Pędzel do podkładu H51, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H51, Hakuro

Zgłaszająca osoba: Bombolinka

Bardzo gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.

Cena: 36zł
/s/

• Tak
  • Dzięki niemu odkryłam zupełnie nowy wymiar makijażu. Podkład wygląda przepięknie.

Świetnie radzi sobie z nakładaniem podkładu
    Nie zostawia smug
    przyjemne, gęste włosie, które nie wypada
    cena

Niestety mój ma tendencję do robienia się plamki na środku, już przestałam z tym walczyć, bo jeszcze go zepsuję, ale jak się zepsuje, to nie wiem czy go kupię po raz drugi

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JaJendza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry pędzel
  • PLUSY:
    - pędzel jest dobrze wykonany
    - włosie nie wypada i nie odkształca się ; jest miękkie i gęste
    - dobrze rozprowadza podkład, pozostawia dosyć naturalny efekt

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Witam, pędzel użytkuję już prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Używam go codziennie do nakładania podkładu płynnego i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Jest miękki, bardzo zbity, nie podrażnia skóry, daje naturalny efekt. Po tak długim czasie użytkowania od jakiś 2 miesięcy zauważyłam ze po praniu pędzel zaczyna gubić włoski po zewnętrznej stronie. Mam zamiar "styrać" go do końca i zakupić ponownie taki sam. Zachęcam do zakupu, solidny pędzel a cena nie jest wygórowana.

Chcesz pochwalić wetunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość, ale nie spełnił oczekiwań
  • Pędzli Hakuro używam od trzech lat, w mojej skromnej kolekcji jest ich 5. Od samego początku mam H50 i pędzel do różu, z których jestem bardzo zadowolona i dlatego zdecydowałam się na kolejne 3 pędzle.

Niestety H51 u mnie się nie sprawdził. Będę go porównywać do H50, który jest moim ulubionym pędzlem do podkładu (mam starą wersję, z dłuższym włosiem).

Na plus: pędzel jest bardzo dobrze wykonany, od roku nie zgubił ani jednego włoska, mimo iż jest dość często myty. Napis się starł, ale to bez znaczenia. Włosie jest mięciutkie, nie drapie i za to pędzle ma u mnie 2,5 gwiazdki.

Jednak pomimo dobrego wykonania, włosie jest zbyt krótkie i zbite, co bardzo przeszkadza mi w nałożeniu podkładu mineralnego. Pozostawia plamy, mam wrażenie , że ściera filtr, który zawsze stosuję pod podkład, więc nie ma mowy o zachowaniu przyzwoitej ochrony. Nie mam tego problemu przy H50, który jest również bardzo gęsty, ale włosie nie jest tak zbite, przez co mogę delikatniej nakładać minerały. Czasami próbuję nakładać podkład tym pędzlem na zwykły krem nawilżający, jest lepiej, ale i tak nie do końca odpowiada mi efekt końcowy.

Podsumowując, H51 używam jedynie gdy H50 nie zdążył wyschnąć po myciu, więc teraz coraz rzadziej.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić MilkyQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetnie zbite włosie
  • Sama firma Hakuro cieszy się u mnie dużym powodzeniem.
    Pędzel do podkładu jest u mnie ostatnio niezbędnikiem
    H51 podoba mi się bardzo ze względu na swój kształt - dzięki niemu mogę uzyskać lepsze krycie podkładu (ruch tzw. stemplujący). Mam wrażenie, że wtedy podkład lepiej "stapia się" z moją cerą i dłużej wytrzymuje na twarzy.
    Nie mam wrażenia marnowania się podkładu, wydaje mi się, że zużycie jest tylko minimalnie większe.
    Super się go czyści, nie myję go za każdym razem (leniuszek) a i tak potrafię go doczyścić do stopnia prawie, że perfekcyjnego
    Mimo dobrze zbitego włosia, które się nie odkształca!, szybko schnie.
    Całość pędzla wygląda bardzo schludnie i elegancko
    Miłe, przyjemne w dotyku włosie, które nie drapie twarzy.
    Dobrze radzi sobie z lekkimi, jak i tymi bardziej gęstymi podkładami.
    Cena przyzwoita, jak za takiej jakości pędzel, który posłuży nam dobrych kilka lat
    Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić amelija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Pędzel nieduży, łatwo operuje się nim. Cena na prawdę kożystna w stosunku do jakości. Włosie nie wypada, łatwo czyści się go i nie traci swojego kształtu.
    Jedyny minus to mógłby mieć krótszą rączkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić alonka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna skóra w kilka minut!
  • Cudowny pędzel, dzięki niemu podkład nałożony nawet bardzo szybko wygląda pięknie! stapia się ze skórą. No po prostu mój ulubieniec

Plusy:
    + rozmiar pędzla
    +miękkie włosie
    +nie odkształca się po myciu
    +nie gubi włosia mimo że myje go bardzo często mam bzika na punkcie czystości moich pędzli
    +łatwo się domywa
    +łatwy w aplikacji, pięknie rozprowadza podkład
    +cena w stosunku do jakości
    Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić IronyReality za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny pędzel
  • +Super rozprowadza podkład, nie tworzy smug
    +makijaż nakładany tym pędzlem utrzymuje się dłużej
    +miękkie włosie
    +bardzo gęste, zbite włosie, które nie odkształca się i nie gubi
    +łatwa nakłada się nim podkład
    +bardzo dobra jakość i niska cena

-ciężko go doprać
    -dostępny tylko online
    -napisy się szybko ścierają

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy pedzel

Chcesz pochwalić asiaq9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Pędzlem bardzo wygodnie się operuje. Nałożony nim podkład wygląda pięknie i świetnie stapia się z cerą!

Zalety:
    +uniwersalny rozmiar pędzla
    +miękkie, przyjemne w dotyku włosie
    +nie drapie skóry
    +nie odkształca się po myciu
    +nie gubi włosia
    +nie puszcza farby z włosia podczas mycia
    +włosie się nie odbarwia
    +nakłada podkład równą warstwą
    +gęste włosie (potęguje krycie podkładu)
    +ładna, porządnie wykonana rączka

Wady:
    -trochę ciężko dokładnie wyczyścić pedzel, trzeba spedzić dłuższą chwilę na myciu go

Pędzlem można wklepać produkt w twarz ruchem stęplującym (zapewni to lepsze krycie), lub rozetrzeć kolistymi ruchami. Pędzel rozprowadza kosmetyk idealnie "wciskając" go w skórę, nie powoduje powstawania plam i zacieków, łatwo zaaplikować produkt na twarz równomierną warstwą.

Do czyszczenia dobrze sprawdza się delikatne mydło w kostce, o które zwilżonym pedzlem delikatnie pocieramy ruchem podobnym do tego, jakim używamy pędzla do twarzy. Potem wystarczy kilka razy przejechać włosiem po rogu mydełka, co umozliwi staranne wymycie pozostałości kosmetyku z wnetrza włosia.

Używam tego produktu od: rok

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny stempelek!
  • O pędzlach "Hakuro" dowiedziałam się z blogsfery. Opinie były bardzo pozytywne, więc poprosiłam Gwiazdora o ten i 3 inne pędzle.

Zamówienie od producenta dotarło w tempie ekspresowym. Znalazły się w nim: H22, H51, H52 i H60. Wszystkie zachwyciły mnie miękkością włosia, bo przed nimi miałam do czynienia z "chińskimi" pędzlami ze sklepów "wszystko za 5 złotych".

Przez długi czas nie używałam podkładów. Za każdym razem wydawało mi się, że mam "tapetę" na twarzy nawet, gdy nałożyłam naprawdę niewiele produktu. Później ten pogląd się zmienił, a ja nie chciałam babrać paluszków w fluidach.

Pędzlem nakładałam zarówno podkłady bardzo wodniste (Maybelline Affinimat) oraz te gęściejsze (Catrice, All Matt Plus). W obu przypadkach fluid nałożyłam naprawdę szybko. Technika stemplowania przedłużyła trwałość podkładu. Krycie było także mocniejsze, jednak osobiście wolę lżejsze podkłady niż "efekt maski". Kosmetyk nałożony tym pędzlem spokojnie wytrzymywał na mojej mieszanej cerze cały dzień, aż do wieczornego demakijażu.

Mycie pędzla jest także przyjemną czynnością. Syntetyczne włosie umyte w szamponie Alterry pozostaje miękkie i nie wypada. Przez to, że jest mocno zbity - schnie całą noc. Rano jest ponownie gotowy do użycia.

Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla. Myślę, że posłuży mi jeszcze bardzo długo.

Używam tego produktu od: 24 grudnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy, w trakcie

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?