Dove, Hair Therapy, Color Repair Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

Dove, Hair Therapy, Color Repair Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

Czy wiesz, że farbowane włosy tracą kolor głównie dlatego, że są zniszczone? Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Micro Moisture Serum`, które pomaga regenerować powierzchnię włosów, żeby pomóc zatrzymać w nich kolor oraz `Fibre Actives` , które posiadają właściwości wnikania w głąb włosów i regenerowania ich od środka. Zapewnia Twoim włosom intensywny i długotrwały kolor.

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, regenerujące
zapachowa
w tubie
Skóra głowy
normalna

dobra

Odżywka należy do tych lepszych, a na pewno to kosmetyk numer jeden z drogerii. Czasami do niej wracam, ale lubię też testować nowe produkty Dove.
Ma wygodne opakowanie, co pod prysznicem jest bardzo ważne. Nie pogardziłabym pompką, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Odżywka pielęgnuje farbowane włosy. Szampon ma za zadanie je umyć i nie wypłukiwać za mocno koloru. Moje spojrzenie na odżywkę jest takie, że powinna nawilżać i utrzymywać jak najdłużej kolor. Ta robi to wszystko i nie przeciąża włosów. Jest dobrze dostępna i tak jak wiele produktów Dove mogę ją polecić.

Bardzo fajna

Idealna odżywka do włosów farbowanych. Kolor po niej wyrazisty, nie wypukuje się tak szybko. Włosy są miękkie, odżywione. Łatwo się rozczesują i nie plączą. Opakowanie wygodne.

w połączeniu z szamponem- tak

Odżywki używam zawsze z szamponem z tej samej serii. Odżywka bardzo ładnie pachnie , jest gęsta, treściwa -wydajna, chroni kolor przed wyblaknięciem . Włosy po myciu rozczesują się bez problemu, odżywka nie obciąża włosów . Po wysuszeniu włosy są miękkie, sypkie i wygładzone.

Tworzy dobry duet z szamponem

Plusy:

Odżykwa tworzy ciekawy duet z szamponem. Ma przyjemny zapach, który pozostaje na włosach oraz kremową konstystencję, dzięki czemu dobrze się ją wmasowuje. Trudno powiedzieć, czy przedłuża trawłość farbowanych włosów, ponieważ mam rudy kolor, który szybko się wypłukuje. Opakowanie jest klasyczne, ale niestety nie widać ile odżywki jeszcze pozostało. Plusem jest oczywiście zamnięcie, na którym nie połamie się paznokci. Myślę, że to bardzo dobra odyżwka :)

Minusy:

Trochę kiepska wydajność, ale da się przeżyć

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie (200ml)

Uzupełnienia szampon...

Produkt stosowałam w tym samym czasie, kiedy w mojej łazience gościł szampon Dove Hair Therapy, Color Repair i podobnie, jak miało to miejsce w jego przypadku, odżywka sprawowała się świetnie przez określony czas.

ZALETY:
+ ułatwia rozczesywanie włosów i dyscyplinuje je,
+ odświeża kolor,
+ łatwo ją spłukać,
+ dostępność,
+ cena.

OPCJONALNIE:
+/- zapach(na dłuższą metę może wkurzać).

WADY:
- włosy szybko się przyzwyczajają,
- średnia wydajność,
- może przetłuszczać i obciążać kosmyki.

Mimo wszystko POLECAM! Działa i spisuje się znakomicie. Niestety, kiedy włosy do niej przywykną, ciężko znaleźć zamiennik, ale zawsze można do niej wrócić;)

dobra

Jest to chyba moja pierwsza odżywka z Dove i jestem z niej w sumie całkiem zadowolona.
Odżywka znajduje się w plastikowej tubie,którą można później bez problemu przeciąć.Ma dosyć gęstą,kremową konsystencję,ale lubi spływać z włosów.Zapach jest delikatny,ulotny.
Ja mam zdrowe włosy,niezniszczone,niefarbowane.Odżywka trochę je zmiękcza i w sumie tyle. Znam odżywki,które robią to bardziej,a także nabłyszczają.Tu tego nie widzę.
Jak już wspomniałam moje włosy są niefarbowane,więc nie wiem jak się sprawdza w kwestii ochrony koloru.

Niby dobra,ale mnie nie porwała.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

super

Po użyciu tej odżywki włosy stają się gładkie, nawilżone i błyszczące. Daje fajny efekt w połączeniu z szamponem z tej linii przywracając utracony kolor włosów farbowanych

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam może pół opakowania ale efekt widoczny jest po 1 użyciu

Jak najbardziej

Odżywkę otrzymałam w ramach testu

-rozświetla i odżywia kolor włosów
-dobrze się spłukuje
-włosy są miękkie, delikatne i wygładzone
-wystarcza mała ilość nałożona na włosy

- zapach mógłby być trochę lepszy

Jest dobra

Używam odżywkę od miesiąca.Bardzo ładnie pachnie,jest wydajna,wystarczy niewielka ilość żeby pokryć włosy.Po spłukania włosy są miękkie i delikatne,dobrze się rozczesują.

zawiodłam się

Przede wszystkim liczyłam na to, że kolor dłużej się utrzyma i dodatkowo produkt ten ułatwi mi rozczesanie długich i splątanych myciem włosów - zawiodłam się. Kolor zmył się tak jak zawsze, a włosy nadal mam problem rozczesać. Dużo lepsza jest dwufazowa odżywka Dove, którą spryskuje się włosy po umyciu (bez spłukiwania). Ten produkt w ogóle nie radził sobie z moimi włosami. Muszę jednak przyznać, że po rozczesaniu i wysłuszeniu, włosy robiły się miękkie i przyjemnie gładnie. Szkoda tylko że muszę się tak namęczyć, żeby dosć do tego momentu.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

skuteczna odzywka

wloski po tej odzywce sa miekkie i blyszczace a co najwazniejsze dobrze sie rozczesuja i kolor nie splukuje sie tak szybko, dzieki czemu odcien wloskow nieblednie:) stosuje ta odzywke razem z szamponem tej samej lini:)

Używam tego produktu od: 3 tyg

Skuteczna

Odżywkę otrzymałam w ramach testu

+ włosy łatwo się rozczesują
+rozświetla i odżywia kolor włosów
+dobrze się spłukuje
+konsystencja
+włosy są miękkie, delikatne i wygładzone
+wystarcza mała ilość nałożona na włosy
+ łagodzi puszenie

- zapach mógłby być ładniejszy

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno