Lirene Dermoprogram, Natural Look 2w1, Fluid+baza

Powiększ Lirene Dermoprogram, Natural Look 2w1, Fluid+baza

Zgłoszony przez SHAKIRAA

Zawarta w nowych fluidach Lirene Natural Look silikonowa baza Aksamitna Gładkość tworzy na skórze jedwabisty film, który idealnie wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry, naturalnie kryjąc widoczne pory i delikatnie rozświetlając cerę. Jednocześnie, zawarte w bazie składniki pochłaniają nadmiar sebum, wspomagając matowienie skóry. Dzięki bazie, pigmenty fluidu są równomiernie rozprowadzone, fluid utrzymuje się na skórze dłużej, a makijaż wygląda świeżo i naturalnie przez cały dzień. Kompleks Skin-HydroSmooth zawarty w fluidach Lirene Natural Look zawiera pigmenty w specjalnych otoczkach, zapewniające równomierne rozprowadzenie fluidu, a także kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża, pomagając przywrócić skórze aksamitną gładkość.

Skład: /`Tiramisu`/ Aqua, Dimethicone, Isodecane, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Squalane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Sodium Chloride, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica Dimethyl Sylilate, Cyclopentasiloxane, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499 (28.01.2011)

Cena: 27,99zł / 30ml
/s/

• idealny podkład
  • Gładka skóra i naturalny kolor idealnie dopasowały sie do mojej cery. Zupełnie inny fluid od innych. Urzywałam kilka rodzajów podkładów znanych marek ale żaden nie był w tanie mnie zadowolić. Polecam wypróbować , warto.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić dorota 83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uprzejmie polecam)
  • Mam bardzo problematyczną cerę, delikatną, z zaczerwienieniami i podatną na uczulenia. Dobranie do niej jakiegolwiek kosmetyku to koszmar. Podkład z Lirene jest jednym z niewielu, którego moge uzywać. Nie uczula, nie wysusza,świetnie sie rozprowadza - jest doskonały. Kupuję odcień tiramisu - dośc trudno dostępny, raczej ciemny.

Ilość zużytych opakowań: ok.6

Chcesz pochwalić Tequise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Używam go bardzo bardzo długo bo jak dla mnie jest świetny. Dobrze kryje ma odpowiednią konsystencję i wygodne opakowanie. Kolor Light jest idealnie dopasowany do mojej skóry (oprócz zimy).
    Nie zamienie go na żadem inny !

odjęłam pół gwiazdki za to że po 6h skóra zaczyna się świecić ale łatwo sie z tym uporać pudrem w kamieniu więc nie ma o co robić afery

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 8szt.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Minusy
    -kolor (nalozony na twarz jest po prostu zółty)
    -cera jest po nim przesuszona ( mimo iz najpierw nałożyłam krem nawilżający)
    -podkresla kazdą sucha skórkę
    -bardzo szybko zasycha, przez co tworzy nieestetyczne żółte smugi
    -nakładałam go kazdą możliwą metoda i za każdym razem tworzy na twarzy coś w rodzaju maski
    Za każdym razem byłam zmuszona po prostu zmyc go z twarzy.

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Martea13 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Nie zachwyca.
  • Na produkt skusiłam się w związku z wieloma pozytywnymi recenzjami. Udało mi się dorwać odcień Ivory w CND Rossmana w cenie niespełna 15 zł.
    Wielkim plusem tego podkładu jest jego kolor. Jest jasny. Na tyle jasny, że spokojnie mogę używać go zimą, gdy jestem mocno blada. Niewielu producentów, bym bardziej rodzimych marek, ma tak jasne odcienie w palecie.
    Sam podkład ma konsystencję musu, dosyć konkretnego musu. Łatwo osiągnąć przy jego użyciu efekt maski. Mimo to niestety nie jest szczególnie kryjący. Nie zastyga na skórze, dosyć łatwo się ściera. Konieczne więc jest użycie pudru. I to w sporej ilości.
    Przez co lubi robić 'ciasto' szczególnie w okolicach nosa. Podkreśla rozszerzone pory, jednak jest dosyć łaskawy dla suchych skórek.

Zauważyłam, że po jego użyciu moja skóra dosyć szybko się przetłuszcza w strefie T.

Więcej go nie kupię ale patrząc na ogrom pozytywnych recenzji myślę, że można się na niego skusić. Każda skóra jest inna i być może będziecie miały inne odczucia na jego temat.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • Świetny produkt za przyzwoitą cenę. Dobra naturalna kolorówka. Mam cerę mieszaną , świetnie matuje i wygladza buzie, długo się utrzymuje i wygląda bardzo naturalnie. Uzywam najjasniejszego odcienia ivory. Podoba mi się ,ze kolor wpada w żólty a nie w różowy- w zwiazku z czym świetnie tuszuje zaczerwienienia, drobne blizny. W promocji można wyhaczyć za ok 15 zł w rossmanie. Polecam cerom mieszanym. Przy suchej moze przesuszac

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić maqda88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Fluid kupiłam na promocji w rossmannie kosztował jakoś ok. 14 zł na początku byłam zadowolona po nałozeniu twarz wyglądała świeżo , była ładnie wygładzona , ukrył niewielkie przebarwienia z większymi sobie nie poradził , ładnie ujednolicił skórę twarzy ..
    Ten efekt trwał może 4h potem wyglądałam źle , twarz zaczeła się błyszczeć w sferze T , pościerał się nie równo z tego powodu powstały smugii , plamy na twarzy .
    Miałam wrażenie po kilku użyciach , ze zapycha więc go odstawiłam

Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Siemaasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku ujdzie
  • Jak to mawiał mój dziadek z braku laku to i wodę z kibla można pić tylko po co? Podobnie mogę opisać to cuś 2w1. Dla kogoś kto potrzebuje tylko ujednolicenia na pewno pomoże, ale jak już mamy coś do ukrycia tak jak w moim przypadku sporo przebarwień to fluid nie daje rady bo kryje za słabo. Jak dla mnie to taki przetrwalnik na gorsze czasy. Jak już mam to zużyję bo wyrzucać nie lubię.Podobnie z funduszami, jeśli brakuje kasy na coś porządniejszego to można zakolegować się z Lirene.. Jeśli stać Nas na marki selektywne to tego typu produkty można stosować co najwyżej do kolan..Używam tego produktu od: czasu do czasuIlość zużytych opakowań: 1 cała

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły
  • To był mój pierwszy fluid, który kupiłam i w sumie nie żałuję Warto spróbować.

Plusy:
    - skóra wygładzona
    - świetnie się wtopił w skórę
    - nie zatyka porów !
    - brak efektu maski
    - cena

Minusy:
    - mat utrzymywał się max 4 godziny, później trzeba było robić poprawki (skóra mieszana)
    - lekkie krycie
    - zmywał się delikatnie w ciągu dnia

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC wśród fluidów!
  • Jeden z najlepszych fluidów jakich kiedykolwiek używałam. Jestem posiadaczką cery mieszanej, co sie wiąrze zarówno ze świeceniem jak i przesuszeniem.Po wielokrotnych próbach i testach postanowiałam całkowicie odstawić fluidy i przejść na kryjące pudry w kamieniu,bo mniej szkody mi wyrządzają. Przez przypadek moja koleżanka z pracy malowała mnie na wyjście właśnie tym cudem.I tu miłe zaskoczenie.Puder mi się tak spodobał,że postanowiłam mieć na własność swoją własną tubkę.Jestem posiadaczką już drugiego opakowania nr 407 Light, który fajnie pasuje do jasnej cery.
    Fluidu nie używam codziennie,bo moja skóra niestety na dłuższy dystans nie toleruje takiej konsystencji,ale to nie wina fluidów. Mimo to z czystym sumieniem go polecam. Nie zapycha porów, jest trwały, nie tworzy maski, sprawia wrażenie lekkiego, dość dobrze kryje ( nie jest to puder super kryjący, ale dla mnie to nie wada, to nie jego zadanie),nie spływa, po prostu jest na twarzy,nie utlenia się, nie muszę mega często robić poprawek, matuje względnie ok (ale to również nie jego zadanie).
    Po prostu go lubię. Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na poszukiwanie czegoś innego.Lirene mi w pełni wystarcza. Cena zwłaszcza z promocji czyli ok 20zł jest ceną,która powinna Was drogie Wizażanki zachęcić do kupna.Sądzę,że na prawdę warto spróbować.
    P.S. Używałam swego czasu fluidu Estee Lauder Double Wear tak wychwalanego.Bez bicia stwierdzam,że Lirene 2w1 jest lepszy.Jest naturalniejszy, łatwiejszy w rozprowadzeniu i nie zastyga tak jak DW tworząc przy tym mache.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić klaudynia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij