L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`biotica, Regenerujący krem do rzęs
Produkt dostępny w 33 sklepach. Cena już od 7,00 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Totalny bubel!

• Jak dla mnie totalny bubel. Stosowałam go tak jak producent zalecił na noc, ale po dłuższym używaniu nie zauważyłam, aby zrobił cokolwiek z moimi rzęsami. Nie widać anie poprawy, aby pogrubiał ani wydłużał moje rzęsy. Nie przyspieszał wzrostu rzęs, ani w żaden sposób ich nie nawilżał. Rzęsy zaczęły mi po nim delikatnie wypadać co wprawiło mnie w osłupienie bo miał zapobiegać wypadaniu.

Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 misięcy

Chcesz pochwalić livebysuzzy za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Kosmiczne okulary

• Opyla się
  • Bardzo fajny krem. Po regularnym stosowaniu przez trzy tygodnie z hakiem zauważyłam, że moje osłabione wcześniej rzęsy, stały się grubsze, takie bardziej mięsiste u nasady, mocniejsze, przestały się łamać i co najważniejsze - stały się dłuższe niż przed kuracją!

Produkt jest wydajny, a jedyne, czego nam trzeba dla uzyskania świetnego efektu, to systematyczność

Teraz po przerwie, robię do niego kolejne podejście i nie mogę się doczekać efektów

Używam tego produktu od: z przerwą ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Chcesz pochwalić Kordii za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa na wzrost, ale nie na porost nowych rzęs
  • Po raz pierwszy usłyszałam, że mam długie rzęsy w klasie ponadgimnazjalnej (kiedy nie tuszowałam rzęs intensywnie, ponieważ na moje potrzeby spokojnie wystarczał Miss Sporty). Jednakze właśnie w liceum zaobserwowałam, że rzęsy się osłabiły (wraz z włosami, ale to inna kwestia). Postanowiłam działać, monitorowałam wpisy na forach i natrafiłam na olej rycynowy (pewnie wiele Wizażanek od niego zaczynało). Niestety - jak to z olejami bywa - aplikacja była koszmarna, na tyle, że nieudolnie aplikowałam olej, który się rozsmarowywał w promieniu całego oka. Koszmar. Chociaz, gdy poszłam na studiach, pewna koleżanka zapytana "Co robi ze swoimi rzesami, że są tak długie" odpowiedziała, że własnie korzysta z olejka rycynowego, takze dla chcącego, nic trudnego
    Wracajac do przeglądania witryn internetowych, natarfiłam na rekomendowaną L-Bioticę i po prostu jestem jej wierną fanką.

PLUSY:
    - Pierwsze w zyciu opakowanie (uzywane wraz z inną domowniczką) starczyło nam na pól roku (!). Teraz jestem w szoku, że 1 sztuka okazała sie byc taka wydajna. Teraz 1 opakowanie (korzystane takze przez inna osobę) wystarcza mi średnio na 3-4 m-ce, takze jestem zachwycona jej wydajnoscią, tym bardziej, że nieufnie podchodzę do preparatów, które są "mini".

- Rzęsy faktycznie stały naprawdę zregenerowane. Trudno określic mi, czy dłuzsze (myślę, że 1, 2 mm moze podrosły, ale ja gołym okiem tego nie zauważam). Niemniej rzęsy NIE są przerzedzone, są gęste, takie bujne W koncu i mnie kilka razy spotkał ten fanfaron, że dziewczyny chwaliły moje rzęsy, co ja z nim robię (gdy miałam oczywiscie pomalowane, ale zwykłym tuszem, nie jakimś z górnej półki).

MINUSY:
    - Nie jest to mój hit, ponieważ, preparat nie podziałał na porost nowych rzęs - już spieszę z wyjaśnieniami - gdy byłam malutka chorowałam na "jęczmień" (tak w moich regionach nazywa się tę dolegliwosć oczną) i niestety rezultatem tej choroby jest spacja w rzęsach (wolne miejsce, w którym nie rosną mi rzęsy). Myslałam, że L-Biotica cos na to poradzi ...
    - Poza tym opakowanie jest milusie, mini (powtórzę: wydajne !), ale gdy nakładam ów krem na rzęsy, to potem wycieram palec o brwi (i niestety tu równiez mam taki moment, w ktorym nie rosną mi brwi (wskutek jakiejs blizny po kroscie). Niestety L.Biotica równiez nie pomogła na to.

wnioski:
    Ten krem ma dla mnie 3 czasy: kupowałam, kupuję i będę kupować (aktualnie myślę nad jakimś droższym preparatem inne marki, ale cena stawia mnie do pionu i dlatego L-Biotica jest faworytem wśród preparatów na rzęsy).

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: ponad 6 opakowań

Chcesz pochwalić inesseni90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo cudo cudo
  • Nie mam zielonego pojęcia co bym poczęła bez tego kremu... To jest absolutny must have mojej kosmetyczki od lat...
    Rzęsy nie wypadają - a codziennie używam tuszu do rzęs, który bynajmniej nie robi codziennego lekkiego looku, tylko wyrazisty false lash. Są długie i ciemne.
    Jedna babeczka mnie pytała czy moje rzęsy są doczepiane...
    Absolutne cudeńko za śmieszne pieniądze. Ważna jest jednak regularność stosowania. Jak kiedyś zrobiłam sobie miesięczna przerwę w stosowaniu, to moje rzęsy bardzo szybko popadły w opłakany stan.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pani Kidding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wazelina
  • Nie zaszkodzi ...

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - nie podrażnia
    - natłuszcza (dobry do zabezpieczenia brwi przy nakładaniu kwasów)

Wady:
    - nie działa

Używam tego produktu od: 2014 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z tej odzywki
  • Kupiłam tą odzywkę, gdyż w internecie przeczytałam o niej pozytywne opinie a że miałam przerwy między rzesami to bez wachania zakupiłam ten produkt.
    Używałam codziennie tej odżywki i po kilku tygodniach zauważyłam pierwsze efekty:
    -rzęsy szybciej mi rosły,
    - były dłuższe,
    - a także gęściejsze.
    Żadnych minusów nie dostrzegam z mojej strony. Odżywka jest wydajna i bardzo łatwa w apikacji a także nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić aneta111332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przy nieudanej regulacji brwi -zbawienie
  • Produkt kupiła już dobre kilka miesięcy temu. Bardziej pasuje mi do brwi, niż rzęs.

Konsystencja kremowa, ale trochę tłusta, troche jak wazylina. Przynam, że nie polubiłam stosowania go na rzęsy, ponieważ z nich trochę spływa i mam skórę pod oczami całą nim wysmarowaną.
    Użyłam go na rzęsy zaledwie kilka razy, więc nie sposób ocenić mi jego działania w tej kwestii.

Postanowiłam sprawdzić jak spisze się w przypadku brwi. Nie smarowałam ich codziennie, bo mam z natury ciemne brwi i nie potrzebuje dodatkowego przyciemnienia, a olej rycynowy w składzie może to zdziałać. Natomiast gdy wyrwałam za dużo włosków i posmarowałam to miejsce tym kremem, to włoski odrosły znacznie szybciej. Już po dwóch dniach były całkiem widoczne.

Nie wykluczam, że działa dobrze, że na rzęsy, ale jak go nie polubiłam do stosowania na rzęsy. Moja mama natomiast też sobie kupiła i już jakieś 3 mies. używa na rzęsy codziennie i ma je tylko odrobinę ciemniejsze i tyle.

Używam tego produktu od: ok.4-5 mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Kupiłam ten produkt ze względu na to, że codzienne używam zalotki, co na dłuższą metę mogłoby osłabic rzęsy. Kosmetyku używałam regularnie, co wieczór. Efekt po miesiącu przerósł wszelkie oczekiwania. Bez tuszu rzęsy stały się wyraźnie bardziej nawilżone i elastyczne, natomiast z tuszem mogłam pochwalić się pieknym wachlarzem rzęs. Jedynym minusem jest to, że rzęsy zdają się przyzwyczajac do składu (jak to czesto ma miejsce w przypadku odżywek) i po pewnym czasie kosmetyk nie działa już tak dobrze. Ale wtedy wystarczy zrobić miesięczną przerwę używając innej odżywki.

+ skład
    + cena
    + spełnia obietnice producenta
    + wygodna aplikacja (dla mnie lepsza niż typowe odzywki w postaci mascary)
    + nie podrażnia nawet skłonnych do puchnięcia i alergii powiek
    + niesamowita wydajność- u mnie juz ponad rok, z łącznie dwumiesięczną przerwą w stosowaniu

-rzęsy przyzwyczajają się i efekt słabnie po dluższym czasie stosowania- wskazane przeplatanie inną odżywką

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Elisabeth26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka za niską cenę.
  • Nie spodziewałam się cudów po kosmetyku tej półki cenowej. I tu dopadło mnie miłe acz niemałe zaskoczenie.
    Produkt jest wydajny, nie podrażnia oczu, jest dość łatwy w aplikacji, oraz (co najważniejsze) DZIAŁA. Dzięki niemu rzęsy przestały mi nadmiernie wypadać, ich kondycja znacząco się poprawiła. Wymagało to jednak systematyczności. Niemniej jednak efekt jest bardziej niż zadowalający
    Minusów nie podaję, bo za te pieniądze aż grzech wybrzydzać (pierwsze opakowanie kupiłam za 10 zł w jakiejś mega-promocji).

Używam tego produktu od: Około roku
    Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

Chcesz pochwalić elvie85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Sam krem jest bardzo dobry. Widać znaczną poprawę w kondycji moich rzęs. Wymaga to jednak dłuższego postosowania kosmetyku. Jak wiadomo, nic od razu :P Cena ok, a ten mały preparat jest zadziwiająco wydajny. Odejmuję jednak gwiazdki za tandetne opakowanie które w kilku miejscach mi popękało przez co musiałam je ratować zszywkami (nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie zdarzyło)...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?