L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Strasznie tłusty
  • Używałam go na początku systematycznie i kiedy rzęsy zrobiły mi się gęste i nie wypadały, były bardzo długie to zaczęłam go używać na noc, ale sporadycznie jak był pod ręką. Później przestał mi cokolwiek robić z rzęsami .Jest bardzo tłusty i nie bardzo chce się wchłaniać, rano budzę się i wydaje mi się jakbym miała ten krem/żel w oczach.

Efekty widać na początku, ale później rzęsy się przyzwyczajają i nie jest dla nich czymś pożytecznym.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciasteczkowa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Krem przypadł mi do gustu...ale tylko pierwszy tydzień, potem mnie uczulił/podrażnił;-/ prawidlowe podkresl.
    podobała mi sie konsystencja, forma nakładania była do przyjęcia. Rzęsy go polubiły i okolice oczu. Nawilżał zmęczoną i suchą skórę. Wg mojej opini rzęsy wydawały mi sie zdrowsze, ale może to tylko "przewidzenia".
    Efektu nie doczekałam, bo zaczął być bardzo nie uprzejmy;-) Strasznie piekły mnie oczy i leciały łzy.
    Szkoda, bo zapowiadało się na miła współpracę.
    nIE WIEM, CZY MÓJ KREM MIAŁ DEFEKT... CZY MOJA TAKA NATURA;-))))

Ilość zużytych opakowań: jedno nie zużyte

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu spróbujcie
  • Nie sądziłam, że tak niepozorny kosmetyk może dać taki dobry efekt. Stosowałam kiedyś czysty olejek rycynowy, ale nie zauważyłam po nim poprawy. Ten specyfik ma w sobie rycynę, ale również inne składniki - najwyraźniej razem działają lepiej.
    Po dwóch tygodniach widzę , że rzęsy są dłuższe i podkręcone (może po prostu mniej wypadają i mają szansę urosnąć dłuższe).

Odejmuję pół gwiazdki, bo po wsmarowaniu w nasadę rzęs trochę wchodzi do oczu i gorzej po nim widać (ale to mała wada, skoro krem jest na noc).

Dziś dokupiłam serum do rzęs ze szczoteczką tej samej firmy - będę stosować na dzień - niedługo napiszę, czy wzmocnił efekt kremu.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Kizianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo udany!
  • Trzeba zaznaczyć, że do tej odżywki trzeba mieć cierpliwość. Używam jej codziennie na noc nakładając bezpośrednio z opakowania tuż przy linii rzęs. Na początku nie było widać nic. Ale skoro miałam już ten produkt to używałam. To była najlepsza decyzja! Po pewnym czasie..tak w połowie opakowania zauważyłam polepszenie kondycji rzęs. Zauważając to używałam dalej i widziałam ogrooooooomną różnice. Nagle nawet najzwyklejszy tusz wyglądał naprawdę dobrze. Rzęsy są wydłużone i wyraźnie mocniejsze. Będę stosować ją dalej dla potrzymania efektu. Serdecznie polecam dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić mloda363 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletne dno
  • Krem nie robił z moimi rzęsami NIC !
    używałam do końca z nadzieją, że jednak zadziała a tu nie zauważyłam żadnej poprawy moich cienkich i krótkich rzęs

zalety:
    - nawet nie mogę mu znależć żadnej zalety, może tylko,że nie powoduje podrażnień...

wady:
    -brak wydłużenia
    -nie spodobała mi się aplikacja
    -brak przyciemienia rzęs
    -brak wszystkiego co powinien robić !

Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

Chcesz pochwalić Not Perfect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry. Polecam
  • Krem regenerujący do rzęs sprawdził się w miom przypadku,odżywił je i przestały wypadać, plus za to, że nie podrażnia. Rzęsy są teraz gęstsze i mocniejsze, nie zauważyłam natomiast żeby się wydłużyły. Jest dość gęsty i ma specjalny aplikator, który umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po ok 14 dniach stosowania.
    Wielki plus za niską cenę i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Chcesz pochwalić iga506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do tego typu produktów,jednak po miłych doświadczeniach z jednym z nich,przy okazji innych zakupów postanowiłam nabyć ten krem.Nie spodziewałam się jakiś spektakularnych efektów i musze przyznać,że mile mnie zaskoczył.
    Krem jest bardzo wydajny.Używam go już dwa miesiące raz dziennie i na razie końca tubki nie widać.
    Kosmetyk nakładam na noc przed pójściem spać wyłącznie u nasady rzęs tylko na górnej powiece.Aplikator jest w miarę poręczny,jednak trzeba uważać,aby produkt nie dostał się do oczu,bo przy wrażliwych może troche je podrażniać.Z tego samego powodu rano należy go dobrze zmyć wodą.
    Zawsze miałam średnio długie rzęsy.Podczas stosowaniu kremu mam wrażenie,że trochę urosły.Stały sie jednocześnie grubsze,bardziej sprężyste i błyszczące.Stanowią ładną oprawę oczu.Wystarczy,że zafarbuje je henną i na co dzień nie potrzebuję tuszu.
    Produktu używam regularnie,bo mam obawy,czy jego odstawieniu skutkiem ubocznym nie będzie nagłe pogorszenie sie stanu rzęs.Już teraz mam wrażenie,że skóra za bardzo sie przyzwyczaiła i krem jakby słabiej działa,bo ostatnio rzęsy zaczęły nadmiernie wypadać.Mam jednak nadzieję,że to zbieg okoliczności i właśnie zamówiłam kolejną tubke na zapas.
    Plusem jest niewygórowana cena.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić pockett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, bezpieczny i skuteczny
  • Kremu do rzęs L'biotica używam od czterech miesięcy. Zużyłam dwa opakowania.
    Pierwsze efekty zauważyłam po dwóch tygodniach stosowania - rzęsy były bardziej błyszczące, elastyczniejsze i mocniejsze. Później było jeszcze lepiej - Krem bardzo ładnie wyrównał kolor rzęs (kiedyś końce miałam jasne), wzmocnił je, są wyraźnie grubsze i dłuższe. Mam wrażenie jakby się podwinęły do góry. Nawet bez malowania ich tuszem wygladają bardzo ładnie. Po zastosowaniu kremu na drugi dzień rano bardzo dobrze maluje się rzęsy i wyglądają po prostu pięknie!

Smaruję nim również brwi. Po nim ładniej się układają, są ciemniejsze i bardziej wyraziste.

Krem aplikuje się łatwo, zwężona tubka pozwala na aplikację wprost na rzęsy. Musimy krem wmasować w rzęsy - najlepiej u nasady i na noc. Krem jest dość tłusty, bezbarwny, nie podrażnia oczu, nie szczypie i nie brudzi skóry.

Jest mega wydajny - jedna tubka o pojemności 10 ml starczyła mi na 2 miesiące codzinnego stosowania.
    Tani i łatwo dostępny: w każdej aptece za 12-13 zł.

Jeśli ktoś nie chce wydawać 300 zł na odżywkę do rzęs to jak najbardziej polecam krem do rzęs tej firmy. Trzeba być tylko cierpliwym i codziennie wieczorem aplikować go na rzęsy a na pewno po pewnym czasie zauważycie efekty.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania po 10 ml

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • Będąc na zakupach w Biedronce przy kasie zauważyłam ten kremik.Był w promocji za 5 zł.Pieniądze żadne.Jestem posiadaczką rzadkich krótkich i słabych rzęs.Jednak szczerze mówiąc nie spodziewałam się za wiele po tym kremie bo co to za krem za 5 zł.I tu spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie.Już po 2 tygodniach rzęsy stały się mocniejsze,czarniejsze ,nie wypadają i przede wszystkim widać że je mam jak jestem bez makijażu.W dodatku jest ich jakby więcej.Naprawdę super jakość za grosze.W dodatku jest bardzo wydajny polecam go z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Black_Lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Będąc w Biedronce postanowiłam kupić ten krem do rzęs chodź nie spodziewałam się wielkich efektów. Już po dwóch tygodniach stosowania tego kremu widać wielką różnicę. Rzęsy są dłuższe, ciemniejsze i lekko pogrubione. Używam tego kremu już około 3 miesięcy i widzę ogromną różnicę rzęsy są na prawdę długiee. Polecam wam nie kosztuje dużo pieniędzy a jest godny wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij