Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Trwały i odporny na ścieranie lakier dostępny w 12 odcieniach na każdą okazję.

/s/

• Topper idealny
  • Oceniam lakier "Fire Fantasy". Kupiłam go niecałe dwa lata temu, kosztował mniej niż 20 zł. Pędzelek ok. Nakładałam go do tej pory na fioletowy lakier; trzy warstwy - wygląda najlepiej. Jednej warstwy nie widać kompletnie. Piękny, niespotykany połysk - w słońcu najbardziej widoczny jest tytułowy "Fire", w świetle żarówki migocze na zielono - złoto. Trudno oceniać mi trwałość, bo pewnie zależy to od bazy - mam go już 5. dzień i nie widzę żadnych zmian Jak w tytule - typowy topper, samodzielnie nakładanego nawet nie myślę wypróbowywać. Bardzo dobra cecha - po takim czasie od otwarcia konsystencja bez zarzutu. Nie wymaga nabłyszczacza; czas wysychania - w normie. Co do ceny - wysoka jak na ilość ml w buteleczce, ale tworzy naprawdę niespotykany efekt. Uwielbiam fioletowe lakiery, ale takiego wcześniej nie widziałam.

Używam tego produktu od: Niecałych dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Ten lakier to hańba Max Factor. Użyłam odcienia brzoskwiniowego "pretty in pink" już dwa razy, z jednakowym efektem. 4 warstwy nie pomogły, nadal są przeswity. Nie mam idealnie równych paznokci, ba, specjalnie wyrownalam polerka, jednak lakier ścieka z bruzd i przeswity są bardzo widoczne. Nie kupię innych odcieni, zraziłam się.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Kolor 14 dazzling blue.
    Na paznokciach jest raczej zielony, niebieski pojawia się pod pewnym kątem + ciut purpury. Wystarczą 2 warstwy, ale 3 nie zaszkodzą. Na początku jest ok, mimo wrażenia, że lakier podkreśla niedoskonałości paznokcia. Niestety szybko zaczyna gęstnieć, mam jeszcze 1/3 buteleczki i może jaszcze spróbuję pomalować paznokcie u stóp, bo na dłonie już nie da rady - po wyciągnięciu pędzelka lakier nie spływa w to miejsce i długie paznokcie trzeba malować na 3 razy. Zawiodłam się, ale kolor fajny.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić I am Rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za drogi jak na ilość warstw, które trzeba zastosować
  • Mam odcień Cactus Green kupiony w promocji za 10 zł z groszami.

Kolor jest radosny, natomiast sam lakier ma kiepskie krycie, na zdjęciu zobaczycie 3 warstwy, a na palcu wskazującym 4. Szybko się zużyje przy tylu warstwach - to minus. Malowanie jest utrudnione, gdyż warstwy nie samopoziomują się i miałam wrażenie, że nie do końca im się podobało łączenie ze sobą Lakier smuży. Szybko schnie (ok. 15 minut), a po jednym dniu noszenia wyglądał bardzo dobrze. Jednak jakoś mnie nie zachwycił, jak na swoją cenę wymaga użycia zbyt wielu warstw.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: żadne

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Skusiły mnie ładne kolory - limonka, pastelowa żółć, niestety na tym koniec plusów.

Minusy:
    - pozostawia smugi, nawet po 3 warstwach przebija gdzie niegdzie
    - wodnista konsystencja
    - nieporęczny pędzelek
    - małe opakowanie za wysoką cenę (to tak jakby standardowe opakowanie kosztowało 40zł)
    - niska jakość w stosunku do ceny
    - średnio trwały - na moich paznokciach wytrzymuje ok. 2 dni bez odprysków
    NIE POLECAM

Chcesz pochwalić motylek13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • kupiłam na wakacjach w Hiszpanii, skusił mnie fajny żółty pastelowy kolor, oczywiście cena za granicą dużo niższa niż u nas nawet na przecenie, a wielkość opakowania zabójcza nie jest

kolor ładny, lakier trwały, zarówno u rąk jak i stóp wytrzymał plażowanie dzielnie
    mimo żółtego pastelowego koloru 2 warstwy i pokrycie było idealne i bez smug

bardzo polubiłam ten konkretny kolor i na pewno do niego wrócę latem nie raz, może skuszę się też na inne odcienie

polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • smuży!
  • Oceniam kolor Pretty In Pink
    Plusy:
    - piekny kolor w buteleczce
    - miniaturowa pojemność (nigdy nie wykańczam lakierów przed ich przeterminowaniem)
    Minusy:
    - niemiłosiernie smuży przy nakładaniu
    - potrzebne 2 warstwy do zakrycia płytki, a i tak przebijają smugi.
    - KOLOR PO POMALOWANIU JEST DO BANI! Brzydki, nienaturalny, jak pastelowa farba
    - drogi!
    - mały nieporęczny i twardy pęddzelek, ktory przyczynia się do smug.

Generalnie: nigdy więcej! Zraziłam się!

Używam tego produktu od: 3 razy pomalowałam paznokcie i oddam go komuś!

Chcesz pochwalić ilusive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Dostałam lakier w prezencie. Piękny czerwony kolor, byłam bardzo zadowolona... przez jeden dzień.

Plusy:
    -ładny intensywny kolor
    -szybko schnie
    -mała buteleczka

Wady:
    -trzeba nakładać 2-3 warstwy
    -drogi
    -przede wszystkim nie trwały, u mnie trzymała się 1 max 2 dni jak nic nie robię i odpryskuje.

Od lakieru oczekuję, aby wytrzymywał około 3 dni na paznokciach... wiele tanszych sprawdza się lepiej.

Chcesz pochwalić renczi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione lakiery!
  • Jestem wierną fanką tej serii i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi recenzjami.

Z tymi lakierami po prostu trzeba umieć się "obsługiwać".
    Niektóre odcienie wymagają nałożenia większej ilości warstw, to prawda, ale ma to swoje powody - w przypadku brokatowych lakierów zapewniają oszałamiający efekt, a im więcej warstw, tym więcej drobinek.

Mi lakiery z tej serii trzymają się prawie tydzień na paznokciach (i to bez warstwy ochronnej!) mimo tego, że moje paznokcie mają tendencję do nietrzymania lakierów.

Jedynym minusem jest cena, ale moim zdaniem warto. Nie ma porównania jeśli chodzi o tańsze lakiery. Szybko wysycha, długo się trzyma, moi znajomi są pod wrażeniem, gdy widzą te brokatowe kolory na moich pazurach :3.

Ja osobiście najbardziej polecam odcień Odyssey Blue - wystarczą dwie obfitsze warstwy, a samym lakierem można się cieszyć przynajmniej 4 dni.

Odejmuję pół gwiazdki za cenę. Ale często można trafić na promocje tych perełek w Super Pharm :3.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Zużytych ok. 7

Chcesz pochwalić Xerolypse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecyowanie NIE
  • Uwielbiam kosmetyki Mx Facotr, cenię je za jakość i długotrwałość ... ale jeśli chodzi o lakiery do paznokci to zdecydowanie NIE POLECAM. Cena jest dość wysoka jak na tego rodzaju jakość produktu. Zaraz po pomalowaniu powłoka jest świecąca za to pół gwiazdki .. i drugiej pół za szybkie schnięcie. I nic więcej, bardzo szybko odpryska, wystarczą kilka godzin. Również szybko matowi się i nie ma śladu po połyskującej tafli na płytce.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie....
  • Lakier nie jest najgorszy no ale nie za taką cene.

Zalety:
    - szybko schnie
    - ładnie kryje

Wady:
    - tworzy jakąś taką nierówną powierzchnie na paznokciu
    - trwałość wołająca o pomste do nieba! nawet dużo tańsze lakiery potrafią wytrzymać dłużej niż 1,5 dnia...

Chcesz pochwalić clioo88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Poszukiwałam jakiegoś lakieru w odcieniu brudnego brązu/brązu z domieszką fioletu i wybór padł właśnie na lakier Max Factor Max Effect w kolorze nr 26-Cappucino.
    I w taki sposób, właściwie przypadkiem, trafiłam na świetny kosmetyk o fajnych właściwościach.

+bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa by kolor był nasycony, intensywny i dokładnie taki jak w buteleczce.

+konsystencja nie jest za gęsta, ani jeszcze gorzej za rzadka- aplikacja lakieru na paznokcie jest dzięki temu ułatwiona, lakier nie wylewa się poza płytkę ani nie tworzy nieestetycznych smug

+dość cienki pędzelek, którym o dziwo! mimo iż osobiście wolę szersze, bardzo wygodnie mi się maluje, pędzelek dobrze leży w dłoni

+nie odbarwia płytki paznokciowej

+bardzo szybko wysycha ( nawet dwie warstwy)

+nie gęstnieje!! Ja swoją buteleczkę zakupiłam naprawdę dość dawno temu, a od tego czasu lakier w ogóle nie zmienił swoich właściwości, lubię malować paznokcie na różne kolory i robię to często, ale wielokrotnie zdarzało mi się, że niektóre lakiery po pewnym czasie nie były już zdatne do użytku. Tutaj nie ma mowy o tym problemie.

+na moich paznokciach trzyma się tak ok. 3 dni, po tym czasie zaczyna leciutko odpryskiwać

Lakier moim zdaniem nie ma wad.
    Nie wiem jak zachowują się inne kolory, ale mój spisuje się znakomicie, tak więc oceniam ten lakier wysoko.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest fajny, ale ta cena..
  • Zużyłam 2 opakowania w kolorze Cool Jade, dla mnie idealna mięta/turkus!

Plusy:
    + kryje po 1 warstwie (ten kolor, wiem, że jasne kolory nie kryją zbyt dobrze)
    + bardzo szybko schnie
    + mała, wygodna buteleczka
    + u mnie trzyma się ok tydzień (ale u mnie to normalne, każdy lakier tyle wytrzymuje)
    + dostępność
    + nie zgęstniał mi zbyt szybko, a jak już trochę to i tak dało się go używać

Minusy:
    - przebarwia paznokcie na zielono/zółto.. okropieństwo! nie obejdzie się bez nałożenia bazy
    - cena!! 20zł za tak mały lakier to dla mnie zbyt dużo.. kiedyś kosztował 15zł to go kupowałam

I to tylko z powodu ceny go już nie kupię, chyba, że na promocji..

Używam tego produktu od: od maja do września

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA W STYLU MAX
  • Jestem posiadaczka 3 odcieni (wszytkich ciemnych).
    Plusy:
    *super kolor
    *cena
    Minusy:
    *u mnie trzymaja sie max 1.5 dnia
    *dopiero po 3 warstwach otrzymuje sie wlasciwy kolor

Ilość zużytych opakowań: 1 duych

Chcesz pochwalić Aggy81 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • DOBRY, CHOĆ NIE NAJLEPSZY
  • Kupiłam, ponieważ szukałam jakiegoś czarnego lakieru a taki kolor mimo, że swego czasu był dość modny to jednak ciężko czarny dostać.

Na plus:
    + mała buteleczka, lubię zmieniać kolory więc czasami mi aż żal wyrzucać połowę do kosza
    + pędzelek choć jest mini to ładnie rozprowadza lakier
    + dobrze kryje, u mnie wystarczą dwie warstwy i nie ma prześwitów. nie wiem jak to jest z innymi kolorami
    + szybko schnie
    + łatwo się zmywa
    + nie odpryskuje. maluję paznokcie na max 2 dni i ten lakier daje radę. nie wiem jak to jest z trwałością powyżej 2 dni

Minusy:
    - niestety szybko traci połysk, wystarczą niecałe 2 godziny i jakoś tak dziwnie wygląda. coś pomiędzy połyskiem a matem
    - słaba czerń. Gdy jest połysk kolor wygląda pięknie, piękna czerń ale gdy połysk znika kolor słabnie. Dlatego konieczne jest zastosowanie jakiegoś preparatu nabłyszczającego, wtedy jest ok
    - niestety szybko gęstnieje

Podsumowując, jak już pisałam czarny kolor ciężko dostać więc zapewne do tego lakieru wrócę. Nie jest to jakiś mega świetny lakier ale też nie jest tragiczny. miewałam już gorsze lakiery.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki, czarny kolor

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK.
  • Mam tylko jeden lakier z tej serii MF - Fantasy Fire. Kolor ten to półprzezroczysty fiolet z mnóstwem mieniących się drobinek, albo inaczej - z pięknie mieniącym się pyłkiem.

Od razu zaznaczę, że nie używam tego lakieru samodzielnie - zazwyczaj w duecie z moim ulubionym fioletem OPI - Dutch Ya Just Love OPI?, czasami też ze zwykłą czernią. I położenie Fantasy Fire na mało interesujący, czarny lakier to strzał w dziesiątkę Lakier MF sprawia, że kolor bazowy staje się interesujący, że przyciąga wzrok, że obcy ludzie prawią nam komplementy. Bo zależnie od światła mamy na paznokciach fioletową mgiełkę, pomarańczowo-żółty pyłek, zielone migoczące drobinki albo wszystkie to kolory na raz. Kameleon to dobre określenie na tego typu kolory.

Na pewno minusem jest cena - około 18 złotych za maleńką buteleczkę to przesada, ale podczas promocji typu -40% w pewnej drogerii już można się skusić, choćby z ciekawości.
    Wadą jest też dla mnie wysychanie bez błysku - pyłkowa mgiełka robi największe wrażenie, gdy się błyszczy, dlatego pomalowanie paznokci jakimś nabłyszczaczem jest konieczne.

Za to pędzelek bardzo przypadł mi do gustu - krótki, nie za szeroki i nie za wąski, sztywny - świetnie się nim maluje. Trwałość? O tym za bardzo wypowiedzieć się nie mogę, bo nigdy samodzielnie tego lakieru nie stosowałam. Położony na kilka warstw innego koloru wytrzymuje dość długo

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwie

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZA ŻADNĄ CENĘ!!
  • TRAAAGEEEDIAAA!
    Może zacznę od tego, że producent nie wie co to trwałość i odporność na ścieranie. Haha. Rozbawił mnie.
    Lakiery mają piękne kolory. Niespotykane. Skusił mnie w promocji (mała buteleczka) kolor chilled lilac. Ale... Gdy nałożymy pierwszą warstwę, to tak, jakbyśmy pomalowały sobie paznokcie farbkami olejnymi. Po prostu tragedia. Druga warstwa, to samo. Prześwituje i jest beznadziejna. No dobra, to trzecia warstwa. Na miarę ok. A paznokcie?? Biedne. Nie oddychają. Lakier po prostu czuć na nich. Ma destrukcyjny wpływ na płytkę paznokciową. Coś okropnego. Kupiłam raz i nigdy więcej nie kupię. Trwałość?? Żadna. Po 1 dniu odpryskuje, czy to z lakierem nawierzchniowym czy bez.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne... więcej nie chce.

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ta cene-absolutnie
  • zaplacilam 23 zl za ta malenka buteleczke skuszona bardzo ladna, delikatna pomarancza i po raz n-ty przekonalam sie, ze nigdy wiecej MF
    Lakier nie kryje, pozostawia brzydkie smugi, po 2och godzinach zaczely sie zdzierac koncowki, pedzelek maly owszem, ale jakis twardy.
    Jedyny plus to dosc szybkie schniecie

Używam tego produktu od: rzadko
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Jolanta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny kolor (brzoskwinia) i nic poza tym
  • - w ogóle nie kryje ( nawet po 3-krotnym pomalowaniu)
    - zostawia smugi
    - ciężko się rozprowadza
    - na pewno się już nie skuszę na żaden lakier z tej firmy

+ szybko wysycha
    + ładny kolor

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić gipsy_chipsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • mały koszmarek
  • To jeden z najsłabszych lakierów na jakie miałam pecha trafić.
    Rozumiem, że jedna warstwa może nie pokryć całkowicie płytki paznokcia, ale trzy? Nakładanie czterech warstw to już dosłownie gruba przesada. Od lakieru za prawie 20zł można wymagać więcej.Jego jedyny plus to piękny kolor. Jednak co z tego skoro nakładanie go to męka a ściera się w zastraszającym tempie. Nie wiem czy wszystkie odcienie tak słabo kryją(posiadam brzoskwiniowy) ale nie będę sprawdzać na własnej skórze. Szkoda pieniędzy.

Chcesz pochwalić tawaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z odpowiednim podejściem - jak najbardziej.
  • Zanim podejdę do kupna czegokolwiek z kolorówki, 'obczajka' Wizażu i paru blogów to dla mnie konieczność. Chodziłam jakiś czas koło jednego konkretnego odcienia - Fantasy Fire. Mam słabość do wszelkiego typu fioletów i ultramaryn na paznokciach. Z tego, co się dowiedziałam, lakier sam w sobie kryje po czterech warstwach, więc nie pozostało mi nic innego, jak potraktować go po prostu jako topper. I w tej roli sprawdza się genialnie. Próbowałam go na różnych lakierach bazowych - fiolecie, granacie, czerni, także bordo i ciemnej czerwieni - i każdy z tych kolorów 'podkręca' w unikalny sposób. Zależnie od odległości od światła, drobinki zatopione w fioletowej, półprzezroczystej bazie mienią się na czerwień, pomarańcz, aż po morską zieleń. [im bliżej światła, tym bliżej do rzeczonej żółci i zieleni] Nigdy wcześniej nie widziałam takiego efektu.
    Co do trwałości samego lakieru się nie wypowiem, bo stosuję na niego zaufany top Revlona, ale co do szybkości wysychania [jeśli nie walimy miliona warstw] i zmywania [mimo, że to technicznie brokat] nie mam zastrzeżeń.

Rozczarują się te panie, które liczą, że efekt w buteleczce i na paznokciu będzie identyczny. Ale jeśli weźmie się pod uwagę, że lepiej skorzystać z lakieru bazowego, i tego, że wtedy sprawdza się nie tylko na fioletach i granatach, to jest jak najbardziej w porządku. Może niekoniecznie się opłaca brać go w regularnej cenie, ale po obniżce można mu dać szansę. Mnie kusi jeszcze Dazzling Blue - oczywiście też z zamiarem stosowania go niezgodnie z przeznaczeniem, na zieloną czy też błękitną bazę.

FF w moim wypadku najlepiej sprawdza się na ciemnej śliwce z Golden Rose, i ultramarynie KOBO Tokyo.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie!
  • Skuszona ślicznymi kolorami wybrałam jasną brzoskwinię.
    Na szczęście kupiłam w wersji mini.

Jedna gwiazdka za przepiękny kolor i super szybkie wysychanie.

Lakier robi takie smugi, jakich jeszcze nie zrobił mi inny lakier.

Nie ma różnicy czy na paznokciach jest jedna warstwa czy trzy. Prześwity są takie same.

Cena za taki bubel zdecydowanie zbyt wysoka.
    Lubię tę firmę za tusze i podkłady ale lakier im zdecydowanie nie wyszedł.Używam tego produktu od: jedno pomalowanie a właściwie próbaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić pantharei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam plusów
  • Obecnie w Rossmannie trwa promocja -40%, więc skusiłam się na lakier, który od dawna bardzo mi się podobał, chociaż cena jego już niekoniecznie. Dzisiaj zapłaciłam za niego 10,69 zł.
    Kolor cytrynowy (nie widzę na buteleczke żadnego numeru) - w każdym razie kolor bardzo zachęcający.
    Do rzeczy:
    Lakier jest wodnisty i pozostawia smugi, zatem o 1.warstwie kryjącej możemy tylko pomarzyć.
    Szybko wysycha (jest i jeden plus!). Po 2-3 minutach mogę śmiało tykać i nic się nie tyka. Myślę więc sobie, dobra nasza! przynajmniej nie spędzę pół godz. czekając na pomalowanie 2.warstwy. No i po tych 2-3 min. maluję tą 2.warstwę, by stwierdzić, że niczym się ona nie różni od tej 1. Smugi jak były tak są. No i masz! Drażni mnie to, więc zmyłam.
    Ale u mnie nic w przyrodzie nie ginie. Wykorzystałam go jako 1.warstwę dla innego pastelowego lakieru. Dzięki temu, że tak szybko wysycha, przyda mi się.

Wg mnie to jakiś niewypał. 17 zł (w normalnej sprzedaży) zapłacić za mini buteleczkę czegoś, co ładnie wygląda w buteleczce, ale poza nią już nie. To mam ją nosić ze sobą i pokazywać, że taki ładny mam lakier?

Używam tego produktu od: 1.raz

Chcesz pochwalić pytajnick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sa bardzo wo porzadku
  • Dla osoby takiej, jak ja, uzywajacej dloni czesto i czesto sie nudzacej lakierami do paznokci, to kosmetyk (jak i jego wielkosc) idealne.
    Sa zaskakujaco trwale musze przyznac. Do 5, czasem 7 dni w zaleznosci od tego, co sie robi (uzywam lakieru nablyszczajacego na wierzch rowniez z nim, poza tym zawsze stosuje Foundation II Nailtek jako baze).
    Stosunek jakosci, ceny i dostepnosci bardzo pozytywny, moge szczerze polecic wyprobowanie.Używam tego produktu od: kilka miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • ujdzie w tłoku
  • Posiadam odcień 16 Emerald.Lakier ciężko się rozprowadza,trzeba nieco się namęczyć(konsystencja do bani) choć posiada fajny pędzelek.Schnie niezbyt długo.Nie widzę potrzeby nakładania dwóch warstw.Nie odpryskuje,ale ściera się równomiernie czyli gdzieś po 2-3 dniach(do mycia naczyń mam zmywarkę ).Dla mnie to bez większego znaczenia i tak używam jeszcze 2 innych lakierów na zmianę.Kolor uzyskany na paznokciach z całą pewnością nie jest szmaragdowy,raczej ciemnoturkusowy.Ale tak ogólnie szału nie ma.O wiele bardziej wolę Color Riche L\\\'Oreal(choć szalenie długo schnie) i mój absolutny faworyt Astor Lacque Deluxe.Używam tego produktu od: ubiegłego rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?