Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Powiększ Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Zgłoszony przez Fuzukatsu

Szampon dogłębnie odbudowuje suche, zniszczone i zestresowane włosy. Garnier Fructis opracował formułę zawierającą ultradelikatne i ultralekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy są dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność. Dla uzyskania dogłębnej regeneracji suchych, zestresowanych i zniszczonych włosów, Garnier opracował pierwszy szampon wzmacniający z odżywczymi mikroolejkami.
Stosowanie produktów gamy pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty: włosy są podwójnie wzmocnione oraz trzy razy bardziej lśniące.

• duże rozczarowanie
  • mając wcześniejsze dobre doświadczenia z marką, postanowiłam zaryzykować kupno czegoś nowego. jako że miałam włosy w kiepskiej kondycji po długim męczeniu ich twardą wodą, pomyślałam, że może akurat trochę poprawie ich stan.
    i tutaj WIELKIE rozczarowanie.

szampon nie dość, że nie poprawił kondycji włosów, to jeszcze po jego użyciu wystąpiło coś w w rodzaju reakcji alergicznej, skóra na głowie zaczęła się okropnie łuszczyć i swędzieć niemiłosiernie. sporo czasu zajęło mi, żeby zniwelować ten efekt. poza tym okropnie plącze mi włosy.

jedyny plusik za przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić iamvegas za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie.
  • Szampon nie spełnia żadnych zadań szamponu wzmacniającego.
    Z moimi włosami nie zrobił kompletnie nic.
    Dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, ale bez działania wzmacniającego jest dla mnie bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: pól jednego

Chcesz pochwalić UrywekFantazji za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subiektywnie - DRAMAT
  • Uwielbiam produkty Garniera. Mogłabym pisać o nich pochwalne peany. I kupując ten szampon wychodziłam właśnie z takiego założenia, ale nie tym razem. Jakież było ( i jest) moje rozczarowanie! ( Szampon ten nie nadaje się zupełnie do jasnych włosów blond! Jest zbyt agresywny... po dłuższym stosowaniu włosy rozpoczęły masowe wypadanie! Dodatkowo źle się układają, są ciężkie i oklapnięte. Szybko przetłuszcza...

Oprócz ładnego zapachu, żadnych pozytywów.

Chcesz pochwalić Airie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale nie naj...
  • Szampon nawilża włosy, nie są już takie suche i łamliwe, dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, łatwo dostępny w sklepach u mnie w mieście. Minusy to: konsystencja, zbyt lejąca i to, że szampon nie wzmacnia włosów wystarczająco, prawie wcale.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 250 ml (niecałe)

Chcesz pochwalić EternalxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez fajerwerków.
  • szampon właściwie nic nie robi poza umyciem włosów, a i tutaj uważam, że spisuje się... dziwnie. mam wrażenie, że jest zbyt delikatny, że bardziej próbuje pielęgnować niż myć, co oczywiście mu nie wychodzi. może mam takie wrażenie z powodu konsystencji, koloru, zapachu... nie wiem.

mam też wrażenie, że odkąd zaczęłam go stosować, włosy zaczęły mi bardziej wypadać.

jest spoko. i tyle. wolę Barwę lub Timotei.

na pięć gwiazdek daję dwie. jedna poleciała za wypadanie włosów, druga za niepasującą mi formę (jak wspomniałam wyżej - dla mnie średnio jak na szampon), trzecią za kłamliwe obietnice producenta. zostawiam za to gwiazdkę za zapach, ładny kolor itp. i gwiazdkę za ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić migdalove za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Spełnia swoje zadanie
  • Bardzo lubię szampony Garniera z serii Fructis, a ten zaliczam do moich ulubionych.
    Moje włosy są z natury delikatne i suche, ze skłonnością do wypadania. Za to szampon ten znacznie poprawił ich kondycję, wzmocnił je i przywrócił blask. Zauważyłam też, że włosy mniej mi wypadają.
    Inne zalety? Piękny, długo utrzymujący się zapach, duże, wygodne i ergonomiczne opakowanie, które starcza na długo.
    Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wuwik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon NIE wzmacniający
  • Zachęcona pochlebnymi opiniami na Wizażu i potrzebą uratowania moich suchych włosów nabyłam ten szampon.Niestety strasznie się rozczarowałam Nie spełnia żadnych zadan szamponu wzmacniającego.Jest nijaki jak najzwyklejszy szampon z dyskontu;/ Nie mam żadnych pozytywnych odczuć po jego stosowaniu
    MINUSY:
    -mało wydajny
    -nie nawilża
    -nie regeneruje
    -następnego dnia po myciu włosy są oklapłe.
    -zauważyłam nawet ,że zaczeło wypadać mi włosy;( !!

PLUSY:
    -tylko ładny zapach

Już się na niego nie skuszę na pewno.....

Chcesz pochwalić Princesska1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry bo nie wysusza
  • Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, która jest bardzo problematyczna. Stosuję calą masę szamponów i dośc regularnie zmieniam, bo skóa mi isę szybko przyzwyczaja. Ten szampon nie wysusza skóry głowy, wwłosy są czyste oraz miłę w dotyku. Cięzko stwierdzić czy coś odbudowuje Lubię go i inne Fructisy, bo nie uczula, nie wysusza i jest dośc tani oraz wydajny.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Chcesz pochwalić maxima20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • jak nie wiem jakie szamponidło wybrać to biorę to jest sprawdzony, kiedyś miałam na niego uczulenie na skórze głowy ale po jakimś czasie samo minęło (to było dawno temu w szkole z internatem więc nie mogłam narzekać-używałam dalej i przeszło...ahhaha)wiec jestem już uodporniona
    włosy są po nim sypkie przez pierwszy dzień(na drugi to już różnie bywa) kupuję go wtedy jak jest koniec miesiąca nie mam kasy a szampon mi się skończył...więc często do niego wracam czy jak jestem gdzieś w podróży-nie jest mi szkoda jak go gdzieś zostawię, bo kupię drugi:cena jest przystępna ostatnio 400 ml kupiłam za 6zł a żeby go wykończyć to trzeba by było ze 2 miesiące codziennie myć włosy(ja myję co 2-3 bo mam długie do pasa normalne a końcówki suche-więc nie chce mi się codziennie;P zresztą mi się szybko nie przetłuszczają-więc nie chcę ich przez tak częste mycie do tego sprowokować, poza tym za dużo zachodu;P Polecam ten szampon, taki na czarna godzinę ale może pozostać na dłużej, nawet trochę nabłyszcza, a tak ogólnie to wydaje mi się że te wszystkie szampony z fructisa są na jedno kopyto-albo ja nie zauważam różnicy;D

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo,już nie liczę

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon rodzinny
  • leżał na półce w łazience, taki o, zwykły szampon, ktorego używają wszyscy
    włosy są nawet przyjemne po umyciu, chociaż jest to raczej efekt od mycia do mycia; włosy myję codziennie, na drugi dzień już nie są świeże, nieważne czego bym użyła. taki charakter włosa, co poradzić.
    spełnia jednak swoje główne zadanie, którego wymagam od szamponu: myje dobrze, włosów mi nie plącze.
    duży plus za zapach, który jest nieco chemiczny, ale i tak przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem ile zużyłam, rodzinnie poszło już parę :P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yolks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry szampon
  • Zawsze lubiłam produkty Fructis, duzo osób na nie narzeka mi jednak bardzo odpowiadają Ten szampon również mnie nie zawiódł.

Plusy:
    + włosy ładnie po nim wyglądają: nie mam siana na głowie, ładnie się układają
    + przyjemnie się go używa: świetnie się pieni i ładnie pachnie
    + nie plącze włosów
    + tani (9,99zł) i łatwo dostępny (nawet w Biedronce!)
    + skład nie jest taki zły jak na drogeryjny szampon: dużo olejków w składzie
    + nie przetłuszcza włosów, spokojnie mogę je myć co dwa dni

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 400 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lusia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!!!
  • Pięknie pachnie
    Dobrze się pieni
    Włosy są odżywione, błyszczące, miękkie
    Wydajny
    Nie drogi
    Włosy nie elektryzują się, nawet przy użyciu samego szamponu

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić Douzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie narzekam
  • Szampon nie zachwycił mnie tak jak maseczka do włosów z tej samej serii, jednak nie nie jest ,aż taki zły;-)
    -ładnie pachnie
    -dobrze się pieni
    -dobrze myje włosy, nie przetłuszcza ich
    -placze włosy i bez użycia maski lub odżywki ai rusz;-)

Po użyciu maski i szamponu włosy są bardzo miękkie, sypie , dobrze się układają i pięknie pachną.

Używam tego produktu od: grudzień 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić CandyAddiction za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • To szampon rodzinny. Używają go dosłownie wszyscy. Nikt na niego nie narzeka.
    Też go stosuję, nie zaczęsto, bo mam rownież swoje własne, odpowiednio dobrane do potrzeb moich włosów kosmetyki.

Garnier dobrze pachnie. Włosy w miarę dobrze się rozczesują (jak na szampon, który i tak jak wszystkie wyszusza włosy).
    Minus za silikon w składzie

Polecam.

Używam tego produktu od: hmmmm... paru lat.
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić dzikiJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic tak na mnie nie działa
  • Nie wiem dlaczego ale szampony z garniera bardzo dobrze działają na moje cienkie i suche włosy.
    Po prostu czuć różnicę po umyciu i wysuszeniu. Są miękkie, wygładzone i świetnie pachną.
    Wiadomo cudów nie ma bo to tylko szampon i nie można oczekiwać że włosy będą jak nie nasze. Ale nie znalazłam żadnego lepszego szamponu, nawet glisskur cz loreal tak nie działa jak garnier (w moim przypadku). Jestem na TAK!

Używam tego produktu od: x lat z przerwami na inne szampony
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić caixinha za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Nie zauważyłam, żeby ten szampon za specjalnie nawilżał, więc nie spełnił moim zdaniem swojego zadania.
    Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -zapach
    -dobrze się pienie

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miękkie włosy
  • Zauważyłam, że po jego używaniu włosy stały się bardziej miękkie, co jest zdecydowanym plusem w tym przypadku. Nie wiem, czy jakoś specjalnie poprawił kondycję włosów. Ma przyjemny zapach, nie jest drogi. Jednym z minusów jest mała wydajność (oraz zbyt rzadka konsystencja - niestety mam nawyk wylewania dużej ilości szamponu na głowę i przez to bardzo szybko mi się skończył - opakowanie 'ułatwiło' mu zadanie).

Szukam dalej, jeżeli nie znajdę nic lepszego z pewnością kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić evident za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego się nie spodziewałam
  • Jestem zaskoczona tym szamponem - bardzo pozytywnie. Znalazłam go pod prysznicem i z ciekawości zerknełam na skład nie licząc na nic wielkiego. No i się się troszke zaskoczyłam - skład całkiem niezły, sporo ekstraktów, co więcej, szampon bardzo dobrze zmywa wszelkiego rodzaju oleje czego się totalnie nie spodziewałam bo zazwyczaj musze mieć jakiś ziołowy szampon pod ręką do zmycia oleji. Pachnie świetnie, odzywia włosy i jest wydajny. Czego chcieć wiecej Do suchych włosów będzie jak znalazł

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Trafiłam na niego całkowicie przypadkiem, dlatego nie oczekiwałam żadnych zmian w wyglądzie włosów. Jednak bardzo szybko, bo po około tygodniu stosowania, zauważyłam, że włosy nabrały blasku i wyglądają o wiele zdrowiej. Zdecydowanie będę kontynuować przygodę z tym szamponem.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego opakowania

Chcesz pochwalić Hargalaten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Mam bardzo długie, aczkolwiek nie koniecznie często farbowane włosy, które ze względu na ich długość posiadają zniszczone końcówki i dużym problemem jest ich rozczesywanie po kąpieli...Ten szampon jest najgorszym z jakim się spotkałam w całym swoim życiu, po umyciu przynajmniej z moimi włosami działo się coś nieprawdopodobnego...robiły się:
    -matowe
    -splątane do granic możliwości
    -strasznie przesuszone
    -oraz w gratisie występował łupież,którego normalnie nie mam..

Mało tego że nie polecam to nawet przestrzegam przed jego używaniem.

Używam tego produktu od: 0,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1op.

Chcesz pochwalić izuzizu za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Po dluzszym stosowaniu szamponu przeciwlupiezowego head&schoulders w polaczeniu z balsamem do tlustej skory glowy moje wlosy staly sie przesuszone i puszace sie. Kupilam ten szampon i mile sie zaskoczylam-swietnie oczyszcza skore glosy i wlosy,nadaje im owocowy zapach,miekkosc,blask do tego mozna go stosowac codziennie dla mnie na plus. Cena w porzadku za duze opakowanie placilam ponad 11zl.Wydajny,swietnie sie pieni i dyscyplinuje wlosy puszace sie-polecam .

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 400ml

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go!
  • Jest po prostu cudowny. Zawsze miałam cienkie, słabe włosy. Od kiedy zaczęłam go uzywać wszystko się zmienilo. Masz widocznie grubsze włosy. Szczerze polecam osobom z cienkimi włosami, które potrzebują zwiększenia objętości

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić _Converse_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry
  • Szampon kupiłam skuszona jego składem - zawiera mnóstwo naturalnych składników polecanych jako dobre do odżywiania włosów. Nie zawiodłam się, włosy po umyciu są bardzo ładne - gładkie, lśniące i sypkie; końcówki nie odstają i nie są sianowate. Poza tym, szampon ślicznie pachnie owocami - zapach dodaje energii. Opakowanie ładne i poręczne, ale szampon jest trochę niewydajny - wystarczył mi na bardzo krótko. Polecam, bo dobrze odżywia włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 (250ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VampIrzyca za czytelną i pomocną recenzję?