Max Factor, Xperience, Weightless Foundation (Podkład wygładzający)

Max Factor, Xperience, Weightless Foundation (Podkład wygładzający)

Podkład Max Factor Xperience, Weightless Foundation nadaje skórze perfekcyjną gładkość. Unikalne zastosowanie elastomerów i naturalnego ekstraktu z jojoba zapewnia uczucie delikatności i jedwabistej lekkości. Podkład idealnie się rozprowadza oraz ukrywa wszelkie niedoskonałości cery. Jest beztłuszczowy i niekomedogenny.
Opakowanie podkładu Max Factor Xperience powstało w oparciu o opinie profesjonalnych makijażystów. Jest poręczne, łatwe w użyciu, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.
Dostępny w 5 kolorach.

Nie doskonaly ale tez nie zly ;)

Posiadam odcien 75 Brown Hessian.Zamowilam na ebayu za 4 € ,gdyz chcialam wyprobowac a cena w drogerii przerazajaca 20€ jak za podklad sredniopolkowy.A wiec ;
Podklad ten nie jest najwyzszych lotow,owszem jest lekki,ladnie i rownomiernie sie rozprowadza,wrazenie mam jakbym nakladala krem nawilzajacy,szkody nim sobie nie narobimy,
krycie srednie,stopniowac nie da rady, bo blyskawicznie wtapia sie w cere,dajac bardzo naturalny wyglad.Z czasem ciemnieje,odcien ktory posiadam to bez z domieszka rozu,wszystkie zreszta podklady z tej serii posiadaja rozowe tony:(
Sam podklad nie jest zly,ale najwieksza jego wada jest to ze szybko schodzi z buzi,wyparowuje w blyskawicznym tempiej,jakies 4 h i poprawki obowiazkowe.Plusem jest to ze po nalozeniu pieknie wyrownuje koloryt ,idealnie sie dopasowuje mimo rozowych tonow,a ja jestem bardziej w oliwke:)i twarz jest skorygowana i promienna...Ogolnie bedzie to dobry produkt latem,jest lekki i nie zatyka porow ani w nie nie wchodzi,bez wiekszego krycia,nie matuje,efekt jaki nim uzyskamy a mianowicie wykonczenie jest satynowe,zdrowe i swietliste.
Tubka dobre rozwiazanie,nie wylewa sie,jest dosc gesty,zas zapach jest cudowny,cos ala melon,arbuz.
Nie wiem czy kupie,dla mnie to troche taki krem koloryzujacy ;)

Używam tego produktu od: ok.2 miesiecy

Dziwny

Dziwny produkt. Krycie jest bardzo delikatne, dla mnie aż za bardzo. Trwałość kiepska, konsystencja ok. Podkład ciemnieje na twarzy i niedługo potem zupełnie znika. Jeżeli cera jest raczej bezproblemowa, latem można wypróbować (w ciepłym okresie zużyłam pierwsze opakowanie i byłam zadowolona). Odcienia dla siebie nie znalazłam - zimą produkt dawał efekt "ziemistej cery" ;) Więcej nie kupię, wolę produkty rozświetlające :D

Ilość zużytych opakowań: dwa

lekki podkład

Plusy:
- gama kolorystyczna
- wykończenie lekko satynowe - na pewno nie ma tu płaskiego matu
- kremowa konsystencja
- wygładza cerę
- tubka z której nie wylewa się nadmiar produktu
- wydajny
- dostępność
- nie zapycha
- nie wysusza

Minusy:
- cena
- bardzo lekkie krycie - dosłownie lekko ujednolici cerę, na pewno nie zakryje przebarwień, naczynek, trądziku itp
- trwałość - po około 3h zaczyna się ścierać (na tłustej cerze może to być już nawet po godzinie)

Lubię go i być może wrócę do niego latem, niestety jest to raczej podkład dla cery nieproblematycznej.

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy

Średni

Używałam tego podkładu dwa lata temu. Generalnie ten podkład jest całkiem całkiem. Szału nie ma, krzywdy też nie robi, nieźle kryje, ale do rzeczy.

Mój kolor to Raw Silk

Plusy:
- matuje w sposób bardzo delikatny, mat nie jest płaski, ale jest widoczny,
- nie zapycha,
- trwały,
- przyjemny zapach,
- dobra konsystencja

Minusy:
- czasem powoduje pudrowy efekt, mogą ujawnić się suche skórki, może podkreślać zmarszczki mimiczne, więc dobre nawilżenie to must have,
- nie nawilża,
- może powodować efekt maski, więc trzeba umiejętnie go nakładać.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

nawet spoko

mam najjasniejszy odcien oczywiscie kupiony na promocji;)
ladnie stapia sie z cera jednak jest mniej trwaly i mniej kryjacy niz lasting peformance
wiecej pewnie nie kupie bo w tej cenie sa lepsze podklady ale ogolnie podklad jest ok

Używam tego produktu od: pol roku

ok

Jestem posiadaczką cery mieszanej, ale ostatnio bardzo się przesuszała. Zakupiłam ten podkład skuszona promocją i tak naprawdę nie żałuje. Nie jest to podkład idealny dla mnie, ale ma też sporo plusów.
+ nie podkreśla suchych skórek
+ lekki
+ przyjemnie się rozprowadza
+ buzia się po nim nie świeci
+wydajny
- dosyć wysoka cena
- czasami za małe krycie
- ma takie pudrowe wykończenie, to jest właściwie największy minus. Jakoś mi to nie pasuje.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

dobry podkład dla nieproblematycznej skóry

Moja skóra jest nieproblematyczna - czasem tylko wyskoczy mi jakiś jeden mały pryszcz na nosie podczas okresu. Szukałam więc podkładu, który wyrówna mi jedynie koloryt skóry. I tu Xperience sprawdza się świetnie.
Jestem blada (w kierunku ciepłej karnacji) i używająć odcienia 45 Raw Silk nie zauważyłam by odznaczał się od mojej twarzy (chociaż nie pogardziłabym o pół tonu jaśniejszym odcieniem, jednak w moim Rossmanie był tylko kolor 45 i nie wiem jak z 40 jest). Nie ciemnieje, trzyma się mojej buzi bardzo dobrze. Gdy mam ten podkład na twarzy nie mogę przestać na nią patrzeć - cera wygląda jak z porcelany.
Oczywiście po nałóżeniu faktycznie twarz świeci się jak psu wiadomo co, jednak po przypudrowaniu Complexion Perfection z ELFa mam mat na twarzy cały dzień.
Podkład ma dziwną, mocno silikonową konsystencję, która nie każdej może odpowiadać.

Używam go jedynie jesienią/zimą przez to, że w lecie moja skóra preferuje podkłady bez silikonów.

Używam tego produktu od: rok

dobry na codzień

Mam cerę mieszaną, rozszeżone pory i czasami pojawią się jakieś niewielkie krostki (obecnie walczę o piękną cerę razem z dermatologiem :))

Podkładu używam od ponad roku. Jedno opakowanie starcza na ok pół roku. Nakładam go płaskim pędzlem do podkładu, świetnie się rozprowadza. Cienka warstwa wyrównuje koloryt a twarz jest pięknie rozświetlona. Czerwone krostki zawsze przykrywam korektorem a całą twarz \\\'opruszam\\\' matującym pudrem albo białym, sypkim pudrem HD Make Up Forever.

+opakowanie
+konsystencja
+rozprowadzanie
+nie zatyka porów
+rozświetla, wygładza i wyrównuje koloryt
+nie tworzy \\\'maski\\\'
+stapia się z cerą

-niestety nie trzyma się zbyt długo...
-nie nadaje się na lato i na wieczorne wyjścia
-dostępność (w wielu drogeriach został zastąpiony przez CC)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

badziewie ;/

Trafiałam kilka razy na dobre produkty firmy max factor,czasami niestety nie,tak samo jak teraz...

Plusy:
-wyrównuje koloryt skóry
-nie powoduje wyprysków
-nie podrażnia skóry
-dobrze się rozprowadza

+/- krycie jest małe po średnie

Minusy:
-szybko schodzi,po 5h nie ma śladu-znika tajemniczo
-twarz od początku nałożenia świeci się jak choinka
-spływa z twarzy
-lepi się
-wysoka cena
-bardzo zła kolorystyka...40-najjaśniejszy byłby dobry gdyby nie to że po 5min zmienia się w róż! dobrze że go nie kupiłam bo bym jak świnia wyglądała,w zamian wzięłam 45-wpadający w żółtawy odcień co by mi pasowało gdyby nie to że jest o 2tony za ciemny i wyglądam jakbym twarz na solarium spaliła a reszte ciała-biała jak mąka.
Oddałam go mamie bo ma ciemniejszą karnację i jej przypasował jako tako.
Mój ulubiony to Lancome Idol 24h kolorów ma mnóstwo i które faktycznie wyglądają jak kolor skóry a nie jak MF-kolory jak to miałaby świnia nosić albo pomarańcz czy też murzynka...Miałam ponad 60 różnych podkładów i stwierdzam że ten trafia do kosza.Żaden podkład nie pobije Idole 24h,nawet revlon colostay który wydawał mi się idealny.Drugie miejsce zajmuje u mnie C.Dior Nude-na dni kiedy nie muszę wyglądać idealnie.Niby mam swój ideał ale dalej szukam coś co pobije Lancome ale chyba nie znajde tańszego odpowiednika.

Polubiłam bardzo

Jak dla mnie doskonały podkład na co dzień, nie nadaje się na poważniejsze wyjscia
Cenię za:
Lekka formuła przy mojej bezproblemowej cerze doskonale kryje drobne zaczerwienienia,
rozswietla cerę i wyrównuje koloryt,
bez efektu maski w moim wypadku wystarczy musnąc nim twarz
nie powstaja smugi, nie roluje się
Jest wydajny, konstytencja lekko płynna
przyjemny zapach

minusy to na pewno cena i fakt ze po kilku godzinach nalezy robic poprawki, nie jest to zatem podkład wybitnie trwały i kryjący, mi na co dzien przypadł do gustu

Nie warto

Jestem posiadaczką cery mieszanej bez wiekszych niespodzianek, więc nie będę czepiać się krycia, które jest małe, natomiast podkład jest rzadki, ciężko go rozmarować, po kilku godzinach buzia zaczyna bardzo się świecić nawet na policzkach, z czym nigdy nie miałam problemu, ponadto najjaśnijszy odcień light ivory ze ślicznego jasnego dopasowanego do karnacji kolorku ciemnieje i robi sie pomarańczowy, w dodatku cena, której zdecydowanie nie jest wart.

Podsumowując pomimo, że lubię kosmetyki tej marki podkład ten jest to zdecydowany niewypał.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Średniak.

Używałam odcień raw silk 45, ładnie dopasowuje się do skóry, trzeba nalożyć go dość dużo żeby krył. Ale mimo wszystko tak jak obiecują jest bardzo lekki, praktycznie nie czuć go na twarzy,ale też szybko z niej znika.

Plusy:
-lekkość
-brak smug i efektu maski
-fajna konsystencja i wygodna aplikacja

Minusy:
-słabo kryje
-nietrwały

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Mój ulubiony.

Dostałam kiedyś próbkę tego specyfiku, akurat trafił mi się mój odcień, użyłam jej i zdecydowałam się na zakup. Akurat fajnie się trafiło bo kupiłam go w promocji za 34 zł :D W zależności od grubości warstwy jaką nałożymy, możemy uzyskać efekt naturalny albo efekt totalnego krycia i jednolitego koloru twarzy :) Jak dla mnie - super. Poniżej zestawienie zalet i wad:

+ fajnie kryje
+ nie tworzy "maski"
+ gęsty ale nie tłusty
+ dość trwały

- trochę zatyka pory ale bez tragedii więc można przymknąć na to oko ;)
- regularna cena jest jednak dość wysoka

Podsumowując na prawdę polecam :)