Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Szampon do włosów Dove Intense Repair został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Szampon zawiera `Micro Moisture Serum`, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce, oraz `Fibre Actives`, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Cena: ok. 13zł / 350ml

• Super kosmetyk!!!
  • Szamopn marzenie!!!
    Dostałam do przetestowania. Spełnia obietnice producenta, pięknie pachnie i wspaniale oczyszcza, regeneruje zniszczone i suche włosy. Wiem coś na ten temat bo przetestowałam już chyba setkę szamponów dostępnych na rynku.
    Gorąco polecam!!! Z czystym sumieniem warto spróbować. Dove spisuje się na medal.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić mandi 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona, że skusiłam się na ten szampon
  • Kupiłam ten szampon ponieważ mam strasznie zniszczone włosy myśląc, że pomoże.
    \n
    \nPlusy:
    \n+/ cena kupiłam za 8 zł był w promocji w rossmannie
    \n+/ zapach
    \n+/ wydajny
    \n+/ poprawił stan włosów ale bez żadnego efektu wow
    \n+/ łatwo mogę rozczesać włosy
    \n+/ włosy mało się przetłuszczają
    \n+/ butelka jest świetna wygodna w użyciu
    \n+/ jest o wiele lepszy od innych szamponów z tej serii
    \nMinusy:
    \n-/ nie zauważyłam jakiegoś mega odbudowania włosów

Chcesz pochwalić ovpxd za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • ulubiony dove
  • Ciężko jest mi znaleźć dobry szampon. Moje włosy kapryszą, przetłuszczają się. Jednego dnia lubią jakiś szampon, a drugiego dnia go nie znoszą. Dove używam od dzieciństwa i są to moje ulubione szampony razem z Timotei, z tym że Dove się nie zmieniło a Timotei niestety "stoczyło się" dla mnie. Ten szampon jest moim jedynym na ten moment, a używam go długo na zmianę z oczyszczaczami, bo ten jest cięższy i kremowy. Włosy nie przetłuszczają mi się po nim szybciej, są sypkie, nie splątane, nie są obciążone, zyskują cudowną objętość, zdrowo wyglądają i pięknie pachną. Nie powoduje łupieżu i nie wysusza moich włosów. Czyli wszystko to, czego oczekuję od idealnego szamponu. Mógłby być wydajniejszy.
    Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: parę całych

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Muszę stwierdzić, że szampon ten mile mnie zaskoczył.Mam włosy cienkie,które szybko się przetłuszczają. Po umyciu szamponem moje włosy są mięciutkie i puszyste, no może ten efekt nie trwa cały dzień ale około 3-4 godzin włoski są fajnie uniesione, a do tego pięknie pachną.Nie zauważyłam by jakoś hamował wypadanie włosów, a szkoda,ale zauważyłam że faktycznie moje końcówki są mniej rozdwojone i także nie łamią się tak bardzo jak kiedyś, także polecam.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić karolinek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • potworek
  • ten szampon jest masakryczny

nie ujmuję mu że wygładza włosy
    po nim kłaczki ładnie lśnią

ALE.....

na początku sa puszyste by zaraz oklapnąć
    strasznie przetłuszcza
    i co najgorsze skóra głowy STRASZNIE swędzi
    chodze i wiecznie się drapię jakbym miała wszy
    na szczęście dostałam go więc kasy nie żałuję
    nigdy więcej nie chcę go mieć na półce
    już niewiele go zostało - myję innymi na przemian żeby nie zadrapać sie na śmierć

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok.
  • Szampon jak szampon. Dobrze myje, fajna konsystencja, starcza nawet na długo i cena też do przyjęcia!

Mimo wszystko bez odżywki by się nie obeszło ale to przy moich włosach normalne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • okiiii
  • Kosmetyki dove nie są złe szampon jest fajny dobrze się pieni,włosy są milsze w dotyku zmywa nawet mój olejek z włosów tłusty którego używam przed myciem

Chcesz pochwalić agdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam szamponu codziennie, bądź co drugi dzień. Włosy po nim są miękkie, lśniące, przepięknie i długo pachną.

plusy
    *wydajny
    *dobrze się pieni
    *pięknie pachnie
    * ma fajną konsystencję

minusy
    *włosy na drugi dzień są jakby obciążone

Podsumowując, włosy mam ładniejsze, bardziej nawilżone, mniej puszące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kancia za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Szampony Dove zawsze pasowały moim włosom i tym razem nie byłam zawiedziona. Gęsta kremowa konsystencja. Włosy łatwo się po nim rozczesują, są miękkie i nawilżone. Mają zdrowszy wygląd. Co ważne gdy się codziennie używa prostownicy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalnie...
  • Uwielbiam firmę Dove i mam z niej dużo produktów, dlatego liczyłam, że i w szamponie się zakocham, ale... Nic z tego. Zużyłam całe duże opakowanie, a męczyłam się z nim bardzo długo - dawałam temu kosmetykowi szanse kilka razy, ale po każdym jego użyciu mialam na głowie plączące się sianko.
    Odżywka w sprayu z Dove z tej samej serii ciut lepsza, chociaż może po prostu ''ratowała'' fryzurę po bracie szamponie, również zresztą bez szału.
    jestem zdziwiona tyloma pozytywnymi opiniami, ale wiadomo, różne są włosy i każda czupryna reaguje inaczej... na moich zniszczonych (do takich skierowany jest produkt) włosach Dove repair nie dało rady, a na cud przecież nie liczyłam - gdyby chociaż nie szkodziło..!

Szkoda, zawiodłam się.

Używam tego produktu od: z pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić pokrzyva za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij