Gaba, Meridol, Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Powiększ Gaba, Meridol, Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Zgłoszony przez negri

Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej Meridol Halitosis zwalcza przyczyny przykrego zapachu z ust dzięki potrójnemu mechanizmowi działania:
- dezaktywuje bakterie znajdujące się na powierzchni języka i w jamie ustnej, odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach,
- neutralizuje związki o nieprzyjemnym zapachu,
- zmniejsza metabolizm bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu.
Rezultatem tego działania jest długotrwałe uczucie świeżości i pewności, że Twój oddech jest zawsze czysty i świeży każdego dnia. Płyn zachowuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej, a podwójny związek fluoru zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Wyjątkowa skuteczność płynu została potwierdzona w badaniach naukowych.
Zawartość fluoru 250 ppm.

Skład: Aqua, Xylitol, Propylene Glycol, PVP, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Lactate, Olaflur, Aroma, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, CI 42051, Hydrochloric Acid.

• dość dobry
  • Jest to dość dobry płyn,na pewno dziala odswieza,zabija bakterie jednak ja wole wersje do dziasel.Smak specyficzny,chyba bez alkoholu lub z malym stezeniem.Cenowo tez jest za drogi...bo wiele plynow tanszych ma podobne dzialanie.O ile podpasowal mi czyscik do jezyka wraz z zelem meridol tak ten plyn okazal sie dosc zbedny juz

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych
  • Jest to jeden z moich ulubionych płynów. Ma przyjemny, delikatny smak, nie piecze mnie po nim w ustach. Pozostawia świeży zapach w jamie ustnej a nie jak niektóre taki sztuczny jakbym dopiero co wyszła od dentysty. Plus za brak alkoholu. Jedyny minus to pojemność i cena. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej
  • Używam od dłużeszgo czasu i razem z pastą Meridol Halitosis naprawdę czuję się pewnie i świeżo przez długi czas. Nie ma porównania do badziewnych Listrine.

Zalety:

- łagodny, nie pali buzi,
    - przyjemny w smaku i zapachu,
    - zwalcza nieprzyjemny zapach na długo,
    - nie zawiera alkoholu,
    - poręczna butelka.

Wady:

- cena nie zachwyca, ale stosunek jakości do ceny jest ok.

Używam tego produktu od: ~2 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić CashmereO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt
  • Ten płyn niezbyt mi przypasował. Nie odnotowałam działania łagodzącego na dziąsła, ma obrzydliwy smak i strasznie się pieni. Na plus że nie zawiera alkoholu ale gdybym miała go używać codziennie to by mnie męczył. Ze swojej strony nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Calahali za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ok
  • Nie mam mu nic do zarzucenia. Bezalkoholowy skład, przyjemny w samku, nie "pali" w język, nie podrażnia. Pozostawia długotrwałe uczucei odświeżenia.
    Butelka jest poreczna i estetyczna. Płyn ma fajny niebieski kolor.
    Jedyne, do czego mogę sie przyczepić to cena- jak dla mnie za wysoka, przez co nie wiem czy ponownie do niego wrócę, bo płyn do płukania jamy ustnej to jeden z kosmetyków, które bardz szybko mi się zużywają.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić my_blue_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • był to mój pierwszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam okazję używać.
    bardzo go sobie cenie, jest łagodny, przyjemny zapach i smak, bardzo wydajny jak to płyny mają w naturze mieć
    opakowanie ładne i wygodne, jest łatwodostępny, cena przystępna. odświeża oddech

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia swojego zadania
  • Nie wiem dlaczego ale nie dostrzegam żadnych zalet tej płukanki, chociaż poprzednie recenzentki chwalą ja sobie. Może trafiła mi się jakaś z wadą fabryczna :P
    Moje spostrzeżenia:
    -bardzo łagodny zapach, który nie daje poczucia odświeżenia tylko pozostawia dziwny nieprzyjemny posmak
    -nie zauważyłam, żeby spełniał swoje zadania

Dla osób którym służy na pewno będzie minusem stosunek ceny do wydajności produktu

Używam tego produktu od: od stycznia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (kupiłam w promocji 2 w cenie 1)

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • podbała się, ale są ALE
  • Wady:
    * jest to płukanka kolorowa
    * niewydajna
    * za droga jak dla mnie

Zalety:
    * bezalkoholowa
    * slodka i 'owocowa' w smaku
    * długotrwałe odświeżenie
    * dobra dawka fluoru

Nie wiem czy kupie ponownie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Super odświeża, uczucie pozostaje na długo pomimo tego iż jemy. Jest naprawde rewelacyjny, jedyny minus to cena i to, że starcza na krotko : ) Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić SilverySoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • najwazniejsze, ze bezalkoholowy
  • polecila mi go p.stomatolog bo zapytalam ja o plyn do plukania jamy ustnej bez zawartosci alkoholu. uzywam go od dwoch tygodni, ale co mozna powiedziec o plynie do plukania jamy ustnej.. odswieza, nie jest mocny, i najwazniejsze jest bezalkoholu. sprawdza sie dobrze.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1opakowania

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij