Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Polecam
  • Żaden z produktów które stosowałam wcześniej nie był tak skuteczny jak produkt Ziaji. Skuteczny, wydajny, tani i łatwo dostępny- jednym słowem ideał!
    W końcu coś, co nie barwi mi ubrań pod pachami

Chcesz pochwalić JennY1611 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Skuteczny i tani
  • Czasami, w szczególnie stresujących chwilach zwykłe dezodoranty nie wystarczają. Wtedy z pomocą przychodzą nam blokery. Dziękuję mądrym głowom, które nieustannie wymyślają nowe produkty ułatwiające nam życie - bloker to jeden z nich. Po jego zastosowaniu nawet, gdyby ktoś przykładał nam pistolet do głowy spocenie się byłoby niemożliwe...

Bloker ziaj, tak jak inne blokery (etiaxil, medispirant, antidral) działa. Działa bez zarzutów - stosujemy dwa, trzy razy w tygodniu i przestajemy się martwić potem. Niezależnie od tego w jak bardzo stresującej sytuacji byśmy byli, bloker chroni nas skutecznie.

To niewątpliwa zaleta blokera. Do tego jego bezzapachowość oraz niesamowita wydajność - stosujemy tylko 2,3 razy w tygodniu i nie musimy go łączyć ze zwykłym dezodorantem, sam w zupełności wystarcza.

Kosmetyk prawie idealny. Ziaji daję 5 gwiazdek za absolutnie konkurencyjna cenę. Opakowanie jest dwukrotnie większe niż innych tego typu produktów, a do tego bagatela nawet 5 krotnie tańsze! Zdecydowanie robi różnicę A że działa tak samo przekonałam się na własnej skórze. Po tym jak kolejny raz przyszłam do apteki kupić etiaxil dla mnie i mojego lubego uprzejma Pani z super-pharm poleciła mi "tańszy odpowiednik" o takim samym działaniu i praktycznie identycznym składzie, za to za o wiele niższą cenę... Czy to nie miłe?

A dlaczego prawie idealny? Bo mimo wszystko podrażnia skórę. Pomijam takie kwiatki, jak jego stosowanie po depilacji (i to niekoniecznie tuż po depilacji, ale nawet do kilku godzin po) kiedy człowiek ma ochotę dzwonić na pogotowie, ale ogólnie - jego zbyt długie stosowanie bardzo podrażnia i wysusza skórę pach. Dlatego warto co jakiś czas robić przerwę w jego stosowaniu. Poza tym nie mam zarzutów

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa !
  • Preparat używany zgodnie z zaleceniami faktycznie ogranicza pocenie i brzydkie zapachy, a do tego jest wydajny, bo nie uzywamy go codziennie.

Cena jak najbardziej na plus-w porównaniu z droższymi odpowiednikami Ziaja to prawie bezcen.

Trzeba uważać na nakładanie na skórę po depilacji-może zaszczypać.

Polecam, bo to produkt w 100% spełniający swoje zadanie, kupię ponownie i to nie raz.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam go kuszona dobrymi recenzjami i się nie myliłam.

Plusy:
    -blokuje pot, przez cały dzień nie muszę się martwić o plamy na ubraniach
    -niska cena!! i łatwa dostępność
    -wystarcza na długo
    -wygodne opakowanie

Minusy:
    -wysusza skórę ( muszę robić sobie przerwy w jego używaniu )
    -po nałożeniu wieczorem swędzi (ale da się wytrzymać)

Jest to jeden z najlepszych antyperspirantów jakie używałam. Nie żałuje, że go kupiłam. Niestety trzeba korzystać z niego rozsądnie np. nie nakładać po goleniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Menka17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry pomysł
  • niska cena i świetny efekt!
    zaleta tego produktu jest na pewno to, że używamy go rzadko ( w porównianiu do zwyczajnych antyperspirantów) a daje świetne efekty. skóra pod pachami faktycznie mniej sie poci. jednakże trzeba uważac z depilacją przed zastosowaniem blokera. ponieważ pachy depiluję depilatorem to nawet 24h po depilacji, czułam nieprzyjemne swędzenie po zastosowaniu blokera. po paru h uczucie minęło a skóra została sucha. zapach produktu jest średni, do mnie nie przemawia, aczkolwiek raczej się nie wydziela po wyschnieciu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić asia27100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa !!!
  • Nie mam problemu z nadmierną potliwością ale wiadomo jak to w okresie wakacyjnych upałów chcę czuć się komfortowo dlatego też po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w końcu postanowiłam zakupić to małe cudo

Ku mojemu zaskoczeniu bloker naprawdę działa i to już po pierwszym użyciu (zgodnie z zaleceniami producenta)

Blokera używałam wieczorem, po kąpieli na dokładnie osuszoną skórę, następnie rano go zmywałam i używałam codziennego antyperspirantu - efekt suchych pach gwarantowany nawet w 35\' upale

Konsystencja jest dość lepka przez co kosmetyk wolno się wchłania; skóra chwilę po nałożeniu zaczyna swędzieć ale da się wytrzymać.
    Odradzam stosowanie blokera na skórę wrażliwą, podrażnioną czy świeżo po depilacji, raz się zapomniałam i ledwo wytrzymałam
    Mimo tej wpadki bloker nie wywołał u mnie żadnej alergii, wysypki czy podrażnienia.

Gwiazdę odjęłam za skład- typowy dla wszystkich blokerów oraz za zapach

Bloker jest bardzo wydajny, przede wszystkim spełnia swoje główne zadanie no i kosztuje grosze (w porównaniu do innych aptecznych blokerów).

Idealny dla osób, których problemem jest nadmierna potliwość oraz dla tych, które w okresie letnim chcą być wolne od nieestetycznych plam pod pachami...

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa skubaniec
  • Nie wierzyłam, że ten produkt naprawdę może tak świetnie działać. Stosuję go zgodnie z zaleceniem producenta i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągam Muszę zaznaczyć, że nigdy nie miałam dużych problemów z potliwością. Zakupiłam ten bloker, ponieważ chciałam kupić coś czym nie będe musiała się " psikać " codziennie, bo tego zwyczajnie nie lubię. Skóra pod pachami nie jest po min podrażniona. Prawie wcale nie odczuwam uczucia spoconych pach przy codziennych czynnościach, Oczywiście wyjątkiem jest duża aktywność fizyczna, wtedy czuję delikatny pot lecz nie jest to coś dramatycznego. Jest praktycznie bezzapachowy co też mi odpowiada

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny na nadpotliwość
  • Najlepszy produkt zwalczający mokre plamy pod pachami
    Trzeba uważać ,żeby nie nakładać go na podrażnioną skórę i po depilacji .
    Minusem jest jednak ,że swędzą pachy ,ale i to jest do przebolenia dla suchych pach. Używam raz na 2 tygodnie, rano przemywam skórę pach i nakładam lekki antyperspirant np.Nivea Lotous bez aluminium, Dove lub Rexona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić KosmetycznaCzarodziejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT
  • Kupiłam w osiedlowym sklepie zupełnie bez przekonania, ale szybko się przekonałam.

Naprawdę skuteczny przy regularnym stosowaniu.
    Cena w porównaniu do aptecznych specyfików wątpliwej skuteczności jest świetna.
    Bardzo wydajny.

Wysusza skórę, ale nie jakoś tragicznie.
    Raz zastosowałam po depilacji i faktycznie trochę podrażnił skórę, ale użyłam go świadomie więc wina po mojej stronie.

U mnie super się sprawdza.

Używam tego produktu od: ponad 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 może 3

Chcesz pochwalić marta1308 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Niestety u mnie się nie sprawdził. Zaraz po nałożeniu strasznie piekła mnie skóra pod pachami. Z czasem pieczenie zamieniało się w ból. w ciągu dnia doła się wyczuć nieprzyjemny zapach tak jakbym w ogóle nie użyła antyperspirantu, przez co czułam się niekomfortowo.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić anilus za czytelną i pomocną recenzję?