L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Świetny
  • Uzywam tej odzywki od około 2 lat, codziennie wieczorem aplikuje ją na rzęsy. Efekty są naprawdę wspaniałe, moje osłabione i cienkie rzęsy znów są gęste i bardzo długie. Nawet bez żadnego tuszu wyglądają bardzo ładnie. W zasadzie jakiego bym nie uzyła tuszu, rzęsy prezentują się extra.
    Po tym kremie rzęsy są miękkie, nie wypadają i są mocno odżywione.
    Odżywkę trzeba stosowac regularnie, efekty widoczne są po kilku miesiącach, więc jest to kuracja dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani- jakość adekwatna do ceny.
  • Produkt zakupiłam z ciekawości w Biedronce.
    Nie powalił mnie na kolana, ale cena też nie jest wygórowana.
    Zauważyłam że moje rzęsy zgęstniały, co do wydłużenia trudno powiedzieć - widocznego i znaczącego wydłużenia nie zauważyłam.
    Na pewno są mocno odżywione i bez tuszu wyglądają bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cola201 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przez pierwszy miesiac rewelacja !
  • Przez pierwszy miesiac stosowania na noc po nocnym demakijazu i pielegnacji na prawde byly efekty . Mam liche rzęsy ale odżywka jednak dała rade dodać im troszke grubosci i nie wypadaly tak bardzo . Z czasem przestalam stosowac i znowu do niej wrocilam bo nie wykorzystalam calego opakowania i zobaczymy czy teraz widac efekty .
    + cena
    +wydajnosc
    + efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camelianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Nie zauważyłam żadnego spektakularnego odżywienia ani odnowy rzęs. Ot, zwykłe nawilżenie nic więcej. Aplikowany na brwi spowodował miejscowo kilka krostek na skórze.

Nie jestem pewna również co do kremowej konsystencji, dla mnie to bardziej jak maść lub wazelina kosmetyczna.

Plus za to, że jest wydajny, ma precyzyjny aplikator i jest polecany dla osób noszących soczewki kontaktowe, choć ja bym nie próbowała gdyż jest ona bardzo tłusty i ciężki. Cena i dostępność też ok.
    U mnie się jednak nie sprawdził.

Używam tego produktu od: w trakcie, zostało na kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdaje egzamin
  • Bardzo dobrze działa na moje rzęsy widać, że stały się gęstsze i dłuższe oraz, że mniej wypadają. Jest też bardzo wydajny używam go od kilku mc a zaledwie odrobinę go zużyłam.

Używam tego produktu od: 3 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić estheriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał !
  • Ten krem rozczarował mnie i to bardzo.

Zalety:
    -wydajny- wystarczył mi na ponad 5 miesięcy
    -nie podrażnia oczu
    I z zalet to tyle

Wady:
    -niepraktyczna końcówka. Krem jest zbyt gęsty w stosunku do tej końcówki. Gdy próbowałam nałożyć go przy nasadzie rzęs, to zwyczajnie z nich spadał. Musiałam więc krem rozprowadzać palcem.
    -ma tłustawą konsystencję i kiepsko się wchłania. Nawet po godzinie miałam na szkłach od okularów tłuste plamy.
    -mimo, że używałam go systematycznie i dłużej niż zaleca producent, krem nie zrobił nic. Moje rzęsy nie są ani dłuższe ani gęstsze, anie ciemniejsze, ani mocniejsze. Po 5 miesiącach stosowania są takie jak były.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nie dla mnie
  • Przez jakiś czas używałam go codziennie na noc. Ma kiepski aplikator ( ciężko się nakłada, dużo lepsze są ze szczoteczką lub pędzelkiem ), ma bardzo gęstą konsystencję. Ale nie zrobił kompletnie nic, ani nie zachamował wypadania, ani rzęsy nie były ładniejsze. Na dodatek gdy rano się budziłam, miałam wzrok trochę jakby zamglony, a już dzisiaj oczy mi po nim spuchły! Niestety niska cena i wydajność ani trochę go nie ratują, produkt się dla mnie nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny i bezpieczny sposób na zregenerowanie rzęs
  • Po zdjęciu sztucznych rzęs przedłużanych przez półtora roku metodą 1:1 moim oczom ukazało się to, co musiało się ukazać...
    Kikutki mierzące jakieś 3 - 5 mm długości. Żałosny to widok, ale ucieszyłam się, że w ogóle jakieś rzęsy mi zostały. Zapłaciłam wysoką cenę za swoją chęć przedobrzenia w kwestii oprawy oczu. Przegięcie w żadną ze stron nie wychodzi na dobre. Rzęsy zdjęłam po weselu, w sierpniu. Zaczęłam je cierpliwie smarować tą odżywką mimo, że rekomendowano mi preparaty z bimatoprostem, na który mam uczulenie. Cierpliwie i pieczołowicie smarowałam co wieczór i rano rzęsy u nasady i po długości. Nie maluję się codziennie, więc ze spełnieniem tego warunku nie było u mnie problemu. Krem jest tłusty i gęsty, a więc żaden ze znanych mi tuszów nie przetrwałby zbyt długo położony na natłuszczone recenzowanym produktem rzęsy.
    Mija trzeci miesiąc, odkąd używam tego specyfiku i zauważyłam, że moje rzęsy odżyły, są długie, gęste jak dawniej i prawie zupełnie czarne.
    Wróciły do normy, a może nawet odrobinę swój stan sprzed aplikacji rzęs polepszyły.
    Kiedy używałam tego kremu kilka lat temu, zanim zdecydowałam się w sposób radykalny polepszyć jakość rzęs i zafundować sobie prawdziwe wachlarze, a moje rzęsy były po prostu normalne, co najwyżej lekko zmasakrowane tuszem, ale na pewno w mniejszym stopniu niż po przedłużaniu rzęs, efekty działania tego preparatu były dla mnie niedostrzegalne.
    Teraz, kiedy moje rzęsy potrzebowały ratunku, preparat zdał egzamin.
    Polecam osobom, których rzęsy wymagają regeneracji.
    Moje naturalne rzęsy do mnie wróciły, a ja potrafię je wreszcie docenić.

Używam tego produktu od: od sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić mememe za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto!
  • Nigdy na rzęsy nie narzekałam. Były długie i gęste, chociaż nie za ciemne. Jednak, jak to z kobietami bywa, zachciało mi się je zagęścić... Później przy zdejmowaniu sztucznych kosmetolog ściągnęła mi mnóstwo moich. Wtedy kupiłam ten krem, Używałam w miarę regularnie, już około miesiąca, ale po 2 tyg widać było różnicę. Rzęsy odrosły gęste i mocne, chociaż nie tak długie jak wcześniej. Resztki kremu wcierałam w brwi i też jestem mega zadowolona (: Zagęściły się i nieco ściemniały. Tubka jest malutka, ale tak wydajna, że mogłabym obdzielić jeszcze 3 koleżanki, a nie wiem kiedy byśmy go skończyły.
    Nie wiem czy zauważyłabym efekty stosując go wcześniej, ale moje rzęsy odratował. (: Więc uważam, że naprawdę warto spróbować - szkód nie narobi na pewno. I nie kosztuje fortuny!

PS nie wiem jak używały go dziewczyny, ale ja nakładam troszkę na palec i rozcieram przy samej linii rzęs - nie nakładam prosto z tubki na włoski. Wtedy nic nie dostaje się do oczu, nie ma problemu. Poza tym własnie taki sposób proponuje producent - wcierać przy korzeniach rzęs

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobra
  • zacznę od tego ze ową odżywkę stosowałam regularnie, dzień w dzień przez ponad miesaiąc na noc i jestem mile zaskoczona. Cudów oczywiście się nie spodziewałam, ale spełniła swoje zadanie. Rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają, do tego zrobiły się widocznie gęstsze i dłuższe. Zawsze miałam rzadkie , krótkie i jasne rzęsy. Ostatnio zrobiłam nawet hennę i rzęsy nawet bez tuszu prezentują się świetnie. A i z tuszem nawet wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej. Jestem zadowolona. Dokończę to opakowanie ale nie wiem czy kupię ponownie, bo czaję się na inną odzywkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij