L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• wzmacnia rzęsy, wydłuża, nie wypadają
  • Krem do rzęs z L'biotiki stosowałam przez 4 miesiące. Systematycznie, codziennie wieczorem wcierałam małą ilość kremu w nasadę rzęs i resztę na długość.

Chciałam aby rzęsy wydłużyły, zagęściły się i przestały wypadać podczas demakijażu. Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania. Po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty - rzęsy znacznie wydłużyły się, a po dwóch miesiącach w miejscach, w których nigdy nie miałam rzęs zaczęły wyrastać nowe. Krem wzmocnił rzęsy, nie łamią się i zrobiły się bardziej czarne

PLUSY:
    - największym plusem tego produktu jest niesamowita wydajność - jedna tubka starczyła mi na 2 miesiące codziennego stosowania, myślałam że nigdy się nie skończy
    - krem jest tani, dałam za niego w aptece 13 zł
    - dostępność - w każdej aptece
    - działanie - wzmacnia rzęsy, wydłuża, zagęszcza
    - polska firma
    - ładne opakowanie, na nim skład i sposób stosowania, wszystko szczegółowo wytłumaczone
    - skład ok (na samym początku olej rycynowy, jest też olej jojoba, olej z owoców makademia, panthenol)
    - nie podrażnia i nie szczypie w oczy, po prostu nie szkodzi

Minusów nie odnotowałam.

Na razie robię sobie przerwę w stosowaniu tego kremu lecz na pewno wrócę do niego. Jest skuteczny, tani i dostępny wszędzie. Czego chcieć więcej? Polecam każdemu do spróbowania.

Używam tego produktu od: używałam od 12 marca do 2 lipca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karli23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Krem stosuje już od ponad 3 miesięcy, zczęłam go stosować gdy moje rzęsy zaczęły trochę wypadać i nie żałuję.

Produkt ma konsystencję gęstej, bardzo tłustej maści, przypomina mi trochę alantan Nie ma żadnego zapachu. Z tubki łatwo się go dozuje, nakładanie jest bezproblemowe.

Nałożony na oczy nie wywołuje pieczenia, podrażnienia, ani innych działań niepożądanych. Odżywia zarówno rzęsy jak i powieki.
    Krem stosowałam systematycznie codziennie nakładając go na noc, na oczyszczone rzęsy. Jeśli chodzi o działanie to kremik jest pomocny, wypadanie zmniejszyło się już po około miesiącu, rzęsy są dużo gęstsze i zdrowsze. Nie zauważyłam natomiast wydłużenia się rzęs.

Ogólnie jest to całkiem dobra odżywka przyjaznej firmy, i to za niewielką cenę.

Polecam wypróbować
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok!
  • Moje rzęsy zawsze były delikatne i cienkie. 2 lata temu skusiłam się na hennę i to jeszcze bardziej osłabiło moje rzęsy. Od kilku miesięcy używam tuszu MaxFactor wodoodporny i czasem zdarza się że muszę trzeć rzęski przy demakijażu co powoduje, że mi wypadają. Skusiłam się kupić ten krem ponieważ był na promocji i nie żałuję. Rzęsy nie wypadają i są ciemniejsze niż były przed potraktowania ich henną. Co prawda nie widzę aby były dłuższe ale na takim efekcie nie zależało mi najbardziej. Polecam!

Chcesz pochwalić AP1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nakładałam go codziennie wieczorem, u mnie sprawdził się wyśmienicie. Już po upływie około tygodnia zauważyłam różnicę, miałam więcej rzęs i były one wyraźniej dłuższe - zauważyłam to podczas ich malowania. Umalowane rzęsy sięgały aż do brwi i to bez pomocy zalotki. Po odstawieniu kosmetyku, może ich stan nieco się pogorszył, ale i tak były lepsze niż zwykle. Teraz stosuję go około 3, 4 razy w tygodniu. Moje rzęsy ciagle są wzmocnione. Polecam.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tych niewymagających.
  • Za chwilę pękną dwa miesiące, odkąd położyłam ten krem pierwszy raz na moich rzęsach, a więc jest to dobry czas na pierwsze podsumowania.
    Jeśli chodzi o moje rzęsy to nie narzekam na nie aż tak bardzo. Są długie i podkręcone do góry, jest ich sporo i nie mają tendencji do wypadania. Natomiast to, na co narzekam to ich grubość, to chętnie bym poprawiła, bo rzęsy mimo, że długie i gęste to niewidoczne z daleka przez swoją kiepską objętość.

* Od razu powiem, że niestety pogrubienia rzęs nie zaobserwowałam. Jakie były, takie są i dziś. Nowe włoski też chyba nie wyrosły, a jeśli już to niewiele.
    * Musze jednak oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać, że... krem jeszcze wydłużył moje rzęsy. Naprawdę są teraz długaśne, można nimi pomachać. Jestem w stanie stwierdzić, o ile włoski się wydłużyły, bo na końcach stały się jaśniejsze.
    * Nie zauważyłam większego przyciemnienia, ale nie jestem osobą o bardzo jasnej oprawie oczu i jaśniutkich brwiach i rzęsach. Zresztą krem nie ma nam malować rzęs na czarno tylko wzmacniać i stymulować ich wzrost, od malowania jest tusz, lub henna.
    * Rzęsy nie zostały osłabione, mam wrażenie, że zrobiły się bardziej sprężyste, podatne na podkręcanie zalotką. Nie łamią się, ani nie wypadają, jednak i przed kremem nie miałam tego kłopotu.
    * Krem dosyć nieźle się nakłada, tubka ma aplikatorek. Ja rozprowadzałam go przy linii rzęs i wcierałam delikatnie we włoski. Kosmetyk nie jest lejący, dlatego też trzymał się i nie było mowy, żeby dostał się do oka i je podrażnił. Trochę przeszkadzał mi na rzęsach chwilę po aplikacji, bo stawały się one ciężkie i to dawało dziwne uczucie, ale po chwili znikało.
    * Tubka nie jest duża, ale sam krem jest dość wydajny. Używam obecnie już drugi miesiąc i to w sposób sumienny. Co prawda opakowanie "wsysa" się już do środka, ale wciąż nie pustoszeje.
    * O ile pamiętam, kupiłam krem taniej, niż podano tutaj. Moim zdaniem cena nie jest zaporowa, krem jest wydajny, więc nie trzaśnie nas aż tak po kieszeni.

Nie wiem, jak sprawdzi się na rzęsach bardzo osłabionych i króciuteńkich. Natomiast nawet gdybym była osobą z mikrorzęskami nie spodziewałabym się, że nagle wyrosną mi nowe, fantastyczne, czarne firany, po prostu takie rzeczy się nie zdarzają.
    Ja mogę z własnego doświadczenia powtórzyć, że krem wpłynął na wydłużenie moich rzęs i ogólną ich kondycję. Żałuję, że ich nie pogrubił, ani jeszcze bardziej nie zagęścił. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety cudu nie bylo
  • Krem stosuje razem z aktywnym serum do rzes tej samej firmy od dwoch miesiecy.Rzesy nie urosly,nie zciemnialy.Kondycja bez zmian.
    Jedyny plus jest taki,ze nie podraznia oczu.Szkoda.

Używam tego produktu od: od dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( 10 ml )

Chcesz pochwalić stargate za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • TAK!

Po odstawieniu tabletek anty stan moich rzęs był opłakany! Olej rycynowy,przerwy w malowaniu rzęs nic nie pomagało! W aptece natknęłam się właśnie na to..nie sugerowałam się żadnymi recenzjami i opiniami poszłam w ciemno

Jestem mega zadowolona!!!

Po stosowaniu ok.2tygodni na noc (min.1h przed snem żeby nie wetrzeć w poduszkę) w weekendy równiez dzień/noc zdziałał można powiedzieć cuda
    Rzęsy się powoli regenerowały,po ok 1miesiącu były w świetnym stanie

Plusy

+cena
    +wydajność
    +dostępność

Troszeczkę przeszkadza mi konsystencja i "smolistość" ale wszystko da się znieść

Polecam wszystkim borykającym się z wypadającymi,lamliwymi i "bez życia" rzęsami

Chcesz pochwalić LoveBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cene to GIT
  • Krem dobrej jakości, nie spodziewałam się cudów za kilkanaście złotych. Można powiedzieć, że jestem zaskoczona wynikiem krepu za tą cenę. Rzęsy przycieniały, troszkę jakby urosły. Jestem na TAK

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić MartkaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk za niewielkie pieniądze
  • Powody dla którym zakupiłam krem:
    - dłuższe rzęsy,
    - ograniczenie wypadania,
    - chciałam, aby odrosły w zewnętrznych kącikach oka.
    Reasumując - marzyłam o przyciągającym uwagę spojrzeniu

Plusy:
    - uelastycznił i wzmocnił rzęsy
    - rzęsy, które wypadły w ww kącikach po 2-3 miesiącach systematycznego używania kremu, odrosły i pozostały
    - delikatnie przyciemnia
    - rano tusz się lepiej rozprowadza
    - wydłużenie: z górnymi nigdy nie miałam problemów, natomiast dolne osiągnęły długość górnych (chociaż na nie nie nakładam kremu bezpośrednio)
    - nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe
    - cena i wydajność

Minusy:
    - o ile nie podrażnia spojówki, o tyle niewielkie worki pod oczami z rana gwarantowane.

Krem aplikuje bezpośrednio u nasady górnych rzęs i rozprowadzam palcem. Stosuje również na brwi – efekty podobne, aczkolwiek musiałam na nie dłużej czekać.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

Chcesz pochwalić EwelinaGhost za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elastyczne i niemniejsze rzesy
  • Po nalożeniu na rzęsy po kilku minutach oczy zaczęły mi łzawić i pieć,potem było trochę lepiej.W lewym kąciku oka miałam kilka krudszych rzęs krem ich nie wyrównał inny preparat na szczęście to zrobił.Na początku rzęsy wypadały.Co prawda rzęsy mi ściemniały i są elastyczne to troche za mało, nie oczekiwałam cudu po tym kremie.Nie odradzam,u mnie się nie sprawdził za tą cenę około 12 zł można spróbować. ja nadal szukam ideału.

Używam tego produktu od: Przestałam go uzywać po czterwch miesiącach.
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie żałuję zakupu
  • Stosuję od miesiące codziennie wieczorem i zostawiam na noc. Po miesiącu moje rzęsy stały się 2 razy gęstsze i odrobinę dłuższe. Minus jest taki, że nadal są bardzo cieniutkie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić volti za czytelną i pomocną recenzję?
  • super efekt w przystępnej cenie
  • Krem uratował moje rzęsy po zagęszczaniu metodą 1:1. Po zdjęciu tych doczepionych, moje rzęsy były przerzedzone, krótkie i po części bezbarwne. Przy codziennym stosowaniu kremu po wieczornym demakijażu już po miesiącu rzęsy zagęściły się, pogrubiły, są też dłuższe i dużo ciemniejsze. Prezentują się dużo lepiej niż przed zagęszczaniem - są też bardziej sprężyste. Krem kosztuje grosze, ale przy regularnym stosowaniu działa cuda! Polecam!

Chcesz pochwalić aluszka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mały cudotwórca
  • Moje rzęsy - jak to określa koleżanka, która podarowała mi ten krem - to bida z nędzą.
    Są cieniutkie, krótkie i jasne.

Po regularnym stosowaniu kremu na rzęsy wieczorem i od czasu do czasu rano - jeśli nie wychodzę z domu - widać znaczną poprawę. Rzęsy na górze są gęściejsze, te na dole zaś widocznie się wydłużyły i w końcu je widać bez użycia lupy
    Nie jestem pewna czy takie efekty uzyskają dziewczyny hojniej obdażone przez naturę, ale myślę, że dla wszystkich z cienkimi i 'niewidocznymi' rzęsami ten specyfik może okazać się magiczny!

PLUSY:
    - bardzo wydajny
    - bez zapachu
    - nie podrażnia
    - łatwo się aplikuje
    - przystępna cena

MINUSY:
    - sprawia wrażenie strasznie tłustego po nałożeniu na rzęsy

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić camaieu7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do kitu
  • Uzywalam ponad rok, sumiennie co wieczor i caly czas wierzylam w cud, jednak nic takiego sie nie stalo, rzesy nie przestaly wypadac, nie urosly, nie staly sie bardziej elastyczne i nie sciemnialy, jak dla mnie to wielkie nic i pic na wode fotomontaz.

Używam tego produktu od: uzywalam przez ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić blue2003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten krem uratował mi rzęsy;-) Cuuuudeńko!
  • Sięgnęłam po ten krem w momencie kiedy moje rzęsy były w fatalnym stanie. Zalotka (i moja głupota) tak wykończyły moje rzęsy że miałam po 4-5 (!) na jednej powiece. Przejdę od razu do zalet, bo wad nie ma.

Zaletą jest to ze krem działa bardzo szybko. Po miesiącu stosowania już byłam zadowolona z efektów, a po 2 moje rzęsy były już w swietnym stanie. Są teraz bardzo gęste. Kluczem do tych efektów jest systematyczność i cierpliwość. Nie oszukujmy się pare razy użyty krem nie zrobi nam efektu sztucznych rzęs.

Rzęsy po kremie są bardziej elastyczne i nawilżone. Jak wieczorem użyje go to rano tusz się świetnie rozprowadza.

Krem zahamował wypadanie rzęs. Naprawę rzadko się zdarza aby jakaś mi wypadła.

Mimo że moje oczy są bardzo wrażliwe na uczulenia i podrażnienia to krem nie zrobił im krzywdy. Nie było żadnych podrażnień.

Krem jest bardzo tani i bardzo wydajny. Przyznam się że mimo że nie zawsze używam go już tak systematycznie jak na początku to efekty są nadal.

Używam tego produktu od: od roku

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cierpliwość kluczem do sukcesu
  • Odżywka naprawdę działa, potrzebna jest tylko cierpliwość i systematyczność w jej stosowaniu. Jeżeli ktoś myśli, że po tygodniu lub dwóch zauważy widoczną poprawę rzęs, a jego przerzedzone kępki zmienią się w krzaczasty wachlarz - spotka się z rozczarowaniem.
    Ja swój krem nabyłam ponad 3 miesiące temu, stosuję go codziennie na wieczór.
    Zacznę od tego, że zawsze miałam ciemne i gęste rzęsy (kiedy byłam mała, wielu dorosłych myślało nawet, że je sobie tuszuje...). Niestety lata stosowania tuszu zrobiły swoje - rzęsy stały się cienkie, krótsze i zaczęły wypadać.
    Ten krem naprawdę poprawia kondycję rzęs, po 3-miesięcznym stosowaniu śmiało mogę przyznać, że są bardziej gęste, o wiele dłuższe i przestały tak intensywnie wypadać.
    Rzęsy po pomalowaniu tuszem wyglądają naprawdę zjawiskowo - gęste i długie niczym sztuczne.
    Krem dodatkowo dobrze nawilża, oko nawet bez makijażu wygląda świetnie. Używam go także do brwi, ale nie widzę żadnej różnicy (może dlatego, że od zawsze mam czarne i "bezproblemowe" brwi).
    Jeśli chodzi o uczulanie, to był moment kiedy myślałam, że mam zaczerwienione białka od tego specyfiku. Odstawiłam go więc na kilka dni, lecz okazało się, że to nie od był sprawcą.
    Aplikacja jest łatwa - już się do niej przyzwyczaiłam. Wyciskam trochę kremu na palec i wcieram delikatnie w rzęsy. Początkowo było to dość mało wygodne. Uważam, że najlepiej byłoby jakby opakowanie było wyposażone w jakiś aplikator.
    Krem L'Biotica jak narazie okazał się najlepszą odżywą dla rzęs. Jeżeli ktoś waha się między serum firmy Eveline, a tym specyfikiem, to zdecydpowanie polecam L''Biotice (serum Eveline sprawdza się wyłącznie jako baza pod tusz, jako odżywka wypada nijako, więc nie dajcie się nabrać na czcze zapewnienia producenta).

Używam tego produktu od: 3-mce

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Działa!
  • Myślę, że najlepszą opinią będzie załączone zdjęcie. Po miesiącu stosowania zauważyłam wyraźną poprawę, rzęsy stały się dłuższe i gęściejsze. Stosowałam dodatkowo na brwi i w tym przypadku również się świetnie sprawdził. Absolutnie nic nie podrażnia, nie uczula, aplikacja jest bezproblemowa. Fakt, że na powiekach może się trochę lepić, ale taka jest jest konsystencja kremu i nie powinno to przeszkadzać, jeżeli stosuje się go na noc. Myślę, że dla takich efektów warto. Dodatkową zaletą jest cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: początek 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić _Ala_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla rzęs!
  • Na pewno kupię kolejną tubkę. Naprawdę można zauważyć poprawę stanu moich rzęs, zrobiły się ciemniejsze i tak bardzo nie wypadają. Nakładam ten krem jak eyeliner, a później wklepuję. Trochę nieciekawy ten sposób, ale da się przeżyć.

PLUSY:
    -cena
    -dostępność (widzę go w wielu aptekach)
    -poprawa stanu rzęs
    - mniej wypadają

MINUSY:
    - dziwny sposób nakładania

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w tracie

Chcesz pochwalić ulotna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez szału
  • Kupiłam go, ponieważ wypadały mi rzęsy podczas demakijażu i nie żałuje. Po paru dniach przestały wypadać, jeśli chodzi o inne efekty to moim zdaniem rzęsy są dłuższe i gęstsze ( dzięki temu, że nie wypadają w większej ilości) jednak nie jest to spektakularny efekt. Nie narzekam na moje rzęsy nie są cienkie ani krótkie więc może dlatego nie widze dużej różnicy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić mininibi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Stosowałam ten produkt dość długo, w duecie z aktywnym serum na dzień i... nie widzę najmniejszej różnicy. Moje rzęsy wyglądają dokładnie tak samo, jak przed kuracją. A naprawdę, sumiennie je smarowałam, co wieczór... W dodatku produkt jest nieprzyjemny, lepi się, jest tłusty i rozlewa się na całe oko. Nie, nie, nie. Nic nie daje.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewygodna aplikacja, brak efektu
  • Kupiłam ten krem w Super Pharm w promocji za 7,49 zł. Normalnie nie wiem ile kosztuje. W Rossmannie go nie można dostać. Trzeba szukać wszędzie (Super Pharm, Natura, Hebe), ale nie tam
    Nie miałam nigdy większego problemu z rzęsami poza tym, że zawsze kilka sztuk mi wypadało przy demakijażu. Ten produkt kupiłam w nadziei, że moje rzęsy trochę bardziej urosną i nie będą wypadać.
    Produkt mnie zawiódł, mam mu wiele do zarzucenia:
    - niewygodna aplikacja. Produkt wydobywa/aplikuje się tak jak krem pod oczy lub na wypryski, czyli punktowo. Opakowanie jest zakończone takim dziubkiem spiczastym. Nie sprawdza się to jednak w przypadku kremu do rzęs. Produkt ciężko się wydobywa, jest bardzo gęsty. Opakowanie zapowietrza się dlatego często jest tak, że nie możemy nic wydobyć z niego, a za chwilę wyskakuje z niego mega kleks....
    Aplikowałam ostatecznie krem w ten sposób, że aplikowałam go sobie na palec, a potem rozprowadzałam wzdłuż nasady rzęs, a to co zostało to na brwi. Na początku aplikowałam go wprost z opakowania na nasadę rzęs, ale nie zdało to egzaminu ponieważ tym dziubkiem nie da się równomiernie rozprowadzić krem na rzęsach ponieważ przyczepia się on do dziubka i tak koniec końców trzeba wspomóc się palcem. Nie próbowałam aplikować go szczoteczką/grzebykiem do rzęs ponieważ nie miałam takiego pod ręką.
    - Konsystencja. Mega gęsta, zbita i tępa, tłusta konsystencja. Miałam wrażenie, że po tym kremie stosowanym na brwi zaczęło mnie tak strasznie wysypywać.
    - Krem nie podrażniał na szczęście oczu, nie łzawiły ani nic.
    - Brak efektu. W trakcie stosowania kremu ani po zakończeniu opakowania nie zauważyłam żadnej poprawy. Rzęsy dalej pojedynczo wypadają, nic nie urosły ani nie zagęściły się.
    Opakowanie kremu można rozciąć i wygrzebać z niego to co zostało na ściankach, ale za higieniczne i przyjemne to to nie jest.

Podsumowując: jak dla mnie nie warto. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę wydajność i cenę produktu. Według mnie nic z rzęsami nie robi, a aplikacja i konsystencja jest straszna.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia jak dla mnie
  • Hmmm.. nie wiem od czego zacząć. Może od tego że, bardzo ale to bardzo chciałam jej wypróbować i zobaczyć czy na prawdę daje takie efekty jak obiecuje producent.. Dostałam ją i tu zaczęło się moje wielkie rozczarowanie. Po zastosowaniu po dokłądnie 2 tygodniach dostałam takie ogromne uczulenie że, tubka z kremem wylądowała w koszu...
    \nOczy mi po neij strasznei łzawiły, miałam czerwone spojówki i strasznie mnei szczypały.. Poza tym na dodatek jeszcze żadnych obiecywanych rezultatów nei zauważyłam. Moje rzęsy były dokładnie takei same jak przed zastosowaniem Nie wiem czemu- gdyż produkty tej firmy najbardziej mi dopowiadały.
    \nTak sie skończył mój koszmar z upragnioną odzywką stumulującą wzrost rzęs . Polceam stosowanie olejku rycynowego..

Chcesz pochwalić igusia2812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super- ale wymagana systematyczność.
  • Jakiś czas temu uległam modzie na przedłużane rzęsy- oj, gdybym wiedziała jaki będzie tego finish... Po zdjęciu swoich naturalnych nie miałam praktycznie w cale Tą odżywkę poleciła mi pani w drogerii, kupiłam ją razem z wersją na dzień. Po ok. miesiącu stosowania spojrzałam w lustro- i zobaczyłam rzęsy, swoje, naturalne, cieniutkie ale były. W miarę używania ich forma jest coraz lepsza, stają się coraz dłuższe, grubsze, bujniejsze... Teraz zrozumiałam, że zamiast wydawać fortunę na sztuczności wystarczyło przeznaczyć kilkanaście złotych na owy produkt. Pamiętajcie tylko o jednym- nie oczekujcie po nim cudów w krótkim czasie- dajcie mu zadziałać a przekonacie się, że warto
    Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 2 (2gie w trakcie)

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krótkotrwały efekt
  • Po dłuższym czasie regularnego używania widać efekty- rzęsy są sprężyste, lepiej się je maluje, są bardziej podatne na zakręcanie zalotką. Byłam zadowolona ponieważ moje rzęsy są krótkie i proste. Niestety po miesiącu trzeba odłożyć produkt, bo rzęsy się przyzwyczają i wtedy cały efekt znika.
    Rzęsy wracają do poprzedniego stanu, są trudne do 'ułożenia' itd.
    Odżywka daje więc efekt tylko na chwilę, a szkoda.
    Wracam do niej z powodu braku laku, jak mam czas aby ją regulanie stosować.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić halucynogenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Do zakupu namówiła mnie koleżanka. Była to moja pierwsza odżywka do rzęs.

Do jej plusów zaliczam fakt, że na pewno rzęsy są bardziej sprężyste po niej. Jak ktoś używa dużo maskary i mocnych kosmetyków do demakijażu to rzęsy potrafią być bardzo suche i łamliwe. Na to pomaga i na nic więcej. Rzęsy nie są ani dłuższe, nie ma tez ich więcej.
    Ma wygodne opakowanie i łatwo się aplikuje. Nie podrażnia oczu!

Ale od kiedy używam Revitalashu to wiem, że istniej jedna jedyna skuteczna odżywka do rzęs o spektakularnym działaniu.

A L'Bioticą smaruję sobie teraz brwi, ale czy to coś daje to trudno stwierdzić.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Frytalina za czytelną i pomocną recenzję?