Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• naprawde skuteczny
  • jest skuteczny,tani i naprawde dziala.zaden inny antyperspirant nie dal mi takiego efektu-chociaz przy silnych upalach i wysilku fizycznym dziala slabiej.nie wolno stosowac na skore po depilacji bo bardzo podraznia.minus taki ze wolno schnie-ale dlatego trzeba stosowac go na noc.ogolnie jestem nim zachwycona-moge w koncu nosic wszystkie ciuchy nie bojac sie mokrych plam.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 0.4

Chcesz pochwalić Fraoula za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Średni
  • Kupiłam go pod wpływem miłychrecenzji na wizaz.
    Mam wrażenie, że czasami działa a czasem nie.
    Gdy użyłam go pierwszy raz byłam zachwycona działaniem przez 2 dni. Pózniej przestał działać pociłam sie jak pociłam wcześniej,byłam zawiedziona.
    Podsumowując:

Plusy:
    ładny zapach
    wydajny
    tani

Minusy:
    nie pomógł na nadmierną potliwość, działa krótkofalowo
    długo schnie na skórze, klei sie jak lep
    brudzi ubrania, zostawia żółte plamy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wiciolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbawienie
  • Miałam długo problemu z nadmierną potliwością bez większej przyczyny. Poczytałam trochę o antyperspirantach, również tych drogich, i zdecydowałam się na początek na Bloker. No i tak już zostało. Działa świetnie, stosowany zgodnie z zaleceniami. Teraz używam go raz na jakiś czas.

Zalety:
    + Stosowany zgodnie z instrukcją NAPRAWDĘ DZIAŁA
    + Niemal bezzapachowy
    + Nie zostawia plam
    + Cena - ok. 6 zł
    + Dostępność - nawet w supermarketach

Wady:
    - Konsystencja - jest bardzo rzadki i nałożony w za dużej ilości spływa po skórze
    - Piecze, jeśli z rozpędu nałożymy na skórę świeżo po depilacji

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne, 4 w trakcie

Chcesz pochwalić universa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Zdecydowanie mój hit, radzi sobie z nadmierną potliwością. Na początku stosowałam go raz na 3 dni, natomiast teraz stosuję go raz na 2 tygodnie i to zdecydowanie mi starcza. O wiele lepszy od popualarnego i drogiego Etiaxilu, który strasznie podrażnił moją skórę pod pachami. Polecam gorąco

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Chcesz pochwalić janikowosci za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go mieć
  • Używam go na noc jakoś 3-5 razy na miesiąc, wtedy gdy czuje, że zwykłe dezodoranty za dnia sobie nie radzą. Rzeczywiście 'blokuje' nadmiar potliwości. Jedyną wadą jest to, że ma bardzo lejącą konsystencje, która długo się wchłania.. W moim przypadku również swędzi mnie skóra gdy go mam na sobie, ale do zniesienia Warto zakupić bo pomaga i jest mega wydajny a kosztuje grosze!

Chcesz pochwalić shakalakaslut za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Bardzo dobry antyperspirant. Hamuje pocenie i nie drażni skóry. Nie swędzi, nie wysusza. Dla mnie to ważne gdyż w moich wspomnieniach tkwi dawna przygoda z antyperspirantem, który sprawił, że skóra pod pachami popękała mi do krwi.. Czasami nawet zwykłe, nie inwazyjne kulki potrafią sprawić, że w zaciszu domowym drapię się jak szympans..
    To jest produkt, który działa i wcale nie drażni i do tego jest tani jak barszcz. Kupię go na pewno ponownie i każdemu polecam. Ładny zapach przypominający krem Nivea.
    Przyznam się, że w taką pogodę jak teraz używam go nieco częściej niż zalecane, na przemian z dezodorantem ałunowym z limonką. To połączenie się sprawdza. Skuteczne i bez dyskomfortu i podrażnień.
    Polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!
  • Odkąd odkryłam go dwa lata temu nie wyobrażam sobie bez niego lata!
    Skuteczny w 100%. Wystarczy użyć go dwa razy w tygodniu dla całkowitej ochrony przed poceniem.
    Dzięki niemu nigdy nie zastanawiam się którą bluzkę założyć żeby nie było widać mokrych plam pojawiających się w najmniej oczekiwanym momencie.
    Żaden antyperspirant (a wypróbowałam wiele) nie zapewnia mi takiego komfortu.
    W dodatku jest niezwykle wydajny i dostępny w śmiesznie niskiej cenie.
    Maleńkim minusem jest tylko to, że bezpośrednio po użyciu lekko podrażnia skórę. Ale można to przetrwać dla takiego efektu
    Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić mk956 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczność w 100%
  • Zanim pojawił sie na rynku używałam Etiaxilu, dużo droższego i chyba mniej skutecznego i bardziej agresywnego.
    Ten jest 7 razy tańszy, powszechnie dostępny i eliminuje pocenie w moim przypadku w zupełności.
    Uzywałam bardzo długo do czasu kiedy postanowiłam przerzucić się na coś bardziej przyjaznego dla organizmu.
    Ale jako bloker sprawdza się ekstra.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny produkt, ale używany z głową
  • Jest to produkt niemalże idealny! Tani i wyjątkowo skuteczny.
    Nie jest to prawdą, że wystarczy go użyć tylko dwa razy w tygodniu i przez te 7 dni skóra jest idealnie sucha. Ale jeśli nałoży się go po kąpieli, to przez cały dzień nie pojawia się ani kropla potu - coś o tym wiem. Dwa razy w tygodniu, akurat kiedy go stosuję mam czterogodzinne bardzo intensywne treningi tańca. Po zajęciach jestem spocona dosłownie wszędzie, poza pachami
    Natomiast lepiej nie używać go częściej niż 2 razy w tygodniu lub po depilacji, bo okropnie piecze i podrażnia skórę. Za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić shameeka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Żaden z produktów które stosowałam wcześniej nie był tak skuteczny jak produkt Ziaji. Skuteczny, wydajny, tani i łatwo dostępny- jednym słowem ideał!
    W końcu coś, co nie barwi mi ubrań pod pachami

Chcesz pochwalić JennY1611 za czytelną i pomocną recenzję?