Urban Decay, Naked Palette (Paleta cieni do powiek)

Powiększ Urban Decay, Naked Palette (Paleta cieni do powiek)

Zgłoszony przez sabipigeon

Niesamowita paleta "neutralnych" kolorów, pozwalająca stworzyć ogromną ilość makijaży, zarówno dziennych, jak i wieczorowych.
W skład zestawu wchodzi:
- 12 cieni, w tym 4 to kolory nowe, dostępne tylko w tej palecie (każdy z cieni o wadze 1,5g = waga pełnowymiarowego cienia tej firmy). Kolory to:
- Virgin,
- Toasted,
- Hustle,
- Creep,
- Gunmetal.
- podwójnie zakończona kredka do oczu 24/7 Glide-On Eye Pencil, kolory Zero - czarny i Whiskey - brązowy (2x0,5g),
- miniaturowa wersja kultowej bazy pod cienie Eyeshadow Primer Potion (3,8ml).

Skład: /Gunmetal/ Talc, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Polyethylene Terephthalate, Methylparaben, Acrylates Copolymer, Propylparaben.
/Sidecar/ Polyethylene Terephthalate, Talc, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Acrylates Copolymer, Methylparaben, Propylparaben.
/Half Baked/ Ethylhexyl Palmitate, Talc, Zinc Stearate, Methylparaben, Propylparaben.
/Sin, Smog, Toasted/ Talc, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Methylparaben, Propylparaben.
/Darkhorse, Hustle, Virgin/ Talc, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Phenoxyethanol, Sodium Dehyroacetate, Sorbic Acid.
/Buck/ Talc, Zinc Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Phenoxyethanol, Sodium Dehyroacetate, Sorbic Acid.
/Naked/ Zinc Stearate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehyroacetate, Sorbic Acid.
/Creep/ Talc, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Phenoxyethanol, Sodium Dehyroacetate, Sorbic Acid, Tin Oxide.
Wszystkie cienie mogą zawierać: CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/CI 77492/CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines), CI 75470 (Carmine), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77288 (Chromium Oxide Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77400 (Bronze Powder), CI 19140 (Yellow 5 lake), CI 42090 (Blue 1 Lake).

Cena: ok. 200zł / 12x1,5g

• zakochana w Urban Decay
  • Zakochana w marce, mam mnóstwo ich produktów postanawiam wyrazić swą opinie

Naked jest jedną z lepszych, ale faworytem moim jest Naked 3.

NAKED Ma ciepłe kolory, osobiście lubię się w ciepłych kolorach stąd przypadła mi do gustu.

Każdego koloru używam po trochę nie mam faworyta.

Cienie nie osypują się, trwałość wybitna, z primerem bądź nie mam je cały dzień na powiece w nienaruszonym stanie.

Absolutnie warta swojej ceny!!!

Muszę przyznać się do pewnej słabostki:
    Siedzę tylko na allegro czekając, aż coś nowego mój sprzedawca wystawi - mam już nawet zniżke jako stały Klient, co prawda to jedynie 5% ale przy takich cenach robi pewną kwotę, czasami wynegocjuję wysyłke za darmo

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • 100% solidność
  • Uważam, że cienie z tej paletki są najlepszymi cieniami, jakie dostępne są na rynku. Nałożone na powiekę, zarówno z bazą jak i bez, trzymają się na niej cały dzień bez najmniejszego uszczerbku. Doskonale się je rozciera, nie osypują się. Mają piękne, uniwersalne kolory. Pół gwiazdki odjęłam za fakt, iż przeważają w nich ciepłe odcienie co może być niewątpliwie sporym ograniczeniem, z tego samego powodu ich więcej nie kupię. Osobiście wolę paletkę naked 2.

Chcesz pochwalić Newra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham i uwielbiam!
  • Naked była moją pierwsza paletą od UD i to była miłość od pierwszego wejrzenia i początek bardzo obiecującej znajomości

W jednej palecie mam cienie, których używam do zwykłego, dziennego makijażu jak i te do mocniejszego, imprezowego gdzie zależy mi na efekcie WOW. 12 kolorów, które są dobrane do siebie idealnie - możemy je dowolnie parować a i tak będą wyglądać pięknie i elegancko.

Do tego trwałość - jestem wręcz zachwycona tym, jak trwałe są te cienie. Nawet bez bazy radzą sobie rewelacyjnie. Pigmentacja na najwyższym poziomie - kolory są żywe, nie blakną w ciągu dnia.

Naked jest dość droga. Ale jednak takiej palety nie zużywa się w rok. Ja swoją mam już ponad dwa lata i w najczęściej używanych odcieniach widać lekkie dołki. Zakup zdecydowanie się opłaca.

Welurowe obicie kasety jest ładne ale problematyczne - przyciąga kocie kłaki jak magnes, niezależnie od tego, czy paleta jest schowana w szufladzie czy leży na wierzchu.

Polecam z czystym sercem. Można z pomocą Naked pomalować się do pracy, na randkę, do teatru, na imprezę, na koncert... Warunek jest jeden - trzeba lubić brązy i wszystkie jego odcienie

Używam tego produktu od: dwócj lat

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ją lubię i jest lepsza niż Naked 2.
  • Palety Naked były moim marzeniem długo, ale kiedy kupiłam paletę Naked 2 dość mocno się rozczarowałam. Miałam nawet przez chwilę wrażenie, że nie skuszę się już na klasyczną Naked, ale kiedy tylko nadarzyła się okazja do zakupu, szybko o tym wrażeniu zapomniałam.

Tego zakupu nie pożałowałam ani przez chwilę. Jakościowo cienie z palety Naked są lepsze niż w Naked 2 - nie blakną, nie zbierają się w załamaniu powieki, tu już nie mogę narzekać na brak górnopółkowej jakości. Dobrze się nakładają, dobrze cieniują. Cienie nie osypuja się, z wyjątkiem tych z drobinkami brokatu - ten niestety ląduje pod oczami przy malowaniu, dla mnie to minus, ale używam tych odcieni bardzo rzadko i staram się pamiętać, żeby zaczynać wtedy od oczu.

Kolory są pieknie dobrane, paleta jest śliczna. Nie ma odcieni, które sa tak perłowe, że aż bez koloru, w Naked 2 takie były. Jedyne czego mi brakuje, to jeszcze ze 2 jasne kolory, takie pośrednie, bo są bardzo jasne albo już takie, ktorych jasnymi bym nie nazwała.

Bazy pod cienie do tej pory nie testowałam, jakoś nie mogę się zebrać, kupiłam palete ze względu na cienie i traktuję ją jako dodatek. Wierzę, że jest świetna, ale całe szczęście te cienie jej super koniecznie nie potrzebują.

Po wpadce z pędzelkiem od Naked 2, nie testowałam już nawet pędzelka od Naked.

Paleta ma welurowe obicie, bałam się, że będzie się kolosalnie brudzić, ale wcale nie jest źle. Wadą opakowania jest dla mnie to, że opakowanie tak sobie się zamyka, więc trzeba uważać w podróży.

Naked jest dość droga, ale jeżeli ktoś lubi takie odcienie - jak ja - to na pewno warto. I na pewno warto inwestować w nią, a nie w Naked 2. Muszę przyznać, że chętnie bym jeszcze kupiła Naked Basic.

Używam tego produktu od: sierpnia 2013

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cóż, warto?
  • Na produkt ten czaiłam się od kiedy po raz pierwszy o nim usłyszałam na zagranicznym YouTube. Czułam, że ten zestaw kolorów idealnie podkreśli mój typ urody, zielony kolor oczu, jasną ale piegowatą cerę, brązowo-złote włosy. Jego cena natomiast skutecznie mnie odstraszała. Kręciłam się na około niego ponad rok... aż w końcu, mój szanowny małżonek zrobił mi niespodziankowy prezent urodzinowy I dzięki Bogu! Bo sama bym się nie zdecydowała, a wszelkie moje podejrzenia nie sprawdziłyby się na plus

Nigdy nie miałam cieni tak podkreślających zieleń moich tęczówek. Każdy kolor z palety, samodzielnie czy w kombinacji z innymi, podbija moje oczy w sposób niezwykły, oryginalny i zaskakująco naturalny.

Cienie są dobrej jakości, mają różne wykończenia co opisały szczegółowo recenzentki poniżej. Mają kremowe konsystencje, jedwabiste, rozkładające się równą warstwą na powiece. Zawsze stosuję KAŻDE cienie na bazę, ze względu na moje tłuste i półmonolidyczne powieki więc z zasady nie wypowiadam się na temat produktów do makijażu oczu nakładanych "solo".

Cienie sprawdzają się świetnie, można nimi wyczarować każdy makijaż- dzienny, wieczorowy, neutralny, smoky... Tak naprawdę z tą paletą nie potrzeba do zwyczajnego, codziennego makijażu przeciętnej kobiety niczego więcej prócz bazy, pędzli i tuszu do rzęs. Używam produktu od roku, często, zużycie jest widoczne, ale spokojnie jeszcze na kolejny rok, dwa wystarczy.

Mimo tych wszystkich plusów i faktu, iż kosmetyk jest moim bezapelacyjnym hitem, nie jest to Kosmetyk Wszech Czasów. Podobne kolory cieni można dostać w ofercie innych firm, pojedynczo, jak również w paletach (MUA na przykład). Jakość cieni jest dobra, bardzo przyjemnie się ich używa, ale też nie jest to coś na tyle wyjątkowego by płacić za to takie pieniądze. Oczywiście mówię o polskich warunkach, relacja ceny produktu do zarobków w UK czy USA też nie jest super, ale na pewno dla takiej Pani Jenkins czy Smith nie jest to taki uszczerbek w portfelu jak dla Kowalskiej.

Jeśli więc jesteśmy przekonane, że produkt będzie nas satysfakcjonował, że bedziemy go regularnie używać, że podobnie jak mi, zastąpi nam masę innych produktów na toaletce, nie będziemy marnować przed wyjściem cennego czasu na zastanawianie się co nam będzie pasować i jak to skomponować- to warto się szarpnąć. Mi ułatwia życie i mimo tego, że jestem kosmetyczną fanatyczką i posiadam wiele różnych palet, po tą sięgam najczęściej, a inne się kurzą. To najlepsza rekomandacja

Chcesz pochwalić ChiQuitA89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja moja i nie oddam !
  • Dostałam ją w prezencie i nie sądze żebym się zdecydowała samodzielnie na jej zakup , dlatego czyham na okazje typu urodziny,rocznice itd. ^^ .

plusy
    +przepiękne odcienie , idealne na dzień i wieczór
    +trwałość
    +pędzelek i baza są super
    +to co możemy zrobić tą paletką na oczach jest wspaniałe i warte ceny
    +mam ją od roku , przy codziennym używaniu na prawdę niewiele mi jej schodzi
    +opakowanie bardzo dobrze się trzyma

Minusem jest tylko cena , ale warto kogoś poprosić jako prezent na urodziny,święta itd. Posłuży bardzo długo i przede wszystkim jest tego warta !

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić madziiuula7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzienno-wieczorowa.
  • Produkt fenomenalny, pod względem gamy kolorystycznej i pigmentu, wart swojej ceny!

Paletką można uzyskać efekt zarówno subtelny i delikatny, jak i mocniejszy, wieczorowy. Znajdują się tu trzy kolory matowe (virgin, naked i buck), pozostałe 9 to cienie z brokatem. Dodatkowym plusem jest to, że cienie ładnie pachną. Pół gwiazki odjęłam za to, że brokat z cieni osypuje się przy ich nakładaniu, dlatego lepiej najpierw malować oko, a potem nakładać podkład (kwestia indywidualna).

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić nnaked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudna miłość i niespełnione oczekiwania...ale...cztery gwiazdki
  • Jak pewnie niejedna wizażanka, zakupiłam skuszona opiniami i magicznym :Trzeba to mieć!

Kupiłam więc i mam...i przez jakieś pół roku miotałam się pomiędzy moim wewnętrznym zawodem a ogólną euforią na temat kosmetyku.

No bo tak:
    - niby wiedziałam,że paleta nie jest matowa ale jednak naked więc spodziewałam się delikatnych satynowych błysków i odcieni beżo-brązów. Dostałam, jak dla mnie, wręcz sylwestrowy zestaw.
    - załączony pędzelek kompletnie mi nie pasuje do malowania cieniami. Jest za śliski i za płaski.
    - zachwalana baza, na którą się napaliłam okazała się totalnym bublem.

I tak pewnie bym wyrzyciła tą paletę i wysmarowała beznadziejną opinię gdzybym kiedyś z nudów nie zaczęła się nią bawić. I co się okazało...

- rzeczywiście naked są tylko dwa cienie i te na codzień są idealne. Pozostałe można okiełznać nakładając mniej lub delikatniej a na imprezę dać czadu i mamy tym samym paletę uniwersalną.
    - pędzelek jest idealny do korektora lub podkładu a cienie nakładam innym.
    - baza ...no cóż..tu bez zmian....raczej do wyrzucenia

Cienie na bazie artdeco trzymają się super. Bardzo mi pasuje ich konsystencja. Dobrze zmielone ale miękkie i satynowe. Nie mam też problemu z osypywaniem ani cieniowaniem. Mają piękne kolory i są naprawdę uniwersalne. I Nawet mam problem ze wskazaniem ulubionego bo jakimś cudem wszystkie mi pasują i dla wszystkich znalazłam zastosowanie. Dokupiłam więc paletę naked basics (która własnie jest dla mnie NAKED) jako uzupełnienie w matowych odcieniach i teraz mam chyba wszystko!

W tej chwili gdyby nie myląca nazwa i bezwartościowa baza (która jednak wiem,że wielu pasuje) to dałabym piątkę.

Taka to była historia trudnej miłości
    Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ennkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem od Niej uzależniona !
  • Ani przez chwilę nie pożałowałam wydanych na tę paletkę pieniędzy .
    Dla mnie jest świetna.
    Piękna gama kolorów, myślę,że każda znajdzie coś dla siebie.
    Cienie są bardzo trwałe, nie osypują się, nie ważą,a zarazem wyglądają bardzo profesjonalnie na oku.
    12 cieni głównie perłowych z których można wyczarować dużą ilość makijaży

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: To moje pierwsze opakowanie !

Chcesz pochwalić Stokrotka 82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna paletka
  • Po długich namysłach ile gwiazdek dać mojej paletce , oraz po przeczytaniu kilku opini na wizażu - zwłaszcza tych bardzo zbierznych - bo jedni wychwalają je nad niebiosa ... inni nimi gardzą .... wymaglowałam moją paletę ponownie - tworząc różniaste make-up\'y na mokro na sucho .... na dzień i na noc ...do pracy i na disco Sądzę że recenzja będzie bardzo wiarygodna

No więc na samym początku musze powiedzieć że w 100 % zgadzam się z koleżanką która wcześniej komentowała paletę - tzn : po przeliczeniu wychodzi 15 zł za 1,5g cienia! To znaczy że cienie z MACA mają taką samą gramaturę i kosztują 3x drożej, a jakościowo niczym odbiegają od MACa !!! No właśnie .... koleżanka ze szkoły zakupiła taką paletkę na allegro .... i jest problem .... bo po nałożeniu opuszkiem palca mojego cienia na rękę on sam się rozciera , tworzy piękny kolor , super się łączy ... a jej cienie ? no cóż ... za bardzo sie nie łączą i nie blendują .... ale po kolei :

PLUSY:

- mają piękne opakowania
    -pasują do każdego typu urody
    -można tworzyć tysiące make\'upów
    -mocno mapigmentowane
    -nie osypują się podczas nakładania
    -nie rolują się w powiekach . Podczas nałożenia bazy są jeszcze trwalsze a kolory mocniejsze
    -łatwo się je aplikuje - w zasadzie są jak kultowy pedzelek z MACA ... po prostu pracują same
    - łączą się z cieniami innych marek
    - fajnie zmieniają odcienie cieni do powiek .... można używać ich jako mgiełki do matowych cieni
    - po fixerzxe są mega odporne

MINUSY:

- mimo wszystko cena ...
    - nie zbyt podręczny kształt cieni - wolę osobiście kółeczka niż paseczki
    -niedostępna w Polsce - kupując na allegro można się naciąć .... na zwykły kicz
    Używam tego produktu od: ok roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

REASUMUJĄC :

Jak najbardziej polecam - są to cienie kóre pasują każdemu - można naprawdę nie tylko tworzyć, ale i stworzyć make-up idealny ! Byle by nie kupować ich w Polsce ....

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Po raz kolejny przekonałam sie , ze cienie UD nie maja sobie równych i sa po prostu najlepsze.Paletka Naked nadaje sie do makijazu dziennego jak i wieczorowego.Cienie sa świetnie napigmentowane, genialnie sie rozcieraja i łacza ze soba, maja doskonała konsystencje.Moze brak w tej palecie cieni matowych, raptem dwa sa napawde matowe Mam jeszcze dwie inne palety UD i mam ochote na nastepne

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Chcesz pochwalić nefernefer35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOLE INGLOT
  • CIENIE SĄ OWSZEM ŁADNE, FAJNIE SIĘ ROZCIERAJĄ, NIE TRZEBA BYĆ PROFESJONALISTĄ ABY WYKONAĆ NIMI MAKIJAŻ.

ZAKUPIŁAM JE PO POZYTYWNYCH OPINIACH NA WIZAŻU I ZACHWALANIU NA YT.

SZCZERZE NIE WIDZĘ REWELACJI

SĄ ZDECYDOWANIE ZA DROGIE

W OPAKOWANIE MAJĄ LEPSZĄ PIGMENTACJĘ NIŻ NA POWIECE

PRAWIE WSZYSTKIE SĄ PERŁOWE BĄDŹ SATYNOWE CO NA PEWNO UCIESZY MANIACZKI BŁYSKU

MAM WRAŻENIE ŻE PO NAŁOŻENIU CIENI NIE WIDAĆ RÓŻNICY MIĘDZY KOLORAMI

MNIE OSOBIŚCIE NIE ZACHWYCIŁY, NIE POWIEM ŻE SIĘ NIE SPRAWDZIŁY ALE ZA TĄ CENĘ ZDECYDOWANIE WOLĘ CIENIE Z INGLOTA.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1

Chcesz pochwalić cj_ania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne kolorki
  • Zaraz po Inglocie są to moje ulubione cienie.
    Cena dość wysoka, ale nie mogłam się oprzeć tej palecie. Kolory cieni są takie "moje". Uwielbiam i moje oczka też! Paletka idealna zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Z bazą utrzymują się na powiece cały dzień. Po prostu cudo!

Moje ulubione odcienie z paletki - wszystkie
    Wady - opakowanie dość szybko się brudzi.

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 paletka

Chcesz pochwalić Zygzaczeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba paletka
  • Intesywnośc cienie srednia-cienie prezentują się w opakowaniu znacznie lepiej niz na oku druga sprawa która nie powinnam mieć miejsca przy takiej kwocie czyli ok 200zl-to osypywanie i to masakryczne.... .
    Trwałośc też nie jest powalająca .Jak dla mnie mocno przereklamowane

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić amylaza za czytelną i pomocną recenzję?
  • AMAZING! THAT'S ALL YOU'LL NEED!
  • Apologies about the review being in English but it is easier for me to write in English than in Polish.

(+)
    •Colours:
    -Virgin – Amazing highlight colour.
    - Sin – Gorgeous in the inner corners of the eyes.
    - Naked – I love to apply this colour in the crease before applying a much darker colour.
    - Sidecar – This is my favourite shade it super glittery and looks amazing over Benefit Creasless Shadow in Birth Suit.
    - Buck – I love this for a natural looking smokey eye.
    - Half Baked- Gorgeous gold colour, I love it for highlighting the middle of my eyelid.
    - Smog – My favourite dark colour in the palette, I use this colour a lot when doing smokey eye.
    - Darkhorse – I add this colour into my crease for a lot of depth and definition.
    - Toasted – Beautiful plumy colour.
    - Hustle – I love to use this shade with Sin in the inner corner, Toasted all over the lid and Hustle in the crease. That’s the exact colours I used on myself to do my bridal make-up
    - Creep – I don’t really use much of this colour only sometimes if I can’t be bothered to do eyeliner.
    - Gunmetal – I love this colour for really strong looking smokey eye.

•They are a dream to blend.
    •Very pigmented.
    •Velvety.
    •Versatile.
    •You can create any look with this palette.

(-)
    •The case of the palette gets very dirty very quickly.

Używam tego produktu od: December 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 palette

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić sezastar za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe
  • Zachęcona opakowniem i pozytywnymi recenzjami kupiłam oryginalne sobie samej na urodziny:

Minusy:

* cienie sypią się podczas aplikacji
    * dwa najczęsciej przez ze mnie używane jasne kolory mają słabą pigmentację i trzeba się troszkę namęczyć żeby je nałożyć na powiekę
    * cena za jakość....
    * kolory zmieniają się w ciągu dnia, nawet po nałożeniu na dołączona do cieni bazę
    * bardzo lubię nakładać cienie warstwowo, róznymi kolorami, żeby uzyskać różne efekty, tutaj nie mogłam tego zrobić

Plusy:

* śliczne, poręczne opakowanie
    * dołączony nawet nie taki zły pędzelek, który trzyma się opakowania poprzez magnes? więc nie spada na podłogę itp., ale jest niewystarczający, żeby efektownie nałożyć cienie, nie ma takiej możliwości.
    * duża pigmentacja w ciemniejszych kolorach
    * trwała baza pod cienie w prezencie do wypróbowania, przynajmniej tam gdzie ja kupowałam.

Chcesz pochwalić Patisue za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • piekne, trwałe kolory, którymi mozna wyczarowac wiele pieknych makijazy i pomimo tego ze mają dwa minusy:
    1. trzeba bardzo uwazac bo przy malowaniu lubią sie osypac
    2. mogloby byc wiecej jasnych odcieni, ktore przewaznie idą najszybciej i boje sie ze zostane z samymi ciemnymi
    to dla mnie jest to kwc i na pewno kiedy w koncu kiedykolwiek sie skoncza, to kupie drugie (albo jak po prostu bede miala taką zachcianke... )
    cena powala, ale ja mam je od roku, uzywam codziennie i ubytek znikomy,moim zdaniem warto zainwestowac

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Chcesz pochwalić ktsw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • Numer jeden wśród cienie do powiek, Zasadzałam się na nie od bardzo dawna, ale cena mnie trochę powstrzymywała. Nie jestem specjalistką od makijażu oczu ( twarz jak najbardziej, usta to moja pasja, ale oczy???) Zawsze tylko gruba kreska na górze i mocno wytuszowane rzęsy. Dodatkowo mam megaaa wrażliwe oczy- teraz zimą to już w ogóle masakra- łzawią, swędzą, pieką itp. Pomyślałam sobie jednak, że jeśli będę miała wypasione cienie to one same mnie pomalują Nie pomyliłam się wiele. Najlepszy produkt do oczu jaki miałam. Cienie są mięciutkie, aksamitne- rozprowadzają się po powiece jak masełko, wystarczą dwa pociągnięcia i makijaż gotowy. Pędzelek mistrzostwo świata. Kolory??? Idealne zarówno na dzień jak i do makijażu wieczorowego. Idealne dla blondynek, brunetek, rudych. Jestem w trakcie stosowania kolejnych kropli do oczu także nadal mam kłopoty ze łzawieniem, ale te cienie nie powodują u mnie dodatkowego podrażnienia. Opakowanie bardzo eleganckie, welurowe. Trwałość? Rewelacyjna, nigdy nie miałam cieni, które wieczorem po 9 godzinach błyszczą i trwają z taką intensywnością ( zarówno z bazą jak i bez niej). Miałam kiedyś paletkę Sleeka i powiem Wam, że nie ma nawet co porównywać - tamta to syf a za tą powinni dostać kosmetycznego Nobla.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC !!!!
  • JEST TO mo j KWC
    cienie sa bardzo dobrej jakosci, ladnie sie rozprowadzaja, dlugo sie trzymaja, maluje sie ta paleta juz od roku i jeszcze nigdy nie osypywaly (jedynie kolor z brokatem sie osypuje i tzreba cos podlozyc przy malowaniu pozniej z oka sie juz nie supie) sie ani nie slplywaly

moge jedynie stwierdzic iz ja mam w 100% orygilnalna palete,dlatego jestem z niej bardzo zadowolona
    podrobki to poprostu najgorsze cienie z mozliwych a na allegro 99% to podrobki
    ludzie je namietnie kupuja a pozniej sa negatywne komentzarze
    tez sie niestety nacielam nie raz

w mojej palecie nie ma brokatu ( z wyjatkiem 1 cienia)

cienie sa tak dobrane ze z latwoscia wyczarowywuje oczy na nowo

paleta jest raczej perlowa ale nie brokatowa i nie ma nic wspolnego z bazarkowymi cieniami

juz przy samym nakladaniu jest ogromna roznica
    cienie ja jedwabiste nakladaja j=sie precyzyjnie
    nie osypuja sie, trzymaja dlugo
    dla mnie ideal

jest wydajna pomimo ze sie duzo maluje

lacze cienie z innymi paletkami, gdy sie umaluje cala paletka cienie lubia blaknac po paru godzinach
    gdy zas pomieszam cien i obok dam inny efekt jest duzo trwalszy
    chodzi o to aby nie malowac sie tylko ta paletka

jestem z niej zadowolona gdyz cienie sa mocno napigmentowane

latwo sie je blenduje

lubie ich konsystence i mocne mocne kolory
    odwazne

moim zdanie nie jest to paletka do makijazu na dzien
    kolory sa blyszczace
    wiekszosc jest perwlowych i blyszczacych

sliczne pudeleczko z lusterkiem na magnesiki
    jak sie otwiera ta paletke to zaczynaja sie czary
    ladne naturalne ale mocne kolory
    bardziej na noc niz dzien
    chyba ze ktos lubi mocny makijaz w dzien

polecamUżywam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowy

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Czytajac ochy i achy w sieci na temat tych cieni, postanowilam ja zamowic(oryginalna, od producenta, zeby nie bylo). Cena mnie wbila w fotel mowiac szczerze, no ale skoro to ma byc taka rewelacja, to pomyslalam, ze warto zaplacic i miec cos porzadnego. Nawet nie wiecie, jak sie przeliczylam...
    Po pierwsze - kolory, ktore nie maja NIC wspolnego z nazwa. Na zdjeciach owszem, sa bardzo ladne, w opakowaniu juz mniej, no ale da sie przezyc. Na powiece to po prostu zwykly tandetny, odpustowy brokat, ktory sypie sie i roznosi po calej twarzy. Zrozumialabym, gdyby to byly jakeis neutralne, rozswietlajace drobinki, ale cos takiego w cieniach, ktore niby maja wygladac naturalnie?
    Po drugie, roluja sie i zbieraja w zalamaniach po kilku godzinach. Z bazami nie jest wcale lepiej, trzeba wszystkiego pilnowac, bo efekt jest bardzo nieestetyczny.
    Same cienie sa dosc dobrze napigmentowane(z wyjatkiem naked i sin bodajze), ale bardzo szybko sie scieraja(albo rozcieraja po calym oku, jak w przypadku creep, gunmetal i chyba jakichs jeszcze). Koncza sie bardzo szybko, pomimo oszczedniego uzywania. Pedzelek maja lepszy niz w innych cieniach, ale dalej kiepski. Opakowanie trwale i wykonane porzadnie.
    I tak naprawde poza opakowaniem nic tu nie zasluguje na uwage. Wiem, ze wiekszosc bardzo lubi te cienie, niestety dla mnie to bubel. Cena kosmiczna jak za te jakosc, a uwierzcie, znam produkty do 50 zl, ktore sa o niebo lepsze. Zaluje, ze mi nie podpadly, bo za takie pieniadze moznaby kupic cos innego, ale mowi sie trudno, przepadlo.

Używam tego produktu od: wrzesien
    Ilość zużytych opakowań: zero

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nowy MUST-HAVE
  • Po przeczytaniu recenzji o tych cieniach na pewnym blogu, stwierdzilam, ze musze je miec! Kupilam za wysoka cene, ale odpowiednia do jakosci! Rzeczywiscie, sa fenomenalne! Maja wszystkie cechy dobrych cieni:
    +swietna pigmentacje,
    +trwalosc,
    +wydajnosc,
    +piekne kolory pasujace do kazdych oczu
    Poza tym paletka jest starannie wykonana i ladnie prezentuje sie na toaletce. Jesli cena nie jest przeszkoda, to POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić zofa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna- pod warunkiem, że oryginalna
  • Na tę paletkę czaiłam się już od roku. W końcu zdecydowałam się na nią i poprosiłam kolegę, aby przywiózł mi ją z Anglii, ponieważ UD nie prowadzi dystrybucji na terenie Polski, a na allegro oraz eBayu aż roi się od podróbek. Zapłaciłam za nią 36£, w paletce znajduje się 12 cieni, czyli wychodzi po 3£ za jeden, co na polskie daje nam marne 15 zł! Lepszego interesu to ja nigdy nie zrobiłam, ponieważ jakość tych cieni, ich napigmentowanie oraz kolorystyka jest powalająca!

W paletce znajdują się tylko 2 maty : naked i buck, reszta to w mniejszym lub większym stopniu cienie perłowe, z drobinkami. Całość utrzymana jest w tonacji ciepłej. Ja jestem osobiście zakochana w Half Baked <3 Do zestawu dołączony jest pędzelek z włosia syntetycznego, który jest bardzo delikatny. Nakładając nim cienie nie ma po prostu opcji, by poranić sobie powieki. Za jego pomocą można z powodzeniem wykonać precyzyjny makijaż. Od producenta dostajemy także mini bazę pod cienie w kolorze original, która według mnie jest fenomenalna! Cienie + baza, to jakiś kosmos. Trzymają się cały dzień, przypuszczam, że gdybym poszła w nich spać, to rano obudziłabym jak ze świeżo wykonanym makijażem Nie osypują się, nie rolują, są mocno napigmentowane, bez problemu łączą się z innymi cieniami, dobrze się rozcierają. Za pomocą tej paletki można wykonać niezliczoną ilość makijaży - zarówno dziennych, jak i wieczorowych. Opakowanie jest prześliczne, takie pluszowo-zamszowe Niestety dość szybko obłazi paprochami, dlatego nie wiem, czy spisałoby się dobrze w podróży. W środku znajduje się lusterko, a jeżeli ktoś nie chce z niego korzystać, to paletkę można fajnie złożyć.

Reasumując:

Paletka posiada same zalety, nie znalazłam ani jednej wady. Jestem w niej totalnie zakochana, żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z jej zakupem. Po przeliczeniu wychodzi 15 zł za 1,5g cienia! Tego chyba nie muszę komentować, tym bardziej, że np. cienie z MACA mają taką samą gramaturę, kosztują 3x drożej, a jakościowo niczym się nie różnią.

PLUSY:

-pasują do każdego typu urody
    -tysiące makijażowych kombinacji
    -mocny pigment
    -piękne kolory
    -łatwo nakładalne
    -rozcierają się bez problemu
    -tak samo bez problemu łączą się z cieniami innych marek
    -nie osypują się
    -nie rolują się
    -na powiece mogłyby się trzymać i trzymać
    -pędzelek i baza w zestawie
    -śliczne, wygodne opakowanie z lusterkiem
    -CENA!

MINUSY:

-niedostępna w Polsce
    -pseudooryginalne paletki na allegro i eBayu=niewiarygodne opinie
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić deliciousss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zakochana!
  • Piękna neutralna paleta cieni pozwalająca stworzyć absolutnie każdy makijaż od dziennego delikatnego po mocny wieczorowy. Kolory są bardzo mocno napigmentowane, świetnie się rozcierają, są bardzo trwałe. Jest to moja ulubiona paleta. Gdy wyjeżdżam zawsze zabieram ją ze sobą bo pasuje idealnie do każdej kreacji i na każda okazję.

Chcesz pochwalić kas_fiuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oddałam tę przereklamowaną paletę!
  • Wiele zachwytów na temat tej paletki, aż żal psuć średnią, ale dlaczego mam nie dodać mojej opinii, może właśnie powinnam, skoro jest różna od większości?

Pędzelek jest koszmarny - cienie się go nie trzymają, sam w sobie jest twardy, wręcz mam wrażenie, że rysuje delikatne powieki :/

Cienie w ładnych kolorach, ale zdecydowana większość się MOCNO błyszczy, a to nie do końca jest zgodne z nazwą "Naked"!
    Ponadto ja również stwierdzam i to z całą stanowczością, że cienie się OSYPUJĄ
    Niektóre odcienie się rolują

Miniaturka bazy pod cienie się u mnie nie sprawdza - ok, miałam gorsze, ale to żaden zaszczyt.

Cena wysoka, ale gdyby było więcej odcieni matowych-naked (sic!), nie osypywały się, nie rolowały, a pędzelek był lepszej jakości - cena nie była by zła, ale w takim stanie rzeczy - jest bardzo wygórowana!

Po miesięcznym stosowaniu oddałam znajomej... Żałuję wydanych pieniędzy

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedna paleta

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem paletki naked-niestety cena jest bardzo wysoka,ja kupiłam ja za 220 zł. Cieszę sie że jednak zainwestowałam cienie są pięknie,po obejrzeniu swatchy oraz recenzji na youtubie wiedziałam że kolory są stworzone dla mnie-ulubione odcienie virgin (podstawowy satynowy ),half bake-(czyste złoto) toasted oraz hustle.Nie bez znaczenia jest piękne opakowanie,niestety nie specjalnie nadaje sie na wyjazdy opakowanie szybko sie wyciera.POLECAM

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE PIERWSZEJ PALETKI

Chcesz pochwalić Paulina3005 za czytelną i pomocną recenzję?