Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• NAPRAWDĘ DZIAŁA!!
  • Największym plusem blokera jest to, że...naprawdę blokuje pot!!
    Odkąd go używam (po 3 pierwszych razach sięgam po niego średnio dwa razy w tygodniu na noc), ani razu nie zobaczyłam choćby najmniejszej plamki potu!! Teraz bez paniki mogę nosić swoje ulubione bluzki i nie przejmować się plamami pod pachami bo ich po prostu nie ma!
    Wad nie ma żadnych - cena przystępna, wręcz stosunkowo niska, zapach jak dla mnie jest przyjemny, nie drażni

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Chcesz pochwalić cameela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • lepszy od etiaxilu
  • Używając zwykłych antyperspirantów na niektórych białych koszulkach zrobiły mi się żółte plamy powiedziałam sobie dość, czas spróbować czegoś lepszego. Miałam kiedyś etiaxil, ale nie byłam zadowolona cena była wysoka, produkt niewydajny w dodatku piekły mnie po nim pachy nawet jeśli nie goliłam ich tego samego dnia. Dokładnie tej wiosny skusiłam się na bloker chociaż szczerze nie wierzyłam, że jest coś wart. Ku mojemu zdumieniu jest to produkt lepszy od etiaxilu, bo: - nie podrażnia, - przeciwdziała przykremu zapachowi, -nie odbarwia koszulek - i co najwazniejsze jest skuteczny! Chociaż w tej ostatniej kwestii musze przyznać, że przy letnich upałach +30 stosowany dwa razy w tygodniu to jednak trochę za mało... Poleciłam mojej mamie która ma większe problemy z poceniem i również jest zachwycona tym produktem. Miała wcześniej etiaxil i perstiblock i uważa, że bloker jest lepszy w dodatku duuużo tańszy. Używam od wiosny i nadal jestem przy tym jednym opakowaniu także wydajność na 5+

Używam tego produktu od: chyba od maja

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w tej cenie
  • Wydajny bo na poczatku kilka nocy z rzedu urzywalam kuleczki a pizniej dwa razy w tygodniu na noc i super dzialal. Tylko nie moge go urzywac zaraz po depilacji bo pali pod pachami nie do wytrzymania

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić 84malutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, działa
  • Wzięłam w sumie przez przypadek, myślałam, że to zwykły antyperspirant tylko o zwiększonym działaniu. Dopiero w domu zaorientowałam się, że to właściwie produkt leczniczy do stosowania raz czy dwa w tygodniu. Był czas kiedy stosowałam go bardzo regularnie i efekty były bardzo widoczne. Pot dla mnie nie istniał teraz stosuję go'' kiedy mi się przypomni'' a to też dlatego, że gdy zbyt często się go używa bardzo podrażnia skórę. Już nie wspomnę o aplikacji po goleniu ( a kiedyś mi się to przytrafiło z pośpiechu). Jeśli to opakowanie mi się skończy, napewno kupię następne.

Używam tego produktu od: nie dawna

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w kategorii
  • Zdecydowanie najlepszy bloker z jakim miałam styczność. Jego odpowiednik, Etiaxil kosztuje około 60zł i starcza na.. miesiąc? Rok temu kupiłam bloker firmy Ziaja i myślałam, że nie będzie tak dobry jak on, jednak myliłam się. Różnice:

+ cena! Ziaja: 7zł / Etiaxil: 60zł
    + działanie! Ziaja: nie podrażnia / Etiaxil: podrażnia
    + wystarczalność: Ziaja: 10 miesięcy(!!!) / Etiaxil: miesiąc

Jak widać ten bloker jest dużo lepszy od dużo droższego odpowiednika i moim zdaniem jest to MUST HAVE.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe + od miesiąca zaczęte nastepne

Chcesz pochwalić younginka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam każdemu!
  • +cena
    +dostępność
    +działanie (nie mam problemów i myślałam, że to zbędne, skusiłam się po kilku dobrych recenzjach, żeby zobaczyć, czy działa - działa! nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie śmierdzi )

sprawdza się w przy mega wysokich temperaturach

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić ajka1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Idealnie się sprawdził, skutecznie blokuje pot, nie szczypie, nie piecze, nie podrażnia, o ile stosuje się zgodnie z zaleceniami producenta - na suchą skórę, nie po depilacji i nie za dużo.
    Stosuję go raz w tygodniu, na noc, a rano na wszelki wypadek go zmywam. Na dzień korzystam dodatkowo ze sztyftu z rexony, który sam nie dałby rady.
    Dzięki blokerowi po 3 godzinnym, morderczym treningu miałam suche pachy !!! fakt faktem cała reszta była mokra Cud na ogromne pocenie, nawet w stresie!

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić Julia LP za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Zniszczył ubrania
  • Jestem wielką zwolenniczka firmy ziaja i mam swoje ulubione produkty z tej firmy, dlatego tez postanowiłam spróbować tego antyperspirantu. Na początku sprawował się dobrze, lecz moja opinia o nic zmieniła się po pierwszym praniu ubrań. Moje koszulki mają "wybielone" miejsca pod pachami. Niestety produkt trafił do kosza :P

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • 2014-08-13 12:42:23 super, działa zgodnie z opisemMiałam mały problem z poceniem się, zwłaszcza przy stresie i chłodzie, miałam dość ciągłego prania i zmian bluzek, pomyślałam więc, że są jakieś blokery, więc czemu nie?

Wybrałam Ziaję, bo lubię i pasują mi jej produkty i to był strzał w 10!

Plusy:
    - znacznie zmniejsza potliwość
    - ładny zapach
    - łatwa aplikacja
    - niska cena

Minusy:
    - piecze kiedy używa się go po depilacji a także podczas dłuższego używania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gonia0812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale niepotrzebnie dodano zapach.
  • Przez kilka lat kupowałam bloker, ponieważ był jedynym dostępnym na rynku dezodorantem bez zapachu a ja mam alergię. Swoją funkcję spełniał znakomicie. Niestety, producent uparł się, by uszczęsliwić mnie na siłę substancją zapachową, więc zrezygnowałam z kupowania blokera i przerzuciłam się na Neutral. Jeżeli komuś nie wadzi zapach, bloker jest w porządku - ja jednak oceniam subiektywnie i niestety, nie rozumiem, po co "ulepszono" dobry już produkt. Ostatecznie w "repertuarze" ziai było wiele innych pachnących dezodorantów i nie trzeba było psuś tego, który się sprawdzał.

Dodatkową wadą jest opakowanie. Wystarczy, że się przechyli a już cieknie płyn. Nie mozna nosić go np w torebce, ponieważ wtedy po prostu się z niego leje. Musi zawsze stać na baczność, więc jest cholernie niepraktyczny.

Używam tego produktu od: od 2012 do 2014
    Ilość zużytych opakowań: kilka, moze 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić RikiLejk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij