Powiększ La Roche Posay, Kerium DS Creme (Kojący krem do skóry łojotokowej ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień, stosowany w Łojotokowym Zapaleniu)

Zgłaszająca osoba: anna manna

Wskazany jest dla skóry z Łojotokowym Zapaleniem (widoczne łuszczenie, miejscowe zaczerwienienia). Dzięki kremowi zaczerwienienia i łuszczenia są zneutralizowane, skóra odzyskuje komfort. Naturalna bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona. Producent gwarantuje 100% redukcję objawów ŁZS po 4 tygodniowej kuracji Kerium DS Creme i kolejne 6 tygodni bez nawrotów ŁZS, po jej zakończeniu. Zwany jest "nowym Pityvalem".

Składniki aktywne: Dermobiotyk Termalny (5%, walczy z objawami Łojotokowego Zapalenia Skóry i zapobiega ich nawrotom, zwiększa naturalną barierę skóry), Piroktonian Olaminy oraz Cynk (działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i seboregulujące), lipoaminokwasy.

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum

/bw/

• Kolejny dobry produkt La Roche Posay
  • Używam kremu Redermic z La Roche Posay z retinolem, krem dobry, ale w okresie zimowym lekko złuszcza i przesusza skórę, zdecydowałam się więc zakupić ten krem by skórę uspokoić. Sprawdził się doskonale. Ładnie nawilża, niweluje zaczerwienienia, skóra jest ujednolicona. Pachnie niezwykle delikatnie, zapach nie przeszkadza podczas użytkowania. Jeden z lepszych kremów do cery lekko nadszarpniętej nieodpowiednią pielęgnacją lub warunkami atmosferycznymi. Konsystencja w sam raz, nie za lejący ani za gęsty. Jak większość kosmetyków La Roche Posay bardzo wydajny, nie trzeba nakładać na twarz 1/3 kremu żeby poczuć efekty, wystarczy odrobina. Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić velouria za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny!!
  • Kilka lat temu dotknął mnie problem łojotokowego zapalenia skóry na twarzy, Chodziłam z tym do dermatologów i dostawałam ciągle jakieś sterydy które pomagały jedynie na chwilę a skóra ciągle piekła i się łuszczyła niemiłosiernie. W końcu trafiłam na kerium ds i zaczęłam regularnie stosować. O dziwo pomogło!! Obecnie używam chyba 5 opakowania (już teraz nie cały czas ale jak mi się przypomni) bo ciągle boję się powrotu łzs. Krem ma fajną konsystencję, ładnie nawilża, jest bardzo wydajny- opakowanie starcza mi juz teraz na rok. Niweluje u mnie wszelkie zaczerwienienia i łuszczące się skórki. Pewnie będę kupować tak długo jak będą go produkować

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić FleurDeCerisier za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kupiłam go aby zmniejszyć nieco łojotok. Mam mieszane uczucia.
    Plusy:
    zmniejsza zaczerwienienia, ale nie likwiduje ich całkowicie. Ogranicza łojotok. Jest bardzo wydajny i dobrze dostępny.
    Lekka konsystencja, nadaje się pod filtr.

Minusy: przy długotrwałym codziennym stosowaniu podsusza skórę i jestem daleka od stwierdzenia, że "bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona". Mógłby choć trochę nawilżać. Ma nieco męski zapach. Opakowanie jest nieprzezroczyste- nie widać zużycia i bardzo trudno jest je otworzyć, aby wydobyć resztki kosmetyku.

Używam tego produktu od: w trakcie, już prawie nic nie zostało
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji.
  • Mówię NIE, gdyż:
    - skóra po nim robi się nieprzyjemnie tłusta,
    - nie pomaga w zwalczaniu trądziku,
    - niestety nie niweluje zaczerwienień i przebarwień..

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Ten krem potrafił zaleczać objawy ŁZS jak żaden inny. Borykam się z tym problemem od jakiegoś czasu i chyba żaden z używanych przeze mnie kremów nie dawał tak dobrych efektów jak ten. Ma ładny zapach, likwiduje w znacznym stopniu swędzenie, sukcesywnie znikają plamy i choć wracają nowe, to regularne stosowanie kremu potrafi problem ''zaleczyć'' - celowo używam tego słowa, gdyż jest to kosmetyk, a nie lek. Efekty są naprawdę zdumiewające, bo nie spodziewałam się aż tak dobrych, zrezygnowana po rozczarowaniach przez inne kosmetyki. Cena jest dość wysoka, ale mi tubka starczyła na dość długi czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje największe kosmetyczne rozczarowanie
  • Od jakiegoś czasu borykam się z łojotokowym zapaleniem skóry. Jak już uda mi się to podleczyć to po około roku wraca. Ten krem wraz z żelem do mycia twarzy tej samej firmy zalecił mi dermatolog. Myślę sobie: kurde, kupa kasy, no ale taka znana firma, w internetach piszą, że cudo - może warto spróbować. Wydałam prawie stówę w aptece i zaczęłam stosowanie, najpierw 2 razy dziennie, później już tylko na noc, bo na dzień się krem nie nadawał.
    Używałam kremu ponad 3 miesiące, czyli tyle, na ile starczyła tubka. Przez ten czas moje OBJAWY NASILIŁY SIĘ. Było mi szkoda wydanej kasy, bo krem niczym nie różnił się od tych po 10-20 zł, których próbowałam wcześniej, efekt przeciwny do oczekiwanego. Tylko kogo się słuchać jak nie lekarza?

Używam tego produktu od: 3,5 miesiące

Chcesz pochwalić Ancyk Ancyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Krem kupiłam zachęcona namowami znajomej kosmetyczki - mam z jednej strony problem z przetłuszczającą się cerą, a z drugiej - kłopoty z jej nawilżeniem, często pojawiają się suche plamy i podrażnienia.
    Krem jest lekki, nie zostawia tłustej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Nie wywołuje podrażnień. Jego zapach mnie akurat odpowiada, ale jest dość specyficzny, raczej "męski".
    Generalnie jego używanie było dość przyjemne, ale nie spełnił swojej zasadniczej funkcji, tj. nie pomógł mi uporać się z podrażnieniami i przesuszającym się naskórkiem. Więcej go nie kupię, bo moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.
    Poza ceną, jego ogromnym minusem jest opakowanie - z bardzo sztywnego plastiku, przez co ciężko wydobyć resztki produktu. Pojemność też nieco mniejsza niż standardowo w kremach do twarzy - 40 ml.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny krem do skóry łojotokowej
  • Mam 34 lata, od okresu dojrzewania cierpię na trądzik a od 7-8 lat na ŁZS. Zanim przystąpię do oceny kremu, chcę zwrócić uwagę, że jest on przeznaczony przede wszystkim dla cery z ŁZS i jego skład ma na celu usuwanie nieestetycznych, swędzących plam. Nie jest on lekiem na łojotok, bo ten typ zaburzeń jest w dużej mierze związany z naszą genetyką a ta z hormonami i właściwościami naszej cery. Istotą leczenia trądziku jest identyfikacja jego żródła (hormony, infekcje). Ja osobiście cierpię na zaburzenia hormonalne, które kontroluję tabletkami antykoncepcyjnymi i z doświadczenia wiem, że ich odstawienie jest związane z powrotem zaburzeń. Na pewno nie są tak spektakularne jak w okresie dojrzewania, ale będą mi towarzyszyć przynajmniej do menopauzy;-)

Krem jest bardzo dobry, świetnie sobie radzi z objawami ŁZS zapobiegając ich nawrotom. Pomaga też na drobne krostki i zaskórniki - pory wydają się po nim być oczyszczone i zwężone. Nie zapobiega większym ropnym zmianom, ale jego zaletą jest to, że łagodzi zaczerwienienia towarzyszące gojącym się lub rozdrapanym krostom.

Ogólnie dobry krem, warty swojej ceny. POLECAM dla osób z cerą mieszaną z ŁZS, pomoże na drobne zmiany trądzikowe. Jego dodatkową zaletą jest wydajność, która rekompensuje wysoką cenę.

Edycja: Po kilku miesiącach stosowania jestem jeszcze bardziej przekonana do tego kremu. Obecnie stosuję delikatny żel do mycia twarzy i tonik Normacne firmy Dermedic, wieczorem nakładam potem serum Teen Derm K Isis Pharma a rano stosuję ten krem na dzień. Przestały mi właściwie wyskakiwać krosty, zaskórniki, zwłaszcza na brodzie są zdecydowanie mniej uciążliwe, nie ma właściwie czego wyciskać. Cera się rozjaśniła a plamy łojotokowe się nie pojawiają. Polecam taki zestaw do stosowania dla cery dojrzałej mieszanej borykającej się z trądzikiem oraz łojotokowym zapaleniem skóry.

Używam tego produktu od: od paru lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 40 ml

Chcesz pochwalić nrapapce za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak
  • jestem bardzo zadowolona z tego kremu.Mam cere łojotokową,zaczerwienione policzki,nos,broda,świecąca sie strefa T.
    zalety:
    -łagodzi zaczerwienienia,po dłuższym stosowaniu są wręcz minimalnie widoczne
    -nie zapycha
    -super się rozprowadza ,konsystencja taka kremowo -żelowa
    -twarz jest ukojona,wypoczeta
    -napewno normalizuje wydzielanie łoju,bo ze mnie tłuszcz sie lał ciurkiem a teraz jakby go mniej

wady:
    -cena ,mógłby być troszke tańszy
    -drobne krostki wyleczy ale wielkie pryszcze już nie

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić viola_27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to skuteczne lekarstwo na trądzik różowaty
  • Miałam ostre początki trądziku różowatego.Lekarz dermatolog stwierdził nawet zmiany na powiekach.Okuliści nie poznali przyczyn ciągłego łzawienia,pieczenia itd.
    Pierwszym lekiem na zmiany na twarzy był właśnie Kerium DS.Do tego początkowo inne leki dermatologiczne.Dziś pozostał tylko ten krem i twarz,mimo wieku / jestem po 50tce/ jest w dobrej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: ok. pięciu tubek - dokładnie nie pamiętam.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić elizka54 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij