L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Elastyczne i niemniejsze rzesy
  • Po nalożeniu na rzęsy po kilku minutach oczy zaczęły mi łzawić i pieć,potem było trochę lepiej.W lewym kąciku oka miałam kilka krudszych rzęs krem ich nie wyrównał inny preparat na szczęście to zrobił.Na początku rzęsy wypadały.Co prawda rzęsy mi ściemniały i są elastyczne to troche za mało, nie oczekiwałam cudu po tym kremie.Nie odradzam,u mnie się nie sprawdził za tą cenę około 12 zł można spróbować. ja nadal szukam ideału.

Używam tego produktu od: Przestałam go uzywać po czterwch miesiącach.
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie żałuję zakupu
  • Stosuję od miesiące codziennie wieczorem i zostawiam na noc. Po miesiącu moje rzęsy stały się 2 razy gęstsze i odrobinę dłuższe. Minus jest taki, że nadal są bardzo cieniutkie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić volti za czytelną i pomocną recenzję?
  • super efekt w przystępnej cenie
  • Krem uratował moje rzęsy po zagęszczaniu metodą 1:1. Po zdjęciu tych doczepionych, moje rzęsy były przerzedzone, krótkie i po części bezbarwne. Przy codziennym stosowaniu kremu po wieczornym demakijażu już po miesiącu rzęsy zagęściły się, pogrubiły, są też dłuższe i dużo ciemniejsze. Prezentują się dużo lepiej niż przed zagęszczaniem - są też bardziej sprężyste. Krem kosztuje grosze, ale przy regularnym stosowaniu działa cuda! Polecam!

Chcesz pochwalić aluszka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mały cudotwórca
  • Moje rzęsy - jak to określa koleżanka, która podarowała mi ten krem - to bida z nędzą.
    Są cieniutkie, krótkie i jasne.

Po regularnym stosowaniu kremu na rzęsy wieczorem i od czasu do czasu rano - jeśli nie wychodzę z domu - widać znaczną poprawę. Rzęsy na górze są gęściejsze, te na dole zaś widocznie się wydłużyły i w końcu je widać bez użycia lupy
    Nie jestem pewna czy takie efekty uzyskają dziewczyny hojniej obdażone przez naturę, ale myślę, że dla wszystkich z cienkimi i 'niewidocznymi' rzęsami ten specyfik może okazać się magiczny!

PLUSY:
    - bardzo wydajny
    - bez zapachu
    - nie podrażnia
    - łatwo się aplikuje
    - przystępna cena

MINUSY:
    - sprawia wrażenie strasznie tłustego po nałożeniu na rzęsy

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić camaieu7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do kitu
  • Uzywalam ponad rok, sumiennie co wieczor i caly czas wierzylam w cud, jednak nic takiego sie nie stalo, rzesy nie przestaly wypadac, nie urosly, nie staly sie bardziej elastyczne i nie sciemnialy, jak dla mnie to wielkie nic i pic na wode fotomontaz.

Używam tego produktu od: uzywalam przez ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić blue2003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten krem uratował mi rzęsy;-) Cuuuudeńko!
  • Sięgnęłam po ten krem w momencie kiedy moje rzęsy były w fatalnym stanie. Zalotka (i moja głupota) tak wykończyły moje rzęsy że miałam po 4-5 (!) na jednej powiece. Przejdę od razu do zalet, bo wad nie ma.

Zaletą jest to ze krem działa bardzo szybko. Po miesiącu stosowania już byłam zadowolona z efektów, a po 2 moje rzęsy były już w swietnym stanie. Są teraz bardzo gęste. Kluczem do tych efektów jest systematyczność i cierpliwość. Nie oszukujmy się pare razy użyty krem nie zrobi nam efektu sztucznych rzęs.

Rzęsy po kremie są bardziej elastyczne i nawilżone. Jak wieczorem użyje go to rano tusz się świetnie rozprowadza.

Krem zahamował wypadanie rzęs. Naprawę rzadko się zdarza aby jakaś mi wypadła.

Mimo że moje oczy są bardzo wrażliwe na uczulenia i podrażnienia to krem nie zrobił im krzywdy. Nie było żadnych podrażnień.

Krem jest bardzo tani i bardzo wydajny. Przyznam się że mimo że nie zawsze używam go już tak systematycznie jak na początku to efekty są nadal.

Używam tego produktu od: od roku

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cierpliwość kluczem do sukcesu
  • Odżywka naprawdę działa, potrzebna jest tylko cierpliwość i systematyczność w jej stosowaniu. Jeżeli ktoś myśli, że po tygodniu lub dwóch zauważy widoczną poprawę rzęs, a jego przerzedzone kępki zmienią się w krzaczasty wachlarz - spotka się z rozczarowaniem.
    Ja swój krem nabyłam ponad 3 miesiące temu, stosuję go codziennie na wieczór.
    Zacznę od tego, że zawsze miałam ciemne i gęste rzęsy (kiedy byłam mała, wielu dorosłych myślało nawet, że je sobie tuszuje...). Niestety lata stosowania tuszu zrobiły swoje - rzęsy stały się cienkie, krótsze i zaczęły wypadać.
    Ten krem naprawdę poprawia kondycję rzęs, po 3-miesięcznym stosowaniu śmiało mogę przyznać, że są bardziej gęste, o wiele dłuższe i przestały tak intensywnie wypadać.
    Rzęsy po pomalowaniu tuszem wyglądają naprawdę zjawiskowo - gęste i długie niczym sztuczne.
    Krem dodatkowo dobrze nawilża, oko nawet bez makijażu wygląda świetnie. Używam go także do brwi, ale nie widzę żadnej różnicy (może dlatego, że od zawsze mam czarne i "bezproblemowe" brwi).
    Jeśli chodzi o uczulanie, to był moment kiedy myślałam, że mam zaczerwienione białka od tego specyfiku. Odstawiłam go więc na kilka dni, lecz okazało się, że to nie od był sprawcą.
    Aplikacja jest łatwa - już się do niej przyzwyczaiłam. Wyciskam trochę kremu na palec i wcieram delikatnie w rzęsy. Początkowo było to dość mało wygodne. Uważam, że najlepiej byłoby jakby opakowanie było wyposażone w jakiś aplikator.
    Krem L'Biotica jak narazie okazał się najlepszą odżywą dla rzęs. Jeżeli ktoś waha się między serum firmy Eveline, a tym specyfikiem, to zdecydpowanie polecam L''Biotice (serum Eveline sprawdza się wyłącznie jako baza pod tusz, jako odżywka wypada nijako, więc nie dajcie się nabrać na czcze zapewnienia producenta).

Używam tego produktu od: 3-mce

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Działa!
  • Myślę, że najlepszą opinią będzie załączone zdjęcie. Po miesiącu stosowania zauważyłam wyraźną poprawę, rzęsy stały się dłuższe i gęściejsze. Stosowałam dodatkowo na brwi i w tym przypadku również się świetnie sprawdził. Absolutnie nic nie podrażnia, nie uczula, aplikacja jest bezproblemowa. Fakt, że na powiekach może się trochę lepić, ale taka jest jest konsystencja kremu i nie powinno to przeszkadzać, jeżeli stosuje się go na noc. Myślę, że dla takich efektów warto. Dodatkową zaletą jest cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: początek 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić _Ala_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla rzęs!
  • Na pewno kupię kolejną tubkę. Naprawdę można zauważyć poprawę stanu moich rzęs, zrobiły się ciemniejsze i tak bardzo nie wypadają. Nakładam ten krem jak eyeliner, a później wklepuję. Trochę nieciekawy ten sposób, ale da się przeżyć.

PLUSY:
    -cena
    -dostępność (widzę go w wielu aptekach)
    -poprawa stanu rzęs
    - mniej wypadają

MINUSY:
    - dziwny sposób nakładania

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w tracie

Chcesz pochwalić ulotna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez szału
  • Kupiłam go, ponieważ wypadały mi rzęsy podczas demakijażu i nie żałuje. Po paru dniach przestały wypadać, jeśli chodzi o inne efekty to moim zdaniem rzęsy są dłuższe i gęstsze ( dzięki temu, że nie wypadają w większej ilości) jednak nie jest to spektakularny efekt. Nie narzekam na moje rzęsy nie są cienkie ani krótkie więc może dlatego nie widze dużej różnicy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić mininibi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Stosowałam ten produkt dość długo, w duecie z aktywnym serum na dzień i... nie widzę najmniejszej różnicy. Moje rzęsy wyglądają dokładnie tak samo, jak przed kuracją. A naprawdę, sumiennie je smarowałam, co wieczór... W dodatku produkt jest nieprzyjemny, lepi się, jest tłusty i rozlewa się na całe oko. Nie, nie, nie. Nic nie daje.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewygodna aplikacja, brak efektu
  • Kupiłam ten krem w Super Pharm w promocji za 7,49 zł. Normalnie nie wiem ile kosztuje. W Rossmannie go nie można dostać. Trzeba szukać wszędzie (Super Pharm, Natura, Hebe), ale nie tam
    Nie miałam nigdy większego problemu z rzęsami poza tym, że zawsze kilka sztuk mi wypadało przy demakijażu. Ten produkt kupiłam w nadziei, że moje rzęsy trochę bardziej urosną i nie będą wypadać.
    Produkt mnie zawiódł, mam mu wiele do zarzucenia:
    - niewygodna aplikacja. Produkt wydobywa/aplikuje się tak jak krem pod oczy lub na wypryski, czyli punktowo. Opakowanie jest zakończone takim dziubkiem spiczastym. Nie sprawdza się to jednak w przypadku kremu do rzęs. Produkt ciężko się wydobywa, jest bardzo gęsty. Opakowanie zapowietrza się dlatego często jest tak, że nie możemy nic wydobyć z niego, a za chwilę wyskakuje z niego mega kleks....
    Aplikowałam ostatecznie krem w ten sposób, że aplikowałam go sobie na palec, a potem rozprowadzałam wzdłuż nasady rzęs, a to co zostało to na brwi. Na początku aplikowałam go wprost z opakowania na nasadę rzęs, ale nie zdało to egzaminu ponieważ tym dziubkiem nie da się równomiernie rozprowadzić krem na rzęsach ponieważ przyczepia się on do dziubka i tak koniec końców trzeba wspomóc się palcem. Nie próbowałam aplikować go szczoteczką/grzebykiem do rzęs ponieważ nie miałam takiego pod ręką.
    - Konsystencja. Mega gęsta, zbita i tępa, tłusta konsystencja. Miałam wrażenie, że po tym kremie stosowanym na brwi zaczęło mnie tak strasznie wysypywać.
    - Krem nie podrażniał na szczęście oczu, nie łzawiły ani nic.
    - Brak efektu. W trakcie stosowania kremu ani po zakończeniu opakowania nie zauważyłam żadnej poprawy. Rzęsy dalej pojedynczo wypadają, nic nie urosły ani nie zagęściły się.
    Opakowanie kremu można rozciąć i wygrzebać z niego to co zostało na ściankach, ale za higieniczne i przyjemne to to nie jest.

Podsumowując: jak dla mnie nie warto. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę wydajność i cenę produktu. Według mnie nic z rzęsami nie robi, a aplikacja i konsystencja jest straszna.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia jak dla mnie
  • Hmmm.. nie wiem od czego zacząć. Może od tego że, bardzo ale to bardzo chciałam jej wypróbować i zobaczyć czy na prawdę daje takie efekty jak obiecuje producent.. Dostałam ją i tu zaczęło się moje wielkie rozczarowanie. Po zastosowaniu po dokłądnie 2 tygodniach dostałam takie ogromne uczulenie że, tubka z kremem wylądowała w koszu...
    \nOczy mi po neij strasznei łzawiły, miałam czerwone spojówki i strasznie mnei szczypały.. Poza tym na dodatek jeszcze żadnych obiecywanych rezultatów nei zauważyłam. Moje rzęsy były dokładnie takei same jak przed zastosowaniem Nie wiem czemu- gdyż produkty tej firmy najbardziej mi dopowiadały.
    \nTak sie skończył mój koszmar z upragnioną odzywką stumulującą wzrost rzęs . Polceam stosowanie olejku rycynowego..

Chcesz pochwalić igusia2812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super- ale wymagana systematyczność.
  • Jakiś czas temu uległam modzie na przedłużane rzęsy- oj, gdybym wiedziała jaki będzie tego finish... Po zdjęciu swoich naturalnych nie miałam praktycznie w cale Tą odżywkę poleciła mi pani w drogerii, kupiłam ją razem z wersją na dzień. Po ok. miesiącu stosowania spojrzałam w lustro- i zobaczyłam rzęsy, swoje, naturalne, cieniutkie ale były. W miarę używania ich forma jest coraz lepsza, stają się coraz dłuższe, grubsze, bujniejsze... Teraz zrozumiałam, że zamiast wydawać fortunę na sztuczności wystarczyło przeznaczyć kilkanaście złotych na owy produkt. Pamiętajcie tylko o jednym- nie oczekujcie po nim cudów w krótkim czasie- dajcie mu zadziałać a przekonacie się, że warto
    Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 2 (2gie w trakcie)

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krótkotrwały efekt
  • Po dłuższym czasie regularnego używania widać efekty- rzęsy są sprężyste, lepiej się je maluje, są bardziej podatne na zakręcanie zalotką. Byłam zadowolona ponieważ moje rzęsy są krótkie i proste. Niestety po miesiącu trzeba odłożyć produkt, bo rzęsy się przyzwyczają i wtedy cały efekt znika.
    Rzęsy wracają do poprzedniego stanu, są trudne do 'ułożenia' itd.
    Odżywka daje więc efekt tylko na chwilę, a szkoda.
    Wracam do niej z powodu braku laku, jak mam czas aby ją regulanie stosować.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić halucynogenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Do zakupu namówiła mnie koleżanka. Była to moja pierwsza odżywka do rzęs.

Do jej plusów zaliczam fakt, że na pewno rzęsy są bardziej sprężyste po niej. Jak ktoś używa dużo maskary i mocnych kosmetyków do demakijażu to rzęsy potrafią być bardzo suche i łamliwe. Na to pomaga i na nic więcej. Rzęsy nie są ani dłuższe, nie ma tez ich więcej.
    Ma wygodne opakowanie i łatwo się aplikuje. Nie podrażnia oczu!

Ale od kiedy używam Revitalashu to wiem, że istniej jedna jedyna skuteczna odżywka do rzęs o spektakularnym działaniu.

A L'Bioticą smaruję sobie teraz brwi, ale czy to coś daje to trudno stwierdzić.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Frytalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubię
  • nie wyobrazam sobie wieczornego demakijazu bez niej

zawsze po demakijazu nakladam - albo wcieram sobie tą odżywkę w rzęsy dzieki temu staja sie sprezyste, bardziej podatne na wywiniecie przez tusz oraz nie wypadaja

stosuje rowniez co 2 dzien na brwi - faktycznie sie zagęściły, ale też rosną szybciej

niska cena, działanie oraz dostępność powodują ze dla mnie to KWC

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety bez żadnych efektów
  • Produkt w ogóle nie spełnia swoich podstawowych zadań. Podejrzewam, że lepsze efekty osiągniecie stosując olejek rycynowy (takowy jest własnie w składzie kremu) ... a własnie to nie jest krem, a raczej tłusta maść.

Stosuje go już od 3 miesięcy i nie widzę naprawdę żadnych efektów.

- nie wydłuża
    - nie zagęszcza rzęs
    - nie sprawia że są ciemniejsze
    - jeśli chodzi o wytrzymałość rzęs, to też nie zrobiły się jakoś niezwykle mocne- od czasu do czasu jakaś wypadnie

+wygodna aplikacja
    +tani

Będę szukać innej odżywki, tą może zużyje do brwi.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/3 opakow

Chcesz pochwalić reniusia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Preparat jest na prawdę dobry. Kupiłam go z czystej ciekawości.. Nie oczekiwałam od tego preparatu nie wiadomo jakich cudów ale jestem całkowicie zadowolona z efektu. Rzęsy mocniejsze ,odżywione nie wypadają jak dotychczas.Kolor wyraźniejszy. Stosuję go również na brwi.

Nie podrażnia oczu.
    Nie skleja rzęs , ani powiek
    Produkt bardzo wydajny.

Dla mnie uzyskany efekt jest zadowalający.
    Naprawdę polecam.

Chcesz pochwalić wlochatamyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Najlepszy krem/ preparat na rzęsy!

Używam go (PRAWIE) regularnie. Efekt w postaci mniej wypadających rzęs już po 2 tyg stosowania, po miesiącu rzęsy są mocniejsze, dłuższe. Tak długich i pogrubionych rzęs jeszcze nie miałam. zasługuje na 5 gwiazek

Plusy:
    -wydajny
    -niska cena
    -pierwsze efekty już o 2 tygodniach

Minusy:
    -brak szczoteczki trochę utrudnia nakładanie

Trzeba jednak pamiętać by stosować go regularnie.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

Chcesz pochwalić klusiiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • skusiła mnie cena ale efektów brak
  • Skuszona promocją w SuperPharm zakupiłam ten produkt, jednak jest on dla mnie zupełnie bezużyteczny

Plusy:
    +niska cena

Minusy:
    -tłusta konsystencja
    -trudna, niewygodna aplikacja
    -moje oczy następnego dnia są opuchnięte

Używam tego produktu od: kliku miesięcy ale zaprzestałam używania bo nie przynosił efektów
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić erinka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Kupiłam ten produkt dzięki wizaz.pl , skusiły mnie dobre opinie i nie żałuję. Mam naturalnie długie rzęsy i chciałam je wzmocnić.
    Odżywkę nakładam na noc , dość obficie.
    Nie podrażnia oczu.
    Nie skleja rzęs , ani powiek
    Produkt bardzo wydajny.
    Efekt jest dla mnie odczuwalny , rzęsy są mocniejsze , nie wypadają tak jak dotychczas.
    Nie zauważyłam aby specjalnie się wydłużyły czy zagęściły.
    Jednak dla mnie uzuskany efekt jest zadowalający.
    Naprawdę polecam.

Chcesz pochwalić fioletowakrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie !!!
  • Skuszona recenzjami i ogólnie dobrymi ocenami, kupiłam w super-pharm. Aplikowałam na linię rzęs, jak każe producent, na noc. Rano obudziłam się z bólem oczu i opuchniętymi powiekami!!!!!!!! Nigdy więcej go nie użyję. Efektów nie zauważyłam, bo nałożyłam tylko na jedną noc, więc nie spodziewałam się ich po jednym użyciu, na pewno nie będę używać tego takim kosztem.

Używam tego produktu od: jeden dzień
    Ilość zużytych opakowań: użyłam jeden raz

Chcesz pochwalić Hanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic za darmo
  • Z bólem serca muszę odstawić tę odżywkę. Dlaczego? Ano uczuliła moje oczy tak, że wyglądałam, jakby mnie ktoś w nie dźgał włócznią. Moje białka całkiem przestały zasługiwać na swoją nazwę - oczy dzięki odżywce z L'biotiki miałam obrzmiałe, czerwone, przekrwione i piekące niemożliwie.

Oddać natomiast trzeba, że odżywka działa. Czytając i przekonując się o jej piekielnej wydajności stosowałam je na rzęsy (zgodnie z zaleceniami producenta - wzdłuż linii rzęs u ich nasady, jakbym chciała narysować kreskę linerem) i brwi, a w obu przypadkach efekt był szybki i widoczny. Rzęsy stały się jakby dłuższe, bardziej miękkie i elastyczne, brwi wyraźnie ciemniejsze (a z natury oprawę oczu mam dość ciemną). Zmywając makijaż, rzadziej widywałam włoski na wacikach.

Niestety! Najdłuższe firanki rzęs czarnych niczym sadza nie pomogą, kiedy oczy są czerwone jak u królika. Początkowo nie skojarzyłam zaczerwienienia z odżywką - dużo czasu spędzam w klimatyzowanych pomieszczeniach, ok. 12 godzin na dobę pracuję przy komputerze, więc oczy mają prawo być zmęczone. Zainwestowałam w krople do oczu i beztrosko namaszczałam brwi i rzęsy l'bioticzanym mazidłem. Aż któregoś razu słaniając się ze zmęczenia, nie posmarowałam rzęs odżywką. Rano obudziłam się bez opuchlizny, pieczenia i czerwonych białek, a l'biotiką smaruję dziś już tylko brwi i to co 2 dzień, bo w tym tempie raz-dwa zacznę wyglądać jak Breżniew.

Podsumowując:
    + za spełnienie producenckich obietnic: rzęsy się wzmacniają i ładnie rosną
    + za konsystencję, która przypomina wazelinę, ale do rana wchłania się całkowicie, nie utrudniając tuszowania rzęs
    + za cenę, zwłaszcza w promocjach
    + za wydajność
    + za sposób aplikacji, który wiele osób krytykuje, ale przy odrobinie wprawy mazidło nakłada się łatwo i precyzyjnie, a w tubce jest dłużej świeże niż w "tuszowym" opakowaniu ze szczoteczką

+/- za dostępność - widziałam tylko w superpharm, ale też nie szukałam usilnie

- ogromny minus za uczulenie wrażliwych oczu - za to kasuję półtorej gwiazdki

Ogólnie rzecz biorąc polecam, ale radzę ostrożnie obchodzić się z tym cudem i w razie pierwszych alergicznych objawów odstawić. Majątku nie kosztuje (zapłaciłam bodaj 12 zł za 2 opakowania), a spróbować warto, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma wrażliwych oczu.

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie, teraz tylko na brwi
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić igrafka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • średniak
  • Krem zakupiłam bo akurat trafiłam na promocję nieco ponad 9 zł. Wcześniej używałam serum Eveline 3w1 z którego byłam zadowolona. To było dawno temu, a z racji że niemal codziennie tuszuję rzęsy to ich kondycja się troszkę pogorszyła. Jak większość kobiet lubię testować różne kosmetyki więc teraz wybór padł na L'Biotice.
    Dodam, że krem stosowałam co wieczór, około 3 miesiące na rzęsy i rzadziej na brwi.
    + rzęsy stały się bardziej elastyczne, przez co łatwiej używało mi się zalotki.
    + wydajność, mi 1 tubka wystarczyła na 3 miesiące
    + ładnie zagęściła brwi, przez co nie muszę już używać kredki
    + cena jest śmiesznie niska jak za taką wydajność

I to koniec plusów

- nie zauważyłam by rzęsy zaczęły jakoś lepiej rosnąć po tym kremie. Mało tego po ok miesiącu stosowanie rzęsy zaczęły bardziej wypadać
    - opakowanie, krem jest dosyć gęsty niczym wazelina, przez co dosyć trudno go wydostać
    - nakładanie, nakłada się go poprzez robienie kresek wzdłuż linii rzęs. Jednak krem jest na tyle gęsty że i tak trzeba później go poprawić, wmasować palcem. Efekt? Czasami miałam krem również na powiece.
    - za tłusty, fatalnie się wchłania

Podsumowując, ok 3 miesiące stosowania i efekty widoczne tylko na brwiach.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?