Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Byłoby super
  • Jeśli chodzi o niwelowanie problemu z nadmiernym poceniem to produkt jak najbardziej działa. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie powoduje aż takiego swędzenia.

Pewnie stosowałabym go dalej, gdyby nie fakt, że okrutnie powiększył mi węzły chłonne pod pachami, co doprowadza wręcz do ich bolesności.

Będę przeprowadzała co jakiś czas próby, bo może powiększenie węzłów jest spowodowane czymś innym (bardzo się łudzę, że tak jest), gdyż szkoda mi odłożyć tak skuteczny produkt na półkę.

Chcesz pochwalić mart158 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Horror...
  • Ten specyfik poparzył nawet nie podrażnił moją skórę oraz spowodował straszliwe swędzenie...
    Przez trzy dni po użyciu skóra była czerwona,poparzona i strasznie bolała,nigdy więcej go nie użyję.
    Zaznaczę,że używałam zgodnie z zaleceniami.

Używam tego produktu od: użyłam raz i wyrzuciłam do kosza
    Ilość zużytych opakowań: jedno raz użyte

Chcesz pochwalić Malagotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt idealny
  • Nie wiem, jak to się stało, że jeszcze nie oceniłam tego produktu Chyba dlatego, że używam go dość sporadycznie - nie mam generalnie problemów z obfitym poceniem, i takich "ciężkich" środków używam tylko wtedy, gdy czeka mnie stresująca sytuacja, a jednocześnie bardzo zależy mi na nieskazitelnej prezencji.
    I to daje mi właśnie tani, superwydajny i superskuteczny bloker Ziai. Działa tak, jak powinien. Jasne, że długo wysycha i powoduje swędzenie (i tak o całe niebo słabsze niż apteczny Etiaxil!), ale naprawdę dla takiego efektu można się trochę poświęcić Na szczęście nie ma zapachu, więc nie kłóci się z perfumami.
    Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Stosuje tylko latem gdy jet ciepło - bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, zero potu przy regularnym stosowaniu 1-2 razy na tydzień, a musze przyznac ze szczególnie latem miałam problem z mokrymi plamami pod pachami :/ ale problem zniknał gdy zaczełam używać tego produktu.
    Duzy plus za cene i wydajność, od 2 lat ciągle mam 1 opakowanie.
    Pół gwiazdki odejmuje za "skutek uboczny" jakim jest reakcja skory na ten preparat. Zaaplikowany na noc potrafi doprowadzić mnie do pobudki w środku nocy z powodu uporczywego swedzenia pach. Kolejny minus to wysuszenie skóry, ale z tym radze sobie stosując rano delikatny nawilzajacy dezodorant w kulce.
    Mimo powyzszych minusów i tak go kocham bo są one niczym w porównianiu do działania tego preparatu i wole przecierpieć jedną swędzącą noc niż męczyć się z potem każdego dnia.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: poł 1

Chcesz pochwalić gosaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdzony, dobry
  • Polecam, bardzo fajny antyprespirant. Jego działanie oceniam na bardzo dobre i skuteczne!
    +długotrwała ochrona przed nadmierną potliwością
    +przyjemny, nieintensywny czy duszący zapach, ale świeży i naturalny
    +łagodzi podrażnienia po depilacji pach
    +bardzo wydajny
    +niska cena
    +sprawdzona marka, zaufana firma
    +wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: wakacji 2014
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dunka594 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny, ale zatyka pory
  • Podoba mi się cena, dostępnośc tego produktu. Podoba mi się zaledwie kilkuskładnikowe INCI. Zapach, jak dla mnie też jest całkiem przyjemny. A przede wszystkim podoba mi się skutecznośc blokera - już po pierwszym zastosowaniu pachy były suche Niestety, po pewnym czasie stosowania roll- on'u (stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta),wyczułam pod pachami bolesne grudki -pory skóry były "zapchane". Niestety musiałam zrezygnowac z dalszego stosowania Może źle oceniłam swój problem? Może produkt typu bloker jest po prostu dla mnie za mocny? Z drugiej strony, często odnoszę wrażenie,że zwykłe antyperspiranty nie sprawdzają się... Często wymieniane w recenzjach uczucie pieczenia wystąpiło u mnie tylko raz - kiedy zapomniałam, że wydepilowałam pachy.

Używam tego produktu od: rozpoczęte jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1, niestety nie zużyte do końca

Chcesz pochwalić puddle za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Jak dla mnie nie ma chyba lepszego na pocenie .Używam go nie tylko pod pachy ale czasem na dłonie bo w sytuacjach stresowych pocą mi sie rownież.
    Plusy-fajny zapach , zatrzymuje pocenie , nie zostawia śladów
    Minusy - brak

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuke , duże opakowanie

Chcesz pochwalić Nadia28032012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja dla mokrych paszek!
  • Problem z mokrymi pachami miałam od zawsze. Stosowałam różne preparaty i metody, niestety nic nie działało...
    Jeszcze przed wyjściem z domu miałam mokre plamy na ubraniu a w ciągu dnia musiałam się jakoś ukrywać.
    Pewnego dnia zdesperowana poszłam do apteki po jakiś mega drogi produkt, który poleciła mi dermatogog. Pani za ladą zaproponowała mi polski produkt z Ziaji za 6 zł, nie byłam przekonana lecz kupiłam go.
    Zaczęłam stosować i moje paszki stały się suche!!! Rewelacyjny produkt, który ułatwia codzienne funkcjonowanie. Już nie muszę się ukrywać pod swetrami czy bluzami, noszę co mi się podoba i ani kropelki potu nie widać.
    Trzeba tylko dokładnie stosować się do zaleceń producenta, czyli: wieczorem dokładnie myjemy paszki, absolutnie nie depilujemy ich ( można wydepilować rano), i aplikujemy na bardzo ale to bardzo suchą już skórę. Taki rytuał powtarzamy 3X w tygodniu bodajrze, a później to nawet 1X w tygodniu.
    Bardzo wydajny, starcza na ok 1 rok.

Efekty powalające!!!

Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Chcesz pochwalić makowa_panienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę działa

• Kupiłam bo przyjaciółka zachwałała. Przyznam szczerze,że nawet nie wiedziałam o instnieniu takich specyfików.
    Cena niska, bardzo wydajny bloker.
    Stosowałam wg poleceń producenta,nakładałam bloker na noc przez 3 kolejne dni,później 2 razy w tygodniu.
    Skończyły się problemy z poceniem a że jestem osobą aktywną fizycznie to dla mnie bardzo dużo znaczy.

Ważne jest, by nie używać na skórę świeżo depilowaną bo efekty mogą być conajmniej bolesne

Na początku stosowania odczuwałam swędzenie okolic pach jednak z czasem przeszło.

Z czystym sercem polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu brak mokrych i żółtych plam
  • Ja naprawdę miałam problemy z nadmiernym poceniem się - na spotkanie bez żakietu ani rusz obojętnie jaka pogoda - plamy ogromne - przerobiłam już chyba wszystko. Przypadkiem kupiłam ten produkt - jak zobaczyłam cenę pomyślałam - na bank nie pomoże, ale co tam kolejny będzie jako "zaliczony" a tu taki szok. Mój komfort życia +1000. Kto ma problemy z nadmiernym poceniem, a występuje przed ludźmi wie o czym mówię.

Jedyny mój błąd nie poczekałam aż wyschnie i pobrudziłam sobie piżamę. Chociaż przyznaję, że poświęcę nawet piżamy dla efektu w dzień. Jestem wolna dzięki Ziaja

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić catka7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij