Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Szampon do włosów Dove Intense Repair został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Szampon zawiera `Micro Moisture Serum`, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce, oraz `Fibre Actives`, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Cena: ok. 13zł / 350ml

• Słaby produkt
  • Szampon znajduje się w plastikowej butelce z zatrzaskiem. Butelka jest w miarę przezroczysta, więc pod światło można zobaczyć, ile produktu już zużyliśmy. Zapach bardzo ładny, świeży, długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja bardzo gęsta, dzięki niej szampon jest wydajny. Produkt ten dobrze się pieni, jednak mam wrażenie, że włosy po nim wyglądają, jakby były nieświeże. Kompletnie nie nawilża ani nie wygładza, włosy są bardzo nieprzyjemne w dotyku, szorstkie, a końcówki potrafią się plątać i puszyć. Nie polecam.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• Przeciętniak
  • Byłam zaskoczona tym szamponem, bo szczerze powiedziawszy po firmie Dove spodziewałam się czegoś ciut lepszego. Nie zauważyłam na moich włosach tej intensywnej regeneracji, były po prostu... normalne, jak zawsze, tylko tylko, że ich stan się już nie pogarszał. Szampon delikatnie podkreślił loki, ale niestety puszyły się i dość mocno elektryzowały. Miały jakby trochę więcej blasku, nie były obciążone, ale wypadały wciąż z tą samą intensywnością, wbrew zapewnieniom producenta. Cena taka sobie, może szampon pomoże komuś o innej strukturze włosa, jak dla mnie to tylko "może być". Strasznie pieką po nim oczy, poza tym ma super przyjemną kremową konsystencję i nawet nieźle się pieni, ale ja nie kupię go już drugi raz.

Plusy:
    - łatwość użycia
    - ładny zapach
    - nabłyszcza
    - odświeżający
    - dobra konsystencja
    - dobrze oczyszcza
    - nie obciąża włosów
    Minusy:
    - cena
    - włosy słabo się układają
    - powoduje puszenie włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubieniec
  • Powróciłam do tego szamponu po przetestowaniu wielu innych, bo bardzo go lubię.

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję i widoczie odżywia oraz nawilża włosy. Trzeba oczywiście pamiętać, żeby używać też szamponów innych firm, bo inaczej włosy przyzwyczają się do jednego produktu i przestanie on na nie dobrze działać.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić Adziorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!!!!
  • używam ten szampon razem z odżywką z tej samej linii. chciałam odżywić moje włosy po zimie. to był strzał w 10!

+szampon ślicznie pachnie
    +ma świetną konsystencję
    +dobrze się pieni i mam poczucie, że każdy włosek jest umyty
    +wydajny (wystarczy niewielka ilość, a przez pianę rozprowadza się na całej długości)
    +nie obciąża włosów
    +sprawia, że są miękkie, lśniące, delikatne, łatwo się je rozczesuje
    +nie uczula
    +nie podrażnia
    +nie mam po nim łupieżu
    +włosy są świeże i nie trzeba ich myć codziennie

wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić kevvin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Szampon jest bardzoo wydajny włosy po nim są bardzo miekkie i lsniące. Zapach jest przyjemny.
    Jak dla mnie szampon nie ma zadnych minusow. Polecam

Używam tego produktu od: od dziś

Chcesz pochwalić kikaa10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale bez podniety
  • MAm problem z łamaniem i wypadaniem wlosów. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane ale staram się robić co mogę aby wybierać dobre szampony, które nei będą ich dodatkowo obciążały a jednoczesnie będą przeciwdziałaly wypadaniu.

Szampon ten jest dobry. Włosy mam lśniące widać, że są jakby odzywione ale niestety wypadanie jakie było takie jest. Być może mamy okres jesienny i tak cyz siak włosy będą wypadały.

Szampon ten jest zawsze w mojej łazience, oprócz niego zawsze jeszcze jakiś inny testowy się tez znajduje. Szampon Dove jest sprawdzony i wiem że mi nie zaszkodzi , także zawsze do niego wracam

Chcesz pochwalić megara0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Ten szampon stosowałam kilka razy w przeciągu lat, ciągle myśląc- może tym razem okaże się dobry. Niestety nie...

Plusy
    Ładne i poręczne opakowanie
    Kremowa konsystencja, dobrze się pieni
    Przyjemny zapach
    Dostępność i wydajność

Minusy, które go dyskwalifikują
    Plącze moje włosy tak jakbym użyła szamponu ziołowego
    Podrażnia skórę głowy do tego stopnia, że swędzi strasznie...

Dopiero niedawno zaczełam zagłębiać się w składy kosmetyków i najprawdopodobniej jest w tym szamponie coś, co może bardzo podrazniać skórę głowy.

Używam tego produktu od: co pewnien czas, od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Sisi1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kosmetyki Dove do włosów znam od dawna i zawsze odpowiadały moim włosom.

Teraz miałam okazję przetestować serię Repair Therapy.

Konsystencja szamponu:
    super, ani za gęsta ani za rzadka, idealnie się nakłada, nie spływa, dobrze się rozprowadza, dobrze nalewa z opakowania, bez problemu dozuje

na włosy długości prawie do łopatek naprawdę wystarczy niewielka ilość aby dobrze je umyć, czasem przed nałożeniem mieszam go z wodą i wtedy wydajnośc wzrasta jeszcze bardziej.

Działanie:
    i tu pojawia się mały minusik, bo o ile stosując z odżywką z tej samej serii jest super, włosy są gładkie, błyszczące, o tyle w stosowaniu z innymi odżywkami moje reagują juz puszeniem się lekkim, myślałam, że mi się wydawało że może to wina czegoś innego, ale sprawdziłam drugi raz i moja teza się potwierdziła.
    Zestaw szampon + odżywka = REWELACJA
    inne zestawienie z odzywką niestety mi nie pasuje.

Zapach :
    no boski po prostu, ale ja kocham intensywnie pachnące kosmetyki do włosów, a po tej seri moje włosy pachną jeszcze na długo po umyciu, nie mówię, że na drugi dzień też jeszcze czuć na włosach bo nie ale do wieczora to spokojnie.

ładne, w stonowanej kolorystyce, takie lubię.

Zestaw ten uratował moje włosy przed wysuszeniem po rozjaśnianiu i w trakcie zapuszczania,a więc spełnił swoje zadanie i jestem mu bardzo wdzięczna.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny szampon
  • Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami na KWC. Od szamponu oczekuję, że po użyciu go, moje włosy będą miękkie i nie poplątane podczas mycia, jak to zwykle bywa przy użyciu innych szamponów. Ten kosmetyk spełnia moje oczekiwania w pewnym stopniu. Włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, chociaż to nadal nie jest to na czym mi zależy.

Fajna konsystencja, wydajny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak i nie
  • Kupiłam go na przecenie w Rossmannie za ok 9 zł i nie żałuje wydanych na niego pieniędzy, jednak nie do końca spełnia moje oczekiwania.
    Po umyciu i wysuszeniu włosy są super miękkie i wydają się nawilżone, jednak strasznie się puszą (coś okropnego) i pod koniec dnia włosy wyglądają jak siano dosłownie. Strasznie suche i na drugi dzień rano strasznie tłuste u nasady - DO CODZIENNEGO UŻYTKU SIĘ NIE NADAJE!

Jednak ma i dobre strony o których muszę wspomnieć. Moje włosy są faliste i po wyprostowaniu po ok 1h lub przy dużej wilgotności powietrza zaczynają się wykręcać.
    Tutaj wielkie WOW ze strony tego szamponu. Po umyciu nim włosów, wysuszaniu a następnie wyprostowaniu efekt prostych włosów do ponad 24h nawet przy dużej wilgotności powietrza!! Pierwszy raz się stykam z szamponem po którym efekt prostowania jest tak długi (nie puszą się jak przed prostowaniem ) bez używania dodatkowych kosmetyków.
    Przez to duże WOW będę się starać zawsze go mieć w łazience, bo używam go jak idę np na imprezę. gdzie prostuje włosy i chcę aby ten efekt się utrzymał. - GDY CHCE MIEĆ PROSTE WŁOSY PRZEZ DŁUGI CZAS DAJE MU TAK

+/- wydajność taka sobie

Chcesz pochwalić LovellyXD za czytelną i pomocną recenzję?