Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`
Produkt dostępny w 61 sklepach. Cena już od 4,78 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Nie wyobrażam sobie bez niego życia.
  • Dopóki nie poznałam tego produktu miałam ogromny problem z nadmierną potliwością. Używałam przeróżnych antyperspirantów, dbałam o dietę i higienę, ale i tak nadal moją zmorą były mokre plamy oraz przebarwienia na bluzkach. Jednak gdy poznałam Bloker Ziai to zapomniałam już praktycznie o tej przykrej i krępującej przypadłości.

Blokera używam raz w tygodniu. Taka częstotliwość mi wystarczy, aby zmniejszyć potliwość o jakieś 95%-obecnie nie pocę się prawie w ogóle, a prowadzę dosyć aktywny i stresujący tryb życia, troszkę potu pojawia się jedynie w bardziej wymagających sytuacjach-upały, intensywne ćwiczenia. Jednak dla mnie to żaden problem, bo używam rano dodatkowo zwykłego antyperspirantu-dla większej świeżości, no i lubię jak moja pacha ładnie pachnie.
    Bloker tak skutecznie zminimalizował mi pocenie, że obecnie każdy antyperspirant czy nawet dezodorant mnie zadowala, cały dzień cieszę się suchą i pachnącą pachą.

Bloker ma postać leistą i dosyć długo schnie-ja mu daję jakieś 10-15 minut na wyschnięcie, potem resztki wycieram chusteczką. Radzę te resztki wycierać, bo mi już ten produkt jedną bluzkę zniszczył-wypalił drobne dziurki.
    Zapach jest dosyć drażniący, na pewno nie zalicza się do przyjemnych, jednak nie utrzymuje się długo, nie wgryza się w piżamy.

Mnie ten produkt nie uczulił i nie podrażnił, choć jestem wrażliwcem. Aplikuję go dzień po depilacji, choć zdarzało mi się, że nakładałam go świeżo po goleniu, a mimo to-nie wypalało mi skóry, jedynie troszkę podszczypywało i swędziało, nie było to bardzo dokuczliwe, raczej w granicach lekkiego dyskomfortu.

Opakowanie estetyczne i wygodne w użytku-kulka jest duża, gładko sunie po skórze i dobrze dozuje produkt. Czasami się z niej leje, więc podczas aplikacji staram się trzymać ją tak, aby nie była skierowana zbytnio w dół.
    Mi opakowanie starcza na ponad rok przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu.

Bloker znacznie poprawił komfort mojego życia-już zapomniałam jak to jest mieć mokre plamy na koszulce, mogę bez obaw podnosić ręce, nawet jak się ze mnie leje to pachy są niemalże suche, mogę nosić uwielbiane przeze mnie białe bluzki-wcześniej nie mogłam, bo tak się pociłam, że nic nie dawało sobie rady i robiły się paskudne żółte przebarwienia. A teraz-pełen komfort i swoboda.
    Jak sobie pomyślę, że kiedyś żyłam bez Blokera to aż współczuję samej sobie tych czasów.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte, kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić Haruhi_ za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit adipocyty

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Działa, ale podrażnia
  • PLUSY:
    - działa już po 3 użyciach, zalecanych przez producenta,
    - pocenie ustaje całkowicie, brak brzydkiego zapachu,
    - niska cena,
    - nie trzeba go zbyt często używać, jest wydajny.

MINUSY:
    - podrażnia skórę (szczególnie bardzo przy tych 3 pierwszych użyciach dzień po dniu, potem przy rzadszym stosowaniu już mniej),
    - nieprzyjemny zapach (ale po zmyciu produktu już go nie czuć).

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Chcesz pochwalić sora1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na prawdę działa !
  • Bloker faktycznie hamuje nadmierne pocenie się. Mój problem z nadpotliwością pod pachami był dość duży, wcześniej stosowałam etiaxil, który jednak bardzo mnie podrażniał. Postanowiłam więc zainwestować kilka złotych na ziaję, czego nie żałuję.

Na początku stosowałam go przez tydzień codziennie wieczorem na umytą skórę (nie bezpośrednio po depilacji), później 3 razy w tygodniu, następnie 2 razy, potem już tylko jeden raz przypominająco. Nigdy nie podrażnił mi skóry, nie miałam też uczucia pieczenia. Teraz stosuję go tylko w okresie letnim 1-2 razy w tygodniu na noc. Oprócz tego, rano zawsze stosowałam standardowy antyperspirant.

Plusy:
    - skutecznie hamuje pocenie się,
    - cena,
    - wydajność.

Minusy:
    - wolno się whłania (może pobrudzić piżamę).

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić bobib za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie - nie spełnił swojego zadania
  • Niestety również jestem rozczarowana działaniem tego blokera. Ma bardzo wodnistą konsystencję, która nieestetycznie spływa, przez co produkt wcale się nie wchłania. Nie odczułam, też aby zabezpieczał przed nadmiernym poceniem, nie odczułam właściwie żadnej różnicy. Tuż po zastosowaniu, delikatnie podrażniał, jednak to uczucie było chwilowe. Nie polecam jednak stosować go, tuż po depilacji. Stosowanie go nawet codziennie, nie dawało satysfakcjonujących efektów. Standardem było tez jednoczesne stosowanie antyperspirantu w spray'u. Bloker nie pachnie więc jest kompatybilny z perfumami. Plusem jest niska cena, gdyż niestety ten produkt nie jest wart wiele więcej.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 10 raz(y)
  • Chyba wyłącznie dla gruboskórnych...
  • Niestety, nie podzielam entuzjazmu zachwyconych użytkowniczek, podpisuję się pod negatywnymi ocenami tego produktu. Próbowałam już wielokrotnie przekonać się do tego kosmetyku, za każdym razem jednak kończyło się to uciążliwym drapaniem (!) swędzącej i piekącej skóry. Bloker co prawda skutecznie hamuje pocenie, ale nie jestem w stanie go używać (podrażnia nawet skórę niedepilowaną, a w trakcie jego stosowania naprawdę odsuwałam depilację w czasie, ile się dało...). Zapach również nie jest przyjemny, mnie kojarzy się z przyprawą maggi. Tak więc, połowa butelki stoi w łazience i zbiera kurz, ale po przeczytaniu recenzji, może faktycznie dobrze spisze się do stóp...?

Używam tego produktu od: lipca

Chcesz pochwalić Tusio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jest!!
  • Skutecznie!!! Hamuje pocenie. Używając go nie trzeba nawet stosować każdego dnia antyperspirantu rano. Niestety ma wady
    - Bardzo wolno schnie
    -Piecze :/ i podrażnia skórę
    Może moja bo mam wrażliwą

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić aska_97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ HIT
  • Minusy:
    -okropny zapach (potu z alkoholem),
    -długo schnie,
    -szczypie,
    -nie ma mowy na użyciu na ogolone pachy.
    Plusy:
    +dostępność (powinien być w każdej aptece),
    +cena- 7 zł,
    +POMAGA! BARDZO MOCNO SIĘ POCĘ, A PO NIM ANI KROPLI NAWET PO WYSIŁKU FIZYCZNYM

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Lizard Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ BLOKUJE POT
  • To, co daje ten produkt za tą cenę to cud.
    Po jego zastosowaniu wieczorem, na drugi dzień w ogóle się nie pocę! Niestety przy aplikacji płyn się może lekko wylać, a sama konsystencja jest dość lepka. Zapach jest taki ostry ze względu na to co ma zrobić. No bo to, że ma mocno zablokować pot, a co jest u nas naturalne, to dość duża ingerencja w naturę. Jeśli się go zaaplikuje za dużo, może piec i szczypać. Więc należy go zaaplikować jakby trzema potarciami o pachę ( nie więcej!). Ja go stosuję około raz, czasem dwa razy w tygodniu. Polecam.

Chcesz pochwalić heartbreaker99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cenowo - na pewno hit!
  • Bloker Ziaji jest moją alternatywą dla numeru jeden, czyli Etiaxilu. Nie jest aż tak dobry, jak mój znacznie droższy hit, jednak za taką cenę - naprawdę warto go wypróbować!

Tak naprawdę to bardzo dobry kosmetyk, ja po prostu znalazłam dla siebie lepszy. Rzeczywiście działa i skutecznie eliminuje pocenie, chociaż w nadmiernie wysokie temperatury polecałabym używać go nawet częściej, niż nakazuje producent.

Ogromny plus - działa i to za świetną cenę.
    Ogromny minus - wylewa się z opakowania podczas korzystania lub nawet przy zwykłym przechyleniu. To trochę bezsensowne marnowanie się produktu, no i uniemożliwia zabranie go ze sobą do torebki.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić aamelija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie swędzi
  • SWĘDZI
    Miałam kilka podejść do tego blokera, niestety, nie udane. Obojętnie czy moja skóra jest wydepilowana, czy nie, swędzi mnie tak bardzo, że muszę go zmyć. MASAKRA! Dodatkowo podrażnia mi skórę pod pachami.
    LEJE SIĘ
    Nie wiem, czy tylko mój bloker się tak leje?? Jak przejadę kulką pod pachą, to produktu uwalnia się tak dużo, że zaczyna aż kapać. Konsystencja jest baaaardzo wodnista. Na dodatek klei się.
    DZIAŁANIE
    Działa, ale tylko jak używam codziennie na noc. W przeciwnym wypadku, już nie działa, tak jak obiecuje producent. A zaznaczam, że nie mam problemu z poceniem się, czy przykrym zapachem. Wydawało mi się, że ten bloker będzie moim wybawieniem od antyperspirantu, ale tak nie jest.
    Produkt zużyję do stóp.

Używam tego produktu od: 3 miesiącie

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?