Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Baza pod podkład doskonale wygładza i nawilża skórę, ułatwia rozprowadzenie podkładu oraz przedłuża jego trwałość.
Składniki aktywne:
- hydromanil (kompleks naturalych cząsteczek z roslin Tara) aktywnie nawilża skórę przez 24 h,
- olejek makadami - wyraźnie zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz łagodzi podrażnienia i wygładza wysuszoną skórę,
- alantoina regeneruje naskórek i przyspiesza odbudowę skóry,
- kompleks witamin E, C, F tworzy naturalny filtr ochronny na skórze.

NIE

Baza sie nie sprawdziła, byc moze dlatego ze mam cere tłusta. Jest niemalze wodnista. Ale czasem z braku czegos innego jej użyje, trwałosci makijazu raczej nie przedłuza

+ za zapach i opakowanie

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie dla mnie

Zaczynając od bardzo wygodnego opakowania z pompką, dzięki której można wydobyć tyle produktu ile się chce. Świetnie rozprowadza się na twarzy, wręcz bajkowo. Zapach - uwielbiam! Czy wygładza? No cóż wiadomo, że nie wyrówna idealnie skóry, szczególnie trądzikowej ale niewielkie blizny spłyca. Bardzo długo utrzymuje makijaż. Bardzo wydajna, ponieważ niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarz, Bardzo dobrze współgra z każdym moim podkładem i pudrem. Bez drobinek świecących - co dla mnie duży plus. Ale wielki minus za zapychanie mojej skóry, wysyp jaki po niej dostaje to powód dla którego więcej nie sięgnę po ten produkt,

bubel

Jest strasznie kleisty, pozostawia nieprzyjemny film na twarzy. Mam wrażenie, jakbym nakładała na twarz mydło w płynie, nawet tak pachnie...
Pompka nie dozuje odpowiednio produktu, tryska jedynie jak się z całej siły przyciśnie, zazwyczaj na bluzkę, a nie dłoń...

Ja podziekuje

Niestety Nie nadaje sie do mojej very.
Mimo ze moja cera jest normalna(bywa I sucha) to makijaz na tej Bazie mi " zjezdza" niezaleznie jaki podklad I puder.
Niestety nie lubimy sie.
Makijaz bez tej bazy trzyma mi sie znacznie dluzej I ladniej.

Nie sprawdza się jako baza

Produkt miał za zadanie przedłużyć trwałość makijażu, lecz mam wrażenie, że kosmetyki w połączeniu z nim jeszcze szybciej znikają z mojej twarzy. Makijaż bez tej bazy utrzymuje się na mojej twarzy dłużej niż z nim. Jestem zdecydowanie na nie.

masakra

Przestrzegam przed tym produktem, ma w sobie tyle parabenów, że skutecznie zapycha pory. Co prawda konsystencję ma lekką i wygładza a dzięki pompce nic się nie marnuje to ja się cieszę, że ją zużyłam i nigdy do niej nie wrócę.

Baza pod makijaż Kobo.

Jak dla mnie produkt idealny, świetna konsystencja sprawia, że produkt idealnie się rozprowadza. Skóra jest po nim gładka. Idealna pod makijaż na większe wyjścia. Makijaż doskonale się trzyma, nie rozmazuje. Na plus działa również skład produktu, naturalne składniki sprawiły że wybrałam te bazę spośród wielu innych.

Jest ok

Dość fajna baza, jednak nie polecam do użytku na co dzień, raczej na jakieś wyjścia, przy co dziennym użytku, troszkę zapycha. Sam efekt jest ładny, ponieważ ładnie wygładza twarz i podkład bardzo ładnie leży. Nie roluje się, bezzapachowy. Cena również zachęcając, zwłaszcza, że Kobo co chwile ma jakieś promocje

Jeden plus jest chyba tylko taki że ładnie nawilża skórę, ale poza tym nic specjalnego, niby baza która powinna dłużej utrzymywać makijaż a tu nic takiego nie widać

W zasadzie nieźle

Przyznam,że zaznaczenie "to mój hit" jest dość naciągane,gdyż używam tej opcji do produktów które naprawdę mnie zachwyciły.
Pierwsze co na wstępie czuć kwiatowy zapach.Przyjemny czy nie,jest to kwestia gustu.Jak dla mnie jak najbardziej na plus.Po nałożeniu baza staje się gładka,wchłania się zostawiając miłe uczucie na skórze.Często używam jej solo jako zwyczajnego kremu.Oczywiście,świeci się,w końcu nie ma konsystencji sylikonowej tak jak ta ze Smashboxa.
Polecam dla skóry normalnej,w kierunku suchej.Przedłużenia makijażu specjalnie nie zauważyłam,jednak rekompensuje to optymalne nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

w pełni zasługujący na 4

Plusy:
- wydajność
- cena
- dobre nawilżenie cery
- ułatwia nakładanie podkładu
- nie odróżnia się, współgra z podkładem

Minusy:
- zacinająca się pompka
- jak dla mnie zbyt wodnista konsystencja

Produkt spełnia moje oczekiwania. Kupiłam, ponieważ namówiła mnie koleżanka. Z początku nie byłam zbyt przekonana, ponieważ byłam zadowolona z wcześniej używanej przeze mnie bazy. Jednak stwierdzam, że zakup tego produktu był dobrą decyzją. Zdecydowanie ułatwia rozprowadzanie podkładu, nawilża i nie powoduje podrażnień. Co do podtrzymywania makijażu - nie mam zdania. Nie zauważyłam widocznej poprawy trwałości makijażu.

Za niewielką wadę uważam pompkę, która czasami się zacina, czasami "wyrzuca" za dużo. Dla mnie również jest trochę zbyt wodnisty. Dla suchej cery - idealny. Dla normalnej cery powinien mieć bardziej kremową konsystencję.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Bardzo dobra dla suchej/normalnej cery!

Używam bazy od KOBO na codzień.
Nie jest ciężka, nie zawiera silikonu, pięknie łączy się z fluidem, albo kremem BB.
Polecam i na pewno kupie kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Bardzo dobry produkt

Jestem zadowolona z tej bazy, ponieważ dobrze nawilża i wygładza skórę, dzięki czemu makijaż dłużej się utrzymuje. Kremowa konsystencja sprawia, że nakłada się ją szybko i przyjemnie i nie trzeba czekać długo na wchłonięcie. Przy tym jest bardzo wydajna, ponieważ wystarczy odrobinka, aby rozprowadzić produkt na twarz. Baza to pierwszy produkt z serii Kobo, którego używam i szczerze polecam ją każdemu.

Jedynym minusem jest pompka, która czasami się zacina.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (zużyłam ok. 1/10 opakowania)