Lirene Dermoprogram, Natural Look 2w1, Fluid+baza

Powiększ Lirene Dermoprogram, Natural Look 2w1, Fluid+baza

Zgłoszony przez SHAKIRAA

Zawarta w nowych fluidach Lirene Natural Look silikonowa baza Aksamitna Gładkość tworzy na skórze jedwabisty film, który idealnie wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry, naturalnie kryjąc widoczne pory i delikatnie rozświetlając cerę. Jednocześnie, zawarte w bazie składniki pochłaniają nadmiar sebum, wspomagając matowienie skóry. Dzięki bazie, pigmenty fluidu są równomiernie rozprowadzone, fluid utrzymuje się na skórze dłużej, a makijaż wygląda świeżo i naturalnie przez cały dzień. Kompleks Skin-HydroSmooth zawarty w fluidach Lirene Natural Look zawiera pigmenty w specjalnych otoczkach, zapewniające równomierne rozprowadzenie fluidu, a także kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża, pomagając przywrócić skórze aksamitną gładkość.

Skład: /`Tiramisu`/ Aqua, Dimethicone, Isodecane, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Squalane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Sodium Chloride, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica Dimethyl Sylilate, Cyclopentasiloxane, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499 (28.01.2011)

Cena: 27,99zł / 30ml
/s/

• Rewelacja !
  • Używam go bardzo bardzo długo bo jak dla mnie jest świetny. Dobrze kryje ma odpowiednią konsystencję i wygodne opakowanie. Kolor Light jest idealnie dopasowany do mojej skóry (oprócz zimy).
    Nie zamienie go na żadem inny !

odjęłam pół gwiazdki za to że po 6h skóra zaczyna się świecić ale łatwo sie z tym uporać pudrem w kamieniu więc nie ma o co robić afery

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 8szt.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Minusy
    -kolor (nalozony na twarz jest po prostu zółty)
    -cera jest po nim przesuszona ( mimo iz najpierw nałożyłam krem nawilżający)
    -podkresla kazdą sucha skórkę
    -bardzo szybko zasycha, przez co tworzy nieestetyczne żółte smugi
    -nakładałam go kazdą możliwą metoda i za każdym razem tworzy na twarzy coś w rodzaju maski
    Za każdym razem byłam zmuszona po prostu zmyc go z twarzy.

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Martea13 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie zachwyca.
  • Na produkt skusiłam się w związku z wieloma pozytywnymi recenzjami. Udało mi się dorwać odcień Ivory w CND Rossmana w cenie niespełna 15 zł.
    Wielkim plusem tego podkładu jest jego kolor. Jest jasny. Na tyle jasny, że spokojnie mogę używać go zimą, gdy jestem mocno blada. Niewielu producentów, bym bardziej rodzimych marek, ma tak jasne odcienie w palecie.
    Sam podkład ma konsystencję musu, dosyć konkretnego musu. Łatwo osiągnąć przy jego użyciu efekt maski. Mimo to niestety nie jest szczególnie kryjący. Nie zastyga na skórze, dosyć łatwo się ściera. Konieczne więc jest użycie pudru. I to w sporej ilości.
    Przez co lubi robić 'ciasto' szczególnie w okolicach nosa. Podkreśla rozszerzone pory, jednak jest dosyć łaskawy dla suchych skórek.

Zauważyłam, że po jego użyciu moja skóra dosyć szybko się przetłuszcza w strefie T.

Więcej go nie kupię ale patrząc na ogrom pozytywnych recenzji myślę, że można się na niego skusić. Każda skóra jest inna i być może będziecie miały inne odczucia na jego temat.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • Świetny produkt za przyzwoitą cenę. Dobra naturalna kolorówka. Mam cerę mieszaną , świetnie matuje i wygladza buzie, długo się utrzymuje i wygląda bardzo naturalnie. Uzywam najjasniejszego odcienia ivory. Podoba mi się ,ze kolor wpada w żólty a nie w różowy- w zwiazku z czym świetnie tuszuje zaczerwienienia, drobne blizny. W promocji można wyhaczyć za ok 15 zł w rossmanie. Polecam cerom mieszanym. Przy suchej moze przesuszac

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić maqda88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Fluid kupiłam na promocji w rossmannie kosztował jakoś ok. 14 zł na początku byłam zadowolona po nałozeniu twarz wyglądała świeżo , była ładnie wygładzona , ukrył niewielkie przebarwienia z większymi sobie nie poradził , ładnie ujednolicił skórę twarzy ..
    Ten efekt trwał może 4h potem wyglądałam źle , twarz zaczeła się błyszczeć w sferze T , pościerał się nie równo z tego powodu powstały smugii , plamy na twarzy .
    Miałam wrażenie po kilku użyciach , ze zapycha więc go odstawiłam

Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Siemaasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku ujdzie
  • Jak to mawiał mój dziadek z braku laku to i wodę z kibla można pić tylko po co? Podobnie mogę opisać to cuś 2w1. Dla kogoś kto potrzebuje tylko ujednolicenia na pewno pomoże, ale jak już mamy coś do ukrycia tak jak w moim przypadku sporo przebarwień to fluid nie daje rady bo kryje za słabo. Jak dla mnie to taki przetrwalnik na gorsze czasy. Jak już mam to zużyję bo wyrzucać nie lubię.Podobnie z funduszami, jeśli brakuje kasy na coś porządniejszego to można zakolegować się z Lirene.. Jeśli stać Nas na marki selektywne to tego typu produkty można stosować co najwyżej do kolan..Używam tego produktu od: czasu do czasuIlość zużytych opakowań: 1 cała

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły
  • To był mój pierwszy fluid, który kupiłam i w sumie nie żałuję Warto spróbować.

Plusy:
    - skóra wygładzona
    - świetnie się wtopił w skórę
    - nie zatyka porów !
    - brak efektu maski
    - cena

Minusy:
    - mat utrzymywał się max 4 godziny, później trzeba było robić poprawki (skóra mieszana)
    - lekkie krycie
    - zmywał się delikatnie w ciągu dnia

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC wśród fluidów!
  • Jeden z najlepszych fluidów jakich kiedykolwiek używałam. Jestem posiadaczką cery mieszanej, co sie wiąrze zarówno ze świeceniem jak i przesuszeniem.Po wielokrotnych próbach i testach postanowiałam całkowicie odstawić fluidy i przejść na kryjące pudry w kamieniu,bo mniej szkody mi wyrządzają. Przez przypadek moja koleżanka z pracy malowała mnie na wyjście właśnie tym cudem.I tu miłe zaskoczenie.Puder mi się tak spodobał,że postanowiłam mieć na własność swoją własną tubkę.Jestem posiadaczką już drugiego opakowania nr 407 Light, który fajnie pasuje do jasnej cery.
    Fluidu nie używam codziennie,bo moja skóra niestety na dłuższy dystans nie toleruje takiej konsystencji,ale to nie wina fluidów. Mimo to z czystym sumieniem go polecam. Nie zapycha porów, jest trwały, nie tworzy maski, sprawia wrażenie lekkiego, dość dobrze kryje ( nie jest to puder super kryjący, ale dla mnie to nie wada, to nie jego zadanie),nie spływa, po prostu jest na twarzy,nie utlenia się, nie muszę mega często robić poprawek, matuje względnie ok (ale to również nie jego zadanie).
    Po prostu go lubię. Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na poszukiwanie czegoś innego.Lirene mi w pełni wystarcza. Cena zwłaszcza z promocji czyli ok 20zł jest ceną,która powinna Was drogie Wizażanki zachęcić do kupna.Sądzę,że na prawdę warto spróbować.
    P.S. Używałam swego czasu fluidu Estee Lauder Double Wear tak wychwalanego.Bez bicia stwierdzam,że Lirene 2w1 jest lepszy.Jest naturalniejszy, łatwiejszy w rozprowadzeniu i nie zastyga tak jak DW tworząc przy tym mache.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić klaudynia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Całkiem niezły aczkolwiek szału nie robi
  • Zaciekawiona pozytywnymi ocenami na wizażu postanowiłam, że wypróbuję na sobie to "cudenko", a że akurat natrafiłam na niego w Rossmanie w niskiej cenie ok 11 złotych więc długo się nie zastanawiałam. Po paru miesiącach stosowania go praktycznie dzień w dzień powiem tak szalu nie ma, ale głowy też nie urywa.

PLUSY
    + konsystencja, coś w formie musu
    + ładny zapach, nie śmierdzi całym laboratorium
    + bardzo ale to bardzo wydajny (potrzeba naprawdę niewielką ilość aby pokryć całą buzię)
    + ładne i naturalne kolory (nie miałam problemu z doborem koloru)
    + nie tworzy efektu maski
    + kolor nie ciemnieje na twarzy
    + niska cena
    + dostępność

NEUTRALNE
    +/- trzeba trochę poświęcić czasu na nauczenie się posługiwania nim i już wyjaśniam dlaczego: podkład ten jak wspomniałam wcześniej jest wydajny tak więc trzeba racjonalnie wyciskać go z tubki, mało tego szybko schnie tak więc trzeba raczej szybko rozprowadzać go na cerze.
    +/- nie utrzymuję się długo, poprawki w ciągu dnia są koniecznością.

MINUSY
    - trzeba mieć niesamowicie idealnie nawilżoną i gładką cerę! Jeśli nie spełniamy wcześniej wspomnianego wymogu podkład ten będzie podkreślał każdą niedoskonałość i suchość na skórze.
    - nie kryje tak jak oczekiwałam, mam niestety blizny po trądziku które pomimo użycia produktu są dalej widoczne. Ukrywa je w stopniu minimalnym.

Używam tego produktu od: 3/4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Brise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład, baza i korektor w jednej tubce
  • Wcześniej przez bardzo długi czas używałam fluidu Lirene Nature Matte. Tamten model, choć bardzo przeze mnie ceniony, drażnił mnie z racji na małą gamę kolorów. Postanowiłam więc rozejrzeć się za innym podkładem, jednak po rozczarowaniu Rimmelowskim wyrobem sięgłam po Lirene Natural Look 2w1, gdyż w Rossmannie przeceniono go na 11 PLN. Przecena obejmowała tylko odcień ivory, a tak się składa, że moja skóra jest dość blada. Ale do rzeczy.

W kwestii krycia i matowania Lirene Natural Look jest doskonały. Świetnie maskuje skórne dolegliwości, wszelkiego rodzaju wypryski i zaskórniki, tak że nie jest konieczne używanie korektora. Na plus zasługuje również jego działanie na kolor skóry - cera długo zachowuje świeży odcień. Dla przykładu powiem, że wczoraj miałam go na twarzy od 16 do 3 w nocy, poprawkę nanosiłam tylko jeden raz, tylko na czole i policzkach. A moja skóra nie przestała być matowa. Świetnie sprawdza się do zamaskowania przemęczenia i niewyspania.
    Fluid Lirene Natural Look 2w1 ma jedynie jeden minus - trzeba go dobrze rozprowadzić np. przy brwiach, nosie i ustach, inaczej uwidocznią się różnice w odcieniu skóry.

Podsumowując:
    + kolor
    + zapach
    + konsystencja
    + opakowanie
    + wydajność
    + matowanie
    + trwałość
    + cena (w przypadku przecen, normalnie - 28 PLN, jednak z podkładów do 50 PLN jest naprawdę dobry i warto wydać nawet 28 PLN!).

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić immortalperson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Fluid i baza? Świetnie, dzięki temu nie tylko świetnie kryje niedoskonałości, szarości, cienie pod oczami, ale długo utrzymuje się na skórze. Może nie tak jak obiecuje producent - w końcu wszystko zależy od kondycji naszej skóry, i od intensywności dnia - ale z pewnością przetrwa nawet dziką imprezę w duchocie, kiedy posilimy się jeszcze pudrem.

Kosmetyk ten starcza na długo, łatwo się go nakłada, wygląda naturalnie!

Minus? Bardzo wciąga! Jest ogromne prawdopodbieństwo, że tak się spodoba na codzień, że nie będzie się chciało go zostawić. Zdarza się również, że zbiera się w zmarszczkach na przykład pod oczami, lub w okolicach ust, bądź na suchej skórze...

Używam tego produktu od: dłuższego czasu.
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 4.

Chcesz pochwalić lisliseklisowski za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • hmm, używam tego produktu od kilku lat (z przerwami) i nigdy mnie nie zawiódł

+ połączenie podkładu z bazą to strzał w dziesiątkę
    + zakrywa niedoskonałości i cienie po oczami
    + długo utrzymuje się na (mojej) twarzy
    + konsystencja jest gęsta ale kosmetyk bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy

- zbiera się w drobnych zmarszczkach
    - podkreśla skórki, czasem roluje się na twarzy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 3-4

Chcesz pochwalić poziomkowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest najgorszy
  • Plusy:
    +Ładnie pachnie
    +Cena
    +Ładnie wtapia się w skórę, jest lekki
    +Wydajny
    +Dosyć długo utrzymuje się na twarzy
    Minusy:
    -Nie zakrywa całkowicie niedoskonałości
    -Czasem podkreśla suche skórki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PenguinAlex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Naprawdę dobry kosmetyk! Wspaniały zapach, konsystencja idealna- przez to jest bardzo wydajny.
    Leciutki, nawet nie czuję, że go noszę, pięknie komponuje sie z kolorem skóry, nie ma plam, nie wysusza, nie podkreśla suchych miejsc, nie daje wrażenia zmarszczek, nie waży sie na twarzy- wspaniały! Skóra sprawia wrażenie nawilzonej, bardzo poprawia jej koloryt (oczywiscie doraźnie ). Jedynym minusikiem jest to, że do ukrycia niektórych niedoskonałośći muszę uzywać dodatkowo korektora, ale rzadko. Bardzo polecam, wart swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny pomysł z tym 2 w 1
  • Ciekawa konsystencja hmmm jakby musu. Ładny zapach, kryje średnio i podkreśla suche skórki. Nie matuje, więc wymaga jeszcze pudru. Nie zakryje niedoskonałości, ale z zaczerwieniem sobie poradził. Kosmetyk jest wydajny, nie tworzy smug i przyjemnie się go aplikuje. Polecam osobom bez problemów skórnych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • mam odcien ivory i wygląda cudownie na skórze.. kupiłam go przez przypadek właściwie i jestem strasznie zadowolona.

jedynym minusem jest to, że nie utrzymuje się zbyt długo.. ale jest lekki i w połączeniu z korektorem zakrywa wszelkie niedoskonałosci mojej skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić lickmysneakers za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy podkład jaki miałam!!!!!!
  • + jedynym plusem tego kosmetyku jest... zapach, nic więcej

- nafaszerowany silikonami, nienaturalny, po prostu okropny;
    - podkreśla suche skórki, zbiera się w załamaniach, drobnych zmarszczkach;
    - podkreśla pory;
    - dosłownie zerowe krycie;
    - 16godzinny podkład, a po godzinie już go nie widać;
    - okropnie się roluje na twarzy!!!

Najgorszy podkład jaki miałam, mimo, że nakładałam go już na różne spodoby, na różne kremy, różnymi pędzlami, palcami, gąbeczkami - NIC!!! Zdecydowanie odradzam!!!

Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Chcesz pochwalić Inexplicable422 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak
  • Naprawdę dobry podkład. Ma fajną konsystencję, takiego jakby musu, bardzo gęstą, ale dobrze rozprowadza się na twarzy. Nie tworzy maski, dobrze stapia się ze skóra, matuje. Może troszkę podkreśla suche skórki.
    Jedyny problem dla mnie - kolor najjaśniejszy jest za jasny, a drugi w palecie za ciemny. Więc pozostało mi szukać dalej. Bo w mieszanie ich już też się bawiłam, ale może znajdę ideał

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić LoganDeLuca za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde bardzo dobry
  • + dobrze sie rozprowadza

+ kolor (tiramisu) doskonale dopasowuje sie do mojej cery, twarz nie wyglada sztucznie

+ zakrywa cienie pod oczami

+ nie tworzy efektu maski

+ nie trzeba nakladac go ponownie w ciagu dnia

+ nie ma problemow ze zmywaniem

+ przyjemny zapach

+ przystepna cena

+ bardzo wydajny ( dla mnie 1 tubka wystarcza na okolo 4 miesiace)

moj KWC obok Kryolan Dermacolor Camouflage.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 cale

Chcesz pochwalić black_kitty_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu bardzo dobry
  • Nie napisałam w tytule, że najlepszy, bo przypuszczam, że są trwalsze i lepiej matujące.
    \nAle w tej cenie jego jakość mi odpowiada. Dziś kupiłam drugie opakowanie.
    \n
    \nPrzede wszystkim znalazłam w końcu swoj kolor (407 light).
    \nKryje.
    \nSkóra jest gładka, względnie matowa (w 16 h to chyba nikt nie wierzy)
    \nNie wysusza i nie podkreśla "skórek".
    \n
    \nMinusów nie dostrzegam.

Chcesz pochwalić alutka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ideał
  • mam cerę normalną, wrażliwą i z widocznymi naczynkami.
    Ten podkład sprawia, że moja buzia wygląda idealnie.
    używam podkładu w kolorze toffie

konsystencja musu doskonale rozprowadza się na twarzy.
    nie tworzy efektu maski.
    krycie jest długotrwałe (malując się rano, nie poprawiam makijażu w ciągu dnia). Przy zmywaniu nie ma żadnych problemów.
    podkład nie zbiera się w jednym miejscu, nie grudkuje.

podkład nie wysusza mojej skóry, nie zapycha. uwielbiam go, gdyż cera jest bardzo gładka- dzięki bazie.
    zostawia trochę ślady na białej koszuli, za co odejmuję pół gwiazki. ale i tak jest najlepszy z tych, które dotąd stosowałam.

napewno kupię go jeszcze nie raz. może znajdę kiedyś lepszy- tego nie wiem. ale póki co, na stałe gości na mojej półce z kosmetykami.

czekam na promocję w rossmannie. kosztuje wtedy 22 złote!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić malaDarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jak dotąd
  • Jak każda z pań, poświęciłam sporo lat, na szukanie "tego jedynego" Strasznie ciężko jest dobrać dobry podkład.
    Jednak to jest(mimo swoich wad) najbardziej pasujący do mojej cery podkład

+ wspaniale kryje, skóra jakby totalnie wygładzona
    + cudowny zapach
    + skóra nie błyszczy się (z czym miałam problem przy wielu podkładach, a przy dodatkowym nakładaniu pudru wyglądało to bardzo sztucznie)
    + matuje skóre

- trochę wysusza skórę i widać skórki na nosie, ale przy conocnym nakładaniu kremu i lekkim peelingiem jest ok
    - niestety krótko utrzymuje się na skórze po 3-4 h muszę go w niektórych miejscach ponownie aplikować)

Mimo wszystko wspaniale matuje i zakrywa niedoskonałości. Jak dla moje opornej cery - najlepszy wybór

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić kirea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy.
  • Wypróbowałam już wiele podkładów (m. in Avon, L'oreal, MaxFactor) i szczerze mówiąc...ten jest najlepszy.
    Trzyma się dzielnie - znosi cały dzień bez poprawek, ładnie kryje, wyrównuje koloryt skóry i jest b. naturalny.
    Poza tym ładnie pachnie, jest wydajny (1 op. starcza na ok. pół roku) i opakowanie te niczego sobie.
    Nie stwarza wrażenia tapety

Poza tym, jest niedrogi - a w porównaniu z kosmetykami swojej kategorii cenowej czyni cuda. I szczerze, wolę kupić 2 opakowanie Lirene, zamiast marnować te same pieniądze na cieknący L'oreal.

To jest mój typ i raczej go nie zmienię.

Ilość zużytych opakowań: 3 - cie w trakcie

Chcesz pochwalić littletulip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę niezły!
  • Jest to świetny podkład, który:

+ przyjemnie się rozprowadza, fluid "ślizga" się po twarzy mimo gęstej konsystencji

+ niezłe krycie bez efektu maski

+ jasny kolor dobrze wpasował się do mojego koloru skóry

+ cena i zapach

Jedyny minus:

- podkład jest ciężkawy, czuć go na skórze i wolę go stosować od czasu do czasu, raczej wieczorami, z pewnością nie jest hitem na co dzień.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić truskawkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Matuje, dość dobrze kryje (moja cera ma różne pomysły na życie - trądzik + AZS), nie wysusza. Niestety krótko utrzymuje się na twarzy. Nie da się go dobrze nałożyć palcem- potrzebna jest gąbeczka, ale ogólnie jestem zadowolona. Kolor odpowiedni, zapach delikatny, neutralny.

Chcesz pochwalić rarenka za czytelną i pomocną recenzję?