Farmina, Retimax 1500, Maść ochronna z witaminą A

Powiększ Farmina, Retimax 1500, Maść ochronna z witaminą A

Zgłoszony przez negri

Retimax 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
- Odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
- nawilża głęboko skórę
- chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Skład: Petrolatum, Aqua, Lanolin, Mineral Oil, Paraffin, Beeswax, Magnesium Stearate, Retinyl Palmitate

Cena: 3zł / 20g
/s/

• Chwalona: 32 raz(y)
  • Najlepsza i dobra na wszystko.
  • Retimax 1500 to najlepsza maść z witaminą A na rynku. Jest naturalnym odmładzaczem

Świetna na popękane i spierzchnięte usta - po nocy są wygładzone, pulchne i odżywione

Idealna na suche partie ciała łokcie, kolana itp

Świetna na zmarszczki - wygładza je

Nie zapycha, leczy drobne krosty trądzikowe, idealna kiedy ktoś leczy się izotekiem czy tego typu cięzkimi lekami na trądzik

Regeneruje skórki wokół paznokci, wzmacnia je

Świetna jako kompres do rąk i stóp

Cudownie leczy poparzenia od żelazka, słońca po solarium

itp. itd.

Cudo za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie cudo
  • Bardzo wydajna, w ciągu 3-4 miesięcy zużyłam jedno opakowanie, za które zapłaciłam jakieś 3 złote.

Idealna na przesuszone usta i dłonie
    Pozostawia uczucie lekkiego natłuszczenia ale nie klei się
    Bezzapachowa, nie brudzi, nie pozostawia śladów
    Nie podrażnia, ładnie koi skórę (również po goleniu)
    Przyśpiesza gojenie i regenerację skóry.
    Idealna na mrozy, zimny wiatr.

Dla mnie niezbędna.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna
  • Retimax ma nawięcej witaminy A i uznaję go za "pierwszą pomoc" dla twarzy: po mrozach, wiatrach, przesuszeniu, opalaniu, podrażnieniu, czy nawet bez powodu twarz posmarowana tą maścią odżywa i nabiera miękkości. Oczywiście nie nadaje się na dzień (chyba że po domu) czy pod makijaż, ale coś za coś Polecam każdemu kto jeszcze nie próbował!

Używam tego produktu od: dawien dawna
    Ilość zużytych opakowań: 4 albo więcej

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 177 raz(y)
  • Świetny preparat na wszystko
  • Tego kosmetyku nie znałam, słyszałam tylko o Dermosanie, ale któregoś dnia czytając forum kosmetyczne, znalazłam informację, że przecież kosmetyk zawierający maksymalną dawkę wit. A jest w aptece za trzy złote. No i ruszyłam w miasto, żeby sprawdzić, czy można to kupić. Udało się, jest wszędzie

Kosmetyk jest gęstym kremem- maścią w kolorze białym, trudno wyciska się z tubki. Nie szkodzi, działanie jest cudowne- zwłaszcza na łokcie i kolana, bo efekty przeszły moje oczekiwania. Taka dawka tłuszczu i retinolu wygładzi każdy suchy kawałaek skóry

Preparat nadaje się również do smarowania twarzy, oczywiście na noc. Gdybyśmy mieli prawdziwą zimę, taka kuracja byłaby jak znalazł. Zdarza mi się posmarować tym kosmetykiem okolice oczu na noc i efekty są zbliżone do tego, co daje nam dobry krem dedykowany skórze wokół oczu, tzn. nawilżenie i uczucie "grubszej skóry".

Można smarować nim również dłonie i stopy na noc, suche pięty i tego typu zjawiska, maść jest bardzo skuteczna właściwie na wszystko.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 2x 30 g

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam, niezbędny w mojej kosmetyczce
  • Miałam problem z miejscowo odwodnioną i przesuszoną skórą po kuracjach antytrądzikowych oraz okresowo, zimą. Nic nie pomagało na łuszczące się skórki i to jest jedyny produkt który sobie z nimi radzi:

Plusy (jak działa):
    - maść jest gęsta, bezzapachowa
    - świetnie nawilża (a może natłuszcza?) skórę, bardzo mocno wysuszone, łuszczące się miejsca po jednej nocy są już w dobrej formie
    - mimo tłustej konsystencji nie powoduje pogorszenia sie stanu tłustej cery, mogę równocześnie stosować razem z kremami antytrądzikowymi i i jedno i drugie działa
    - świetnie się sprawdza jako balsam do wysuszonych np klimatyzacją ust, a poza tym - ślicznie wygląda delikatnie wklepany w usta - usta wyglądają zdrowo i smacznie, a maść nie ma smaku ani zapachu i bardzo mocno odżywia
    - stosowana pod oczy działa jak maseczka odżywcza - skóra pod oczami nie jest napięta, wydaje się byc odżywiona i zdrowa
    -bez zapachu
    - nie powoduje podrażnień

Minusy:
    - nie wchłania się do końca, nawet nałożona wieczorem do rana pozostawia tłusty film na skórze, więc stosowana na całą twarz nie nadaje sie pod makijaż, co najwyżej miejscowo (ja często musiałam w kąciki nosa wysuszające się i nie było problemu). Efekt utłuszczonej buzi jest mało estetyczny i przyjemny, ale tak jak mówiłam, nie powoduje dodatkowego wysypu trądziku więc jest to tylko kwestia dyskomfortu

Podsumka:
    - nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tej maści. Raz na kilka dni nakładam sobie cieniutką warstwę na całą buzię, lekko wmasowując i naprawdę buzia jest odżywiona, jędrna i zadowolona:p
    No i przede wszystkim największy plus za radzenie sobie z najgorszymi kryzysami z cyklu przesuszenia, łuszczenia się i podrażnienia - działa ekspresowo i łagodnie.

Używam tego produktu od: od co najmniej 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie drugiego

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Świetny produkt. Maść, tak jak wazelina ziaji jest uniwersalna. Nadaje się do nawilżania suchej skóry, jest idealna jako krem pod oczy, koi podrażnienia, przyspiesza gojenie drobnych ranek. Nie mam większych problemów z cerą jednak wraz z nadejściem tych dni czasem pojawi mi się na twarzy jedna, dwie krostki. Dzięki maści krostki szybciej znikają i nie zostają po nich żadne ślady.

Plusy:
    - dostępność
    - cena
    - nawilża
    - koi
    - ma wiele zastosowań
    - nie zapycha
    - nie podrażnia
    - regeneruje skórę
    - kremowa konsystencja
    - praktyczne opakowanie

Minusów brak. Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Antidotum"
  • Maść uratowła moje spierzchniete usta, które nieustannie obgryzałam. Po nałożeniu maści na noc rano budzę z jedwabiście miekkimi ustami które żal mi obryźć w związku z czym oduczyłam sie tego złego nawyku. Preparat posiada same superlatywy, mianowicie:
    *cena
    *wygodne opakowanie
    *wydajność
    *konsystencja ( nie lejąca sie i optymalnie klejąca)
    * efekt nawilżenia
    *nie uciążliwy zapach
    * dobra na wiele przypadłości:
    +zmiękcza suche skórki przy paznokciach
    + nawilża pięty, łokcie, usta, skórę pod oczami
    + szybka ulga po depilacji
    +idealny na drobne ranki, strupki ***-> przyspiesza gojenie,
    *dostepność

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: b.mało zużyte z pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...Fajna, ale...
  • Fajna maść. Używałam jej do nawilżania ust. Dzięki temu nawet podczas największych mrozów moje usta zawsze były idealnie gładkie i nawilżone. Jest jednak jedno "ale". Maść ta nie przebiła wazeliny Ziaji. By cieszyć się efektem pięknych ust musiałam jej używać co najmniej 2 razy dziennie. W przypadku wazeliny wystarczyło, że smarowałam usta wieczorem. No i do tego wazelina jest bezbarwna, więc można jej używać zamiast błyszczyka. Ta maść ma konsystencję kremu i też tak wygląda,przy grubszej warstwie raczej nie da rady pokazać się tak publicznie
    Plusy:
    + dobrze nawilża,
    + nie podrażnia,
    + uniwersalna,
    + tania i wydajna.
    Minusy:
    - efekt nawilżenia mógłby być bardziej długotrwały.
    Ogółem mówiąc jestem zadowolona z tego, że natrafiłam na ten kosmetyk. Z pewnością się przyda każdemu i spełni powierzone mu zadania. Polecam.

Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Na temat tej maści już chyba wszystko zostało tutaj napisane. Nic nowego i odkrywczego nie dodam. Jest to produkt genialny w swojej prostocie i wszechstronności. Ja nie potrafię już bez niej żyć.

Moje zastosowanie:
    -na wszelkiego rodzaju podrażnienia,
    -po depilacji,
    -na poparzenia posłoneczne,
    -na drobne ranki, strupki, przyspiesza gojenie,
    -na spierzchnięte usta,
    -na wysuszone stopy (jako kompres na noc pod skarpety),
    -na skórki wokół paznokci,
    -pod oczy,
    -na twarz po kwasach (jednak nie codziennie, by nie zapchała),
    -na przesuszone łokcie i kolana,
    -na odciski czy pęcherze,
    -na krostki,
    -na ukąszenia owadów.

Przy jej zastosowaniu ogranicza nas chyba tylko nasza wyobraźnia. Tania, łatwo dostępna, wszechstronna, skuteczna i pomocna. Moje KWC!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał za grosze.
  • Nie wiem czy ta maść ma jakieś wady. (oprócz tubki która czasem pęka i krem wyłazi bokiem) Teraz zrobił się wielki szał na produkty z retinolem, niektóre kosztujące nie wiadomo ile, a tu za 4 zł taka potężna dawka

Używam go na wszystko co się da - po zabiegu wycięcia pieprzyka na udzie miałam bardzo brzydką bliznę która ni w ząb nie chciała się goić i cały czas była wściekle czerwona. Dzięki retimaxowi szybciej się zagoiła i jakoś wyładniała i teraz tak nie rzuca się w oczy, choć wcale nie minęło tak dużo czasu.

Poza tym czasem gryzę skórki przy paznokciach aż do krwi, po posmarowaniu na noc rankiem już mnie nie bolą i jako tako wyglądają. Na drugi dzień jest już prawie idealnie. Co do twarzy - niektórzy piszą że zapycha - nie wiem, ja wolę używać tylko na chore miejsca. Poza twarzą to już hulaj dusza

Poza tym, świetna do pielęgnacji ust i nosa po katarze, pięt, łokci i czego jeszcze się chce. Niezastąpiona. Na wyjazd chyba wolałabym zapomnieć szczoteczki do zębów niż jej

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić pamlee za czytelną i pomocną recenzję?
  • stały bywalec w mojej kosmetyczce
  • Bardzo wydajny, ma miliony zastosowań!
    Nakładam na noc na usta, rano są jedwabiste,
    nakładam na zaczerwienione przesuszone partie skóry,
    zamiast błyszczyka,
    na poparzenia,
    na noc pod oczy,
    małą ilość do wystylizowania brwi,
    w zimie na popękane dłonie...
    mogłabym tak wymieniać bez końca

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BubbleGum93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Maść zakupiłam z powodu bardzo przesuszonej skóry twarzy (kremy nawilżające nie pomagały). Maści używałam przez 3 dni na noc, już po 2 dniu używania twarz była gładka i nawilżona a suche skórki znikneły. Ta maść zostanie ze mną na baaardzo długo

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić souriree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maść stosuję punktowo lub na całą twarz i jestem z niej bardzo zadowolona. Zdarzyło mi się kilka razy zostawić ją na całą noc i rano miałam bardzo nawilżoną skórę, co było dużym sukcesem, ponieważ miałam wtedy bardzo suchą skórę.

-nawilża
    -łagodzi
    -koi
    -regeneruje
    -skóra jest miękka i gładka
    -usuwa suche skórki

Świetnie nadaje się na suche stopy, kolana, łokcie czy rece. Swego czasu miałam wręcz suche na wiór rece i świetnie w mig je nawilżył i zregenerował.

Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia po goleniu. Zdarza mi się czasem zaciąć i muszę przyznać że przyśpiesza gojenie się zacięć.

Nadaje się do ust. Bardzo szybko je nawilża.

Jednym słowem jest to niezbędnik. Wystarczy go niewiele żeby zadziałał, a cena jest bardzo niska.

Używam tego produktu od: od lutego

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktycznie na wszystko
  • Podpisuje sie pod poprzednimi opiniami:
    - swietny na suche stopy, rece, lokcie, kolana
    - po opalaniu lub solarium
    itd

Nie powinny go zbytnio stosowac na twarz osoby z cera problematyczna- mnie zapchal (cera mieszana), ale chyba na moje wlasne zyczenie. Po pierwszej aplikacji na twarz na noc wstalam z wyprasowana buzka wiec zaczelam go stosowac ok 3 razy w tyg . O zgrozo! Przez 2 miesiace walczylam z tym co mi sie na twarzy pojawilo w wyniku tej "dbalosci"

Zatem z twarza proponuje rozsadnie, co do reszty - naprawde swietny produkt

Aha- polecam go stosowac NA NOC bo jest dosc tlusty(w koncu to masc) i w ten sposob nie zatluscimy papierow w pracy

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić aduunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • S.O.S.
  • Kolejna po standardowej maści z wit. A, maść działająca cuda.

Mam strasznie wysuszoną skórę na dłoniach i stopach, zazwyczaj kupuję maść z wit. A, ale postanoiłam za namową wizażu kupić retimax o wzmocnionej dawce.

Na co jest rewelacyjny? Na pękające stopy, chropowatą skórę, lekkie odmrożenia, suche dłonie/łokcie/kolana, jako krem pod oczy i na wysypkę alergiczną żeby nie swędziała.

Jeszcze nie odważyłam się posmarować maścią twarzy.

Plusy:

+ mega tani, w aptece zapłaciłam jakieś 3,50

+ bardzo wydajny, wystarczy odrobinę dodać do kremu do rąk/stóp lub użyć tylko maści by rano skóra była gładsza, delikatniejsza, bez podrażnień

+ zalecza

+ usuwa podrażnienia

+ szybko przynosi ulgę

+ szeroki wachlarz zastosowań

+ mocne nawilenie

+ gęsta konsystencja

+ nienachalny zapach

Minusy:

- szukałam w kilku aptekach, przy różnych okazjach, aż w końcu trafiłam w jednej - nie wiem jak w innych miejscowościach, ale u mnie było z tym słabo

- do używania raczej na noc, długo się wchłania

Posmarować dłonie/stopy maścią, zostawić aby trochę się wchłonęło, założyć skarpetki i rękawiczki i iść spać....REWELACJA.

Pod oczami również sprawdza się świetnie, delikatna skóra dostaje zastrzyk energii i wygląda o wiele lepiej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Zbawienny
  • Super mi pomaga teraz na pierwsze zaczerwienienia po opalaniu, ładnie nawilża i natłuszcza nie tylko ciało ale przede wszystkim cerę.

Moja przygoda z nim zaczęła się ponad miesiąc temu, kiedy to kupiłam go zachęcona opiniami. Cel był jeden - nawilżenie. I muszę przyznać spisuje się na medal ale faktem jest też że natłuszcza (jest bardzo treściwy, ciężki) więc świece się jak latarnia (tu minus). Tak więc zostaje mi stosowanie tylko na noc.
    Kolejny plus to brak zapychania (!!!) przy takim jednak ciężkim kremie to cud. Bałam się porannych krosteczek czy czegoś a tu nic takiego.
    Jest tani jak barszcz - 3 zł za 30g, a na dodatek mega wydajny - zużyłam dopiero 1/3 używając na twarz (co 2 - 3 dzień) i czasem miejscowo na ciało.
    Nie uczulił mnie też a nawet śmiem twierdzić, że złagodził, uciszył skórę.

Wiem że kupię go ponownie, jest to mój krem "pierwszej pomocy" na bardziej przesuszoną skórę. Nie używam go jako kremu codziennego bo się na to nie nadaje. Ale co 2 - 3 dzień zawsze coś nim posmaruję.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30g

Chcesz pochwalić Fryzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja na suche usta
  • Od miesiąca zmagałam się z suchą skórą ust, coś takiego jakby liszaje na początku dookoła ust, a później weszło na usta. Miałam suchą, popękaną skórę, usta strasznie mnie piekły i były czerwone. Nic nie pomagało, żadne pomadki ochronne, wazelina, balsam Tisana. Umycie zębów powodowało jeszcze gorsze pieczenie i suchość, pocałunki tez nie wchodziły w grę. Dopiero ta maśc dała ukojenie moim ustą, używałm jej dopiero 3 dzień (smaruję około 4 razy dziennie) i widać stanwoczą poprawę, usta robią sie gładkie, mięciutkie i moge normalnie umyć zęby bez żadnych dolegliwości! Polecam z czystym sercem!

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić maadro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, ale nie dla mnie bo zapycha
  • Na chwilę obecną mam bardzo zanieczyszczoną twarz(dużo zaskórników i jeszcze troche trądziku) i suchą.
    -zapycha (wada która go dyskwalifikuje)
    -wchłania się długo, ale to maść
    -nadaje się tylko na noc, w żadnym wypadku pod makijaż
    -nawilża, rano twarz jest super nawilżona,
    -likwiduje suce skórki
    -cena(ja dałam za nią 3,50)
    Chyba wrócę do niej po tym jak pożegnam się z zaskórniakami i sprawdzę znów czy mnie nie zapycha(a mnie zapycha prawie wszystko)Używam tego produktu od: 1,5 miesącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PlotkaraSerena za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewalacja
  • Po przeczytaniu licznych pozytywnych opiniach na Wizazu kupiłam ten produkt. Początkowo używałam go nie systematycznie i nie wiedziałam czemu tak inne dziewczyn go zachwalaja. Jednak kiedy skonczyl mi sie krem do rąk zaczelam uzywac tej masci zamiast kremu do rąk. Dodam ze na moich dłoniach jest atopia;/ i jakież było moje zdziwienie gdy po tygodniu stosowania masci na dłonie moja skóra zrobiła się calkiem normalna! byłam zaskoczona, już dawno nie mialam dłoni tak ładnych jak po używaniu tej masci. Naprawde warto miec ja w swojej kosmetyczce, zwłaszcza jesli ma się AZS.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić zabcia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opatrunek na suche skórki
  • Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii i mimo, że na początku jakoś nie umiałam do niej podjeść to przy drugiej próbie znalazłam dla niej idealnie zastosowanie.

+ niska cena
    + rewelacyjnie zmiękcza suche skórki przy paznokciach
    + genialnie nawilża pięty (moje były strasznie suche i j chropowate, a po kilku aplikacjach na noc są zupełnie miękkie )
    + generalnie świetnie regeneruje wszelkie przesuszone partie skóry dla których krem to za mało

- nie próbowałam używać do twarzy, ale wydaje mi się, że kompletnie się do tego nie nadaje, ponieważ maść jest bardzo tłusta i może zapychać

Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Antalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na TAK
  • Bardzo cenię tą maść za ukojenie mojej wrażliwej i suchej skóry, z którą nie radzą sobie drogeryjne kremy. Alternatywa dla osób które nie chcą lub nie mogą zostawiać większych sum w aptece kupując dermokosmetyki. Mnie osobiście nie uczula za co dostaję ogromnego plusa. Działa jak inne dostępne w aptekach produkty pod nazwą Maść ochronna z wit A, które uwielbiam i stosuję szczególnie na noc.

Chcesz pochwalić iza21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!!
  • Uwiedziona opiniami, że to panaceum na wszystko skusiłam się i ja. Żałuję! Dla mnie ta maść to koszmar!

- zapycha
    - nie radzi sobie z suchymi miejscami
    - zostawia ślady na ubraniu
    - nie wsiąka
    - nie nawilża

Niestety plusów nie zauważyłam, no może poza tym, że jest wydajna

Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania i nie mam siły na więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit na wszystko
  • To jest must have!

Przy każdej dolegliwości skórnej ... w moim domu panuje jedno hasło: "posmaruj maścią witaminową"

Jest na wszystko ... na podrażnienia, na liszaje, zajady, wszelkiego rodzaju wysuszenia, jako krem pod oczy, pod nosek (przy katarze), na pięty, na skórki wokół paznokci i gdzie tylko dusza zapragnie

Ten boski specyfik za śmieszną cenę - nakładaj grubą warstwą...najlepiej na noc

Używam niezmiennie od lat...ja i moja rodzina
    Ilość zużytych opakowań: nie do zliczenia

Chcesz pochwalić doronia74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Każdy musi to mieć!
  • Maść jest bardzo dobra, można stosować ją praktycznie na wszystko. Podrażnienia nosa po katarze, suche dłonie, pięty, początkowe stadium pryszcza, spierzchnięte paznokcie... Wszędzie!

PLUSY:
    *wszechstronność stosowania kosmetyku
    *koi podrażnienie i dobrze nawilża
    * SUPER TANI
    * bardzo łatwa dostępność
    *nie uczula (a mam z tym ogromny problem)

MINUSY:
    *aluminiowe opakowanie, przez co ciężko się wyjmuje krem z tubki

Cudo!

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania zużyta

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karola9932 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Zacznę od minusa - nie łatwo ją zdobyć (przynajmniej w mojej okolicy)

Poza tym jestem zachwycona.

- doskonale radzi sobie z przesuszeniem,
    - idealna do naprawiania kącików ust,
    - na podrażnienia skóry,
    - kosztuje grosze

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno, standardowe

Chcesz pochwalić Puntodivista za czytelną i pomocną recenzję?