Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Szampon do włosów Dove Intense Repair został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Szampon zawiera `Micro Moisture Serum`, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce, oraz `Fibre Actives`, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Cena: ok. 13zł / 350ml

• Nijaki
  • Mam gładkie, krótkie włosy, niskoporowate. Lubię szampony, które miałyby je dociążyć bez szybszego przetłuszczania. Ten szampon Dove? Nie jest zły, ale to nie mój szampon.
    Lekki, kremowy, nieźle myje, dobrze się pieni i dobrze współgra z odżywką z tej samej serii (która swoją drogą jest jeszcze bardziej nijaka niż szampon). Włosy były po nim trochę napuszone, na pewno nie wygładzone, po innych produktach były bardziej błyszczące. Z drugiej strony przetłuszczały się w standardowym dla nich czasie (24h). Poważy minus - przy tak częstym używaniu jakie ja praktykuję, trochę podrażniał skalp - trochę swędział, pojawiły się jakieś skórki. Nic przyjemnego.
    Nie dla mnie. Pozostaje mi tylko pozazdrościć wszystkim tym, dla których ten szampon jest spełnieniem wszystkich szamponowych oczekiwać, bo można go spotkać w każdym sklepie, często na promocji.

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Zakochałam się!
    Odbudował moje włosy, są mile w dotyku, błyszczące i zdrowsze. Do tego niesamowicie wydajny. Na pewno jeszcze do niego wrócę! Minusów nie zauważyłam, gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiódł oczekiwania
  • Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego szamponu, promocją i zaufaniem do marki Dove wrzuciłam ten szampon do koszyka w drogerii.

To chyba jeden z gorszych szamponów których używałam. Mam mieszane włosy- które po wypłukaniu ziołowej farby zamieniły się w siano- cóż, szampon sprawił, że włosy stały się potwornie łamliwe, przesuszone do granic (nawet przy intensywnym nawilżaniu maskami, odżywkami, olejowaniu...)

Czekam tylko aż się skończy i wrócę do sprawdzonych szamponów. Nie polecam, bo jest przereklamowany i niczym pozytywym, poza tym może że przyjemnie pachnie i dobrze się pieni, nie dał rady zaskoczyć.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić lucy lucy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jest to jeden z moich ulubionych szamponów...

Wystarczy już niewielka ilość, by dobrze umyć włosy... Fajnie się pieni... Włosy po użyciu są niezwykle miękkie i dobrze się rozczesują...
    Wyglądają zdrowo

Polecam !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny i kremowy
  • Bardzo lubię ten szampon, chyba w tym momencie jest to mój numer jeden jeśli chodzi o szampony marki Dove.

Mam włosy długie i niestety zniszczone. Produkt ma gęstą i kremową konsystencję. Dobrze się pieni, super myje i oczyszcza włosy, pozostawiając je faktycznie odżywione i miększe.

Bardzo ładnie pachnie, do tego zapach utrzymuje się na włosach.
    Duża butelka, cena okej.

Niestety jest coś za co musiałam uciąć jedną gwiazdkę, a mianowicie z biegiem czasu i jego używania przestaje mieć taki dobry wpływ na moje włosy, jakby się przyzwyczajały czy coś takiego.

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super szampon, ale...
  • Wielkie ekonomiczne opakowanie - dla mnie super.
    Przystępna cena - często dostępny na promocji w Rossmanie za mniej niż 10 zł/350 ml.

Zapach - miły dla nosa, długo utrzymujący się na włosach.

Konsystencja - gęsty, kremowy szampon, który doskonale się pieni!

Działanie - z początku byłam nim zachwycona. Faktycznie zmniejszał łamanie włosów. Włosy pozostawiał przyjemnie lekkie, sypkie i uniesione u nasady. Niestety... Im dłużej go stosowałam, to tym bardziej zmniejszał się jego zbawienny wpływ na moje włosy.. Stosować na zmianę 2 szampony na raz? Strasznie tego nie lubię,
    Pewnie wrócę do niego za jakiś czas, no ale na razie pauza

Wydajność 350 ml - 3 miesiące przy stosowaniu 2-3 x w tygodniu.

Używam tego produktu od: listopad 2013

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale...
  • Kończę już drugą butelkę tego szamponu, więc włosy już od dłuższego czasu dzień w dzień mają z nim styczność i mogę się konkretnie o nim wypowiedzieć
    Jego plusy:
    + pięknie, kremowo pachnie
    + dobrze się pieni
    + jest bardzo wydajny
    + włosy po nim NIE są wygładzone i przylizane, co w przypadku moich cienkich włosów jest absolutnym plusem. Są za to miękkie, lekkie i takie jakby "sypkie" w dotyku, nie przylizują się do szyi. Ale nadal się błyszczą (moje włosy po każdym szamponie się błyszczą) i po tym szamponie również tak jest- zdrowy blask i każdy się zawsze pyta co robię, że tak ładnie wyglądają
    + nie zauważyłam większych problemów z rozczesywaniem, zawsze tam kilka włosów i tak wypadnie.

Teraz minusy:
    - mam wrażenie, że kiedy włosy się do niego już przyzwyczają to nie ma takiego samego efektu jak na początku stosowania (dlatego też jak skończę to opakowanie to narazie go nie kupię i zrobię jakąś odskocznię od niego)
    - kiedyś nie robił problemów i dobrze spisywał się w komplecie z moją odżywką z Loreal, a ostatnio coraz częściej zauważam malutki łupież i czasem swędzi mnie skóra głowy. Nie wiem dlaczego akurat teraz się tak zaczęło dziać, żadnych kosmetyków do włosów nie zmieniałam, a mimo wszystko coś mi zaszkodziło. Może to właśnie od dłuższego stosowania i przyzwyczajenia się włosów.

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy (??)
    Ilość zużytych opakowań: koniec drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Coffee24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Plusy:

+ doskonale się pieni

+ włosy są mięciutkie i puszyste

+ pięknie pachnie

+ wydajny

+ fajna konsystencja

+ znakomicie oczyszcza

+ opakowanie ładne

+ włosy nie przetłuszczają się jak dawniej

Odejmuję pół gwiazdki za dużą zwartość chemii w szamponie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • w czasach kryzysu;-)
  • Skład szamponu może odstraszać, jednak dziewczyny, włosy i tak nie żyją, więc trochę upiększającej chemii im nie zaszkodzi;-) a sls odtluszcza włosy i skórę glowy, znajdźcie szampon bez nich.. Ten szampon ideałem nie jest, jednak spełnia swoją rolę, znakomicie zastępując bardziej snobistyczne szampony w czasach kryzysu ( np loreala pro, kerastase, collistara)
    Zazwyczaj używam odżywki, jednak po samym szamponie, też jestem w stanie rozczesac moje niesforne włosy...
    Ładny doveoffski zapach;-) taki...mydlany, ja go lubię
    Znakomicie oczyszcza
    Nie podraznia skóry glowy
    Cena ja dałam chyba 8 pln
    Polecam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić katia7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Szapon dobrze sie pieni, ładnie pachnie i jest wydajny. Opakowanie też ładne, przyjemne dla oka. Cena też jak najbardziej na plus. Jednak u mnie nie wniósł nic dobrego ale też nie zaszkodził. Nie oczekiwalam wielkich zmian w kondycji moich włosów, ale nie sądziłam że absolutnie nic sie nie zmieni. Jest to przyjemny produkt po prostu do mycia włosów. Myślę że jeśli teraz kupilbym go byłabym zadwowolona bo moje włosy są trochę zdrowsze niż wtedy. Zostanę jednak przy Loreal :

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: ok. cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mmamedowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo ok!
  • Szampon zgarnęłam z półki przypadkiem - w sklepie nie było większego wyboru, a gdzieś w głowie dzwoniło, że kosmetyki z tej linii są całkiem ok. Jako że ostatnio myłam głowę albo ziołowymi albo bezSLSowymi szamponami, ewentualnie Fructisami, pierwsze użycie tego szamponu było niezłym szokiem - choć wiem oczywiście, że jest to głównie kwestia totalnej różnicy w składzie.

Moje włosy mają tendencję do przesuszania, puszą się mimo najprzeróżniejszych specyfików, do tego szybko się przetłuszczają. Czasami pojawia się także delikatny łupież.

Po tym szamponie włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, gładkie, pięknie pachną, mam wrażenie, że faktycznie są jakby trochę bardziej nawilżone. Choć szczerze wątpię, by ten efekt utrzymał się także po odstawieniu tego szamponu, jestem naprawdę zadowolona z efektów, które daje. Nie wiem tylko, jaki jest jego stosunek do farby na włosach, kolor wypłukał mi się dość szybko, choć to może być akurat kwestia samej farby (perfect mousse), bo farbowałam nią włosy pierwszy raz, i to po dłuuuuugiej przerwie.

Dobrze się pieni, jest wydajny, domywa włosy i skalp, nie powoduje łupieżu, który pojawiał się po niektórych drogeryjnych szamponach. Nie plącze włosów, ma dobrą konsystencję, więc nie przecieka przez palce. Wygodnie się go otwiera. Myślę, że zdecyduję się na kolejne opakowanie.

Jedyny minus to cena - trochę wysoka, ale z kolei często jest w promocji, np. teraz w SP.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Czasem zdarza mi nie czytać komentarzy na temat produktu kieruje się tylko ocena i iloscią oddanych głosów KWC tak było niestety w tym przypadku...
    Oceniając
    +zapach
    +dobrze sie pieni
    +wydajny

-skóra swędzi po nim niemiłosiernie
    -poprawy kondycji włosów nie zauwazam
    -wydaje mi się ze wysusza włosy

Używam tego produktu od: kilki miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić iikarlaii za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Kolejny problem na głowie...
  • Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami kupiłam ten szampon, i co? I teraz muszę leczyć skórę głowy szamponami przeciwłupieżowymi... wystarczyło użyć Dove tylko pare razy aby totalnie wysuszył moją skórę. Zapach ładny, konsystencja miła, ale co z tego... Nie polecam.

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Szampon jest cudowny w połączeniu z odżywką z tej serii tworzą duet nie do pokonania Moje włosy są suche i zniszczczone od codziennego prostowania. Dzięki temu szamponowi ich stan uległ znacznej poprawie. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że jest mało wydajny. Zachęcam do kupna !

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elf01 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Okropny! Odradzam!
  • Kto wymyślił ten szampon?! W czasach, gdy nie byłam "uświadomiona" ten szampon spodobałby mi się bardzo, ale teraz to jest dla mnie porażka...

Szampon jest napakowany silikonami... Co oznacza, że gdy myjemy nim włosy one się oczyszczają, ale oblepiają silikonami, przez co wyglądają ładnie.

No dobrze, ale co jak odstawimy ten szampon? A no to, że będą zniszczone, suche, brzydkie! Samo oczyszczanie trwa z tego co czytałam nawet ponad tydzień...

Ja więcej po niego nie sięgnę...

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły szampon, nic więcej
  • Zachęcona do wypróbowania tej serii kosmetyków z Dove, kupiłam ten szampon. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, wygodne opakowanie, jest wydajny, dobrze się pieni, nie plącząc przy tym włosów. Jednak zdecydowanie to nie produkt, przy którym bym pozostała, ponieważ nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany w kondycji moich włosów, dalej są lekko przesuszone, no i pewnie dlatego, że lubię próbować nowe kosmetyki szukając lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!
  • Mój ulubiony szampon do włosów. Używam już go od kilku lat na przemian z szamponem dove do włosów farbowanych, z przerwami w poszukiwaniu jakiegoś hitu, ale zawsze wracam do tego, bo jest świetny
    plusy:
    +nie obciąża
    +włosy są po nim długo świeże, lekkie i puszyste
    +nadaje włosom połysk
    +pięknie pachnie
    +cudownie się pieni
    +nie powoduje szybkiego przetłuszczania się i łupieżu
    +włosy są miękkie
    +jest wydajny
    minusy:
    -odejmuję pół gwiazdki ponieważ niestety nie zapobiega rozdwajaniu się włosów

Podsumowując jak na razie mój nr 1 wśród szamponów, polecam!!!

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 12 op.

Chcesz pochwalić danka4basia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • ładny zapach - regeneracji brak
  • Plusy:
    - nie plącze włosów
    - ładnie pachnie - największa zaleta produktów dove
    - wydajny, ładnie się pieni, dobrze zmywa oleje
    Minusy:
    - powierzchowna regeneracja = silikony, unikam ich w szamponach
    - obciąża włosy

W celu regeneracji włosów nie polecam, jednak warty wypróbowania

Chcesz pochwalić Blind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejna porażka .....
  • Nie mam ochoty pisac już 3 receznji na temat produktów do włosów firmy Dove ... kolejnej nie zbyt dobrej opini ....

Ten szampon w porównaniu do 2 innych z tej samej firmy wypadł lepiej ( miomo wsyztsko dla mnie najlepszy to ochronny na 200 st.Celsjusza) .
    Nie zmienia to faktu że opakowanie ma nie wiele wspólnego z zawartością . Niby nie jest zły, nie ma do czego się doczepić - ale nie robi nic żeby włosy były lepsze . W efekcie sprawdził się podczas codziennego mycia włosów mojego Tż . Jak sam skomentował szampon jak szampon . I takie jest moje zdanie , jak masz normalne włosy stosuj, ale jak masz zniszczone nie licz że szampon cokolwiek zmieni !!!!

Używam tego produktu od: prawie 3 miesięcuy

Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Wielbię szampony Dove (chociaż może troszkę mniej niż Herbal Essences). Ale uważam, że szampony i odżywki z Dove są jednymi z lepszych na rynku. Mam włosy do pasa, nie skalane farbowaniem, nie są też zniszczone w żaden sposób (nie prostuję, nie suszę suszarką, nie kręcę lokówką, nie używam lakierów ani innych mazideł), ale lubię im sprawić przyjemność i użyć sobie szamponiku naprawczego. Co robi szampon Dove? To, że po myciu wyglądają świeżo, są lśniące, gładkie i aksamitne w dotyku, a oprócz tego ładnie pachną. Myli się ten, kto sądzi, że jakikolwiek szampon zadziała regeneracyjnie na włosy od środka, bo niestety włosy są martwe, także w bajki to już raczej chyba nikt nie wierzy, że efekt będzie długotrwały, albo że jakiś szampon pomoże naszym włosom, owszem - pomoże, ale tylko wizualnie, a nie naprawdę wewnątrz włosa. Ten szampon może nie jest stworzony stricte do moich włosów, bo one zniszczone nie są, ale daje im to, czego potrzebują, także jestem na tak.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno (ale kilka lat temu też je używałam i pamiętam, że byłam zadowolona)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniający swoją funkcję, dobry szampon
  • Używałam tego szampony podczas stosowania tabletek aknenormin , kiedy skóra mojej głowy była sucha a włosy osłabione. Wtedy spisywał się swietnie. Po roku kiedy moje włosy wróciły do swojego właściwego typu , czyli przetłuszczające się, cienkie ale bardzo gęste kupiłam go ponownie. Niestety bardzo mi włosy obciążył i spowodował łupież.
    Jest to ogólnie bardzo dobry produkt, wydajny , gęsty, ładnie pachnie i ma rozsądną cenę, faktycznie sprawia że włosy są miękkie i odżywione, jednak gdy ktoś nie ma włosów zniszczonych to nie spełni swego zadania.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NanoMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie pitu pitu
  • Nie urwało tego i owego.
    Ot, zwykły szampon o dobrej konsystencji, przyzwoitym zapachu i całkiem poręcznej butli.
    Dobre działanie to takie, że domywa z głowy lakier. Właściwie każdy. Do włosów, oprócz odżywki i szamponu używam jedynie sprejów podnoszących a i to niewiele i właśnie lakierów. Zawsze mam ze sobą jakiś, bo jak włosy oklapną, bo np raczył spaść deszcz, to od wilgoci moje włosy wyglądają tragicznie. Żadnych wcierek, pianek, olejów, masek itp. Dobry szampon i odżywka zrobią co trzeba.
    No a tu? A takie tam...stożki. Nic specjalnego oprócz tego, że szampon trochę obciąża. Ja chcę mieć włosy umyte dobrze, choć nie ogołocone jak po pilingu i skrzypiące. Myję kłaki codziennie, więc umówmy się, tam się tona brudu nie nazbiera. Mają być lekkie, puszyste i miękkie. No i by były, gdyby nie oklapywały...

Nie jest to seria dla mnie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Dragonblood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Lepszy niż poprzedni szampon z testowania. Dokładnie oczyszcza włosy i nie obciąża ich. Cudów nie ma się co spodziewać, to tylko szampon. Jesli ktoś chce większej pielęgnacji radze stosować go razem z odżywką z tej samej serii. Wtedy efekty będą. Sam szampon nie placze włosów i nie wysusza ich. Ma niedrażniący zapach i jest wydajny. Butelkę ma poręczną. Szału nie ma - miałam takich mnóstwo, ale można kupić jesli jest akurat w atrakcyjnej cenie

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skrywana_fantazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalny szampon popularnej marki
  • Czasem moje włosy potrzebują tego typu szamponów i wtedy wyglądają dobrze i dobrze się układają. Ale po jakimś tyg, lub 2 użytkowania zauważam, że szybciej się przetłuszczają, na skórze głowy tworzy się łupież i szybko trzeba zmienić szampon na coś delikatniejszego. Ten szampon właśnie taki jest. Nadaje się kiedy musimy na szybko umyć włosy bez odżywki, albo kiedy nie chcemy zrobić sobie krzywdy przed ważną imprezą, ale nie na codzień. Jak każdy kosmetyk Dove ma piękny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Wydajność przeciętna. Jednak nie kupowałaby tego typu szamponu regularnie.

Chcesz pochwalić sado100 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • Ot taki sobie
  • Szampon zwyczajny. Zadnej fantastycznej reparacji wlosow nie zauwazylam, sa umyte, swieze, sypkie i pachnace. W odroznieniu od zielonego kolegi, nie wywolal we mnie lupiezu. Zapach bardzo przyjemny, dlugo utrzymuje sie na wlosach. Szampon wydajny, pieni sie taka mila, gesta piana. Wygodne opakowanie. Nie widze po nim spektakularnych efektow, ale tez zwykle nie oczekuje tego od szamponow - ot, wlosy maja byc czyste i tyle. Ten wlasnie tak dziala, a ze ogolnie w stosowaniu jest przyjemny, mysle, ze kupie ponownie.

Używam tego produktu od: ponad miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić mimbi za czytelną i pomocną recenzję?