Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

podrażniona
płyny
ochronne, odświeżające, łagodzące
płyn

Genialny

Po stosowaniu wielu róznych płynów do higieny intymnej, dochodze do wniosku, że jedynie Lactacyd jest stworzony do tego celu. Nie uczula, ładnie pachnie, odświeża i poprawia moje odczucia w swerach intymnych. To jest to czego nie może zabraknąć w mojej łazience.
\\nPOLECAM! :)

Niezastąpiony

Używam go od lat. Kilka razy próbowałam produktów innych marek ale zawsze kończyło się źle i wracałam po ten żel. Co tu dużo pisać, jest delikatny i spełnia swoją funkcję :)

lubię ten żel

przede wszystkim dlatego że nigdy nie miałam po nim problemów. jeżeli chodzi o ph to u mnie wszystko jest w porządku. jeżeli chodzi o oczyszczanie to higienę wszystko jest super. duży plus że nic nie szczypie, jest delikatny i bardzo wydajny. od dawna używam i wracam do niego jak tylko się kończy. czasem próbuję innych płynów ale do tego wracam często.

Bardzo dobry produkt

Od zawsze miałam problem z suchością w tych miejscach a od kiedy stosuję tą emulsję problemy się skończyły . Ten produkt jest naprawdę delikatny ale dobrze nawilża , nie powoduje podrażnień ani uczucia swędzenia , bardzo dobrze i dokładnie oczyszcza oraz zapobiega powstawaniu infekcji intymnych . Ta emulsja jest bardzo łatwo dostępna , posiada wygodny aplikator w postaci pompki , wystarczy niewielka ilość produktu do pielęgnacji dlatego opakowanie jest wydajne , można go kupić w bardzo dobrej cenie.

Nie zrobił mi krzywdy, ale wolę inne specyfiki

Ta emulsja ma dość małą pojemność. W jej cenie jestem w stanie kupić inne równie dobre (większe) myjadła do sfer intymnych.
Czy mnie podrażniła? Nie.
Czy załagodziła podrażnienia? Nie, ale dość dobrze odświeża.
Na plus zapach - wg mnie jest delikatny. Nie irytuje.
Opakowanie bez wad - pompka działa bez problemu.
Generalnie nie wiem czy kupiłabym go ponownie. To taki żel, gdy już coś musisz kupić na szybko (przynajmniej u mnie).

Często kupuję

Emulsja do higieny intymnej nie podrażnia, pielęgnuje, ma gęstą konsystencję i jest wydajna. Dobrze się pieni i nie ma problemu ze spłukiwaniem, nie wysusza. Efekty stosowania i wygodna butelka z pompką sprawia, że często ją kupuję.

Niezawodny

Lactacyd Femina Emulsja do higieny intymnej to dla mnie niezawodny produkt. Jego delikatna formuła nie tylko utrzymuje naturalne pH, ale także przynosi uczucie świeżości i komfortu. Stosuję go regularnie, a skóra pozostaje nawilżona, bez podrażnień. Opakowanie jest wygodne, a emulsja łatwa w użyciu. To produkt, który spełnia moje oczekiwania co do higieny intymnej, oferując skuteczną ochronę jakiej oczekuję

Mój ulubieniec

Właśnie sobie uświadomiłam, że używam tej emulsji od kilkunastu lat z niewielkimi przerwami, to chyba najlepsza rekomendacja :) Kupuję opakowanie z pompką dla łatwiejszej aplikacji, ma kremową konsystencję, dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Starcza na jakieś 2 miesiące, na promocji można kupić w dobrej cenie. U mnie nie powoduje pieczenia, nie podrażnia. Czasem zmieniam na inny, żeby przetestować nowości ale lactacyd to jednak u mnie nr 1

Klasyk - muszę go zawsze mieć - nie podrażnia.

Wygodny w dozowaniu, kremowy, konsystencja dość gęsta, świetnie się pieni, dobrze myje i pielęgnuje miejsca intymne. Zawsze do niego wracam. Kosmetyk delikatnie pachnie. Nie uczula, nie podrażnia skóry miejsc intymnych. Wydajny.

Delikatny kosmetyk czyli taki jak powinien być...

Płyn Lactacyd Femina zakupiłam w dosyć sporej promocji w Rossmanie, do tej pory byłam fanką innej marki ale dlaczego nie spróbować czegoś innego :)

Płyn zamknięty jest w małej butelce z pompką. Butelka w kolorach bieli i pomarańczowego. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się, dozuje dobrze. Na opakowaniu znajdziemy informacje o składzie oraz jakie ma zastosowanie wspomniany kosmetyk.

Konsystencja jest kremowa, dosyć lejącą ale dobrze się pieni. Zapach bardzo słabo wyczuwalny ale w tym przypadku niekoniecznie płyn musi pachnieć... oczyszcza dobrze, nie podrażnia, nie uczula. W sumie czego chcieć więcej? Spełnia swoje zadanie. Pozostawia uczucie komfortu i odświeżenia. Jest wydajny, wystarczył mi na ok. 2 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Podsumowując to dobry, delikatny kosmetyk. W promocji cena jest jak najbardziej akceptowalna, zapłaciłam coś ok 9 zł.

U nas się sprawdza

Kosmetyk/ Emulsja do higieny intymnej utrzymuje naturalną florę bakteryjną, jest delikatny, nie uczula i nie podrażnia wrażliwej skóry. Kosmetyk kremowy, dobrze się pieni, chroni skórę skórę, pomaga w utrzymaniu zdrowia miejsc intymnych. Ten płyn używamy razem - matka i córka i idealnie sprawdza się u nas, kobiet w różnym wieku. Wygodna butelka z dozownikiem.

LUBIĘ GO

To jest jeden z moich ulubionych płynów do higieny intymnej. Stosowałam różne i tańszych firm.
Tylko ten sprawdził się u mnie.
Nie podrażnia mnie sprawia, że nie mam problemów z infekcjami okolic intymnych o to właśnie chodzi.
przy innych tańszych płynach nie zauważyłam takiego działania.
Jest bardzo wydajny starcza na jakiś czas.
Polecam serdecznie.
dostępny prawie w każdej drogerii.

Podrażnia i ma ostry zapach

Może mam delikatne te miejsca, ale używałam tańszych płynów do higieny intymnej i nic mi nie było. Ten płyn ma ostry zapach, który mi przeszkadza. Po umyciu wystąpiło u mnie pieczenie. Używam do mycia rąk. Jeszcze wadą są psujące się pompki.