Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Ziaja antyperspirant Bloker stanowi specjalną ochronę przed potem. Skutecznie redukuje nadmierne pocenie poprzez ograniczenie wydzielania potu oraz towarzyszącego mu przykrego zapachu. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant Bloker Ziaja nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Producent zaleca ściśle stosować się do sposobu użycia antyperspirantu Bloker. Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Antyperspirant Bloker należy umieścić pośrodku pachy, tak by nie dotykał zewnętrznych powierzchni skóry. Należy pozostawić go do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży, by jej nie odbarwił. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Bloker charakteryzuje się intensywnym działaniem, dlatego nie należy stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji. U osób posiadających skórę wrażliwą, może wywoływać efekt podrażnienia i pieczenia skóry. Antyperspirant przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży 17+.

w kulce
zapachowa, bez alkoholu
antyperspiranty
ochronne

Skuteczność w 100%

Zanim pojawił sie na rynku używałam Etiaxilu, dużo droższego i chyba mniej skutecznego i bardziej agresywnego.
Ten jest 7 razy tańszy, powszechnie dostępny i eliminuje pocenie w moim przypadku w zupełności.
Uzywałam bardzo długo do czasu kiedy postanowiłam przerzucić się na coś bardziej przyjaznego dla organizmu.
Ale jako bloker sprawdza się ekstra.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Nie dla mnie

Mimo wielu pozytywnych opinii ja niestety nie jestem w stanie go używać. Po trzecim użyciu już nie dałam rady go utrzymać, musiałam go zmyć. Bardzo mnie szczypało, piekło, swędziało, non stop miałam ochotę się drapać pod pachą. Przyznać mu jednak muszę, że działa blokując nadmierne pocenie ale ja go używać nie mogę. Dodatkowo bardzo wysusza skórę aż miałam wrażenie, że ściągnął ją.

ZALETY:
blokuje nadmierne pocenie
bezzapachowy

WADY:
bardzo szczypie, piecze, swędzi
wysusza skórę i ściąga ją

Love/hate relationship

Działania blokującego nadmierne pocenie nie mogę mu zaprzeczyć, ALE.
Nie jestem w stanie używać produktu tak często jak zaleca producent. Mimo przestrzegania zasad stosowania, antyperspirant piecze nieznośnie, aż do tego stopnia, że prędzej czy później muszę go zmyć.
Nie wiem jak długie przerwy w depilacji trzeba zrobić, aby produkt nie podrażniał skóry - 3 dni to niewystarczająco.
Kilka razy udało mi się go użyć bez zmywania i wtedy rzeczywiście pomógł.

Jednak ze względu na korzystną cenę, każdej osobie z nadpotliwością polecam spróbować - tańsza opcja niż botoks ;)

Tani, niezawodny i ukochany

Antyperspirant ZIAJA ,,Bloker" ma przede wszystkim dwie zalety: dostępność oraz skuteczność. Dla mnie sprawdza się tak samo dobrze jak kultowy perspirex, tyle że jest o wiele tańszy i dostępny w każdej drogerii. Jedynym jego minusem jest powodowanie/pogłębianie problemu suchej skóry pod pachami u osób z wrażliwą skórą. Niestety, od kiedy regularnie go używam mam ,,suche placki" pod pachami, także trzeba z nim uważać.

Z nim pot nie ma szans

Bloker używam kilka lat, naprzemiennie z innymi produktami. Jednak jego wydajność i cena oraz działanie bardzo do siebie przyciąga. Bloker ma delikatny kremowy zapach, chroni skórę i jej nie podrażnia nawet po goleniu. Stwarza na skórze warstwę, która nie przepuszcza potu, dzięki czemu żadne plamy ani nieprzyjemny zapach nie pojawia się przez cały dzień. Jest odpowiedni dla osób, które mają problem z nadpotliwością. Zdecydowanie daje radę.

próowałam na różne sposoby, ale nie

Staram się do końca wykorzystywać produkty, które kupuję. Nawet, jeśli inaczej niż jest to przeznaczone.

Nie mam problemu z jakimś mega nadmiernym poceniem, ale chciałam zredukować pocenie przed sezonem, Niestety, potworne pieczenie po aplikacji mi to uniemożliwiało. Mam normalną skórę, nie jestem alergikiem.
Próbowałam dzień, dwa, trzy po goleniu, ale niestety dłużej nie chcę robić przerw w depilacji, a antyperspirant i tak mnie podrażniał.

Jest tani i ogólnodostępny, ale co z tego, jeśli nie da się z niego korzystać...

Nie umywa się do Etiaxila.

Bloker w fajnej cenie

Kupiłam z polecenia na Tik toku i się nie zawiodłam! Bloker ma fajną cenę i jest dostępny w większości drogerii. Świetnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym. Nie podrażnia, ma przyjemną konsystencję, nie zostawia plam. Ma uniwersalny zapach dlatego sprawdzi się nie tylko u kobiet ale również u mężczyzn. Polecam stosować dwa dni w tygodniu to w zupełności wystarczy nawet przy mocnej potliwości ( przy częstszym używaniu powoduje swędzenie).

Faktycznie działa

Miałam wątpliwości kupując go w zeszłym roku latem... jednakże niestety potliwość mi doskwierała a zwykłe dezodoranty nie dawały sobie rady.
Czytałam jednak badania, że nie jest to zdrowe w użytkowaniu więc korzystam sporadycznie jak mam jakieś wyjścia ważniejsze, bo na codzień nie ma problemu skorzystać z "zwykłego" nawet więcej niż raz dziennie i się odświeżyć.
Natomiast tak, mogę polecić z uwagi na skuteczność.

Niezawodny

Ulubiony preparat do zadań specjalnych. Na codzień potrafi przesuszyć pachy, ale latem albo na wiele wyjścia jest niezawodny i niezastapiony od lat. Realnie blokuje prawie do minimum potliwość, ma wodną, lekką konsystencję. Nie zostawia plam na ubraniach, nie piecze nałożony nawet na świeżo ogolone paszki. A przy tym kosztuje śmieszne 7 zł (albo i mniej na promocji).
Testowałam inne blokery i nie umywają się do niego nawet drogie wersje z Vichy czy Avene.

Bardzo dobry bloker

Produkt robi to co producent obiecuje.
U mnie się sprawdził znakomicie. Zaczęłam go stosować przed latem aby ograniczyć plamy potu na kolorowych podkuszulkach. I udało się!!! Pocenie ograniczone, brak plam.
Stosowałam tak jak producent zalecał 2-3 razy w tygodniu na noc.
Na początku stosowania faktycznie powoduje swędzenie i pieczenie.
Po dłuższym stosowaniu (po tygodniach) zaczyna mniej być odczuwalny, ale też stosuje go wtedy tylko 1 raz w tygodniu w celu podtrzymania efektów.
Zapach specyficzny jednak nie to jest w nim najważniejsze.

Dobrze sobie radzi

Radzi sobie świetnie!
Zero potu, zero smrodków, a jestem trudnym przypadkiem.
Zapach bardzo neutralny, nie powinien nikomu przeszkadzać.
Produkt aplikuje się łatwo, opakowanie poręczne.
Czasami wywołuje świąd który po ok pół godzinie znika -w przypadku gdy nałożę go dużo.
Wystacrzy malutka ilość, aby działał jak należy i wtedy nic nie swędzi.

Działa!!

Używam już kolejnego opakowania, więc to mówi samo za siebie, świetnie działa!! Warto pamiętać o zaleceniach producenta, a rzeczywiście produkt spełni Wasze oczekiwania :) Uwaga : nie stosować na ogolone miejsca pach - może podrażnić.

Ziaja bloker

Bloker z Ziaji używam już od kilku lat- moje córki również. Ja go bardzo lubię. Świetnie hamuje wydzielanie potu. Pacha jest czysta, świeża i sucha. Trzeba się oczywiście stosować do tego co zaleca producent : Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu.
Mnie nie podrażnia wcale. To jest moje któreś z kolei opakowanie i na pewno nie ostatnie.