Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• bardzo dobry!
  • Produkt doskonale spełnia się u mnie, mój problem z brzydkimi plamami na ubraniach zniknął, pacha przez cały dzień jak i noc jest sucha.

Plusy:
    +bezwonny
    +sucha okolica pod pachami po zastosowaniu
    +bez nieprzyjemnego zapachu
    +cena
    +wydajność

Minusy:
    -szczypanie kilka minut zaraz po zastosowaniu

Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze połowę swojego pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić callmeaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jest świetny, super się sprawdza.
    Zawsze miałam problemy z potliwością. A zwykłe antyperspiranty nie pomagały- nie zależnie od marki itp. Szukając w necie sposobu na moje problemy znalazłam artykuł o tym produkcie i zdecywałam się go wypróbować i jestem MEGA ZADOWOLONA
    Plusy:
    -cena
    -bezwonny
    -nie zostawia śladów na ubraniach
    - SKUTECZNOŚĆ
    -dostępność

jak dla mnie najlepszy produkt jaki kiedykolwiek używałam.

Używam tego produktu od: od 6miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić azb666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za pierwszym razem ok ale póżniej nie za bardzo
  • kiedy zaczęłąm go stosować pierwszy raz było miłe zaskoczenie , rzeczywiście brak jakiego kolwiek potu na skórze jednak po okresie wakacyjnym przeszłam na zwykłe antyperspiranty gdzie rok póżniej ponownie kupiłam " Blokera" na okres wakacji i szczerze to już nie było to , w nocy stasznie szczypały mnie pachy że czsami musiałam się na nowo umyć a po dłuzszym stosowaniu boli w okolicy węzłów chłonnych i jeszce jedno moje odczucie jakoś wydawało mi się że się nie pocę a nie świerzo pachniało z pod pachy .
    Jak mam być szczera to raczej nie polecam do stosowania na dłuższy czas ;o(

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 60 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FUNIA_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Świetny antyperspirant. Ogranicza pocenie, nie podrażnia. Dużym plusem jest to ze nie ma zapachu przez co nie gryzie się z perfumami. W dodatku kosztuje bardzo niewiele. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej tak
  • Pocenie się od zawsze było problemem. A te plamy po pachami, tragedia.
    Bloker spełnił moje oczekiwania, nie musiałam używać go zbyt długo, by zauważyć zmianę. Plamy się nie pojawiają, nawet latem czy na siłowni. Owszem można czuć się "mokro", ale tych plam dawno nie widziałam. Jestem w szoku, bo jest niezwykle tani, a działa cuda.
    Faktycznie nie należy używać go na świeżo wydepilowaną pachę lub nawet podrażnioną skórę. U mnie wyszła podrażniona, nie bolało, nie szczypało, ale tak swędziało, że wysiedzieć się nie dało. Niestety wszelkie drapanie jeszcze bardziej podrażniało.

+ cena
    + efekty
    + wydajność

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić catarynca za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity bloker
  • Przyzwoity bloker, faktycznie, dobrze ogranicza pocenie. Niestety, trzeba pilnować by nie stosować po depilacji, bo wrażenia są bardzo nieprzyjemne. Zapach trochę chemiczny, ale ujdzie. Za tą cenę bardzo przyzwoity kosmetyk.

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić ariadna119 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ratunek
  • Od zawsze miałam problem z nadmierną potliwością, lekarka stwierdziła, że taki już mój urok, a ja nawet w zimie miałam ogromne mokre plamy pod pachami. Coś okropnego! Było mi wstyd gdziekolwiek wychodzić. Używałam antidrala i etiaxila, niestety z marnym skutkiem. Pewnego razu w drogerii natrafiłam na bloker Ziaji i stwierdziłam, że za tą cenę mogę zaryzykować. Od tamtej pory moje życie zmieniło się o 180 stopni! Mogę zakładać kolorowe bluzki nie martwiąc się, czy pojawi się jakaś krępująca plama. Zaznaczam, że używam wg zaleceń producenta, zawsze na noc, i nigdy po goleniu pach.

Plusy:
    + cena
    + działanie
    + dostępność
    + wydajność

Minusy:
    - może czasami podrażniać

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Chcesz pochwalić niiiuniiiusiiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt wart uwagi na 100 %
  • Jest moim must have.... nie wierzyłam że pomoże ale jednak się przekonałam. Dokładna recenzja jest na moim kanale Inez Like na youtu..... zapraszam do oglądania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Inez Like za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!
  • Używam już drugie opakowanie i jestem zachwycona wcześniej używałam wiele antyperspirantów ale tylko ten tak dobrze się spisuje. W dodatku cena jest rewelacyjna a pierwsze opakowanie starczyło mi na około rok. Chyba nie może być lepiej

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem się, niezależnie od pory roku i temperatury.
    Było to przede wszystkim związane ze stresem, któremu niestety notorycznie podlegam - również im bardziej koncentrowałam się na tym by się nie pocić i pozostać "cool", tym problem się nasilał. Zupełnie tak, jakbym już przez samo myślenie o tym czy nie mam nieestetycznych plam na bluzce, przywoływała je i powodowała ich powstawanie ...hmmm....
    Doszło nawet do tego, że w pewnym okresie nie kupowałam żadnych rzeczy, na których pot byłby widoczny - ubrania oceniałam nie tylko ze względu na ich wygląd etc., ale przede wszystkim pod kątem ich "plamogenności" - paranoja...

Do tej pory stosowałam Etiaxil, który co prawda działał bardzo dobrze, ale był niesamowicie drażniący dla mojej skóry. Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noce podczas których myślałam, że zadrapię się na śmierć i pędziłam do łazienki by zmyć z siebie ten specyfik.
    Jakiś czas temu trafiłam jednak na Ziaję i jakież duże było moje zdziwienie, gdy okazało się, ze ten bloker działa TAK SAMO jak droższy Etiaxil, a dodatkowo nie podrażnia mnie tak bardzo.
    Należy przestrzegać jednak dwóch zasad - NIE MOŻNA aplikować go na skórę po depilacji (ja czekam nawet od tego momentu 2 dni) oraz na skórę MOKRĄ, WILGOTNĄ - wtedy efekt szczypania, pieczenia jest gwarantowany.

Rzeczywiście bloker Ziaji ogranicza znacznie pocenie się, oczywiście nie robi tego w 100%, ale nie mam już powodu do stresu.

Jedyne co mi przeszkadza, to to, że podczas jego nakładania, kulka rozprowadzająca kosmetyk zaczęła przeciekać i w ten sposób wszystko wycieka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij