Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Powiększ Max Factor, Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Trwały i odporny na ścieranie lakier dostępny w 12 odcieniach na każdą okazję.

/s/

• Topper idealny
  • Oceniam lakier "Fire Fantasy". Kupiłam go niecałe dwa lata temu, kosztował mniej niż 20 zł. Pędzelek ok. Nakładałam go do tej pory na fioletowy lakier; trzy warstwy - wygląda najlepiej. Jednej warstwy nie widać kompletnie. Piękny, niespotykany połysk - w słońcu najbardziej widoczny jest tytułowy "Fire", w świetle żarówki migocze na zielono - złoto. Trudno oceniać mi trwałość, bo pewnie zależy to od bazy - mam go już 5. dzień i nie widzę żadnych zmian Jak w tytule - typowy topper, samodzielnie nakładanego nawet nie myślę wypróbowywać. Bardzo dobra cecha - po takim czasie od otwarcia konsystencja bez zarzutu. Nie wymaga nabłyszczacza; czas wysychania - w normie. Co do ceny - wysoka jak na ilość ml w buteleczce, ale tworzy naprawdę niespotykany efekt. Uwielbiam fioletowe lakiery, ale takiego wcześniej nie widziałam.

Używam tego produktu od: Niecałych dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Ten lakier to hańba Max Factor. Użyłam odcienia brzoskwiniowego "pretty in pink" już dwa razy, z jednakowym efektem. 4 warstwy nie pomogły, nadal są przeswity. Nie mam idealnie równych paznokci, ba, specjalnie wyrownalam polerka, jednak lakier ścieka z bruzd i przeswity są bardzo widoczne. Nie kupię innych odcieni, zraziłam się.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Kolor 14 dazzling blue.
    Na paznokciach jest raczej zielony, niebieski pojawia się pod pewnym kątem + ciut purpury. Wystarczą 2 warstwy, ale 3 nie zaszkodzą. Na początku jest ok, mimo wrażenia, że lakier podkreśla niedoskonałości paznokcia. Niestety szybko zaczyna gęstnieć, mam jeszcze 1/3 buteleczki i może jaszcze spróbuję pomalować paznokcie u stóp, bo na dłonie już nie da rady - po wyciągnięciu pędzelka lakier nie spływa w to miejsce i długie paznokcie trzeba malować na 3 razy. Zawiodłam się, ale kolor fajny.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić I am Rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za drogi jak na ilość warstw, które trzeba zastosować
  • Mam odcień Cactus Green kupiony w promocji za 10 zł z groszami.

Kolor jest radosny, natomiast sam lakier ma kiepskie krycie, na zdjęciu zobaczycie 3 warstwy, a na palcu wskazującym 4. Szybko się zużyje przy tylu warstwach - to minus. Malowanie jest utrudnione, gdyż warstwy nie samopoziomują się i miałam wrażenie, że nie do końca im się podobało łączenie ze sobą Lakier smuży. Szybko schnie (ok. 15 minut), a po jednym dniu noszenia wyglądał bardzo dobrze. Jednak jakoś mnie nie zachwycił, jak na swoją cenę wymaga użycia zbyt wielu warstw.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: żadne

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Skusiły mnie ładne kolory - limonka, pastelowa żółć, niestety na tym koniec plusów.

Minusy:
    - pozostawia smugi, nawet po 3 warstwach przebija gdzie niegdzie
    - wodnista konsystencja
    - nieporęczny pędzelek
    - małe opakowanie za wysoką cenę (to tak jakby standardowe opakowanie kosztowało 40zł)
    - niska jakość w stosunku do ceny
    - średnio trwały - na moich paznokciach wytrzymuje ok. 2 dni bez odprysków
    NIE POLECAM

Chcesz pochwalić motylek13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • kupiłam na wakacjach w Hiszpanii, skusił mnie fajny żółty pastelowy kolor, oczywiście cena za granicą dużo niższa niż u nas nawet na przecenie, a wielkość opakowania zabójcza nie jest

kolor ładny, lakier trwały, zarówno u rąk jak i stóp wytrzymał plażowanie dzielnie
    mimo żółtego pastelowego koloru 2 warstwy i pokrycie było idealne i bez smug

bardzo polubiłam ten konkretny kolor i na pewno do niego wrócę latem nie raz, może skuszę się też na inne odcienie

polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić asiaTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • smuży!
  • Oceniam kolor Pretty In Pink
    Plusy:
    - piekny kolor w buteleczce
    - miniaturowa pojemność (nigdy nie wykańczam lakierów przed ich przeterminowaniem)
    Minusy:
    - niemiłosiernie smuży przy nakładaniu
    - potrzebne 2 warstwy do zakrycia płytki, a i tak przebijają smugi.
    - KOLOR PO POMALOWANIU JEST DO BANI! Brzydki, nienaturalny, jak pastelowa farba
    - drogi!
    - mały nieporęczny i twardy pęddzelek, ktory przyczynia się do smug.

Generalnie: nigdy więcej! Zraziłam się!

Używam tego produktu od: 3 razy pomalowałam paznokcie i oddam go komuś!

Chcesz pochwalić ilusive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Dostałam lakier w prezencie. Piękny czerwony kolor, byłam bardzo zadowolona... przez jeden dzień.

Plusy:
    -ładny intensywny kolor
    -szybko schnie
    -mała buteleczka

Wady:
    -trzeba nakładać 2-3 warstwy
    -drogi
    -przede wszystkim nie trwały, u mnie trzymała się 1 max 2 dni jak nic nie robię i odpryskuje.

Od lakieru oczekuję, aby wytrzymywał około 3 dni na paznokciach... wiele tanszych sprawdza się lepiej.

Chcesz pochwalić renczi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione lakiery!
  • Jestem wierną fanką tej serii i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi recenzjami.

Z tymi lakierami po prostu trzeba umieć się "obsługiwać".
    Niektóre odcienie wymagają nałożenia większej ilości warstw, to prawda, ale ma to swoje powody - w przypadku brokatowych lakierów zapewniają oszałamiający efekt, a im więcej warstw, tym więcej drobinek.

Mi lakiery z tej serii trzymają się prawie tydzień na paznokciach (i to bez warstwy ochronnej!) mimo tego, że moje paznokcie mają tendencję do nietrzymania lakierów.

Jedynym minusem jest cena, ale moim zdaniem warto. Nie ma porównania jeśli chodzi o tańsze lakiery. Szybko wysycha, długo się trzyma, moi znajomi są pod wrażeniem, gdy widzą te brokatowe kolory na moich pazurach :3.

Ja osobiście najbardziej polecam odcień Odyssey Blue - wystarczą dwie obfitsze warstwy, a samym lakierem można się cieszyć przynajmniej 4 dni.

Odejmuję pół gwiazdki za cenę. Ale często można trafić na promocje tych perełek w Super Pharm :3.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Zużytych ok. 7

Chcesz pochwalić Xerolypse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecyowanie NIE
  • Uwielbiam kosmetyki Mx Facotr, cenię je za jakość i długotrwałość ... ale jeśli chodzi o lakiery do paznokci to zdecydowanie NIE POLECAM. Cena jest dość wysoka jak na tego rodzaju jakość produktu. Zaraz po pomalowaniu powłoka jest świecąca za to pół gwiazdki .. i drugiej pół za szybkie schnięcie. I nic więcej, bardzo szybko odpryska, wystarczą kilka godzin. Również szybko matowi się i nie ma śladu po połyskującej tafli na płytce.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij