L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• nic nie daje
  • Zachwyty na wizażu zachęciły mnie do kupna tego produktu i zawiodłam się. Krem nie pogrubił, nie wydłużył i nie przyciemnił moich rzęs. Wzmocnienia też nie zauważyłam. Używała go również moja mama i u niej także się nie sprawdził. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić ChicaGuapa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętnie
  • Nigdy nie narzekałam na swoje rzęsy aż do czasu kiedy zaczęły mi bardzo wypadać. Z tym ta odżywka poradziła sobie rewelacyjnie! Jednak producent obiecuje dużo więcej, a ja nie zauważyłam jakichkolwiek zmian... Oczywiście oprócz tej jednej - przestały wypadać.

Ilość zużytych opakowań: równo 1

Chcesz pochwalić Polla18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia rzęsy, wydłuża, nie wypadają
  • Krem do rzęs z L'biotiki stosowałam przez 4 miesiące. Systematycznie, codziennie wieczorem wcierałam małą ilość kremu w nasadę rzęs i resztę na długość.

Chciałam aby rzęsy wydłużyły, zagęściły się i przestały wypadać podczas demakijażu. Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania. Po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty - rzęsy znacznie wydłużyły się, a po dwóch miesiącach w miejscach, w których nigdy nie miałam rzęs zaczęły wyrastać nowe. Krem wzmocnił rzęsy, nie łamią się i zrobiły się bardziej czarne

PLUSY:
    - największym plusem tego produktu jest niesamowita wydajność - jedna tubka starczyła mi na 2 miesiące codziennego stosowania, myślałam że nigdy się nie skończy
    - krem jest tani, dałam za niego w aptece 13 zł
    - dostępność - w każdej aptece
    - działanie - wzmacnia rzęsy, wydłuża, zagęszcza
    - polska firma
    - ładne opakowanie, na nim skład i sposób stosowania, wszystko szczegółowo wytłumaczone
    - skład ok (na samym początku olej rycynowy, jest też olej jojoba, olej z owoców makademia, panthenol)
    - nie podrażnia i nie szczypie w oczy, po prostu nie szkodzi

Minusów nie odnotowałam.

Na razie robię sobie przerwę w stosowaniu tego kremu lecz na pewno wrócę do niego. Jest skuteczny, tani i dostępny wszędzie. Czego chcieć więcej? Polecam każdemu do spróbowania.

Używam tego produktu od: używałam od 12 marca do 2 lipca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karli23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Krem stosuje już od ponad 3 miesięcy, zczęłam go stosować gdy moje rzęsy zaczęły trochę wypadać i nie żałuję.

Produkt ma konsystencję gęstej, bardzo tłustej maści, przypomina mi trochę alantan Nie ma żadnego zapachu. Z tubki łatwo się go dozuje, nakładanie jest bezproblemowe.

Nałożony na oczy nie wywołuje pieczenia, podrażnienia, ani innych działań niepożądanych. Odżywia zarówno rzęsy jak i powieki.
    Krem stosowałam systematycznie codziennie nakładając go na noc, na oczyszczone rzęsy. Jeśli chodzi o działanie to kremik jest pomocny, wypadanie zmniejszyło się już po około miesiącu, rzęsy są dużo gęstsze i zdrowsze. Nie zauważyłam natomiast wydłużenia się rzęs.

Ogólnie jest to całkiem dobra odżywka przyjaznej firmy, i to za niewielką cenę.

Polecam wypróbować
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok!
  • Moje rzęsy zawsze były delikatne i cienkie. 2 lata temu skusiłam się na hennę i to jeszcze bardziej osłabiło moje rzęsy. Od kilku miesięcy używam tuszu MaxFactor wodoodporny i czasem zdarza się że muszę trzeć rzęski przy demakijażu co powoduje, że mi wypadają. Skusiłam się kupić ten krem ponieważ był na promocji i nie żałuję. Rzęsy nie wypadają i są ciemniejsze niż były przed potraktowania ich henną. Co prawda nie widzę aby były dłuższe ale na takim efekcie nie zależało mi najbardziej. Polecam!

Chcesz pochwalić AP1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nakładałam go codziennie wieczorem, u mnie sprawdził się wyśmienicie. Już po upływie około tygodnia zauważyłam różnicę, miałam więcej rzęs i były one wyraźniej dłuższe - zauważyłam to podczas ich malowania. Umalowane rzęsy sięgały aż do brwi i to bez pomocy zalotki. Po odstawieniu kosmetyku, może ich stan nieco się pogorszył, ale i tak były lepsze niż zwykle. Teraz stosuję go około 3, 4 razy w tygodniu. Moje rzęsy ciagle są wzmocnione. Polecam.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tych niewymagających.
  • Za chwilę pękną dwa miesiące, odkąd położyłam ten krem pierwszy raz na moich rzęsach, a więc jest to dobry czas na pierwsze podsumowania.
    Jeśli chodzi o moje rzęsy to nie narzekam na nie aż tak bardzo. Są długie i podkręcone do góry, jest ich sporo i nie mają tendencji do wypadania. Natomiast to, na co narzekam to ich grubość, to chętnie bym poprawiła, bo rzęsy mimo, że długie i gęste to niewidoczne z daleka przez swoją kiepską objętość.

* Od razu powiem, że niestety pogrubienia rzęs nie zaobserwowałam. Jakie były, takie są i dziś. Nowe włoski też chyba nie wyrosły, a jeśli już to niewiele.
    * Musze jednak oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać, że... krem jeszcze wydłużył moje rzęsy. Naprawdę są teraz długaśne, można nimi pomachać. Jestem w stanie stwierdzić, o ile włoski się wydłużyły, bo na końcach stały się jaśniejsze.
    * Nie zauważyłam większego przyciemnienia, ale nie jestem osobą o bardzo jasnej oprawie oczu i jaśniutkich brwiach i rzęsach. Zresztą krem nie ma nam malować rzęs na czarno tylko wzmacniać i stymulować ich wzrost, od malowania jest tusz, lub henna.
    * Rzęsy nie zostały osłabione, mam wrażenie, że zrobiły się bardziej sprężyste, podatne na podkręcanie zalotką. Nie łamią się, ani nie wypadają, jednak i przed kremem nie miałam tego kłopotu.
    * Krem dosyć nieźle się nakłada, tubka ma aplikatorek. Ja rozprowadzałam go przy linii rzęs i wcierałam delikatnie we włoski. Kosmetyk nie jest lejący, dlatego też trzymał się i nie było mowy, żeby dostał się do oka i je podrażnił. Trochę przeszkadzał mi na rzęsach chwilę po aplikacji, bo stawały się one ciężkie i to dawało dziwne uczucie, ale po chwili znikało.
    * Tubka nie jest duża, ale sam krem jest dość wydajny. Używam obecnie już drugi miesiąc i to w sposób sumienny. Co prawda opakowanie "wsysa" się już do środka, ale wciąż nie pustoszeje.
    * O ile pamiętam, kupiłam krem taniej, niż podano tutaj. Moim zdaniem cena nie jest zaporowa, krem jest wydajny, więc nie trzaśnie nas aż tak po kieszeni.

Nie wiem, jak sprawdzi się na rzęsach bardzo osłabionych i króciuteńkich. Natomiast nawet gdybym była osobą z mikrorzęskami nie spodziewałabym się, że nagle wyrosną mi nowe, fantastyczne, czarne firany, po prostu takie rzeczy się nie zdarzają.
    Ja mogę z własnego doświadczenia powtórzyć, że krem wpłynął na wydłużenie moich rzęs i ogólną ich kondycję. Żałuję, że ich nie pogrubił, ani jeszcze bardziej nie zagęścił. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety cudu nie bylo
  • Krem stosuje razem z aktywnym serum do rzes tej samej firmy od dwoch miesiecy.Rzesy nie urosly,nie zciemnialy.Kondycja bez zmian.
    Jedyny plus jest taki,ze nie podraznia oczu.Szkoda.

Używam tego produktu od: od dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( 10 ml )

Chcesz pochwalić stargate za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • TAK!

Po odstawieniu tabletek anty stan moich rzęs był opłakany! Olej rycynowy,przerwy w malowaniu rzęs nic nie pomagało! W aptece natknęłam się właśnie na to..nie sugerowałam się żadnymi recenzjami i opiniami poszłam w ciemno

Jestem mega zadowolona!!!

Po stosowaniu ok.2tygodni na noc (min.1h przed snem żeby nie wetrzeć w poduszkę) w weekendy równiez dzień/noc zdziałał można powiedzieć cuda
    Rzęsy się powoli regenerowały,po ok 1miesiącu były w świetnym stanie

Plusy

+cena
    +wydajność
    +dostępność

Troszeczkę przeszkadza mi konsystencja i "smolistość" ale wszystko da się znieść

Polecam wszystkim borykającym się z wypadającymi,lamliwymi i "bez życia" rzęsami

Chcesz pochwalić LoveBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cene to GIT
  • Krem dobrej jakości, nie spodziewałam się cudów za kilkanaście złotych. Można powiedzieć, że jestem zaskoczona wynikiem krepu za tą cenę. Rzęsy przycieniały, troszkę jakby urosły. Jestem na TAK

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić MartkaK za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij