Bingo, Maska do włosów ze spiruliną i keratyną

Powiększ Bingo, Maska do włosów ze spiruliną i keratyną

Zgłoszony przez LadyMadalena

Maska przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkich i łamliwych.
Keratyna wypełnia ubytki w strukturze włosów wskutek czego polecana jest do pielęgnacji włosów słabych, zniszczonych, przesuszonych i łamliwych, po trwałej ondulacji, farbowaniu i rozjaśnianiu.
Spirulina regeneruje włókna włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek, dodaje im objętości i sprężystości, hamuje wypadanie włosów.
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, dokładnie rozprowadzić, wmasować w skórę głowy. Pozostawić na ok. 5 min., a następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski 2 - 3 razy w tygodniu.

Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture), Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Aqua, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben.

• Dobra maska w przystępnej cenie.
  • Maska jest średnio gęsta o typowym zapachu masek do włosów tej firmy. Sama działa średnio na moich włosach. Są troszkę bardziej miękkie, łatwo się rozczesują, lecz gdy dołączę do porcji swoje składniki, typu pantenol czy parę kropel oleju, działa rewelacyjnie. Włosy są bardzo, bardzo miękkie i mają ogromny blask. W myciu również się sprawdza. Dobrze usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy. Nie zauważyłam by obciążała. Skóra również się szybciej nie przetłuszcza.
    Doszłam do wniosku, że wszystkie maski, które stosowałam z tej firmy działają na moje włosy podobnie; na szczęście pozytywnie.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiąće

Chcesz pochwalić ewcia1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i w przystępnej cenie
  • Maski używam tylko do emulgowania oleju przed myciem szamponem.
    Nałożona na 20 min. pod czepek sprawia że po myciu włosów i zastosowaniu odżywki włosy są puszyste, miękkie, wygładzone i sprawiają wrażenie gęściejszych.
    Jest niesamowicie wydajna, nie spływa z włosów.
    Zapach nie jest przyjemny, ale nie jest odpychający, trochę za chemiczny.

Bardzo dobry produkt za niską cenę.
    Na pewno do niej wrócę, ale pewnie jeszcze wypróbuje jej równie polecane siostry z oferty BingoSpa.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Ponieważ maska Bingo masło shea i 5 alg mi bardzo podeszła, postanowiłam spróbować innej. I okazała się nawet lepsza niż tamta!

+ nawilża
    + odżywia
    + wygładza
    + włosy się łatwo rozczesują
    + nie obciąża
    + włosy się nie przetłuszczają
    + zapach
    + włosy są błyszczące, sprężyste, nie spuszone
    + wydajność/cena
    + dostępność (Tesco, Auchan, osiedlowe drogerie)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na czwórkę
  • + lekka, nie obciąża
    + nie powoduje przetłuszczania
    + włosy sa miękkie, sprężyste i błyszczące
    + cena 10zł

- jakoś szczególnie nie odzywia. Wspomagam ją dodatkowo keratyną.
    - mało wydajna
    - ciężko dostępna.

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Bardzo dobra i ekonomiczna
  • Postanowiłam wypróbować tę maseczkę, ponieważ zauroczył mnie jej skład. Nie spotykam często kosmetyków o tak dużej zawartości alg: Fucus Vesiculosus, Enteromorpha Compressa, Porphyra Umbilicalis, Undaria Pinnatifida, Lithothamniom Calcareum

Maseczkę Bingo Spa spirulia& keratin nakładam systematycznie co drugie mycie, około dwa razy w tygodniu. Jeżeli chodzi o moje włosy, są długie, proste, dosyć gęste, rozjaśniane, z bardzo wymagającymi/ skłonnymi do wysuszania się końcówkami.

No i muszę przyznać, że włosy dobrze tę maskę przyjmują, stają się elastyczne, lśniące, łatwo je rozczesać.

Ile trwa u mnie czas działania tej maseczki- około 5 minut. Najczęściej tak właśnie robię, pozostawiam tę maskę na włosach na 5 lub więcej minut i dokładnie zmywam.

Objętość jest bardzo duża, 500 ml, co przy tak niskiej cenie (12,99) i wysokiej jakości jest kolejnym dużym plusem.

To pierwszy mój produkt tej firmy, ale na pewno nie ostatni. Szczerze mówiąc, kiedy zobaczyłam ofertę tej firmy w sklepie, naprawdę nie wiedziałam którą maseczkę wybrać, ale okazało się, że wybrałam świetnie.

Włosy uzyskały stosowne nawilżenie, są dociążone, wyglądają zdrowo. Muszę jednak zaznaczyć, że na końcówki włosów nakładam po każdym myciu olejek, np. macadamia lub arganowy, co również wpływa na poprawę kondycji i ochronę przed rozdwajaniem włosów. Wszystko razem działa, myślę, że rola tej maseczki jest ważna, ponieważ po użyciu zwykłej odżywki moje włosy nie były tak silne jak po tej masce. Różnica jest spora.

Używam tego produktu od: około 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak.

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość od pierwszego wejrzenia i... z rozsądku
  • Spirulina i keratyna to coś, co przemawia do moich włosów. Stąd miłośc od pierwszego wejrzenia, wszak wzmocnienie i regeneracja niemal gwarantowane.
    Ale...
    To wszystko w odpowiednim towarzystwie, a towarzystwo, które jest Bingową podstawą obecną w każdym z produktów nieco zbyt lekką dla włosów kręconych się okazuje. Fakt, łatwo włosy rozczesać, są nieobciążone i sypkie, jednak ze skrętem krucho Zdecydowanie za mało emolientów, które skutecznie dociążyłyby i zabezpieczyły włosy z natury suche i wysokoporowate.
    Dlatego to Bingo sprawi się jedynie dzięki dodatkom takim jak inna, cięższa odżywka lub niewnikający olej, choćby lniany.
    Dodatek czyni różnicę. I sprawia, że z miłości od pierwszego wejrzenia robi się ta z rozsądku.
    Warto.
    Dla samej wydajności i ceny też warto.

Dlaczego więc ucięłam półtorej gwiazdki? Ponieważ to produkt, który wymaga wzbogacenia celem zastosowania.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Eloe77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska w super cenie
  • Wypróbowałam maskę po przeczytatniu wielu dobrych opinii i się nie zawiodłam Mam nadzieje, że uda mi się zakupić jeszcze kilka innych bo póki co zdobyłam dwie
    A więc maska:
    +jest tania
    +ma sporą pojemność
    +działa(jednak ja często ją "tuninguje" - świetnie się do tego nadaje)
    +ma przyjemny skład
    + nie obciąża włosów
    +przy regularnym stosowaniu odżywia włosy

-mogłaby być bardziej wydajna jednak za tą cenę można jej to wybaczyć
    - nie lubię zapachu tych maseczek jest dla mnie taki "chemiczny"
    - czasami jest problem z dostępnością. Ja kupuje w tesco.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mydestinationnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska, choć wymaga dodatku emolientów
  • Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturlanych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choc trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażań, wiśnia), przez brąz po poraz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana masakrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Obecnie często przez rok lub trochę ponad muszę stosować dobór kosmetyków dla ortodoksyjnej CG – mimo, że mam proste, moje włosy mają przez ten okres zerową tolerancję na polimery typu sylikony, pq, czy guma guar. Jedynym polimerem które włosy wtedy znoszą jest PVP stosowany w środkach stylizacyjnych typu żel do włosów.

Moje włosy są przyzwyczajone do pielęgnacji bez sylikonów. Maskę kupiłam w drogerii Jasmin w podziemiach dw. Centralnego w Wawie.

Maska ma gęstą, kremową konsystencję, nie spływa z włosów. Dzięki opakowaniu można ją wykorzystać do końca, da się wyjąć z niego wszystko.

Nawilża moje włosy. Regeneruje je i odżywia. Z rozczesaniem nie mam po niej problemów. Wymaga jednak dodatku typowo emolientowej odżywki - polecam Hegron z różowym korkiem, maskę Glorię lub emulsję też Glorii, bo wtedy jej działanie nawilżające jest zdecydowanie silniejsze.

Kreatyna jest wysoko w składzie, a poprzedzają ją nawilżacze, w tym alkohol tłuszczowy. Zawiera glicerynę, ekstrakty. Nie ma polimerów, ani sylikonów dzięki czemu nie mam po niej podrażnionej skóry głowy. Nie zwiększa przetłuszczania.

Włosy po niej nie wiszą smętnie, nie są posklejane. Są gładkie, puszyste. Efekt "szopy" usunięty.

Cena - płaciłam 11 zł z groszami za 500 ml - to tanio jak na taką pojemność. Wydajność - ok - 1,5 miesiąca i po niej.

Polecam ją do kuracji proteinowej - z emolientami potrafi zdziałać wiele.

Używam tego produktu od: 1,5 mies

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Bardzo żałuję, że nie mogę ocenić tej odżywki na więcej niż jedną gwiazdkę. Długo szukałam w trójmiejskich sklepach specyfików tej firmy i znalazłam je w końcu w małym sklepiku w centrum handlowym na sopockim Monciaku za cenę 12 zł gdzie z radości kupiłam aż cztery różne wersje masek. Niestety, mimo, iż moje włosy są odzwyczajone od silikonów, w miarę dobrej kondycji nie zauważyłam po jej zastosowaniu żadnych pozytywnych zmian. Po przepisowych 5 minutach włosy nie były ani gładsze, ani bardziej błyszczące ani nawet lepiej się rozczesywały. Po zastosowaniu pod folię i czapkę było tylko nieco lepiej. Mam włosy prawie do talii więc maska wystarczyła u mnie tylko na miesiąc. O wiele lepiej służy mi wersja "Masło shea i pięć alg".

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy go uwielbiają!
  • Pierwsze wrażenie - konsystencja i zapach
    Maska ma konsystencję bardzo podobną do większości masek bingo, nie jest ani przesadnie zbita ani też lejąca. Ten jednak rodzaj okazał się bardzo łaskawy dla mojego nosa - jej zapach nie jest tak chemiczny jak większości masek firmy bingo. Mogę powiedzieć, że go polubiłam.

Skład - no hmm... dla mnie żadna maska BINGO nie jest składowym fenomenem, jednak ta wygląda niezgorzej - plus, że nie ma silikonów, więc nie oblepia niepotrzebnie włosów i przez to jest lekka. Znajdziemy tutaj jednak Stearamidopropyl Dimethylamine - czytałam kiedyś, że jest to składnik, który może swobodnie występować w roli silikonu będący pochodzenia roślinnego i zmywalny nawet wodą Generalnie, na początku składu znajdują się emolienty i substancje redukujące puszki - dlatego wiele z was się z nią powinno polubić Potem dobrocie - hydrolizowana keratyna (a więc są i proteinki), gliceryna, woda, ekstrakty algowe (5). Jak przystało na koniec ubstancje pomocnicze, a więc konserwanty i zapachy.

Najlepsza część - działanie
    Moje włosy kochają tą maskę i zachowują się przy niej tak jak powinny po takim składzie - likwiduje puszenie się włosów nawet w najgorsze włosowe dni i pogodę, wygładza, nawilża i odżywia bardzo wyraźnie. Co więcej nabłyszcza - zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ moje włosy kochają spirulinę i algi w masce z jogurtem naturalnym jednym słowem włosy są po niej gładkie, miękkie, a przy tym sypkie i całe zadowolone. Maska jest bardzo lekka, nie obciąża więc nie jestem pewna czy sprawdzi się na bardzo suchych kosmykach - po 3 dni nakładania z rzędu włosy się troszeczkę buntowały, dlatego nie warto stosować jej codziennie, ale raz na 3 mycia powinno w zupełności wystarczyć. Niestety wspaniały efekt utrzymuje się nie dłużej niż do drugiego mycia.

Podsumowanie
     tania
     wydajna
     ma fajny, krótki skład
     przyjemna jedwabista konsystencja - nie spływa z włosów
     zapach
     wygładza
     nawilża
     odżywia
     nabłyszcza
    - efekt utrzymuje się dość krótko
    - duże opakowanie
    - słabo dostępna

Używam tego produktu od: 3 mscy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić caravely za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Bardzo fajna maska

+odbija włosy od nasady
    +nie tracą na świeżości
    +poprawia skręt
    +miękkie włosy
    +zapach (całkiem przyjemny )

-średnia wydajność

Zagości na stałe u mnie

Chcesz pochwalić XminorXlosX za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie...
  • Plus:
    +Nie obciaza wlosow
    +Fajna do mycia wlosow zamiast szamponu!
    +plynna keratyna na wysokim miejscu w skladzie maski
    +smiesznie niska cena

Minusy:
    -Maska ciezko dostepna w sklepach stacjonarnych.Dostalam ja w Iwoniczy Zdroju w sklepie spozywczo-przemyslowym.W Krakowie nigdzie jej nie moglam dostac
    -Slabiutka,slabiutka-nawilza dosyc skapo
    -o regeneracji nie ma mowy
    -po zmyciu "puszek "na glowie wszechobecny
    -Okropny zapach

Z jedenj strony fajna z drugiej czuje niedosyt,i to ma byc maska??!!...Mysle,ze dla osob ktorym szybko przetluszczaja sie wlosy przypasujeTlenione blondynki 3majcie sie od niej z daleka:P No chyba,ze lubicie co ktores mycie umyc maska wlosy,do takiego celu nawet sie przyda

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić apoconick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam tą maske w zasadzie w ciemno bo nigdy nie stosowałam produktów Bingo Spa. To był cięzki okres dla moich włosów bo były naprawdę zniszczone. Potzrebowały czegoś co je postawi na nogi natychmiast.
    Możecie sobie wyobraźić w jskim były stanie po rozjaśnianiu, prostowaniu i w zasadzie nie pielęgnowaniu ich przez bardzo dlugi czas - fatalnie !
    Maska ma moim zdaniem bardzo fajny zapach i na pewno fajnie pielegnuje wlsoy. Po jej uzyciu sa naprawde gladkie i przyjemnie w dotyku. Nie przeciaza wlosow. Polecam!!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić kasia__123 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Trzeba nauczyć się z nią obchodzić
  • Po pierwszym zerknięciu na skład tej maski myślałam że będzie super nawilżaczem i odżywi włosy, z nadzieją czekałam na moment przetestowania jej i...po zastosowaniu zaliczyłam bad hair day ;/ przy spłukiwaniu włosy wydawały się miękkie,jednak gdy wyschły zobaczyłam napuszone,przesuszone strąki..tak samo moje włosy reagują na maski z żółtkiem czy laminowanie,łatwo je przeproteinować.
    Po tym felernym użyciu odłożyłam ją na półkę na długi czas,a moje włosy wróciły do normy. Jako że nie wyrzucam nie zużytych kosmetyków postanowiłam jej dać kolejną szansę i sprawdziła się !

Jak ją teraz stosuję? Jako maseczkę po myciu jednak z dodatkiem olejków co minimalizuje ryzyko przesuszenia, od czasu do czasu jako pierwsze O w metodzie OMO, jako odżywkę na mniej niż minutę jednak ulepszoną kilkoma kroplami lekkiego oleju, ale na moją sympatię zasłużyła sobie jako maska stosowana przed myciem : Spryskuję włosy wodą z olejkiem bądź mieszanką olejków i na tak wilgotne (nie ociekające wodą) włosy nakładam sporą ilość maski, zawijam w folię i ręcznik na około godzinę. Następnie myję włosy szamponem i nakładam lekką odżywkę do spłukiwania np. Mrs.Potters.
    Takie zastosowanie maski nie obciąża mi włosów,łatwo się rozczesują, są miękkie,nawilżone i mają większą objętość. Polecam, jednak należy pamiętać o dodaniu olejów,bo przeproteinujemy włosy

Używam tego produktu od: dłuuugo
    Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

Chcesz pochwalić Blind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala na kolana
  • Szukałam niedrogiej maski, która ożywi, nawilży a nie obciąży moich włosów. Pani w drogerii poleciła mi tą.
    Musze powiedzieć że wydajność tej maski powala na kolana. Jak za cene 8,90 przy używaniu raz w tygodniu zużyłam jej zaledwie 1/3. Nie nakładam jej dużo gdyż moje włosy są bardzo podatne na obciażenia. Czasem nakładam na kilka minut po myciu, ale nie na skórę głowy, a czasem więcej na pół godziny przed myciem.
    Nie zauważyłam wielkich efektów po jej zastosowaniu. Fakt, że włosy są takie śliskie, i łatwiej się rozczesują. Natomiast włosy po niej nie rosną jakoś szybciej, nie zauważyłam również zmniejszonego wypadania. Maska więc sie nazywa a działa jak odżywka.
    Myślę, że spróbuje innych masek z bingo spa, ale do tej nie wrócę.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt ledwie zauważalny
  • Nie farbuję włosów, nie rozjaśniałam nigdy, nie stosowałam trwałej ondulacji, nie używam prostownicy, więc chyba nie jestem wymagającym użytkownikiem. Włosy po tej masce mimo to są nadal suche i sztywne. Bardzo słabo nawilża, jedyny plus to niska cena -12zł w sklepie internetowym i fakt, że nie obciąża.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Ania8605 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • Kupiłam ją pierwszy i ostatni raz , po Waszych wypowiedziach sądziłam że to naprawdę dobra maska jednak ise zawiodłam.

Plusy:
    * niska cena
    * duża pojemność 500ml

Minusy:
    * nie ułatwia rozczesywania
    * zapach kojarzący sie z kremem do rąk
    * jak narazie nie widzę aby moje włosy stały się mocniejsze i nie wypadały

Używam tego produktu od: 2 tydodni
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania, zużyłam 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić M4dz14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • PLUSY:
    +cena,
    + konsystencja,
    + nie obciąża włosów,
    + minimalnie nabłyszcza,

+/_ zapach ( taki bezpłciowy, ale nie śmierdzi dlatego daję "plus na minus"

MINUSY:
    - włosy nadal wypadają,
    - włosy nadal się rozdwajają,
    - włosy nadal mają suche końcówki,
    - dostępność,
    - za duże, nieporęczne opakowanie,

Teraz nakładam na wlosy większe jej ilości żeby jak najszybciej ją zużyć, gdyż naprawdę nie lubię wyrzucac kosmetyków ( chyba że mi szkodzą ).

Krótko mówiąc, jestem zawiedziona i jest naprawdę mase o wiele lepszych masek, balsamów, odżywek ...
    Przez ten produkt do firmy BingoSpa na pewno nie wrócę.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie / nadal w użyciu

Chcesz pochwalić Wiola_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • To moja pierwsza recenzja na KWC. Chciałam ''zadebiutować' w recenzji naprawdę fajnej rzeczy. Ale opiszmy konkrety: mam włosy gęste, suche ze skłonnością do puszenia. Jako początkująca włosomaniaczka natrafiłam na produkty Bingo Spa. Na pierwszy ogień poszła maska z keratyną i spiruliną. Konstystencja nie jest rzadka, łatwo wydobyć ją z opakowania. Zapach obojętny (jak dla mnie). Maskę trzymam zawsze ok. 30 minut. Nie wzbogacam jej półproduktami (przynajmniej na razie )

Plusy:
    *odczuwalne zmiękczenie włosów
    *ujarzmienie niesfornej czupryny
    *lekkie wyprostowanie włosków
    *cena (ok. 6-7zł w Leclerc)
    *opakowanie (ekonomiczne, myślę, że nie będzie problemu z wydobyciem maski przy skończeniu?)
    * za każdym razem odczuwalny efekt na włosach ( co chwilę ich dotykam i przeglądam się w lustrze:P ) wiem, zalatuje to już pod chorobę..

Minusy:
    *z radością stwierdzam, że nie zauważyłam. (4,5 gwiazdki, ponieważ ciągle łudzę się, że znajdę kosmetyk, który spowoduje u mnie piękną taflę prostych włosów)

Ogólnie maskę polecam. Na moich upartych włosach się sprawdziła. Wypróbuję także inne maski z Bingo, choć do tej z pewnością będę wracać. Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić izus1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska =)
  • Polecam tę maskę. Jest tania, a opakowanie jest duże.
    Jedynym jej minusem jest to, że strasznie puszy mi włosy, prawdopodobnie przez tą keratynę, więc wybaczam. Maska swietnie działą na skórę głowy. Powstrzymuje wypadanie włosów, skóra jest po niej świeża i nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Chcesz pochwalić Faxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Maske kupiłam z polecenia koleżanki, mam zniszone włosy farbowaniem, bardzo mi wypadały i starsznie się przetłuszczały, nie miały blasku.

Plusy :
    - duże opakowanie w przystępnej cenie 500 ml - 12,5
    - ładny zapach
    - włosy są miekkie
    - łatwo się rozczesują
    - włosów jest więcej,
    - ogranicza wypadanie - przynajmniej w moim przypadku, widzę różnice
    - działa dośc szybko ( nie zawsze mam czas zeby ja trzymać 10 minut , po 3-5 juz widać efekty)
    - wydajna

Minusy
    - mało poręczne opakowanie, gdyby była pompka byłop by łatwiej ja nakładać

Ogólnie jest to moja pierwsza masak do włosów i uważam, że jest rewelacyjna i godna polecenia. Co do dostepności bingo spa ma swoja stronę z której mozna zamówić .

Chcesz pochwalić angelofdestroy za czytelną i pomocną recenzję?
  • w 100% warta polecenia
  • Maskę tę kupiłam skuszona recenzjami na Wizażu i nie zawiodłam się. Mimo niskiej ceny jest to bardzo dobry produkt. Moje włosy w ostatnim czasie bardzo szybko się przetłuszczają, przez co trochę obawiałam się efektów po użyciu jakichkolwiek masek dodatkowo obciążających włosy. Jednak ta maska nie daje efektu zlepionych, przetłuszczonych włosów. Wręcz przeciwnie - włosy po wysuszeniu są świeże i puszyste, nie zauważyłam żeby przetłuszczały się szybciej. Maska sprawia, że bardzo łatwo się rozczesują, dzięki czemu wyeliminowałam problem wydzierania włosów po myciu. Dodatkowo są błyszczące i miłe w dotyku, ładnie się układają, przyjemnie pachną.
    sądzę, że 5 gwiazdek jest zarezerwowane dla super wstrząsająco-spektakularnych efektów, dlatego ta maska dostaje ode mnie "tylko" 4,5

plusy:
    - cena
    - zapach
    - konsystencja - łatwa aplikacja
    - łatwe rozczesywanie
    - nie obciąża włosów
    - efekt miękkich, błyszczących włosów

minusów na razie nie zauważyłam

Chcesz pochwalić monetka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejna świetna Bingo
  • Maska działa troszkę gorzej niż "shea i 5 alg"

-Nawilża i odżywia(ale nie tak jak wyżej wymieniona "siostra" )
    -Nakładana na skalp łagodzi podrażnienia, nie przyspiesza przetłuszczania
    -świetny skład do wzbogacania olejami, półproduktami
    -Jest bardzo tania, jest jej dużo i przy tym jest wydajna
    -nie obciąża

Trochę trudno ją dostać(jak wszystkie Bingo), ale znalazłam dobrze zaopatrzony w produkty tej marki sklepik(trochę nie po drodze, ale warto).
    Polecam.
    Używam tego produktu od: używałam 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gimli666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie lubię
  • kolejna bardzo fajna maseczka tej firmy:
    - duże opakowanie za niską cenę
    - bardzo dobrze działa na włosy, sa błyszczące, wyglądają na zdrowsze, mniej wypadają i mniej się rozdwajają końcowki
    - jedynym minusem jest zapach, który nie zostaje na szczęście na włosach
    - używam kilka razy w tygodniu, czasem też w saunie i szczególnie po takiej kuracji widzę efekty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić agnszp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo jestem zadowolona
  • Kupiłam tą maskę na próbę po wersjo z algami i shea i tu też same plusy, może nawet widzę lepsze efekty?Przestają mi się tak łamać końce?

Wydajna, nie spływa, wspaniale działa, włosy są sypkie, odżywione, mięsiste, lśniące ale w taki "zwykły",naturalny sposób, nie jest to efekt oblepienia silikonami i że się błyszczą. Stosuję tak jak poprzednią wersję- co drugie mycie na końce włosów i raz na jakiś tydzień czy dwa na całe włosy. Nie obciąża! Nawilża, odżywia, nie łamią się- a przy czesaniu po myciu zawsze bardzo mi się łamały.
    Zapach jest identyczny jak tej z algami i shea- miałam nadzieję na jakiś inny :P Ale na włosach nie jest mocny, jak już pisałam w poprzedniej
    Cena śmieszna a pojemność duuuża.

ALE ZNOWU ODEJMUJĘ GWIAZDKĘ za to, że jest tak tragicznie trudno dostępna- ja trafiłam tylko na All. a tam wysyłka podwaja koszt samej maski więc to się trochę mija z celem ale cuż

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?