Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Szampon do włosów Dove Intense Repair został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Szampon zawiera `Micro Moisture Serum`, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce, oraz `Fibre Actives`, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Cena: ok. 13zł / 350ml

• Świetny!
  • Ten szampon Dove, który otrzymałam dzięki Wizaż.pl do przetestowania był pierwszym kosmetykiem do włosów tej firmy, którego miałam okazję używać. Bardzo chciałam móc wypróbować go i móc wyrobić sobie na niego własną opinię Ale do rzeczy - pomimo, że coraz więcej osób zdaje sobie już sprawę, że szampon nie może zregenerować włosów, ponieważ nie takie jest jego zadanie - ma oczyścić i umyć skórę głowy i włosy, w przypadku szamponów charakteryzowanych jako "regenerujące" nie należy zapominać o składnikach, które może nie "regenerują", ponieważ nie są w stanie tego zrobić trzymane kilkadziesiąt sekund na włosach, ale łagodzą działanie silniejszych detergentów, które musi zawierać każdy szampon, by spełnić swoją rolę. W tej kwestii szampon Dove spisuje się na medal. Podczas mycia włosów nie ma się wrażenia agresywnego tarcia, pocierania włosów; włosy są oczyszczone bez nadmiernego ich wysuszenia. Włosy zniszczone są już dostatecznie "odwodnione", więc nie potrzebują dodatkowej utraty nawilżenia.
    Jako posiadaczka właśnie takich włosów- zniszczonych, osłabionych, kruszących się mogę powiedzieć, że dzięki temu szamponowi polubiłam mycie włosów. Już nie mam wrażenia, że szkodzę moim włosom i pozbawiam je nawilżenia. Najlepsze efekty na włosach obserwuję po nałożeniu na nie później jeszcze regenerującej maski, ale myślę, że szampon odegrał tu też dużą rolę. Moje włosy są teraz świeże, lśniące, miękkie i pięknie pachną polecam wypróbować

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Evaa234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • duże opakowanie
    kupiłam na promocji za 10zł
    wydajny
    fajnie się pieni
    ładny zapach
    włosy są po nim lekkie i delikatne
    poprawia wygląd włosów

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Excline za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba najlepszy?
  • Wydaje się, że szampon to szampon -ma myć i właściwie tyle. Teraz przekonałam się, że jest inaczej. To chyba najlepszy szampon jaki miałam...i musi coś w tym być, bo o ile do odżywki do włosów przykładam ogromną wartość to szampony traktuje po macoszemu. A ten mnie zaskoczył:
    +malutka ilość wystarczy do umycia włosów dość długich
    +świetnie się pieni
    +usuwa zanieczyszczenia
    +ładny, delikatny, nienachalny zapach
    +włosy nie są "kosmate", sianowate i posupłane
    +nawilża
    +ładnie się błyszczą (ale tu też rola odżywki)
    No to chyba znalazłam mój szampon

Ilość zużytych opakowań: 1..i jeszcze jest

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kofcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kosmetyk!!!
  • Szamopn marzenie!!!
    Dostałam do przetestowania. Spełnia obietnice producenta, pięknie pachnie i wspaniale oczyszcza, regeneruje zniszczone i suche włosy. Wiem coś na ten temat bo przetestowałam już chyba setkę szamponów dostępnych na rynku.
    Gorąco polecam!!! Z czystym sumieniem warto spróbować. Dove spisuje się na medal.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić mandi 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona, że skusiłam się na ten szampon
  • Kupiłam ten szampon ponieważ mam strasznie zniszczone włosy myśląc, że pomoże.
    \n
    \nPlusy:
    \n+/ cena kupiłam za 8 zł był w promocji w rossmannie
    \n+/ zapach
    \n+/ wydajny
    \n+/ poprawił stan włosów ale bez żadnego efektu wow
    \n+/ łatwo mogę rozczesać włosy
    \n+/ włosy mało się przetłuszczają
    \n+/ butelka jest świetna wygodna w użyciu
    \n+/ jest o wiele lepszy od innych szamponów z tej serii
    \nMinusy:
    \n-/ nie zauważyłam jakiegoś mega odbudowania włosów

Chcesz pochwalić ovpxd za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • ulubiony dove
  • Ciężko jest mi znaleźć dobry szampon. Moje włosy kapryszą, przetłuszczają się. Jednego dnia lubią jakiś szampon, a drugiego dnia go nie znoszą. Dove używam od dzieciństwa i są to moje ulubione szampony razem z Timotei, z tym że Dove się nie zmieniło a Timotei niestety "stoczyło się" dla mnie. Ten szampon jest moim jedynym na ten moment, a używam go długo na zmianę z oczyszczaczami, bo ten jest cięższy i kremowy. Włosy nie przetłuszczają mi się po nim szybciej, są sypkie, nie splątane, nie są obciążone, zyskują cudowną objętość, zdrowo wyglądają i pięknie pachną. Nie powoduje łupieżu i nie wysusza moich włosów. Czyli wszystko to, czego oczekuję od idealnego szamponu. Mógłby być wydajniejszy.
    Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: parę całych

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Muszę stwierdzić, że szampon ten mile mnie zaskoczył.Mam włosy cienkie,które szybko się przetłuszczają. Po umyciu szamponem moje włosy są mięciutkie i puszyste, no może ten efekt nie trwa cały dzień ale około 3-4 godzin włoski są fajnie uniesione, a do tego pięknie pachną.Nie zauważyłam by jakoś hamował wypadanie włosów, a szkoda,ale zauważyłam że faktycznie moje końcówki są mniej rozdwojone i także nie łamią się tak bardzo jak kiedyś, także polecam.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić karolinek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • potworek
  • ten szampon jest masakryczny

nie ujmuję mu że wygładza włosy
    po nim kłaczki ładnie lśnią

ALE.....

na początku sa puszyste by zaraz oklapnąć
    strasznie przetłuszcza
    i co najgorsze skóra głowy STRASZNIE swędzi
    chodze i wiecznie się drapię jakbym miała wszy
    na szczęście dostałam go więc kasy nie żałuję
    nigdy więcej nie chcę go mieć na półce
    już niewiele go zostało - myję innymi na przemian żeby nie zadrapać sie na śmierć

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok.
  • Szampon jak szampon. Dobrze myje, fajna konsystencja, starcza nawet na długo i cena też do przyjęcia!

Mimo wszystko bez odżywki by się nie obeszło ale to przy moich włosach normalne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • okiiii
  • Kosmetyki dove nie są złe szampon jest fajny dobrze się pieni,włosy są milsze w dotyku zmywa nawet mój olejek z włosów tłusty którego używam przed myciem

Chcesz pochwalić agdzia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij