Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Pozytywne zaskoczenie!
  • Widząc pozytywne opinie skusiłam się na ten kosmetyk, choć zastanawiałam się "czy za taką cenę będzie rzeczywiście działał jak powinien?" ziaja znów pozytywnie zaskoczyła!

OPAKOWANIE
    antyperspirant jest w typowym opakowaniu dla kulek. Nie jest szklany - dla mnie na plus, bo mam pewność, że go nie stłukę. Opakowanie jest małe i zgrabne i miesci się bez problemu do kosmetyczki.

WYDAJNOŚĆ
    Mam bloker od 2 miesięcy, używam zgodnie z zaleceniami (1-2 w tygodniu) i wciąż jest! Nie wiem na ile jeszcze starczy, ale na pewno można zaznaczyc wydajność jako plus. Bloker jest bezzapachowy, a konsystencja jest bardzo rzadka - a mimo to dość szybko się wchłania

DZIAŁANIE
    Stosuję zgodnie z zaleceniami - na poczatku przez 3 dni a teraz 1-2 w tygodniu. Nie stosuję na wydepilowaną skórę (jak wieczorem użyję, a rano wydepiluję nie czuc rzadnego pieczenia swędzenia) i zawsze na noc. Przy pierwszych użyciach swędziała mnie skóra po pachami i miałam obawy, ale teraz nic już nie czuję. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie miałam żadnego blokera bo nie miałam takiej potrzeby i nie wiedziałam czy używać rano jeszcze innego antyperspirantu czy nie...Ale mimo wszystko wątpię czy 2 posmarowania na tydzień chroniły by przed potem na okragło...
    Dlatego używam rano rexony, a 1-2 na tydzien blokera. Rezultat? Mogę jechac na rowerze jak szalona, biegać, ostatnio szaleć na weselu, a potu jak nie było tak nie ma! Bloker na prawdę działa. Nie mogę powiedzieć czy chroni przed przykrym zapachem, bo nad tym panuje rexona...
    Polecam! Chciałam tylko przetestować, a teraz juz z nie zniknie z mojej półki...

PLUSY
    -cena
    -dostepność
    -blokuje wydzielanie potu i naprawdę działa!
    -zgrabne małe opakowanie
    -baaardzo wydajny

MINUSY - nie ma

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły!
  • Ogromną zaletą tego antyperspirantu jest działanie- chroni przed nieestetycznymi plamami pod pachami. Poza tym jest tani i łatwo dostępny. Opakowanie również jest niczego sobie.
    Jedną gwiazdkę odjęłam za zapach, a raczej jego brak plus za to, że nie chroni, przynajmniej mnie, przed przykrym zapachem- muszę go "poprawiać" Rexoną w sprayu.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić izulowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa! ideał!
  • polecam gorąco! bloker na prawdę działa, nie miałam przez całe wakacje problemu z plamami pod pachami, czy to było gorąco czy zimno sprawdzał się świetnie. cena jest niska, wręcz za niska w porównaniu z efektami, jest też mega wydajny jeśli stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta to nie szczypie i nie podrażnia, kilka razy zdarzyło mi się użyć go po depilacji, szczypało ale dało się przeżyć. stosuję na noc kilka razy w tygodniu, codziennie rano używam czegoś pachnącego i mam spokój z potem i przykrym zapachem. zapach ziaji jest nie drażniący, świeży, przyjemny, opakowanie szczelne, wygodne w użyciu. nie zdarzyło mi się żeby się coś rozlało, połamało. podsumowując: polecam za taką niską cenę każdy może spróbować i ocenić czy mu odpowiada czy nie.

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Anka952 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Trzeba używać go regularnie. Ja zarzuciłam i za kilka dni znów zaczęłam się pocić. Oczywiście należy trzymać się zaleceń producenta. Mnie swędziały pachy tylko wtedy, kiedy się wyłamałam i po depilacji pach go użyłam Jest to fajny produkt i mnie akurat pasuje. W gorące dni fatalnie się pocę i śmierdzę. W chłodniejsze nie mam większego problemu. Nie wiem jak będzie sprawdzał się u osób z nadpotliwością...

PLUSY:
    - spełnia swoje główne zadanie - powstrzymuje pocenie,
    - ładne i wygodne opakowanie,
    - oczywiście cena.

MINUSY:
    - długo się wchłania...

Używam tego produktu od: od 1,5 roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeszcze go kupię
  • Przede wszystkim działa dobrze chroni, hamuje nadmierne pocenie. Nie pachnie może kwiatowo, ale lubię ten zapach, jest świeży i przyjemy. Ni podrażnia skóry, łatwo dostępny, cena ok. Jedyny minus to, że długo się wchłania, dlatego stosuje go głównie na noc i niestety w ciągu dnia używam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Fajnie się sprawdza. Wakacje bez mokrych plam pod pachami !
    + DZIAŁA
    + cena (zapłaciłam 8 zł)
    +bardzo wydajny
    + dostępność

-trochę mnie podrażniał na początku
    - wysycha długo (dlatego stosuję go na noc)

Używam tego produktu od: czerwca br
    Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Chcesz pochwalić merryem za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale podrażnia
  • chroni przed poceniem nie trzeba aplikować codziennie, prawie bezzapachowy.
    minus za to że podrażnia okropnie swędzi po nim skóra można się zadrapać.

Używam tego produktu od: kilku miesięscy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aisza86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi robotę;-)
  • Spełnia swoje zadanie - hamuje pot bardzo skutecznie. Oczywiście stosowamny regularnie i koniecznie z zaleceniami producenta. Cenę ma bardzo dobrą. Opakowanie z wyglądu typowo ziajowe, bardzo wygodne, nic się nie wylewa, dobrze się dokręca. Bardzo delikatny zapach, którego praktycznie nie czuć.
    Jedynym minusem blokera, za co odejmuje te pół gwiazdki, to podrażnianie pach. Nie wiem, czym to jest spowodowane, że raz mnie swędzi, a raz nie. No i troszkę długo schnie. Ale to można wytrzymać w zamian za efekt.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić october93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Miałam ogromne problemy z nadmiernym poceniem się. Odkąd zakupiłam ten produkt, zapomniałam co to znaczy mieć mokre plamy pod pachami.

PLUSY
    - działa
    - tani
    - wydajny
    - nie podrażnia

MINUSY
    - trzeba chwilkę poczekać, żeby wysechł

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cud nie kobieta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy jaki miałam
  • + znacząco ogranicza pocenie, oczywiście w czasie upałów nie elimuje go do zera
    + wydajny i niedrogi

- czasem podrażnia skórę
    - zapach nieciekawy

Chcesz pochwalić RedPansy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij