Gaba, Meridol Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Powiększ Gaba, Meridol Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Zgłoszony przez negri

Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej Meridol Halitosis zwalcza przyczyny przykrego zapachu z ust dzięki potrójnemu mechanizmowi działania:
- dezaktywuje bakterie znajdujące się na powierzchni języka i w jamie ustnej, odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach,
- neutralizuje związki o nieprzyjemnym zapachu,
- zmniejsza metabolizm bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu.
Rezultatem tego działania jest długotrwałe uczucie świeżości i pewności, że Twój oddech jest zawsze czysty i świeży każdego dnia. Płyn zachowuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej, a podwójny związek fluoru zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Wyjątkowa skuteczność płynu została potwierdzona w badaniach naukowych.
Zawartość fluoru 250 ppm.

Skład: Aqua, Xylitol, Propylene Glycol, PVP, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Lactate, Olaflur, Aroma, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, CI 42051, Hydrochloric Acid.

• jeden z ulubionych
  • Jest to jeden z moich ulubionych płynów. Ma przyjemny, delikatny smak, nie piecze mnie po nim w ustach. Pozostawia świeży zapach w jamie ustnej a nie jak niektóre taki sztuczny jakbym dopiero co wyszła od dentysty. Plus za brak alkoholu. Jedyny minus to pojemność i cena. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej
  • Używam od dłużeszgo czasu i razem z pastą Meridol Halitosis naprawdę czuję się pewnie i świeżo przez długi czas. Nie ma porównania do badziewnych Listrine.

Zalety:

- łagodny, nie pali buzi,
    - przyjemny w smaku i zapachu,
    - zwalcza nieprzyjemny zapach na długo,
    - nie zawiera alkoholu,
    - poręczna butelka.

Wady:

- cena nie zachwyca, ale stosunek jakości do ceny jest ok.

Używam tego produktu od: ~2 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić CashmereO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt
  • Ten płyn niezbyt mi przypasował. Nie odnotowałam działania łagodzącego na dziąsła, ma obrzydliwy smak i strasznie się pieni. Na plus że nie zawiera alkoholu ale gdybym miała go używać codziennie to by mnie męczył. Ze swojej strony nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Calahali za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ok
  • Nie mam mu nic do zarzucenia. Bezalkoholowy skład, przyjemny w samku, nie "pali" w język, nie podrażnia. Pozostawia długotrwałe uczucei odświeżenia.
    Butelka jest poreczna i estetyczna. Płyn ma fajny niebieski kolor.
    Jedyne, do czego mogę sie przyczepić to cena- jak dla mnie za wysoka, przez co nie wiem czy ponownie do niego wrócę, bo płyn do płukania jamy ustnej to jeden z kosmetyków, które bardz szybko mi się zużywają.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić my_blue_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • był to mój pierwszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam okazję używać.
    bardzo go sobie cenie, jest łagodny, przyjemny zapach i smak, bardzo wydajny jak to płyny mają w naturze mieć
    opakowanie ładne i wygodne, jest łatwodostępny, cena przystępna. odświeża oddech

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia swojego zadania
  • Nie wiem dlaczego ale nie dostrzegam żadnych zalet tej płukanki, chociaż poprzednie recenzentki chwalą ja sobie. Może trafiła mi się jakaś z wadą fabryczna :P
    Moje spostrzeżenia:
    -bardzo łagodny zapach, który nie daje poczucia odświeżenia tylko pozostawia dziwny nieprzyjemny posmak
    -nie zauważyłam, żeby spełniał swoje zadania

Dla osób którym służy na pewno będzie minusem stosunek ceny do wydajności produktu

Używam tego produktu od: od stycznia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (kupiłam w promocji 2 w cenie 1)

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • podbała się, ale są ALE
  • Wady:
    * jest to płukanka kolorowa
    * niewydajna
    * za droga jak dla mnie

Zalety:
    * bezalkoholowa
    * slodka i 'owocowa' w smaku
    * długotrwałe odświeżenie
    * dobra dawka fluoru

Nie wiem czy kupie ponownie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Super odświeża, uczucie pozostaje na długo pomimo tego iż jemy. Jest naprawde rewelacyjny, jedyny minus to cena i to, że starcza na krotko : ) Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić SilverySoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • najwazniejsze, ze bezalkoholowy
  • polecila mi go p.stomatolog bo zapytalam ja o plyn do plukania jamy ustnej bez zawartosci alkoholu. uzywam go od dwoch tygodni, ale co mozna powiedziec o plynie do plukania jamy ustnej.. odswieza, nie jest mocny, i najwazniejsze jest bezalkoholu. sprawdza sie dobrze.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1opakowania

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorsza od poprzedniej wersji
  • Bardzo lubię wszystkie płukanki Gaby, więc jak tylko pojawiła się w sklepach nowa wersja, postanowiłam wypróbować i ją. Na wstepie zaznaczę, że kosztuje wg mnie stanowczo za dużo i kupiłam ją tylko dzięki kuponowi, który umożliwił zakup za 15 zł.

Płukanka jest zdecysowanie najsłabsza ze wszystkich czterech dostępnych na rynku. Nie za bardzo odpowiada mi jej dziwny smak - wolę pozstałe, miętowe. Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego zredukowania zapachu - wersje miętowe radzą sobie z tym lepiej. No i ta powalająca cena - najdroższa ze wszystkich.

Generalnie raczej jej już chyba nie kupię, chociaż oczywiście nie jest zła - gdybym nie znała jej braci i sióstr, pewnie dałabym jej wyższą ocenę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić milaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Obecnie jest to moja ulubiona płukanka do higieny jamy ustnej. Lubię jej smak , choć to rzecz gustu. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie ma w swoim składzie alkoholu. Wysoko oceniam wszystkie produkty firmy Gaba, więc kiedy tylko pojawiła się ta płukanka, postanowiłam ją przetestować.
    Zalety:
    -estetyczne opakowanie
    -fajna zakrętka-miarka
    -przyjemny smak
    -niweluje nieprzyjemny zapach z ust ( sprawdzone na moim mężu - niepoprawnym palaczu ) na kilka godzin
    -wspomaga profilaktykę jamy ustnej ( ale to tak samo jak każda płukanka)
    Wady:
    -cena
    -stosowana 2 x dziennie przez 2 osoby znika ekspresowo
    - jest to płukanka kolorowa, więc nie można jej stosować po wybielaniu zębów ( a z serii Elmex np można , więc to dla mnie minus w przypadku tego produktu )
    Ogólnie uważam, że to dobry produkt za wysoką cenę, ale jestem mu wierna.

Ilość zużytych opakowań: sporo i ciągle dokupuję

Chcesz pochwalić firenza za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widze roznicy z wersja klasyczna
  • Dostałąm na przetestowanie to zuzyłam, choc halitozy nie mam ( tfu, tfu!). w skrobanie jezyka tez sie nie bawie. wiekszosc ludzi nie zdaje sobie sprawy z problemu przykrego zapachu z ust ( samemu sie nie czuje), a jesli nawet - zwalaja go na problemy gastryczne typu refluks. tymczasem to tylko mały procent przypadków - reszta to ubytki w zebach i choroby przyzebia, oraz beztlenowa flora u nasady jezyka. w sumie samemu i tak sie duzo nie zrobi, płyn moze tylko lekko wspomagac.
    Jak dla mnie - w smaku i działaniu nie roznił sie specjalnie od wersji klasycznej, ale ja nie jestem grupa docelowa. pomysł niby niezły, ale najpierw trzeba wiedziec, ze mamy problem, potem zajac sie leczeniem zebow i dziaseł, kupic sobie skrobaczke do jezyka ( sa tez szczoteczki do tego celu), na koniec uzywac płynu...Inaczej skutecznosc samego płukania bedzie skromna...

Używam tego produktu od: 2 miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?