L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Wybawca
  • Krem ten kupiłam, gdy po miesiącu noszenia pozbyłam się rzęs klejonych metodą 1:1. Moje rzęsy były o połowę krótsze i rzadsze niż naturalne. Zaczęłam aplikację. Na noc. Po około 2 tyg zauważyłam wielką zmianę; rzęs mi przybyło i się wydłużyły. To jest tak niewiarygodne a jednak. Już dawno nie byłam tak zaskoczona działaniem kosmetyku. Preparat łatwo się aplikuje, jest wydajny i tani. Wg mnie ma same plusy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam tego produktu od 3 miesięcy (z dwoma tygodniowymi przerwami) i mogę śmiało stwierdził, że uratował mi rzęsy. Stosuję go równocześnie z Aktywnym serum do rzęs i brwi tej samej firmy.

Jeśli chodzi o sam krem, to aplikacja jest w miarę okej, raczej nie pachnie. Minus jest taki, że rano mam bardziej zmęczone oczy, ale po dokładnym przemyciu, wszystko mija

A efekty? Świetne Po 3-miesięcznym stosowaniu tych dwóch odżywek moje rzęsy są ponad dwa razy dłuższe. Tak, DWA, nie przesadzam. Co nie oznacza, że sięgają mi czoła :P Po prostu bardzo "genialnie" używałam zalotki do rzęs przez pół roku codziennie, bez żadnej przerwy i efekt był taki, że moje rzęsy prawie nie istniały. L'biotica po prostu mnie uratowała I jest dowodem na to, że można wydać 15 zł, a nie 150, żeby odżywić rzęsy

Zdecydowanie polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathleeens za czytelną i pomocną recenzję?
  • 10/10
  • Wszystkie problemy jakie miałam z rzęsami przestały istnieć. Wypadały nagminnie, były krótkie, rzadkie. Po ok tyg nie zauważyłam ani jednej rzęsy! Na czym mi najbardziej zależało. Przez to, że nie wypadały rzęsy zrobiły się baardzo gęste. Po drugim tygodniu rzęsy widocznie są dłuższe. Do tego są ciemniejsze, stąd pięknie oko wygląda i bez tuszowania. Długie ciemne i gęste rzęsy które przede wszystkim nie wypadają
    +Można kupić na promocji w biedronce.
    +Widoczny efekt po niecałym tyg.
    +Rzęsy nie wypadają, gęstsze, dłuższe.
    +Łatwa aplikacja.

-oczy szybciej się męczą.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1/4 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić llll92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny krem
  • Kupiłam krem na przecenie w biedronce za 7,99zł i nie żałuję Na początku przez jakiś tydzień stosowałam regularnie, później natomiast zaniedbałam i całkowicie przestałam używać, ale mam nadzieję do tego wrócić i używać systematycznie przez nie mniej niż 3 miesiące.

+rano lepiej rozprowadza się tusz
    +ograniczenie wypadania
    +cena i wydajność
    +nie podrażnia
    +łatwa aplikacja

Natomiast o wydłużaniu rzęs nie jestem w stanie nic napisać ponieważ nie stosowałam systematycznie, chociaż po tygodniu stosowania narzeczony zauważył poprawę wyglądu rzęs

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goodblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie daje
  • Zachwyty na wizażu zachęciły mnie do kupna tego produktu i zawiodłam się. Krem nie pogrubił, nie wydłużył i nie przyciemnił moich rzęs. Wzmocnienia też nie zauważyłam. Używała go również moja mama i u niej także się nie sprawdził. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić ChicaGuapa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętnie
  • Nigdy nie narzekałam na swoje rzęsy aż do czasu kiedy zaczęły mi bardzo wypadać. Z tym ta odżywka poradziła sobie rewelacyjnie! Jednak producent obiecuje dużo więcej, a ja nie zauważyłam jakichkolwiek zmian... Oczywiście oprócz tej jednej - przestały wypadać.

Ilość zużytych opakowań: równo 1

Chcesz pochwalić Polla18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia rzęsy, wydłuża, nie wypadają
  • Krem do rzęs z L'biotiki stosowałam przez 4 miesiące. Systematycznie, codziennie wieczorem wcierałam małą ilość kremu w nasadę rzęs i resztę na długość.

Chciałam aby rzęsy wydłużyły, zagęściły się i przestały wypadać podczas demakijażu. Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania. Po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty - rzęsy znacznie wydłużyły się, a po dwóch miesiącach w miejscach, w których nigdy nie miałam rzęs zaczęły wyrastać nowe. Krem wzmocnił rzęsy, nie łamią się i zrobiły się bardziej czarne

PLUSY:
    - największym plusem tego produktu jest niesamowita wydajność - jedna tubka starczyła mi na 2 miesiące codziennego stosowania, myślałam że nigdy się nie skończy
    - krem jest tani, dałam za niego w aptece 13 zł
    - dostępność - w każdej aptece
    - działanie - wzmacnia rzęsy, wydłuża, zagęszcza
    - polska firma
    - ładne opakowanie, na nim skład i sposób stosowania, wszystko szczegółowo wytłumaczone
    - skład ok (na samym początku olej rycynowy, jest też olej jojoba, olej z owoców makademia, panthenol)
    - nie podrażnia i nie szczypie w oczy, po prostu nie szkodzi

Minusów nie odnotowałam.

Na razie robię sobie przerwę w stosowaniu tego kremu lecz na pewno wrócę do niego. Jest skuteczny, tani i dostępny wszędzie. Czego chcieć więcej? Polecam każdemu do spróbowania.

Używam tego produktu od: używałam od 12 marca do 2 lipca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karli23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Krem stosuje już od ponad 3 miesięcy, zczęłam go stosować gdy moje rzęsy zaczęły trochę wypadać i nie żałuję.

Produkt ma konsystencję gęstej, bardzo tłustej maści, przypomina mi trochę alantan Nie ma żadnego zapachu. Z tubki łatwo się go dozuje, nakładanie jest bezproblemowe.

Nałożony na oczy nie wywołuje pieczenia, podrażnienia, ani innych działań niepożądanych. Odżywia zarówno rzęsy jak i powieki.
    Krem stosowałam systematycznie codziennie nakładając go na noc, na oczyszczone rzęsy. Jeśli chodzi o działanie to kremik jest pomocny, wypadanie zmniejszyło się już po około miesiącu, rzęsy są dużo gęstsze i zdrowsze. Nie zauważyłam natomiast wydłużenia się rzęs.

Ogólnie jest to całkiem dobra odżywka przyjaznej firmy, i to za niewielką cenę.

Polecam wypróbować
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok!
  • Moje rzęsy zawsze były delikatne i cienkie. 2 lata temu skusiłam się na hennę i to jeszcze bardziej osłabiło moje rzęsy. Od kilku miesięcy używam tuszu MaxFactor wodoodporny i czasem zdarza się że muszę trzeć rzęski przy demakijażu co powoduje, że mi wypadają. Skusiłam się kupić ten krem ponieważ był na promocji i nie żałuję. Rzęsy nie wypadają i są ciemniejsze niż były przed potraktowania ich henną. Co prawda nie widzę aby były dłuższe ale na takim efekcie nie zależało mi najbardziej. Polecam!

Chcesz pochwalić AP1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nakładałam go codziennie wieczorem, u mnie sprawdził się wyśmienicie. Już po upływie około tygodnia zauważyłam różnicę, miałam więcej rzęs i były one wyraźniej dłuższe - zauważyłam to podczas ich malowania. Umalowane rzęsy sięgały aż do brwi i to bez pomocy zalotki. Po odstawieniu kosmetyku, może ich stan nieco się pogorszył, ale i tak były lepsze niż zwykle. Teraz stosuję go około 3, 4 razy w tygodniu. Moje rzęsy ciagle są wzmocnione. Polecam.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij