Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Trwały i odporny na ścieranie lakier dostępny w 12 odcieniach na każdą okazję.

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • sama nie wiem-
  • Raczej nie kupię ponownie chyba że jakiś obledny kolor bedzie albo wykonczenie i wtedy zapomne o wczesniejszych uczuciach. Znam te lakiery od lat ale aktualnie koncentruje się na konkretnych produktach
    Oceniam 3 odcienie graffiti, roz mleczny- pretty pink i fantasy fire.
    Z calej trojcy stary turkus ( edycja juz niedostepna w palecie kolorystycznej) byl obledny do opalonych dloni. Do tego stopnia mi sie podobał że planowałam kupno pełnowymiarowego lakieru, co się jednak nie stało i powtórzyłam miniaturkę. Sama pojemność jak dla mnie jest mega. Nie zdąży mi się znudzić a przy ilości posiadanych lakierów, zajmuje mniej miejsca. Ponadto co na plus lakier nie gęstnieje.
    \\n Wiec miniaturka nie jest niewypałem bo jak się sprawdzi można kupić duży.
    \\nWięc turkus oceniam najwyżej najlepsze krycie, trwałość do 2 dni. Lekko się ściera. Natomiast dwa pozostałe oceniam jako gorsze może nie kompletnie beznadziejne lakiery bo nie niszczą mi płytki nie farbują, szybko schną, nie wymagają nabłyszczacza bo efekt jest fajny, ale w stosunku do ceny to jednak nie zauważyłam wspaniałej jakości -jakby nie było można się spodziewać po marce czegoś więcej. Więc za sam turkus 3.5gwiazdki dwa pozostałe dwie gwiazdki.
    \\nwodnisty nie kryjacy, koszmarny pędzelek
    \\n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić umman za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • Tragedia. Tyle pieniędzy wyrzucone w błoto. Lakier nie rozprowadza się dobrze po płytce paznokcia zostawia smugi. Schodzi, odpryskuje dzień po użyciu a nieraz w tym samym dniu. Taka dobra firma i taki niewypał.

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić pirs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Topper idealny
  • Oceniam lakier "Fire Fantasy". Kupiłam go niecałe dwa lata temu, kosztował mniej niż 20 zł. Pędzelek ok. Nakładałam go do tej pory na fioletowy lakier; trzy warstwy - wygląda najlepiej. Jednej warstwy nie widać kompletnie. Piękny, niespotykany połysk - w słońcu najbardziej widoczny jest tytułowy "Fire", w świetle żarówki migocze na zielono - złoto. Trudno oceniać mi trwałość, bo pewnie zależy to od bazy - mam go już 5. dzień i nie widzę żadnych zmian Jak w tytule - typowy topper, samodzielnie nakładanego nawet nie myślę wypróbowywać. Bardzo dobra cecha - po takim czasie od otwarcia konsystencja bez zarzutu. Nie wymaga nabłyszczacza; czas wysychania - w normie. Co do ceny - wysoka jak na ilość ml w buteleczce, ale tworzy naprawdę niespotykany efekt. Uwielbiam fioletowe lakiery, ale takiego wcześniej nie widziałam.

Używam tego produktu od: Niecałych dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Ten lakier to hańba Max Factor. Użyłam odcienia brzoskwiniowego "pretty in pink" już dwa razy, z jednakowym efektem. 4 warstwy nie pomogły, nadal są przeswity. Nie mam idealnie równych paznokci, ba, specjalnie wyrownalam polerka, jednak lakier ścieka z bruzd i przeswity są bardzo widoczne. Nie kupię innych odcieni, zraziłam się.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Kolor 14 dazzling blue.
    Na paznokciach jest raczej zielony, niebieski pojawia się pod pewnym kątem + ciut purpury. Wystarczą 2 warstwy, ale 3 nie zaszkodzą. Na początku jest ok, mimo wrażenia, że lakier podkreśla niedoskonałości paznokcia. Niestety szybko zaczyna gęstnieć, mam jeszcze 1/3 buteleczki i może jaszcze spróbuję pomalować paznokcie u stóp, bo na dłonie już nie da rady - po wyciągnięciu pędzelka lakier nie spływa w to miejsce i długie paznokcie trzeba malować na 3 razy. Zawiodłam się, ale kolor fajny.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić I am Rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za drogi jak na ilość warstw, które trzeba zastosować
  • Mam odcień Cactus Green kupiony w promocji za 10 zł z groszami.

Kolor jest radosny, natomiast sam lakier ma kiepskie krycie, na zdjęciu zobaczycie 3 warstwy, a na palcu wskazującym 4. Szybko się zużyje przy tylu warstwach - to minus. Malowanie jest utrudnione, gdyż warstwy nie samopoziomują się i miałam wrażenie, że nie do końca im się podobało łączenie ze sobą Lakier smuży. Szybko schnie (ok. 15 minut), a po jednym dniu noszenia wyglądał bardzo dobrze. Jednak jakoś mnie nie zachwycił, jak na swoją cenę wymaga użycia zbyt wielu warstw.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: żadne

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Skusiły mnie ładne kolory - limonka, pastelowa żółć, niestety na tym koniec plusów.

Minusy:
    - pozostawia smugi, nawet po 3 warstwach przebija gdzie niegdzie
    - wodnista konsystencja
    - nieporęczny pędzelek
    - małe opakowanie za wysoką cenę (to tak jakby standardowe opakowanie kosztowało 40zł)
    - niska jakość w stosunku do ceny
    - średnio trwały - na moich paznokciach wytrzymuje ok. 2 dni bez odprysków
    NIE POLECAM

Chcesz pochwalić motylek13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • kupiłam na wakacjach w Hiszpanii, skusił mnie fajny żółty pastelowy kolor, oczywiście cena za granicą dużo niższa niż u nas nawet na przecenie, a wielkość opakowania zabójcza nie jest

kolor ładny, lakier trwały, zarówno u rąk jak i stóp wytrzymał plażowanie dzielnie
    mimo żółtego pastelowego koloru 2 warstwy i pokrycie było idealne i bez smug

bardzo polubiłam ten konkretny kolor i na pewno do niego wrócę latem nie raz, może skuszę się też na inne odcienie

polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • smuży!
  • Oceniam kolor Pretty In Pink
    Plusy:
    - piekny kolor w buteleczce
    - miniaturowa pojemność (nigdy nie wykańczam lakierów przed ich przeterminowaniem)
    Minusy:
    - niemiłosiernie smuży przy nakładaniu
    - potrzebne 2 warstwy do zakrycia płytki, a i tak przebijają smugi.
    - KOLOR PO POMALOWANIU JEST DO BANI! Brzydki, nienaturalny, jak pastelowa farba
    - drogi!
    - mały nieporęczny i twardy pęddzelek, ktory przyczynia się do smug.

Generalnie: nigdy więcej! Zraziłam się!

Używam tego produktu od: 3 razy pomalowałam paznokcie i oddam go komuś!

Chcesz pochwalić ilusive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Dostałam lakier w prezencie. Piękny czerwony kolor, byłam bardzo zadowolona... przez jeden dzień.

Plusy:
    -ładny intensywny kolor
    -szybko schnie
    -mała buteleczka

Wady:
    -trzeba nakładać 2-3 warstwy
    -drogi
    -przede wszystkim nie trwały, u mnie trzymała się 1 max 2 dni jak nic nie robię i odpryskuje.

Od lakieru oczekuję, aby wytrzymywał około 3 dni na paznokciach... wiele tanszych sprawdza się lepiej.

Chcesz pochwalić renczi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij