Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Powiększ Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Zgłaszająca osoba: pamfilia

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.

Cena: 6,90zł / 60ml
/s/

• Super produkt wart uwagi na 100 %
  • Jest moim must have.... nie wierzyłam że pomoże ale jednak się przekonałam. Dokładna recenzja jest na moim kanale Inez Like na youtu..... zapraszam do oglądania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Inez Like za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!
  • Używam już drugie opakowanie i jestem zachwycona wcześniej używałam wiele antyperspirantów ale tylko ten tak dobrze się spisuje. W dodatku cena jest rewelacyjna a pierwsze opakowanie starczyło mi na około rok. Chyba nie może być lepiej

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem się, niezależnie od pory roku i temperatury.
    Było to przede wszystkim związane ze stresem, któremu niestety notorycznie podlegam - również im bardziej koncentrowałam się na tym by się nie pocić i pozostać "cool", tym problem się nasilał. Zupełnie tak, jakbym już przez samo myślenie o tym czy nie mam nieestetycznych plam na bluzce, przywoływała je i powodowała ich powstawanie ...hmmm....
    Doszło nawet do tego, że w pewnym okresie nie kupowałam żadnych rzeczy, na których pot byłby widoczny - ubrania oceniałam nie tylko ze względu na ich wygląd etc., ale przede wszystkim pod kątem ich "plamogenności" - paranoja...

Do tej pory stosowałam Etiaxil, który co prawda działał bardzo dobrze, ale był niesamowicie drażniący dla mojej skóry. Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noce podczas których myślałam, że zadrapię się na śmierć i pędziłam do łazienki by zmyć z siebie ten specyfik.
    Jakiś czas temu trafiłam jednak na Ziaję i jakież duże było moje zdziwienie, gdy okazało się, ze ten bloker działa TAK SAMO jak droższy Etiaxil, a dodatkowo nie podrażnia mnie tak bardzo.
    Należy przestrzegać jednak dwóch zasad - NIE MOŻNA aplikować go na skórę po depilacji (ja czekam nawet od tego momentu 2 dni) oraz na skórę MOKRĄ, WILGOTNĄ - wtedy efekt szczypania, pieczenia jest gwarantowany.

Rzeczywiście bloker Ziaji ogranicza znacznie pocenie się, oczywiście nie robi tego w 100%, ale nie mam już powodu do stresu.

Jedyne co mi przeszkadza, to to, że podczas jego nakładania, kulka rozprowadzająca kosmetyk zaczęła przeciekać i w ten sposób wszystko wycieka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec z potem
  • PLUSY:
    - blokuje pocenie się
    - stosowanie, co kilka dni
    - wydajny + niska cena

MINUSY:
    - lekkie szczypanie po użyciu
    - ciężko zaaplikować odpowiednią porcję, więc często muszę dłuugo czekać aż się wchłonie

Nie mam problemu z nadmiernym poceniem, ale denerwowało mnie codzienne stosowanie zwykłego antyperspirantu, plamy na ubraniach itd.
    Od czasu gdy używam blokera nie pocę się pod pachami, w przeciwieństwie do zwykłego antyperspirantu, który tylko niwelował przykry zapach. Produkt wchłania się w skórę, więc moje ciuchy nie mają plam.
    OSTRZEGAM nie używać po depilacji!! Kiedyś spróbowałam i bardzo tego pożałowałam. Zmyłam produkt, ale to nic nie dało. Skórę miałam czerwoną i strasznie szczypało.

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Chcesz pochwalić kotasiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dobrze znamy i dobry produkt. Działa jaknajbardziej, zdecywodanie jeden z najlepszych anpyperspirantó jakich używałam. Zapach bardzo nautralny. Wydajny. Niedrogi. Jedyny minus to mega bolesne podrażnienie jeśli zaaplikujemy do po goleniu, przed tym ostrzega nawet producent, bo jak to zrobimy to jest straszna męczarnia, zmywanie nic nie da, przekonałam sie na własnej skórze, pieczenie na maska, jeśli nie zapomniemy o tej zasadzie do bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie!
  • Widząc pozytywne opinie skusiłam się na ten kosmetyk, choć zastanawiałam się "czy za taką cenę będzie rzeczywiście działał jak powinien?" ziaja znów pozytywnie zaskoczyła!

OPAKOWANIE
    antyperspirant jest w typowym opakowaniu dla kulek. Nie jest szklany - dla mnie na plus, bo mam pewność, że go nie stłukę. Opakowanie jest małe i zgrabne i miesci się bez problemu do kosmetyczki.

WYDAJNOŚĆ
    Mam bloker od 2 miesięcy, używam zgodnie z zaleceniami (1-2 w tygodniu) i wciąż jest! Nie wiem na ile jeszcze starczy, ale na pewno można zaznaczyc wydajność jako plus. Bloker jest bezzapachowy, a konsystencja jest bardzo rzadka - a mimo to dość szybko się wchłania

DZIAŁANIE
    Stosuję zgodnie z zaleceniami - na poczatku przez 3 dni a teraz 1-2 w tygodniu. Nie stosuję na wydepilowaną skórę (jak wieczorem użyję, a rano wydepiluję nie czuc rzadnego pieczenia swędzenia) i zawsze na noc. Przy pierwszych użyciach swędziała mnie skóra po pachami i miałam obawy, ale teraz nic już nie czuję. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie miałam żadnego blokera bo nie miałam takiej potrzeby i nie wiedziałam czy używać rano jeszcze innego antyperspirantu czy nie...Ale mimo wszystko wątpię czy 2 posmarowania na tydzień chroniły by przed potem na okragło...
    Dlatego używam rano rexony, a 1-2 na tydzien blokera. Rezultat? Mogę jechac na rowerze jak szalona, biegać, ostatnio szaleć na weselu, a potu jak nie było tak nie ma! Bloker na prawdę działa. Nie mogę powiedzieć czy chroni przed przykrym zapachem, bo nad tym panuje rexona...
    Polecam! Chciałam tylko przetestować, a teraz juz z nie zniknie z mojej półki...

PLUSY
    -cena
    -dostepność
    -blokuje wydzielanie potu i naprawdę działa!
    -zgrabne małe opakowanie
    -baaardzo wydajny

MINUSY - nie ma

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły!
  • Ogromną zaletą tego antyperspirantu jest działanie- chroni przed nieestetycznymi plamami pod pachami. Poza tym jest tani i łatwo dostępny. Opakowanie również jest niczego sobie.
    Jedną gwiazdkę odjęłam za zapach, a raczej jego brak plus za to, że nie chroni, przynajmniej mnie, przed przykrym zapachem- muszę go "poprawiać" Rexoną w sprayu.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić izulowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa! ideał!
  • polecam gorąco! bloker na prawdę działa, nie miałam przez całe wakacje problemu z plamami pod pachami, czy to było gorąco czy zimno sprawdzał się świetnie. cena jest niska, wręcz za niska w porównaniu z efektami, jest też mega wydajny jeśli stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta to nie szczypie i nie podrażnia, kilka razy zdarzyło mi się użyć go po depilacji, szczypało ale dało się przeżyć. stosuję na noc kilka razy w tygodniu, codziennie rano używam czegoś pachnącego i mam spokój z potem i przykrym zapachem. zapach ziaji jest nie drażniący, świeży, przyjemny, opakowanie szczelne, wygodne w użyciu. nie zdarzyło mi się żeby się coś rozlało, połamało. podsumowując: polecam za taką niską cenę każdy może spróbować i ocenić czy mu odpowiada czy nie.

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Anka952 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Trzeba używać go regularnie. Ja zarzuciłam i za kilka dni znów zaczęłam się pocić. Oczywiście należy trzymać się zaleceń producenta. Mnie swędziały pachy tylko wtedy, kiedy się wyłamałam i po depilacji pach go użyłam Jest to fajny produkt i mnie akurat pasuje. W gorące dni fatalnie się pocę i śmierdzę. W chłodniejsze nie mam większego problemu. Nie wiem jak będzie sprawdzał się u osób z nadpotliwością...

PLUSY:
    - spełnia swoje główne zadanie - powstrzymuje pocenie,
    - ładne i wygodne opakowanie,
    - oczywiście cena.

MINUSY:
    - długo się wchłania...

Używam tego produktu od: od 1,5 roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeszcze go kupię
  • Przede wszystkim działa dobrze chroni, hamuje nadmierne pocenie. Nie pachnie może kwiatowo, ale lubię ten zapach, jest świeży i przyjemy. Ni podrażnia skóry, łatwo dostępny, cena ok. Jedyny minus to, że długo się wchłania, dlatego stosuje go głównie na noc i niestety w ciągu dnia używam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij