Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Polecam!
  • Miałam ogromne problemy z nadmiernym poceniem się. Odkąd zakupiłam ten produkt, zapomniałam co to znaczy mieć mokre plamy pod pachami.

PLUSY
    - działa
    - tani
    - wydajny
    - nie podrażnia

MINUSY
    - trzeba chwilkę poczekać, żeby wysechł

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cud nie kobieta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy jaki miałam
  • + znacząco ogranicza pocenie, oczywiście w czasie upałów nie elimuje go do zera
    + wydajny i niedrogi

- czasem podrażnia skórę
    - zapach nieciekawy

Chcesz pochwalić RedPansy za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Nie mam zbyt dużych problemów z poceniem się jako takim (od gorąca), raczej efekt ten wywołują u mnie emocje i stres.

Ten antyperspirant jest świetny!
    + ogranicza pocenie
    + eliminuje przykry zapach
    + w dzień aplikacji i dzień po niej nie muszę martwić się o moje pachy ; )
    + bardzo przyjemny, delikatny i nienachalny zapach

- na początku używania swędział po aplikacji, teraz skóra chyba się przyzwyczaiła
    - nie można stosować zbyt często, no ale w sumie co za dużo to nie zdrowo, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że to bloker

Chcesz pochwalić Shhhh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Stosuję ten produkt raz/dwa razy w tygodniu i sprawdza się naprawdę doskonale.

+ zdecydowanie ogranicza potliwość
    + wydajny
    + tani

Robi co ma robić Jedyne co mi w nim przeszkadza to średnio przyjemny zapach, ale ze względu na działanie mogę mu to wybaczyć.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ DZIAŁA!!
  • Największym plusem blokera jest to, że...naprawdę blokuje pot!!
    Odkąd go używam (po 3 pierwszych razach sięgam po niego średnio dwa razy w tygodniu na noc), ani razu nie zobaczyłam choćby najmniejszej plamki potu!! Teraz bez paniki mogę nosić swoje ulubione bluzki i nie przejmować się plamami pod pachami bo ich po prostu nie ma!
    Wad nie ma żadnych - cena przystępna, wręcz stosunkowo niska, zapach jak dla mnie jest przyjemny, nie drażni

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Chcesz pochwalić cameela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • lepszy od etiaxilu
  • Używając zwykłych antyperspirantów na niektórych białych koszulkach zrobiły mi się żółte plamy powiedziałam sobie dość, czas spróbować czegoś lepszego. Miałam kiedyś etiaxil, ale nie byłam zadowolona cena była wysoka, produkt niewydajny w dodatku piekły mnie po nim pachy nawet jeśli nie goliłam ich tego samego dnia. Dokładnie tej wiosny skusiłam się na bloker chociaż szczerze nie wierzyłam, że jest coś wart. Ku mojemu zdumieniu jest to produkt lepszy od etiaxilu, bo: - nie podrażnia, - przeciwdziała przykremu zapachowi, -nie odbarwia koszulek - i co najwazniejsze jest skuteczny! Chociaż w tej ostatniej kwestii musze przyznać, że przy letnich upałach +30 stosowany dwa razy w tygodniu to jednak trochę za mało... Poleciłam mojej mamie która ma większe problemy z poceniem i również jest zachwycona tym produktem. Miała wcześniej etiaxil i perstiblock i uważa, że bloker jest lepszy w dodatku duuużo tańszy. Używam od wiosny i nadal jestem przy tym jednym opakowaniu także wydajność na 5+

Używam tego produktu od: chyba od maja

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w tej cenie
  • Wydajny bo na poczatku kilka nocy z rzedu urzywalam kuleczki a pizniej dwa razy w tygodniu na noc i super dzialal. Tylko nie moge go urzywac zaraz po depilacji bo pali pod pachami nie do wytrzymania

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić 84malutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, działa
  • Wzięłam w sumie przez przypadek, myślałam, że to zwykły antyperspirant tylko o zwiększonym działaniu. Dopiero w domu zaorientowałam się, że to właściwie produkt leczniczy do stosowania raz czy dwa w tygodniu. Był czas kiedy stosowałam go bardzo regularnie i efekty były bardzo widoczne. Pot dla mnie nie istniał teraz stosuję go'' kiedy mi się przypomni'' a to też dlatego, że gdy zbyt często się go używa bardzo podrażnia skórę. Już nie wspomnę o aplikacji po goleniu ( a kiedyś mi się to przytrafiło z pośpiechu). Jeśli to opakowanie mi się skończy, napewno kupię następne.

Używam tego produktu od: nie dawna

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w kategorii
  • Zdecydowanie najlepszy bloker z jakim miałam styczność. Jego odpowiednik, Etiaxil kosztuje około 60zł i starcza na.. miesiąc? Rok temu kupiłam bloker firmy Ziaja i myślałam, że nie będzie tak dobry jak on, jednak myliłam się. Różnice:

+ cena! Ziaja: 7zł / Etiaxil: 60zł
    + działanie! Ziaja: nie podrażnia / Etiaxil: podrażnia
    + wystarczalność: Ziaja: 10 miesięcy(!!!) / Etiaxil: miesiąc

Jak widać ten bloker jest dużo lepszy od dużo droższego odpowiednika i moim zdaniem jest to MUST HAVE.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe + od miesiąca zaczęte nastepne

Chcesz pochwalić younginka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam każdemu!
  • +cena
    +dostępność
    +działanie (nie mam problemów i myślałam, że to zbędne, skusiłam się po kilku dobrych recenzjach, żeby zobaczyć, czy działa - działa! nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie śmierdzi )

sprawdza się w przy mega wysokich temperaturach

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić ajka1992 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij