Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Powiększ Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Zgłoszony przez madulka

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150ºC do 235ºC,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,
- waga (g): 1059,
- gwarancja: 3 lata.

Cena: 199zł

• Udany zakup
  • Jest to moja pierwsza prostownica z prawdziwego zdarzenia. Moja wcześniejsza kupiona za grosze nie dawała kompletnie żadnego efektu, powiedziałabym, że włosy się jeszcze bardziej skręcałyy po jej użyciu Tą natomiast jestem zachwycona.

Zalety:
    wyświetlacz i zakres temperatury od 150 do 230 stopni. Jeżeli prostuję całe włosy absolutnie wystarcza 170-180 stopni, jeśli prostuję tylko pojedyncze kosmyki przy twarzy-150 stopni. Nie ma potrzeby palić włosów wyższą temperaturą.
    przy odpowiedniej pogodzie (a wiadomo że tylko ona ma wpływ na to, czy włosy zostaną proste i neispuszone) włosy są idealnie proste, miękkie, gładkie, błyszczące, efekt trzyma się nawet 2 dni
    bardzo szybko i łatwo je wyprostować
    nie szarpie włosów
    można używać do kręcenia włosów (trzeba przy tym jednak trochę wprawy, mi niezbyt wychodzą, ale raczej z tym nie eksperymentuję bo mam naturalnie kręcone włosy)
    jest wygodna w użyciu, ma długi, obrotowy kabel i możliwosć blokady płytek
    termoodporny pokrowiec
    cena promocyjna- kupiłam za 100 zł

:| wyłacza się sama po godzinie -nie wiem,nie miałam okazji sprawdzić, myślę jednak, że ten cza powinien być skrócony do 15-30 minut

Wady:
    zauważyłam, że płytki nie przylegaja do siebie idealnie, ale nie ma to raczej żadnego wpływu używanie
    na początku używania bez wprawy łatwo się nią oparzyć, bo nagrzewa się cała przednia część

Mimo kilku wad jest moim KWC, gdyż idealnie spełnia moje wymagania a te wady są bardzo nieznaczne :P Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką miałam
  • Kupiłam ją jakis rok temu. Zastanawiam się pomiędzy tą a "shine therapy", ale ze względu na lepszą ocenę wybrałam tą.

*zgrabna, dobrze trzyma się ją w ręce
    *dobrze prostuje, włosy są miękkie i lekkie
    *długi kabel
    *można ją "złożyć"
    *temperatura 180 stopni jest wystarczająca dla włosów cienkich
    *cena

-jedyny minus to to, że kiedy przeciągniemy włosy zbyt blisko krawędzi zewnętrznej to je ciągnie

Wystarczy jednak trochę wprawy i przeciągać włosy na środku płytki, wtedy nic nie szarpie
    Kupiłam ją wtedy za jakies 140zł, teraz są na allegro za 95zł z wysyłką, także polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić wakeupinlondon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Prostownicę dostałam dwa lata temu od mojego kochanego TŻ Miałam już kilka prostownic wcześniej ale ta jest spośród nich najlepsza.

Urządzenie spełnia swoją podstawową funkcję-prostowanie świetnie. Nagrzewa się momentalnie, gładko sunie po włosach i nie szarpie.
    Włosy po jej użyciu są gładkie i proste na długo. Na płytkach ceramicznych nie zostaje osad ze spalonych włosów i środków do stylizacji, a jeśli już to łatwo je doczyścić.

Jeśli chodzi o robienie fal i loków, jakoś mi nie wychodzą, ale może to moja nieumiejętność a nie wina urządzenia :P Trwała i dobra zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!
  • Dostałam ją w prezencie i mimo iz miałam starą sprawną prostownicę od razu zaczęłam uwżywać tej z REMINGTONA
    Jest bardzo wygodna w użyciu, świetnie sobie radzi z niesfornymi lokami, sprawia ze wyprostowane włosy są gładkie, miękkie i delikatne,a dzięki regulacji temeratury nie zrobimy sobie krzywdy

Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama prostownica

Chcesz pochwalić karolajnx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Moje poprzednie prostownice to nic w porównianiu z Remingtonem
    Prostownica prostuje porządnie dosłownie sunie po włosach
    regulacja temperatury - świetna sprawa
    żadna wilgoć im nie groźna!

Szkoda tylko że na drugi dzień moje wlosy wygladaja nieco gorzej - tłusciej? ale moze to wina tego jakiego kosmetku używam

ogólnie polecam bardzo na plus !!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA!!!!
  • Prostownic z Remingtona używam już od ok.5-6 lat.
    Pierwsza była inna,ale też z wyświetlaczem, jednak po ok.3 latach przestała reagowac na prąd i oddałam ją na rekamacje.
    W ramach reklamacji dostałam prostownice S6500.

Plusy:
    -włosy się nie puszą
    -nie skręcają się(wilgotność)
    -dokładnie prostuje jak i kręci-WIELE ZASTOSOWAŃ (fajne loki wychodzą, możliwość też delikatnego podkręcenia dzięki półokrągłym bokom)
    -szybko się nagrzewa
    -długi kabel
    -czytelny wyświetlacz
    -ustawienie temperatury
    -gładkie płytki
    -nie szarpie włosów
    -długoletni okres gwarancji
    i wiele innych..

Minusy:
    -na początku można się poparzyć próbując kręcić włosy,ale to kwestia wprawy i nie będzie takiego problemu.

Prostownica jest cudowna! Polecam wszystkim!!
    Nie zamienię jej!!!!!!!

Używam tego produktu od: ok.5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica oddana na gwarancję i ta od ok.3 lat

Chcesz pochwalić misia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Prostownica już w 160 st.C sprawia że moje włosy są idealnie proste (mam naturalnie w miarę proste), da się wykonać wiele różnych fal i loków a pomocna jest również płytka instruktażowa załączona do opakowania! Plusy:
    -szybko się nagrzewa (pół minuty)
    -wiele zastosowań (prostowanie, kręcenie, falowanie)
    -ustawienie temperatury
    Jedynym minusem jest, że zdarza mi się oparzyć, ale to przez moją nieuwagę

Ilość zużytych opakowań: jedna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agataa14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiny zakup
  • Jak dla mnie to ma wiecej minusów niż plusow :/
    - nagrzewa sie cała urzywam na 150 stopniach nie wyobrazam sobie ustawienia tem na max
    - przycisk on/off w miejscu gdzie trzymam w rece co bardzo przeszkadza
    - nie domyka płytek chyba ze mocno zdusze płytki :/
    prostownice dostałam sama bym jej nie wybrała

Używam tego produktu od: od miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić zetka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna ale trzeba uważać
  • Moją wcześniejszą prostownicą był Braun z szerokimi płytkami, więc przeskok na wąskiego Remingtona był małym szokiem.
    Kupiłam ją głównie do kręcenia loczków - sprawdza się świetnie, loki wychodzą niesamowite ale robię to inaczej niż w instrukcji (opis pod recenzją). Ale przeszła mi faza na loczki i spróbowałam prostowania - szybko, sprawnie, włosy są super gładkie.
    Nie będę się powtarzać i wymieniać plusów bo są oczywiste.
    Minusem dla mnie jest to, że podczas kręcenia włosów można dość łatwo się poparzyć - płytki są półokrągłe przez co można przez przypadek ich dotknąć - w Braunie płytki były schowane (i płaskie).
    Kolejnym minusem jest to, że czasem wciąga włosy - klinują się one między płytką a obudową a wtedy koniec.

Metoda kręcenia ładnych loczków: na instrukcji pokazane jest, żeby pasmo włosów zakręcić raz i tym samym raz przekręcić prostownicę wokół własnej osi ale wtedy loki wychodzą pokraczne lepiej owinąć na 2 razy czyli trzymając pasmo włosów pomiędzy płytkami przekręcić prostownicę wokół własnej osi 2 razy i "zjechać na dół"

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Dobra
  • Wcześniej miałam inną prostownicę tej firmy ale zepsuła się i poniosłam ją do serwisu.Jak się okazało tamtą prostownicę wycofano więc Pan nie mógł mi wymienić na taką samą.Wymienił mi na tą.Jestem zadowolona.

Plusy:
    -poręczna,wygodna w użyciu,
    -płytki są gładkie w związku z tym włos ślizga się po płytce,
    -nie szarpie włosów,
    - nie elektryzuje włosów,
    -wyświetlascz,regulacja temperatury (na moich naturalnie kręconych włosach idealnie rozprostowują się w temperaturze 160 stopni),
    -długotrwały efekt,
    -jak ktoś już tu napisał przydatna płyta CD dołączona do opakowania,zwłaszcza jeśli ktoś nie umie nie ma wprawy w kręceniu włosów prostownicą
    -nagrzewa się w 15 sekund
    -gwarancja na 3 lata

Minusy:
    -uważam że dla włosów bardzo zniszczonych minimalna temperatura 150 stopni będzie za wysoka,moim zdaniem powinna być minimalna temperatura 100-110 stopni
    -z zewnętrznej strony nagrzewa się obudowa trzeba uważać żeby się nie poparzyć

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Wspaniała
  • Miałam już kilka prostownic ale żadna nie była tak dobra jak ta. Nie wysusza włosów, sprawia że są miękkie i lejące. Włosy są proste w każdych warunkach. Dużym plusem jest wybór temperatury.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gan47 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę super, polecam!
  • A więc tak :
    prostownicę dostałam na święta pod choinkę, ponieważ bardzo potrzebowałam czegoś dobrego do moich niesfornych włosów.

Jedną najbardziej podstawową zaletą dla mnie - uczennicy LO - jest to, że po 60 min sama się wyłącza. Niby taki banał do niczego nie przydatny dla innych, a jednak dla mnie to jest genialne. Niejednokrotnie zostawiłam prostownicę włączoną, ponieważ 'niezdązę na busa do szkoły'. Wychodzę z domu ostatnia o 7 a w domu nie ma nikogo przez kilka godzin i niestety często się przez to spóźniałam, że na drodzę do busa przypomniałam sobie, że jej nie wyłączyłam lub nie byłam tego pewna. Kiedyś przed podpaleniem domu uratowało mnie tylko to, że nie było prądu w mojej miejscowości. Teraz nie mam obaw i nie myślę cały dzień czy przypadkiem wyłączyłam prostownice czy nie.

Druga bardzo ważną sprawą jest prostowanie. Mam baaaaaaaaardzo niesforne włosy i podatne na wszystko przez co prostowanie nie zajmuje mi dużo czasu, ale wystarczy, że jest jakaś marna pogoda to jednak te małe włoski pod włosami są nie proste, ale za to nie mogę winić prostownicy, bo dzięki niej moje włosy i tak bardzo długo się utrzymują proste, a w letni dzień bez deszczu nawet cały dzień!

Prostownica ma kilka minusów i jednym z nich jest to, ze dla mnie ważna jest rano każda sekunda, bo próbuje się uwinąć w 30 min a prosto nie nagrzewa się w 15 sek, (bo prostując po tylu sek tylko niszczymy włosy, a nie je prostujemy) ale 1-2 min.

Drugi minus jest taki, że mam troche zniszczone włosy, co widać zwłaszcza na końcówkach, które często trzebaby było podcinać, ale nie winię prosto, bo to moja wina, że jak się wkurzę i nie mam czasu na prostowanie, to myślę, że wysoka temperatura wyprostuje je w 1 min.

pisałam same wady prawie, bo zalety już każdy wypisał, ale według mnie czepianie się designu jest głupie, bo przez to jest taka uniwersalna i klasyczna dla każdego.

Używam tego produktu od: grudnia 2012r.
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownicę dalej używam

Chcesz pochwalić OlgaMWasik za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • + estetycznie wygląda
    + płytki są odpowiedniej grubości i szerokości
    + nie wyrywa włosów, śmiga po nich
    + dobrze prostuje
    + regulacja temperatury
    + cena (kupiłam w Auchan za jakieś 143zł)

naprawdę polecam.
    wcześniej miałam Shine Therapy, ich działanie jest porównywalne, ale musiałam kupić nową, bo poprzednia po prostu się przepaliła

Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje cudo!
  • Prostownice dostałam od swojego chłopaka pod choinkę
    jest świetna i uwielbiam ją
    +szybko się nagrzewa
    +nie wyrywa włosów
    +po wyprostowaniu włosy są mięciutkie i lśniące
    +ładnie wygląda
    +regulacja temperatury
    +obrotowa końcówka

minusem jak dla mnie jest to że bardzo się nagrzewa u można się łatwo poparzyć

Używam tego produktu od: końca grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza prostownica !!!!!!za***ista..
  • no wiec tak powiem ,ze jest to moja 4 juz z kolei prostownica..chialam kupic lokowke glownym powodem chce krecic wlosy strzal w dziesiatke piekne loki mam i proste wlosy czego chciec wiecej 2in1 cudo..zadna u fryzjera mi tak wlosow nie wyprosowala jak ta!!super super kabel 3 metrowy dlugi gladka ochronna powierzchnia no same plusy zreszta remington jest najlepsza w stylizacji..

Chcesz pochwalić katia150283 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem usatysfakcjonowana
  • Prostownica jest poręczna i wygodna w użyciu. Posiada boczne przyciski dzięki czemu nie wyłączamy przypadkiem przy prostowaniu. Jej maksymalna temperatura jest wysoka co jest atutem przede wszystkim dla osób o niepodatnych na układanie włosach. Włosy błyskawicznie się prostuje. Robienie loków mi nie wychodziło z winy moich włosów jak i braku tej umiejętności. Prostownica szybko się "odgrzewa" co jest dla mnie ważne, żeby mój kot się nie oparzył . Plusem w ochronie przed poparzeniami kogokolwiek jest też możliwość zamknięcia prostownicy("blokady" - prostownica nawet jak się przewróci nie zaczyna topić różnych plastikowych przedmiotów.

Niestety prostownica nagrzewa się CAŁA. Można się nawet lekko poparzyć włosów. Kabel jest krótki - co jest zarówno plusem jak i minusem, gdy prostuję w łazience to super krótki kabel, nic się tam niepotrzebnie nie plącze, jednak wiadomo, że w dłuższy kabel się przydaje, bo nie zawsze kontakt i lustro są blisko siebie. Do maksymalnej temperatury dość długo się nagrzewa.

Najważniejsze, żeby dobrze prostowała - a ta prostownica to robi, moje włosy wytrzymują cały dzień bez lakierów itp. Oczywiście zdarzają się lekkie loki przy bardziej wilgotnym powietrzu, ale to nieuniknione i nie ma tu winy prostownicy. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że miło nam się będzie pracowało przy prostowaniu moich kompletnie niesfornych włosów Używam tego produktu od: 2-3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE
  • Zalety:
    - pięknie podkręca, idealnie prostuje
    - skuteczna przy niskich temperaturach
    - nie wyrywa włosów, nie elektryzuje, nie puszy
    - długotrwały efekt prostowania, idealnie krągłe loki
    - regulacja temperatur (aż do 235°C) + szybko się nagrzewa i stygnie
    - poręczna, posiada obrotowy przewód
    - etui odporne na wysokie temperatury
    - boczne przyciski kompletnie nie przeszkadzają
    - lekka, nie nadwyręża ręki
    - automatycznie wyłącza się po 60 min niestosowania
    - przydatna płyta dla początkujących
    - niska cena i aż 3-letnia gwarancja
    - bardzo ładna z wyglądu

Wady:
    - przy wysokiej temperaturze nagrzewa się obudowa, można się poparzyć

Używam tego produktu od: czerwca 2012
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić FestDama za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • To moja druga prostownica Remington. Mój TŻ namówił mnie do zmiany, choć mnie ciężko było się z poprzednica rozstać, przecież dobrze się spisywała....a teraz..... ojejku w jakiej niewiedzy żyłam! ;-)

Plusy:
    * LCD
    * lekka!!!!! ręka się nie męczy podczas prostowania
    * jedno pociągnięcie wystarczy aby ujarzmić włosy
    * nie elektryzuje
    * nie wyrywa włosów
    * obrotowa końcówka
    * pięknie wygładza, ale i robi dobry "kształtny" skręt,
    * bezpieczne wyłączenie po 60 sek, kiedy nie używamy,
    * wąskie płytki są bardzo praktyczne, można dotrzeć w każde miejsce na głowie;-)

Minusy:
    * można się poparzyć, bo nagrzewa się cała, włącznie z obudową
    * za krótki kabel
    * jak dla mnie za wolno się nagrzewa
    * mogliby się postarać nad jakimś fajnym desingiem ;-)

Zakupiłam na all... za 115 zł z przesyłką czyni cuda!

Edit:
    Kabel jest sztywny, wcale nieelastyczny, zbyt "lekki" jak do tej prostownicy. Odejmuję pół gwiazdki, bo naprawdę mi przeszkadza.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vanilla25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza z najlepszych
  • Mam dlugie i bardzo geste wlosy a wyprostowanie ich trwalo godzine ale wszystko sie zmienilo gdy kupilam ta o to prostownice.Radzi sobie swietnie z moimi dosc mocno pofalowanymi wlosami ale najpierw trzeba nauczyc sie obslugi tego produktu bo latwo o poparzenie.
    +regulacja temp.
    +obrotowa koncowka
    +nie pali wlosow
    +lekka
    +szybko sie nagrzewa
    +tania,kupilan na amazon.de za 35€
    +wlosy sa gladkie,zero puszenia nawet bez srodkow ochronych
    -nagrzewa sie cala obudowa i mozna poparzyc sobie paluszki

Prostownia idealna do prostowania i lokowania.SUPER!

Używam tego produktu od: msc
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić Myszolka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najszybszy i najbardziej długotrwały efekt.
  • Prostownica szybko sie nagrzewa, ma szeroką game wyboru stopnia nagrzewania. Idealnie prostuje oraz kreci pozostawiajac ten efekt na bardzo długo. Jest tez bardzo poreczna co prawda nagrzewa sie z obu stron co powoduje ze poczatkowo parzyłam sobie palce na niej, ale w koncu doszłam do wprawy wiec problem zniknał.

Jedyny negatyw tego urzadzenia który mi troszke przeszkadza i którego nie moge uniknac, to wchodzenie pojedynczych włosów pomiedzy płytki. Tym samym szarpanie ich (szczegolnie przy kreceniu).
    Nie polecam jej osobą dla których ma byc to pierwsza prostownica, bo moga sobie zrobic krzywde z duza temperatura.Do prostowania uzywam 160-170 natomiast do krecenia 180-190. Nigdy nie wieksze temperatury, poniewaz łatwo i szybko jest wtedy zniszyc włosy (chyba ze sa to szczególne sytuacje).

Daje 5 gwiazdek poniewaz jest to moja najlepsza prostownica jako miałam. I co najwazniejsze kupiłam ja na Allegro za 118 zł.

Używam tego produktu od: Od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna sztuka

Chcesz pochwalić kasiasroka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje wszystkie funkcje, świetnie prostuję i kręci.
  • Testowałam już kilka prostownic i tych lepszych i tych gorszych. Jeśli chodzi o moje osobiste żelazka to zdecydowanie plasuję się na miejscu 1.

Żeby było miło zacznijmy od pozytywów:

- regulacja temperatury

- szybki czas nagrzewania ok 10 - 15 sekund

- ceramiczne, bardzo gładziutkie płytki, a co za tym idzie prostownica lekko sunie po włosach nie wyrywając ich

- już w temp 180 stopni dobrze prostuję włosy, wyższa temperatura moim zdaniem, przeznaczona jest dla osób o grubych, topornych do ułożenia włosach ( moje są średnie, ale z natury pofalowane, a mimo to jedno pociągnięcie daję efekt pięknych, prostych pasm)

- loczki, fale i co tylko kręci cudne tylko trzeba dojść do wprawy rzecz jasna

- płyta, bardzo fajny dodatek, jak najbardziej na plus

- efekt loków czy prostych włosów utrzymuję się stosunkowo długo, u mnie od kilku do kilkunastu godzin, a to na moich włosach duży sukces.

A teraz ciemna strona mocy, niestety. ( ale tylko kilka )

- prosownica za bardzo się nagrzewa od części zewnętrznej, więc pokrowiec, który dostajemy w zestawie moim zdaniem jest niezbędnikiem, a nie jakimś super, fajnym dodatkiem

- przyciski trochę niewygodnie ulokowane i za bardzo latają ( co nie przeszkadza jakoś bardzo w użytkowaniu, ale jednak)

- za krótki i za cienki kabel, mogli się bardziej postarać

Produktu nie kupiłabym ponownie, bo lubię testować.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić nesskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna prostownica dla włosów trudnych do ułożenia !
  • Długo zastanawiałam się nad prostownicą którą wybrać i w końcu postawiłam na remingtona. Wcale nie żałuję wyboru bo do tej pory jest to chyba najlepsza prostownica jaką kiedykolwiek miałam i jaką miałam okazję prostować. Świetnie prostuje i wygładza trudne do ułożenia włosy. Moje poprzednie prostownice średnio radziły sobie z prostowaniem ponieważ efekt idealnie prostych włosów utrzymywał się max godzinę a później końcówki wywijały się na każde możliwe strony także było to wkurzające za to z tą prostownicą nie mam już takich problemów ponieważ efekt świetnie wyprostowanych włosów utrzymuję się nawet 2 dni ! z takim czymś się jeszcze nie spotkałam. Poza tym że świetnie prostuje to również wspaniale kręci włosy. W zestawie otrzymujemy również płytkę na której są filmiki jak kręcić włosy na różne sposoby. Filmik jest bardzo przydatny.
    \nPlusy:
    \nRegulacja temperatury(do 230 st)
    \nWłosy gładkie i idealnie proste
    \nBardzo długotrwały efekt nawet do dwóch dni
    \nPłyta DVD która z pewnością przyda się osobom które nie mają pojęcia o kręceniu włosów prostownicą
    \nDesign również fajny
    \nCena za taką prostownicę jest bardzo dobra (kupiłam na allegro za ponad 100 zł)
    \nMinusy
    \nDługość nagrzewania
    \nZapach przy prostowaniu
    \nMożna łatwo się poparzyć
    \n
    \nI to w sumie tyle co mogę powiedzieć. Znalazłam po kilku latach swoją idealną prostownicę
    \n

Chcesz pochwalić martelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Zakupiłam tę prostownicę, gdy mój philips po pół roku wyzionął ducha i nie uznano mi gwarancji. Zapłaciłam za nią 180 zł bez promocji. Jest doskonała i szybka, moje średnio geste włosy wyprostowała w całości razem z grzywką w przeciągu 10-15 minut! Wcześniej prostowanie zajmowało mi około 30-40 minut a efekt utrzymywał się do...wyjścia na dwór...Z tą prostownicą efekt utrzymuje się do następnego mycia Jest wspaniała, myślę,że w tej kategorii cenowej to najlepszy wybór

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić SlodkaIstotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry Zakup!
  • Nabyłam to małe cudeńko i jestem bardzo zadowolona.
    Podoba mi się duży zakres temperatur, to, że dość szybko się nagrzewa, jest prosta, lekka i wygodna.

Dobrze prostuje włosy i kręci baaaaardzooo fajne loki! Naprawdę w mgnieniu oka cała głowa jest pokręcona niestety mam jeszcze trochę zbyt krótkie włosy i czekam z niecierpliwością aż urosną

Prostownica godna polecenia. Design jakoś specjalnie nie powala ale nie to jest najważniejsze... Jedyne do czego można się przyczepić to fakt, że obudowa się troche przegrzewa.

No i jest dość niedroga, 109 zł na allegro...
    Do tego płytka z ciekawymi tutorialami i zgrabne etui...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić j_u_p_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze się spisuje
  • Jak dla mnie ta prostownica jest bardzo dobrze, choć na początku myślałam, że strasznie niszczy mi włosy i faktycznie musiałam je obciąć. Ale to była tylko i wyłącznie moja wina, gdyż źle stosowałam płyn do prsotowanie. jestem blondynką z krótkimi włosami,więc ustawiam temp na 190 i wystarczy jedno pociągnięcie. Do kolejnego mycia włosów nie muszę robić żadnych poprawek.
    \nWłosy są po niej lejące i wydaje się jakbym dopiero co wyszła od fryzjera
    \nJedyny drobny minus to to, że nagrzewa się z drugiej strony, ale to jest normlane jeśli chcemy też kręcić nią włosy po paru razach da się do tego przyzywczaić
    \nNa penwo nie nagrzewa się w ciągu 15 sekund, zajmuje jej to około minutę.
    \nWpisałam, że nmie mam zamiaru kupowac jej ponownie, gdyż mam nadzieję, że będzie mi służyła dłuuuuugie lata

Chcesz pochwalić konwalia_g za czytelną i pomocną recenzję?