Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Powiększ Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Zgłoszony przez madulka

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150ºC do 235ºC,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,
- waga (g): 1059,
- gwarancja: 3 lata.

Cena: 199zł

• Zadowolona
  • Na wstępie zaznaczam, że to moja pierwsza prostownica, także nie mam porównania z innymi. Kupiłam ją z myślą nie o prostowaniu, ale o kręceniu moich włosów, które z natury są raczej proste, z niewielką tendencją do puszenia się przy wilgotnej pogodzie, do tego dość grube, długie i gęste, co stanowi prawdziwe wyzwanie dla wszelkich urządzeń do stylizacji.
    Zacznę od spraw technicznych.
    Zalety:
    - tak jak obiecuje producent nagrzewa się w kilkanaście sekund,
    - łatwa w obsłudze (cyfrowy wyświetlacz, blokada ustawionej temperatury),
    - lekka i wąska, wygodnie leży w dłoni,
    - dzięki ceramicznym płytkom gładko sunie po włosach, nie ciągnie ich i nie plącze,
    - przydatna blokada płytek, ułatwiająca przechowywanie prostownicy,
    - długi, obrotowy kabel - ważne przy samodzielnnym kręceniu loków z tyłu głowy,
    - praktyczne etui odporne na wysoką temperaturę, w związku z czym nie trzeba czekać aż prostownica całkowicie ostygnie.
    wady:
    - obudowa mocno się nagrzewa, w związu z czym łatwo się oparzyć, zwłaszcza przy braku wprawy,
    - długo stygnie.
    Efekt:
    Ustawiam ją zwykle na 190 st. Pozwala stworzyć naturalne, miękko układające się loki, jednak ich wykonanie wymaga pewnej wprawy i taktyki. Zaokrąglone krawędzie płytek ułatwiają wykonanie zadania. W połączeniu z kosmetykiem termoochronnym (u mnie olejek z Garniera - ochrona do 230 st.) nadaje włosom ładny połysk. Zniszczeń nie zauważyłam, ale też używam jej rozsądnie, w zasadzie od wielkiego dzwonu. Szkoda, że efekt nie jest zbyt trwały... Bez lakieru do włosów (stopień utrwalenia 5), fryzura szybko traci formę i gubi skręt. Ale tak jak wspomniałm moje włosy są "trudne"
    Generalnie za tę cenę warto.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropność
  • Totalnie zgadzam się z @provitamina. Ta prostownica to jest masakra jakaś. Niestety nie mam porównania do innych prostownic ponieważ to była moja pierwsza ale przyznam że jestem strasznie zawiedziona. Kupiłam ten sprzęt zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu właśnie i zawiodłam się niesamowicie. Ja mam w sumie z natury proste włosy a prostownicę kupiłam tylko dlatego by w razie sytuacji jak chciałabym mieć na jakąś impreze może takie proste włosy jak druty ale przez dzień cały trochę się odkształciły to wtedy bym je sobie wyprostowała i tyle. I przyznam że efekt jest całkiem okej ale tylko jak przejade po paśmie nie wiem z 15 razy. Masakra! Także dla tak błahej sprawy jak prostowanie w nagłych przypadkach nie będę wywalała tej prostownicy i kupowała nowej bo to tylko strata pieniędzy by była. Lecz jednak nie będę ukrywała że prostownica jest tragiczna.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Mrs_Selenator za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie i jeszcze długo długo nie!!
  • Zdecydowanie najgorsza jakiej zdarzyło mi się użyć. Mam długie i bardzo gęste włosy... wymagające, jednak do tej pory nawet stara prostownica rodem z bazaru dawała sobie z nimi radę. Raczej nie widzę plusów (poza tym że ładnie wygląda).
    Efekt - jak przejadę po paśmie 10 razy to widzę jakąś różnicę. Płytki nie przylegają do siebie idealnie wiec żeby wyprostować włosy trzeba bardzo mocno ją ściskać. Po wyprostowaniu (?) włosów padam z sił a palce aż pieką od bardzo nagrzanej wierzchniej strony. Przy kreceniu nie obejdzie sie bez oparzenia palców- płytki są za bardzo wysuniete na boki. Dla mnie tragedia. Używam tylko dlatego że nie mam innej ale wciąż szukam dobrej dla siebie. Jak widać jednak po komentarzach innych strach pomyslec jaka bedzie nastepna- trzeba samemu wyprobowac. Tej nie polecam.
    -kabel

Używam tego produktu od: 6 mcy

Chcesz pochwalić provitamina za czytelną i pomocną recenzję?