L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• przyjemniaczek
  • dostałam to cacuszko od mamy, która usłyszała o nim od koleżanek z pracy
    na początku byłam sceptycznie nastawiona...początek nie był najlepszy, gdyż zaczęły wypadać mi rzęsy i zwątpiłam bałam się że wszystkie mi wypadną....jednak zaryzykowałam i nadal go stosowałam i moja intuicja mnie nie zawiodła....

na plus:
    - baaaardzo wydajny (u mnie 7 miesięcy)
    -rzęsy wyraźnie urosły i przyciemniały(ale to przez olejek rycynowy w składzie)
    - jest dostępny w drogeriach
    - cena do jakości -powalająca

na minus:
    - po kilku zastosowaniach oczy były opuchnięte jakbym była zmęczona i nie wyspana lecz szybko ten stan mijał
    - nie zagęszcza
    - dalej muszę je malowac tuszem ale są bardzo widoczne

po tygodniu bez jego stosowania nic się złego nie dzieje
    zrobię dłuższą przerwę i w razie pogorszenia stanu moich rzęs na 100% zakupię ten kremik

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie niezbędny
  • Po przeczytaniu pozytywnych recenzji na wizażu stwierdziłam, że sama muszę przetestować ten krem. Kondycja moich rzęs była straszna, wypadały mi masowo osłabione codziennym makijażem. Na początku efekty nie były szczególnie zauważalne ale po dłuższym czasie regularnego stosowania ilość wypadających rzęs zdecydowanie się zmniejszyła.
    Nie zauważyłam szczególnego efektu wydłużenia, ale akurat na długość moich rzęs nie narzekam.
    Krem jest również bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na >6 miesięcy.
    Teraz nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez tego kremu .

Chcesz pochwalić Sunshainous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani ale godny polecenia
  • Bardzo lubię markę L'biotica, ich maski do włosów świetnie mi się sprawdzają. Dlatego też przy wyborze czegoś co poprawi kondycję moich rzęs zdecydowałam się na ten krem.
    Był to mój pierwszy specyfik jaki używałam na rzęsy (nie licząc olejku rycynowego).
    Nie zawiodłam się. Produkt posiada dużo plusów:
    + zdecydowanie poprawia kondycję rzęs
    + może nie robi "firanek" ale rzęsy są dłuższe, ciemniejsze i pogrubione
    + rzadziej wypadają
    + bardzo wydajny - tubka zawiera 10 ml, krem jest tłusty, więc wystarczy odrobina
    + tani i dobrze dostępny (apteki, Natura i czasem Biedronka)

Są też minusy:
    - nałożony w zbyt dużej ilości migruje do oczu i szczypie
    - myślę, że osobom, które maja krótkie i rzadkie rzęsy ten produkt się nie sprawdzi

Podsumowując uważam, że to dobry krem za niewielkie pieniądze. Polecam osobom, które nie mają większych problemów z rzęsami.

Używam tego produktu od: kilka mieśiecy temu

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uzywam tej odzywki od około 2 lat, codziennie wieczorem aplikuje ją na rzęsy. Efekty są naprawdę wspaniałe, moje osłabione i cienkie rzęsy znów są gęste i bardzo długie. Nawet bez żadnego tuszu wyglądają bardzo ładnie. W zasadzie jakiego bym nie uzyła tuszu, rzęsy prezentują się extra.
    Po tym kremie rzęsy są miękkie, nie wypadają i są mocno odżywione.
    Odżywkę trzeba stosowac regularnie, efekty widoczne są po kilku miesiącach, więc jest to kuracja dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani- jakość adekwatna do ceny.
  • Produkt zakupiłam z ciekawości w Biedronce.
    Nie powalił mnie na kolana, ale cena też nie jest wygórowana.
    Zauważyłam że moje rzęsy zgęstniały, co do wydłużenia trudno powiedzieć - widocznego i znaczącego wydłużenia nie zauważyłam.
    Na pewno są mocno odżywione i bez tuszu wyglądają bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cola201 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przez pierwszy miesiac rewelacja !
  • Przez pierwszy miesiac stosowania na noc po nocnym demakijazu i pielegnacji na prawde byly efekty . Mam liche rzęsy ale odżywka jednak dała rade dodać im troszke grubosci i nie wypadaly tak bardzo . Z czasem przestalam stosowac i znowu do niej wrocilam bo nie wykorzystalam calego opakowania i zobaczymy czy teraz widac efekty .
    + cena
    +wydajnosc
    + efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camelianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Nie zauważyłam żadnego spektakularnego odżywienia ani odnowy rzęs. Ot, zwykłe nawilżenie nic więcej. Aplikowany na brwi spowodował miejscowo kilka krostek na skórze.

Nie jestem pewna również co do kremowej konsystencji, dla mnie to bardziej jak maść lub wazelina kosmetyczna.

Plus za to, że jest wydajny, ma precyzyjny aplikator i jest polecany dla osób noszących soczewki kontaktowe, choć ja bym nie próbowała gdyż jest ona bardzo tłusty i ciężki. Cena i dostępność też ok.
    U mnie się jednak nie sprawdził.

Używam tego produktu od: w trakcie, zostało na kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdaje egzamin
  • Bardzo dobrze działa na moje rzęsy widać, że stały się gęstsze i dłuższe oraz, że mniej wypadają. Jest też bardzo wydajny używam go od kilku mc a zaledwie odrobinę go zużyłam.

Używam tego produktu od: 3 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić estheriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał !
  • Ten krem rozczarował mnie i to bardzo.

Zalety:
    -wydajny- wystarczył mi na ponad 5 miesięcy
    -nie podrażnia oczu
    I z zalet to tyle

Wady:
    -niepraktyczna końcówka. Krem jest zbyt gęsty w stosunku do tej końcówki. Gdy próbowałam nałożyć go przy nasadzie rzęs, to zwyczajnie z nich spadał. Musiałam więc krem rozprowadzać palcem.
    -ma tłustawą konsystencję i kiepsko się wchłania. Nawet po godzinie miałam na szkłach od okularów tłuste plamy.
    -mimo, że używałam go systematycznie i dłużej niż zaleca producent, krem nie zrobił nic. Moje rzęsy nie są ani dłuższe ani gęstsze, anie ciemniejsze, ani mocniejsze. Po 5 miesiącach stosowania są takie jak były.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nie dla mnie
  • Przez jakiś czas używałam go codziennie na noc. Ma kiepski aplikator ( ciężko się nakłada, dużo lepsze są ze szczoteczką lub pędzelkiem ), ma bardzo gęstą konsystencję. Ale nie zrobił kompletnie nic, ani nie zachamował wypadania, ani rzęsy nie były ładniejsze. Na dodatek gdy rano się budziłam, miałam wzrok trochę jakby zamglony, a już dzisiaj oczy mi po nim spuchły! Niestety niska cena i wydajność ani trochę go nie ratują, produkt się dla mnie nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?