L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Powiększ L`biotica, Regenerujący krem do rzęs

Zgłoszony przez Mademoiselle_Pauline

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

• Zdaje egzamin
  • Bardzo dobrze działa na moje rzęsy widać, że stały się gęstsze i dłuższe oraz, że mniej wypadają. Jest też bardzo wydajny używam go od kilku mc a zaledwie odrobinę go zużyłam.

Używam tego produktu od: 3 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić estheriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał !
  • Ten krem rozczarował mnie i to bardzo.

Zalety:
    -wydajny- wystarczył mi na ponad 5 miesięcy
    -nie podrażnia oczu
    I z zalet to tyle

Wady:
    -niepraktyczna końcówka. Krem jest zbyt gęsty w stosunku do tej końcówki. Gdy próbowałam nałożyć go przy nasadzie rzęs, to zwyczajnie z nich spadał. Musiałam więc krem rozprowadzać palcem.
    -ma tłustawą konsystencję i kiepsko się wchłania. Nawet po godzinie miałam na szkłach od okularów tłuste plamy.
    -mimo, że używałam go systematycznie i dłużej niż zaleca producent, krem nie zrobił nic. Moje rzęsy nie są ani dłuższe ani gęstsze, anie ciemniejsze, ani mocniejsze. Po 5 miesiącach stosowania są takie jak były.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nie dla mnie
  • Przez jakiś czas używałam go codziennie na noc. Ma kiepski aplikator ( ciężko się nakłada, dużo lepsze są ze szczoteczką lub pędzelkiem ), ma bardzo gęstą konsystencję. Ale nie zrobił kompletnie nic, ani nie zachamował wypadania, ani rzęsy nie były ładniejsze. Na dodatek gdy rano się budziłam, miałam wzrok trochę jakby zamglony, a już dzisiaj oczy mi po nim spuchły! Niestety niska cena i wydajność ani trochę go nie ratują, produkt się dla mnie nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny i bezpieczny sposób na zregenerowanie rzęs
  • Po zdjęciu sztucznych rzęs przedłużanych przez półtora roku metodą 1:1 moim oczom ukazało się to, co musiało się ukazać...
    Kikutki mierzące jakieś 3 - 5 mm długości. Żałosny to widok, ale ucieszyłam się, że w ogóle jakieś rzęsy mi zostały. Zapłaciłam wysoką cenę za swoją chęć przedobrzenia w kwestii oprawy oczu. Przegięcie w żadną ze stron nie wychodzi na dobre. Rzęsy zdjęłam po weselu, w sierpniu. Zaczęłam je cierpliwie smarować tą odżywką mimo, że rekomendowano mi preparaty z bimatoprostem, na który mam uczulenie. Cierpliwie i pieczołowicie smarowałam co wieczór i rano rzęsy u nasady i po długości. Nie maluję się codziennie, więc ze spełnieniem tego warunku nie było u mnie problemu. Krem jest tłusty i gęsty, a więc żaden ze znanych mi tuszów nie przetrwałby zbyt długo położony na natłuszczone recenzowanym produktem rzęsy.
    Mija trzeci miesiąc, odkąd używam tego specyfiku i zauważyłam, że moje rzęsy odżyły, są długie, gęste jak dawniej i prawie zupełnie czarne.
    Wróciły do normy, a może nawet odrobinę swój stan sprzed aplikacji rzęs polepszyły.
    Kiedy używałam tego kremu kilka lat temu, zanim zdecydowałam się w sposób radykalny polepszyć jakość rzęs i zafundować sobie prawdziwe wachlarze, a moje rzęsy były po prostu normalne, co najwyżej lekko zmasakrowane tuszem, ale na pewno w mniejszym stopniu niż po przedłużaniu rzęs, efekty działania tego preparatu były dla mnie niedostrzegalne.
    Teraz, kiedy moje rzęsy potrzebowały ratunku, preparat zdał egzamin.
    Polecam osobom, których rzęsy wymagają regeneracji.
    Moje naturalne rzęsy do mnie wróciły, a ja potrafię je wreszcie docenić.

Używam tego produktu od: od sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić mememe za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto!
  • Nigdy na rzęsy nie narzekałam. Były długie i gęste, chociaż nie za ciemne. Jednak, jak to z kobietami bywa, zachciało mi się je zagęścić... Później przy zdejmowaniu sztucznych kosmetolog ściągnęła mi mnóstwo moich. Wtedy kupiłam ten krem, Używałam w miarę regularnie, już około miesiąca, ale po 2 tyg widać było różnicę. Rzęsy odrosły gęste i mocne, chociaż nie tak długie jak wcześniej. Resztki kremu wcierałam w brwi i też jestem mega zadowolona (: Zagęściły się i nieco ściemniały. Tubka jest malutka, ale tak wydajna, że mogłabym obdzielić jeszcze 3 koleżanki, a nie wiem kiedy byśmy go skończyły.
    Nie wiem czy zauważyłabym efekty stosując go wcześniej, ale moje rzęsy odratował. (: Więc uważam, że naprawdę warto spróbować - szkód nie narobi na pewno. I nie kosztuje fortuny!

PS nie wiem jak używały go dziewczyny, ale ja nakładam troszkę na palec i rozcieram przy samej linii rzęs - nie nakładam prosto z tubki na włoski. Wtedy nic nie dostaje się do oczu, nie ma problemu. Poza tym własnie taki sposób proponuje producent - wcierać przy korzeniach rzęs

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobra
  • zacznę od tego ze ową odżywkę stosowałam regularnie, dzień w dzień przez ponad miesaiąc na noc i jestem mile zaskoczona. Cudów oczywiście się nie spodziewałam, ale spełniła swoje zadanie. Rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają, do tego zrobiły się widocznie gęstsze i dłuższe. Zawsze miałam rzadkie , krótkie i jasne rzęsy. Ostatnio zrobiłam nawet hennę i rzęsy nawet bez tuszu prezentują się świetnie. A i z tuszem nawet wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej. Jestem zadowolona. Dokończę to opakowanie ale nie wiem czy kupię ponownie, bo czaję się na inną odzywkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Produkt jest tak nijaki- jak nic do tej pory. Początkowo myślalam że przyciemnia rzęsy- wyglądały na zdrowsze ale w dzień ktory zapomniałam jej nalożyć rzęsy sypały się jakoś jakby więcej- sama już nie wiem co o niej myśleć ale nie polecam bo taki efekt można uzyskać stosując olejek rycynowy bo przecież to jest w jej skladzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do brwi
  • Swego czasu bardzo napalilam się na ten produkt. W moim miescie ciężko było o jego dostępność, zarówno w aptekach, jak i drogeriach. Udało mi się dorwać go w jakiejś małej apteczce. Czytałam wiele pozytywnych recenzji o tym kremie na wizażu i szczerze powiedziawszy, zrobiłam sobie zbyt duże nadzieje.

Może zacznę od kilku plusów:
    + Świetna odżywka do... brwi! Niżej wyjaśnię dlaczego absolutnie nie pasowała mi do pielęgnacji rzęs. Jeśli chodzi o brewki, to fajnie ujarzmia włoski, nieco je wzmacnia, są troszkę ciemniejsze. Aplikacja na brwi jest mega prosta, nie wymaga dużo czasu.
    + Z racji niefortunnego aplikatora i konsystencji produktu, często lądował on na skórze zamiast na włoskach - okolice oczu są fajnie nawilżone, skóra bardziej miękka i gładka.
    + Niska cena w stosunku do baardzo dużej wydajności - męczyłam go regularnie przez 1,5 roku, pod koniec rozcięłam już tubkę i smarowałam go w olbrzymich ilościach, bo miałam go już dość

Do sedna, czyli, co mnie najbardziej wkurzyło w tym produkcie:
    - Zwątpiłam, gdy zobaczyłam aplikator - jak to nakładać ? Miękka tubka zakończona wąskim dziubkiem, jak w kremach pod oczy :/ Miałam wcześniej kilka odżywek, ale zazwyczaj miały formę tuszu do rzęs lub eyelinera z pędzelkiem. Próbowałam wyciskać niewielką ilość na czysta szczoteczkę - bez sensu, bo krem ma postać gęstej wazeliny i oblepia całą szczoteczkę i robi gluta na rzęsach. Próbowałam docierać aplikatorem do nadady rzęs - oblepiłam całą powiekę. Poprestałam na aplikacji na palec i lekkim pociąganiu końcówek rzęs, więcej pomysłów już nie miałam.
    - Fatalna konsystencja, jak już mówiłam - gęsta, lepiąca wazelina - jedyne do czego świetnie się nadaje to te brwi, o których mówiłam.
    - Zerowe efekty w przypadku rzęs - naprawdę krem nie zrobił NIC. Rzęsy nie są ani wzmocnione, ani dłuższe, ani gęstsze, ani ciemniejsze, wypadają w takim samym stopniu. Żeby jeszcze działał, to wybaczyłabym tą kiepską aplikację, ale w takim wypadku pozostanę przy sprawdzonych formułach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak za taką cenę to OK
  • +mniej wypadają
    +już po kilku użyciach są bardziej elastyczne, miłe w dotyku
    +rzęsy są podkręcone! zawsze miałam proste "druty"
    +jakoś tak ładniej wyglądają po pomalowaniu tuszem, być może ciutkę się wydłużyły/zagęściły
    +bardzo wydajne

-aplikacja, ja to robię palcem, ale chyba lepiej by się sprawdzała szczoteczka

Niestety nie daje on efektu sztucznych rzęs ani nie zastąpi tuszu. Nie zauważyłam jakiejś znacznej poprawy w długości czy gęstości rzęs.

Za taką cenę myślę, że warto chociażby dla samego składu, bo na pewno daje lepszy efekt niż sam olejek rycynowy

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić fenolovtaleina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze
  • Naprawdę dobry produkt.

Plusy:
    + mega wydajny (jedno opakowanie wystarczyło mi na osiem miesięcy, a używałam codziennie),
    + nie podrażnia oczu,
    + łatwy w użyciu,
    + przyjemna konsystencja,
    + zmniejszył wypadanie rzęs o ok. 90%,
    + nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego wzrostu rzęs, ale co nie co urosło,
    + poprawa kondycji rzęs,
    + cena.

Minusy:
    - brak!

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij