Kobo Professional, Matt Make - Up (Podkład matujący)

Powiększ Kobo Professional, Matt Make - Up (Podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: paulusiaq

Kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie przez 12 godzin. Wygładza skórę i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Nie blokuje porów, pozwala skórze oddychać. Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

• drugi po najlepszym
  • W zasadzie nic nie dorowna vichy dermablend , ten jest drugi w kolejnosci jesli chodzi o poziom zadoolenia. dalabym piec gwiazdek jednak jego atrakcyjnosc spada dla mnie w dol. nie dosc ze podrozal - (teraz kupuje go za 23 zl ) to nie moge dobrac juz odpiedniego koloru po tym jak sie opalilam . w zime uzywalam 103 , teraz kupilam 104. niby ciemniejszy a jednak tez jasny. ciemniejszych z matujacych nie ma wiec troche slabo. zmieniono tez opakowanie , a cena poszla gore , ech...dodatkowo chyba zapycha ...? wczesniej tego nie widzialam lecz po dlugim okresie uzywania vichy mozna zauwazyc roznice...

Używam tego produktu od: co jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• raczej nie
  • raczej nie

plusy:
    +kryje
    +matuje
    +długo się utrzymuje na twarzy
    +konsystencja
    +nie wchodzi w załamania i nie podkreśla porów
    +ciężki- w sam raz na większe wyjście

minusy:
    -zapycha! po imprezie sylwestrowej wstałam z całą masą nowych niespodzianek. tak było po każdej jednorazowej próbie. ;/

pomimo wielu plusów ten jeden zasadniczy minus wygrywa, a szkoda....

Używam tego produktu od: wrzesień- grudzień
    Ilość zużytych opakowań: kilka wspólnych wypadów

Chcesz pochwalić piernik04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Używałam tego podkładu zanim odkryłam mój KWC- Revlon Colorstay.
    Podkład Kobo lubiłam. Matowił na 3 godz, ale tworzył maskę na twarzy. Nie uczulał, nie zapychał. Opakowanie to dramat, zawsze rozcinałam go pod koniec, by wydobyć resztę podkładu. Gama kolorystyczna nie powala na kolana.
    Mimo tych wad mam dobre wspomnienia. Cena i dostępność sa na plus.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę? Super
  • Potrzebowałam na szybko podkładu i ten wpadł mi w ręce.
    Jak dla mnie na razie najlepszy z tańszych podkładów.

PLUSY:

*cena- na przecenie w naturze ok 13 zł <3
    *bardzo wydajny
    *zapach
    *wygodna tubka
    *jak dla mnie matuje.

MINUSY:

Mało kolorów i trudno go dopasować,mój kolor 101 Ivory

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1,jeszcze nie całe

Chcesz pochwalić mikissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry choć składem nie powala ;/
  • Rzadko się zdarza, że dwa razy kupuję ten sam podkład. Naprawdę!
    Na rynku jest tyle tego, że za każdym razem gdy muszę kupić podkład to wybieram coś nowego, innego z nadzieją, że trafię na CUD
    Jednak w mojej podkładowej historii zdarzyła się powtórka.
    Właśnie kończę drugą buteleczkę matującego podkładu KOBO nr 101.

Lubię ten podkład mimo silikonowej formuły. Jedyne co mnie zastanawia to skład. Na opakowaniu go nie znajdziemy.
    Zaś na stronie producenta widnieje troszkę inny podkład, owszem matujący, z SPF 15, ale o pojemności 30 ml, a nie 40.
    Jeśli jednak jest to ten sam produkt to skład nie należy do najciekawszych.

Jednak mimo to nadal lubię się z tym podkładem, bodaje fajne krycie, ale nie tworzy pudrowej maski. Efekt matu utrzymuje się do 8 godzin nawet bez pudru. Rewelacyjnie stapia się z cerą.
    Nawet używany codziennie nie pogorszył stanu mojej cery (jak wiadomo mam kapryśną z tendencją do trądziku) za co otrzymuje ogromnego plusa.
    Sprawdził się też podczas upału. Na plus jest też obecność filtra o SPF 15.
    Jego konsystencja jest gęsta, ale bardzo dobrze się rozprowadza dlatego wystarczy niewielka ilość żeby pokryć całą twarz. Przez to podkład ten jest bardzo wydajny. Moje opakowanie zużywam już prawie rok

Uważam, że warto się na niego skusić podczas promocji. Na początku roku kupiłam go za 10 zł, a jego normalna cena to ok 20 za 40 ml.

Używam tego produktu od: lipiec 2011

Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest najgorszy
  • Posiadam dość jasną cerę i ciężko było mi dobrać odcień podkładu. Niestety najjaśniejszy ma różowe tony co nie bardzo mi odpowiada dlatego kupiłam nr 102 czyli medium beige.
    Producent zapewnia, że skóra będzie bez efektu maski oraz, że nie zatyka porów. Jak dla mnie tych dwóch punktów nie spełnia. Co do trwałości przez 12h to też bym się spierała. Wybrałam wersję matującą ale niestety po jakimś czasie zaczynam się ,,świecić" szczególnie na czole.
    Co do konsystencji to jest bardzo gęsty, przypomina krem, jednak dobrze się go rozprowadza zarówno palcami jak mi pędzlem.
    Wolę używać go na wieczorne wyjścia kiedy to mój makijaż jest mocniejszy. Na dzień wolę coś lżejszego.

Plusy :
    - cena
    - dobre krycie
    - opakowanie (małe poręczne, mam już nowe opakowanie - tubkę)

Minusy :
    - po jakimś czasie moja skóra się świeci
    - efekt maski
    - zatyka pory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić apolonia550 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemiła niespodzianka
  • Kupiłam ten podkład z nadzieją, że przykryje on niedoskonałości mojej cery i ładnie ją zmatuje. Mam bardzo jasną cerę dlatego wybrałam najjaśniejszy odcień (Light Beige), który całkiem dobrze stapia się z odcieniem mojej skóry, choć obawiam się, że w zimie mógłby być odrobinę zbyt ciemny. Podkład przez kilka pierwszych dni sprawdzał się bardzo dobrze: skóra pozostawała matowa przez kilka godzin i wystarczyło po jakimś czasie sięgnąć po bibułkę matującą, żeby ściągnąć ewentualny nadmiar sebum. Niedoskonałości były dość dobrze zakryte, choć nie wszystkie. Podkład jest bardzo gęsty i ciężki, dlatego trzeba dojść do wprawy w jego nakładaniu, by na twarzy nie poswatały nieestetyczne smugi. Producent zapewnia, że podkład nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać, jednak od kiedy zaczęłam go regularnie stosować (do pracy i na spotkania towarzyskie), stan mojej cery uległ dramatycznemu pogorszeniu. Na twarzy pojawiło się dużo małych krostek i kilka większych wyprysków. Nie planuję kończyć zaczętego opakowania, dwadzieściakilka złotych za podkład to nie jest jakaś wygórowana cena, więc bez większego żalu wyrzucę go do kosza i zainwestuję w inny, bo po miesięcznej przygodzie z podkładem Kobo, nie jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu, nie strasząc przy tym innych ludzi.

Chcesz pochwalić karogar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedynie na "większze" wyjścia
  • Używałam, bodajże najjaśniejszego odcienia. Podkład doskonale pokrył wszystkie moje niedoskonałości, jednakże nie obyło się bez efektu "maski". Faktycznie pozostawił po sobie skórę miękką w dotyku, niemalże aksamitną, mimo tego wydał mi się bardzo ciężki i zapychający, dlatego zrezygnowałam z dalszego użycia. Polecam podkład na jakieś większe wyjścia ( do zadań specjalnych ), natomiast nie do codziennego stosowania.
    Plusy :
    - cena
    - doskonałe krycie
    - skóra ładnie wygląda

Minusy :
    - opakowanie ( nie da rady wydobyć resztek podkładu )
    - ZAPACH gumy !
    - po kilku godzinach skóra twarzy zaczyna się świecić, niezbyt trwały
    - efekt maski, zdecydowanie za ciężki ( miałam wrażenie, iż nasila tworzenie się wyprysków )
    - SKŁAD
    - bardzo gęsty

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Podkład matuje na dłużej niż inne matujące, jednak jeszcze nie znalazłam ideału z naprawdę długotrwałym matowaniem cery.

Na szczęście jest teraz produkowany w tubkach, bo stare opakowanie bardzo nieporęczne, nic już nie dało się wycisnąć, a o rozcięciu "butelki" fluidu jeszcze na dwa tygodnie

Łatwo się rozsmarowuje, kryje niedoskonałości.
    Dostępny w drogeriach Natura, czasem nawet za około 10 zł.

Cały czas szukam ideału, jednak gdy nie będzie nic ciekawego do przetestowania - wrócę właśnie do niego.

Używam tego produktu od: nawet nie wiem, długo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zakalec za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc
  • podkład jak za na cenę 9,99 zl jest dobry jedynie odcien źle dobralam ( 100 Light Beige ) , ale zmieszam z odrobina ciemniejszego i jest wporzadku. Sporo osob mowilo , ze mam jakis dobry podkład bo buzia wyglada gładko, i nie blyszy sie czolo

- trwałośc ( kilka godz )
    - dziwne odcienie , bardzo trudno bylo mi wybrac odpowiedni, ktorego i tak nie wybralam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?