Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• odkryłam na nowo
  • Teraz zakupilam i odkryłam na nowo dobry czas, bo zbliża się lato, a wraz z nim wiadomo - conajmniej antyperspirant , a najlepiej właśnie jakiś bloker Bloker Ziaji bardzo dobrze spełnia swoje zadanie Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat, ale nie regularnie
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić KatarzynaB1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa
  • Zgodnie z przeznaczeniem redukuje pocenie niemal w stu procentach. Nie drażni skóry pod pachami, nie śmierdzi. Po zaprzestaniu używania możliwe jest delikatne wzmożenie potliwości, ale to chyba normalne. Polecam osobom mającym problem z nadmiernym poceniem się. I jeszcze ta śmiesznie niska cena.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić MaryMorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Od kilku lat stosowałam przeróżne tego typu anty-perspiranty, które owszem, działały, lecz ich cena w porównaniu do Blokera, jest kosmiczna Poza tym niektóre z czasem przestawały być skuteczne i musiałam co jakiś czas je całkowicie odstawiać.
    Podeszłam do tego raczej sceptycznie. Akurat skończył mi się poprzedni, przypadkowo znalazłam jakąś opinie na jego temat (wcześniej nie wiedziałam że istnieje). Bloker bardzo miło mnie zaskoczył.. Obecnie, po 3 miesiącach stosowania, wciąż jestem z niego bardzo zadowolona

+skuteczny, stosuję go ok.2 razy w tygodniu

+nie podrażnia skóry

+ładny zapach (kojarzy mi się z nawilżonymi chusteczkami dla niemowląt - bardzo lubię ten zapach :P)

+wydajność (Jak większość produktów tego typu, wystarcza na bardzo długo)

+cena!!!

Minusów nie znalazłam, jak dla mnie, jest idealny

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Mellorine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Jedyny antyperspirant, który mi pomógł. Używam 2, 3 razy w tygodniu i wystarczy. Uwolniłam się od paskudnych plam na ubraniach i obrzydliwego zapachu Gorąco polecam Dodatkowo jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić jagnamira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Podchodziłam sceptycznie do tego dezodorantu, no bo jak można zablokować pocenie. No widocznie się jakoś da, bo w lato plam pod pachami nie ma. Jak się użyje na świeżo wydepilowane pachy, to swędzenie nie z tej ziemi.

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go !!!
  • Dzięki niemu nie muszę kupować drogich blokerów.
    W nowym opakowaniu się nie leje z niego.
    Jest skuteczny i nie drogi a to same zalety.
    Zapach taki trochę mydlany ale absolutnie mi to nie przeszkadza. Nie musi mieć zapachu kwiatów. Ważne że jest dobry. Wydajny .
    Używam pod pachami, biustem i w okresie letnim czasem w zgięciu kolan .

Ilość zużytych opakowań: 2 całe , 60 ml

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Ogólnie powiem krótko: produkt działa. Okresowo mam problemy z poceniem i nieprzyjemnym zapachem, z którym nie radzą sobie żadne antyperspiranty. Nie pamiętam skąd się o nim dowiedziałam, ale kupiłam go w Naturze bo był bardzo tani (tańszy od zwykłych antyperspirantów). Już po pierwszym użyciu poczułam, że coś się zmienia i po kilku aplikacjach przykry problem zniknął. Żeby nie było tak kolorowo powiem, że antyperspirant ma u mnie jeden zdecydowany minus za okrutne szczypanie po aplikacji. Nawet teraz użyłam go żeby mieć pewność, ze nie jestem do niego uprzedzona. O dziwo teraz mniej mnie "gryzie" (pewnie się broni skubany przed recenzją), ale zdarza się mu to bardzo często. Używam teraz 2 opakowanie, ale pierwszego nie zużyłam i zdążyło się przeterminować właśnie z powodu mojej niechęci do tego przykrego uczucia. Wróciłam jednak do niego z powodu bezapelacyjnej skuteczności.

PLUSY
    +naprawdę działa
    +niweluje przykry zapach i nadmierne pocenie
    +niska cena
    +delikatny zapach

MINUSY
    -strasznie swędzi po zastosowaniu

Ilość zużytych opakowań: zużyte 2 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shelby_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego użycia
  • Należę do grupy kobiet, które nie znoszą używania antyperspirantów zapachowych. Wszelkie mazidła o super nutach, które używałam jeszcze w czasach nastoletnich bardzo szybko drażniły moje nozdrza - ot, zamiast perfum czułam przez cały dzień antyperspirant. Jedynym więc rozwiązaniem w walce z nadmierną potliwością okazały się produkty apteczne typu bloker, których nie trzeba aplikować codziennie. Przez kilka lat byłam wierna kosmetykowi o nazwie Activblock. Odkrywszy Bloker Ziaji, który działa identycznie, a jest kilkakrotnie tańszy i ma większą pojemność, porzuciłam Activblock i umiłowałam produkt naszej rodzimej marki kosmetycznej!

Plusy:
    + bez zapachu
    + skuteczny w walce z nadmierną potliwością
    + wydajny
    + cena

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Sokolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny, tańszy od podobnych na rynku
  • Używam od dłuższego czasu, regularnie, średnio raz na 2 tygodnie, czasem rzadziej czasem częściej. Zawsze zgodnie z zaleceniami. Niestety ja również mam podrażnioną skórę przez kolejne 2-3 dni po zastosowaniu. Zdarza się, że skóra swędzi niesamowicie jeszcze kilka dni. W najgorszym wypadku, wystąpiło raz takie wręcz poparzenie, czerwone placki na skórze, zaognione mieszki włosowe. Później gdy podrażniona skóra zagoiła się, zaczęła się łuszczyć. Efekt "leczniczy" preparatu utrzymał sie po tamtej aplikacji wyjątkowo długo.

Zauważyłam, że przy użyciu mniejszej ilości preparatu (cieńsza warstewka) podrażnienie jest znacznie słabsze, jednak działanie także nieco delikatniejsze. Jeśli stosuję preparat regularnie, to takie cieniutkie dawki "przypominające" spełniają swoja rolę znakomicie, a przy tym cierpienia, które trzeba znosić są mniejsze.

Raz na parę miesięcy warto zrobić przerwę, żeby skóra odpoczęła i żeby się nie uodporniła na antyperspiracyjne działanie specyfiku. Po takiej zwylke parotygodniowej przerwie, wracam do regularnego stosowania.

Obecna wersja, którą zakupiłam, ma świetny (poprawiony) zapach. Wcześniejsza edycja miała trudny do określenia, taki jakiś "bagnisty".

Nie wyobrażam sobie życia bez komfortu w kontroli pocenia jaki daje ten preparat. Nie zrezygnuję, nawet mimo uciążliwego stosowania.
    Polecam przetestować zaczynając od minimalnej dawki. Aby oszczędzić sobie przykrych doświadczeń należy bezwzględnie przestrzegać zakazu golenia przed użyciem (!) - producent przestrzega przed tym w instrukcji.
    Preparat jest mega wydajny. Tani. Doskonale spełnia swoją rolę. Nie widzę alternatywy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ariaddna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieudany traf
  • Ten produkt faktycznie działał, juz po pierwszym zastosowaniu na drugi dzień nie czułam, że się poce.
    Jednak stosowanie tego było bardzo nieprzejemne. Używałam tego zgodnie z instrukcją, ale gdy tylko nałożyłam skóra pod pachami zaczynała mnie strasznie swędzieć i piec. Nie było to do zniesienia, swędzenie było tak mocne, że nawet budziłam się w nocy przez to.
    Co prawda działa, ale skutki uboczne tego produktu odczuwałam, jeszcze przez kilka dni po odstawieniu.
    Być może dostałam jakiegoś uczulenia.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić unseemly_ za czytelną i pomocną recenzję?