Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• NIE!!!
  • Kupiłam skuszona dobrymi opiniami jak i niską ceną.
    Niestety jest to produkt nie dla mnie.
    Używałam blokera na noc, oczywiście nie codziennie. Niestety im dłużej używałam kosmetyku tym większy odczuwałam dyskomfort. Pachy ok dwie godziny po aplikacji zaczynały mnie swędzieć.Na początku stsrałam to wytrzymywać, tłumaczyłam to sobie tym, że tak musi być. W końcu dochodziło do syyuacji, że budziłam się w środku nocy z powodu swędzenia. Swędzenie zaczynało być tak uciążliwe, że musiałam myć pachy i smarować je tłustym, łagodzącym kremem, bo skóra była tak podraźniona. Skończyło się na tym, że bloker oddałam mężowi i on jest z niego zadowolony a ja natomiast nigdy więcej po dzień dzisiejszy do niego nie wróciłam.
    Podsumowując daję blokerowi najniższą z możliwych ocen. Nie jestem w stanie ocenić go wyżej, bo decydując się na jego dalsze używanie na pewno skończyłoby się to na mega podrażnieniu i wizycie u dermatologa. Szkoda, bo produkt tani i zapewne skuteczny. Niestety nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić klaudynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Podchodziłam dość sceptycznie: jak niby dezodorant zahamuje pocenie się.
    Poużywałam jakiś czas i faktycznie. Pachy suche, przyjemnie pachniały. Po dłuższym czasie niestety uczulił mi. Nawet gdy skóra pod pachami nie była podrażniona goleniem, po użyciu blokera czułam nieprzyjemne pieczenie. Po pół roku przerwy postanowiłam znowu spróbować.
    Plusy:
    cena
    wydajny
    zapach
    dostępność (drogerie, rossmann)
    Minusy:
    może uczulać
    lejące się opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jestem "szczęścliwcem" znajdującym się wgronie 1% ludzi z nadpotliwością. Wystarczy, że po prysznicu przejdę 2 metry i już mam mokre plamy pod pachami (nie jestem otyła). Wcześniej używałam znanaego blokera za 50zł. Niestety podrażniał moją skórę. Kiedy na rynku pojawił się bloker Ziaji, podchodziłam do niego sceptycznie, bo kosztował tylko 6zł. Postanowiłam jednak zafyzykować i nie żałuję.

Plusy:
    - wygoda aplikacji, aplikuję go na noc, a rano zmywam
    - żadnych plam i zapachu potu
    - cena
    - wydajność, jedno opakowanie starcza na ponad rok stosowania
    - dostępność

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ernestyna44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Stosowanie tego typu blokerów jest kontrowersyjne, ponieważ organizm powinien się pocić, w umiarkowanym stopniu oczywiście. Dlatego blokowanie tego naturalnego procesu nie jest polecane. Niemniej jednak, pocimy się na całej powierzchni ciała, dlatego ograniczenie pocenia pod pachami gdy naprawdę mamy z tym problem wydaje się być akceptowalne.

Nie mam problemu z nadmiernym poceniem się calego ciała, ale wraz z nadejściem cieplejszych dni, zauważyłam że zwykły antyperspirant nie zawsze daje sobie radę. Dlatego postanowiłam mimo obaw skorzystać z blokera- dla własnego komfortu.

-Ma bardzo wodnistą, lejącą się, bezbarwną konsystencję.
    -Wysycha dość opornie, w porównaniu z kremowymi antyperspirantami potrafi schnąć i schnąć. Wrażenie jest nieciekawe, porównywalne z nasmarowaniem pach olejkiem. Wydaje mi sie, że nadmiar produktu po prostu pozostaje na skórze, skóra się dodatkowo więc zaparza w nocy co dodatkowo generuje podrażnienia.
    -Trudno jest mi nałożyć odpowiednią ilość, zawsze wydaje mi się że daję go za dużo. Dosłownie wypadałoby nałożyć trochę na środek i rozsmarować, bo z kulki się aż wylewa.
    -NIE STOSOWAĆ PO DEPILACJI. Nie próbujcie z tym dyskutować, nie myślcie że jeśli skóra nie jest zaczerwieniona i wygląda wręcz idealnie to nic się nie stanie. Ogień piekielny! Nałożyć na noc i depilować pachy rano.
    -Niestety! Trwale odbarwia ubrania. Nie brudzi ich, bo jest bezbarwny, więc zauważa się to dopiero po praniu.
    -Niemniej jednak- działa. Po zastosowaniu tak jak zalecil producent- 3 dni na noc i regularnie 1-2 razy w tygodniu faktycznie czuć różnicę. Niestety, jak się zapomnimy to problem wraca
    -Jest bardzo wydajny i niedrogi.

Produkt ma więc swoje dość poważne wady, ale przy ostrożnym stosowaniu można je obejść. Spełnia swoje zadanie.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny!
  • Cudo za kilka groszy na wieczne pocenie się. Ja z nadpotliwością borykałam się od kiedy weszłam w wiek dojrzewania. Masakra, siedziałam, nic nie robiłam, a pachy mokre, co najgorsze męczyło mnie to do 2liceum, kiedy to postanowiłam wypróbować ten oto produkt. I już po pierwszych 3dniach kuracji ( na starym opakowaniu zalecane było by za pierwszym razem stosowć przez 3 noce ) i uwierzyć nie mogłam! No bo jak to, wieczny dyskomfort, okropne uczucie mokrości od tak zniknął? Oczywiście, po tygodniu powtórzyłam serię, bo problem powrócił i tak przez jakiś czas, aż zauważyłam, że ZIAJA BLOKER poniekąd wyleczył moją dolegliwość. Teraz pocę się mniej, a dwudniową kurację robię raz na miesiąc, niekiedy rzadziej. Jedno opakowanie starczyło mi na ponad rok, więc wydajność mega! Jedyna wada, to podrażnienia... Czasami mało co czuję, a czasami tak okropnie mnie swędzi, że aż budzę się w nocy i muszę już iść to zmyć. Ogólnie polecam, choć sama zastanowię się nad innym produktem, być może inny nie będzie tak podrażniał.Używam tego produktu od: 3lataIlość zużytych opakowań: 2 po 60ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Od kilku lat używałam drogich preparatów aż któregoś dnia trafiłam na bloker od Ziajki.
    Pomyślałam co mi szkodzi...wypróbuję go. Myślałam, że nie poradzi sobie i okaże się klapą. Pomyliłam się strasznie.
    Bloker radzi sobie rewelacyjnie. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam jego efekty. Jest bardzo tani i bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło mi spokojnie na cały rok.
    Zapach nie jest drażniący. Jeśli użyjemy na niewydepilowane pachy nie poczujemy pieczenia jak to bywało przy innych produktach.

Produkt godny uwagi

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Bloker uratował mi życie. Przed używaniem go miała duży problem z potliwością. Znalazłam go właśnie na wiżażu i od razu poleciałam do rossmanna go kupic. Zdecydowanie najlepszy.
    Plusy:
    +działa
    +bezzapachowy
    +jak sie go prawidłowo używa to nie pojawiają sie podrażnienia.
    +działa nawet na skóre na dłoniach

Minusy:
    -może swedziec, ale to normalne przy tego typu produktach.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bloker jest bardzo skuteczny. W moim przypadku działa lepiej od Etiaxilu i Antidralu. W typowe dni nie mam żadnego problemu z poceniem się pod pachami. Inaczej to wygląda w dni wyjątkowo upalne i parne, ponieważ wtedy czasem zawodzi, jednak to są naprawdę wyjątkowe sytuacje i ekstremalne warunki. Produkt jest tani i do tego stopnia wydajny, że mi się przeterminował i musiałam kupić nowe opakowanie. Z pewnością będę go kupować w przyszłości, gdyż działa bardzo dobrze i kosztuje grosze.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Fanata za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam wersję blokera męską, ponieważ w moim rossmanie damskiej " nie prowadzą " , ale nie robi to problemu, zapach jest bardzo słaby.
    Antyperspirant jest bardzo skuteczny. Działał od pierwszego użycia, stosuje go dwa razy w tygodniu i to w zupełności wystarcza. Niestety główny składnik Aluminium Chloride), dzięki któremu bloker jest tak skuteczny ma swoje minusy, a mianowicie powoduje swędzenie i pieczenie. Trwa to około dziesięciu, piętnastu minut od aplikacji. Efekt jest super, dlatego staram się to wytrzymac
    Jest bardzo wydajny.
    Nie wysycha niestety pod pachami, no chyba że ktoś by chodził z rękami w górze przez 20 minut?!:
    Polecam wytrwalym

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Honia_pn za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula
  • Pierwszy raz spotkałam się z takim podrażnieniem i pieczeniem po użyciu antyperspirantu. Uczucie nie do zniesienia, wymagające natychmiastowego zmycia prodktu. Nic więcej o nim nie mogę powiedzieć.

Używam tego produktu od: kilka prób

Chcesz pochwalić Wanilia999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Zdecydowanie KWC. Latem jest on niezbędny, zimą czy jesienią używam go bardzo rzadko.
    Bloker spełnia swoje zadanie w 100%, nawet w upały. Daje uczucie suchości i świeżości przez cały dzień Początkowo stosowałam go tak jak producent zalecał, teraz tylko wtedy, kiedy poczuję taką potrzebę. A więc co kilka dni, albo raz na kilka tygodni
    Pół gwiazdki odemują dlatego, że niestety często odczuwam swędzenie i pieczenie pod pachami i nie chodzi tutaj o używanie w ten sam dzień po goleniu. I jakoś zapach w opakowaniu mi nie odpowiada, bloker dla mężczyzn jest o wiele ładniejszy

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe, bo minął termin ważności), tego lata rozpoczęłam drugie

Chcesz pochwalić xjoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Produkt, jak dla mnie, niezastąpiony. Przed odkryciem tego cuda miałam problem z potliwością pod pachami. Zwykłe antyperspiranty nie radziły sobie najlepiej.
    Na początku stosowałam według zaleceń producenta, w tej chwili jak poczuję, że coś jest nie tak. Najczęściej raz na 1-1,5 tygodnia latem, zimą rzadziej.
    Trzeba koniecznie uważać żeby nie posmarować nim świeżo ogolonej pachy bo potrafi mocno zaszczypać. I nie radzę nakładać zbyt wiele bo swędzi Są to minusy, ale do przejścia dlatego nie odejmę nawet pół gwiazdki.
    Dla mnie ten produkt zasługuje na maximum. I ta cena! Warto wypróbować!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Martinezzzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Wniosek taki że nie ma co kupować drogich blokerów. Ziaja za 7 złotych kupiona w drogerii spełnia swoje funkcje. Powiem więcej.....piecze mniej niż te drogie a działa równie dobrze. Zastosowana 2-3 razy w tygodniu wystarcza. Nie mam podrażnień,wysypek mimo depilacji. Zapach podobny do kremu Nivea ale po posmarowaniu się nie jest wyczuwalny. Ja gorąco polecam.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby ok, ale...
  • Plusy
    - dostępność
    - cena
    - polski producent
    - działał już od pierwszej aplikacji! Co prawda, gigantycznych problemów z poceniem nie miałam, ale były bardzo drażniące, więc bardzo się z tego cieszyłam, szkoda tylko, że...

Minusy
    - skład. Krótki, ale przerażający
    - dość mocno mnie podrażnił - każdy roll-on z aluminium powoduje u mnie wysyp czerwonych plam, lecz po tym miałam największą życiową tragedię

Dla osób nie mających problemów ze skórą, niestety.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE NIE
  • Niestety bloker Ziaji nie podołał u mnie zadaniu i pocenie wręcz nasiliło się. Przez pierwsze kilka dni był skuteczny, nie zauważyłam żadnych mokrych plam... lecz później było coraz gorzej, teraz ma gorsze działanie od najzwyklejszego antyperspirantu.

Plusy :
    - cena

Minusy:
    - BRAK DZIAŁANIA
    - u mnie lekkie podrażnienie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić oxoxoxoxox za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem dobry produkt
  • Jak to zwykle bywa w lecie zdaza sie, ze nadmiernie sie pocimy. Dosc juz mialam kupowania zwyklych antyperspirantow i skusilam sie na bloker Ziaja. Bez zbednego gadania przejde do plusow:

+cena
    +dostepnosc
    +działanie- rzeczywiscie tak jak obiecuje producent po kilkukrotnym uzyciu pocenie ustepuje
    +aplikacja

i minusy:
    - po okolo 2 miesiacach pojawil sie maly ale okropnie bolacy guzek pod pachą po odstawieniu blokera wszystko wrocilo do normy ale wiadomo... pot rowniez. wiec znow go zaczelam uzywac i znow cos sie pojawilo. wszystko wskazuje na to, ze to przez ten bloker ale swietnie sie sprawdza i działa wiec chyba zaryzykuje z nim ponownie i dokoncze opakowanie
    w kazdym razie jesli i u ktorejs z Was pojawi sie cos podobnego to odstawcie go na chwile i sprobujcie ponownie za kilka dni bo warto

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kolorowa_pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, ale podraznia:/
  • Antyperspirant poleciła mi znajoma. Jeżeli chodzi o jego działanie przeciw poceniu to muszę przyznać,że jest bardzo dobre. Skóra pod pachami jest całkowicie sucha.Nawet podczas dużych upałów wywiązywał się ze swojego zadania.Kosmetyk nie pozostawia śladów na ubraniu co jest dużym plusem. Na tym jednak koniec chwalenia. Nie stosowałam go nigdy po depilacji, a mimo to podrazniał moją skórę. Swędzenie było momentami nie do zniesienia. Miałam nadzieję,że to minie i moja skóra sie przyzwyczai. Dlatego użyłam go kilka razy. Przeważnie jednak kończyło się kursem do łazienki i dokładnym myciem pach. Niestety, ale nie jest dla mnie

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić joanna_z87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kompan
  • Kupilam ten antyperspirant,poniewaz wczesniej uzywalam tez ziaji tylko senstiv(takze dobry kosmetyk) wiec skusilam sie na zakup kolejnego cuda z tej firmy.
    No coz,antyperspirant jest dla mnie prawie idealny.

Zalety :
    -zapobiega niemiłemu zapachowi,kiedyś będąc na imprezie nie mając dostępu od rana do nocy do prysznica ochronił mnie znakomicie aż do samego końca
    -naturalny,miły zapach
    -wydajny
    -cena
    -ogranicza pocenie się

WADY :
    Ogromną wądą jest dla mnie to iż podrażnia skórę gdy uzyje go w tym samym dniu kiedy depilowałam pachy.Na drugi dzień już jest dobrze za to pół gwiazdki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hellokla za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam bloker przez przypadek.Pokusiła mnie cena,chociaż szczerze powiedziawszy nie byłam pewna co do jego działania,ale mile mnie zaskoczył.Wreszcie mam sucho wcześniej pocenie było koszmarem,non stop czułam mokro,ubrałam bluzkę po chwili już miałam mokre plamy,przez to zrezygnowałam z kolorowych bluzek i chodziłam tylko w czarnych,nic nie pomagało,wszędzie czułam pot,bez względu na to czy byłam na spacerze czy siedziałam w fotelu miałam mokro...Teraz nabrałam pewności siebie,mogę chodzić w bluzkach jakich tylko chcę,wreszcie nie czuję przykrego zapachu.Ten produkt jest super.Fakt faktem, niekiedy czuję swędzenie,ale to i tak nic w porównaniu do plusów blokera.Jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić anciuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bloker działa dobrze.
    Używany, tak, jak zaleca producent, rzeczywiście zmniejsza potliwość, a w połączeniu z antyperspirantem tworzy wspaniały duet.
    Używam go 3 razy w tygodniu na noc i to w zupełności wystarcza, nawet w czasie upalnego lata.
    Produkt jest tani, łatwo dostępny i bardzo wydajny. Ma funkcjonalne opakowanie, które jest szczelne - nawet kiedy się przewróci w szufladzie, nic z niego nie wypłynie.
    Bloker nie jest perfumowany, co w moim odczuciu jest jego zaletą. Stosowany na podrażnioną skórę, daje nieprzyjemne sensacje, dlatego lepiej nie używać go po depilacji.
    Dość długo się wchłania. Nie brudzi ubrań.
    Dobrze sprawdza się również na dłoniach i stopach, jeżeli ktoś ma problem z potliwością tych rejonów.
    Zawsze mam go w kosmetyczce. Myślę, że jest dobrą alternatywą dla produktów tego typu, które kosztują znacznie więcej

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić Ingeborg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dodatek do antyperspirantu
  • Bloker Ziaji jest jedynym, który jest dla skóry łagodny -> trochę dziwią mnie opinie, że piecze, bo dla mnie jest jedynym, który właśnie tego efektu nie stwarza, bo chyba jako jedyny nie zawiera w składzie alkoholu.
    Zanim zaczęłam go używać, nosiłam przy sobie suszarkę, bo czymś potwornym było dla mnie dojście do pracy i siedzenie w niej z mokrymi plamami pod pachami. Bloker zdecydowanie sprawia, że tych mokrych plam nie ma, jednakże nie wpływa absolutnie na ograniczenie zapachu potu. Jednocześnie tak jak każdy bloker sprawia, że pot, który z organizmu "nie uchodzi pachami" uchodzi innymi częściami ciała np. skórą rąk ;] nie oszukujmy się nie ma możliwości całkowitego zablokowania potu. W celu ograniczenia przykrego zapachu konieczne jest używanie antyperspirantu. Bloker zablokuje powstawanie plam a antyperspirant przykry zapach. Dlatego stosuje go jako 1 z 2 a nie jako 2 w 1 ;] za te 6 czy 7 zł. które starcza na wiele miesięcy uważam go za produkt dobry ;] Nie powoduje pieczenia o ile nie nałożymy go na świeżo wydepilowaną skórę ;] depilacja skórę podrażnia i uwrażliwia i nałożenie jakiegokolwiek produktu skutkowałoby pieczeniem, dlatego nakładamy go tylko i wyłącznie na czystą i nie podrażnioną skórę.
    Polecam bloker Ziaji.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie, nie...
  • Niestety muszę słynnemu blokerowi zaniżyć ocenę. Nie ze względu na to że nie działa bo tego stwierdzić nie mogę, nigdy nie było mi dane stosować go wystarczająco długo... Po wieczornym użyciu zwykle w okolicach północy podrywałam się z łóżka i pędziłam do łazienki żeby czym prędzej zmyć toto z siebie i pozbyć się tego straszliwego pieczenia i swędzenia... No ja po prostu nie mogę go stosować. A nawe nie mam jakiejś straszliwie wrażliwej skóry - okolice pach raczej normalne. I nie chodzi tu też o nieumiejętne używanie bo generalnie mam doświadczenia z blokerami innych firm po których nie miałam poparzonych pach.
    Podchodziłam do niego kilkukrotnie ale efekt zawsze był ten sam. W końcu niestety wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: kilka prób w ciągu miesiąca-dwóch
    Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

Chcesz pochwalić gissh za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA
  • Plusy:
    + naprawdę działa
    + cena
    + bezwonny
    + aplikacja, o której nie trzeba pamiętać jakoś szczególnie, wystarczy raz na kilka dni

Minusy:
    - nieumiejętnie nałożony piecze lub swędzi

Używałam kilku preparatów tego typu i dzięki Wizazowi postanowilam dac tez sznse Ziaji, ktorej kosmetyki bardzo lubie. Jednak bloker za ok 6zl wydawal mi sie podejrzany, gdyz te apteczne sa duzo drozsze. Zastanawialam sie czy bedzie skuteczny i JEST! nie ma sensu przeplacac. Jest równie skuteczny co jego duzo drozsze odpowiedniki.
    Aktualnie sa mega upaly, kolejny dzien powyzej 30 kresek na termometrach a moje pachy suche. Moge ubrac ubranie jakie tylko chce i bez skrepowania podnosic rece.

Co do pieczenia, na ktore sie skarzy tak wiele osob. Sama kiedyś popalilam sobie pachy innym blokerem az sie strupy porobily. A dlaczego? bo nie umialam go uzywac. nakladalam zbyt duzo i za czesto, no i na ogolone pachy. Teraz juz wiem, ze pacha ma byc czysta i sucha. Przed aplikacja jeszcze raz przecieram recznikiem. No i nie swiezo ogolona - to mozna zrobic nastepnego ranka przy zmywaniu blokera. No i nie nakladac duzo, nie machac bez opamietania po calej paszce. Ja wykonuje trzy ruchy z gory na dol - jeden bok, srodek i drugi bok, i tylko srodkowa czesc pachy. Klade sie na chwile z rekami za glowa i czekam az przeschnie. Nic nie piecze.
    Uważam też, że opinia dotycząca konieczności wyhodowania futra pod pacha, aby nie parzylo jest grubo przesadzona. Ja gole pachy codziennie. Jedynie w dniu, w ktorym mam zamiar posmarowac je blokerem nie biore maszynki do rak. Jak juz napisalam wyzej, bloker i tak nalezy rano zmyc, przy okazji mozna sie ogolic.
    Jestem chodzacym dowodem, ze mozna miec pachy i suche i gladkie, trzeba tylko miec na to sposob.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piecze, piecze, piecze!
  • Na początku stosowania Blokera myślałam, że efekt jest ok. Niestety po kilku tygodniach moje ciało "przyzwyczaiło się" do niego i prawie przestał działać. Dodatkowo nie podobało mi się to, że nie ma zapachu - jednak nie jest to jakiś kolosalny problem. Najgorsze w stosowaniu Blokera było straszne, wręcz nie do wytrzymania pieczenie! Moim zdanie nie jest on odpowiedni dla osób, które często muszą golić pachy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Bloker spełnia sie u mnie w 100% !!!
    + efekt w 100%, brak potu, plam oraz brak nieprzyjemnego zapachu!
    + tani
    + łatwa dostępność
    + efekt od 1 zastosowania

Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić aniia93 za czytelną i pomocną recenzję?