Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT

Powiększ Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT

Zgłaszająca osoba: LillyS

Zapach pełen kobiecej energii. Pure Brillance jest ożywczym owocowo-kwiatowym zapachem, który otwiera się iskrzącym połączeniem gruszki, jabłka, zielonych listków i rozkwitającej frezji. W sercu zapachu uchwycony został kobiecy urok artystki z nutami wiciokrzewu, konwalii oraz eleganckiej lilii. Zmysłowa i ciepła baza stanowi przykład wyrafinowania i elegancji. Ujawnia piżmo, brzoskwinię oraz jasne drzewa. Podobnie jak Celine, zapach jest magiczny. Od początku do końca, każda nuta Pure Brillance odzwierciedla część osobowść artystki: radość życia, żywiołowość, zmysłowość i pełnię życia.
Pure Brilliance został zamknięty w olśniewającym flakonie, utrzymanym w stylu Art Deco, który kształtem i kolorem przypomina szmaragd. Szmaragd flakonu Pure Brilliance nawiązuje w detalach do szlifu fasetkowego.
Nowy zapach marki Celine Dion Pure Brilliance, został stworzony z myślą o kobietach, które żyją pełnią życia i czerpią z niego pasję. Odzwierciedla naturalny blask kobiecości, który cechuje piosenkarkę. Pure Brilliance jest zapachową eksplozją pozytywnej energii, która wraz z perfumami ma promiennie wypełniać duszę kobiety. Wszystkie zapachy Celine Dion są tworzone z myślą o kobietach eleganckich i dojrzałych. Pure Brilliance powstał z myślą by wyzwalać w każdej kobiecie jej ukrytę magnetyczną energię.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, zielone liście, frezja
Nuta serca: kapryfolium, konwalia, kwiat lilii
Nuta bazy: piżmo, brzoskwinia, nuty drzewne

< Cena: 115zł / 50ml
/s/

• Wyjątkowy zapach!
  • Piękny, kobiecy, subtelny bardzo mi się podoba ten zapach. Kategoria kwiatowo-owocowa, według mnie Sam flakon już przyciąga uwagę prosty klasyczny z charakterystyczną fioletową nakrętką. Trwałość ok, zapach na długo pozostaje na ubraniach. Poprawia humor, nawet w zimne dni i dodaje pozytywnej energii. Nadaje się zarówno do stosowania na co dzień, ale także na "wielkie wyjścia". Uwielbiam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo kobiece i świeże, fajne.
  • Bardzo fajne perfumy, przypadły mi do gustu.
    Ich zapach, z początku przywodzi na myśl owoce, taką mieszankę gruszki, jabłuszka i słodkiej brzoskwini. Są leciutko słodkie, ale nie za mocno, bo razem do tego dochodzi delikatna woń kwiatowa. Ja wyraźnie czuję frezję i konwalię. Bardzo mi to zestawienie odpowiada.
    Zapach nie jest ani przesłodzony, ani duszący. Raczej taki świeży, delikatny, dla mnie kobiecy.
    Trwałość perfum na moim ciele jest w porządku. Ładnie wtapiają się w skórę, pozostawiają leciutką kwiatową woń na parę godzin. Myślę że około 5-6.
    Flakonik jest ładny, przypomina szmaragd. Mi się podoba.
    Bardzo chętnie jeszcze wrócę do tego zapachu.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 30ml

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, świeży zapach.
  • Świetny zapach. Bardzo świeży, kobiecy, dość oryginalny. Miło mnie zaskoczył, bo kupiłam go bez wąchania, tak po prostu w ciemno To był strzał w dziesiątkę. Sprawia, że czuję się jakoś tak wyjątkowo...
    Dużym plusem jest to, że jest trwały, flakonik jest nieskomplikowany, prosty i zarazem ładny.

+ trwałość
    + piękny, oryginalny zapach
    + dostępność

- cena

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1. + 1 dezodorant

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna dla nosa, owocowo-kwiatowa kompozycja
  • Uważam, że Celine Dion markuje swoją twarzą (i nazwiskiem) bardzo przyjemne perfumy. Po moim zachwycie wodą toaletową Sensational przyszła pora na Pure Brilliance.

Jest to zapach kwiatowo-owocowy, brzoskwiniowy i liliowy, świeży, słodki... po prostu miły.

Jedyne, co mam mu do zarzucenia to trwałość - na moim ciele 2,3 godziny, zdecydowanie za krótko! Buteleczka nie jest najgorsza, ale arcydzieło to to nie jest!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (30ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Co tu dużo pisać. Z pewnością zapach perfum jest kwestią gustu. Ten mi bardzo odpowiada. Kupiłam go kiedyś gdy był w Rossmanie w promocji chyba 58 zamiast 90 (30ml), powąchałam i od razu się zakochałam. Gdy się skończył używałam innych, ale widząc znów na niego promocję postanowiłam zakupić go ponownie, lecz po czasie skończył się znów, błądziłam używając różnych perfum, ładnych ale jednak mi się szybko nudziły, kilka dni temu znów pojawiła się upragniona promocja, więc oczywiście go kupiłam Utrzymuje się raczej kilka godzin. 'Raczej', ponieważ ja po krótkim czasie go już przestaję czuć, a ludzie wokół mnie go czują

Używam tego produktu od: Ok. 2 lat

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Moja podroz z tym zapachem zaczela sie od perfumowanego dezodorantu.. A tak od niechcenia.. Lecz zakochalam sie w tym zapachu pomimo iz nie jest to typowy slodziak, za ktorymi przepadam
    Owocki najbardziej wysuwaja sie na pierwszy plan.. gruszka.. jablko.. brzoskwinia.. moje 3 faworyty, ktore trafilam w tym zapachu doslownie przez przypadek.. Albo na szczescie :P
    Ostatnio zakupilam sobie cala EDT i powiem, ze trwalosc nie jesy zla, ale nie oczekujmy wiele od EDT.. 2-4h, a pozniej dopsikac sie mozna
    Podobno kazdy zapach wydany przez Celine Dion jest dla dojrzalych kobiet, ktore wiedza czego chca w zyciu.. Lecz to nieprawda.. ja ciagle podarzam z glowa w chmurach i ten zapach idealnie nadaje sie na takie male wyskoki :P
    Polecam produkt bo naprawde nie kosztuje wiele, a przysparza wiele radosci otoczeniu

Używam tego produktu od: dwa lata..
    Ilość zużytych opakowań: 1 perfumowany dezodorant, 1 EDT

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach!
  • Ten zapach łączyć w sobie zarówno słodycz, jak i lekkość. Jest idealny według mnie na każdą porę roku nie tylko na wiosenne i lato. Bardzo żałuję, że jest jedynie w wersji EDT, choć i tak jest dość trwały. Jego cena jest stosunkowo niska, biorąc pod uwagę jakość.

DZIEWCZYNY! Czy znacie jakiś perfum, albo chociaż wodę perfumowaną, która jest podobna do pure brilliance? Będę wdzięczna, za jakiekolwiek wskazówki

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: prawie cała butelka

Chcesz pochwalić NataliaNad za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemne
  • dostałam w prezencie od meza ,ktoremu te perfumy bardzo sie podobaja
    dla mnie to miły kwiatowy zapach, kojarzy mi sie jednak z zadbana pania po 40 nie wiem dlaczego

pachna kwiatowo ,owocowo,swiezo i w sumie bardzo przyjemnie , ale niestety krotko.

Używam tego produktu od: 5 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 całe 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lapidynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • zapach cudowny kwiatowy z nutką owocową niezwykle świeży używany zimą kojarzy mi się z wiosną myślałam że po perfumach sygnowanych nazwiskiem Celine Dion nie można się niczego specjalnego spodziewać ale się myliłam powąchałam i przepadłam.Jestem osobą młodą i nie zgadzam się z opiniami że jest to zapach wyłącznie dla osób starszych bo równie dobrze z tym zapachem będą się czuły osoby młode które lubią nuty kwiatowo owocowe

Chcesz pochwalić chanel1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • esencja kwiatowa?
  • Jakiś czas temu, przed Gwizdką, kupiłam ten zapach na prezent dla starszej osoby. Przyznaję się uczciwie, wybierałam szybko (...to akurat mało powiedziane) i byle znaleźć coś neutralnego, spokojnego, dla kobiety dojrzałej, niedrogiego trzeba dodać. Psiknęłam na przedramiona trzema różnymi wodami (no oczywiście, że nie w to samo miejsce), odczekałam te 5 min., wybrałam... zapach o najładniejszej buteleczce i najmniej inwazyjny. Nie od wczoraj wiadomo, że flakonik odzwierciedla oraz sugeruje charakter zapachu, a buteleczka śliczna, klasyczna, podsuwająca myśli o powietrzu i wodzie, oraz otwartych, może nieco mglistych przestrzeniach. I ok, do kasy, karta, kod i uciekamy z Rossmanna. Mąż pyta, co wybrałam, a ja - w sumie to nie wiedziałam, bo zapachu nabytej wody ani trochę nie czułam. Nic, albo może tylko cień cienia i jakaś nieokreślona mdła nuta...

Kilka dni temu miałam okazję zetknąć się z tą wodą ponownie i tym razem solidnie sobie ją przetestowałam.

I nadal uważam za wodę rozwodnioną, nijaką, słabą, nawet nie trzymającą się blisko skóry, tylko po prostu wodnisto-mdłą. To jest moje osobiste zdanie i reakcja mojej skóry. Może to moja niechęć do gruszki w tanich perfumach (eee moimi koszmarami są Perceive Avonu i zapach z serii Moon-Sun-Eclipse Oriflame, nie podam teraz który, ale no, gruszkowy), ale mdli mnie od tego Pure Brilliance, no bierze na mdłości. Pod warunkiem oczywiście, że prawie wcisnę nos w skórę i jeszcze umiejętnie nabiorę powietrza. Bo inaczej mało co czuję. Coś na zasadzie GF Ferre Lei, których też nie mogłam na sobie poczuć.

Bardzo, bardzo słabiutki kompocik (och jak mnie drażniło to określenie w opisach perfum, póki nie trafiłam na Pure Brilliance!) z gruszek i śliwek, taki no stołówkowy, z wielkiego gara, rozlewany, rozchlapywany do białych kubków. O! w sanatorium, na stołówce w sanatorium.

Zapach określam jako płaski, jednowarstwowy, choć faktycznie jakieś tam nuty można wyczuć. Nie podoba mi się, a nawet mnie odpycha, ale daję 2 gwiazdki, bo jeśli ktoś nie ma nic przeciwko a) gruszce, b) typowej dla tańszych kombinacji jednostajności, ale nie takiej uuu z wykopem (krzyk na jednej nucie), ale takiej... słabującej, mdlącej, c) słabej mocy, d) wątpliwej trwałości, to ok. Przecież można go opisać jako lekką, kwiatowo-owocową, ale nie nastoletnią, delikatną woń i... może dodam gwiazdeczkę? Dodam pół.

Dwie i pół gwizduchy i ani niucha więcej.

Osobie obdarowanej (starsza pani, nie interesuje się perfumami, lubi stonowane, eleganckie zapachy kwiatowe) się podobają.

A o co chodzi z tą esencję kwiatową? zapytajcie wujka Google o tzw. flower remedies - ogólnie chodzi o to, żeby powkładać kwiaty do wody, wymoczyć, kilka kropli tejże wody dodać do wanny czystej wody, rozlać wodę z wanny do buteleczek i sprzedawać jako lekarstwo na wszystko, od bólu głowy po brak sensu życia. Czy to działa? mnie nie pytajcie, ale jakoś bardzo skojarzyło mi się z Pure Brilliance.

Używam tego produktu od: testyIlość zużytych opakowań: tyle, co do testów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • owoce dla dorosłych
  • zapach owocowy, ale zupełnie inny od owocowych, słodkych psikaczy dla nastolatek - podbudowany nutami kwiatowymi, tworzy lekką, nieduszącą mieszankę, która pasuje na zimę, ale w przeciwieństwie do większości owocowych i świeżych zapachów nie oziębia nas
    dla mnie to zapach jesieni, który noszony zimą przywołuje fajną atmosferę - czuję w nim czerwone jabłka i brzoskwinie, a także niewymienione w nutach śliwki
    a przy tym nie jest to zapach "jadalny", kojarzy mi się z owocowym ciastem, ale nim nie pachnie
    po jakimś czasie czuć więcej kwiatów, szczególnie frezji, nut drzewnych nie odnotowałam
    trwałość średnia, ok 4-5 godzin
    myślałam że będą to jedne z wielu, dośc miłe perfmumy, a używam ich codziennie i jeszcze mi się nie znudziły

Używam tego produktu od: kilku tygodni codziennie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach.
  • Używam od bardzo dawna, z przerwami, bo zapachy potrafią mi się znudzić. Do Brilliance jednak zawsze wracam, bo pachnie pięknie, kwiatowo tak, jak lubię - to pewnie ta frezja, konwalia. Perfumy są delikatne, nie są duszące. Na mojej skórze trzymają się długo - spokojnie utrzymują się podczas całego dnia zajęć - ale nie ukrywam, że na jednym psiknięciu w moim przypadku się nie kończy
    Zapach zawsze poprawia mi humor, jest kobiecy i elegancki.

Flakonik jest przyjemny dla oka, zakrętka już niekoniecznie oraz niepraktyczna.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ponad dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić firaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne i eleganckie
  • Wody używam już od około 1,5 roku. Bardzo przypadła mi do gustu. Zapach jest świeży, orzeźwiający, lekki i subtelny.
    Generalnie wolę cięższe zapachy, ale Brilliance jest jak najbardziej ok. Jak dla mnie to zapach raczej na dzień.
    Odejmuję pół gwiazdki za średnio trwały zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić wiedzma84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • płyn do WC
  • Zapach niby świeży, cytrusowy, miał być elegancki... Jednak mam nieodparte skojarzenia z płynem do toalet o zapachu cytrynowym.
    Niestety nie potrafię nic dobrego o nim napisać. Może tyle, że jest mało trwały - co w tym przypadku jest zaletą.
    Opakowanie tandetnie zrobione, choć wizualnie może być.

Używam tego produktu od: kilku tygodni temu
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Benzaiten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Dostała je od koleżanki . Zapach od razu mi przypadł do gustu - taki słodko - owocowy a ja lubię takie zapachy . Długo trwały świetna buteleczka polecam .

Używam tego produktu od: Luty 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcje

Chcesz pochwalić Modnisiiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • EKSPLOZJA OWOCOWO-KWIATOWEGO ORZEŹWIENIA
  • Choć na codzień preferuję nieco cięższe zapachy - Pure Brilliance urzekł mnie w szczególny sposób. Być może przyczyną tego jest fakt, iż moimi ulubionymi kwiatami są wyraźnie wyczuwalne w jego nucie zapachowej frezje. Zapach jest dla mnie synonimem eksplizji owocowo-kwiatowego orzeźwienia. Bardzo energetyczny, świeży i subtelny. Idealny na rozpoczęcie dnia - lekki, regenerując0-kojący zapach. Mogłabym wąchać go godzinami. Dodatkowym atutem perfum jest cieszący oko flakon oraz atrakcyjna cena. Jedyny minusem jest krótkotrwałość zapachu, którego wyczywalność niestety dość szybko zanika. (stąd 4,5 gwiazdki) Poza tym jest absolutnie godny polecenia i bez wątpienia jest jednym z moich ulubionych.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić letetita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam flakonik 15ml w promocyjnej cenie 30zł. O ile na początku zapach wywarł na mnie pozytywne wrażenie, o tyle w toku użytkowania wyraźnie zaczęło mi coś w nim przeszkadzać. Nie jest to zapach dla tych, które chcą wyróżnić się z tłumu, dość pospolity, ale nie nieprzyjemny. Jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Nieco mydlany. Na plus piękny flakonik

Chcesz pochwalić anuszka1401 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla zwolenniczek kompozycji kwiatowo-owocowych
  • Jestem w trakcie testowania zapachu z próbki 1,2 ml, którą dostałam w Sephorze. Jeśli ktoś szuka zapachu wyjątkowego to to napewno nie ten. Zapach jest pospolity, jakich wiele. Wyczuwam w nim najbardziej gruszkę, konwalię i frezję. Zwolenniczkom kompozycji kwiatowo-owocowych może się spodobać. Flakon piękny. Cena w porządku (50-tkę widziałam w cenie ok. 60 zł) ale trzeba wziąć pod uwagę trwałość, na mnie zapach utrzymuje się jakieś 2 godz. Ze względu na swój skład uważam że zapach pasuje najbardziej do pory wiosenno-letniej.

Używam tego produktu od: Testy
    Ilość zużytych opakowań: Próbka 1.2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bonda2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach sygnowany fioletem
  • W drogeriach w pierwszej kolejności do wąchania wybieram kolor fioletowy. Bo kojarzy się z delikatnością, lekkością i kwiatami.
    Pierwsze powąchanie samego flakonika zaintrygowało mnie do psiknięcia ręki.
    Uderzyła mnie ostra, owocowo-kwiatowa mieszanka. Świeża, letnia. Po kilku chwilach, gdy zapach nieco się ulotnił poczułam kwiatową woń osłodzoną owocami.
    Nie potrafię rozróżnić składników zapachu.
    Mam uczucie, jakbym z siatką świezych owoców siedziała w kwiaciarni.
    Każde miejsce psikniętej reki pachnie nieco inaczej, zapach czuję już ponad 4 godziny, nie drażni mnie, nie świdruje ale bardzo subtelnie poprawia nastrój.

Przypomina mi trochę C-thru black diamond, jednak jest bardziej owocowy.
    Na pewno nadaje się na dzień. Jestem skłonna kupić go, jednak cena nieco odstrasza

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić karolca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny raz wieje nudą...
  • Kolejny z serii nijaki i nie do zapamiętania, przynajmniej dla mnie. Nie potrafię rozróżnić nut, wszystko mi się tutaj miesza i "kiełbasi" chyba najbardziej przebija konwalia i leciutko gruszka. Znów nudny zapach, bez pazura i charakteru. Taki grzeczny i bezpieczny na prezent. Jestem na nie;]

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Princeska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę ładne
  • Perfumy te dostała moja mama więc równiez ja z nich korzystam. Jest to najładniejszy zapach Celine Dion a wiele już ich miałam . Zapach jest owocowy jakby cytryna, jabłko. Napewno nadaje się na wiosnę, gdyż jest świeży.

Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 58 raz(y)
  • Powtórka z rozrywki?
  • Pure brilliance powąchałam w drogerii, z korka, a co!
    Westchnęłam i wyszłam rozczarowana. Jakiś czas później, przy pogawędkach i kawce poczułam znajomy skądś zapach płynący od miłej koleżanki. Próba nadgarstkowa, dzięki jej uprzejmości, doszła do skutku i zdecydowanie złagodziła mój jakże ostry osąd, co zaowocowało zakupem 15 - by się upewnić ;-).

Pure Brilliance jest ładny, owocowo-musujący, świetlisty i skrzący. I miał by szansę na dłuższy romans ze mną gdyby nie fakt, że gdzieś to już było, tylko ładniej, mniej nachalnie... tylko gdzie??!

Lacoste Inspiration! No i Coty znów podpadło...Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 15 ml i balsam 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić louv za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚLICZNY
  • Skusiłam sie na zakup tej wody po przeczytaniu opinii na wizazu a takze po przetestowaniu jej w rossmanie.zapach jest przesliczny,lekki,owocowo-kwiatowy,nie duszacy i nie jest uciazliwy ani dla mnie ani dla otoczenia.glownie wyczuwalne sa nutki gruszki jabluszka i jakiegos kwiatuszka.co do trwalosci to mogloby byc lepiej,na ubraniach utrzymuje sie okolo 5godzin,na skorze zdecydowanie krocej.co do ceny to w drogeriach,perfumerjach jest bardzo drogo 30ml kosztuje okolo80zł natomiast na allegro kupilam tester 50ml za 30zł.zapach polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić anusia2007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ahhh...
  • achhh co to jest za cudowny zapach... delikatny a zarazem charakterystyczny... świeży i lekko słodkawy.
    zapach daje poczucie świeżości i czystości.na wiosn i lato idealny. i ta wyczuwalna gruszka... zakochalam się. jak by był jeszcze ciut bardziej trwały to już wogóle byłoby perfekcyjnie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

Chcesz pochwalić marcia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obietnica wiosny
  • Kupiłam wodę toaletową z serii, zachęcona próbką z drogerii. Zapach całkiem przyjemny, kwiatowo cytrusowy, na początku nieco duszący. Szybko się ulatnia co daje efekt delikatnej ale wyrazistej kwiatowej wonii. Niestety mało trwały. Daje poczucie romantyczności i kobiecego wdzięku.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Chcesz pochwalić bindia za czytelną i pomocną recenzję?