Powiększ Schwarzkopf, Perfect Mousse (Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerni)

Zgłaszająca osoba: snowhitee

Kosmetyk do trwałej koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formuła pozbawiona amoniaku, zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Odżywcza maska regenerująca, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pełen blasku kolor oraz włosy cudownie miłe w dotyku. Piankę można w szybki, łatwy i równomierny sposób rozprowadzić na włosach. Pianka nie spływa z włosów i przyjemnie pachnie. Rezultat to piękne, trwałe kolory i idealne pokrycie siwych włosów, nawet w trudno dostępnych punktach, jak z tyłu głowy.
Odcienie czerni:
300, Brązowa Czerń
200, Czerń

Cena: 17-23zł
/bw/

• ŚWIETNA I BEZ RUDYCH REFLEKSÓW
  • OCENIAM ODCIEN NR.300
    WŁOSY FARBUJĘ OD DAWNA, ZAWSZE CIEMNY BRAZ.

PLUSY:

- nie powoduje uczuleń, nie szczypie i nie podrażnia skóry głowy,

- bardzo ładny odcień, zero rudych, pomarańczowych refleksów, co przy innych farbach jest powszechne (zwłąszcza po syossie i po taniej cerii schwarzkopfa),

- forma musu araczej pianki ma ten plus ze łatwiej to nałożyć niż gęstą pastę, pianka dociera wszędzie, łatwo pokryć włosy z tyłu bez pomocy kogoś drugiego,

- łatwe rozrabianie,

- bardzo wydajna, starczy na długie włosy

- nie smierdzi,

- nie farbuje skóry głowy, to jest fenomenalne bo zawsze przy innych farbach jest to duuuuży minus,

- dobrze wyrównuje odrosty, jak farbuje się włosy już farbowane z odrostami i nakłda sie od arzu na całość to kolor jest dosyć jednolity,

- świetnie nabłyszcza,

- dużo dodotakowej odżywki,

- włosy są lekkie, podatne na ukłądanie po tej farbie,

- nie ma tego co przy wielu innych farbach- że npo tygodniu włosy wyglądają jak siano,

MINUSY:

- pianka lekko spływa z włosów.

Używam tego produktu od: dwa użycia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po niecałym tygodniu czar prysł...
  • Włosy farbuję od ponad 4 lat na ciemne kolory. Wybieram od ciemnych brązów po heban, farbowałam raczej farbami z niższej półki cenowej (Joanna, Marion). Co jakiś czas mam ochotę na zmianę i robię sobie refleksy za pomocą rozjaśniacza. Ostatnio postawnowiłam się przerzucić na farby/szampony bez amoniaku. Pomyślałam, że przecież i tam z powodu odrostów farbuję je no max. co 5 tygodni a siwych włosów nie mam to czemu katować włosy "zwykłymi" farbami. Na pierwszy ogień ze względu na dobre recenzje poszła właśnie ta farba.

Wybrałam odcień 300 "Brązowa Czerń" kolor PRZEPIĘKNY i ciężko było mi go znaleźć w gamie innych farb. Zapłaciłam 23 zł bez groszy w Rossmannie. Farbowałam włosy ciemno-brązowe z kasztanowym leciutkim "ombre" i blond-mysimi odrostami ok. 1.5 cm.

+farba pięknie pachnie, jak odżywka do włosów
    +fantastycznie się nakłada, od teraz farba-pianka jest moją ulubioną nie ma burdelu i zabawy z miseczkami, pędzelkiem itd.
    +bajeczny "pąpkowy" aplikator, nic nie spływa
    +farba łatwo dała się usunąć z niechcący zabarwionej skóry
    +niesamowicie wydajna, przy moich gęsteych włosach do ramion pianki było aż za dużo, gdzie przy innych farbach jedno opakowanie to było zdecydowanie za mało
    +po spłukaniu włosy były jakby odżywione, jedwabiste, lejące
    +przy kolejnych myciach nie farbuje wody czy ręczników
    +koloro zaraz po wysuszeniu był idealny, lśniący, głęboki jak z opakowania
    +nie zniszczyła włosów
    +odżywka dołączona, świetnej jakości na kilka razy

Zaczynając "minusowanie" muszę napisać małą przestrogę. Ja (mimo, że wiem iż powinnam) nigdy nie wykonuję tzw. próby uczuleniowej. Gdy nałożyłam tą piankę zaczęła mnie trochę piec skóra i makabrycznie swędzieć, po 2 minutkach ustało i na szczęście nic się nie stało. Piszę to "ku przestrodze" bo nigdy wcześniej takie coś nie miało miejsca.

-największy minus, 6 dni po farbowaniu moje psudo "ombre" wróciło niemal całościowo i niemal całkowicie farba wypłukała się z odrostów

To jeden jedyny minus tej farby, ale niestety o wielkiej wadze. Aczkolwiek kusi mnie ponowny zakup tej farby w kolorze 400 "Czerń". Poczekam na promocję i być może kupię. A póki co zw względu na ten minus nie polecam, bo za dużo kosztuje jak na tydzień.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić disappear enigma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Ten produkt to nie to, czego spodziewalabym sie za te cene. Uzylam dawno temu, zeby pofarbowac na czarno naturalne, ciemnobrazowe wlosy. Efekt niby byl, ale bardzo krotkotrwaly, bo po niecalych dwoch tygodniach(!!!) od farbowania pod swiatlo widoczne byly rudawo-brazowe refleksy i wyraznie sprane odrosty. Dodam, ze nie myje wlosow codziennie. Mam uczulenie na farby drogeryjne(swedzi mnie po nich glowa przez nastepny tydzien), z ta nie bylo inaczej, a nawet gorzej niz w przypadku wiekszosci: moja skora na czole byla lekko podpuchnieta i zaczerwieniona. Poza tym, pomimo, ze nalozylam ja najdokladniej jak moglam, sprawdzilam kazdy kosmyk 10 razy, to i tak dalej mialam wrazenie, ze wlosy pod spodem nie zostaly do konca pokryte
    Jedna gwiazdke daje za to, ze nie musialam wietrzyc domu po calej zabawie i ze ciekawie sie ja naklada. Niszczy wlosy, to fakt, ale w mojej opinii farba, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do zmiany koloru wlosow, a nie do pielegnacji. Jest wydajna, mam geste wlosy do lopatek, a mialam problem ze zuzyciem calej pianki.
    Ogolnie to nie polecam. Koncowy efekt koloryzacji jest dla mnie duzo wazniejszy niz przyjemnosc nakladania, wiec wole sie przemeczyc ze smrodem, cieknaca farba i miec spokoj az do pojawienia sie odrostow(u mnie sa widoczne bo dosc dlugim czasie), niz powtarzac farbowanie co tydzien, bo farba sie wyplukuje. Prawda jest taka, ze wiekszosc farb za 10 zl jest lepsza od tego piankowego "cuda"

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy temu?

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie odeal
  • Farba jest cudowna. Uzylam czerni.

+mam wlosy prawie do pasa ale mocno cieniowane, a farba spokojnie starczyla
    +zapach
    +odzywka
    +kolor
    +sposob uzycia(20 min przygotowania sie i nalozenia)
    +latwo ja zmyc jesli nam gdzies skapla(byla to moja wina a nie konsystencji)

-niestety po 3 tygodniach nie ma po niej sladu. Odrosty sa znow brazowe a reszta czarna(po uzywaniu color xxl palette). Gdyby cena byla ciut nizsza(okurat trafilam za 17+mini lakier ktorego i tak nie uzywam ale sie moze przyda)lub efet ciut dluzszy to pewnie nigdy bym jej nie zmienila, a tak bede ja uzywac gdy nie bede miec czasu na nakladanie kremu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić Vieviorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba, godna polecania.
  • Oceniam kolor 300 - brązowa czerń.

+ aplikacja! - po prostu rewelacja, przygotowanie trwa chwilę, nałożenie nie sprawia żadnego kłopotu
    + bardzo łatwo zmywa się ze skóry
    + odżywka - ładnie pachnie, pozostawia miękkie włosy
    + kolor jak na pudełku (nakładałam na czarne włosy z ciemnobrązowymi odrostami, farba pozostawiła ładny poblask brązu na całych włosach i rozjaśniła górę, jestem bardzo zadowolona z efektu)
    + cena! 17,99zł w promocji w Rossmannie (teraz dodają szampon do wł. farbowanych gratis!)
    + pierwsza farba, którą udało mi się spłukać "aż woda będzie czysta"
    + zapach! uwielbiam farby bez amoniaku (co prawda ich trwałość jest nieco krótsza, ale zapach włosów po farbowaniu z amoniakiem jest nie do zniesienia!)
    + jedno opakowanie starcza na pokrycie wycieniowanych włosów do połowy pleców
    + kolor nie zmywa się, nie płowieje szybko

Nie jest to pierwsza farba z tej serii, wcześniej miałam okazję używać koloru 200 - Czerń.
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić kiniak88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zakryła odrostów
  • Recenzjuję jak jeszcze miałam czarne włosy (farbowane z ciemnego blondu).
    Tylko raz wzięło mnie na spróbowanie pianki koloryzującej i tego żałowałam, gdyż mimo tego, że trzymałam ją tyle ile kazali w ulotce, to praktycznie nie zakryła mi odrostów.
    Sam sposób nakładania ciekawy, ale to by było na tyle.

Używam tego produktu od: użyłam raz

Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Poztywne zaskoczenie!
  • Trochę się bałam, ale stwerdziła, że raz się żyje. Nie byłam przekonana co do tego, że pianka pokryje mi równo, wszystkie włosy. I proszę! Piękna czerń na całej głowie I wreszcie pokryło mi te rudości sprane. Jednak nie ma to jak czarny
    Pianka ma owocowy zapach, jak szampon, nie spływa, nie kapie, nie brudzi na amen no i super wygodne mieszanie pianki i późniejsza aplikacja. Włosy są miękkie, nie wysuszone. Polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Cola_Ola za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie , dziękuję!
  • fatalna pianka, która , gdy upływał czas na włosach , zaczęła mi spływać kolorowymi strużkami z głowy, skóra mnie swędziała i piekła, a miało być tak pięknie. dwie gwiazdki za innowacyjny sposób nakładania. ja jej więcej nie kupię !!!!

Używam tego produktu od: tylko raz

Chcesz pochwalić mamutek123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze
  • Sięgałam po tą farbę zachęcona łatwością aplikacji. No i nie zawiodłam się w tym względzie. Farby w piance są rewelacyjne, oszczędzają czas i nerwy.
    Farba okazała się bardzo wydajna, ze spokojem starcza na długie włosy za łopatki.
    Włosy po umyciu były lśniące i nie wydzielały brzydkiego zapachu.
    Zabrudzania ze skóry zeszły bez problemu.
    Jeden, ale dla mnie niewybaczalny minus to trwałość. Znika z moich włosów w sposób ekspresowy. Dlatego mimo rozlicznych zalet nie wrócę do niej. Są trwalsze farby w piance.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić szazi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Kupiłam ją ze względu na dobre opinie w internecie ale nie byłam z niej bardzo zadowolona

+nie niszczy włosów
    +bardzo łatwo się ją nakłada
    +ładny zapach,nie śmierdzi tak jak inne farby

-kolor bardzo szybko schodzi i blaknie
    -miałam odcień brązowa czerń i kolor wyszedł całkiem ładny ale odrostów farba nie złapała

Używam tego produktu od: użyłam pół roku temu

Chcesz pochwalić malina 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ta farba jest trafionym wyborem, ponieważ uzyskałam pożądany przeze mnie odcień czerni.
    Doskonale poradziła sobie z odrostami i pozbyciem się rudego odcienia włosów.
    Jedno opakowanie wystarczyło mi na włosy długości do połowy pleców.
    Konsystencja była trochę sucha podczas nakładania, jednak przy płukaniu powstało wiele piany.
    Dołączony balsam jest świetny. Włosy po jego użyciu lśnią i są bardzo dobrze odżywione. Pozostawia orzeźwiający, przyjemny zapach.
    Zapach farby owocowy.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić mloda933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zakupiłam tą farbą skuszona dobrymi recenzjami. owszem łatwo się ją nakłada, kolor wychodzi ładny tyle jej zalet.
    Wady:
    -wysusza włosy
    -kolor szybko blaknie
    - i STRASZNIE WYPADAJĄ PO NIEJ WŁOSY - GARŚCIAMI. Nigdy więcej !

Chcesz pochwalić malinkova12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • + piękny odcien (brązowa czerń) mi wyszedl piekny ciemny braz, ktory wyrownal kolor (wlosy mialam brazowe-konce niemal czarne)
    + wlosy lsnia
    + calkiem ladnie pachnie
    + nakladanie to pestka
    + latwo dostepna

zobaczymy tak za miesiac czy nadal bede az tak zadowolona, w jaki sposob kolor bedzie sie spierac, jak na razie to moj zdecydowany faworyt

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić dagmara_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • farbuję włosy od 10 lat, przeważnie robię to sama w domu i odkąd zauważyłam farbę w piance zaczełam ją używać( wkońcu dość pędzelka, miseczki i wszystkiego w farbie)
    plusy- wydajna- mam włosy do połowy pleców i zawsze mi pianki zostaje( co w porównaniu ze zwykłymi farbami do koloryzacji jest dla mnie szokiem- tych zawsze mi brakowało, czasem musiałam kupować wręcz dwa opakowania)
    nie śmierdzi, bynajmniej nie tak by przeszkadzało to mnie i domownikom
    łatwo się nakłada- to największy plus- łatwiej samemu nałożyć piankę i wmasować ją w głowę niż bawić się pędzelkiem
    minusy-
    faktycznie dość szybko się spłukuje( choć to być może dlatego, że nie używam szamponów do włosów farbowanych) czyli w moim przypadku po ok 3 tyg. Choć spłukuje to kiepski słowo- włosy tracą blask i pojawiają się odrosty. Koloru nie tracą, są czarne od wielu lat
    używam jej od pół roku i myślę, że póki nie wymyślą czegoś nowego- jeszcze bardziej wygodnego, prostszego, będę jej używać

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić nadzieja_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania,trwała, pełnowymiarowy kolor i łatwa aplikacja.
  • Wcześniej używałam farby casting creme gloss loreal ale że akurat w rossmanie była na promocji za ok. 17 zł ta farba to zdecydowałam się na zakup wybrałam odcień 300 czarny brąz, bardzo łatwo łaczy się wszystkie skladniki farby a aplikacja poprostu łatwizna dodam że włosy farbuje sama i mam je dość długie na wysokości łopatek, jedno opakowanie starczyło na całą dlugość nigdzie nie było prześwitów natomiast z castingiem tak łatwo nie poszło. Kolor bardzo mi się podoba także jest to moje 2 opakowanie i napewno nie ostatnie

-tania(na promocji) a tak normalnie ok 23 zł
    -duży wybór kolorów
    -łatwa aplikacja
    -jedno opakowanie starcza na dość długie wlosy
    -nie śmierdzi
    -nie wypłukuje się zbyt szybko
    -umiejętnie nałożona równomiernie pokrywa

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić natkabiedronka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest nadzieja
  • Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić nowość - farbę w postaci wygodnej pianki.

Zaskoczyło mnie to, jak łatwo i szybko przygotowuje się farbę. Na spokojnie wystarczy 5 minut!
    Nakładanie pianki także nie wymaga cudownych umiejętności chociaż przy długich włosach można troszkę się nagimnastykować, jednak nadal jest łatwiej i przyjemniej niż w przypadku normalnej farby.
    Przyjemnie pachnie co sprawia, że proces nakładania staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.
    Odżywka jest... trochę za ciężka do kręconych włosów, wg mnie mało wydajna, ale nie zależy mi na niej.

Farbowałam kolorem 300. Trwałość - czas pokaże.
    I tylko brak opinii o trwałości sprawia, że nie wystawiam pięciu gwiazdek, ale na pewno farba godna polecenia

EDIT: Farba dość trwała, szybciej odrosły mi naturalne włosy niż kolor się sprał. Po pierwszych myciach brąz był jakby bardziej czerwony, jednak kolejne mycia odsłoniły nieco jaśniejszy niż na opakowaniu odcień.
    Drugie farbowanie pozwoliło mi uzyskać kolor zgodny z opakowaniem

Używam tego produktu od: grudzień 2010
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karolca za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna
  • Zachęcona obietnicami producenta o łatwej aplikacji postanowiłam sprawdzić owo najnowsze dziecko Schwarzkopf'a.
    Faktycznie farba jest dosyć dobra do samodzielnego nakładania. Ma konsystencję lekkiej pianki, która dobrze rozprowadza się na włosach i nie spływa. No i na tym zalety owego produktu się kończą.
    Niestety, ale ta farba kryje gorzej niż szamponetki! Wybrałam swój standardowy kolor, czyli czerń, ale na moich włosach (naturalnie ciemny blond) wyszedł ciemny brąz. Przebolałabym to, z racji tego że nie była to jakaś wielka różnica odcieni, w świetle dziennym włosy wyglądały na czarne, jedynie przy sztucznym oświetleniu widać było że to brąz. Mało tego, kolor strasznie szybko się wypłukuje, po dwóch tygodniach od farbowania mam włosy koloru brązowo-bruntnego;/
    Ogólnie rzecz biorąc, strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić wrednykocur za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • jak odżywka
  • Farba ta pomimo niewielkich minusów spisuje się bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie! Myślę że zostane przy niej na dłużej

Użyłam koloru 300 brązowa czerń - dla mnie osobiście jest ok, jest to taki hebanowy brąz. W dzień pochmurny i w oświetleniu sztucznym jest on bardzo ciemnym, chłodnym popielatym brązem, natomiast przy świetle słonecznym wychodzi z niego lekki mahoń który nijak ma się do mojej urody, dlatego też w lecie przestawię się na zwykłą czerń

Plusy:
    + wogóle nie śmierdzi! wręcz ładnie pachnie
    + wygodny sposób aplikacji.
    + jestem nią w stanie pokryć praktycznie całe włosy! (są bardzo gęste za łopatki)
    + włosy są mięciutkie, lejące.. jak po najlepszej odżywce.
    + wogóle nie brudzi skóry głowy!!!!!!!!!!!!! i za to ma u mnie wielgachny plus, bo po zwykłej farbie zawsze łaziłam umazana na czarno przez 2tyg.
    + odżywka dodana do farby jest rewelacyjna, starcza na 2 użycia przy długich włosach.
    + kolor jest bardzo naturalny, wrecz lekko transparentny ale pokrywa siwe włosy.
    + podczas farbowania nie spadł mi włos z głowy

Minusy:
    - forma pianki która może super sprawdza się przy krótkich i półdługich włosach niestety jest bardzo niewygodna na włosach długich. Ponieważ fajnie się ją nakłada - jak szampon, robi się to chaotycznie i gdzieś w polowie głowy następuje konsternacja i lekkie zamieszanie.
    - kolor się wypłukuje. Ja nie mam o to wielkiego żalu bo czarny tak czy siak płowieje i co pół roku muszę farbować całość.

Mimo tyhc minusów uważam ze farba jest bardzo fajna, mało inwazyjna. Zdecydowanie przy niej zostanę.

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 czarny brąz

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Tyris za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Szału nie ma !
  • Włosy farbuję od 10 lat, ale do tej pory nie namęczyłam się tak bardzo jak podczas nakładania tej farby. Ciężko mi się aplikowało piankę na włosy, dopiero pod sam koniec gdy zaczęłam obchodzić się z nią jak z szamponem poczułam, że coś się dzieje.
    Ponad to po kilku dniach kolor znikł. Od zawsze używam farb w kolorze czarnym, tak też było w tym przypadku. Nałożyłam ją na odrosty i resztę włosów, a po kilku umyciach kolor z odrostów wyparował.

Daję 2 gwiazdki tak naprawdę dzięki odżywce, która jest po prostu boska.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Włosy farbuję od 6 lat średnio co 1-3 miesięcy (w zależności od odcienia) i w ciągu tego okresu zużyłam kilkadziesiąt farb różnych producentów, więc mam porównanie Najczęściej decyduję się na czernie, ale żadna z dostępnych na rynku farb do włosów poza Palette nie spełniała moich wymogów - czerń wyglądała sztucznie, szybko się wypłukiwała itd. Byłam jej wierna przez ponad 2 lata aż nie pojawiła się ta farba
    Uważam, że pomysł z farbą do włosów w piance jest genialny! Nareszcie nie muszę babrać się z mieszaniem płynów na szklanym spodku i nakładaniem farby pędzelkiem. Wystarczy wrzucić wszystko do buteleczki, wytrząsnąć porządnie i naciskać 5 minut i włosy są idealnie pokryte!
    Po raz pierwszy w moim domu nie unosił się smród amoniaku, jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach
    Kolor wypłukuje się przez pierwsze 3 dni (myję włosy codziennie), a później woda i piana jest idealnie biała. Nie brudzi ręcznika po farbowaniu i umyciu włosów, kolor trzyma się u mnie nie tak jak zwykle do iluś tam myć (niestety takie mamy w Polsce FARBY TRWALE KOLORYZUJĄCE), ale chyba dożywotnio. Ubytki w kolorze widać jedynie na odrostach, kolor nie płowieje, włosy idealnie się błyszczą i po raz pierwszy od stosowania Palette, podczas farbowania nie piecze mnie skóra głowy i nie tracę później masy włosów
    Używałam i brązowej czerni i tej zwykłej, ale zdecydowanie zostanę wierna tej drugiej. Przy odcieniu brązowym było widać że to nie jest naturalny kolor moich włosów, wyglądały jak tandetna peruka, odcień był sztuczny W dodatku złapała u mnie na odrostach (naturalny kolor włosów to ciemny blond), a tam gdzie były czarne, bardzo słabo widać jakikolwiek brązowy połysk... Natomiast farba w kolorze czerni jest boska pod każdym względem
    Warto po nią sięgnąć gdy jest w rossmannowej promocji

Chcesz pochwalić Robaczywka za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Włosy farbuję już od dłuższego czasu, używałam chyba większości farb dostępnych na rynku i powiem ,że jest jedną z lepszych.

+ ma przyjemy zapach, konsystencje
    + absolutnie nie niszczy włosów, są miękkie, delikatne pięknie się układają
    + farba jest bardzo wydajna

Jedyne co jest na "nie " to właśnie kolor... mam do tego mieszane uczucia, bo niby ładny naturalny(użyłam brązowej czerni)ale odrostów nie złapał tak jak tego oczekiwałam, ale może to wina tego odcienia.Następnym razem spróbuje zwykłej czerni.

Używam tego produktu od:pierwszy raz

Chcesz pochwalić Kat2890 za czytelną i pomocną recenzję?