Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Powiększ Wąska prostownica Sleek & Curl S6500, Remington

Zgłoszony przez madulka

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150ºC do 235ºC,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,
- waga (g): 1059,
- gwarancja: 3 lata.

Cena: 199zł

• Nie nie i jeszcze długo długo nie!!
  • Zdecydowanie najgorsza jakiej zdarzyło mi się użyć. Mam długie i bardzo gęste włosy... wymagające, jednak do tej pory nawet stara prostownica rodem z bazaru dawała sobie z nimi radę. Raczej nie widzę plusów (poza tym że ładnie wygląda).
    Efekt - jak przejadę po paśmie 10 razy to widzę jakąś różnicę. Płytki nie przylegają do siebie idealnie wiec żeby wyprostować włosy trzeba bardzo mocno ją ściskać. Po wyprostowaniu (?) włosów padam z sił a palce aż pieką od bardzo nagrzanej wierzchniej strony. Przy kreceniu nie obejdzie sie bez oparzenia palców- płytki są za bardzo wysuniete na boki. Dla mnie tragedia. Używam tylko dlatego że nie mam innej ale wciąż szukam dobrej dla siebie. Jak widać jednak po komentarzach innych strach pomyslec jaka bedzie nastepna- trzeba samemu wyprobowac. Tej nie polecam.
    -kabel

Używam tego produktu od: 6 mcy

Chcesz pochwalić provitamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!!
  • Jest to jedna z lepszych prostownic jakie miałam okazję używać. Co prawda moje włosy są raczej proste (bardzo rzadko je prostuję) ale zdarza się że zobaczę gdzieś nieodpowiednio ułożony kosmyk. Kupiłam ja głównie ze względu na to, że robi ona również loki. Jako że w momencie w którym ją kupowałam (ponad rok temu) nie udało mi się znaleźć lokówki która poradziłaby sobie z moimi długimi bardzo gęstymi włosami postanowiłam zacząć je kręcić za pomocą prostownicy. Tu sprawdziła się idealnie. Wychodzą piękne fale, które naprawdę potrafią się długo utrzymać.
    prostownica szybko się nagrzewa, ale po jej wyłączeniu równie szybko się chłodzi

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udany zakup
  • Jest to moja pierwsza prostownica z prawdziwego zdarzenia. Moja wcześniejsza kupiona za grosze nie dawała kompletnie żadnego efektu, powiedziałabym, że włosy się jeszcze bardziej skręcałyy po jej użyciu Tą natomiast jestem zachwycona.

Zalety:
    wyświetlacz i zakres temperatury od 150 do 230 stopni. Jeżeli prostuję całe włosy absolutnie wystarcza 170-180 stopni, jeśli prostuję tylko pojedyncze kosmyki przy twarzy-150 stopni. Nie ma potrzeby palić włosów wyższą temperaturą.
    przy odpowiedniej pogodzie (a wiadomo że tylko ona ma wpływ na to, czy włosy zostaną proste i neispuszone) włosy są idealnie proste, miękkie, gładkie, błyszczące, efekt trzyma się nawet 2 dni
    bardzo szybko i łatwo je wyprostować
    nie szarpie włosów
    można używać do kręcenia włosów (trzeba przy tym jednak trochę wprawy, mi niezbyt wychodzą, ale raczej z tym nie eksperymentuję bo mam naturalnie kręcone włosy)
    jest wygodna w użyciu, ma długi, obrotowy kabel i możliwosć blokady płytek
    termoodporny pokrowiec
    cena promocyjna- kupiłam za 100 zł

:| wyłacza się sama po godzinie -nie wiem,nie miałam okazji sprawdzić, myślę jednak, że ten cza powinien być skrócony do 15-30 minut

Wady:
    zauważyłam, że płytki nie przylegaja do siebie idealnie, ale nie ma to raczej żadnego wpływu używanie
    na początku używania bez wprawy łatwo się nią oparzyć, bo nagrzewa się cała przednia część

Mimo kilku wad jest moim KWC, gdyż idealnie spełnia moje wymagania a te wady są bardzo nieznaczne :P Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką miałam
  • Kupiłam ją jakis rok temu. Zastanawiam się pomiędzy tą a "shine therapy", ale ze względu na lepszą ocenę wybrałam tą.

*zgrabna, dobrze trzyma się ją w ręce
    *dobrze prostuje, włosy są miękkie i lekkie
    *długi kabel
    *można ją "złożyć"
    *temperatura 180 stopni jest wystarczająca dla włosów cienkich
    *cena

-jedyny minus to to, że kiedy przeciągniemy włosy zbyt blisko krawędzi zewnętrznej to je ciągnie

Wystarczy jednak trochę wprawy i przeciągać włosy na środku płytki, wtedy nic nie szarpie
    Kupiłam ją wtedy za jakies 140zł, teraz są na allegro za 95zł z wysyłką, także polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić wakeupinlondon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Prostownicę dostałam dwa lata temu od mojego kochanego TŻ Miałam już kilka prostownic wcześniej ale ta jest spośród nich najlepsza.

Urządzenie spełnia swoją podstawową funkcję-prostowanie świetnie. Nagrzewa się momentalnie, gładko sunie po włosach i nie szarpie.
    Włosy po jej użyciu są gładkie i proste na długo. Na płytkach ceramicznych nie zostaje osad ze spalonych włosów i środków do stylizacji, a jeśli już to łatwo je doczyścić.

Jeśli chodzi o robienie fal i loków, jakoś mi nie wychodzą, ale może to moja nieumiejętność a nie wina urządzenia :P Trwała i dobra zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!
  • Dostałam ją w prezencie i mimo iz miałam starą sprawną prostownicę od razu zaczęłam uwżywać tej z REMINGTONA
    Jest bardzo wygodna w użyciu, świetnie sobie radzi z niesfornymi lokami, sprawia ze wyprostowane włosy są gładkie, miękkie i delikatne,a dzięki regulacji temeratury nie zrobimy sobie krzywdy

Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama prostownica

Chcesz pochwalić karolajnx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Moje poprzednie prostownice to nic w porównianiu z Remingtonem
    Prostownica prostuje porządnie dosłownie sunie po włosach
    regulacja temperatury - świetna sprawa
    żadna wilgoć im nie groźna!

Szkoda tylko że na drugi dzień moje wlosy wygladaja nieco gorzej - tłusciej? ale moze to wina tego jakiego kosmetku używam

ogólnie polecam bardzo na plus !!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA!!!!
  • Prostownic z Remingtona używam już od ok.5-6 lat.
    Pierwsza była inna,ale też z wyświetlaczem, jednak po ok.3 latach przestała reagowac na prąd i oddałam ją na rekamacje.
    W ramach reklamacji dostałam prostownice S6500.

Plusy:
    -włosy się nie puszą
    -nie skręcają się(wilgotność)
    -dokładnie prostuje jak i kręci-WIELE ZASTOSOWAŃ (fajne loki wychodzą, możliwość też delikatnego podkręcenia dzięki półokrągłym bokom)
    -szybko się nagrzewa
    -długi kabel
    -czytelny wyświetlacz
    -ustawienie temperatury
    -gładkie płytki
    -nie szarpie włosów
    -długoletni okres gwarancji
    i wiele innych..

Minusy:
    -na początku można się poparzyć próbując kręcić włosy,ale to kwestia wprawy i nie będzie takiego problemu.

Prostownica jest cudowna! Polecam wszystkim!!
    Nie zamienię jej!!!!!!!

Używam tego produktu od: ok.5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica oddana na gwarancję i ta od ok.3 lat

Chcesz pochwalić misia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Prostownica już w 160 st.C sprawia że moje włosy są idealnie proste (mam naturalnie w miarę proste), da się wykonać wiele różnych fal i loków a pomocna jest również płytka instruktażowa załączona do opakowania! Plusy:
    -szybko się nagrzewa (pół minuty)
    -wiele zastosowań (prostowanie, kręcenie, falowanie)
    -ustawienie temperatury
    Jedynym minusem jest, że zdarza mi się oparzyć, ale to przez moją nieuwagę

Ilość zużytych opakowań: jedna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agataa14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiny zakup
  • Jak dla mnie to ma wiecej minusów niż plusow :/
    - nagrzewa sie cała urzywam na 150 stopniach nie wyobrazam sobie ustawienia tem na max
    - przycisk on/off w miejscu gdzie trzymam w rece co bardzo przeszkadza
    - nie domyka płytek chyba ze mocno zdusze płytki :/
    prostownice dostałam sama bym jej nie wybrała

Używam tego produktu od: od miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić zetka26 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij