L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• całkiem dobra
  • zacznę od tego ze ową odżywkę stosowałam regularnie, dzień w dzień przez ponad miesaiąc na noc i jestem mile zaskoczona. Cudów oczywiście się nie spodziewałam, ale spełniła swoje zadanie. Rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają, do tego zrobiły się widocznie gęstsze i dłuższe. Zawsze miałam rzadkie , krótkie i jasne rzęsy. Ostatnio zrobiłam nawet hennę i rzęsy nawet bez tuszu prezentują się świetnie. A i z tuszem nawet wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej. Jestem zadowolona. Dokończę to opakowanie ale nie wiem czy kupię ponownie, bo czaję się na inną odzywkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Produkt jest tak nijaki- jak nic do tej pory. Początkowo myślalam że przyciemnia rzęsy- wyglądały na zdrowsze ale w dzień ktory zapomniałam jej nalożyć rzęsy sypały się jakoś jakby więcej- sama już nie wiem co o niej myśleć ale nie polecam bo taki efekt można uzyskać stosując olejek rycynowy bo przecież to jest w jej skladzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do brwi
  • Swego czasu bardzo napalilam się na ten produkt. W moim miescie ciężko było o jego dostępność, zarówno w aptekach, jak i drogeriach. Udało mi się dorwać go w jakiejś małej apteczce. Czytałam wiele pozytywnych recenzji o tym kremie na wizażu i szczerze powiedziawszy, zrobiłam sobie zbyt duże nadzieje.

Może zacznę od kilku plusów:
    + Świetna odżywka do... brwi! Niżej wyjaśnię dlaczego absolutnie nie pasowała mi do pielęgnacji rzęs. Jeśli chodzi o brewki, to fajnie ujarzmia włoski, nieco je wzmacnia, są troszkę ciemniejsze. Aplikacja na brwi jest mega prosta, nie wymaga dużo czasu.
    + Z racji niefortunnego aplikatora i konsystencji produktu, często lądował on na skórze zamiast na włoskach - okolice oczu są fajnie nawilżone, skóra bardziej miękka i gładka.
    + Niska cena w stosunku do baardzo dużej wydajności - męczyłam go regularnie przez 1,5 roku, pod koniec rozcięłam już tubkę i smarowałam go w olbrzymich ilościach, bo miałam go już dość

Do sedna, czyli, co mnie najbardziej wkurzyło w tym produkcie:
    - Zwątpiłam, gdy zobaczyłam aplikator - jak to nakładać ? Miękka tubka zakończona wąskim dziubkiem, jak w kremach pod oczy :/ Miałam wcześniej kilka odżywek, ale zazwyczaj miały formę tuszu do rzęs lub eyelinera z pędzelkiem. Próbowałam wyciskać niewielką ilość na czysta szczoteczkę - bez sensu, bo krem ma postać gęstej wazeliny i oblepia całą szczoteczkę i robi gluta na rzęsach. Próbowałam docierać aplikatorem do nadady rzęs - oblepiłam całą powiekę. Poprestałam na aplikacji na palec i lekkim pociąganiu końcówek rzęs, więcej pomysłów już nie miałam.
    - Fatalna konsystencja, jak już mówiłam - gęsta, lepiąca wazelina - jedyne do czego świetnie się nadaje to te brwi, o których mówiłam.
    - Zerowe efekty w przypadku rzęs - naprawdę krem nie zrobił NIC. Rzęsy nie są ani wzmocnione, ani dłuższe, ani gęstsze, ani ciemniejsze, wypadają w takim samym stopniu. Żeby jeszcze działał, to wybaczyłabym tą kiepską aplikację, ale w takim wypadku pozostanę przy sprawdzonych formułach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak za taką cenę to OK
  • +mniej wypadają
    +już po kilku użyciach są bardziej elastyczne, miłe w dotyku
    +rzęsy są podkręcone! zawsze miałam proste "druty"
    +jakoś tak ładniej wyglądają po pomalowaniu tuszem, być może ciutkę się wydłużyły/zagęściły
    +bardzo wydajne

-aplikacja, ja to robię palcem, ale chyba lepiej by się sprawdzała szczoteczka

Niestety nie daje on efektu sztucznych rzęs ani nie zastąpi tuszu. Nie zauważyłam jakiejś znacznej poprawy w długości czy gęstości rzęs.

Za taką cenę myślę, że warto chociażby dla samego składu, bo na pewno daje lepszy efekt niż sam olejek rycynowy

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić fenolovtaleina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze
  • Naprawdę dobry produkt.

Plusy:
    + mega wydajny (jedno opakowanie wystarczyło mi na osiem miesięcy, a używałam codziennie),
    + nie podrażnia oczu,
    + łatwy w użyciu,
    + przyjemna konsystencja,
    + zmniejszył wypadanie rzęs o ok. 90%,
    + nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego wzrostu rzęs, ale co nie co urosło,
    + poprawa kondycji rzęs,
    + cena.

Minusy:
    - brak!

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dość, że tłusty to jeszcze rzęsy po stosowaniu zaczęły wypadać i stały się strasznie niesforne!
  • Po pierwszych paru tygodniach stosowania był efekt WOW!
    Niestety potem okazało się, że ten krem bardziej zaszkodził niz pomógł.
    Po odstawieniu go zauważyłam, że rzęsy zaczęły być strasznie rzadkie a co najgorsze strasznie niesforne! Pokręcone i powykrzywiane we wszystkie strony świata.
    Zauważyłam również, że rzęsy zaczęły rosnąć coraz wyżej. Zdażało się, że jeda rzęsa wyrosła mi około 3 mm wyżej niż reszta to wyglądało komicznie.
    Preparat strasznie ciężko się zmywa. Rzęsy stają się po nim miękkie i trudne do pomalowania.
    Jednym słowem totalna PORAŻKA!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie tłusty
  • Używałam go na początku systematycznie i kiedy rzęsy zrobiły mi się gęste i nie wypadały, były bardzo długie to zaczęłam go używać na noc, ale sporadycznie jak był pod ręką. Później przestał mi cokolwiek robić z rzęsami .Jest bardzo tłusty i nie bardzo chce się wchłaniać, rano budzę się i wydaje mi się jakbym miała ten krem/żel w oczach.

Efekty widać na początku, ale później rzęsy się przyzwyczajają i nie jest dla nich czymś pożytecznym.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciasteczkowa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Krem przypadł mi do gustu...ale tylko pierwszy tydzień, potem mnie uczulił/podrażnił;-/ prawidlowe podkresl.
    podobała mi sie konsystencja, forma nakładania była do przyjęcia. Rzęsy go polubiły i okolice oczu. Nawilżał zmęczoną i suchą skórę. Wg mojej opini rzęsy wydawały mi sie zdrowsze, ale może to tylko "przewidzenia".
    Efektu nie doczekałam, bo zaczął być bardzo nie uprzejmy;-) Strasznie piekły mnie oczy i leciały łzy.
    Szkoda, bo zapowiadało się na miła współpracę.
    nIE WIEM, CZY MÓJ KREM MIAŁ DEFEKT... CZY MOJA TAKA NATURA;-))))

Ilość zużytych opakowań: jedno nie zużyte

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo udany!
  • Trzeba zaznaczyć, że do tej odżywki trzeba mieć cierpliwość. Używam jej codziennie na noc nakładając bezpośrednio z opakowania tuż przy linii rzęs. Na początku nie było widać nic. Ale skoro miałam już ten produkt to używałam. To była najlepsza decyzja! Po pewnym czasie..tak w połowie opakowania zauważyłam polepszenie kondycji rzęs. Zauważając to używałam dalej i widziałam ogrooooooomną różnice. Nagle nawet najzwyklejszy tusz wyglądał naprawdę dobrze. Rzęsy są wydłużone i wyraźnie mocniejsze. Będę stosować ją dalej dla potrzymania efektu. Serdecznie polecam dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić mloda363 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletne dno
  • Krem nie robił z moimi rzęsami NIC !
    używałam do końca z nadzieją, że jednak zadziała a tu nie zauważyłam żadnej poprawy moich cienkich i krótkich rzęs

zalety:
    - nawet nie mogę mu znależć żadnej zalety, może tylko,że nie powoduje podrażnień...

wady:
    -brak wydłużenia
    -nie spodobała mi się aplikacja
    -brak przyciemienia rzęs
    -brak wszystkiego co powinien robić !

Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

Chcesz pochwalić Not Perfect za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij