Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• zdecydowanie nie
  • Używałam już naprawdę wielu tego typu produktów... W różnym stopniu sobie radziły. Ten nie radzi sobie wcale.

Może jest fajny dla osób które nie mają problemów z nadmiernym poceniem itd i wtedy może faktycznie działa. Natomiast w moim przypadku jest zdecydowanie niewystarczający

Podrażnia w stopniu średnim, mniej więcej na poziomie etiaxilu do skóry wrażliwej, także tutaj tragedii nie ma

Jest za to lepki i dość niekomfortowo się z nim czuję

Plusem jest oczywiście cena, bo jest baaaardzo tani

Jeżeli ktoś nie ma dużego problemu to warto go wypróbować, w innym wypadku odradzam.

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Bardzo dobry produkt o skutecznym działaniu!
    Wystarczy zastosować się do wskazówek producenta na opakowaniu i można cieszyć się suchutką skórą pod pachą.
    Ja nie używam tegoż blokera codziennie, jedynie na jakieś powiedzmy (czy w tym przypadku napiszmy większe wyjścia typu- wesela , oficjalne uroczystości, tańce
    Nie śmiałabym używać go codziennie bo wychodzę z założenia, że pocić się musimy, jest to proces nieunikniony i tak naprawdę potrzebny, bo nie tylko oczyszcza ciało z toksyn ale i nasz organizm ochładza.
    Poza tym jeśli posmarujemy się pod paszkami, pot wyjdzie w większej ilości na dłoniach, stopach czy plecach Niestety i stety- coś za coś.

Wracając jednak do samego działania produktu, to jest ono jak najbardziej zgodne z obietnicami producenta, jeśli używa się go tak jak jest napisane na opakowaniu.

Cena to zaledwie kilka złotych. Można go kupić praktycznie wszędzie. Począwszy od większych sieci drogeryjnych, poprzez małe osiedlowe sklepiki

Przy niezbyt regularnym stosowaniu jest bardzo wydajny.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że zdarza się , iż zaraz po nałożeniu na skórę pach , ta zaczyna piec.
    No i najlepiej nic na sobie w tym czasie nie mieć i posiedzieć z rączkami ku górze, bo lubi na początku spływać (konsystencja jest bardzo lejąca)

Mimo to naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3, w tym ostatnie niecałe.

Chcesz pochwalić Noobie za czytelną i pomocną recenzję?
  • naj naj naj NAJLEPSZY!!
  • Najlepszy antyperspirant na świecie.. te wszystkie rexony, Ledy Speed chowają sie przy Blokerze!!
    On nie potrzebuje reklamy w tv. Ale zdecydowanie potrzebuje by go polecać innym, bo WARTO!
    Świetnie chroni przed potem, efekty na prawde widać i czuć.. Nie klei się, nie marze.. Zapach delikatny, świeży.. przypomina Nivea.. Produkt niedrogi, polski.. CZego chcieć więcej? Polecam z czystym sercem.. jakbym mogła smarowałabym sie nim wszędzie

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić eveKometka za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY!
  • Antyperspirant idealny! Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę, zero potu nawet w stresujących sytuacjach (na matury sprawdził się świetnie :P)

+cena
    +działanie
    +wydajny
    +małe, wygodne opakowanie
    +nie wysusza skóry
    +delikatny zapach
    +dostępność

-pieczenie/swędzenie zaraz po użyciu

Chcesz pochwalić spiritualself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze chroni przed nadmiernym poceniem.
  • Kupiłam go gdy zobaczyłam, że dostał nagrodę roku KWC. Miałam problemy z nadmiernym poceniem (związane ze stresem) ale wcześniej jakoś nic z tym nie robiłam. Stwierdziłam, że za tak niewielkie pieniądze mogę go wypróbować. Myślałam, że rezultaty zauważę może po miesiącu regularnego stosowania. Bardzo się zaskoczyłam gdy efekt był już po pierwszym użyciu. Byłam w szoku. Przyszłam do domu ze szkoły dotknęłam się pod pachą a ona całkowicie sucha! Bloker jest bardzo wydajny i starcza na długo. Mały minus za to, że po nałożeniu swędzi skóra. Ale polecam

Używam tego produktu od: ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić asiulka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale w niewielkiej ilości
  • Kupuję ten antyperspirant od ponad 2 lat z małymi przerwami na inne produkty. Jednak zawsze wracam do tego, ponieważ nie znalazłam jeszcze w tej cenie tak dobrze hamującego wydzielanie potu antyperspirantu. Podoba mi się jego neutralny zapach, nie czuć go zbytnio na ubraniach i stanikach, z czym miałam problem przy innych tego typu kosmetykach. Stosuję najczęściej 2 razy w tygodniu, w upalne dni nawet 3 razy. Trzeba jednak uważać z aplikacją, pod żadnym pozorem nie wolno długo "jezdzić" nim po skórze! Grozi to pieczeniem i swędzeniem skóry, jest ona niekiedy mocno przesuszona, szczególnie w okolicach biustu więc to miejsce należy omijać. Najlepiej przycisnąć mokrą kulkę mniej więcej w środkowej części pachy, następnie, za pomocą palców, delikatnie rozetrzeć preparat ruchami pionowymi kierując się w górę pachy. Staram się nie stosować go po depilacji, inaczej niemiłosiernie piecze i zostawia czerwone ślady. Cena zachęcająca. Zakrętka po jakimś czasie się wyrabia, nie wiem od czego to zależy, może za mocno ją dokręcam Ogólnie dobry produkt, trzeba tylko nauczyć się go stosować w rozsądnych ilościach

Używam tego produktu od: ponad 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Wyleczył mój problem już po pierwszej 'kuracji' . Zważając na jego cene, wydajność i skuteczność śmiało można polecać go innym. Nie znalazłam lepszego. Oczywiście po zaaplikowaniu swędzi niemiłosiernie i mamy ochotę zadrapać się na śmierć, ale cóż, trzeba wytrzymać, ponieważ efekty są niesamowite.
    Polecam, polecam, polecam!

Chcesz pochwalić KajmakowyTort za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu coś działa!
  • Od pewnego czasu borykam się z wręcz nadmiernym poceniem. Wydaje mi się, że jest to efekt wzmożonej aktywności fizycznej, jednak nieprzyjemnym jest fakt, że pocę się również gdy nie ćwiczę.

Kupowałam różne antyperspiranty - kulki, sztyfty, w sprayu. Nic nie pomagało, a co najwyżej zostawiało brzydkie białe ślady na ubraniach.

Kiedyś używałam blokera w kamyku z apteki, ale nie działał, więc sceptycznie podchodziłam do tego typu produktów. Jednak trafiając na produkt Ziaji (a trzeba przyznać, że jak na tanie, to mają całkiem przyzwoite produkty) stwierdziłam, że mogę te kilka złotych wydać i wypróbować.

Bloker działa już od pierwszego użycia. Przez cały następny dzień nic - zero ślad potu, zero nieprzyjemnego zapachu. No cudeńko! Stosuję go cały czas wg instrukcji i jestem zachwycona. Do tego produkt ma ładny subtelny zapach, nie zauważyłam, aby podrażniał (jednak nie używać go na świeżo goloną skórę, może zapiec), żadnych efektów ubocznych, same plusy. Nawet podczas treningów daje radę (ale wtedy posiłkuję się dodatkowo jakimś antyperspirantem, niech się poci ciałko, a nie pacha )

Jestem jak najbardziej zadowolonaz efektów. Jak zwykle Ziaja nie zawiodła

Chcesz pochwalić blite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziajo, co się stało?
  • Nie wiem, czy jestem jedyną osobą, której to się przydarzyło, ale jestem totalnie rozczarowana... Używałam tego blokera przez dobre 1.5 roku, a kiedy termin ważności skończył się, wyrzuciłam niezużytą końcówkę i zakupiłam drugi egzemplarz w rossmannie. Ku mojemu (pozytywnemu z początku) zaskoczeniu produkt odrobinę się zmienił. Miał miły zapach przypominający krem nivea i był wzbogacony o łagodzące składniki. Okazał się o wiele przyjemniejszy w użyciu, bo nie zaczynał śmierdzieć chemią po zaaplikowaniu. Jednak wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że jego działanie blado wypada przy poprzedniku. Odrobinę hamuje pocenie, ale to nie to nie ten sam skutek co poprzednio... Kiedyś używając go według instrukcji na opakowaniu mogłam zapomnieć o pocie...
    Czy tylko ja mam takie doświadczenie? Ziajo, co się stało?

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PamelaVivienne za czytelną i pomocną recenzję?
  • podejście numer 2
  • 3-4 lata temu zaczęło mi przeszkadzać pocenie się pod pachami. gdy kupiłam zły antyperspirant pod wpływem potu zostawiał białe ślady na ubraniach. nie wiedzialam wtedy, że to głównie wina ówczesnego antyperspirantu (lady speed stick). postanowiłam przetestować antidral. działał owszem jednak piekł niemiłosiernie. szybko zaprzestałam stosowania z powodu podrażnien. po jakims czasie kupiłam bloker ziaji. z tego co pamiętam, nie podrażniał aż tak, jak antidral. nie pamietam jednak działania. na 2-3 lata zapomniałam o tym problemie, nie przeszkadzał mi. jednak gdy teraz znów zniszczyłam bluzke antyperspirantem postanowilam zrobic drugie podejscie do blokera.
    nowa wersja ładnie pachnie, poprzednia pachniała chemicznie.
    niestety golę pachy codziennie...a chec przetestowania produktu byla wielka wiec cierpalam cala noc. wydaje mi sie, ze z powodu tego pieczenia mialam koszmary obudzilam sie o 4 zeby sie umyc i poszlam juz spokojnie spac. po jednym uzyciu jestem w stanie stwierdzić, że produkt działa. podczas jazdy na rowerku treningowym (20 km, ok 1.5h) owszem troche sie spocilam ale pachy byly suchutkie, zapachu zadnego nie bylo. mam nadzieje, ze uda mi sie jakos polaczyc jego uzywanie z goleniem pach a jesli nie...to bede go zmywac po godzinie lub dwoch poniewaz nie moge sie wyspac, gdy to tak pali i piecze

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?