Venita, Henna Color, Henna w kremie do brwi i rzęs

Venita, Henna Color, Henna w kremie do brwi i rzęs

Kategoria
Marka

Henna do brwi i rzęs w kremie daje trwały i intensywny efekt. Zestaw (henna w kremie 15g, aktywator 15g, dwustronny aplikator) pozwala na szybkie przygotowanie i wygodne rozprowadzanie henny. Produkt jest bardzo wydajny - wystarcza na minimum 15 aplikacji. Henna dostępna jest w kolorach: czarnym, brązowym i grafitowym.

henny
fluid / krem

Bardzo dobra henna

Henna, w której opakowaniu znajdziemy wszystko co potrzeba, aplikatory oraz szablony z różnymi kształtami brwii. Henne zakupiłam w kolorze czarnym, i efekt po zmyciu nie był przerysowany, był idealny! Henna trzyma się bardzo długo do kilku dni na włoskach i do 3 dni na skórze. Jest faktycznie czarna i nie wchodzi w fiolet ani czerwień nawet przy schodzeniu. Jest bardzo wydajna. Bardzo przypadła mi do gustu, niestety już nie mogę jej nigdzie zdobyć..

Użyłam tylko raz

Przyznaje szczerze nigdy wcześniej nie ingerowałam w moje brwi. Owszem regulowałam je tak często jak było to konieczne, ale nigdy nie malowałam. Zawsze miały swój naturalny kolor. I raz jedyny postanowiłam wypróbować jak byłam na urlopie.
Produkt zakupiłam w zwykłym sklepie za niewielkie pieniądze.
Opakowanie czarno różowe z nazwą firmy I produktu. Dodana jest też grafika z okiem i podkreślonymi brwiami.
Wedle opisu henna starcza na 15 aplikacji. I jest dodany pozytywny wydźwięk ,,efekt jak z salonu"... no może zachęcić.
Aplikacja na brwi nawet dla takiego laika jak ja jest banalnie prosta, wystarczy zmieszać kilka kropli aktywatora z kremem koloryzującym oraz nałożyć na brwi za pomocą precyzyjnego, dwustronnego aplikatora. Wszystko co potrzebne do wykonania tej czynności jest zawarte w środku opakowania. Powinien zjadowac się tam tuba z kremem koloryzującym, aktywator, aplikator, szablony, instrukcja użycia. Z szablonami jest trochę zabawy, ale jak ktos już jest wprawiony to może je użyć bądź też nie.
Ja wybrałam kolor brązowy. Na moich brwiach wyszedł bardzo intensywny. Miałam bardzo wyróżniające się brwi, niby to jest w trendzie, ale ja nie lubię jak akurat brwi grają główną rolę na twarzy. Przez to musiałam stosować mocniejszy makijaż, by jakoś ten bilans wyrównać. Henna po kilku myciach się zmywa, więc od czasu do czasu taką metamorfozę można sobie zrobić.
Produkt napewno spełnia swoje funkcje i jest dobry. Ja jednak wolę swoje naturalne brwi. Po produkt będę sięgać na wieksze wyjścia.

Poprawna henna

Jest to chyba najtańsza i najlepsza henna drogeryjna, jaką udało mi się znaleźć.
Używam już któregoś opakowania i to co zauważyłam, to że produkt się zmienia, zmienia się zawartość opakowania, odcienie, dodawane są drobne smaczki.
W opakowaniu znajduje się cały zestaw potrzebny do zrobienia henny, kiedyś dołączane były jeszcze szablony, tym razem już ich nie znalazłam.
Henna działa szybko, wręcz trzeba uważać żeby nie trzymać jej za długo. Efekt jest całkiem ładny jeśli nabierze się wprawy.
Kolor 4,0 wypada dość ciemno, na zdjęciu jest efekt po peelingu, bo początkowo trochę mnie wystraszył. ????

Henna do brwi

Kupując hennę do brwi wybrałam kolor brązowy. W opakowaniu znajdują się szablony, z których nie korzystam, krem oraz aktywator i patyczek plastikowy. Niewielka ilość kremu należy zmieszać z około 8/10 kroplami aktywatora, robię to za pomocą patyczka. Następnie zabezpieczam tłustym kremem okolice brwi i oczu. Nałożona hennę na brwi trzymam około 6-8 minut. Następnie zmywam ja nasączonym woda wacikiem. Jest to fajny sposób na podkreślenie brwi, które są okładką każdej kobiety. Cena zestawu wynosi między 10 a 20 zł. U mnie efekt jest dość krótki i utrzymuje się 4-5 dni. Przed nałożeniem henny warto tez zrobić test na alergie skórna. Ja przed pierwszym nałożeniem henny zrobiłam taki test: który wyszedł bez żadnych odczynów alergicznych. Moja skóra należy do grupy wrażliwej.

Bardzo dobra

Kupiłam ją tak na spróbowanie. Miałam w domu inną, czarną ale chcialam spróbować brązowej i to był strzał w dziesiątkę. Na moich brwiach kolor jest bardzo ładny,nie czysto brązowy ale też nie czarny. Po prostu idealny. Henna utrzymuje się do dwóch tygodni maksymalnie. Mogłaby być bardziej trwała. Aplikacja jest łatwa.Nic nie spływa.

zupełnie nie farbuje siwych włosków

Moje brwi są ciemne i nie potrzebowałabym ich farbować, gdyby nie pojawiające się czasami białe włoski. Nie są siwe - są zupełnie białe.

Ta henna ma różne zalety związane z łatwością aplikacji, braku podrażnienia i niską ceną, ale niestety dla mnie dyskwalifikuje ją fakt, że zupełnie nie barwi białych włosków. Siedzi na powierzchni i nic. Niezależnie od czasu nic się nie dzieje.

Nie polecam tej henny do siwych/białych włosków brwi, bo nie potrafi ich zafarbować.

Opakowanie jest bardzo nietrwałe. Zakrętka pęka.

Dużo plusów i jeden główny minus - trwałość

Jest to moje drugie opakowanie henny Venita. Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona (gdyby tak nie było nie kupiłabym drugiego opakowania). Henna ma wiele plusów:
+ brak problemów przy rozrobieniu i aplikacji
+ świetna wydajność (prędzej minie termin ważności niż wykorzystamy cały produkt)
+ ładny efekt którego intensywność można dostosować do potrzeb
+ brak negatywnego wpływu na kondycję/gęstość brwi (nawet przy częstym stosowaniu)
+ dołączona szpatułka/aplikator
+ cena
+ dostępność

Niestety jest też minus dla którego zabieram jedną gwiazdkę - trwałość. U mnie intensywny efekt utrzymuje się maksymalnie przez 4 dni a po około 7-8 dniach czuję potrzebę ponownej aplikacji henny ponieważ kolor jest już prawnie niewidoczny.

Ciekawa rzecz jaką zauważyłam to fakt, że kolor brązowy prawie nie utrzymuje się na skórze i chwyta jedynie włoski a kolor grafitowy wręcz przeciwnie, barwi też skórę. Nie wiem czy tylko mi się tak trafiło czy jest to typowe dla tych odcieni.

Ciemna i trwała.

Kupiłam henne z polecenia znajomej i nie zawiodlam się. Jest to jedyna henna która tak długo utrzymywała się na moich brwiach. Fakt, że po zastosowaniu jest dość ciemna jednak po dwoch dniach wyglada neutralnie na twarzy blondynki. W takim kolorze "bez poprawiania" jest do 7 dni. Jak dla mnie jest to dlugo okres, gdyż wczesniejsze henny, które używalam już po 3 dniach musiałam domalowywac kredką do brwi.

Łatwa w aplikacji,posiada przydatny patyczek do nakladania henny.
Jestem naprawdę zachwycona gdyż zaplacilam za opakowanie 7 zł, a producent zapewnia, że powinno ono starczyć na około 10 zastosowań.

Nie trwała

Jestem posiadaczką dosyć rzadkich i jasnych brwi, od czasu do czasu żeby codziennie nie marnować czasu na stylizacje brwi robie sobie henne.

Henna Color Venita trafiła do mnie przypadkowo, dostałam od mamy. Łatwo się ją rozrabia, jest bardzo wydajna i dołączona jest do zestawu szpatułka(patyczek) którą się bardzo fajnie i łatwo nakłada farbę.
Posiadam odcień czarny ale bardziej mi pasuje na ciemny brąz ,gdyż do czarnego odcienia po zafarbowaniu jej dużo brakuje. Również trzeba długo czekać, aż włoski się dobrze zafarbują. Niestety henna się bardzo szybko zmywa z brwi, po dwóch,trzech dniach u mnie nie ma po niej śladu. W zestawie znadują się również szablony do brwi, ale ich nigdy nie używam.

Fajna

Hennę kupiłam z polecenia koleżanki (która ma włosy ciemny blond, a ja mam ciemny brąz)
Obie mamy kolor brown. Henna jest taka, ze nie trzeba z nią tak naprawdę bardzo uważać, uważam ze jest idealna dla początkujących. Można łatwo stopniować efekt (nie trzeba się bać, że w moment bedziemy mieli niemal czarne brwi). U mnie utrzymuje się około 2 tygodnie. Henna jest tania i łatwo dostępna

Kupiłam kolor grafitowy.

Sceptycznie podchodziłam do henny, bo każda szybko się zmywała.
W końcu trafiłam na ten produkt i zostanę z nim na dłużej.

Mam czarne, dość gęste brwi, ale miejscami wybrakowane. Postanowiłam jakiś czas temu, że postawie na hennę, ponieważ nie chce mi się codziennie rano malować brwi, bo z efektem różnie bywa. No cóż, poranki takie są...

W opakowaniu znajduje się henna w proszku, aktywator, szpatułka do mieszania i nakładania produktu, oraz szablon do brwi i "podkładka" pod farbowanie rzęs (niestety tylko po jednej sztuce).

Henna, chwile po połączeniu z aktywatorem robi się fioletowa, ale kolor, który pozostaje na brwiach to prawdziwy grafit. Napisałam prawdziwy, bo właśnie nie wpada w jakieś dziwne odcienie.

Szpatułka jak dla mnie jest bardzo przydatna. Ma dwa końce, jeden do mieszania, drugi do nakładania.

Produkt trzyma się u mnie na brwiach do ok. tygodnia, także myślę, że jak za taką cenę (ok. 10 zł) to jest to dobry wynik.

Henna w kremie do brwi i rzęs - grafitowa

W opakowaniu znajdziemy aktywator oraz krem koloryzujący dodatkowo mamy szablony do brwi oraz pod oczy i do tego aplikator. Przyznam szczerze,że z żadnych z tych dodatkowych rzeczy nie korzystam, czasem tylko aplikatorem zmieszam te dwa produkty, ale to bardzo rzadko. Mimo wszystko duży plus,że w opakowaniu znajdziemy takie dodatki.Produkty są dosyć spore, ponieważ zawierają po 15 g produktu co w moim przypadku starczy na 20-25 użyć, ponieważ farbuję tą henną tylko brwi.

Odnośnie efektu jest on zadowalający mimo,że czasem henna nie złapie wszystkich włosków. Często nakładam ją dwukrotnie dla lepszego efektu i tak, aby zafarbować wszystkie włoski. Nie obędzie się bez zafarbowania skóry, więc trzeba ją dosyć precyzyjnie nakładać. Niektórym podoba się efekt, gdy skóra również jest zafarbowana mi on jednak się nie podoba, więc po oczyszczeniu włosków z henny przemywam je spirytusem kosmetycznym i farbka schodzi ze skóry. Efekt kolorystyczny jest naprawdę super, jednak sama henna nie utrzymuje się zbyt długo na rzęsach i tak co 1,5 tygodnia do 2 tygodni należy powtórzyć zabieg. Niestety produkt ten bardzo osłabia włoski, co przyczynia się do ich wypadania. Również zauważyłam,że przy częstym stosowaniu niektóre włoski stają się jaśniejsze i się uodporniają na tą hennę, zapewne jest to efekt nadtlenku wodoru.

Na początku lubiłam tą hennę, jednak będę szukała czego innego co, aż tak nie będzie niszczyć moich i tak już cienkich i osłabionych brwi.