Maybelline New York, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Maybelline New York, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

w kremie / żelu
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Wreszcie mój ideał!

Cóż tu dużo mówić? Po wielu próbach z eyelinerami w kałamażu, w flamastrze wreszcie zdecydowałam się na żelu. Jak najbardziej trafiony ruch!

+ głęboka czerń
+ utrzymuję się nawet 16h
+ nie odbija się
+ "jaskółka" nie ściera się ;)
+ da się pracować tym pędzelkiem

- osobiście wolałam kupić inny pędzelek

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1, nadal nie zużyte;)

Super trwały produkt!

Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę, to świetna trwałość tego eyelinera. Bez względu na to, czy nosiłam go przez cały dzień w pracy, czy na wieczorne wyjście, efekt był niesamowity. Linia była równa i nie rozmazywała się przez wiele godzin, co jest dla mnie bardzo ważne.
Kolejną zaletą była intensywność koloru. Eyeliner ma głęboki, czarny odcień. Nie musiałam nakładać wielu warstw, aby uzyskać pożądany efekt - już jedna przeciągnięta linia dawała mi perfekcyjny look.
Co do wyglądu, eyeliner jest w eleganckim porządnym opakowaniu.

Bardzo go polubiłam

Długo szukałam wyrazistego eyelinera, który utrzyma się na moich powiekach na długo. Ten znajduje się w wygodnym małym słoiczku. Bezproblemowo się go nabiera na pędzelek i nakłada wzdłuż linii rzęs. Zapewnia moim rzęsom intensywny czarny kolor bez pozostawiania luk i poszarpanych kresek. Jest bardzo wydajny. Nie wysycha.

Nie dla mnie

Kupiłam ze względu na opinie. Niestety mnie nie odpowiada. Pierwszy raz miałam okazje testować eyeliner w żelu. Wymaga to wprawy i umiejętności. Ale to jest kwestia nauki. Trwałość taka sobie. Rozmazuje sie po czasie, odbija na górnej powiece.
Mam porównanie do innych eyelinerów i ten wypada dosyć słabo.

Klasyk

Eyeliner w kałamarzu łatwy w użyciu. Zazwyczaj trzymał się naprawdę długo, a w połączeniu z duraline to już w ogóle niesamowicie długo, Pędzek mógłby być cieńszy i bardziej ścięty na skos, ale jak kto woli, można po prostu wziąć pędzelek z innego eyelinera. Nie spodziewałam się, że będzie się rozprowadzał tak miękko. Przyjemny w użyciu. Jest wydajny, starcza na długo.

wolę eyelinery w kałamarzu

W opakowaniu znajduje się słoiczek z eyelinerem oraz pędzelek z dwiema końcówkami. Ja robiąc makijaż korzystam tylko z jednej części, tej z włoskami. Operowanie tymże pędzelkiem jest dla mnie dość niewygodne. Zdecydowanie lepiej używa mi się eyelinerów w kałamarzu. Można nimi wykonać cieńszą kreskę niż w tym produkcie.

Eyeliner nie jest trwały w zewnętrznych kącikach oczu. Bardzo szybko się rozmazuje i wymaga poprawek. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy nałożę go na sam podkład i puder, czy dodatkowo skorzystam także z cieni do powiek. Do zalet tego produktu można zaliczyć to, że świeżo nałożony w zauważalny, ale mimo wszystko subtelny sposób podkreśla oko. Cena wydaje mi się spora w porównaniu do jakości, jednak jedno opakowanie wystarcza na bardzo długi czas. Eyeliner posiadam od wielu miesięcy, a w dalszym ciągu jest go mnóstwo.
Pędzelek należy czyścić czymś o tłustej konsystencji np. płynem dwufazowym, ponieważ sam płyn micelarny nie wystarczy aby go doczyścić. Ja później dodatkowo myję go w szamponie.

Najtrwalszy jaki miałam

Bardzo ważne w tej recenzji jest to, że mam bardzo delikatne i często łzawiące oczy, przez co każdy eyeliner po godzinie potrafił mi się rozmazać. Ten produkt używam od dobrych kilku lat i zawsze sięgam tylko po niego. Jest mega czarny jak smoła, zastyga, a zestawienie niska cena, jakość i wydajność to jego główne cechy. Jedno opakowanie potrafię mieć spokojnie rok, przy malowaniu się praktycznie codziennie. Chciałabym przedstawić jak to wygląda kiedy bardziej mi łzawią oczy. Zwykły eyeliner albo spływa albo się kruszy albo rozmazuje a przy tym nic takiego nie ma. Siedzi cały czas na swoim miejscu. Oczywiście jeśli zaczęłabym pocierać to mógłby się rozmazać ale przy wytarciu chusteczką powieki nie dzieje się z nim nic. Zmywanie go też jest proste ale nie polecam olejekiem tylko płynem dwufazowym i pięknie schodzi.

Klasyk nad klasyki- kultowy produkt

Kto nie zna tego kosmetyku? Przeciez on jest już kultowy :D
Za co go lubię? Przede wszystkim za formę podania (słoiczek a nie kałamarz) łatwo można operować jego konsystencja łącząc z duraline
Jest bardzoooooo wydajny a w porównaniu do eyelinera w pisaku czy kałamrzu to już w ogóle góruje.
Przyjemna żelowa konsystencja, dla mniej wprawionych rąk będzie przyjaźniejsza niż płynna forma eyelinera.
Solidne mleczne opakowanie, w zestawie z pędzelkiem, którego co prawda używam w zupełnie innej funkcji (makijaż ust) ale mimo to miło, że producent o nim pomyślał.
Łatwo dostępny w wielu drogeriach,
Nie podrażnia oczu/ nie uczula
Bardzo przystępna adekwatna do jakości cena

Totalne nie...

No niestety nie polubiliśmy się.. Mam dość duże oko i myślałam, że taki eyeliner będzie strzałem w dziesiątkę. Niestety, był strzałem ale w kolano ???? no nie polubiliśmy się, źle się go aplikuje, a jak już się uda to nie trzyma się zbyt dobrze.. Nie mój typ niestety

Miłość od pierwszego użycia

Na eyeliner skusiłam się, ponieważ chcę a wręcz Pragę w końcu mieć perfekcyjną kreskę. Muszę dodać, że nie jestem mistrzem kreski. Do tej pory myślałam, że to wina moich zdolności a właściwie ich braku. Co ja się namordowalam innymi produktami to jakiś hit.
Produkt otrzymujemy w takim jakby stożkowym kartoniku, w środku jest eyeliner oraz aplikator w postaci z jednej strony pędzelki a z drugiej pacynki. Opakowanie eyelenera jest szklane, taki przydymiony słoiczek, zamykany metalowa, srebrną za krótka. Słoiczek jest mały aczkolwiek produkt jest wydajny, niech wielkość opakowania nikogo nie zmyli.
Konsystencja jest taka żelowo-"kremowa, miękka, bardzo dobrze się nią pracuje. Narysowanie nią kreski to łatwizna i czysta przyjemność moim zdaniem oczywiście. Pędzelek dołączony do zestawu jesy ok, można nim ładnie narysować krechę, zaostrzyć i wypełnić, ale ja osobiście wolę pędzelek z dłuższą rączka, jest mi po prostu wygodniej. Nie mam zastrzeżeń do aplikatora oprócz długości. Co do pacynki, która można rozetrzeć kreskę, to dla mnie niej za twarda, ale może komuś odpowiada. Jeżeli chodzi o trwałość jestem zachwycona. Ja ta, która często i gęsto potrafi się rozmnażać i pościerać makijaż, bo coś akurat zaswędzi to z tym produktem nie jest tak łatwo. Dość szybko zastyga i muszę mieć naprawdę lepszy płyn micelarny żeby pozbyć się kreski podczas demakijażu.
Bylam świecie przekonana, że ja po prostu nigdy już się nie nauczę kresek, żeby były jak siostry z jednej matki a tu takie zaskoczenie. Widocznie te wszystkie, krętki, pisaki i inne piórka nie są dla mnie. Szkoda, że tak późno przekonałam się do eyelinera w takiej formie, ile mniej nerwów bym sobie na szarpała i zaoszczędziła czasu i makijażu... Polecam każdemu, bo nie jedtem ogólnie mistrzem pięknych makijaży, ale z produktami, z którymi łatwo się pracuje mogę stwierdzić, że "coś niecoś potrafię".

Trwały eyeliner

Dobry eyeliner w słoiczku. Trzymam się cały dzień i nie osypuje się jak niektóre. Załączony pędzelek jest wygodny. Wróciłam do niego po przerwie. Trzymam go w cieniu do góry nogami mocno zamknięty i pierwsze opakowanie mi nie wyschło.

Ciężki w demakijażu

Mam go ponad dwa lata i jeszcze wystarczy na 2-3 miesiące używania, a chce go zużyć w tym roku .
Kolor to głęboka czerń , eyeliner szybko zastyga na powiece i jest nie do ruszenia .
Długotrwały i bardzo ciężki w demakijażu .
Nie lubię produktów które są ciężkie do zmycia zwłaszcza z powiek ,a ten zostawia w dodatku jakieś grudki wokół oczu i na rzęsach , powieke trzeba pocierać by dokładnie pozbyc sie go, a tego nie lubię bo wypadają mi przy tym rzęsy.
Pędzelek jest też mało precyzyjny a eyeliner po jakimś czasie zmienia formułę z żelowej i gładkiej konsystencji na twardszą mimo to da się rozprowadzić a kreski wyglądają nieestetycznie..
Więcej go nie kupię, jedyny dla mnie plus to głęboki i wyrazisty kolor.

Best eyeliner

Najlepszy eyeliner. Dobrze się go nakłada (trzeba pamiętać o czyszczeniu pędzelka). Długo się trzyma, nie rozmazuje się, nie odbija się na powiece, ma dobry intensywny kolor. Dla lepszej konsystencji od czasu do czasu rozcieńczam go produktem My Secret Fixer Liquid.