Kobo Professional, Matt Make - Up (Podkład matujący)

Powiększ Kobo Professional, Matt Make - Up (Podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: paulusiaq

Kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie przez 12 godzin. Wygładza skórę i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Nie blokuje porów, pozwala skórze oddychać. Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

• Niemiła niespodzianka
  • Kupiłam ten podkład z nadzieją, że przykryje on niedoskonałości mojej cery i ładnie ją zmatuje. Mam bardzo jasną cerę dlatego wybrałam najjaśniejszy odcień (Light Beige), który całkiem dobrze stapia się z odcieniem mojej skóry, choć obawiam się, że w zimie mógłby być odrobinę zbyt ciemny. Podkład przez kilka pierwszych dni sprawdzał się bardzo dobrze: skóra pozostawała matowa przez kilka godzin i wystarczyło po jakimś czasie sięgnąć po bibułkę matującą, żeby ściągnąć ewentualny nadmiar sebum. Niedoskonałości były dość dobrze zakryte, choć nie wszystkie. Podkład jest bardzo gęsty i ciężki, dlatego trzeba dojść do wprawy w jego nakładaniu, by na twarzy nie poswatały nieestetyczne smugi. Producent zapewnia, że podkład nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać, jednak od kiedy zaczęłam go regularnie stosować (do pracy i na spotkania towarzyskie), stan mojej cery uległ dramatycznemu pogorszeniu. Na twarzy pojawiło się dużo małych krostek i kilka większych wyprysków. Nie planuję kończyć zaczętego opakowania, dwadzieściakilka złotych za podkład to nie jest jakaś wygórowana cena, więc bez większego żalu wyrzucę go do kosza i zainwestuję w inny, bo po miesięcznej przygodzie z podkładem Kobo, nie jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu, nie strasząc przy tym innych ludzi.

Chcesz pochwalić karogar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedynie na "większze" wyjścia
  • Używałam, bodajże najjaśniejszego odcienia. Podkład doskonale pokrył wszystkie moje niedoskonałości, jednakże nie obyło się bez efektu "maski". Faktycznie pozostawił po sobie skórę miękką w dotyku, niemalże aksamitną, mimo tego wydał mi się bardzo ciężki i zapychający, dlatego zrezygnowałam z dalszego użycia. Polecam podkład na jakieś większe wyjścia ( do zadań specjalnych ), natomiast nie do codziennego stosowania.
    Plusy :
    - cena
    - doskonałe krycie
    - skóra ładnie wygląda

Minusy :
    - opakowanie ( nie da rady wydobyć resztek podkładu )
    - ZAPACH gumy !
    - po kilku godzinach skóra twarzy zaczyna się świecić, niezbyt trwały
    - efekt maski, zdecydowanie za ciężki ( miałam wrażenie, iż nasila tworzenie się wyprysków )
    - SKŁAD
    - bardzo gęsty

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Podkład matuje na dłużej niż inne matujące, jednak jeszcze nie znalazłam ideału z naprawdę długotrwałym matowaniem cery.

Na szczęście jest teraz produkowany w tubkach, bo stare opakowanie bardzo nieporęczne, nic już nie dało się wycisnąć, a o rozcięciu "butelki" fluidu jeszcze na dwa tygodnie

Łatwo się rozsmarowuje, kryje niedoskonałości.
    Dostępny w drogeriach Natura, czasem nawet za około 10 zł.

Cały czas szukam ideału, jednak gdy nie będzie nic ciekawego do przetestowania - wrócę właśnie do niego.

Używam tego produktu od: nawet nie wiem, długo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zakalec za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc
  • podkład jak za na cenę 9,99 zl jest dobry jedynie odcien źle dobralam ( 100 Light Beige ) , ale zmieszam z odrobina ciemniejszego i jest wporzadku. Sporo osob mowilo , ze mam jakis dobry podkład bo buzia wyglada gładko, i nie blyszy sie czolo

- trwałośc ( kilka godz )
    - dziwne odcienie , bardzo trudno bylo mi wybrac odpowiedni, ktorego i tak nie wybralam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Jest to podkład mocno kryjący, gęsty, ciężki. Dla cery tłustej i mieszanej na pewno się sprawdzi, a przy umiejętnym nałożeniu da dobry efekt. Za tą cenę można spokojnie powiedzieć, że jest to dobry podkład, ale miałam lepsze.
    Nie miałam większych problemów z trwałością.

+ pojemność
    + krycie
    + cena

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 (40ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Stosowałam sporo podkładów, ale przy Kobo zatrzymałam się na dłużej.
    Podkład pozostawia skórę aksamitną w dotyku. Dobrze się rozprowadza. A po zmianie kształtu opakowania, stosuje się go dużo lepiej. Podkład matuje, ale niestety efekt nie trzyma się długo i po kilku godzinach moja twarz się świeci... Krycie jest średnie, zwłaszcza, że moja cera skłonna do wyprysków bardzo potrzebuje ich maskowania, ale w połączeniu z korektorem jest ok. Poza tym cena jest w porządku, a dosyć często w Naturze są duże promocje (np.13zł)
    Na razie nie znalazłam nic lepszego, więc chyba jeszcze długo zostanę przy Kobo Matt

Używam tego produktu od: mniej więcej 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 1 w trakcie

Chcesz pochwalić naturalna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze matuje i tyle.
  • Kiedyś używałam tego podkładu w starej wersji i był o niebo lepszy. Kilka miesięcy temu wprowadzili nowe opakowanie, na którym nawet nie ma napisanego składu. Wybrałam najjaśniejszy kolor, który wygląda jak różowy. Poprzedni miał ładniejszy odcień dopasowany do mojego tonu. Dobrze matuje, ale mimo iż moja cera jest dobrze nawilżona tworzy efekt maski.

+cena
    +dostępność
    +matuje
    +bardziej wygodne opakowanie niż poprzednie bo w tubce łatwiej wycisnąć

-kolory. Używałam dwóch najjaśniejszych, które są tragiczne.
    -jestem pewna, że jeśli ktoś ma to wchodzi w zmarszczki lub pory ponieważ daje nienaturalny wygląd i efekt maski. Nawet jeśli moja skóra jest odpowiednio nawilżona.

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: Około 15

Chcesz pochwalić crystalowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny nie polecam
  • + cena dosc przystepna

potem juz leca same minusy na temat produktu

- tworzy efekt maski
    -zatyka pory ,
    -opakowanie
    -nie jest wydajny

ogolnie go nie polecam i napewno ponownie go nie kupie mimo ze myslalam ze bedzie fajny

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 (duze)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Andziaxus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Używam tego produktu właściwie od 3 dni,ale już zauważyłam kilka rzeczy.Produkt kupiłam z polecenia koleżanki,jednak na jej skórze wydawał się wyglądać o wiele lepiej

Zalety :

*cena ( kupiony w Naturze za 21 zł)
    *opakowanie
    *zapach
    *zakrywa wszelkie wypryski,zaczerwienienia
    *ładnie wygładza,w moim wypadku jedynie policzki

Wady :
    -bardzo gęsty,ciężko się rozsmarowuje
    -niestety w niektórych miejscach,nawet po rozsmarowaniu małej warstwy widoczny jest efekt tzw.maski
    -chyba trochę wysusza...

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hellokla za czytelną i pomocną recenzję?
  • różowa tragedia
  • kupiłam ten produkt z ciekawości ale to był koszmar! po pierwsze zapchał mnie niesamowicie po krótkim okresie stosowania, odcienie wpadają w róż, wyglądałam jak podtopiona świnka po kilku godzinach, matowi na krótką chwilę.

Używam tego produktu od: czerwca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Chcesz pochwalić landryna90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij