Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Powiększ Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Zgłaszająca osoba: justyne

Baza pod podkład doskonale wygładza i nawilża skórę, ułatwia rozprowadzenie podkładu oraz przedłuża jego trwałość.
Składniki aktywne:
- hydromani l(kompleks naturalych cząsteczek z roslin Tara) aktywnie nawilża skórę przez 24 h,
- olejek makadami - wyraźnie zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz łagodzi podrażnienia i wygładza wysuszoną skórę,
- alantoina regeneruje naskórek i przyspiesza odbudowę skóry,
- kompleks witamin E, C, F tworzy naturalny filtr ochronny na skórze.

• zbłądziłam
  • Kupiłam tą bazę przez moją nieuwagę, mianowicie jestem posiadaczką bardzo tłustej cery i u mnie nie sprawdził się w ogóle. Byłam zmuszona go oddać, myślę że lepiej się sprawdza przy cerze suchej i normalnej

Używam tego produktu od: 2-3 razy
    Ilość zużytych opakowań: całe nic

Chcesz pochwalić landryna90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA
  • Kupiłam produkt zachęcona pozytywnymi recenzjami na jakimś blogu.

U mnie niestety totalnie się nie sprawdził

Jego konsystencja jest bardzo wodnista.
    Zapach przeciętny.
    W moim przypadku nie przedłuża makijażu.
    Po nałożeniu skóra się lepi trzeba poczekać kilka minut aż się wchłonie bo inaczej nie można nałożyc podkladu.

Używam tego produktu od: ROKU

Chcesz pochwalić Tosia2807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to ma być??
  • Jak dla mnie po prostu bubel. Kupiłam zachęcona promocją i dobrą opinią Pani z Natury, ale teraz żałuję każdej złotówki.

-zapycha okropnie
    - śmierdzi
    - buzia po krótkim czasie świeci się
    - nie wydłuża czasu trzymania się podkładu
    - często przez tą bazę miałam plamy na buzi

Może trochę nawilża, ale to znika za wyżej wymienionymi minusami.
    Miał być na większe wyjścia, a jak się okazało byłby to ostatni pomysł użycia tej bazy. Nie nadaje się...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska..!
  • No masakra, dosłownie.. Tak się napaliłam na tą bazę, a tu klapa ;( Na początku wydawała się bardzo fajna, ma w sobie witaminy, więc postanowiłam jej spróbować, lecz mnie uczuliła po 2 tygodniach, twarz zaczęła mnie lekko swędzieć i wyskoczyły mi krosty ;( Jak dla mnie tragedia

Chcesz pochwalić olusis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super!
  • Na codzień maluję się oszczędnie- podkład w musie, bronzer i trochę różu i z takim makijażem radzi sobie idealnie cały dzień, może dlatego,że mam suchą skórę. Nawet wieczorem skóra się nie błyszczy, podkład się nie ściera a nakładany na bazę daje dużo ładniejszy,jednolity i naturalny efekt niż nakładany na krem lub na ,,czystą" skórę. Spokojnie wytrzymała też sylwestra, ślub siostry i letnie upały, bez świecienia. Dzięki niej pozbyłam się problemu suchych skórek, które lubią mi się robić przez maść od dermatologa. Zauważyłam,że lepiej współgra z podkładem musem niż płynnym. Bardzo lubię efekt który daje po nałożeniu- skóra jest miękka, lekko śliska gładka a pdkład świetnie się rozprowadza. Po zmyciu makijażu skóra nie wysuszona i zmęczona. Czasem kiedy się nie maluję i tak nakładam ją na skórę bo ma super skład. Dla cery suchej jest świetna!

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Zana 92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Skóra po niej strasznie się lepi,
    Świeci się,
    Nie współgra dobrze z podkładem

Bardzo lubię kosmetyki tej marki lecz ta baza mnie nie urzekła. Już sama konsystencja mleczka nie przekonała mnie do siebie.

Chcesz pochwalić Agnieszka089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo ją lubię
  • Zdecydowanie zakupię raz jeszcze
    Plusy:
    + delikatność
    + zapach
    + nie zapycha porów
    + dostępnosć
    + cena
    + wydajność
    + fajne opakowanie
    + dobrze spełnia swoje zadanie , makijaż dobrze się rozprowadza
    + wygładza lekko i nawilża
    Nadaje się na codzień pod makijaż ale jeśli ktos ma cerę tłustą lub mieszaną z wypryskami na codzień jest super ale na imprezy zdecydowanie za mało ...

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić menia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, i jeszcze raz NIE !
  • Lubię markę KOBO, za cienie do powiek, matujący podkład i moją ukochaną szminkę.
    Niestety - baza jest do kitu.
    Nie wygładza, nie nawilża, nie trzyma podkładu. Jeśli sam w sobie podkład nie jest trwały, to ta baza nic nie pomoże.
    Po nałożeniu mam wrażenie, jakbym oblała się wodą - skóra jest strasznie...mokra. Schnie dosyć długo, a jak wyschnie - wysusza skórę. Podkład matujący sobie nie radzi, bo baza powoduje świecenie się. W ogóle jest jakaś taka nieudana, z jednej strony wysusza, z drugiej natłuszcza.....

I nie chce się skończyć, jak dla mnie, to jej największa baza. Nie lubię nic wyrzucać, więc ją już zmęczę, tylko ILE JESZCZE???
    P.S. Dałam pół gwiazdki za cenę i wygląd.

Używam tego produktu od: rok. za długo
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie (i zdecydowanie ostatnie)

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam, nie kupiłabym tego produktu ponownie. Jedna gwiazdka za mało istotne plusy.
  • Do kupna bazy skusiła mnie niska cena i elegancki wygląd opakowania. Jednak był to naprawdę zły wybór.
    Nie zauważyłam by produkt wygładził moją twarz w widoczny sposób.
    Jeżeli chodzi o przedłużenie trwałości podkładu/pudru- nic z tych rzeczy.
    Konsystencja bazy jest bardzo rzadka, co także nie przypadło mi do gustu.
    Jedynymi plusami jakie znalazłam to wydajność, ładny zapach i to, że nie wysusza skóry.
    Już wiele razy zawiodłam się na produktach tej marki i niestety w tym przypadku nie jest inaczej.

Chcesz pochwalić Gabrynia 13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja ją lubię.
  • Lubię ten kosmetyk. Nie jest to do końca typowa baza, bardziej coś na wzór serum nawilżającego, które przygotowuje twarz do makijażu - więc dla mnie jest to bardzo dobry produkt. Moja cera czasem się przesusza i wtedy ta baza mnie ratuje, ładnie nawadnia moje policzki oraz nos, dzięki czemu nie widać suchych skórek. Mam też pewność, że gdy położę ją pod podkład mineralny, mój makijaż będzie trwalszy.

Sama w sobie baza jest przyjemna, gęsta, ma aksamitną konsystencję i ładne, estetyczne opakowanie - przezroczystą buteleczkę z pompką, która dozuje odpowiednią ilość bazy na jedno użycie. Kosmetyk jest dość wydajny.

Odejmuję pół gwiazdki za zapach, który mnie troszeczkę drażni, nie do końca mi się podoba - na szczęście szybko wyparowuje i staje się niewyczuwalny.

Będę kupować tę bazę, dopóki ją produkują, bo dobrze wpasowuje się w moje potrzeby, nie szkodzi mojej cerze i jest tania - zapłaciłam za nią 9,99zł.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !!
  • Kupiłam tą bazę na przecenie, chciałam coś co by przedłużyło trwałość makijażu. Mam cerę normalna/tłustą i obawiałam się czy ona nie pogorszy stanu mojej cery, lecz nic z tych rzeczy. Mam wrażenie,że odżywia moją skórę i chroni ją przed kosmetykami które nakładam po niej, i co najważniejsze, przedłuża mój makijaż.
    Ma bardzo lekką konsystencje, na początku wydawała mi się zbyt leista, lecz obecnie uważam to za zaletę, bo łatwiej się rozciera i jest wydajniejsza.
    same plusy !Używam tego produktu od: paru tygodniuIlość zużytych opakowań: 40 ml

Chcesz pochwalić Ayamiru za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • Mam mieszane uczucia...niby baza, jednak krem. niby nawilża, ale nie wygładza. Niby bez silikonów, ale nieco zapycha..Niby makijaż trwalszy, ale czy na pewno?
    Jest ok. Ale to nie jest do konca BAZA i nie jest to-to idealne.
    Szukam dalej BAZY idealnej.

Używam tego produktu od: ok miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xiuxiuejar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość fajna baza/krem
  • Bazę kupiłam po promocji, dla odmiany z moją ulubioną bazą Prelude z Ingrid Verona (którą bardzo bardzo polecam!). Zaskoczyła mnie konsystencja tej bazy, gdyż jest to raczej krem niż tradycyjna baza. U mnie jednak bardzo fajnie zmatowiła skórę, może podkład po niej nie rozprowadza się idealnie gładko to i tak mogę ją polecić.

Plusy:
    + ładny zapach
    + nawilża skórę
    + zawiera witaminy
    + Kobo dość często ma promocję
    + nie zapycha
    + makijaż dość dobrze się trzyma

Minusy:
    - trochę ciężko się rozprowadza,
    - rozprowadzenie podkładu z powyższego powodu, sprawia trochę trudności
    - cena bez promocji

Myślę, że warto wypróbować, szczególnie gdy jest obniżka cenowa

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić acover91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • baza niebaza
  • Do zakupu skusiła mnie promocyjna cena- Kupiłam za niecałe 10 zł. Spodziewałam się czegoś innego. Baza ma konsystencję kremu, a nie bazy. Ładnie pachnie, chociaż niektórych może drażnić. Szybko się wchłania, ale nie mam na skórze takiego uczucia jak po zastosowaniu bazy. Ogromnym plusem jest dla mnie fakt, że utrwala makijaż. Nie zaobserwowałam jako takiego zapchania- używam sporadycznie. Opakowanie całkiem całkiem, z poręczną pompką. Jednak poszukam czegoś innego.

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak to baza
  • No cóż, skóry to to nie nawilża, ba, wręcz podkreśla suche skórki, ale z braku laku - warto użyć. Zapycha jak każda baza, dlatego skórę trzeba zawsze dokładnie oczyszczać (odnośnie postów niżej) i dbać o nią (nie usypiać w makijażu, nie nosić go bez przerwy i tak dalej). Do codziennego użytku raczej nie polecam, ale na większe imprezy - jak najbardziej. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że bazy wystarczy odrobinka, wielkości łzy i trzeba ją dokładnie rozprowadzić po twarzy.
    Czasami mieszam ją jeszcze z kremem z filtrem (i podkładem) i dopiero wtedy nakładam.

+ makijaż wygląda z nią idealnie, skóra jest wygładzona (wypchana, ale przecież bazy mają to do siebie, ludzie...), nie widać porów
    + cena (w porównaniu do innych względnie dobrych marek, nie jest horrendalna liczba)
    + bardzo wydajna

- nie przedłuża specjalnie trwałości makijażu
    - trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić z ilością
    - nie nawilża

... ale zachęcam do próbowania. To jeden z tych kosmetyków, z których można coś wykrzesać 'mimo wszystko'

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić youares1ck za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel jakich mało
  • Ta baza strasznie mnie zapchała.Jakaś masakra.Żadnych plusów, nie przedłuża trwałości makijazu na pewno.Buzia jest po niej tłusta, szybko świeci się jak cholera.Nawet gdybym dostała ja za darmo to bym nie skorzystała.Bubel jak nic.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 normalne

Chcesz pochwalić betterlife za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Ogólnie ta "baza" nie jest zła o ile można to nazwać bazą. Nie przedłuża trwałości podkładu za to ładnie się rozprowadza podkład po użyciu tej "bazy". Bardzo fajnie pachnie i fajnie się rozprowadza nawet ładnie nawilża. Cena też jest nawet przyzwoita, używam tylko czasami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokahontas9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Nie mam porównania z innymi bazami. Jednak ta spełnia swoje zadanie. Cera po nałożeniu jest wygładzona, wyrównana, podkład nakłada się jakby lżej. Mnie nie zapycha, nie wyskakują żadne niespodzianki. Ma również przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stefka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Używam wielu baz na zmianę,i ta jest całkiem w porządku. Nie mam jej nic do zarzucenia, dobrze nawilża,i wygładza cerę. Makijaż utrzymuję się w przyzwoitym stanie przez kilka godzin,a dla mnie to sporo,gdyż mam cerę skłonną do świecenia się. Podsumowując baza spełnia moje oczekiwania,zwłaszcza że nie należy do najdroższych....więc warto wypróbować.
    Dla zainteresowanych skład.

Aqua, Octyldodecanol, Caprylic Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cyclohexasiloxane(and)Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol(and)Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum,Cetyl Alcohol, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Phenoxyethanol(and)Methylparaben(and)Ethylparaben(and)Butylparaben(and)Propylparaben(and)Isobutylparaben, Carthamus Tincorius(Safflower)Seed Oil(and)Prynus Amygdalus Dulcis(Sweet Almond) Oil (and)Tocopheryl Acetate(and) Ascorbyl Palmitate(and)Linoleic Acid, Allantoin, Hydroxyethylacrylate(and)Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum, Benzyl Salicylate,Citronellol, Coumarin, Geraniol,Hexyl Cinnamal, a-isomethyl ionone.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alicja1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Rewelacyjna. Ma miły lekko kokosowy zapach i wspaniale utrwala makijaż. Jeśli ma silikony, to nie zapychają mnie. Krem BB lub podkład świetnie się na niej rozprowadza i długo utrzymuje. Moja skóra jest nawilżona. Nie muszę używać kremu pod nią, bo mam skórę tłustą. Mimo to skóra mi się po niej nie świeci choć nie jest ona matująca tylko wygładzająca. Nie mam problemu z suchymi skórkami podkreślonymi przez podkład itd. Nie znalazłam minusów tego produktu.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić yenepher za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie- NAJGORSZA
  • To jest w ogóle baza? Po 30 minutach od zrobienia makijażu świecę się jak nie powiem co.. Ta baza jakby moją twarz przetłuszczała a nie nawilżała. Bardzo minimalnie przedłuża trwałość makijażu. Teraz leży w kosmetyczce.. Nie zamierzam już jej używać. Pieniądze wyrzucone w błoto niestety ;(

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić lagrime za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sprawdził się
  • Używam tej bazy od miesiąc, z powodu tego, że skończyła mi się baza Sephory. Kupiłam ją jedynie ze względu na cenę, ponieważ była przeceniona z 19,90zł na 13,90zł.

Wg producenta baza ta ma wygładzać i nawilżać skórę twarzy, u mnie nie robi nic. Trudno się rozprowadza. Po rozprowadzeniu nie ułtawia rozprowadzania podkładu, wręcz wydaje mi się, że jest na odwrót.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić DarkWlecher za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • -Ciężko nazwać to bazą ponieważ nie przedłuża makijażu umnie ani troche.

- nie z użyłam jej bo wydawało mi sie że wyskakuje mi po niej więcej krost.

+ nawilża cere, może troszke wygładza ale nie jest to efekt długotrwały.

+fajne opakowanie, wygodna pompka

+ cena tez przyzwoita, dostępna prawie w każdej naturze.

Używam tego produktu od: parę użyć

Chcesz pochwalić Evelika za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej sprawdza się jako krem nawilżający
  • Baza jakoś przeraźliwie zła nie jest. Ale bardziej nadaje się jako krem nawilżający. Plusem napewno jest zapach, konsystencja,wydajność oraz cena.

Przedłuża trwałość makijażu naprawde na krótko. Może jakieś 2 godzinki. Po nałożeniu starsznie sie świeci na twarzy. Napewno nie ułatwia rozprowadzania podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aiko1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe - nie kupię ponownie
  • Mam skórę mieszaną (w zimie ze skłonnością do przesuszania na policzkach, natomiast w lecie skóra policzków jest normalna). Baza ta niestety nie spełnia moich wymogów, lepiej się spisywała w zimie natomiast w lecie niekoniecznie.

Zalety:
    - cena
    - wygładzenia skóry

Wady:
    - minimalne wręcz niezauważalne nawilżenie
    - nie przedłuża trwałości makijażu
    - nie zauważyłam by podkład się lepiej rozprowadzał
    - skóra świeci się bardziej po użyciu bazy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić Poziomkowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?