Powiększ Efektima, Collagenius Duo, Skoncentrowany preparat pielęgnacyjny do twarzy i szyi

Zgłaszająca osoba: efektima

Dwuskładnikowy preparat stworzony z myślą o równoległym działaniu liftingującym i ujędrniającym. Swoją wyjątkowość zawdzięcza nowatorskiej formule opracowanej w sposób, w którym zmieszanie dwóch preparatów podczas aplikacji daje efekt natychmiastowego liftingu i widocznego wygładzenia zmarszczek.
Kolagen 100% - umieszczony w żelu w najbardziej odpowiednim dla siebie środowisku wodnym, zachowuje wszystkie swoje wyjątkowe właściwości. Wygładza zmarszczki, intensywnie nawilża, przywraca skórze sprężystość, gładkość i elastyczność.
Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe - wyjątkową moc działania zawdzięcza nowatorskiej formule. Liftinguje i odżywia. Zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra napięta i wyraźnie odmłodzona.
Połączenie tych dwóch wyjątkowych substancji podczas aplikacji daje efekt natychmiastowego liftingu i widocznego wygładzenia zmarszczek.

Skład: Aqua, Soluble Collagen, Hydrolysed Elastin, Cyclomethicone, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Pectin, Hydrolysed Vegetable Protein, Serin, Arginine, Proline, Algae Extract Pullulan, Polysilicone – 11 And Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Butyrospermum Sparkii (Shea Butter), Carbomer, Triethanoloamine, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Stearate SE, PEG 26 Buteth 26, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Parfum, Alpha- Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Xanthan Gum, CI 17200.

Cena: 23zł / 2x15ml

• Bardzo dobry kosmetyk
  • Fajny preparat, bardzo dobry na dzień, pod makijaż, tzn pod puder, nie używam fluidów. Kosmetyk nabieram z dwóch pojemników na raz i mieszam ze sobą nakładając na skórę. Preparat jest lekki. Ja mam tłustą koszmarną do pilęgnacji cerę, która wprost nie znosi i nie toleruje większości kosmetyków, szczególnie tych dla cer dojrzałych. Sa zbyt tłuste albo mają jakieś składniki działające przeciwzmarszczkowo, czego skóra moja nie lubi i zawsze wtedy zanieczyszcza się, przetłuszcza, świeci i mam wysyp krost.
    Ten preparat kupiłam w Rossmanie, ale odstawiłam go na półę, bo wyglądał mi na tłusty i zapychający, jakże się pomyliłam! Jest lekki i nawet ładnie matuje, wyrównuje mi cerę i koloryt na kilka godzin. Ponieważ mam bardzo tłustą skórę także nie jest to długi czas kiedy muszę po kilku godzinach myć twarz i nakładać na nowo, ale serum wsiąka szybko (choć nie natychmiast). Wsiąka do matowości i skóra jest milutka pod palcami. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jedyne co to opakowanie jest do niczego. Bardzo niedopracowane. Nierówno działają pompki, urywają się. Ten przezroczysty kolagen, po kilku godzinach robi się na galaretkę, więc najpierw muszę wypompować to i wtedy zaczyna lecieć dobry, taki żelowaty kosmetyk.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Essentiales za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale niewydajny
  • Dobrze nawilża, dobrze nadaje się pod makijaż. Miło się go używa z powodu pompki, którą wyciska się od razu z dwóch komór i miesza nakładając. Przyjemnie, bardzo delikatnie pachnie, ma przyjemną konsystencję. Cudów nie robi, ale jest to całkiem przyzwoity, lekki nawilżacz za niewielkie pieniądze. Lubię do niego wracać od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe (z przerwami)

Chcesz pochwalić alice668 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Kupiony w Rossmanie bo byl w promocji a ja lubie testowac Pierwsze uzycie i sie zakochalam - co sie nie zdaza czesto. Wchlania sie bardzo szybko. Skora jest przyjemnie naprezona, nawilzona, zadnego swiecenia, tlustego filmu ani sciagniecia czy suchych skorek. Nie pozostawia zadnych niespodzianek - nawet zauwazylam ze jakos lepiej z moja cera ostatnio sie dzieje. Skora ma ladny koloryt, jest odprezona i odpoczeta, wyglada bardzo promiennie. Stosuje na dzien bo pieknie matowa skore pozostawia od razu i wspolpracuje z kazdym kolorowym kosmetykiem. Czasami tez wieczorem pod krem na noc. Cena smieszna w porownaniu do jakosci. Opakowanie dosc praktyczne - chociaz czasem pompka wycisnie za malo kremu, krem bardzo wydajny i jest go sporo, nie mam zastrzezen do estetyki - estetyka opakowania akurat nie jest najwazniejsza. Jedyny minusik za ktory odjelam pol gwiazdki - jak sie dostanie do oka to moze szczypac chwilke ale jestem w stanie to przezyc dla efektu jaki daje krem. Polecam goraco. Swietny produkt w przystepnej cenie - o wiele lepszy od markowych, drogich kremow Diora i Lancome ktore uzywalam dotychczas.Używam tego produktu od: od konca maja 2012Ilość zużytych opakowań: koncze drugie i mam 2 kupione na zapas

Chcesz pochwalić norka27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie w tłumie;-)
  • I ja dorzucę swoje 3 grosze o tym produkcie. Kupionym, jak mnóstwo innych rzeczy, do przetestowania.
    Oczywiście cena śmieszna, opakowanie niezbyt atrakcyjne wizualnie, ale przecież nie obnoszę się z opakowaniem na widoku publicznym tylko trzymam w moim "tajnym urodowym schowku";-)
    Dwa oddzielne pojemniczki są super, bo produkty nie przenikają przez siebie tracąc swoje właściwości. Pompki działają bez zarzutu, trzeba tylko machnąć nimi w tym samym czasie;-)
    Produkt stosowałam na noc pod krem dla wzmocnienia efektu. Dość dobrze nawilża, jednak żadnych efektów liftingujących nie zauważyłam. Wchłania się dobrze, skóra od razu "pije" wszystkie odżywcze składniki.
    Nie wiem czy jest wydajny bo lubię nakładać tonami;-), a moja sucha cera i tak przyjmie wszystko.
    Zaznaczam że nie wiem czy kupie ponownie bo lubię testować nowości i nadal szukam czegoś lepszego Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Plusy:
    - preparat jest łatwy do wymieszania (mieszam na skórze)
    - ma dobrą konsystencję
    - delikatnie pachnie
    - nawilża i wygładza skórę już po pierwszym użyciu
    - ujędrnia
    - dość wydajny
    - nadaje się pod podkład
    - szybko się wchłania i nie roluje

Minusy:
    - nie zauważyłam, żeby liftingował
    - zamknięty był tak, że zdemolowałam opakowanie, zanim zaczęłam go używać, na szczęście pompki całe

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przerost formy nad treścią...
  • Mam mocno mieszane odczucia...
    Nie ukrywam, kupiłam ten produkt pod wpływem poniższych (bardzo pozytywnych) recenzji. Szukałam jakiegoś serum na dzień, pod podkład, ewentualnie pod krem na dzień. Padło na Efektimę. A co się go naszukałam po drogeriach......to moje )

Do rzeczy. Najpierw plusy:
    + faktycznie daje uczucie jakiegoś tam liftingu (mieszałam porcję żelu i kremu w palcach i aplikowałam na twarz). Buzia jest jakby gładsza...pewnie silikony to "robią"
    + przyjemny zapach i konsystencja
    + momentalnie wchłania się do matu, czyli fajne pod makijaż, jak i pod krem
    + nie zapchał mnie

Minusy:
    - serum jest za słabe / zbyt lekkie (jak dla mnie) i musiałam kłaść na nie krem na dzień i dopiero wtedy makijaż
    - opakowanie - masakrycznie brzydkie i tandetne, brrrrr.... Na całe szczęście nie popsuły mi się pompki, tak jak poprzedniczkom, i szczęśliwie wykończyłam serum do ostatniej kropli
    - nie zaobserwowałam żadnej poprawy owalu twarzy, żadnego spłycenia zmarszczek (póki co mam tylko mimiczne), żadnego ujędrnienia i zasadniczo niczego, co obiecuje producent (oprócz tego uczucia liftingu...)
    - cena 24,00 - za wysoka jak na 30 ml produktu wątpliwej dla mnie jakości działania...
    - te 30 ml niestety szybko się skończyło...

Podsumowując. Może i fajny gadżet, ale czy wart tych 24,00 zł....chyba nie. Nie zaszkodził, ale też nie zrobił z moją cerą nic pozytywnego. Starczył na jakieś 1,5 miesiąca chyba. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Agamtb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w kiepskim opakowaniu
  • Miałam problem z brakiem jędrności skóry. Ten kosmetyk pomógł mi niesamowicie. Pięknie wygładza i ujędrnia skórę, podkreśla owal twarzy.

Plusy
    + duża skuteczność
    + niska cena jak na tak dobry kosmetyk
    + szybko widać efekty
    + bardzo dobry skład
    + polski produkt

Minusy
    - koszmarnie tandetne i psujące się opakowanie
    - brak instrukcji użycia - a przydałaby się, bo nie wiadomo czy zawartość obu tubek stosować razem czy osobno

Używam tego produktu od: jakichś dwóch - trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: aktualnie zużywam już trzecie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kot genetyczny za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry. Ale opakowanie to porażka
  • moja skóra po tym kremie zrobiła się gładka i poprawił mi się kolor skóry
    niestety opakowanie wadliwe po zużyciu większej połowy pompka od kremu się popsuła.
    Wadą jest też to, że nigdzie nie ma jak stosować krem czy razem mieszać oba składniki czy nakładać po kolei ( ja nakładałam najpierw krem a potem żel). Moim zdaniem gdyby miał być mieszany to miałby jedną pompkę .
    Dość szybko się zużywa.
    na pewno wrócę do tego produktu pod warunkiem zmiany opakowani i dodania dokładnej instrukcji

Ilość zużytych opakowań: 1 a dokładnie 3/4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić a.kuku za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 234 raz(y)
  • jedno małe ale brzydkie >ale<
  • Jeżeli chodzi o ten kosmetyk, na moją skórę działa wspaniale, ponieważ zawarty w nim kolagen morski jest cudowny, byle nie za często, a ja mam za mało lat. Jednakże jedno opakowanie zużyłam jako kurację, ale ja lubię terapię szokową i żeby działanie kosmetyku było od razu widać, taka fanaberia
    Idealne zastosowanie podwójnego preparatu Efektimy dla mnie było w charakterze serum pod krem z filtrem.
    Poprawa wyglądu twarzy, czyli efekt wypoczętej buzi widoczny u mnie już po 2-3 dniach stosowania.
    Serum ma 2 pojemniczki, z których wyciskałam trochę przezroczystego żelu i trochę kremowego po
    czym mieszałam i nakładałam na buzię.

A teraz przejdę do tego brzydkiego >ale< otóż opakowanie jest wadliwe, pompki się psują, w żelu chyba w ogóle brakowało rurki dozownika, w kremie wszystko działało dobrze. Proszę zmienić i udoskonalić opakowanie, bo preparat musiałam wydłubywać z wnętrza, co nie jest śmieszne. Kiedy będę stara, chcę wrócić do tego serum, ale pod warunkiem, że opakowanie będzie z dozownikiem, który działa!!!!! Kosmetyk znakomity, ale za opakowanie utrudniające aplikację- duży minus:/

Używam tego produktu od: 3 mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij