Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Powiększ Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Zgłaszająca osoba: justyne

Baza pod podkład doskonale wygładza i nawilża skórę, ułatwia rozprowadzenie podkładu oraz przedłuża jego trwałość.
Składniki aktywne:
- hydromani l(kompleks naturalych cząsteczek z roslin Tara) aktywnie nawilża skórę przez 24 h,
- olejek makadami - wyraźnie zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz łagodzi podrażnienia i wygładza wysuszoną skórę,
- alantoina regeneruje naskórek i przyspiesza odbudowę skóry,
- kompleks witamin E, C, F tworzy naturalny filtr ochronny na skórze.

• takie nic, wolę krem nawilżający
  • WYGŁADZENIE -
    NAWILŻENIE +
    PRZYSPIESZA ŚWIECENIE SIĘ SKÓRY -
    wyczuwalny zapach -
    wchłania się +/-
    Baza ma wygładzać, nic takiego nie czuje po jej aplikacji, poza tym ma jeszcze nawilżać to myślę się trochę pokrywa z opisem, ale jednocześnie przez to nawilżenie skóra się świeci szybciej. Dlatego w porównaniu do zwykłego kremu nawilżającego wypada słabo, bo właściwie mniej nawilża niż krem a nie wygładza a na dodatek szybciej się świecimy, ja mam cerę suchą i nie byłam zadowolona z efektu to co dopiero ktoś z cerą tłustą.

Ogólnie nie zaszkodzi ale też niezbyt pomoże.

Używam tego produktu od: 4 mieisęcy

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest to ani zły ani dobry produkt .
  • Nie jest to ani zły ani dobry produkt .
    Po nałożeniu na pewno czuć efekt nawilżenia ,ale bardziej od bazy oczekiwałam żeby przedłużała trwałość makijażu a tego wg mnie nie robi .
    No i zapach , mnie nie przypadł do gustu ,jest mocno perfumowana na szczęście zapach po nałożeniu ulatnia sie .

Plusy :
    - uczucie nawilżenia
    -cena ( w promocji za 11 zł)
    -ładny wygląd opakowania i wygodna pompka
    -szybko sie wchłania

Minusy:
    - dostępność
    -nie przedłuża trwałości makijażu
    - zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Aleksanndra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić i spróbować
  • To dość dobra baza.
    Świetnie nawilża, pięknie pachnie, szybko się wchłania.
    Jednak myślę, że mogłabym się bez niej obejść.
    Dużym plusem jest jej cena i wydajność.
    Robi to, co ma robić - czyli nawilża, lepiej niż nie jeden krem.

Minusem tej bazy jest pompka! Ta pompka dosłownie mści się na mnie..Dopiero po zużyciu 1/2 opakowania jestem w stanie normalnie wycisnąć bazę na palec czy pędzel..
    Na początku baza lądowała w wielu miejscach - ubrania, ściany, podłoga..I wcale nie przesadzam. Jeśli mam się do czegoś przyczepić, to przyczepiam się właśnie do tej pompki.

Myślę, że wiele kosmetyków z firmy KOBO jest dobrymi, tańszymi odpowiednikami INGLOTA. Bardzo lubię obie firmy.
    Myślę też, że kupię kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • " Krem pod podkład "
  • Fajnie nawilża skore, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania . Moim zdaniem nie nadaje się do używania na całonocna imprezę bo po prostu nie przedłuża żywotności makijażu. Nie wygładza skory, ale dosyć dobrze współgra raczej z większością podkładów. Wykorzystam ja jako krem nawilżający na co dzień z fajnym składem

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Chcesz pochwalić maarcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można się bez niej obejść
  • Bazę nawilżającą KOBO kupiłam z czystej ciekawości, trochę tez dlatego, że chciałam przetestować jakikolwiek kosmetyk tej marki. Padło na tę bazę. Opis producenta z tyłu opakowania brzmiał zachęcająco. Niewygórowana cena przyspieszyła tylko moją decyzję.

Stosowałam tę bazę sumiennie przez miesiąc, obserwując ją w różnych sytuacjach i dokładnie przyglądając się mojemu makijażowi w ciągu dnia. Po okresie wzmożonego testowania mogę stwierdzić, że produktu da się używać, ale można się bez niej obejść.

Produkt znajduje się w dość ładnym opakowaniu - plastikowej, przezroczystej buteleczce. Na plus jest oczywiście to, że można kontrolować ilość produktu, która pozostała w opakowaniu. Napisy na butelce się nie ścierają. Mogłabym się tylko przyczepić do samej pompki - trochę ciężko operować nią tak, aby wycisnąć mniejszą ilość bazy. Ja przeważnie wyciskałam jej za dużo i za cholerę nie mogłam nauczyć się wydobywać jej mniej.

Konsystencja bazy jest dość rzadka, dzięki temu jej aplikacja nie należy do najtrudniejszych makijażowych czynności. Szybko wchłania się w skórę. Podkład nakładany na bazę rozprowadza się dobrze, całość się nie waży.

Można by zatem zadać pytanie, dlaczego można obejść się bez tej bazy? Otóż dla mnie jest to produkt, który nie odpowiada mojej definicji bazy pod makijaż. Nie wygładza skóry, nie zauważyłam aby ułatwiała aplikację podkładu, a już na pewno nie przedłuża żywotności makijażu. Podkład równie dobrze rozprowadza mi się bez wcześniejszego nałożenia produktu na twarz. Ogólnie rzecz biorąc - wolę użyć pod makijaż tylko kremu nawilżającego, pomijając bazę.

Z czasem znalazłam dla bazy trochę inne zastosowanie. Jeżeli zdarzało mi się, że po zrobieniu całego makijażu i przypudrowaniu twarzy gdzieś objawiały się złowieszczo suche miejsca i na dodatek skórki, wklepywałam w nie minimalną ilość, małą kroplę bazy, aby zniwelować suchość. Nie można jej rozcierać w danym miejscu, bo wtedy makijaż może się rozmazać. Wklepywanie natomiast zdaje egzamin. Fajne, szybkie ekspresowe wyjście z sytuacji. Dla tego właśnie rozwiązania trzymam jeszcze bazę w szafce.

Plusy:
    + dobrze rozprowadza się na twarzy,
    + nie jest droga,
    + wydajna,
    + ładnie pachnie,
    + można ekspresowo "nawilżyć" nią suche skórki, które pojawiają się po zrobieniu całego makijażu,
    + łatwo dostępna.

Minusy:
    - nie ułatwia aplikacji podkładu,
    - nie przedłuża trwałości makijażu,
    - nie wygładza skóry.

Podsumowując: jeśli ktoś ma ochotę, myślę, że można spróbować tego kosmetyku. Krzywdy na pewno nie robi, nie zapycha, nie powoduje uczuleń. Natomiast jeśli szukamy bazy pod makijaż, która będzie BAZĄ (wygładzi skórę, przedłuży trwałość makijażu), to spokojnie bez tej bazy z KOBO można się obejść

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Baza sie nie sprawdziła, byc moze dlatego ze mam cere tłusta. Jest niemalze wodnista. Ale czasem z braku czegos innego jej użyje, trwałosci makijazu raczej nie przedłuza

+ za zapach i opakowanie

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla cery suchej, bądź normalnej
  • cóż tu dużo mówić, baza sprawdzi się u osób z suchą i normalną cerą- nie rozumiem negatywnych opinii od dziewczyn z cerą tłustą/mieszaną, gdyż producent wyraźnie zaznacza, że baza jest nawilżająca!!!

Ogólnie polecam:
    - faktycznie przedłuża trwałość makijażu
    - bardzo fajnie nawilża
    - bardzo wydajny
    - cena!
    - Fajna konsystencja- przyjemnie się rozprowadza, a jednocześnie wystarczy dosłownie kropelka do rozprowadzenia na całej twarzy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbłądziłam
  • Kupiłam tą bazę przez moją nieuwagę, mianowicie jestem posiadaczką bardzo tłustej cery i u mnie nie sprawdził się w ogóle. Byłam zmuszona go oddać, myślę że lepiej się sprawdza przy cerze suchej i normalnej

Używam tego produktu od: 2-3 razy
    Ilość zużytych opakowań: całe nic

Chcesz pochwalić landryna90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA
  • Kupiłam produkt zachęcona pozytywnymi recenzjami na jakimś blogu.

U mnie niestety totalnie się nie sprawdził

Jego konsystencja jest bardzo wodnista.
    Zapach przeciętny.
    W moim przypadku nie przedłuża makijażu.
    Po nałożeniu skóra się lepi trzeba poczekać kilka minut aż się wchłonie bo inaczej nie można nałożyc podkladu.

Używam tego produktu od: ROKU

Chcesz pochwalić Tosia2807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to ma być??
  • Jak dla mnie po prostu bubel. Kupiłam zachęcona promocją i dobrą opinią Pani z Natury, ale teraz żałuję każdej złotówki.

-zapycha okropnie
    - śmierdzi
    - buzia po krótkim czasie świeci się
    - nie wydłuża czasu trzymania się podkładu
    - często przez tą bazę miałam plamy na buzi

Może trochę nawilża, ale to znika za wyżej wymienionymi minusami.
    Miał być na większe wyjścia, a jak się okazało byłby to ostatni pomysł użycia tej bazy. Nie nadaje się...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij