czu!! Jakby by造 t arb po prostu prze瘸rte.
    - wysuuusza, to ju dziewcz皻om lokowanym, takim jak ja, a co za tym idzie, suchow這sym odradzam zupe軟ie!!!
    - UWAGA! przy normalnym czasie farbowania, jaki zaleca producent wychodzi po prostu peruka, od razu m闚i, 瞠 u篡豉m koloru "br您owa czer" , wi璚 mo瞠 dlatego by這 to tak widoczne, jednak przez ponad p馧 miesi帷a mia豉m na g這wie najbardziej sztuczn, krucz czer 鈍iata. Dopiero po tym czasie kolor spra si do tego z pude趾a.

I NAJGORSZA RZECZ!!!!!!!!!!
    WΜSY. MI. SI. PO. NIEJ. WYKRUSZYΧ.
    wyobra嬈ie sobie zdziwienie 17 letniego dziewcz璚ia, gdy raz ze sp逝kaniem arby wy豉zi造 mi w這sy. Do tej pory pami皻am, jak bieg豉m do mamy z r瘯ami pe軟ymi w這s闚, cho wiedzia豉m, 瞠 us造sz s造nne, a nie m闚i豉m, nie farbuj w這s闚? Oczywi軼ie szybko te w這sy obejrza豉m - nie by這 cebulek, jak potem poczyta豉m na internecie, wielu dziewczynom w這sy wykruszy造 si u nasady - PO TYM PRODUKCIE.

Z farb ch皻nie polec am Syoss Oleo intense, 瘸逝j, 瞠 j zdradzi豉m, jak dla mnie jednak najfajniejsza. Kolor po jednym myciu jest identyczny z obiecanym przez producenta, do tego mam po niej bardzo 豉dne w這ski, a kolor bardzo naturalny, te br您owa czer.

i przepraszam, jeden mini plus, jednak konsystencja pianki u豉twia bardzo aplikacj, jednak moje p馧 gwiazdki, to tylko z racji tego, 瞠 obowi您kowo trzeba oceni produkt. No bo co z tego, 瞠 豉twa aplikacja, skoro to tak denny produkt.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali BonnieJoMasson za czyteln i pomocn recenzj?
  • Farba super
  • Kolor naturalny (pralina 750). Pokrycie w這s闚 na du篡 plus. Polecam. Od篡wka super, w這sy s mi瘯kie, mo瞠 nie maj po造sku, ale nie wygl康aj jak po syossie...
    Polecam wszystkim, m鎩 kolor przed farbowaniem to z這ty blond.

U篡wam tego produktu od: dzi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali pysia8899 za czyteln i pomocn recenzj?
  • ζgodna dla w這s闚
  • farba jest bardzo 豉godna dla w這s闚, nie niszczy ich i nie przesusza jak wi瘯szo嗆 specyfik闚 do farbowania wlos闚. Po farbowaniu w這ski mi瘯kie i l郾i帷e, lecz niestety kolor kr鏒ko utrzymuje si na w這sach. Po 3 tygodniach nie ma 郵adu farby :p ale wr鏂 do niej na pewno ;-) u篡wa豉m odcienia 鈔edni br您- pocz徠kowo ciemnyy, ale 豉dnie si wyp逝kiwa.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karolax112 za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo zniszczy豉 mi w這sy!
  • Plusy:
    +kolor wychodzi 豉dnie zbli穎ny jak na opakowaniu(鈔edni br您)
    + 鈍ietnie si nak豉da

Minusy:
    -Po zafarbowaniu podci窸am w這sy 5 cm! Zawsze po farbie obcinam 1-2cm ale tym razem chcialam zafarbowac i podci望 w這sy wi璚ej ale mimo to, 瞠 a tyle obcie豉m mam okropnie zniszczone w這sy! Nie kupie jej ju wi璚ej. Stosowa豉m wiele farb i to jest normalne, ze niszcza w這sy ale ta najbardziej mi rozdwoi豉 ko鎍闚ki dlatego juz jej nie wybiore.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali acotam za czyteln i pomocn recenzj?
  • P O L E C A M!
  • Kiedy strasznie eksperymentowa豉m z rudymi a nawet i czerwonymi farbami dlatego mia豉m problem z zafarbowaniem moich d逝gich w這s闚 na upragniony ciemny kolor. Ta pianka spe軟i豉 wszelkie moje oczekiwania! Wybra豉m kolor 465 Czekoladowy Br您, wyszed dok豉dnie taki jak na opakowaniu.

Plusy:
    - Pianka jest bardzo wydajna i przy moich d逝gich w這sach nawet troch jej zosta這 a zawsze stosowa豉m po 2 opakowania zwyk貫j farby!
    - Kolor wyszed mi dok豉dnie taki jak na opakowaniu,
    - Pianka zar闚no przy nak豉daniu jak i ju po pofarbowaniu nie 鄉ierdzi,
    - Wygodnie nak豉da si na w這sy,
    - W這sy nie wygl康aj sztucznie.

Moim jedynym malutkim minusem jest na pewno to, 瞠 kolor delikatnie zmywa si po umycio w這s闚. (jednak czyta豉m, 瞠 niekt鏎ym bardzo zmy si kolor, mnie w malutkim stopniu)

Jest to zdecydowanie m鎩 numer 1 i my郵, 瞠 d逝go zostan przy tym produkcie!

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali desirerevenge za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam!!!
  • 1. Farba nie niszczy w這s闚, s one mi瘯kie i l郾i帷e, nie wypadaj (pewnie przez brak amoniaku).
    2. Pi瘯ne kolory, do嗆 stonowane i eleganckie.
    3. Dziecinnie prosta aplikacja i baaardzo du穎 pianki.
    4. Nie 鄉ierdzi i nie brudzi sk鏎y, w razie W 豉two j zmy wod.

U篡wa豉m ju trzech kolor闚: orzech w這ski, ciemny czerwony br您 i maho. Najlepszym okaza si ten pierwszy, bo najd逝瞠j si utrzymywa. Dwa pozosta貫 to odcienie czerwieni i niestety bardzo szybko si sp逝kiwa造, za co odj窸am jedn gwiazdk. S造sza豉m jednak, 瞠 czerwienie zazwyczaj szybko schodz. Niestety nie mam por闚nania do innych farb, bo bardzo rzadko farbuj w這sy i ten preparat u篡豉m jako pierwszy w 篡ciu. Mo瞠 dlatego b璠 mie zawsze do niego sentyment.

U篡wam tego produktu od: dw鏂h lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Szmineczka6 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie zmieni ju tej pianki na nic!
  • Farba ciut za droga, ale raz na jaki czas ujdzie.

Po pierwsze - nie 鄉ierdzi!

Po drugie - nie szczypie!

Po trzecie - jest bardzo, bardzo, bardzo wydajna!

Po czwarte - ma cudown od篡wk!

Po pi徠e - schodzi bez problemowo ze sk鏎y za pomoc WODY!

Nak豉da豉m Glacial Cappuccino (616) na rozja郾aine rude/czerwone i pokry這 r闚no i bez prze鈍it闚. Wyszed dok豉dnie jak na opakowaniu.

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali EvelynBlues za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobra farba.
  • Mam d逝gie w這sy i farbuj je sama w domu od kilku lat. Poniewa mam ju troch siwych musz to robi co 6-7 tygodni i u fryzjera to ju by zbyt drogi interes. Przetestowa豉m kilka farb zanim trafi豉m na Perfect Mousse i na dany moment jest to dla mnie najlepsza farba. U篡wam koloru 665 (jasny z這cisty br您) zbli穎nego do mojego naturalnego odcienia. Kolor wychodzi nieco ciemniejszy ni na opakowaniu, ale tak by這 przy wszystkich farbach (tu i tak r騜nica jest niewielka), bardzo 豉dny, l郾i帷y, naturalny - zdarza si, 瞠 kole瘸nki pytaj czego u篡wam, bo podoba im si efekt. Dobrze przykrywa pierwsze siwe w這sy. U篡wam tego produktu od 1,5 roku i nie zniszczy mi w這s闚. Po podobnej farbie L'Oreal w這sy mia豉m matowe i sporo mi wypada這, tu nie mam tego problemu. Nie podra積ia sk鏎y g這wy, a zdarza這 mi si, 瞠 inne farby mnie piek造. Jest mega prosty do na這瞠nia - sama farbuje sobie w這sy si璕aj帷e do po這wy plec闚 i nawet moja fryzjerka m闚i, 瞠 farba jest jak na domow koloryzacj idealnie rozprowadzona. Nawet najtrudniej dost瘼ne miejsca gdzie z ty逝 g這wy mo積a samemu idealnie przykry kolorem. Ta forma pianki jest rewelacyjna! Do tego cena - w promocji w Rossmannie kosztuje poni瞠j 20 z, a jeszcze cz瘰to s dodawane jakie gratisy. Wiadomo, 瞠 wyb鏎 koloru i dzia豉nie na w這sy jest spraw bardzo indywidualn, ale je郵i kto szuka i nie mo瞠 trafi na pasuj帷a mu farb to ja bardzo polecam wypr鏏owanie Perfect Mousse, bo u mnie sprawdzi si znakomicie.

U篡wam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: sze嗆

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kickong za czyteln i pomocn recenzj?
  • Kolor nie dla mnie
  • Odradzam Praline 750 mo瞠 wyj軼 niespodzianka. Postanowi豉m, 瞠 pofarbuj sobie ni w這sy, poniewa czyta豉m o niej du穎 opinii pozytywnych oraz wiele os鏏 wypowiada si, 瞠 kolor wychodzi ciemniejszy i podchodzi pod rudy, troch miedziany i na taki efekt czeka豉m. Ca貫 szcz窷cie, 瞠 zawsze nowe farby testuj najpierw na niewidocznym kosmyku bo efektem ko鎍owym nie by豉m zachwycona, kolor do niczego nie podobny.... Oczywi軼ie wychodzi du穎 ciemniejszy niz na opakowaniu, w moim przypadku wyszed jasny br您, cho trzyma豉m tylko 20 minut, pewnie jakbym trzyma豉 30 minut - tyle ile jest w ulotce napisane to bym mia豉 鈔edni br您 jak nie ciemniej.... Ma這 tego kolor wychodzi mysi, przygaszony, popielaty, bez z這tych refleks闚, bez wyrazu. Mo瞠 po zmyciu, po jakim dlu窺zym czasie jest zbli穎ny bardziej do tego na opakowaniu? Nie wiem, w ka盥ym razie mnie odstarszy i wola豉m wyrzuci ca陰 pianke, mimo 瞠 zap豉cilam 18z. Odejmuj a dwie gwiazdki bo za t cen (w promocji) czego si wymaga. Totalny brak pokrycia koloru z opakowania z wynikiem koloryzacji w realu. Szkoda kasy. Poza tym znacz帷ym minusem, farba ma chyba same plusy:
    - jest wydajna,
    - w og鏊e nie 鄉ierdzi - ma przyjemny zapach,
    - rewelacyjna aplikacja,
    - wygodne farbowanie
    W這sy z pofarbowanego kosmyka troch wypada造 - jednak farba to farba choc ta jest 豉godniejsza.

U篡wam tego produktu od: raz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie i na tym koniec

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Roksia12 za czyteln i pomocn recenzj?