Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Powiększ Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Zgłoszony przez Fuzukatsu

Szampon dogłębnie odbudowuje suche, zniszczone i zestresowane włosy. Garnier Fructis opracował formułę zawierającą ultradelikatne i ultralekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy są dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność. Dla uzyskania dogłębnej regeneracji suchych, zestresowanych i zniszczonych włosów, Garnier opracował pierwszy szampon wzmacniający z odżywczymi mikroolejkami.
Stosowanie produktów gamy pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty: włosy są podwójnie wzmocnione oraz trzy razy bardziej lśniące.

• duże rozczarowanie
  • mając wcześniejsze dobre doświadczenia z marką, postanowiłam zaryzykować kupno czegoś nowego. jako że miałam włosy w kiepskiej kondycji po długim męczeniu ich twardą wodą, pomyślałam, że może akurat trochę poprawie ich stan.
    i tutaj WIELKIE rozczarowanie.

szampon nie dość, że nie poprawił kondycji włosów, to jeszcze po jego użyciu wystąpiło coś w w rodzaju reakcji alergicznej, skóra na głowie zaczęła się okropnie łuszczyć i swędzieć niemiłosiernie. sporo czasu zajęło mi, żeby zniwelować ten efekt. poza tym okropnie plącze mi włosy.

jedyny plusik za przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić iamvegas za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie.
  • Szampon nie spełnia żadnych zadań szamponu wzmacniającego.
    Z moimi włosami nie zrobił kompletnie nic.
    Dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, ale bez działania wzmacniającego jest dla mnie bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: pól jednego

Chcesz pochwalić UrywekFantazji za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subiektywnie - DRAMAT
  • Uwielbiam produkty Garniera. Mogłabym pisać o nich pochwalne peany. I kupując ten szampon wychodziłam właśnie z takiego założenia, ale nie tym razem. Jakież było ( i jest) moje rozczarowanie! ( Szampon ten nie nadaje się zupełnie do jasnych włosów blond! Jest zbyt agresywny... po dłuższym stosowaniu włosy rozpoczęły masowe wypadanie! Dodatkowo źle się układają, są ciężkie i oklapnięte. Szybko przetłuszcza...

Oprócz ładnego zapachu, żadnych pozytywów.

Chcesz pochwalić Airie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale nie naj...
  • Szampon nawilża włosy, nie są już takie suche i łamliwe, dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, łatwo dostępny w sklepach u mnie w mieście. Minusy to: konsystencja, zbyt lejąca i to, że szampon nie wzmacnia włosów wystarczająco, prawie wcale.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 250 ml (niecałe)

Chcesz pochwalić EternalxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez fajerwerków.
  • szampon właściwie nic nie robi poza umyciem włosów, a i tutaj uważam, że spisuje się... dziwnie. mam wrażenie, że jest zbyt delikatny, że bardziej próbuje pielęgnować niż myć, co oczywiście mu nie wychodzi. może mam takie wrażenie z powodu konsystencji, koloru, zapachu... nie wiem.

mam też wrażenie, że odkąd zaczęłam go stosować, włosy zaczęły mi bardziej wypadać.

jest spoko. i tyle. wolę Barwę lub Timotei.

na pięć gwiazdek daję dwie. jedna poleciała za wypadanie włosów, druga za niepasującą mi formę (jak wspomniałam wyżej - dla mnie średnio jak na szampon), trzecią za kłamliwe obietnice producenta. zostawiam za to gwiazdkę za zapach, ładny kolor itp. i gwiazdkę za ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić migdalove za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Spełnia swoje zadanie
  • Bardzo lubię szampony Garniera z serii Fructis, a ten zaliczam do moich ulubionych.
    Moje włosy są z natury delikatne i suche, ze skłonnością do wypadania. Za to szampon ten znacznie poprawił ich kondycję, wzmocnił je i przywrócił blask. Zauważyłam też, że włosy mniej mi wypadają.
    Inne zalety? Piękny, długo utrzymujący się zapach, duże, wygodne i ergonomiczne opakowanie, które starcza na długo.
    Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wuwik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon NIE wzmacniający
  • Zachęcona pochlebnymi opiniami na Wizażu i potrzebą uratowania moich suchych włosów nabyłam ten szampon.Niestety strasznie się rozczarowałam Nie spełnia żadnych zadan szamponu wzmacniającego.Jest nijaki jak najzwyklejszy szampon z dyskontu;/ Nie mam żadnych pozytywnych odczuć po jego stosowaniu
    MINUSY:
    -mało wydajny
    -nie nawilża
    -nie regeneruje
    -następnego dnia po myciu włosy są oklapłe.
    -zauważyłam nawet ,że zaczeło wypadać mi włosy;( !!

PLUSY:
    -tylko ładny zapach

Już się na niego nie skuszę na pewno.....

Chcesz pochwalić Princesska1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry bo nie wysusza
  • Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, która jest bardzo problematyczna. Stosuję calą masę szamponów i dośc regularnie zmieniam, bo skóa mi isę szybko przyzwyczaja. Ten szampon nie wysusza skóry głowy, wwłosy są czyste oraz miłę w dotyku. Cięzko stwierdzić czy coś odbudowuje Lubię go i inne Fructisy, bo nie uczula, nie wysusza i jest dośc tani oraz wydajny.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Chcesz pochwalić maxima20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • jak nie wiem jakie szamponidło wybrać to biorę to jest sprawdzony, kiedyś miałam na niego uczulenie na skórze głowy ale po jakimś czasie samo minęło (to było dawno temu w szkole z internatem więc nie mogłam narzekać-używałam dalej i przeszło...ahhaha)wiec jestem już uodporniona
    włosy są po nim sypkie przez pierwszy dzień(na drugi to już różnie bywa) kupuję go wtedy jak jest koniec miesiąca nie mam kasy a szampon mi się skończył...więc często do niego wracam czy jak jestem gdzieś w podróży-nie jest mi szkoda jak go gdzieś zostawię, bo kupię drugi:cena jest przystępna ostatnio 400 ml kupiłam za 6zł a żeby go wykończyć to trzeba by było ze 2 miesiące codziennie myć włosy(ja myję co 2-3 bo mam długie do pasa normalne a końcówki suche-więc nie chce mi się codziennie;P zresztą mi się szybko nie przetłuszczają-więc nie chcę ich przez tak częste mycie do tego sprowokować, poza tym za dużo zachodu;P Polecam ten szampon, taki na czarna godzinę ale może pozostać na dłużej, nawet trochę nabłyszcza, a tak ogólnie to wydaje mi się że te wszystkie szampony z fructisa są na jedno kopyto-albo ja nie zauważam różnicy;D

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo,już nie liczę

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon rodzinny
  • leżał na półce w łazience, taki o, zwykły szampon, ktorego używają wszyscy
    włosy są nawet przyjemne po umyciu, chociaż jest to raczej efekt od mycia do mycia; włosy myję codziennie, na drugi dzień już nie są świeże, nieważne czego bym użyła. taki charakter włosa, co poradzić.
    spełnia jednak swoje główne zadanie, którego wymagam od szamponu: myje dobrze, włosów mi nie plącze.
    duży plus za zapach, który jest nieco chemiczny, ale i tak przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem ile zużyłam, rodzinnie poszło już parę :P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yolks za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij