Farmina, Retimax 1500, Maść ochronna z witaminą A

Powiększ Farmina, Retimax 1500, Maść ochronna z witaminą A

Zgłoszony przez negri

Retimax 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
- Odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
- nawilża głęboko skórę
- chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Skład: Petrolatum, Aqua, Lanolin, Mineral Oil, Paraffin, Beeswax, Magnesium Stearate, Retinyl Palmitate

Cena: 3zł / 20g
/s/

• cudo
  • Ta maśc jest genialna. Cudownie natłuszcza skórę, regeneruje i nawilża. Ma szeroką gamę zastosowań od balsamu do ust, przez krem ro rąk, balsam łagodzący po depilacji bikini, balsam łagodząy oparzenia słneczne, krem do skórek, krem pod oczy. Wszędzie sprawdza się idealnie i do tego jest wydajna i ma super niską cenę. Same plusy, minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Zużyłam całą tubkę, teraz drugą zaczynam. ten produkt idealnie nadaje się do zaleczenia suchych, spierzchniętych ust. Błyskawicznie regeneruje, nawilża, wygładza. Jest świetnym produktem regenerującym, leczniczym.
    Używam go na noc, w dzień natomias carmex.
    No i nie mam żadnych problemów z wysuszaniem ust.
    Polecam każdemu narażonemu na ektremalne wysuszenie, na skórę wymagającą regeneracji, odżywienia. Np. dłonie- popękane i przesuszone, kolana, łokcie, stopy.
    Maść ma neutralny zapach lekko cytrynowy, niską cenę ale dostępność raczej słabą w moim mieście- musze zamawiać online. Na pewno kupię nie raz.
    Polecam jako tanie leczydło do ust.
    Niestety opakowanie nieporęczne do zabierania ze sobą. Aha, i maśc działa komedogennie- a okolice oczu lekko podraznia- przynajmniej u mnie takze uwaga.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe drugie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony zimą
  • Bardzo fajny krem, tłusty, super nawilża. Idealny jako krem ochronny na zimę, świetnie sprawdza się przy wysuszonej skórze dłoni, przy suchych łokciach czy piętach. Jest bardzo wydajny, no i mega tani. Jako wielki fan prostych kremów i maści z wit. A szczerze polecam/

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do zadań specjalnych
  • Retimax to ostatnia deska ratunku, gdy nic innego już naprawdę nie pomaga. Łagodzi podrażnienia, nawilża i natłuszcza skórę, automatycznie poprawia się jej koloryt, wygląda po prostu zdrowiej. Tłusty i ciężki w rozprowadzaniu, ale też nie jest raczej do stosowania na co dzień. Ja traktuję Retimax jako coś w rodzaju maseczki, raz na jakiś czas używam go na noc, bo bardzo długo się wchłania. Ale za to rano budze się z piękną, promienną skórą.
    Zimą stosuję także na spierzchnięte dłonie, czasem do stóp.

+ mega nawilżenie
    + cena
    + łagodzi podrażnienia, bledną zaczerwienienia
    + poprawia koloryt skóry, przestaje być szara i zmęczona
    + koi ściągniętą, piekącą skórę
    + jako jedyny pomaga tak naprawdę na ekstremalnie spierzchnięte dłonie
    + wygładza bardzo płytkie zmarszczki, te od bardzo suchej skóry

- trudno się rozprowadza
    - trudno zmyć niewchłonięte resztki

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić jie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec na długo
  • Maść jest naprawdę świetna i wielozadaniowa:

+ doskonale nawilża
    + koi skórę po goleniu
    + przynosi ulgę w poparzeniach słonecznych
    + dobrze regeneruje spierzchnięte usta
    + jest niesamowicie wydajna
    + tania
    + wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała maść ratunkowa za grosze
  • Ta maść wiele razy dosłownie uratowała mi skórę. Mam od zawsze problem z suchą i skłonną do podrażnień cerą. Zawsze, kiedy ma kryzys ratuję ją tym produktem. Retimax nałożony na noc wygładza, zmiękcza i koi skórę. Stosowałam już wiele aptecznych specyfików, kremów na receptę i innych cudów, a żaden nie poradził sobie tak jak on.
    Ma tłustą konsystencję, więc raczej nie nakładam go rano (chyba, że mam mega przesusz), ale w końcu to maść.
    Cena po prostu śmieszna. W Krakowie 4 zł, w Kołobrzegu 5 zł, w Myślenicach 3,5 zł.
    Jestem zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: 6 tubek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hedgehog_in_the_fog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • tani solidny nawilżacz
  • Stosuję pod oczy na noc - świetnie nawilża, wygładza i odżywa skórę (uwaga - wmasowujemy od zewnątrz do wewnątrz W ciągu dnia dodaję kropkę maści do kremu pod oczy. Myślę, że maść ma szersze zastosowanie i tak jak pisały moje poprzedniczki można ją nakładać na wszelkie potrzebujące nawilżenia, natłuszczenia strefy ciała. Jest tania i bardzo wydajna, z dostępnością różnie. Myślę, że warto mieć ją pod ręką, a zwłaszcza w skrajnych warunkach pogodowych

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna, niezastąpiona!
  • O Retimaxie napisano juz chyba wszystko... Postanowiłam więc podpisac się wszystkimi konczynami pod pozytywnymi opiniami na temat smarowidła... Jest to produkt uniersalny sprawdzający się w swej roli znakomicie. Idealny na suche partie ciala takie jak dlonie, łokcie, stopy, z którymi (suchosciami)rozprawia się znakomicie. Świetny do zmiekczenia i nawilzenia skórek wokól paznokci. Idealny do spierzchniętych ust. Super radzi sobie z łagodzeniem zaczerwienień, krostek czy ukąszeń owadów. Niezastąpiony jako preparat łagodzący skórę po kapielach slonecznych...Cudowny nawilżacz, wygładzacz i uelastyczniacz skóry. Eliminuje drobne zmarszczki, równiez te pod oczami...Raz w tygodniu funduje mej tłustej cerze konkretną dawkę witaminy A i nawilzenia, racząc ją na noc recenzowanym mazidlem. Rano budzę się z miekką, gładką i dobrze nawilzoną cerą. Z masci najbardziej jednak zadowolone sa moje stopy,z którymi równiez jak Recenzentka nizej, mialam problemy...Suche, szorstkie, popękane... Trudno było mi znalesc produkt, który poradzi sobie z nimi. Retimax 1500 okazał się dla nich wybawieniem. Zmiekczył, nawilzył i wypiegnował je w sposób, jaki zaden inny produkt tego nie zrobił...Retimax jest produktem niezbędnym i niezastapionym w mojej kosmetyczce, który nie raz uratował mą skórę w jej kryzysowych momentach A cena? Nic tylko kupowac i smarowac

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: konczę drugie...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W KOŃCU CUDO DLA MOICH STÓP
  • PO WIELOTENICH TESTOWANIACH I WYDANIU MAJATKU NA KREMY DO MOICH STWARDNIAŁYCH, ROGOWACIEJĄCYCH STÓP PRZYPADKIEM TRAFIŁAM NA TO CUDO.
    UŻYWAŁAM JUŻ KIEDYS MAŚCI Z WIT A ALE TA JEST CAŁKIEM INNA A REZULATY PIORUNUJĄCE
    POSMAROWAŁAM STOPY NA NOC, ZAŁOŻYŁAM SKARPETKI A RANO NIE MOGŁAM UWIERZYĆ CO WIDZĘ, MOJE STOPY GŁADKIE, MIĘKKIE JAK PUPCIA DZIECKA,NAWET NIE MARZYŁAM ŻE KIEDYŚ COŚ MI TAK POMOŻE
    SMARUJĘ CODZIENNIE NA NOC, RAZ NA JAKIS CZAS UŻYWAM PUMEKSU PODCZAS KĄPIELI I MAM STOPY O JAKICH ZAWSZE MARZYŁAM.
    PRZY OKAZJI MOJE DŁONIE SĄ TERAZ MEGA GLADKIE

Używam tego produktu od: 2 TYG
    Ilość zużytych opakowań: POŁOWA

Chcesz pochwalić aalicja28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Najlepsza i dobra na wszystko.
  • Retimax 1500 to najlepsza maść z witaminą A na rynku. Jest naturalnym odmładzaczem

Świetna na popękane i spierzchnięte usta - po nocy są wygładzone, pulchne i odżywione

Idealna na suche partie ciała łokcie, kolana itp

Świetna na zmarszczki - wygładza je

Nie zapycha, leczy drobne krosty trądzikowe, idealna kiedy ktoś leczy się izotekiem czy tego typu cięzkimi lekami na trądzik

Regeneruje skórki wokół paznokci, wzmacnia je

Świetna jako kompres do rąk i stóp

Cudownie leczy poparzenia od żelazka, słońca po solarium

itp. itd.

Cudo za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij