Paese, Liner w pisaku

Powiększ Paese, Liner w pisaku

Zgłaszająca osoba: spray

Jest bardzo trwały, wydajny i łatwy do nałożenia. Pozostawia wyrazistą, głęboką i trwałą kreskę, przez co doskonale podkreśla oczy. Utrzymuje się przez cały dzień bez zbędnych poprawek. Nie rozmazuje się. Zawarty w formule d-panthenol działa łagodząco, nawilżająco, regenerująco i przeciwzapalnie, a obecność w recepturze gliceryny dodatkowo zapobiega utracie wody z naskórka.

Eyeliner jest dostępny w trzech odcieniach - czarnym, brązowym i grafitowym.

Cena: 18zł
/s/

• lipa
  • Niestety jak bardzo lubie produkty Paese tak eyliner to totalny niewypal. Największe zastrzeżenie mam do jego wodoodporności, gdyż na tym mi bardzo zależało i dlatego go zakupiłam. Jakież było moje zdziwienie kiedy paskudnie się rozmazal pod wpływem kropli wody, a innym razem gdy oko mi załzawiło wyglądałam jak panda!! Eyliner po usunięciu z powieki pozostawia filoetową smugę. Ja posiadam kolor brązowy ktory zaraz po namalowaniu ciemnieje i przypomina bardziej czarny niż brązowy kolor ehhhh Generalnie to same negatywy pozatym że dzięki temu że jest w pisaku to precyzyjnie mozna namalować nim kreskę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić pluszaczek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do niczego
  • Bardzo lubię cienie firmy paese, więc postanowiłam zakupić także liner, spodobała mi się forma mazaka. Niestety wygląda dobrze, ale nie sprawdza się. Po pierwsze nakładanie. Końcówka jest dobra, z łatwością i bardzo precyzyjnie można namalować kreskę dowolnej grubości. Ale co z tego, skoro żeby produkt wydostał się z wnętrza pisaka trzeba go tak mocno przycisnąć do powieki, że grozi to utratą gałki ocznej.
    Gdy wreszcie udało mi się namalować kreski, wyszłam z domu zadowolona, że przynajmniej mam makijaż na cały dzień. Ale nic z tego. Po powrocie (minęło około 2h) nie było ANI ŚLADU kresek na moim oku. Na nic moja męczarnia. NIE POLECAM- PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO!!! A zapłaciłam 27 złotych! Używam tego produktu od: Użylam kilka razy, niestety musiał pójść w kątIlość zużytych opakowań: kupilam jedno ale użyłam kilka razy i nigdy więcej po niego nie sięgnę

Chcesz pochwalić maniuszka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale tylko jako pierwszy eyeliner
  • Zalety:
    - trwałość! po dwóch latach od zakupu działał jak świeży
    - nie rozmazuje się

Wady:
    - z końcówki wyłażą włoski (jak z pisaka szkolnego), co widać na linii na powiece (malutkie niezamierzone esy-floresy)
    - nieprecyzyjny
    - daje blady kolor

Zaletowady:
    - jego wady nauczyły mnie cierpliwości do eyelinerów teraz każdy jest dla mnie do użycia; z drugiej strony kogoś innego mogłyby na stałe zniechęcić do eyelinerów

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula
  • Zakupiłam brązowy deepliner i żałuję, po kilku malowaniach musiałam go oddać.

+ łatwa aplikacja, coś innego niż typowy eyeliner
    + ciekawy wybór kolorów

- uczula!! Jakaś tragedia, moje oczy po nim były napuchnięte i czerwone oraz piekły mnie, więc podziękowałam po kilku użyciach
    - niezbyt napigmentowany i trzeba było wielokrotnie go użyć w jednym miejscu
    - odbija się na powiece
    - słabo dostępny, bo tylko przez Internet albo na stoisku, których jest niewiele w Polsce

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: kilka dni

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał.
  • Tak jak inne wizażanki, nie jestem zachwycona tym eyelinerem. Jest to mój pierwszy produkt tego typu w mazaku, zawsze używałam płynnych eyelinerów, więc sądzę, że wprawę w malowaniu się nimi mam, a z tym jest mi niestety trudno. Bardzo ciężko zrobić nim estetyczną, prostą kreskę. Na prawdę ciężko. Pisak jakby nie chce współgrać z powieką Kolor (mam odcień ciemnego fioletu) jest słaby, trzeba więc poprawiać. Moim zdaniem pisak jest trwały, przetrwał cały dzień na powiekach, jednak bardzo trudno go zmyć, zabarwia na fioletowo powiekę, ciężko się tej kreski pozbyć, okropność. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja go lubię
  • A dla mnie jest w porządku, łatwo się nakłada, a efekt jest subtelny i delikatny, taki jak lubię na co dzień. Amatorkom mocnego makijażu może nie przypaść do gustu.
    \nNie podrażnia, łatwo się zmywa, jednakże odejmuję gwiazdkę za trwałość, a raczej nietrwałość Wytrzymuje parę godzin, jeśli nie dotyka się oka, ale na pewno nie jest wodoodporny i super trwały jak obiecuje producent.

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód.
  • Kupiłam ten produkt nie tylko ze względu na moje pozytywne nastawienie do kosmetyków Paese, ale głównie to zakupu skłoniła mnie (bardzo sympatyczna zresztą) przedstawicielka tej firmy, na którą akurat się natknęłam.

Nigdy wcześniej nie używałam eyelinerów w mazakach, więc uznałam, że czemu nie? warto spróbować!

Okazuje się, ze APLIKACJA produktu jest bardzo niewygodna. Możliwe, że po prostu przez moje wieloletnie przyzwyczajenie do płynnych linerów, nakładanie mazakiem jest dla mnie bardzo niewygodne. Mimo wszystko nie powinno być tak, że ostry czubek do cienkich kresek prawie w ogóle nie zostawia koloru, więc trzeba się długo męczyć manewrując grupą częścią pędzla, żeby ładnie zakończyć kreskę! Już dawno aplikacja nie sprawiała mi tylu kłopotów!

KOLOR również jest niezbyt intensywny (posiadam czarny egzemplarz) i bardzo niejednolity.

ŚCIERALNOŚĆ bardzo duża. Kupując go, pytałam przedstawicielkę o trwałość, ponieważ jest to dla mnie bardzo istotna rzecz w eyelinerach. Pani zapewniła mnie jednak, że kolorek bardzo ładnie trzyma się na oku, nie rozciera się i na dodatek jest wodoodporny... U mnie jednak jest całkiem inaczej, po kilku godzinach chodzę jak wielka, niewyspana panda. Niewiele trzeba, żeby się bardzo rozmazać!

CENA wcale nie jest atrakcyjna. 22 zł. Wielokrotnie miałam o wiele tańsze eyelinery i żadnym nie byłam tak rozczerowana, i żaden nie działał mi tak na nerwy jak ten !

Nie mam pojęcia, skąd tyle pozytywnych opinii! Mam nadzieję, że po prostu trafiłam na jakąś wadliwą serię.. w każdym razie :

Nie polecam!
    Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kluseczky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny niewypał.
  • Kupiłam ten eyeliner zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu. Mam wrażenie, ze mam zupełnie inny produkt, niż reszta dziewczyn...
    Za niecałe 20 złotych kupiłam kolor brązowy - taki naturalny, ciemny brąz. Być może to ten kolor jest wadliwy, bo nie widzę plusów tego produktu...
    - pędzelek jest beznadziejny, używając samego zaostrzonego końca nie da się uzyskać intensywnego koloru;
    - aby kolor był intensywny trzeba poprawić kreskę 2, 3 razy;
    - kreska po 2 godzinach zaczyna blaknąć i ścierać się;
    - odbija się na ruchomej powiece, czego nie cierpię;
    - barwi powiekę na fioletowo, musiałam kilkakrotnie przemywać oczy, żeby pozbyć się tego barwnika!

20 złotych wywalonych do śmieci, nie poleciłabym tego produktu NIKOMU. Nie potrafię zrozumieć tych wszytkich pozytywnych komentarzy...

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić magdalena_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Polecam szczególnie początkującym, niemającym wprawy w nakładaniu linera - jest bardzo precyzyjny, czerń bardzo ciemna (używałam tylko czarnego), dużo wygodniejszy niż linery w pędzelkach. Niestety, opakowanie moim zdaniem nie jest zbyt wydajne - nie wiem, jak jest zbudowane w środku, ale dość szybko tusz wysycha (?) i zaczyna się gorzej aplikować (głównym problemem jest wtedy to, że kolor traci na intensywności). Ale swojej ceny na pewno wart

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić dulcynea91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, zwłaszcza dla niewprawionej ręki
  • Ostatnimi czasy zajarana kosmetykami w postaci pisaka, trochę ich wypróbowałam. Muszę przyznać, że dotąd to jedyny produkt świetnej jakości.

Odkryłam, że większość kosmetyków we flamastrze ma to do siebie, że słabo kryją i nadają się do użycia dwa, trzy razy, potem wysychają. Ten liner to jeden z wyjątków.

Jak do tej pory jest to najlepszy eyeliner, jakiego używałam:

- bardzo dobra pigmentacja i intensywny kolor, co jest rzadkością u produktów w tej formie
    - zapewnia precyzję wykonania makijażu, polecam go zwłaszcza początkującym
    - trwałość (!) nie blednie z upływem czasu, nie rozmazuje się

Właściwie te trzy cechy to jest to czego poszukuję w eyelinerach. Chyba już nie powrócę do tuszów z pędzelkiem. Owszem, ciężko się go zmywa, ale coś za coś, było nie było trwałość na medal.

Edytka: Niestety w miarę użytkowania, intensywność koloru blednie a pędzelek rozczapierza się i kreska jest grubsza. Zadowalający efekt do trzech tygodni, a później trochę lipa...

Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić teatrzyk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij