Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• super!
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ w lecie miałam problemy z poceniem się, a zwykłe antyperspiranty nie działały zbyt dobrze.
    Plusy:
    +produkt można kupić w bardzo niskiej cenie
    +spełnia oczekiwania producenta
    +zmniejsza potliwość i sprawia, że spokojnie mogę zakładać koszulki z krótki rękawem
    +jest bardzo wydajny i ma długą datę ważności
    +nie zawiera parabenów, alkoholu,barwników
    +nie zostawia śladów
    +nie ma zapachu

Jedyny minus to to, że produkt czasami powoduje swędzenie lub pieczenie. Jednak odpowiednio go stosując można to ograniczyć.

Używam tego produktu od: bardzo dawna, każdego lata

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!!
  • Kupiłam skuszona dobrymi opiniami jak i niską ceną.
    Niestety jest to produkt nie dla mnie.
    Używałam blokera na noc, oczywiście nie codziennie. Niestety im dłużej używałam kosmetyku tym większy odczuwałam dyskomfort. Pachy ok dwie godziny po aplikacji zaczynały mnie swędzieć.Na początku stsrałam to wytrzymywać, tłumaczyłam to sobie tym, że tak musi być. W końcu dochodziło do syyuacji, że budziłam się w środku nocy z powodu swędzenia. Swędzenie zaczynało być tak uciążliwe, że musiałam myć pachy i smarować je tłustym, łagodzącym kremem, bo skóra była tak podraźniona. Skończyło się na tym, że bloker oddałam mężowi i on jest z niego zadowolony a ja natomiast nigdy więcej po dzień dzisiejszy do niego nie wróciłam.
    Podsumowując daję blokerowi najniższą z możliwych ocen. Nie jestem w stanie ocenić go wyżej, bo decydując się na jego dalsze używanie na pewno skończyłoby się to na mega podrażnieniu i wizycie u dermatologa. Szkoda, bo produkt tani i zapewne skuteczny. Niestety nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić klaudynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Podchodziłam dość sceptycznie: jak niby dezodorant zahamuje pocenie się.
    Poużywałam jakiś czas i faktycznie. Pachy suche, przyjemnie pachniały. Po dłuższym czasie niestety uczulił mi. Nawet gdy skóra pod pachami nie była podrażniona goleniem, po użyciu blokera czułam nieprzyjemne pieczenie. Po pół roku przerwy postanowiłam znowu spróbować.
    Plusy:
    cena
    wydajny
    zapach
    dostępność (drogerie, rossmann)
    Minusy:
    może uczulać
    lejące się opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jestem "szczęścliwcem" znajdującym się wgronie 1% ludzi z nadpotliwością. Wystarczy, że po prysznicu przejdę 2 metry i już mam mokre plamy pod pachami (nie jestem otyła). Wcześniej używałam znanaego blokera za 50zł. Niestety podrażniał moją skórę. Kiedy na rynku pojawił się bloker Ziaji, podchodziłam do niego sceptycznie, bo kosztował tylko 6zł. Postanowiłam jednak zafyzykować i nie żałuję.

Plusy:
    - wygoda aplikacji, aplikuję go na noc, a rano zmywam
    - żadnych plam i zapachu potu
    - cena
    - wydajność, jedno opakowanie starcza na ponad rok stosowania
    - dostępność

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ernestyna44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Stosowanie tego typu blokerów jest kontrowersyjne, ponieważ organizm powinien się pocić, w umiarkowanym stopniu oczywiście. Dlatego blokowanie tego naturalnego procesu nie jest polecane. Niemniej jednak, pocimy się na całej powierzchni ciała, dlatego ograniczenie pocenia pod pachami gdy naprawdę mamy z tym problem wydaje się być akceptowalne.

Nie mam problemu z nadmiernym poceniem się calego ciała, ale wraz z nadejściem cieplejszych dni, zauważyłam że zwykły antyperspirant nie zawsze daje sobie radę. Dlatego postanowiłam mimo obaw skorzystać z blokera- dla własnego komfortu.

-Ma bardzo wodnistą, lejącą się, bezbarwną konsystencję.
    -Wysycha dość opornie, w porównaniu z kremowymi antyperspirantami potrafi schnąć i schnąć. Wrażenie jest nieciekawe, porównywalne z nasmarowaniem pach olejkiem. Wydaje mi sie, że nadmiar produktu po prostu pozostaje na skórze, skóra się dodatkowo więc zaparza w nocy co dodatkowo generuje podrażnienia.
    -Trudno jest mi nałożyć odpowiednią ilość, zawsze wydaje mi się że daję go za dużo. Dosłownie wypadałoby nałożyć trochę na środek i rozsmarować, bo z kulki się aż wylewa.
    -NIE STOSOWAĆ PO DEPILACJI. Nie próbujcie z tym dyskutować, nie myślcie że jeśli skóra nie jest zaczerwieniona i wygląda wręcz idealnie to nic się nie stanie. Ogień piekielny! Nałożyć na noc i depilować pachy rano.
    -Niestety! Trwale odbarwia ubrania. Nie brudzi ich, bo jest bezbarwny, więc zauważa się to dopiero po praniu.
    -Niemniej jednak- działa. Po zastosowaniu tak jak zalecil producent- 3 dni na noc i regularnie 1-2 razy w tygodniu faktycznie czuć różnicę. Niestety, jak się zapomnimy to problem wraca
    -Jest bardzo wydajny i niedrogi.

Produkt ma więc swoje dość poważne wady, ale przy ostrożnym stosowaniu można je obejść. Spełnia swoje zadanie.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny!
  • Cudo za kilka groszy na wieczne pocenie się. Ja z nadpotliwością borykałam się od kiedy weszłam w wiek dojrzewania. Masakra, siedziałam, nic nie robiłam, a pachy mokre, co najgorsze męczyło mnie to do 2liceum, kiedy to postanowiłam wypróbować ten oto produkt. I już po pierwszych 3dniach kuracji ( na starym opakowaniu zalecane było by za pierwszym razem stosowć przez 3 noce ) i uwierzyć nie mogłam! No bo jak to, wieczny dyskomfort, okropne uczucie mokrości od tak zniknął? Oczywiście, po tygodniu powtórzyłam serię, bo problem powrócił i tak przez jakiś czas, aż zauważyłam, że ZIAJA BLOKER poniekąd wyleczył moją dolegliwość. Teraz pocę się mniej, a dwudniową kurację robię raz na miesiąc, niekiedy rzadziej. Jedno opakowanie starczyło mi na ponad rok, więc wydajność mega! Jedyna wada, to podrażnienia... Czasami mało co czuję, a czasami tak okropnie mnie swędzi, że aż budzę się w nocy i muszę już iść to zmyć. Ogólnie polecam, choć sama zastanowię się nad innym produktem, być może inny nie będzie tak podrażniał.Używam tego produktu od: 3lataIlość zużytych opakowań: 2 po 60ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Od kilku lat używałam drogich preparatów aż któregoś dnia trafiłam na bloker od Ziajki.
    Pomyślałam co mi szkodzi...wypróbuję go. Myślałam, że nie poradzi sobie i okaże się klapą. Pomyliłam się strasznie.
    Bloker radzi sobie rewelacyjnie. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam jego efekty. Jest bardzo tani i bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło mi spokojnie na cały rok.
    Zapach nie jest drażniący. Jeśli użyjemy na niewydepilowane pachy nie poczujemy pieczenia jak to bywało przy innych produktach.

Produkt godny uwagi

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Bloker uratował mi życie. Przed używaniem go miała duży problem z potliwością. Znalazłam go właśnie na wiżażu i od razu poleciałam do rossmanna go kupic. Zdecydowanie najlepszy.
    Plusy:
    +działa
    +bezzapachowy
    +jak sie go prawidłowo używa to nie pojawiają sie podrażnienia.
    +działa nawet na skóre na dłoniach

Minusy:
    -może swedziec, ale to normalne przy tego typu produktach.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bloker jest bardzo skuteczny. W moim przypadku działa lepiej od Etiaxilu i Antidralu. W typowe dni nie mam żadnego problemu z poceniem się pod pachami. Inaczej to wygląda w dni wyjątkowo upalne i parne, ponieważ wtedy czasem zawodzi, jednak to są naprawdę wyjątkowe sytuacje i ekstremalne warunki. Produkt jest tani i do tego stopnia wydajny, że mi się przeterminował i musiałam kupić nowe opakowanie. Z pewnością będę go kupować w przyszłości, gdyż działa bardzo dobrze i kosztuje grosze.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Fanata za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam wersję blokera męską, ponieważ w moim rossmanie damskiej " nie prowadzą " , ale nie robi to problemu, zapach jest bardzo słaby.
    Antyperspirant jest bardzo skuteczny. Działał od pierwszego użycia, stosuje go dwa razy w tygodniu i to w zupełności wystarcza. Niestety główny składnik Aluminium Chloride), dzięki któremu bloker jest tak skuteczny ma swoje minusy, a mianowicie powoduje swędzenie i pieczenie. Trwa to około dziesięciu, piętnastu minut od aplikacji. Efekt jest super, dlatego staram się to wytrzymac
    Jest bardzo wydajny.
    Nie wysycha niestety pod pachami, no chyba że ktoś by chodził z rękami w górze przez 20 minut?!:
    Polecam wytrwalym

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Honia_pn za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij