Powiększ La Roche Posay, Kerium DS Creme (Kojący krem do skóry łojotokowej ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień, stosowany w Łojotokowym Zapaleniu)

Zgłaszająca osoba: anna manna

Wskazany jest dla skóry z Łojotokowym Zapaleniem (widoczne łuszczenie, miejscowe zaczerwienienia). Dzięki kremowi zaczerwienienia i łuszczenia są zneutralizowane, skóra odzyskuje komfort. Naturalna bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona. Producent gwarantuje 100% redukcję objawów ŁZS po 4 tygodniowej kuracji Kerium DS Creme i kolejne 6 tygodni bez nawrotów ŁZS, po jej zakończeniu. Zwany jest "nowym Pityvalem".

Składniki aktywne: Dermobiotyk Termalny (5%, walczy z objawami Łojotokowego Zapalenia Skóry i zapobiega ich nawrotom, zwiększa naturalną barierę skóry), Piroktonian Olaminy oraz Cynk (działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i seboregulujące), lipoaminokwasy.

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum

/bw/

• Działa tak dobrze, jak maść sterydowa na receptę
  • Mam problemy z zapaleniem skóry i do tej pory nic oprócz maści na receptę nie działało. A z racji tego, że nie można nadużywać maści sterydowych na twarzy, to szukam i szukam czegoś, co będzie działało - do tej pory wszystko było o kant d*py potłuc.
    Używam od tygodnia i wszystkie łuszczenia skóry poszły w niepamięć, zaczerwienienia znikają i już są prawie niewidoczne. Wg mnie naprawdę ekstra!
    Plusem jest też to, że jest taki hmm... śliski, mokry, nie trzeba nakładać go za wiele (a opakowanie jest naprawdę malutkie i nie jest najtańszy)

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić pepsi_cola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Ten krem potrafił zaleczać objawy ŁZS jak żaden inny. Borykam się z tym problemem od jakiegoś czasu i chyba żaden z używanych przeze mnie kremów nie dawał tak dobrych efektów jak ten. Ma ładny zapach, likwiduje w znacznym stopniu swędzenie, sukcesywnie znikają plamy i choć wracają nowe, to regularne stosowanie kremu potrafi problem ''zaleczyć'' - celowo używam tego słowa, gdyż jest to kosmetyk, a nie lek. Efekty są naprawdę zdumiewające, bo nie spodziewałam się aż tak dobrych, zrezygnowana po rozczarowaniach przez inne kosmetyki. Cena jest dość wysoka, ale mi tubka starczyła na dość długi czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje największe kosmetyczne rozczarowanie
  • Od jakiegoś czasu borykam się z łojotokowym zapaleniem skóry. Jak już uda mi się to podleczyć to po około roku wraca. Ten krem wraz z żelem do mycia twarzy tej samej firmy zalecił mi dermatolog. Myślę sobie: kurde, kupa kasy, no ale taka znana firma, w internetach piszą, że cudo - może warto spróbować. Wydałam prawie stówę w aptece i zaczęłam stosowanie, najpierw 2 razy dziennie, później już tylko na noc, bo na dzień się krem nie nadawał.
    Używałam kremu ponad 3 miesiące, czyli tyle, na ile starczyła tubka. Przez ten czas moje OBJAWY NASILIŁY SIĘ. Było mi szkoda wydanej kasy, bo krem niczym nie różnił się od tych po 10-20 zł, których próbowałam wcześniej, efekt przeciwny do oczekiwanego. Tylko kogo się słuchać jak nie lekarza?

Używam tego produktu od: 3,5 miesiące

Chcesz pochwalić Ancyk Ancyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt warty swojej ceny
  • Przepisał mi go alergolog, miałem łuszczącą i swędzącą skórę na powiekach, zdziałał błyskawicznie. Świetnie sprawdza się na jakiekolwiek swędzące zaczerwienienia na skórę. Polecam

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Chcesz pochwalić Barrel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Krem kupiłam zachęcona namowami znajomej kosmetyczki - mam z jednej strony problem z przetłuszczającą się cerą, a z drugiej - kłopoty z jej nawilżeniem, często pojawiają się suche plamy i podrażnienia.
    Krem jest lekki, nie zostawia tłustej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Nie wywołuje podrażnień. Jego zapach mnie akurat odpowiada, ale jest dość specyficzny, raczej "męski".
    Generalnie jego używanie było dość przyjemne, ale nie spełnił swojej zasadniczej funkcji, tj. nie pomógł mi uporać się z podrażnieniami i przesuszającym się naskórkiem. Więcej go nie kupię, bo moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.
    Poza ceną, jego ogromnym minusem jest opakowanie - z bardzo sztywnego plastiku, przez co ciężko wydobyć resztki produktu. Pojemność też nieco mniejsza niż standardowo w kremach do twarzy - 40 ml.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny krem do skóry łojotokowej
  • Mam 34 lata, od okresu dojrzewania cierpię na trądzik a od 7-8 lat na ŁZS. Zanim przystąpię do oceny kremu, chcę zwrócić uwagę, że jest on przeznaczony przede wszystkim dla cery z ŁZS i jego skład ma na celu usuwanie nieestetycznych, swędzących plam. Nie jest on lekiem na łojotok, bo ten typ zaburzeń jest w dużej mierze związany z naszą genetyką a ta z hormonami i właściwościami naszej cery. Istotą leczenia trądziku jest identyfikacja jego żródła (hormony, infekcje). Ja osobiście cierpię na zaburzenia hormonalne, które kontroluję tabletkami antykoncepcyjnymi i z doświadczenia wiem, że ich odstawienie jest związane z powrotem zaburzeń. Na pewno nie są tak spektakularne jak w okresie dojrzewania, ale będą mi towarzyszyć przynajmniej do menopauzy;-)

Krem jest bardzo dobry, świetnie sobie radzi z objawami ŁZS zapobiegając ich nawrotom. Pomaga też na drobne krostki i zaskórniki - pory wydają się po nim być oczyszczone i zwężone. Nie zapobiega większym ropnym zmianom, ale jego zaletą jest to, że łagodzi zaczerwienienia towarzyszące gojącym się lub rozdrapanym krostom.

Ogólnie dobry krem, warty swojej ceny. POLECAM dla osób z cerą mieszaną z ŁZS, pomoże na drobne zmiany trądzikowe. Jego dodatkową zaletą jest wydajność, która rekompensuje wysoką cenę.

Edycja: Po kilku miesiącach stosowania jestem jeszcze bardziej przekonana do tego kremu. Obecnie stosuję delikatny żel do mycia twarzy i tonik Normacne firmy Dermedic, wieczorem nakładam potem serum Teen Derm K Isis Pharma a rano stosuję ten krem na dzień. Przestały mi właściwie wyskakiwać krosty, zaskórniki, zwłaszcza na brodzie są zdecydowanie mniej uciążliwe, nie ma właściwie czego wyciskać. Cera się rozjaśniła a plamy łojotokowe się nie pojawiają. Polecam taki zestaw do stosowania dla cery dojrzałej mieszanej borykającej się z trądzikiem oraz łojotokowym zapaleniem skóry.

Używam tego produktu od: od paru lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 40 ml

Chcesz pochwalić nrapapce za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak
  • jestem bardzo zadowolona z tego kremu.Mam cere łojotokową,zaczerwienione policzki,nos,broda,świecąca sie strefa T.
    zalety:
    -łagodzi zaczerwienienia,po dłuższym stosowaniu są wręcz minimalnie widoczne
    -nie zapycha
    -super się rozprowadza ,konsystencja taka kremowo -żelowa
    -twarz jest ukojona,wypoczeta
    -napewno normalizuje wydzielanie łoju,bo ze mnie tłuszcz sie lał ciurkiem a teraz jakby go mniej

wady:
    -cena ,mógłby być troszke tańszy
    -drobne krostki wyleczy ale wielkie pryszcze już nie

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić viola_27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to skuteczne lekarstwo na trądzik różowaty
  • Miałam ostre początki trądziku różowatego.Lekarz dermatolog stwierdził nawet zmiany na powiekach.Okuliści nie poznali przyczyn ciągłego łzawienia,pieczenia itd.
    Pierwszym lekiem na zmiany na twarzy był właśnie Kerium DS.Do tego początkowo inne leki dermatologiczne.Dziś pozostał tylko ten krem i twarz,mimo wieku / jestem po 50tce/ jest w dobrej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: ok. pięciu tubek - dokładnie nie pamiętam.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić elizka54 za czytelną i pomocną recenzję?
  • magiczne cudo
  • Ten krem jest jakiś magiczny. Dostałam dwie próbki tego kremu, jedna po 3 ml. Miałam suchą skórę pod oczami, płaty wręcz schodziły. Mam wrażliwą skórę, więc od razu miałam zaczerwienienia na policzkach. Nałożyłam trochę tego kremu wieczorem przed pójściem spać. Obudziłam się rano a tam nic żadnego płatka odchodzącego, skóra aksamitna, gładka, koloryt wyrównany Byłam w szoku.

Jak dla mnie bomba. Idę dziś kupić pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: dwie próbki, jedna po 3ml

Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Długo szukałam kremu na dzień, po którym moja twarz nie będzie się świecić jak latarnia. Nie zależało mi na mocnym nawilżeniu - po prostu chciałam mieć z rana coś na twarzy,co w jakimś stopniu ją ochroni i minimalnie nawilży.
    Skóra po nim jest gładka i delikatna, nie stanowi problemu przy nakładaniu podkładu.
    Zapach nie jest przyjemny,ale dla mnie to kwestia drugoplanowa jeśli kosmetyk ma dobre działanie.
    Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedna próbka, w trakcie 1szego opakowania

Chcesz pochwalić kaskaa11_11 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij