Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT

Powiększ Coty, Celine Dion, Pure Brilliance EDT
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 44,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: LillyS

Zapach pełen kobiecej energii. Pure Brillance jest ożywczym owocowo-kwiatowym zapachem, który otwiera się iskrzącym połączeniem gruszki, jabłka, zielonych listków i rozkwitającej frezji. W sercu zapachu uchwycony został kobiecy urok artystki z nutami wiciokrzewu, konwalii oraz eleganckiej lilii. Zmysłowa i ciepła baza stanowi przykład wyrafinowania i elegancji. Ujawnia piżmo, brzoskwinię oraz jasne drzewa. Podobnie jak Celine, zapach jest magiczny. Od początku do końca, każda nuta Pure Brillance odzwierciedla część osobowść artystki: radość życia, żywiołowość, zmysłowość i pełnię życia.
Pure Brilliance został zamknięty w olśniewającym flakonie, utrzymanym w stylu Art Deco, który kształtem i kolorem przypomina szmaragd. Szmaragd flakonu Pure Brilliance nawiązuje w detalach do szlifu fasetkowego.
Nowy zapach marki Celine Dion Pure Brilliance, został stworzony z myślą o kobietach, które żyją pełnią życia i czerpią z niego pasję. Odzwierciedla naturalny blask kobiecości, który cechuje piosenkarkę. Pure Brilliance jest zapachową eksplozją pozytywnej energii, która wraz z perfumami ma promiennie wypełniać duszę kobiety. Wszystkie zapachy Celine Dion są tworzone z myślą o kobietach eleganckich i dojrzałych. Pure Brilliance powstał z myślą by wyzwalać w każdej kobiecie jej ukrytę magnetyczną energię.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, zielone liście, frezja
Nuta serca: kapryfolium, konwalia, kwiat lilii
Nuta bazy: piżmo, brzoskwinia, nuty drzewne

< Cena: 115zł / 50ml
/s/

• Bardzo ładny i bezpieczny
  • Na samym początku muszę wspomnieć o czymś, co bardzo mi przeszkadza. Flakon nie ma żadnego oznaczenia! Pod spodem mamy napisane, że jest to Coty, Celine Dion, jaką ma pojemność, gdzie go wyprodukowano, ale niestety - nazwy perfum nie ma nigdzie. Taka sama historia była z Chic, tak więc żeby zrecenzować te perfumy musiałam najpierw znaleźć ich nazwę w internecie, po grafice. No trudno.

Minusów jako takich nie ma już wiele, na pewno należy do nich korek, nie wskakuje on standardowo na zatrzask a wydaje się być delikatnie za duży w stosunku do opakowania, pamiętam, że przy Chic było to samo, więc pewnie tyczy się to wszystkich perfum sygnowanych przez Celine Dion.
    Przez to wszystko estetyka flakonu wiele traci.

Sam zapach jest trwały, ale nie do przesady, na cały dzień nie wystarczy, trzeba się wieczorem jeszcze poprawić, jeśli chcemy pachnieć intensywnie. A propo, intensywność nie jest jakaś powalająca, zaliczyłabym ją do przeciętnej.

Zapach bardzo ładny, niedrażniący, charakterystyczny, oryginalny, ciężko znaleźć jakąś jego kopię, bezpieczny, dla każdego, także na prezent, plus na każdą okazję. Osobiście używałam go na co dzień.

Jest dosyć słodki, ale nie aż tak jak np. Si Giorgio Armani, to raczej delikatniejsza kwiatowa wersja. Żaden składnik nie wyróżnia się na tyle, żeby można było powiedzieć, że dominuje.
    Czuć jabłko, gruszkę, frezję, konwalię, lilię, brzoskwinię, na sam koniec troszkę nuty drzewne.

Zapach stonowany, klasyczny, kwiatowy, bo mimo owoców w kompozycji to nie jest takie oczywiste, że to miks owoców.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakon

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• Ładny zapach
  • Zapach otrzymałam w prezencie.

Od razu przypadł mi do gustu. Bardzo spodobała mi się szklana buteleczką z fioletową nakrętką. Ma ciekawy, niebanalny kształt.

Co do zapachu to jest nienachalny, nieduszący, z nutą czegoś orzeźwiającego. Ładnie się rozwija. Uwielbiam kwiatowo-owocowe nuty zapachowe. Zapach powinien spodobać się zwolenniczkom słodkich, ale nieprzesłodzonych zapachów.

Trwałość zadowalająca. Daję jednak 4,5 gwiazdki, bo nie jest to mój ulubiony zapach, a 5 gwiazdek rezerwuję dla tych najlepszych.

Ogólnie polecam, myślę, że jeszcze kiedyś kupię ten produkt.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładne
  • Zdecydowanie są to perfumy w moim guście. Bardzo świeży, kwiatowo- owocowy zapach, sama słodycz- czyli to co lubię.

Co do wydajności to moim zdaniem szału nie ma ale nie jest źle. Na pewno jednak nie wytrzymają cały dzień na skórze, trzeba odświeżać zapach.

Nie podoba mi się jednak ich buteleczka, wygląda trochę tanio i tandetnie.

Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem nie jest wygórowana, adekwatna do jakości.

Ogólnie bardzo polecam zwolenniczkom słodkich perfum

Ilość zużytych opakowań: jedno całe- 30 ml

Chcesz pochwalić Oliwiabb za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeże jabłko
  • Zapach ten ma dużo wdzięku, jest świeży, jednak dominuje nuta jabłka której nie lubię. Trzeba mu przyznać że jest uroczy i osobom które tolerują jabłko w perfumach może jak najbardziej się podobać. Proponuję na wiosnę dla młodszych i starszych. Butelka ładna .

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić afro89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyjątkowy zapach!
  • Piękny, kobiecy, subtelny bardzo mi się podoba ten zapach. Kategoria kwiatowo-owocowa, według mnie Sam flakon już przyciąga uwagę prosty klasyczny z charakterystyczną fioletową nakrętką. Trwałość ok, zapach na długo pozostaje na ubraniach. Poprawia humor, nawet w zimne dni i dodaje pozytywnej energii. Nadaje się zarówno do stosowania na co dzień, ale także na "wielkie wyjścia". Uwielbiam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo kobiece i świeże, fajne.
  • Bardzo fajne perfumy, przypadły mi do gustu.
    Ich zapach, z początku przywodzi na myśl owoce, taką mieszankę gruszki, jabłuszka i słodkiej brzoskwini. Są leciutko słodkie, ale nie za mocno, bo razem do tego dochodzi delikatna woń kwiatowa. Ja wyraźnie czuję frezję i konwalię. Bardzo mi to zestawienie odpowiada.
    Zapach nie jest ani przesłodzony, ani duszący. Raczej taki świeży, delikatny, dla mnie kobiecy.
    Trwałość perfum na moim ciele jest w porządku. Ładnie wtapiają się w skórę, pozostawiają leciutką kwiatową woń na parę godzin. Myślę że około 5-6.
    Flakonik jest ładny, przypomina szmaragd. Mi się podoba.
    Bardzo chętnie jeszcze wrócę do tego zapachu.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 30ml

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, świeży zapach.
  • Świetny zapach. Bardzo świeży, kobiecy, dość oryginalny. Miło mnie zaskoczył, bo kupiłam go bez wąchania, tak po prostu w ciemno To był strzał w dziesiątkę. Sprawia, że czuję się jakoś tak wyjątkowo...
    Dużym plusem jest to, że jest trwały, flakonik jest nieskomplikowany, prosty i zarazem ładny.

+ trwałość
    + piękny, oryginalny zapach
    + dostępność

- cena

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1. + 1 dezodorant

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna dla nosa, owocowo-kwiatowa kompozycja
  • Uważam, że Celine Dion markuje swoją twarzą (i nazwiskiem) bardzo przyjemne perfumy. Po moim zachwycie wodą toaletową Sensational przyszła pora na Pure Brilliance.

Jest to zapach kwiatowo-owocowy, brzoskwiniowy i liliowy, świeży, słodki... po prostu miły.

Jedyne, co mam mu do zarzucenia to trwałość - na moim ciele 2,3 godziny, zdecydowanie za krótko! Buteleczka nie jest najgorsza, ale arcydzieło to to nie jest!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (30ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Co tu dużo pisać. Z pewnością zapach perfum jest kwestią gustu. Ten mi bardzo odpowiada. Kupiłam go kiedyś gdy był w Rossmanie w promocji chyba 58 zamiast 90 (30ml), powąchałam i od razu się zakochałam. Gdy się skończył używałam innych, ale widząc znów na niego promocję postanowiłam zakupić go ponownie, lecz po czasie skończył się znów, błądziłam używając różnych perfum, ładnych ale jednak mi się szybko nudziły, kilka dni temu znów pojawiła się upragniona promocja, więc oczywiście go kupiłam Utrzymuje się raczej kilka godzin. 'Raczej', ponieważ ja po krótkim czasie go już przestaję czuć, a ludzie wokół mnie go czują

Używam tego produktu od: Ok. 2 lat

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Moja podroz z tym zapachem zaczela sie od perfumowanego dezodorantu.. A tak od niechcenia.. Lecz zakochalam sie w tym zapachu pomimo iz nie jest to typowy slodziak, za ktorymi przepadam
    Owocki najbardziej wysuwaja sie na pierwszy plan.. gruszka.. jablko.. brzoskwinia.. moje 3 faworyty, ktore trafilam w tym zapachu doslownie przez przypadek.. Albo na szczescie :P
    Ostatnio zakupilam sobie cala EDT i powiem, ze trwalosc nie jesy zla, ale nie oczekujmy wiele od EDT.. 2-4h, a pozniej dopsikac sie mozna
    Podobno kazdy zapach wydany przez Celine Dion jest dla dojrzalych kobiet, ktore wiedza czego chca w zyciu.. Lecz to nieprawda.. ja ciagle podarzam z glowa w chmurach i ten zapach idealnie nadaje sie na takie male wyskoki :P
    Polecam produkt bo naprawde nie kosztuje wiele, a przysparza wiele radosci otoczeniu

Używam tego produktu od: dwa lata..
    Ilość zużytych opakowań: 1 perfumowany dezodorant, 1 EDT

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?