Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT

Powiększ Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT

Zgłaszająca osoba: LillyS

Zapach pełen kobiecej energii. Pure Brillance jest ożywczym owocowo-kwiatowym zapachem, który otwiera się iskrzącym połączeniem gruszki, jabłka, zielonych listków i rozkwitającej frezji. W sercu zapachu uchwycony został kobiecy urok artystki z nutami wiciokrzewu, konwalii oraz eleganckiej lilii. Zmysłowa i ciepła baza stanowi przykład wyrafinowania i elegancji. Ujawnia piżmo, brzoskwinię oraz jasne drzewa. Podobnie jak Celine, zapach jest magiczny. Od początku do końca, każda nuta Pure Brillance odzwierciedla część osobowść artystki: radość życia, żywiołowość, zmysłowość i pełnię życia.
Pure Brilliance został zamknięty w olśniewającym flakonie, utrzymanym w stylu Art Deco, który kształtem i kolorem przypomina szmaragd. Szmaragd flakonu Pure Brilliance nawiązuje w detalach do szlifu fasetkowego.
Nowy zapach marki Celine Dion Pure Brilliance, został stworzony z myślą o kobietach, które żyją pełnią życia i czerpią z niego pasję. Odzwierciedla naturalny blask kobiecości, który cechuje piosenkarkę. Pure Brilliance jest zapachową eksplozją pozytywnej energii, która wraz z perfumami ma promiennie wypełniać duszę kobiety. Wszystkie zapachy Celine Dion są tworzone z myślą o kobietach eleganckich i dojrzałych. Pure Brilliance powstał z myślą by wyzwalać w każdej kobiecie jej ukrytę magnetyczną energię.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, zielone liście, frezja
Nuta serca: kapryfolium, konwalia, kwiat lilii
Nuta bazy: piżmo, brzoskwinia, nuty drzewne

< Cena: 115zł / 50ml
/s/

• Wyjątkowy zapach!
  • Piękny, kobiecy, subtelny bardzo mi się podoba ten zapach. Kategoria kwiatowo-owocowa, według mnie Sam flakon już przyciąga uwagę prosty klasyczny z charakterystyczną fioletową nakrętką. Trwałość ok, zapach na długo pozostaje na ubraniach. Poprawia humor, nawet w zimne dni i dodaje pozytywnej energii. Nadaje się zarówno do stosowania na co dzień, ale także na "wielkie wyjścia". Uwielbiam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo kobiece i świeże, fajne.
  • Bardzo fajne perfumy, przypadły mi do gustu.
    Ich zapach, z początku przywodzi na myśl owoce, taką mieszankę gruszki, jabłuszka i słodkiej brzoskwini. Są leciutko słodkie, ale nie za mocno, bo razem do tego dochodzi delikatna woń kwiatowa. Ja wyraźnie czuję frezję i konwalię. Bardzo mi to zestawienie odpowiada.
    Zapach nie jest ani przesłodzony, ani duszący. Raczej taki świeży, delikatny, dla mnie kobiecy.
    Trwałość perfum na moim ciele jest w porządku. Ładnie wtapiają się w skórę, pozostawiają leciutką kwiatową woń na parę godzin. Myślę że około 5-6.
    Flakonik jest ładny, przypomina szmaragd. Mi się podoba.
    Bardzo chętnie jeszcze wrócę do tego zapachu.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 30ml

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, świeży zapach.
  • Świetny zapach. Bardzo świeży, kobiecy, dość oryginalny. Miło mnie zaskoczył, bo kupiłam go bez wąchania, tak po prostu w ciemno To był strzał w dziesiątkę. Sprawia, że czuję się jakoś tak wyjątkowo...
    Dużym plusem jest to, że jest trwały, flakonik jest nieskomplikowany, prosty i zarazem ładny.

+ trwałość
    + piękny, oryginalny zapach
    + dostępność

- cena

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1. + 1 dezodorant

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna dla nosa, owocowo-kwiatowa kompozycja
  • Uważam, że Celine Dion markuje swoją twarzą (i nazwiskiem) bardzo przyjemne perfumy. Po moim zachwycie wodą toaletową Sensational przyszła pora na Pure Brilliance.

Jest to zapach kwiatowo-owocowy, brzoskwiniowy i liliowy, świeży, słodki... po prostu miły.

Jedyne, co mam mu do zarzucenia to trwałość - na moim ciele 2,3 godziny, zdecydowanie za krótko! Buteleczka nie jest najgorsza, ale arcydzieło to to nie jest!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (30ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Co tu dużo pisać. Z pewnością zapach perfum jest kwestią gustu. Ten mi bardzo odpowiada. Kupiłam go kiedyś gdy był w Rossmanie w promocji chyba 58 zamiast 90 (30ml), powąchałam i od razu się zakochałam. Gdy się skończył używałam innych, ale widząc znów na niego promocję postanowiłam zakupić go ponownie, lecz po czasie skończył się znów, błądziłam używając różnych perfum, ładnych ale jednak mi się szybko nudziły, kilka dni temu znów pojawiła się upragniona promocja, więc oczywiście go kupiłam Utrzymuje się raczej kilka godzin. 'Raczej', ponieważ ja po krótkim czasie go już przestaję czuć, a ludzie wokół mnie go czują

Używam tego produktu od: Ok. 2 lat

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Moja podroz z tym zapachem zaczela sie od perfumowanego dezodorantu.. A tak od niechcenia.. Lecz zakochalam sie w tym zapachu pomimo iz nie jest to typowy slodziak, za ktorymi przepadam
    Owocki najbardziej wysuwaja sie na pierwszy plan.. gruszka.. jablko.. brzoskwinia.. moje 3 faworyty, ktore trafilam w tym zapachu doslownie przez przypadek.. Albo na szczescie :P
    Ostatnio zakupilam sobie cala EDT i powiem, ze trwalosc nie jesy zla, ale nie oczekujmy wiele od EDT.. 2-4h, a pozniej dopsikac sie mozna
    Podobno kazdy zapach wydany przez Celine Dion jest dla dojrzalych kobiet, ktore wiedza czego chca w zyciu.. Lecz to nieprawda.. ja ciagle podarzam z glowa w chmurach i ten zapach idealnie nadaje sie na takie male wyskoki :P
    Polecam produkt bo naprawde nie kosztuje wiele, a przysparza wiele radosci otoczeniu

Używam tego produktu od: dwa lata..
    Ilość zużytych opakowań: 1 perfumowany dezodorant, 1 EDT

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach!
  • Ten zapach łączyć w sobie zarówno słodycz, jak i lekkość. Jest idealny według mnie na każdą porę roku nie tylko na wiosenne i lato. Bardzo żałuję, że jest jedynie w wersji EDT, choć i tak jest dość trwały. Jego cena jest stosunkowo niska, biorąc pod uwagę jakość.

DZIEWCZYNY! Czy znacie jakiś perfum, albo chociaż wodę perfumowaną, która jest podobna do pure brilliance? Będę wdzięczna, za jakiekolwiek wskazówki

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: prawie cała butelka

Chcesz pochwalić NataliaNad za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemne
  • dostałam w prezencie od meza ,ktoremu te perfumy bardzo sie podobaja
    dla mnie to miły kwiatowy zapach, kojarzy mi sie jednak z zadbana pania po 40 nie wiem dlaczego

pachna kwiatowo ,owocowo,swiezo i w sumie bardzo przyjemnie , ale niestety krotko.

Używam tego produktu od: 5 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 całe 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lapidynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • zapach cudowny kwiatowy z nutką owocową niezwykle świeży używany zimą kojarzy mi się z wiosną myślałam że po perfumach sygnowanych nazwiskiem Celine Dion nie można się niczego specjalnego spodziewać ale się myliłam powąchałam i przepadłam.Jestem osobą młodą i nie zgadzam się z opiniami że jest to zapach wyłącznie dla osób starszych bo równie dobrze z tym zapachem będą się czuły osoby młode które lubią nuty kwiatowo owocowe

Chcesz pochwalić chanel1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • esencja kwiatowa?
  • Jakiś czas temu, przed Gwizdką, kupiłam ten zapach na prezent dla starszej osoby. Przyznaję się uczciwie, wybierałam szybko (...to akurat mało powiedziane) i byle znaleźć coś neutralnego, spokojnego, dla kobiety dojrzałej, niedrogiego trzeba dodać. Psiknęłam na przedramiona trzema różnymi wodami (no oczywiście, że nie w to samo miejsce), odczekałam te 5 min., wybrałam... zapach o najładniejszej buteleczce i najmniej inwazyjny. Nie od wczoraj wiadomo, że flakonik odzwierciedla oraz sugeruje charakter zapachu, a buteleczka śliczna, klasyczna, podsuwająca myśli o powietrzu i wodzie, oraz otwartych, może nieco mglistych przestrzeniach. I ok, do kasy, karta, kod i uciekamy z Rossmanna. Mąż pyta, co wybrałam, a ja - w sumie to nie wiedziałam, bo zapachu nabytej wody ani trochę nie czułam. Nic, albo może tylko cień cienia i jakaś nieokreślona mdła nuta...

Kilka dni temu miałam okazję zetknąć się z tą wodą ponownie i tym razem solidnie sobie ją przetestowałam.

I nadal uważam za wodę rozwodnioną, nijaką, słabą, nawet nie trzymającą się blisko skóry, tylko po prostu wodnisto-mdłą. To jest moje osobiste zdanie i reakcja mojej skóry. Może to moja niechęć do gruszki w tanich perfumach (eee moimi koszmarami są Perceive Avonu i zapach z serii Moon-Sun-Eclipse Oriflame, nie podam teraz który, ale no, gruszkowy), ale mdli mnie od tego Pure Brilliance, no bierze na mdłości. Pod warunkiem oczywiście, że prawie wcisnę nos w skórę i jeszcze umiejętnie nabiorę powietrza. Bo inaczej mało co czuję. Coś na zasadzie GF Ferre Lei, których też nie mogłam na sobie poczuć.

Bardzo, bardzo słabiutki kompocik (och jak mnie drażniło to określenie w opisach perfum, póki nie trafiłam na Pure Brilliance!) z gruszek i śliwek, taki no stołówkowy, z wielkiego gara, rozlewany, rozchlapywany do białych kubków. O! w sanatorium, na stołówce w sanatorium.

Zapach określam jako płaski, jednowarstwowy, choć faktycznie jakieś tam nuty można wyczuć. Nie podoba mi się, a nawet mnie odpycha, ale daję 2 gwiazdki, bo jeśli ktoś nie ma nic przeciwko a) gruszce, b) typowej dla tańszych kombinacji jednostajności, ale nie takiej uuu z wykopem (krzyk na jednej nucie), ale takiej... słabującej, mdlącej, c) słabej mocy, d) wątpliwej trwałości, to ok. Przecież można go opisać jako lekką, kwiatowo-owocową, ale nie nastoletnią, delikatną woń i... może dodam gwiazdeczkę? Dodam pół.

Dwie i pół gwizduchy i ani niucha więcej.

Osobie obdarowanej (starsza pani, nie interesuje się perfumami, lubi stonowane, eleganckie zapachy kwiatowe) się podobają.

A o co chodzi z tą esencję kwiatową? zapytajcie wujka Google o tzw. flower remedies - ogólnie chodzi o to, żeby powkładać kwiaty do wody, wymoczyć, kilka kropli tejże wody dodać do wanny czystej wody, rozlać wodę z wanny do buteleczek i sprzedawać jako lekarstwo na wszystko, od bólu głowy po brak sensu życia. Czy to działa? mnie nie pytajcie, ale jakoś bardzo skojarzyło mi się z Pure Brilliance.

Używam tego produktu od: testyIlość zużytych opakowań: tyle, co do testów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij