Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• idealny
  • zawsze mialam problem z dobraniem idealnego antyperspirantu. z racji tego przerobilam mase dostepnych produktow tego typu. jedne przyjemnie pachnialy ale brudzily ubrania, nastepne nie zapobiegaly a wrecz ,,smierdzialy i plamy , plamy.....
    przypadkiem trafilam na bloker. a co tam, spróbuje i oto moja opinia:
    *lekka wrecz wodnista konsystencja, sprawia ze antyperspirant jest bardzo wydajny
    *nie brudzi ubran (dla mnie wybawiciel-bluzki ciesza sie)
    *delikatny, przyjemny zapach
    *faktycznie zapobiega poceniu, wrecz jak sama nazwa brzmi- blokuje! nawet jak w biegu zapomne go uzyc przed wyjsciem do pracy to nie martwie sie ze zaatakuje mnie nieprzyjemny zapach w ciagu dnia
    *cena jest bardzo atrakcyjna

jestem zakochana w tym kosmetyku, nie ma dla mnie zadnych wad. dziewczyny musicie sprobowac!!!! kosmetyki tego typu znanych i reklamowanych firm nie maja z nim startu!!!

dla mnie HIT, polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam nawet calego, około 3/4

Chcesz pochwalić Motylica86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo spoko.
  • Bardzo mała cena spowodowała, że postanowiłam spróbować. Pierwsze użycie było trudne - swędziało, tak jak inne osoby pisały, ale teraz używam raz w tygodniu i nic złego się nie dzieje, żadnych krostek, swędzenia, w dodatku żadnego potu, nieprzyjemnego zapachu, nic! Nie wiedziałam, że takie rzeczy są możliwe. Chyba stworzyli to dokładnie dla mnie. Zapach produktu jest dla mnie niezauważalny, zbyt delikatny, by cokolwiek mogło przeszkadzać.
    Pewnie zrobię przerwę w używaniu w którymś momencie, tak jak ktoś pisał, i zobaczymy, co się wtedy zadzieje.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Kongruencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Świetna alternatywa dla wydawania pieniędzy na dezodoranty!

Zalety:
    - naprawdę przeciwdziała poceniu(przy stosowaniu co 2 dni)
    - wydajny
    - tani
    Wady:
    - zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i w trakcie 2

Chcesz pochwalić emcze za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Generalnie, ten antyperspirant spełnia swoją rolę; faktycznie zmniejsza potliwość i jest bardzo wydajny, przy tym ma atrakcyjną cenę.
    Nie będę go jednak dłużej stosować, ponieważ w wypadku wrażliwej skóry i najmniejszych nawet podrażnień kosmetyk wywołuje bardzo nieprzyjemne szczypanie.

Używam tego produktu od: w 2013 r.
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Zacznę od tego, że zużyłam 1 całe i zaczęłam drugie opakowanie tego produktu. Myślę, że najlepiej będzie, gdy zrecenzuję każde z osobna, żeby oddać jak najlepiej sens tej recenzji.

Pierwsze opakowanie tego blokera kupiłam stosunkowo krótko po wprowadzeniu go na rynek, kiedy nastał na niego "boom".
    Kupiłam go przede wszystkim z dwóch powodów - miałam wtedy stosunkowo dosyć duży problem z potliwością oraz - z przeczytanych wcześniej opinii dowiedziałam się, że przypomina, a właściwie jest o wiele tańszym odpowiednikiem Etiaxila.
    Zaskoczył mnie. Pozytywnie i negatywnie.
    - przede wszystkim - fatalne opakowanie. To było jeszcze to z "walcowatą" nakrętką, produkt wylewał się z opakowania i kleił wszystko naokoło.
    - działanie - jeżeli produkt stosowało się zgodnie z zaleceniami producenta - rzeczywiście - zauważyłam zmniejszenie się pocenia, problem stał się mniej dokuczliwy. Niemniej...
    - momentami sprawiał, że po użyciu piekły mnie pachy, kładąc się spać czasami nie wytrzymywałam i drapalam się niemiłosiernie. Próbowałam sposobu z osuszaniem pachy po nałożeniu, ale przynosiło to znikomą ulgę.

Natomiast z czasem zmieniłam podejście do niego. Bloker zaczęłam używać wtedy, gdy czułam taką potrzebę, czasem raz na dwa tygodnie, czasem dwa-trzy razy w tygodniu, ale zawsze pamiętając o zasadzie, żeby absolutnie nie używać go po depilacji czy goleniu! Wtedy ten sposób zużywania go przynióśł najlepsze efekty - właściwie do teraz nie mam większych problemów z potliwością. Czyli efekt jest - był - naprawdę rewelacyjny.

Pełna zadowolenia zakupiłam drugie opakowanie. Tym razem - bardzo wygodne opakowanie, nie ma mowy o rozlewaniu się produktu.
    A teraz jego działanie.
    Pierwszą rzeczą, która wydała mi się lekko podejrzaną, był zapach blokera. Nie jestem w stanie go określić, ale zdecydowanie nie przypadł mi do gustu, właście produkt śmierdział (poprzednia wersja była bez zapachu).
    Po pierwszym użyciu nie zauważyłam zmiany działania, ale już po trzech-czterech - tak. Każda jego aplikacja równała się ze szczypaniem pod pachami, obojętnie, czy osuszałam potem pachy, czy nie. Ale głupia myślałam sobie, nie, pewnie tak będzie tylko na początku zużywana produktu. Jasne! Po piętnastej aplikacji powiedziałam blokerowi stanowcze NIE, nie mam zamiaru cierpieć na ból pach.
    Produkt oddałam znajomej, której ta nowa wersja się sprawdza. Mówię o nowej wersji, bo nie wydaje mi się, by ten sam produkt, który wcześniej działał na mnie prawidłowo, mógł się tak radykalnie zmienić w moim odczuciu.
    Nie wiem, czy ze zmianą opakowania doszła zmiana składu, ale nie wydaje mi się, by ten sam produkt został przeze mnie tak różnie oceniony mając ten sam skład. (zapętlam się, ale chyba wiecie, o co mi chodzi

Podsumowując:
    Do tej pory nie mam takich problemów z potliwością, jakie miałam przed stosowaniem blokera, więc na tym polu niewątpliwie się sprawdza. Jednak dyskomfort, jaki odczuwałam po użyciu tego produktu był zbyt duży, bym mogła do niego wrócić. A szkoda, bo Ziaja jest naprawdę dobrą firmą.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie zaczęte

Chcesz pochwalić vincentvangogh za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !
  • Produkt idealny!
    Tani i działa cuda !

Aplikowany na skórę (na noc!) raz na tydzień całkowicie ogranicza wydzielanie potu!

Nie wierzyłam z początku w to, a jednak !

To cudo za niską cenę!

A w dodatku jest mega wydajny !

Polecam !

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa (całe)

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • To już kolejne moje podejście do tego typu produktów - tym razem udane. Najpierw był wszystkim znany Etiaxil, ale jego cena powala z nóg, później jego odpowiednik Antidral - smierdzi niesamowicie wręcz, nie dałam rady + cena również zawyżona, no i czas na Bloker.
    Produkt wg mnie posiada same plusy.
    +taniutki
    +działa!
    +ma przyjemniejszy zapach niż jego koledzy
    +wydajnyyy

Wiele osób pisze o uporczywym swędzeniu, pieczeniu, ale to jest normalne przy takim produkcie. Sposoby na te problemy to jak już wcześniej pisali oczywiście nie ogolona skóra! oraz nie radzę smarować dużej powierzchni pachy! na jej dosłownie środkową część, NIEWIELKĄ ilość! To powinno pomóc, ale drobne swędzenie mimo wszystko bardzo często się pojawia.
    Mi ono przy tym produkcie aż tak nie przeszkadza, bo wiem, że każde tak działają.

Chcesz pochwalić sandeerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podrażnia i wysusza ale działa
  • Uwaga: Nie radzę nikomu stosować po goleniu czy tym bardziej depilacji, podrażnia prawie do krwi .
    Nawet kilka dni po depilacji (nie golę pach maszynką bo mam potem krostki i podrażnienia) bardzo długo piecze i mocno podraznia skórę.
    Z pozostałych minusów:
    - schnie baaaaaaardzo długo, trzeba chodzić i machać rękami przez kilka minut. Jeśli zdecydujemy się nałożyć piżamę to zapewniam, że powstaną wypłowiałe plamy pod pachami (przetestowałam na nowej błękitnej piżamie :| )
    - podrażnia skórę i to mocno
    - niemiłosiernie wysusza
    Plusy:
    - DZIAŁA . Przez kilka dni można zapomnieć o poceniu, nawet tym spowodowanym stresem, po prostu pachy są suche cały czas
    - jest tani w porównaniu z Etiaxilem i nie zawiera tak jak on alkoholu, który jeszcze bardziej wysuszałby skórę
    Zasadnicze pytanie, które się rodzi przed użyciem: chcesz mieć suche ale wiecznie podrażnione pachy?Czy jednak szukasz dalej cudownego atyperspirantu? Ja skłaniam się ku opcji nr 2 i szukam dalej. Tym razem wśród własnoręcznie robinych antyperspirantów na bazie Ałunu, który nie podrażnia. Nie chcę myśleć, jak silny musi być chlorek glinu użyty w tym blokerze skoro tak podrażnia skórę

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić astraroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Bloker raz na zawsze rozwiązał mój problem z nadmiernym poceniem. Żaden zwykły antyperspirant nie zapewniał mi 100% ochrony przed potem. Jeśli stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta( nigdy na skórę świeżo po depilacji! najlepiej odczekać 1 dzień) jest po prostu idealny.
    +działanie!
    +cena
    +wydajność
    + bezzapachowy
    +nie brudzi ubrań

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić StormRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja.
  • jest tragiczny!
    Minusy:
    Strasznie wysusza
    Jest nieskuteczny
    Mocno podraznia
    Piecze po uzyciu nawet po kilku razach.
    Brzydko pachnie
    Dlugo schnie

Plusy:
    CenaUżywam tego produktu od: Pół rokuIlość zużytych opakowań: Niecale jedno

Chcesz pochwalić Ayaan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, tak !
  • Miałam problemy z poceniem się pod pachami. Najpierw skusiłam się na Etiaxil, który oczywiście jest skuteczny, ale nieźle szarpie po kieszeni
    Ziaje kupiłam z ciekawości, nie liczyłam na wiele..ale zaskoczenie było ogromne. Jest kilkakrotnie tańszy od Etiaxilu a działanie u mnie wywołał to samo. Używam go raz na dwa tygodnie i problem pocenia znikną. Po Etiaxilu odczuwałam szczypanie i pieczenie, po Ziaji nie mam takich efektów ubocznych
    Bardzo wydajny.
    Naprawde polecam ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić layyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny i tani
  • Jak zwykle u mnie - kupiony przypadkiem. Przygodę z tego typu środkami zaczęłam od Etiaxilu, ale ponieważ jego ceny była mnie nie zadowalała zaczęłam szukać dalej.

Blokera używam nie częściej niż raz w tygodniu, w cieplejsze miesiące roku, na noc.

Plusy:
    - działa tak jak ma działać, nie ma ani kropelki potu na ubraniu
    - przy normalnym używaniu - czytaj nie bezpośrednio po depilacji pach nie podrażnia i nie szczypie
    - ma porządne opakowanie i nic się nie wylewa (Antidral zawsze rozlewał mi się na wyjazdach :/)
    - cena!
    - wydajny, mam drugie opakowanie tylko dlatego, ze pierwsze uległo przeterminowaniu :P

Minusy:

brak

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić TrzyBobry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Od pewnego czasu mam problem z poceniem się (zaburzenia hormonalne), jak dotąd żadne specyfiki nie mogły sobie z tym poradzić...
    Antyperspirant kupiłam ze względu na pozytywne opinie w internecie. Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Kosmetyk rzeczywiście zmniejsza ten problem do minimum.
    Dodatkowo jest bardzo wydajny. Ja mam już go od roku i nadal jest go dużo.
    Minusem są dla mnie podrażnienia, jakie po sobie zostawia dosyć często. Na szczęście nie są one poważne i szybko znikają.

Polecam, jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje mi życie!
  • Od lat miałam problemy z poceniem się. Ten kosmetyk ratuje mi życie. używam go 1 w tygodniu na noc. na co dzień używam antyprespirantu. Dzięki niemu pozbyłam się problemu z poceniem się. Jedynym jego problemem jest fakt, iż podrażnia skórę. Po zastosowaniu, rano skóra jest czerwona i piecze przy goleniu, lecz szybko podrażnienie znika
    + wydajny
    +cena
    + chroni przed poceniem się
    + zapach w sumie bezwonny

- podrażnia skórę

Chcesz pochwalić anitex66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ratunek!
  • Skuszona dobrą opinią zakupiłam ten Bloker, twierdząc, że dużo nie stracę, skoro kosztuję mniej niż przeciętne drogeryjne antyperspiranty. Już po pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć w jego moc, zadziałał a ja poczułam prawdziwą ulgę. Fakt, powoduję czasem pieczenie, ale z tego co wiem tak właśnie mogą działać tego typu kosmetyki. Latem jest ratunkiem dla mojego potliwego ciała. Jeżeli chodzi o jego konsystencje to rzeczywiście jest dość rzadka. Największym minusem dla mnie jest jego zapach, ale jego niska cena wynagradza nam to wszystko

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić milapol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał.
  • Raz na zawsze skończyły sie wszystkie moje problemy. Jedno opakowanie wystarczyło mi na bardzo długo, bo używałam na początku jedynie często. Później już nie było takiej potrzeby bo działa bardzo dobrze, długo. Nie pachnie jakoś uciążliwie, na początku szczypie, ale skuteczność wszystko rekompensuje. Naprawdę wspaniały kosmetyk.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić arrependimento za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Czytając komentarze na portalu zastanawiałam się, jak podziała na mnie. Jedni go kochają, inni nienawidzą.
    Ja raczej nie jestem przekonana.

3 dni potwornego pieczenia i swędzenia - mimo, że stosowałam zgodznie z zaleceniam producenta. Piecznie wracało za każdym następnym razem (dodam, że nigdy nie stosowałam na skórę w dzień depilacji). Sam efekt średni, potu nie było, jednak skóra tak jakby lekko "ślimaczyła się" oraz była zaczerwieniona.
    W każdym razie wolę nie ryzykować, dlatego nie kupię ponownie.

+ cena
    + łatwo dostępny
    + brak potu
    + brak przykrego zapachu

- nie dla każdego typu skóry
    - podrażnia
    - wylewa się z buteleczki
    - produkty tego typu są raczej niekorzystne dla organizmu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić oldsqlh8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mi życie
  • Długo szukałam naprawdę skutecznego antyperspirantu, który by naprawdę działał. Szukałam czegoś o niewyczuwalnym zapachu i znalazłam mój ideał, jedyny, który naprawdę pomimo śmiesznie niskiej ceny jest dla mnie najlepszy na rynku, spośród wszystkich stosowanych. Ma fajne opakowanie, delikatny zapach i naprawde działa blokująco na pot. A z tym miałam problemy naprawde ogromne, nic nie pomagało. Dlatego moge szczerze polecić bloker ziaja. Stosuje go 2 razy w tygodniu na noc i nie więcej w ciągu dnia nie muszę stosować bo paszki nadal są susze, przez cały dzień
    Jest to fenomen , produkt naprawde bardzo dobry, płakałabym gdyby go wycofali
    Jednyną Jego wada jest to ,że nie można go stosować na podrażnioną skóre po depilacji , bo mogą powstać zaczerwienienia i świąd. Ogólnie REWELACJA

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić christa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny, ale też wymagający produkt
  • Jako jedyny całkowicie eliminuje u mnie problem nadmiernego pocenia. Oczywiście użyty zgodnie z instrukcją. Próbowałam wielu, także aptecznych antyperspirantów, także tych doradzanych przez mojego lekarza. Tylko ten, tak na prawdę, stanął na wysokości zadania.

Idealny na lato i dla osób mocno się pocących (takich jak ja).

Wymagający bo: należy bezwzględnie przestrzegać sposobu użycia, ABSOLUTNIE nie należy stosować na świeżo ogolone pachy, po pewnym czasie ( u mnie po 2 miesiącach) należy zrobić przerwę w stosowaniu, aby uniknąć zatkania gruczołów potowych. Jest to konieczne i OBOWIĄZKOWE przy stosowaniu antyperspirantów typu bloker. U mnie w okresie odstawienia nie występuje zwiększona potliwość.

Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić tguggles za czytelną i pomocną recenzję?
  • Samo działanie to jednak czasem za mało
  • Zacznę od plusów:
    - u mnie nawet działał, długo nie pojawiał się żaden nieprzyjemny zapach;
    - stosunkowo niska cena;
    - dostępność i charakterystyczne opakowanie, które od razu na półce sklepowej "rzuca się w oczy;
    - zapach mi akurat podpasował, może używałam go zbyt krótko, żeby się zniechęcić...

Minusy:
    - konsystencja- zbyt wodnista;
    - długo się wchłania;

Minus, który zupełnie dyskwalifikuje ten kosmetyk, a wręcz uważam, że jako szkodliwy powinien być usunięty ze sklepowych półek, to UCZULANIE.
    I to piszę ja- osoba, która nigdy ale to przenigdy nie miała problemów z uczuleniem na skutek używania dezodorantu czy antyperspirantu. Przy czym nie ma znaczenia, czy produkt ten nakłada się bezpośrednio po depilacji czy nawet kilka dni później. Jest okropne, silne swędzenie- nie można się powstrzymać od drapania. Miałam zużyć ten kosmetyk do końca i jakoś to przeboleć, bo akurat mam dołek finansowy. Ale nie jestem w stanie. A już recenzja haroszy22, która pisze o wysypce, krostkach zupełnie mnie odrzuciła, bo obawiam się, że za chwilę miałabym to samo. Wytrzymałam tydzień z tym badziewiem i było to o tydzień za długo. Ląduje w koszu. Nigdy jeszcze tak nie zawiodłam się na żadnym kosmetyku.
    W tym przypadku produkt nie powinien otrzymać żadnej gwiazdki...

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie dało się zużyć nawet 1

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma wielkie ALE...
  • Masakra - tak jednym słowem mogłabym określić doznania podczas używania tego produktu.
    Żeby nie zaczynać od marudzenia - najpierw plusy. Antyperspirant jest wydajny, ma umiarkowaną cenę, zapach - według mnie - niedrażniący. Mogę też stwierdzić, że niewątpliwie działa. Nie używałam go co prawda latem, kiedy pocę się najbardziej (jesienią i zimą moje pocenie jest dość umiarkowane), ale teraz w nieco chłodniejszym czasie sprawdza się idealnie...
    ALE
    Jego używanie to potworna tortura, przynajmniej dla mnie. Mimo, że używałam go za każdym razem na pachy z nawet kilkudniowym zarostem (więc nie było mowy o podrażnionej goleniem skórze), uczucie swędzenia i pieczenia, nawet kilka godzin później było nieznośne, po prostu nie do wytrzymania. Wydaje mi się, że jeśli coś sprawia nam taki dyskomfort, to znaczy, że nasze ciało tego nie chce i lepiej dać sobie spokój. Wyrzuciłam go dzisiaj do kosza, choć zużyłam chyba mniej niż pół opakowania.
    Na pewno więcej go nie kupię, raczej też nie będę nikomu polecać. Może miałam pecha, może mnie uczulił. Trudno. Wolę się trochę spocić, niż przeżywać raz czy dwa razy w tygodniu tę masakrę

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kretencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziala ale jest wlasnie ale
  • moze opisze jak u mnie to wyglada wielkich problemow nie mam ale niestety czasem przy wiekszym wysilku juz tak wiec postanowilam sprobowac tego cuda czy cuda tak i nie tak bo naprawde ogranicza pocenie i co najwazniejsze zapach juz nie musimy sie stresowac ze cos czuc naprawde pomoglo nie trzeba codziennie sie smarowac po jakims czasie juz tylko raz w tyg lubie stosowac i testowac takie specyfiki wiec mimo ze nie trzeba czyms tam rano zawsze sie smaruje a teraz pora na nie a wiec zapach jak to smierdzi!!!!! cos strasznego i kolejnie nie swedzi do godziny jest ok a pozniej cos straszengo czasem musze zmyc ;/ a dodam ze nie uzywam po goleniu wiec nie powinno az tak zle dzialac ale coz dla plusow raz w tygodniu zniose te minusy

Chcesz pochwalić anksun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie rewelacja, ale z efektami ubocznymi
  • Nigdy nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale często zdarzało mi się mieć mokre plamy pod pachami i chciałam to zniwelować. Używałam go na noc, a na dzień Crystala i połączenie było dość udane (więcej opisałam w recenzji Crystala).

++ Naprawdę działa. Pomaga w uregulowaniu pocenia. Nie mam już żadnych plam pod pachami, tak samo nie pojawiał się w ogóle brzydki zapach potu.
    + Użycie jest proste i po jakimś czasie można się przyzwyczaić do tego, że rano już nie trzeba aplikować dezodorantu Nigdy nie nakładałam na ogoloną skórę, więc nie miałam problemu z pieczeniem. Najczęściej robiłam tak, że goliłam pachy rano, a bloker nakładałam dzień wcześniej wieczorem i dzięki temu stosowałam go regularnie co 3-4 dni jak zaleca producent.
    + Bardzo dobra cena jak za produkt o tak dobrym działaniu.
    +Świetna wydajność - mnie wystarczył na ponad rok i mimo że data ważności jeszcze nie minęła, to muszę go wyrzucić ze względu na nasilający się brzydki zapach i pieczenie.
    +Płyn jest bezbarwny, lekko biały i nie brudzi ubrań (piżamy i pościeli). Konsystencja jest w sam raz - nie leje się nadmiernie z opakowania.

- Po jakimś czasie mocno swędziały mnie pachy po użyciu blokera. Może to kwestia "starości" kosmetyku.
    - Zapach jest paskudny - jak dla mnie mix karmy dla psów i znanych serowych chrupek kukurydzianych (w złym tego słowa znaczeniu)

Mam w zapasie kilka zwykłych dezodorantów, ale już widzę, że się nie sprawdzają i prawdopodobnie wrócę do tego produktu.Używam tego produktu od: 1 roku i 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie używać - produkt wysokoalergiczny!
  • Kulki Ziaji są świetne i od lat stosowana wersja sensitive jest znakomita - delikatna ale chroniąca przed potem, po prostu spełnia oczekiwania.

Niestety, coś mnie podkusiło i zamiast sprawdzonej opcji wybrałam właśnie tą...i to był błąd.

Od razu, kilka minut po zastosowaniu poczułam pieczenie, swędzenie a nawet ból. Pomyślałam jednak, iż jest to reakcja skóry świeżo ogolonej i następnym razem będzie lepiej. Było oczywiście całkowicie odwrotnie!
    Po 3, 4 i 5 użyciu dostałam wysypki, czerwonych, drobnych krostek. W pracy nie mogłam przestać się drapać!
    Oczywiście wszystko przeszło jak odstawiłam kosmetyk (a szczerze mówiąc po prostu go wyrzuciłam do kosza - jak nigdy!).

Dziewczyny, nie kupujcie wersji świetnego tak naprawdę kosmetyku, szkoda delikatnych pach na takiego brutala.

Używam tego produktu od: tydzień?
    Ilość zużytych opakowań: 2%?

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś okropnego
  • Jestem w takim samym szoku jak lebia i inne osoby, które doznały silnego podrażnienia skóry.
    Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło a z tym produktem to jakiś koszmar, nie mogłam znieść pieczenia, palenia, bólu po prostu, który pojawił się chwilę po użyciu.
    Coś strasznego, przestrzegam, że można sobie zrobić rany tym produktem.

Używam tego produktu od: raz użyłam
    Ilość zużytych opakowań: zero, nie da się tego używać

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?