L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Jestem zadowolona z tej odzywki
  • Kupiłam tą odzywkę, gdyż w internecie przeczytałam o niej pozytywne opinie a że miałam przerwy między rzesami to bez wachania zakupiłam ten produkt.
    Używałam codziennie tej odżywki i po kilku tygodniach zauważyłam pierwsze efekty:
    -rzęsy szybciej mi rosły,
    - były dłuższe,
    - a także gęściejsze.
    Żadnych minusów nie dostrzegam z mojej strony. Odżywka jest wydajna i bardzo łatwa w apikacji a także nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić aneta111332 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• przy nieudanej regulacji brwi -zbawienie
  • Produkt kupiła już dobre kilka miesięcy temu. Bardziej pasuje mi do brwi, niż rzęs.

Konsystencja kremowa, ale trochę tłusta, troche jak wazylina. Przynam, że nie polubiłam stosowania go na rzęsy, ponieważ z nich trochę spływa i mam skórę pod oczami całą nim wysmarowaną.
    Użyłam go na rzęsy zaledwie kilka razy, więc nie sposób ocenić mi jego działania w tej kwestii.

Postanowiłam sprawdzić jak spisze się w przypadku brwi. Nie smarowałam ich codziennie, bo mam z natury ciemne brwi i nie potrzebuje dodatkowego przyciemnienia, a olej rycynowy w składzie może to zdziałać. Natomiast gdy wyrwałam za dużo włosków i posmarowałam to miejsce tym kremem, to włoski odrosły znacznie szybciej. Już po dwóch dniach były całkiem widoczne.

Nie wykluczam, że działa dobrze, że na rzęsy, ale jak go nie polubiłam do stosowania na rzęsy. Moja mama natomiast też sobie kupiła i już jakieś 3 mies. używa na rzęsy codziennie i ma je tylko odrobinę ciemniejsze i tyle.

Używam tego produktu od: ok.4-5 mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Kupiłam ten produkt ze względu na to, że codzienne używam zalotki, co na dłuższą metę mogłoby osłabic rzęsy. Kosmetyku używałam regularnie, co wieczór. Efekt po miesiącu przerósł wszelkie oczekiwania. Bez tuszu rzęsy stały się wyraźnie bardziej nawilżone i elastyczne, natomiast z tuszem mogłam pochwalić się pieknym wachlarzem rzęs. Jedynym minusem jest to, że rzęsy zdają się przyzwyczajac do składu (jak to czesto ma miejsce w przypadku odżywek) i po pewnym czasie kosmetyk nie działa już tak dobrze. Ale wtedy wystarczy zrobić miesięczną przerwę używając innej odżywki.

+ skład
    + cena
    + spełnia obietnice producenta
    + wygodna aplikacja (dla mnie lepsza niż typowe odzywki w postaci mascary)
    + nie podrażnia nawet skłonnych do puchnięcia i alergii powiek
    + niesamowita wydajność- u mnie juz ponad rok, z łącznie dwumiesięczną przerwą w stosowaniu

-rzęsy przyzwyczajają się i efekt słabnie po dluższym czasie stosowania- wskazane przeplatanie inną odżywką

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Elisabeth26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka za niską cenę.
  • Nie spodziewałam się cudów po kosmetyku tej półki cenowej. I tu dopadło mnie miłe acz niemałe zaskoczenie.
    Produkt jest wydajny, nie podrażnia oczu, jest dość łatwy w aplikacji, oraz (co najważniejsze) DZIAŁA. Dzięki niemu rzęsy przestały mi nadmiernie wypadać, ich kondycja znacząco się poprawiła. Wymagało to jednak systematyczności. Niemniej jednak efekt jest bardziej niż zadowalający
    Minusów nie podaję, bo za te pieniądze aż grzech wybrzydzać (pierwsze opakowanie kupiłam za 10 zł w jakiejś mega-promocji).

Używam tego produktu od: Około roku
    Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

Chcesz pochwalić elvie85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Sam krem jest bardzo dobry. Widać znaczną poprawę w kondycji moich rzęs. Wymaga to jednak dłuższego postosowania kosmetyku. Jak wiadomo, nic od razu :P Cena ok, a ten mały preparat jest zadziwiająco wydajny. Odejmuję jednak gwiazdki za tandetne opakowanie które w kilku miejscach mi popękało przez co musiałam je ratować zszywkami (nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie zdarzyło)...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemniaczek
  • dostałam to cacuszko od mamy, która usłyszała o nim od koleżanek z pracy
    na początku byłam sceptycznie nastawiona...początek nie był najlepszy, gdyż zaczęły wypadać mi rzęsy i zwątpiłam bałam się że wszystkie mi wypadną....jednak zaryzykowałam i nadal go stosowałam i moja intuicja mnie nie zawiodła....

na plus:
    - baaaardzo wydajny (u mnie 7 miesięcy)
    -rzęsy wyraźnie urosły i przyciemniały(ale to przez olejek rycynowy w składzie)
    - jest dostępny w drogeriach
    - cena do jakości -powalająca

na minus:
    - po kilku zastosowaniach oczy były opuchnięte jakbym była zmęczona i nie wyspana lecz szybko ten stan mijał
    - nie zagęszcza
    - dalej muszę je malowac tuszem ale są bardzo widoczne

po tygodniu bez jego stosowania nic się złego nie dzieje
    zrobię dłuższą przerwę i w razie pogorszenia stanu moich rzęs na 100% zakupię ten kremik

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie niezbędny
  • Po przeczytaniu pozytywnych recenzji na wizażu stwierdziłam, że sama muszę przetestować ten krem. Kondycja moich rzęs była straszna, wypadały mi masowo osłabione codziennym makijażem. Na początku efekty nie były szczególnie zauważalne ale po dłuższym czasie regularnego stosowania ilość wypadających rzęs zdecydowanie się zmniejszyła.
    Nie zauważyłam szczególnego efektu wydłużenia, ale akurat na długość moich rzęs nie narzekam.
    Krem jest również bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na >6 miesięcy.
    Teraz nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez tego kremu .

Chcesz pochwalić Sunshainous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani ale godny polecenia
  • Bardzo lubię markę L'biotica, ich maski do włosów świetnie mi się sprawdzają. Dlatego też przy wyborze czegoś co poprawi kondycję moich rzęs zdecydowałam się na ten krem.
    Był to mój pierwszy specyfik jaki używałam na rzęsy (nie licząc olejku rycynowego).
    Nie zawiodłam się. Produkt posiada dużo plusów:
    + zdecydowanie poprawia kondycję rzęs
    + może nie robi "firanek" ale rzęsy są dłuższe, ciemniejsze i pogrubione
    + rzadziej wypadają
    + bardzo wydajny - tubka zawiera 10 ml, krem jest tłusty, więc wystarczy odrobina
    + tani i dobrze dostępny (apteki, Natura i czasem Biedronka)

Są też minusy:
    - nałożony w zbyt dużej ilości migruje do oczu i szczypie
    - myślę, że osobom, które maja krótkie i rzadkie rzęsy ten produkt się nie sprawdzi

Podsumowując uważam, że to dobry krem za niewielkie pieniądze. Polecam osobom, które nie mają większych problemów z rzęsami.

Używam tego produktu od: kilka mieśiecy temu

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uzywam tej odzywki od około 2 lat, codziennie wieczorem aplikuje ją na rzęsy. Efekty są naprawdę wspaniałe, moje osłabione i cienkie rzęsy znów są gęste i bardzo długie. Nawet bez żadnego tuszu wyglądają bardzo ładnie. W zasadzie jakiego bym nie uzyła tuszu, rzęsy prezentują się extra.
    Po tym kremie rzęsy są miękkie, nie wypadają i są mocno odżywione.
    Odżywkę trzeba stosowac regularnie, efekty widoczne są po kilku miesiącach, więc jest to kuracja dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani- jakość adekwatna do ceny.
  • Produkt zakupiłam z ciekawości w Biedronce.
    Nie powalił mnie na kolana, ale cena też nie jest wygórowana.
    Zauważyłam że moje rzęsy zgęstniały, co do wydłużenia trudno powiedzieć - widocznego i znaczącego wydłużenia nie zauważyłam.
    Na pewno są mocno odżywione i bez tuszu wyglądają bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cola201 za czytelną i pomocną recenzję?