Max Factor, Xperience, Weightless Foundation (Podkład wygładzający)

Powiększ Max Factor, Xperience, Weightless Foundation (Podkład wygładzający)

Zgłaszająca osoba: One_LoVe

Nadaje skórze perfekcyjną gładkość. Unikalne zastosowanie elastomerów i naturalnego ekstraktu z jojoba zapewnia uczucie delikatności i jedwabistej lekkości. Podkład idealnie się rozprowadza oraz ukrywa wszelkie niedoskonałości cery. Jest beztłuszczowy i niekomedogenny.
Opakowanie produktu powstało w oparciu o opinie profesjonalnych makijażystów. Jest poręczne, łatwe w użyciu, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Dostępny w 5 kolorach:
- Light Ivory 40
- Raw Silk 45
- Beige Linen 50
- Fair Sugar Cane 55
- Brown Hessian 75

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Water, Glycerin, Talc, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Chloride, Niacinamide, Diethylhexyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Cera, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Juice, Rosa Canina (Rose Hip) Fruit Extract, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Methicone, Panthenol, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Aluminium Hydroxide, Allantoin, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Cyclotetrasiloxane, Sodium Benzoate, Citric Acid, Trideceth-9, Parfum, Bisabolol, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, [+/- Cl 77891, +/- Cl 77489, +/- Cl 77491, +/- Cl 77499] (02.11.2012)

Cena: 63,99zł / 30ml
/s/

• nawet spoko
  • mam najjasniejszy odcien oczywiscie kupiony na promocji
    ladnie stapia sie z cera jednak jest mniej trwaly i mniej kryjacy niz lasting peformance
    wiecej pewnie nie kupie bo w tej cenie sa lepsze podklady ale ogolnie podklad jest ok

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić darusia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Jestem posiadaczką cery mieszanej, ale ostatnio bardzo się przesuszała. Zakupiłam ten podkład skuszona promocją i tak naprawdę nie żałuje. Nie jest to podkład idealny dla mnie, ale ma też sporo plusów.
    + nie podkreśla suchych skórek
    + lekki
    + przyjemnie się rozprowadza
    + buzia się po nim nie świeci
    +wydajny
    - dosyć wysoka cena
    - czasami za małe krycie
    - ma takie pudrowe wykończenie, to jest właściwie największy minus. Jakoś mi to nie pasuje.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Chcesz pochwalić Kokosek177 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład dla nieproblematycznej skóry
  • Moja skóra jest nieproblematyczna - czasem tylko wyskoczy mi jakiś jeden mały pryszcz na nosie podczas okresu. Szukałam więc podkładu, który wyrówna mi jedynie koloryt skóry. I tu Xperience sprawdza się świetnie.
    Jestem blada (w kierunku ciepłej karnacji) i używająć odcienia 45 Raw Silk nie zauważyłam by odznaczał się od mojej twarzy (chociaż nie pogardziłabym o pół tonu jaśniejszym odcieniem, jednak w moim Rossmanie był tylko kolor 45 i nie wiem jak z 40 jest). Nie ciemnieje, trzyma się mojej buzi bardzo dobrze. Gdy mam ten podkład na twarzy nie mogę przestać na nią patrzeć - cera wygląda jak z porcelany.
    Oczywiście po nałóżeniu faktycznie twarz świeci się jak psu wiadomo co, jednak po przypudrowaniu Complexion Perfection z ELFa mam mat na twarzy cały dzień.
    Podkład ma dziwną, mocno silikonową konsystencję, która nie każdej może odpowiadać.

Używam go jedynie jesienią/zimą przez to, że w lecie moja skóra preferuje podkłady bez silikonów.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ayashii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony na codzień
  • Mam cerę mieszaną, rozszeżone pory i czasami pojawią się jakieś niewielkie krostki (obecnie walczę o piękną cerę razem z dermatologiem )

Podkładu używam od ponad roku. Jedno opakowanie starcza na ok pół roku. Nakładam go płaskim pędzlem do podkładu, świetnie się rozprowadza. Cienka warstwa wyrównuje koloryt a twarz jest pięknie rozświetlona. Czerwone krostki zawsze przykrywam korektorem a całą twarz 'opruszam' matującym pudrem albo białym, sypkim pudrem HD Make Up Forever.

+opakowanie
    +konsystencja
    +rozprowadzanie
    +nie zatyka porów
    +rozświetla, wygładza i wyrównuje koloryt
    +nie tworzy 'maski'
    +stapia się z cerą

-niestety nie trzyma się zbyt długo...
    -nie nadaje się na lato i na wieczorne wyjścia
    -dostępność (w wielu drogeriach został zastąpiony przez CC)

Jeżeli ktoś może polecić podkład który da mi taki sam efekt jak ale będzie się dłużej trzymał to zamienie, ale jak na razie mój nr 1 na codzień

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • badziewie ;/
  • Trafiałam kilka razy na dobre produkty firmy max factor,czasami niestety nie,tak samo jak teraz...

Plusy:
    -wyrównuje koloryt skóry
    -nie powoduje wyprysków
    -nie podrażnia skóry
    -dobrze się rozprowadza

+/- krycie jest małe po średnie

Minusy:
    -szybko schodzi,po 5h nie ma śladu-znika tajemniczo
    -twarz od początku nałożenia świeci się jak choinka
    -spływa z twarzy
    -lepi się
    -wysoka cena
    -bardzo zła kolorystyka...40-najjaśniejszy byłby dobry gdyby nie to że po 5min zmienia się w róż! dobrze że go nie kupiłam bo bym jak świnia wyglądała,w zamian wzięłam 45-wpadający w żółtawy odcień co by mi pasowało gdyby nie to że jest o 2tony za ciemny i wyglądam jakbym twarz na solarium spaliła a reszte ciała-biała jak mąka.
    Oddałam go mamie bo ma ciemniejszą karnację i jej przypasował jako tako.
    Mój ulubiony to Lancome Idol 24h kolorów ma mnóstwo i które faktycznie wyglądają jak kolor skóry a nie jak MF-kolory jak to miałaby świnia nosić albo pomarańcz czy też murzynka...Miałam ponad 60 różnych podkładów i stwierdzam że ten trafia do kosza.Żaden podkład nie pobije Idole 24h,nawet revlon colostay który wydawał mi się idealny.Drugie miejsce zajmuje u mnie C.Dior Nude-na dni kiedy nie muszę wyglądać idealnie.Niby mam swój ideał ale dalej szukam coś co pobije Lancome ale chyba nie znajde tańszego odpowiednika.

Używam tego produktu od: raz w zeszłym tygodniu Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam bardzo
  • Jak dla mnie doskonały podkład na co dzień, nie nadaje się na poważniejsze wyjscia
    Cenię za:
    Lekka formuła przy mojej bezproblemowej cerze doskonale kryje drobne zaczerwienienia,
    rozswietla cerę i wyrównuje koloryt,
    bez efektu maski w moim wypadku wystarczy musnąc nim twarz
    nie powstaja smugi, nie roluje się
    Jest wydajny, konstytencja lekko płynna
    przyjemny zapach

minusy to na pewno cena i fakt ze po kilku godzinach nalezy robic poprawki, nie jest to zatem podkład wybitnie trwały i kryjący, mi na co dzien przypadł do gustu

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto

• Jestem posiadaczką cery mieszanej bez wiekszych niespodzianek, więc nie będę czepiać się krycia, które jest małe, natomiast podkład jest rzadki, ciężko go rozmarować, po kilku godzinach buzia zaczyna bardzo się świecić nawet na policzkach, z czym nigdy nie miałam problemu, ponadto najjaśnijszy odcień light ivory ze ślicznego jasnego dopasowanego do karnacji kolorku ciemnieje i robi sie pomarańczowy, w dodatku cena, której zdecydowanie nie jest wart.

Podsumowując pomimo, że lubię kosmetyki tej marki podkład ten jest to zdecydowany niewypał.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asik1604 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Średniak.
  • Używałam odcień raw silk 45, ładnie dopasowuje się do skóry, trzeba nalożyć go dość dużo żeby krył. Ale mimo wszystko tak jak obiecują jest bardzo lekki, praktycznie nie czuć go na twarzy,ale też szybko z niej znika.

Plusy:
    -lekkość
    -brak smug i efektu maski
    -fajna konsystencja i wygodna aplikacja

Minusy:
    -słabo kryje
    -nietrwały

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony.
  • Dostałam kiedyś próbkę tego specyfiku, akurat trafił mi się mój odcień, użyłam jej i zdecydowałam się na zakup. Akurat fajnie się trafiło bo kupiłam go w promocji za 34 zł W zależności od grubości warstwy jaką nałożymy, możemy uzyskać efekt naturalny albo efekt totalnego krycia i jednolitego koloru twarzy Jak dla mnie - super. Poniżej zestawienie zalet i wad:

+ fajnie kryje
    + nie tworzy "maski"
    + gęsty ale nie tłusty
    + dość trwały

- trochę zatyka pory ale bez tragedii więc można przymknąć na to oko
    - regularna cena jest jednak dość wysoka

Podsumowując na prawdę polecam

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny efekt przez pierwsze 2h
  • Właśnie skończyłam odcień rav silk 45

Kupiłam ten podkład już wiele miesięcy temu. Miałam już bardzo dobry i mocno kryjący podkład z Clarinsa, ale w szklanym, ciężkim opakowaniu. Potrzebowałam czegoś lekkiego - i w konsystencji, i wagowo, aby było lżej w podróży

Moja zaufana konsultantka w Douglasie dobrała mi ten - rav silk 45 - odcień. Cerę mam bardzo jasną, z wieloma niedoskonałościami i przebarwieniami w kilku miejscach. Do tego wrażliwą i mieszaną. Jest więc dość wymagająca :/

Pomalowała mnie nim i byłam zachwycona - lekki, PIĘKNIE WTAPIAŁ SIĘ w skórę, efekt jak z PhotoShopa!
    Oczywiście kupiłam

I tak sobie go używałam na wyjazdach, a także czasem stacjonarnie... I odczucia mam baaaaardzo mieszane...

Dziwne rzeczy się z nim dzieją, lubi zmieniać kolor, będąc już na twarzy :/ mocno wpada w róż, czasami ciemnieje, ciężko nad tym zapanować :| Jednak najbardziej przeszkadzają mi smugi i to, że łatwo się ściera z twarzy... Nie miałam chyba drugiego podkładu, który by tak się zachowywał...

Jego trwałość, a raczej "trwałość" mnie irytowała, ale najnieprzyjemniejsze było to, że przyczyniał się - jak absolutnie żaden inny z dotychczasowych przeze mnie używanych podkładów! - do powstawania krostek. Zwłaszcza na czole i policzkach, gdzie dotąd się nie zdarzały! W związku z czym - używałam go sporadycznie i chyba tylko z sentymentu do tego, że przez pierwszą godzinę/dwie twarz nim umalowana wygląda perfekcyjnie.

Podsumowując:
    Wykończyłam co do kropelki, więc nie mogę powiedzieć, żebym się zmuszała aż tak, ale wiem to, jak rzadko kiedy, że na pytanie: "Czy kupisz ponownie?", odpowiem: "Nie".
    Nie, bo tworzy smugi.
    Nie, bo się ściera absurdalnie szybko.
    Nie, bo zmienia kolor.
    Nie, bo zapycha.
    Nie, bo za to wszystko - jest stanowczo za drogi.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy, co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy podkład jakiego używałam
  • Nabyłam niedawno, za niebotyczną dla mnie cenę 66 zł, ale to jak narazie jedyna jego wada

Mam skórę trądzikową,więc zależało mi jednocześnie na tym, żeby krył, ale też nie zapychał. Podład świetnie się rozprowadza, ładnie pachnie, nie tworzy efektu maski.
    Co było dla mnie najważniejsze, wygląda bardzo naturalnie, zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego odcienia i chyba pierwszy raz w życiu udało mi się dostać idealny ( mam ivory 40).

Jedyną wada jak na razie jest, jak już wspominałam cena..ale ze wzgląd na moją wymagającą skórę, nie zamierzam oszczędzam na podkładzie .. No oby tak dalej

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić BeautySwan za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak.....
  • zachęcona recenzjami i reklamami wychwalającymi wybrałam się do drogeri w celu zakupienia tego podkłady niestety już na wejściu przeżyłam rozczarowanie...CENA!!! zacznę od wad:
    - bardzo drogi
    - szybko się ściera
    - u mnie spowodował wysypkę (drobne krosteczki)
    - ciemnieje i tworzy lekkie plamy
    - krycie średnie bliżej słabego

Zalety:
    + dość dobrze matuje
    + długo się trzyma na twarzy
    + świetna konsystencja do rozprowadzania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zdecydowanie mój KWC! Jest to najlepszy podkład jaki miałam! Ładnie kryje, bez efektu maski, twarz się po nim nie świeci, jest matowa i gładka. Idealny! Poleciłam go mojej mamie i bratowej, są bardzo zadowolone i jak na razie nie chcą go zamieniać na żaden inny!

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić pdgbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie doskonaly ale tez nie zly
  • Posiadam odcien 75 Brown Hessian.Zamowilam na ebayu za 4 € ,gdyz chcialam wyprobowac a cena w drogerii przerazajaca 20€ jak za podklad sredniopolkowy.A wiec ;
    Podklad ten nie jest najwyzszych lotow,owszem jest lekki,ladnie i rownomiernie sie rozprowadza,wrazenie mam jakbym nakladala krem nawilzajacy,szkody nim sobie nie narobimy,
    krycie srednie,stopniowac nie da rady, bo blyskawicznie wtapia sie w cere,dajac bardzo naturalny wyglad.Z czasem ciemnieje,odcien ktory posiadam to bez z domieszka rozu,wszystkie zreszta podklady z tej serii posiadaja rozowe tony
    Sam podklad nie jest zly,ale najwieksza jego wada jest to ze szybko schodzi z buzi,wyparowuje w blyskawicznym tempiej,jakies 4 h i poprawki obowiazkowe.Plusem jest to ze po nalozeniu pieknie wyrownuje koloryt ,idealnie sie dopasowuje mimo rozowych tonow,a ja jestem bardziej w oliwkei twarz jest skorygowana i promienna...Ogolnie bedzie to dobry produkt latem,jest lekki i nie zatyka porow ani w nie nie wchodzi,bez wiekszego krycia,nie matuje,efekt jaki nim uzyskamy a mianowicie wykonczenie jest satynowe,zdrowe i swietliste.
    Tubka dobre rozwiazanie,nie wylewa sie,jest dosc gesty,zas zapach jest cudowny,cos ala melon,arbuz.
    Nie wiem czy kupie,dla mnie to troche taki krem koloryzujacy

Używam tego produktu od: ok.2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ na zimę
  • Rozczarowana trochę Facefinity 3 w jednym,żeby znowu nie wyrzucić kasy w błoto,zamówiłam na allegro próbki xperience, kolor beige linen.No i strzał w dziesiątkęRozprowadza się cudownie,wtapia jeszcze lepiej,odcień dobrany tak idealnie jak jeszcze nigdy..Nie używam na niego pudru,jedynie strefę "T' traktuję delikatnie bazą matującą,a więc w odwrotnej kolejności.Baza kamufluje pory i matuje,więcej mi nie trzeba.Jedyny manakament to słabe krycie przebarwień ale dla mnie to nie taki problem.Gdybym miała go porównać do któregoś wysokopołkowca to byłby YSL Touche Eclat.Nie wiem jak się spisze latem,więc póki co cztery gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić borgia za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Podkład rewelacyjny,spełnia wszystko co zapewnia producent. Delikatnie kryje nie tworząc maski,ładnie sie rozprowadza,nie czuję "ściagania " skóry przez cały dzień Kolor nie zmienia się (mam 50) Polecam !

Używam tego produktu od: Kwartał
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Margota007 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Porządny
  • Dobór odpowiedniego podkładu do mojej jasnej cery przypomina nieco slalom gigant wśród szerokiej gamy oferowanych produktów. Pierwszym kryterium, którym zawsze się kieruję jest kolor. Gdy okazuje się, że wśród proponowanych odcieni znajdę coś dla siebie, wówczas ewentualnie zastanawiam się, nad innymi opisywanymi przez producenta właściwości, a najczęściej w ogóle już na to nie zwracam uwagi, zadowolona, że mogę wypróbować coś nowego w odpowiednim kolorze. Wtaki sposób trafiłam na Xperience. Okazało się, że oprócz dobrze dobranego koloru ma także inne zalety: faktycznie jest lekki, ładnie się stapia, ujednolica, nie wysusza, nie zapycha, nie matowi jakoś szczególnie silnie (dla mnie to zaleta, nie lubię silnie matujących podkładów, które wyglądają jak maska). Ale także nie kryje zbyt mocno, po kilku godzinach moja twarz zaczynała się dość mocno błyszczeć, miałam też wrażenie, że w tym czasie podkład "zniknął" ze skóry. Generalnie dobry, lekki podkład, sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Moim zdaniem regularna cena jest trochę zbyt wygórowana w stosunku do jakości, ale w promocji jak najbardziej opłaca się go kupić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić bieta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podklad
  • plusy:

*lekki, delikatny

*dobrze kryje, mimo, ze nie tworzy skorupki na twarzy

*dobrze sie wtapia w kolor skory (ja mam beige linen 50)

*zaskakujaco swiezo i ladnie pachnie (zazwyczaj nie lubie, gdy kosmetyki maja zapach, bo najczesciej jest on duszacy)

*matuje skore na dlugo, swietnie sie trzyma - kilkanascie godzin, trzeba go porzadnie zmyc

*dobrze sie rozprowadza

*nie zatyka porow

*nie wysusza skory (mam z tym problemy)

*nie 'poci' mi sie skora i nie wytwarzam tony sebum, co przy innych podkladach bardzo czesto mi sie zdarza

*plaskie opakowanie, latwo sie miesci w kosmetyczce

minusy:

*poki co nie znalazlam

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 3

Chcesz pochwalić loll_i_pop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Podkład kupiłam w tamtym roku zachęcona opinią mojej koleżanki, która wręcz rozpływała się nad nim. Tak się złożyło, że trafiłam na promocję, więc postanowiłam ją wykorzystać.

Podkład jest zamknięty w ładnej, prostej tubce. Kremowa konsystencja pozwala na idealne rozprowadzenie podkładu, który wtapia się w cerę. Jest bardzo lekki - nie czuć go na twarzy, a to dla mnie ważne, bo nie czuję się sztucznie. Faktycznie, tak jak obiecuje producent, podkład wygładza buzię, sprawia, że jest miękka, dodatkowo nie podkreśla suchych skórek.

Stojąc w drogerii wydawało mi się, że mam odcień idealnie dobrany, ale kiedy wróciłam do domu i się nim pomalowałam to przeraził mnie różowy odcień... Jak wspomniałam wcześniej, podkład ładnie się dopasowuje do buzi, ale po kilku godzinach utlenia się i daje efekt prosiaczka.

Trwałość podkładu też raczej średnia, zdecydowanie wymaga poprawek w ciągu dnia. Fluid szybko się ściera, pozostawia smugi.

Najgorsze jednak jest to, że mnie uczulił i zapchał mi pory. Niby niekomedogenny, ale jednak krzywdę mi wyrządził. Dawałam mu kilka szans, jednak za każdym razem kończyłam z krostkami na czole i przy nosie, z których leczyłam się dosyć długo. Taki sam rezultat dał u mnie Lasting Performence, więc chyba podkłady Max Factora nie są stworzone dla mnie.

Podsumowując, kosmetyk bardzo podobny do Maybelline Affinitone, z tą różnicą, że ten drugi jest zdecydowanie tańszy i mnie nie uczulił. Swoją tubke Xperience oddałam koleżance, ponownie nie kupię i ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • tego podkładu zużyłam już chyba 3 opakowania, kiedyś byłam nim zachwycona, dlaczego już mnie do niego nie ciągnie - nie wiem kolor dopasowuje się do cery, nie robi się pomarańczowy, wygląda naturalnie. podkład ukrywa niedoskonałości. godny polecenia.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić angela5866 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie
  • ten podklad jest nie dla mnie (a niby dobra firma ) :
    -jest tlusty , twarz sie swieci za godzine
    -nie maskuje dobrze
    -cena
    -zatyka

nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie:/
  • Podkład bardzo przyjemny, lekki, miło się rozprowadza, ładnie wygląda na buzi, ale... po krótkim czasie mam wrażenie, że moja buzia robi się różowa. Nie bardzo mi to odpowiada ta różowość dlatego go nie kupię czego żałuję bardzo, bo produkt sam w sobie jest dobry. Dla osób którym ten kolor pasuje bardziej to zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 2msc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić acanthophis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Psuje się szybciej niż każe zakładać:/
  • Podkłady mnie zawsze przerażały. Naczytałam się o utlenianiu, zapychaniu, masce na twarzy i tak dalej. Miałam pojedyncze epizody z różnymi markami, ale mam bladą karnację i każdy zawsze okazywał się za żółty, za pomarańczowy, za ciemny za tłusty, za bardzo włażący w załamania- nie współgrał ze mną jednym słowem. Postanowiłam jednak dać szansę odcieniowi RAW SILK 45. Kryje średniawo, ale akurat w moim wypadku to nie problem. Używam go jedynie do rozjaśnienia żyłek i zasinień pod oczami. Oprócz tego jestem nieszczęśliwą posiadaczką 'zwierzątka' o nazwie opryszczka i w sezonie zimowym mam zawsze małą masakrę na twarzy jeśli chodzi o blizny po zmianach. Do ich zakrycia ten specyfik również wystarczy. Dobrze się rozciera i stapia ze skórą, nie tworzy plam. Mi osobiście wystarczą niewielkie ilości do zamierzonego efektu, więc z tego powodu będzie mi długo służył. Utrzymuje się do demakijażu i nie schodzi ze skóry płatami. Jak dotąd nie zapchał. Do tego jest leciutki, nie czuć go na twarzy i pięknie pachnie. Biorąc pod uwagę, że zużywam dziennie bardzo niewiele, na długi czas mam spokój z wydatkiem na podkład.

UPDATE: ...chyba jednak nie. Niestety, utlenia się do różowego koloru, odcina się od szyi i wygląda sztucznie. Zużyję, ale więcej nie kupię.

UPDATE2: W opakowaniu również ciemnieje. Pół roku po otwarciu w tubie zrobił się prosiaczkowaty. Termin przydatności to niby 12 miesięcy. Dziś, jak popatrzyłam w lustro po jego nałożeniu, na moment mnie zatkało. A do wyjścia zostało mniej niż 10 minut, zero czasu na poprawki...
    Nie nadaje się do użytku i musiałam się go pozbyć, z myślą "ostatni raz mi coś takiego zrobiłeś". 2/3 tuby poszło na zmarnowanie. Żal mi tym bardziej, że nie trawię marnowania kosmetyków. Ale co zrobić. Zrzucam to na karb braku pompki, bo mój fluid zastępczy takich numerów nie robi.

Jeśli ktoś ma idealnie trafiony odcień i używa codziennie, to go polubi, bo właściwości zachowuje przez jakieś pierwsze 3 miesiące..

Używam tego produktu od: na razie parę użyć
    Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby fajny, ale...
  • Dziś będzie krótko.

Plusy:
    - wygodna, mała tubeczka - wszędzie się zmieści
    - ładny zapach
    - lekki, ale potrafi zakryć co trzeba
    - odcień light ivory rzeczywiście jest jasny
    - nie wysusza, nie podkreśla nierówności

Minusy:
    -utlenia się straszliwie - po godzinie jestem różową świnką( ale może to kwestia tylko najjaśniejszego koloru).
    - nie jestem pewna , czy nie jest za drogi przy tej jakości.

Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zanthia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Witam ja używam tego podkładu już od 2 lat i nie zamieniłabym go na żaden inny Próbowałam różnych marek nawet channela ale max factor górą Lekki przyjemny o delikatnym zapachu ,świetnie kryje drobne niedoskonałości i co najważniejsze nie robi efektu maski Co do ceny też jest przystępna w promocji można go kupić już za 50 zł

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Makarena6 za czytelną i pomocną recenzję?