Avon, Just Play for Men EDT

Avon, Just Play for Men EDT

Jakie jest Twój wymarzony mężczyzna ?
Uśmiechnięty optymista, który kocha życie i zabawę.
Radosny zapach, który natychmiast wywołuje Twoje najszczęśliwsze, pełne przyjemności, beztroskie chwile. Energetyczny koktajl pełen świeżych cytrusów z akordami mrożonej herbaty miętowej, kryje we wnętrzu nuty geranium, jabłka i kolendry, a całość oparta jest na piżmie i wetiwerze.
Just Play dla niego to świeży koktajl pełen zielonych liści i przypraw.
Kategoria: zielno – cytrusowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mrożona herbata, miętowa limonka, werbena
nuta serca: jabłko, kolendra, geranium
nuta bazy: wetiwer, drewno dryfowe, piżmo.

Bardzo przyjemna kompozycja

Od dosyć dawna kupuję mężowi tę wodę toaletową, bo zapach podoba mi się, Jest lekki, świeży, nie duszący. Nuty przyprawowe dodają męskiego charakteru a baza piżmowo- drzewna nadaje trwalości. Jak na tak niska cenę -30pln- sa dosyć trwałe. Przez parę godzin wyczuwam zapach. Na lato w sam raz. Flakon również całkiem do przyjęcia.

Używam tego produktu od: od 2 lat

bywało lepiej :(

Raczej na lato, cytrusowe ,trwałość średnia, taki sobie świeżak, dobry na siłownię , na wypad za miasto w okresie letnim. Ogólnie mogło byś lepiej.

Używam tego produktu od: 2 LAT
Ilość zużytych opakowań: 1-75ml

średniak

Kupiłam mężowi ale krótko mówiąc był to błąd.
Zapach ładny, świeży, totalnie męski i idealny dla młodego mężczyzny.
Niestety zapachem można się cieszyć do pół godziny bo po tym czasie jest zupełnie niewyczuwalny co dla mnie jest totalnym nieporozumieniem.

Używam tego produktu od: rok- ze zniechęceniem od czasu do czasu dla chwilowego zapachu
Ilość zużytych opakowań: niecała jedna flaszka

Podoba mi się :)

Jest to zapach, który obecnie używa mój mężczyzna. Mi się bardzo podoba, jest świeży, energetyzujący. Nadaje się dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Moim zdaniem długo utrzymuje się na ciele, po kilku godzinach wtulam się w mojego mężczyznę i czuję ciągle ten zapach. Jest bardzo przyjemny. Myślę, że spodoba się większości kobiet i mężczyzn. Nadaje się na prezent.