Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• W końcu brak mokrych i żółtych plam
  • Ja naprawdę miałam problemy z nadmiernym poceniem się - na spotkanie bez żakietu ani rusz obojętnie jaka pogoda - plamy ogromne - przerobiłam już chyba wszystko. Przypadkiem kupiłam ten produkt - jak zobaczyłam cenę pomyślałam - na bank nie pomoże, ale co tam kolejny będzie jako "zaliczony" a tu taki szok. Mój komfort życia +1000. Kto ma problemy z nadmiernym poceniem, a występuje przed ludźmi wie o czym mówię.

Jedyny mój błąd nie poczekałam aż wyschnie i pobrudziłam sobie piżamę. Chociaż przyznaję, że poświęcę nawet piżamy dla efektu w dzień. Jestem wolna dzięki Ziaja

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić catka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !!!
  • Antyperspirant na prawdę skuteczny. Dobrze radzi sobie z potem ! Skóra pod pachami przez długi czas jest sucha. To wydajny produkt za rozsądną cenę. Jeden z moich ulubionych !

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrzucić inne antyperspiranty!
  • Ziaja jak zawsze pełen profesjonalizm.. Cóż tu dużo mówić. Produkt stoi na półkach za pół darmo a w działaniu jest rewelacyjny. Wystarczy jedynie stosować się do instrukcji na opakowaniu i sukces jak się patrzy
    Choć polowałam na niego od dawna dopiero ostatnio zakupilam zmotywowana nadchodzącą stuniówką. Obawiałam się chwytu reklamowego ale po przeczytaniu tych wszystkich opninii na Wizażu w końcu się skusiłam.
    I powiem wam, że jestem zachwycona jak nigdy. Pierwszy raz nie czuję się "oszukana" przez producenta. Bardzo dobrze działa dokładnie jak opisują na etykiecie.
    Jedyny problem z jakim teraz trzeba walczyć to potliwość reszty ciała gdy pachy suche

Daję 5/5 i polecam!

Jedyny minus to swędzenie prawie nie do zniesienia w początkowym użytkowaniu. Jak ktoś jest twardy to da rade bo efekt jest tego wart

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte

Chcesz pochwalić passionateerato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony ulubieniec
  • Nie znalazłam minusów podczas stosowania tego produktu.
    Za o wiele niższą cenę niż produkty z tej kategorii, dostajemy rewelacyjny antyperspirant.

Wszystkie tego typu antyperspiranty mnie na dłuższą metę podrażniały. Ten tego nie robi.

Wystarczy o nim pamiętać tylko raz na tydzień i problem "mokrych" pach mamy z głowy. Jest dosyć wydajny.

Ulubieniec. Niezastąpiony nie tylko latem.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam dwa opakowania

Chcesz pochwalić La Monica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widoczne efekty - zasłużona piątka!
  • Podchodziłam do tego kosmetyku bardzo sceptycznie. Z przymrużeniem oka patrzyłam na te wszelkie ochy i achy o nim w Internecie. Jestem raczej jedną z tych osób, które nie wierzą za bardzo w zapewnienia producentów o wielogodzinnej ochronie, braku plam, zminimalizowaniu nieprzyjemnego zapachu. Ja na co dzień nie mam większego problemu z potliwością, pojawia się on w moim przypadku głównie latem, kiedy panują tropikalne temperatury oraz przy jakimś większym wysiłku fizycznym, ale akurat wtedy to raczej żaden antyperspirant, czy inny kosmetyk tego typu nas nie uchroni. Czasem widzę plamy potu, kiedy mam obcisłe bluzki lub kiedy się stresuję. I to głównie przez pryzmat tych dwóch rzeczy postanowiłam w końcu skusić się na tenże bloker.

Jego plusy:
    + przy regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta faktycznie reguluje problem potliwości, pociłam się nadal podczas wysokich temperatur, ale mniej niż normalnie; na co dzień, przy średnich temperaturach problem praktycznie całkowicie zniknął;
    + nie podrażnia; jedynie raz zdarzyło mi się, że sprawił mi małą krzywdę, ale w głównej mierze była to moja wina ponieważ użyłam go zaraz po goleniu, przed czym producent przestrzega na opakowaniu;
    + cena i dostępność; pomijając fakt, że bardzo często bywa na promocjach jego standardowa cena nie przekracza kilku złotych; dostać go można praktycznie w każdej drogerii, ja swój kupiłam akurat w Rossmannie;
    + wygodna aplikacja; bloker jest w kulce, która się nie zacina; nie brudzi on również opakowania;
    + całkiem przyjemny, krótki skład; przyczepiłabym się jedynie do PEG i PPG (oba uznawane są za rakotwórcze i przypisuje się im właściwości uszkadzania komórek), aczkolwiek zajmują dopiero 4 i 5 miejsce w składzie, wiec mogło być znacznie gorzej;
    + polska marka!

Jego minusy:
    - bardzo nieprzyjemny, ostry zapach, który utrzymuje się dość długo na skórze;
    - długo wysycha, a nie można nałożyć piżamy przed jego wyschnięciem, bo nie tylko pobrudzi ubranie, ale i może wówczas boleśnie podrażnić skórę.

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa!
  • Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i za sprawą promocji w Rossmannie kupiłam ten produkt nie do końca przekonana, że może mi pomóc. Jednak...już po pierwszym użyciu na noc, rano zauważyłam, że jest lepszy od zwykłego (albo i niezwykłego ) antyperspirantu. W połączeniu z Rexoną na dzień jest niesamowity. Polecam!

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Świetny antyperspirant, który przede wszystkim działa ;-) Wystarcza używanie 2-3 razy w tygodniu, skutecznie redukuje nadmierne pocenie się i nieprzyjemny zapach. On sam ma neutralny zapach i nie podrażnia skóry.
    Tani, łaytwodostępny, bardzo wydajny.
    Jak najbardziej polecam! ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Agnchr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pokłony, super!
  • Pocę się dużo. Nie pachnie to brzydko, bo używam antyperspirantów zapachowych, ale pocę się na tyle, że noszę tylko bluzki czarne, w kolorowych sweterkach po godzinie już muszę mieć łapki przyciśnięte do tułowia, a białe po kilku dniach jest żółte (ileż ja cudownych białych bluzek straciłam!!! )
    Do tej pory stosowałam Antidral, ale z powodu bólu i pieczenia odpadałam po kilku dniach. Bo cieżko się to to goiło (boląca wysypka). Ni się ogolić do zagojenia, ni stosować dalej.
    Ale przyszedł czas, że dostałam świetną pracę w zawodzie (w szkole).
    20 oczków w wieku lat 9 patrzących na mnie codziennie i tulących się kiedy się da zmusiły mnie do używania antidralu i nie ma że boli! Bo jak tu przy dzieciach ręki nie podnieść, a jak w żałobie całe życie też do nich chodzić nie można.
    No więc nie wierząc że Ziaja pomoże zakupiłam za jakieś 5zl. Ziaja nigdy na mnie nie działa. A tu taki szok.
    Bloker jest super! Działa! Zero potu. Zero plamek!
    Najpierw myślałam, że będzie mnie tak bolało, jak po Antidralu. Bo:
    w pierwszy dzień użyłam Antidralu i już mi paszki zeżarło i wysypka na maxa.
    W drugi dzień użyłam Ziaji i bolało, ale o dziwo wysypka zaczęła znikać. W trzeci dzień (nadal na podrażnione już po Antidralu) znowu zastosowałam i dalej wysypka znikała!
    Robiłam tak, bo chciałam zachować te "3 dni" z blokerem, nie ważne że były różne.
    Na 4 dzień pozwoliłam skórze odpocząc od blokera i wysypka zniknęła w 80%.
    Na 5 dzien znowu zastosowałam (musialam do pracy na kolorowo iść ubrana, bo taka okazja ;p) i ... maleńkie swędzenie. W porównaniu do Antidrala to jest NIC.

Teraz używam jak poczuję, że moc blokowania zmalała, czyli 1-2 razy w tygodniu.
    Działa cały czas, zero potu, zero plam. Super!

Plusy:
    - działa! Zero plam!
    - tani
    - łatwo dostępny (widuję w Rossmanach i nawet u mnie pod blokiem w Lewiatanie)
    - nie boli, nie szczypie, nie ma wysypki jak po Antidralu (innych nie próbowałam)

Minusy:
    - brak.

A pociłam się na prawdę bardzo.
    Tak więc polecam

Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo praktyczny wynalazek!
  • Dla osób, które mają problemy z nadmiernym poceniem się pod pachami jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ja aplikuję go raz w tygodniu na noc i mam spokój. Zero pocenia się pod pachami! Na codzień zwykły antyperspirant, dosłownie odrobinę, dla zapachu i jakby to powiedzieć... "Zawsze pachnąco, zawsze sucho, zawsze pewnie!"
    Uwaga! nie należy stosować po depilacji! Będzie strasznie szczypać i podrażni skórę. Najlepiej użyć go sobie tak 3-4 dni po goleniu, kiedy włoski trochę odrosną.
    Troszkę wysusza skórę, ale nie jest to jakiś straszny i bolesny problem.
    Starcza na bardzo długo.
    Po zaprzestaniu stosowania problem pocenia nie wraca ze zdwojoną siłą, bo tego właśnie się bałam czytając różne opinie.

Dla mnie świetny produkt! W dodatku tani w porównaniu do innych blokerów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Karlajn11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny, bardzo pomaga!
  • Jak dla mnie jest od idealny Używałam także innych produktów tego typu i jest on skuteczny Nie podrażnia mi skóry pod pachami a przede wszystkim zniknął brzydki zapach !

Chcesz pochwalić Justynaa17 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij