Kobo Professional, Ideal Cover Make Up (Podkład w kompakcie)

Powiększ Kobo Professional, Ideal Cover Make Up (Podkład w kompakcie)

Zgłaszająca osoba: morningcoffee

Trwały podkład korygujący, który kryje niedoskonałości i przebarwienia, wygładza i utrzymuje się na skórze wiele godzin. Zawiera naturalne woski roślinne i witaminę E, które nawilżają, odżywiają ją i wygładzają. Innowacyjna formuła podkładu polecana do stosowania zarówno w makijażu fotograficznym wieczorowym jak i codziennym. Idealnie wtapia się w skórę. Kryje niedoskonałości i przebarwienia, wygładza i utrzymuje na skórze przez wiele godzin.
Podkład w kolorze jasnej żółci kryje zaczerwienienia i faktycznie pomaga utrzymać kosmetyki na skórze przetłuszczonej. Podobnie jak kosmetyki mineralne całkiem nieźle wygląda nawet jeśli skóra wyprodukuje sebum. Zapobiega ciemnieniu podkładu (użyty jako baza), lub samodzielnie - daje efekt jasnej, szlachetnej skóry.

Cena: 20zł / 23g
/s/

• nie do codziennego stosowania
  • uzywałam go jako podkładu i sprawdzał się świetnie, dobre krycie, trwały
    rozprowadzanie sprawiało trochę problemu bo jest to jakby "pasta" ale lateksowa gąbeczka rozwiązała problem aha i trzeba było jeszcze zainwestowac w baze pod makijaż bo bez niej "tępo" się rozprowadzała

nie nadaje się do posiadaczek tłustych cer
    ogromnym minusem jest to co się dzieje po dłuzszym uzywaniu tego podkładu z normalnej cery zrobiła mi się tłusta, zaczeły wychodzic pojedyńcze pryszcze a skończyło się na trądziku...
    nie sądziłam ze to od tego podkładu, ale odstawiłam go, trądzik wyleczyłam retonoidami i problem nie wrócił

na podsumowanie: fajny kosmetyk ale tylko na wyjątkowe sytuację plus dobry demakijaz, bo dość trudno jest sie go pozbyć z twarzy w 100 %

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Candy Andy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki i to bardzo.
  • Kupiłam go rok temu zachęcona opiniami dziewczyn na yt.Miałam wtedy duże problemy z cerą i potrzebowałam czegoś co by zakryło moje niedoskonałości.Podkład jest bardzo wydajny, kryje i to dobrze, ale też tworzy niestety maskę, podkreśla drobne zmarszczki i zapycha.Ma bardzo ciężką do rozprowadzenia konsystencję.Dla mnie za ciężki szczególnie na lato.Zużywam go jako korektor, bo tutaj sprawdza się bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: jedno jeszcze nie zużyte

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi jakoś nie przypadł do gustu
  • Po wyczytaniu wielu pozytywnych opinii o nim i obejrzeniu recenzji na yt postanowiłam się skusić, ale strasznie żałuję, że kupiłam go w cenie regularnej bo już od roku leży nieużywany
    Szukałam podkładu dobrze kryjącego, a po tych wszystkich opiniach zapowiadał się na właśnie taki.

+uwielbiam jego zapach (przypomina mi zapach pomadek które miała moja babcia jak byłam mała)

-jest niehigieniczny (wszystko się nie niego klei)
    -zapycha, jest strasznie ciężki
    -na mojej buzi po rozprowadzeniu (obojętnie czym to robię) robią się smugi i jakieś plamy
    -konsystencja jest zbyt 'zbita'
    -ciężko go rozprowadzić
    -mimo idealnie trafionego koloru odcina się na twarzy, tworzy straszną tapete
    -trzeba go przypudrowywać co jeszcze ten efekt pogłębia

Dawałam mu szanse wieloktotnie, ale niestety zawsze jest to samo...Myślę, że do makijażu scenicznego, do zdjęć może byłby dobry, ale nie do noszenia przez cały dzień, a nawet nie nakilkugodzinną impreze

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Alicja0393 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie kryjący!
  • Dla mnie , a raczej dla mojej cery skłonnej do pojawiania się piegów - podkład idealny. Jednak używany przeze mnie odcień 402 NUDE BEIGE wydaje się być na skórze troszkę za jasny, dlatego na podkład ten używam jeszcze lekkiego fluidy, który przyciemnia lekko moją cerę.

Konsystencja podkładu jest fajna, nakładam go palcami, jednak nie lubię tego, gdyż muszę je myć po nałożeniu bo brudzą mi opakowania kolejnych kosmetyków, których używam w dalszym przebiegu mojego makijażu. Podkład długo utrzymuje się na skórze ale i pozostawia, tzw. maskę, którą się czuje na twarzy. Dotykając twarzy, podkład znajduje się potem na rękach. Ale! Jeśli używam na podkład Kobo mojego (taniego) lekkiego fluidu, problemu tego nie ma.

Zapach? Chyba go nie ma, bo nie zwróciłam uwagi.

Efekt? Dobrze pokryta twarz, piegi mniej widoczne i niedoskonałości.

Jestem w trakcie 2 opakowania, które się kończy. Myślę jednak, że na lato użyje czegoś lekkiego Ale w zimę powrócę do niego

Podkład bardzo wydajny! Daję 4/5

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić paulis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla bladych
  • Mam bardzo blady odcień cery i mimo tego, że zawsze wybieram najjaśniejsze dostępne odcienie podkładów, do tej pory nie znalazłam (wśród tych drogeryjnych) żadnego, który nie byłby dla mnie zbyt ciemny. Kobo to wyjątek - to pierwszy podkład, który mogę kupić w ogólnodostępnym sklepie stacjonarnym i którego kolor idealnie wpasowuje się w odcień mojej jasnej skóry. Piszę o kolorze 402 nude beige. Osoby o trochę ciemniejszej karnacji mogłyby natomiast uzywać go jako korektora pod oczy.

Krycie - bardzo dobre. Nakładanie trochę czasochłonne, ale do przyjęcia. Najlepiej sprawdza się gdy nakładamy zwilżoną gąbeczką o gładkiej powierzchni, ale palcami również da radę. Warto wcześniej zastosować bazę na skórę, lub też nałożyć podkład tuz po aplikacji kremu nawilżającego, zanim ten jeszcze do końca się wchłonie - wtedy łatwiej się rozsmarowuje i cały proces nakładania jest dużo szybszy.

Kosmetyk jest bardzo, niesamowicie wręcz wydajny. Używam trzeci miesiąc i ledwo widzę ubytek.

Stosunek ceny do jakości - rewelacja. To mój pierwszy kosmetyk marki Kobo i jestem bardzo zaskoczona jakością.

Podkład jest w miarę trwały, trzyma się cały dzien. Musze zaznaczyć, że zawsze na wierzch używam pudru matującego, nie wiem więc jak podkład zachowuje się bez niego. Używam tego produktu od: 2-3 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Ruffian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład nie jest zły, ale nie jest też dobry.
  • Kupiłam go z ciekawości ze względu na jego formę. Jest dość twardy, i miałam problem wybrać go palcami czy gąbeczką, lecz nie mam problemu nakładając go pędzlem. Jest bardzo lepki i co mnie irytuje bardzo zbiera kurz, brud. Zawsze przed użyciem sprawdzam czy na pędzlu nic nie ma, ale mimo wszystko ciągle jest ten sam efekt wiec trzeba go czyścic co jakiś czas.( Ten sam problem ma moja siostra, która też używa tego podkładu). W przypadku mojej cery nie traci swojej lepkości po nałożeniu na twarz. Zawsze na podkład nakładam puder i na początku jest ok, jednak po paru godzinach puder jakby wsiąka w podkład i twarz się trochę lepi a podkład trochę brudzi. Krycie ma całkiem dobre, lecz nie jest zbyt trwały.Jednak to może być zależne od cery, ponieważ moja siostra która ma cerę suchą, nie ma tego problemu z ,lepkością'

Używam tego produktu od: 2/3 msc
    Ilość zużytych opakowań: mniej więcej połowa

Chcesz pochwalić Ayamiru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam na wielkie wyjścia
  • Kupiłam go, kiedy miałam naprawde duże problemy z cerą.
    Plusy:
    - idealnie kryje wszystkie niedoskonałości
    - optycznie wygładza
    - ładne kolory
    - cena (w promocji 10 zł)
    - wydajny
    Minusy:
    - brak jakiegokolwiek zmatowienia
    - przypudrowany zaczyna szybko się błyszczeć
    - konsystencja plasteliny
    - niemiłosiernie zapycha
    - bardzo cięzki
    - nie da się nałożyć palcami

Podsumowując nadaje się tylko na wielkie wyjścia. Jest bardzo zapychający, u mnie jeszcze bardziej nasilił trądzik. Jeżeli już go użyjemy, musimy pamiętać o dostępie do jakiegoś dobrze matującego pudru, by w każdej chwili móc go zmatowić.

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez ok 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudiaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bubel
  • Używałam do tej pory na większe wyjścia kamuflaży Kryolan, myślałam że może Kobo to będzie tańszy odpowiednik, niestety jest bublem.
    -wysusza
    -wchodzi w pory i zmarszczki
    -waży się po 2 godzinach od nałożenia, próbowałam na filtrach, kremach nawilżających i matujących
    -zapycha pory
    -wygląda bardzo nienaturalnie tworzy na twarzy suchą maskę

Da się nakładać tylko za pomocą gąbeczki. To gęsta pasta którą trzeba wpracowac w skórę.

Chcesz pochwalić Nessa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No raczej korektor.
  • Dziwne, że ten produkt ma w nazwie "podkład". Dla mnie to po prostu korektor. Oceniam kolor402-nude beige, czyli ładny oddcień beżowy, naprawdę jasny.
    "Podkład" jest ciężki, nadaje się idealnie na większe niespodzianki, których nie przykryje się prawdziwym podkładem. Jednak! Postanowiłam użyć tego produktu w odniesieniu do jego nazwy i co z tego wyszło? Napiszę tak: z braku czegokolwiek kryjącego można wyjść co najwyzej do sklepu naprzeciwko. Produkt jest na tyle ciężki, że zbiera się w rozszeżonych porach, szczególnie także w okolicach zmarszczek mimicznych, brody i nosa. Na czole i policzkach jest znośny, ale... po prostu odradzam stosowania na całą twarz. Nie wysypało mnie po nim, może dlatego, że używam go sporadycznie. Opakowanie jest spoko, do tego cena i dostępność także.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm...
  • Nie wiem co o nim myśleć. Z jednej strony go uwielbiam, z drugiej nienawidzę.
    + lubię jego zwartą konsystencję, trochę lepka i ciężko się nakłada, ale mi sprawia to pewnego rodzaju, dziwną przyjemność... :P
    + ślicznie pachnie zapach typowo pudrowy, kojarzy mi się z jakimś dawnym podkładem mamy...
    + krycie! takiego mega krycia to jeszcze w życiu nie spotkałam. Mam twarz całą w bardziej lub mniej czerwonych, trądzikowych plamach. Zakrywa je bardzo ładnie.
    - No ale przez to sprawia wrażenie maski, co jeszcze dałoby się przeżyć ale...
    - po kilku godzinach rozpływa się gdy skóra troszkę się przetłuści
    - do tego obrzydliwie podkreśla moje rozszerzone pory na policzkach, wchodzi w nie i bardzo uwydatnia. Przez to okropnie go nienawidzę.
    Dam mu jeszcze szansę, spróbuję niejednej techniki żeby go bardziej na miejscu utrzymać... bo nawet nie mam komu go oddać, bo takich bladziochów to więcej nie znam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Mam dwa odcienie, z powodu niemożności wpasowania się w odcień - jeden kupiłam zbyt ciemny. Mam 402 Nude Beige i 403, niestety nazwa się zmazała. 402 obecnie jest idealny.

Podkład ma ciężką konsystencję - osobiście próbowałam go nakładać gąbką, ale po wielu próbach doszłam do wniosku, że dużo lepiej jest go odrobinę rozgrzać i nałożyć palcami.

403 jest idealnie kryjący, 402 nieco mniej, ale generalnie - zabójczo kryje. Jest średnio trwały i cera się dość świeci, ale po lekkim przypudrowaniu śmiało mogę stwierdzić, że po 5-7h wyglądam wciąż nieźle.

Minus - lekko wysusza i trochę zapycha, ale z dobrym kremem daje radę. Jego nakładanie niestety trochę zajmuje, więc gdy się spieszę sięgam po Rimmel Stay Matte (też wysuszacz), który nakładam w 20 sekund z zamkniętymi oczami. Na większe wyjścia i wtedy, kiedy akurat nie muszę biec na autobus jednak używam Kobo - cera wygląda lepiej i odcień podkładu jest lepszy. Cera po wysmarowaniu jej tym podkładem wygląda niemal jak z Photoshopa .

Jeśli dorzucimy do tego niską cenę - prawie ideał?
    Niestety, produkt ma parę wad.
    - jak już mówiłam, nieco wysusza
    - produkt jest dość ciężki i nie stapia się z cerą - zarówno po 5 minutach, jak i 5 godzinach czuć go na twarzy, jego nieco lepką konsystencję
    - nieprzyjemnie pachnie, "czuć" zapach pod nosem
    - bez chociażby lekkiego przypudrowania ani rusz, bo skóra się świeci (ale nie muszę go poprawiać potem w ciągu dnia)

Pomimo tego - lubię go, chociaż nie jest moim ideałem. Kiedyś pewnie wrócę, ale jest bardzo wydajny i nie wydaje mi się, żebym prędko skończyła swoje opakowanie
    Używam tego produktu od: miesiąc-dwa
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie się nie sprawdził
  • plusy:

+zakupiłam go za ok.10zł w Naturze

+ładne opakowanie

+odcień dopasowuje się do mojej cery

od razu mówię, że nie używam go jako podkładu, za ciężki.

minusy:
    - jest tępy, w konsystencji plasteliny, trzeba go umiejętnie nakładać

- używam jako korektoru, choć średnio się sprawdza.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Annastazja_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Swietny podkład, bardzo dobrze kryjący. Nie spływa nie kruszy się na twarzy, jest trwały. Nie polecam do suchej skóry natomiast do tłustej jest idealny. Plus za cene nie jest odstraszająca. Minus za dostępność, ponieważ można go dostać tylko w Naturze. Zdobył moje serce odcieniem Honey Beige idealny odcień ciepły pasuje idealnie do mojej twarzy. Nie potrzeba mi już korektora pudru czy innych dopełniaczy. Jest wydajny. Mój ideał!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić WiktoriaSkr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit *.*
  • Plusy :
    - idealne krycie
    - brak efektu maski
    - idealnie dopasowywuje sie do koloru skóry
    Minusy :
    - czasami podkreśla suche skórki ( szczególnie na nosie i pomiędzy brwiami )

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić caroline0801 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Kosmetyk bardzo dobry choc nie ukrywam ze trzeba go troche nawilzyc bo ma tepa konsystencje i ciezko go sie rozprowadza.(Dlatego odejmuje mu pol gwiazki).
    Jednak gdy jest polaczony z plynna baza ma fajna konsystencje i dobrze sie rozprowadza na twarzy.
    Stosuje go jako korektor do twarzy.
    Mimo wszystko bardzo polecam!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na zimę owszem..
  • Dobrze kryje ale dosyć szybko się ściera, kolor fajnie dobrany mam dosyć ciemny ale ładnie się wtapia. Mam problem z cerą i potrzebuje dobrego krycia które ten podkład zapewnia jednak nie odpowiada mi jego zapach w sumie jego brak preferuję kosmetyki o lekko pudrowym zapachu, no i obawiam się że na lato jest za ciężki.

Używam tego produktu od: 2 mc
    Ilość zużytych opakowań: w połowie

Chcesz pochwalić killingdreams za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na codzień, na większe wyjścia!
  • Ten podkład bardzo dobrze kryje, niestety nie matuje dobrze cery, dość szybko świeci się. Widać go na twarzy dlatego nie nadaje się na codzień, ale na dyskotekę jest poprostu idealny, daje efekt zdrowej cery.
    Kolory są jasne

Jestem na tak- ale na wieczór, na codzień odpada- gdyż jest za cięzki i daje trochę maskę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelina_18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • + krycie
    + nie wysusza
    + długo się trzyma
    + ma świtną cenę
    + wydajny
    + kolor 403 idealny do mojego naturalnego koloru

- lekko ciemnieje
    - trzeba nauczyć się go używać , polecam do niego zakup gąbeczki i nie ma problemu

na lato moze być za ciężki , ale zimą ideał

Chcesz pochwalić xcharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do konturowania
  • Posiadam odcień nr. 405 Suntanned. Jak nazwa wskazuje jest ciemny, stosuje się go do imitacji opalenizny

Używam go tylko i wyłącznie do konturowania twarzy i spisuje się w tym celu bardzo fajnie.

Nie jest to kosmetyk łatwy w obsłudze, trzeba nauczyć się z nim pracować, jednak po kilkukrotnych próbach efekt jest na prawdę zadowalający.

Jak wspomniałam, nigdy nie używałam go jako korektora czy podkładu na całą twarz, dlatego nie wypowiem się w tej kwestii. Natomiast stosowany jako brązer bardzo ładnie wydobywa kształt twarzy.
    W końcu na tym polega konturowanie, ciemny matowy odcień "chowa" pewne partie, jasny je uwidocznia.

Kobo Ideal Cover Make Up jest kosmetykiem bardzo gęstym, kremowym. Moim sposobem na niego jest wtopienie go w dobrze przygotowaną do tego celu twarz . Zawsze pamiętam o jej nawilżeniu, kiedy krem się wchłonie nakładam cienką warstwę podkładu (najczęściej kryjącego, bo w typowe konturowanie bawię się jedynie w makijażach wieczorowych), następnie precyzyjnym pędzlem ( Itahake z Everyday Minerals, podobnym do niego dołączonym do produktów W7 Candy Floss, Africa czy Honolulu( ....a jednak się przydają do czegoś więcej niż wymiatanie okruchów z klawiatury komputera !) lub przykładowo Kabuki Eye Everyday Minerals) rysuję linie pod kośćmi policzkowymi, u góry na skroniach czy na bokach nosa.

Jak wiadomo, te partie twarzy chcę "schować"
    Następnie blenduję Kobo Ideal Cover , czyli za pomocą odpowiednich pędzelków rozsmarowuję czy wtapiam go w skórę. Efekt jest bardzo ładny, nie widać granic koloru ani plam. Trzeba jedynie poświęcić chwilę na ten zabieg i wykonać go starannie, a twarz nabierze prawdziwej "głębi" .

Powiem jeszcze, że kosmetyk najłatwiej rozprowadza się kiedy nabierze ciepła. Boki nosa najczęściej konturuję palcami. Prędzej rozcieram odrobinę kosmetyku między nimi, a gdy nabierze temperatury, aplikacja jest bardzo prosta.

Muszę wspomnieć, że posiadam bazę brązującą Chanel Bronze Universel czy kompakt Vichy Capital Soleil.
    Zafascynowały mnie tego typu kosmetyki, korzystam z nich często.
    Może nie ma co porównywać ich z Kobo, bo ich konsystencja jest całkowicie różna, jednak chciałam pochwalić Kobo, bo za ułamek ceny daje podobne efekty co te drogie kosmetyki.
    Trzeba się ciut więcej napracować ale efekt jest tego wart.

Ideal Cover jest niesamowicie mocno napigmentowany, dlatego nabieram go bardzo oszczędnie. Wydaje mi się, że jego termin przydatności to 18 czy nawet 24 miesiące, kupiłam go przynajmniej pół roku temu a data jest do 09. 2014. Bardzo mnie to cieszy, bo jestem pewna, że i tak go nie zdążę wykorzystać
    Obecnie ten odcień jest dla mnie za ciemny, chociaż w opakowaniu i tak przeraża niepotrzebnie. Przed zakupem radzę rozsmarować odrobinę na ręce, bo roztarty jest dużo jaśniejszy !

Bardzo mnie zainteresował i czaję się na promocję w Naturze aby kupić jeszcze jeden odcień
    PS: za ten dałam 20 zł

Zapomniałabym o najważniejszym! Produkt jest bardzo trwały, nawet na mieszanej cerze (mojej) , nie powoduje u mnie powstawania wyprysków ale też nie stosuję go codziennie więc ciężko ocenić.
    Polecam go dla osób chcących spróbować czegoś nowego, lub dla tych obytych z kosmetykami podobnego typu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Najgorszy jaki miałam
  • Do zakupu pudru skusiły mnie bardzo dobre opinie na wizażu ale puder okazał się być beznadziejnym. Pomijając fakt iż wygląda nienaturalnie, nie potrafi się przystosować do cery TO NA DODATEK OKRPNIE ZAPYCHA PORY POWODUJĄC PRZY TYM POWSTAWANIE OKROPNYCH PRYSZCZY. Może i dobrze kryje ale na pewno nie na długo, jego konsystencja jest straszna co powoduje że po kilku godzinach puder znika podkreslając przy tym wszystkie niedoskonałości cery (przebarwienia, krostki, zakórniki). Kompletnie odradzam ten puder posiadaczkom cer tłustych.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 10% jednego

Chcesz pochwalić eva94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda kasy
  • Jedyny plus to niska cena. Kupilam go tylko ze wzgledu na swietne recenzje a okazal sie kompletna klapa. Przede wszystkim wazy sie na twarzy i tworzy efekt maski uwidaczniajac suche skorki czy zmarszczki.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: uzylam raz

Chcesz pochwalić malenkaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Kupiłam produkt, ze wzgledu na recenzje na wizażu, że nadaje się jako korektor, więc pomyślałam, ze jako nigdzie nie mogłam dorwać kamuflarzu z catrice zaryzukuje - 11zł w promocji, nie pieniądze.
    Ma bardzo ładne, zgrabne opakowanie, wykonane z twardego platiku, zatyczka dobrze się odkręca i zakręca, nie zagraża paznokciom.
    Kolor - miałam odcień 402, bodajże drugi. Kolor był idealny, ciepły beż o żółtych podtonach - idealny do mojej cery z zaczerwieniami i na niedoskonałości. No ale niestety po 2 tygodniach produkt w opakowaniu zciemniał i to znacznie.
    Konsystencja - nie uważam, żeby była "tempa" ani twarda, od takie twardsze masło, ale po roztarciu palcami robiła się bardzo plastyczna, łatwo się rozprowadzała i przy tym zachowuje pigmentacje.
    Krycie - owszem mocno napigmentowany produkt, z tych cięższych, ale z niedoskoanałosciami miał problem - poprostu jakby ciapnąć w miejscu i jest jak zwykły podkład. A w dodatku był bardzo widoczny zarówno na skórkach jak i na wypukłościach, odznaczał się kolorem i konsystencją na twarzy. Nie dałam za wygraną - skoro nie jako korektor to zaczełam używać go do konturowania i tu było duzo lepiej - na płaskiej powierzchni policzków, czoła czy boków nosa ładnie się wtapiał, a efekt konturowania był naturalny.
    No ale nici z tego po kilku użyciach na policzkach zaczęły pojawiac się podskórne grudki w dużej ilości. Wyrzuciłam go niestety z bólem serca, miałam do niego duże nadzieje.
    + cena,
    + opakowanie,
    + plastyczność,
    + wydajność,

- zapycha,
    - ciemnieje,
    - odznacza się na skórze,
    - słabe krycie na niedoskonałościach,
    - dostepny tylko w DN

Polecam do wypróbowania, bo to ciekawy produkt o szerokim zastosowaniu.

Używam tego produktu od: luty 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić airam91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba nauczyć się go używać
  • Zacznę od plusów i minusów:

+ładnie kryje niedoskonałości
    +nie waży się
    +kolor dopasowuje się do koloru cery, jest jednolity
    +nie tworzy smug
    +ma zwartą konsystencję
    +cena
    +opakowanie (ładne, zgrabne, niewielkie)
    +nie powoduje dodatkowych wyprysków
    +nie powoduje świecenia
    +trwały

minusy:
    -trzeba poświęcić mu czasu, dobrać odpowiedni krem pod niego
    -trzeba zainwestować w pędzel aby uzyskać dobry efekt

Jak go rozgryzłam:
    Po pierwsze, kupiłam go w Naturze w cenie promocyjnej za 11 zł! Inaczej chyba bym się nie skusiła. Potrzebowałam czegoś trwałego do pracy, co bywytrzymało na mojej buzi przez 8h w pomieszczeniu klimatyzowanym a jednocześnie jej nie zaszkodziło. Stwierdziłam - najwyżej będę go używaćć jako korektora.

Pierwsza aplikacja - palcami - totalna masakra, nie mogłam sobie z nim poradzić poprzez bardzo zwartą konsystencję. Jednak wymalowałam nim twarz do pracy, utrwaliłam lekko pudrem. Nie musiałam używać korektora bo zywczajnie nie był potrzebny.
    Druga aplikacja - pędzlem typu SKUNKS - to był strzał w 10! Trzeba po prostu dobrze poruszać pędzlem, tak żeby się nabrała porcja podkładu i okrężnymi ruchami zaczynając od nosa zaczęłam aplikację. Musiałam pędzel zanurzać w podkładzie tylko 2-3 razy i miałam idealnie gładką buzię bez efektu maski. Dobrze podkład współpracuje z tego typu pędzlem. Idealnie się rozprowadza, nie robi smug.
    Trzecia aplikacja - pędzel do podkładu języczkowy - tutaj już gorzej, nabiera się za dużo produktu i tworzy się maska.

Moim zdaniem podkład jest godny uwagi i wypróbowania. Warto również zainwestować w pędzel typu skunks (nie mam jakiegoś z górnej półki cenowej, dałam za swój jakieś 40 zł ale nie tylko do tego podkładu mi służy więc nie są to pieniądze wyrzucone w błoto).
    Zachęcam do wypróbowania.

Jak na razie nie daje mu KWC i odejmuję pół gwiazdki ze względu na to, że trzeba mieć do niego odpowiednie narzędzie - jednak jest to wydatek jednorazowy i uniwersalny.

Ogólnie: polecam
    Czy kupię ponownie? Pewnie tak, aczkolwiek wydajność podkładu mnie przeraża pozytywnie i pewnie się tak szybko nie skończy jak liquidowe standardowe 30 ml

Chcesz pochwalić lilly1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kompletna pomyłka. Okropna konstystencja, nie kryje niedoskonałości (dopiero po nałożeniu grubej warstwy, a wtedy to nie wygląda), wysusza skóre.
    Żeby go wykończyć, używam jako korektor pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: 1x23g

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Będąc w drogerii natura poprosiłam by Pani ekzpedjentka przyniosła mi kamuflaż i dostałam KOBO , może to nie jest dokładnie to czego oczekiwałam natomiast konsystencja jest tragiczna wyglądam jak bym sobie biała mąkę na twarzy posypała jedyne co dobre to fakt ze nie kosztował zbyt wiele

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić outcast za czytelną i pomocną recenzję?