Dr Irena Eris, Tokyo Lift 35+, Kolagenowo - algowy krem liftingujący na noc

Powiększ Dr Irena Eris, Tokyo Lift 35+, Kolagenowo - algowy krem liftingujący na noc

Zgłoszony przez monika_weronika

Krem został wzbogacony o wyciąg z dyni, który stymuluje syntezę kolagenu i fibrylliny przywracając skórze elastyczność i odpowiednie napięcie. Zaawansowane japońskie aktywatory gwarantują skuteczne działanie antyrodnikowe o naukowo oznaczonej sile RPF* (Radical Protection Factor) - 3,8 x 1017. Kwas hialuronowy i wyselekcjonowany żel z alg głębinowych intensywnie nawilżają i nadają jej gładkość i miękkość, a także pomagają utrzymać odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatek masła kakaowego zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, a działanie wosku z oliwek zapewnia intensywne jej odżywienie.
Działanie kremu jest dostosowane do naturalnego funkcjonowania skóry w cyklu nocnym. Krem zaopatruje ją we wszystkie elementy, niezbędne do regeneracji, i chroni przed postępującym procesem starzenia. Rekomendowany do stosowania na noc dla każdego rodzaju skóry po 35 roku życia.
*RPF - faktor mierzący siłę działania antyrodnikowego kremu. RPF 3,8x1017 oznacza, że 1g kremu neutralizuje 3,8x1017 aktywnych wolnych rodników.

• Lubię go!
  • Stwierdziłam, że muszę zacząć używać mocniejszych kremów, adekwatnych do mojego wieku (36).
    Wcześniej nie czułam potrzeby.
    A w tej chwili chyba nie będę w stanie sobie odmówić kolejnego zakupu.
    Dobrze się wchłania, idealnie nawilża, rano moja buźka jest gładka i promienna.
    Wczesniej używałam Dermiki, ale nie dorasta Eris do pięt.
    Niewiem czy rozporostował jakieś zmarszczki, stwierdziłabym to robiąc sobie codziennie zdjęcie
    Wart swojej ceny, nie ma co się zastanawiać.

Chcesz pochwalić wioluchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły, ale bez fajerwerków
  • W sumie porządny odżywczy krem, ale bez efektu "wow". Są dwa aspekty, które mnie zniechęcają: zapach (dla mnie wybitnie upierdliwy, zbyt agresywny) oraz to, że rano skóra jest tłusta. Nie pozapychał cery, ale ta tłustość mnie mierziła.

Konsystencja treściwa, ale dobra w aplikacji. Początkowo nakładałam zbyt hojnie, później zdecydowanie mniej, dobrze się wchłaniał i nawilżał. Jednak efekt porannej tłustości nie zniknął.

Jakichś dodatkowych ekstra efektów nie odnotowałam. Cera się rozjaśniła, ale nie wiem czy to akurat jego zasługa, czy innych specyfików.
    Wydajny - wystarczył mi na 2,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak cudów nie ma
  • Jest to krem, który moja skóra pije, dobrze nawilża, i widać, że odżywia skórę, ale nie czuję działania liftingującego, ani przeciwzmarszczkowego.
    Nie jest zły, ale:
    -cena!!!
    -nie jest wydajny, znika błyskawicznie
    W sumie sympatyczny jeśli kogoś stać na takie wydatki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Zestaw kremów na dzień i na noc z serii Tokyo Lift dostałam w zeszłym roku na gwiazdkę i bardzo się ucieszyłam Lubię kosmetyki dr Ireny Eris, ten krem też mnie nie zawiódł Ma bardzo miłą, treściwą konsystencję i charakterystyczny ostry zapach. Pozostawia tłustawy filtr na twarz, ale mnie on nie przeszkadza, czuję jak moja buzia jest " łagodnie otulona" do snu. Rano twarz wygląda dobrze- jest wygładzona, rozjaśniona, miękka, krem ani nie zapycha ani nie przetłuszcza mojej mieszanej cery. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam większe wygładzenie, tak więc słowo " liftingujący" nie jest czczą obietnicą producenta. Opakowanie jak to u Ireny Eris- estetyczneUżywam tego produktu od: używałam przez 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i skuteczny
  • Jak dla mnie bardzo dobry krem na noc. Ma miłą, maślaną konsystencję, ładny świeży ( przypominający perfumy Issey Miyake) zapach. Rozprowadza się dobrze z poślizgiem, nie jest tępy nic nie trzeba żmudnie wklepywać. Zostawia tłustawą warstewkę, ale ze to krem na noc- mi nie przeszkadza. Rano buzia jest gładka, wypoczęta, o ładnym kolorycie. Po 3 miesiąch używania zauważyłam również rozprasowanie dronych zmarszczek i zwężenie porów. Brawa dla Ireny Eris

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić prawniczkazwarszawy za czytelną i pomocną recenzję?