Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Idealnie nawilza
  • Moja pierwsza ze wszystkich odzywek dove. Kupilam ja z mysla gdy zcielam duzy cm wlosow i duzo prostowalam gdyz mam bardzo puszace i falowane wlosy i nie chcialam miec fryzury na ''Kopernika''. Ta odzywka spisala sie na medal przy prostowaniu i suszeniu.

Wlosy byly:
    + Gladkie
    + Nie musialam ich prostowac codziennie, jedynie po umyciu gdy suszylam, a nawet zadko.
    + Cudowny zapach
    + Nie obciaza mi wlosow, nawet jak robie od czasu do czasu godzinna maseczke.
    + Bardziej sie blyszczaly

Jak dla mnie numer jeden! <3

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200mln

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna, regeneruje i odzywia
  • mam wlosy po dekoloryzacji i farbach rozjasniajacych. efekt-wlosy suche bez polysku. dla mnie ta odzywka to ratunek. efekty:
    -odzywienie i wzmocnienie
    -wlosy blyszcza sie po niej
    -zapach utrzumuje sie bardzo dlugo
    -mam wrazenie ze poglebia kolor moich farbowanych na zloto miedziano wlosow (sprany kolor nie jest taki plaski)
    -wlosy sa sypkie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZAŁU NIE MA
  • Zakupiłam tą odżywkę tuż po wyjściu od fryzjera. Liczyłam na to, że chociaż trochę moje końcówki się poprawią i włosy nie będą przypominały siana. Sprawdzała się dosyć dobrze na początku, kiedy końcówki nie były jeszcze rozdwojone. Po jakimś czasie zaczęły mi się puszyć tak gdzieś od połowy i odżywka pomagała tylko przy rozczesywaniu.

PLUSY:
    - nie obciąża włosów
    - fajna konsystencja, pieni się
    - wygodne opakowanie
    - możliwość wykorzystania do ostatniej kropli, ponieważ można dolać wody i bez problemu wydostać resztkę odżywki
    - niska cena

MINUSY:
    - dobra tylko na początku, później tylko skutkowała przy rozczesywaniu
    - średnio wydajna

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaryska98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZACHWYCONA !!
  • Jestem naprawdę pod wrażeniem, idealna do moich włosów suchych, zniszczonych przez słońce,suszarkę i prostownicę. Stosowałam już naprawdę bardzo dużo odżywek nawet te najdroższe , które nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak ta odżywka . Moje włosy są po niej idealnie wygładzone, nie puszą się, nie elektryzują ,pięknie pachną, są lśniące i pełne energii!!
    Co najważniejsze nie obciąża włosów, Polecam !!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić girlanusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bardzo dobra
  • świetnie się sprawdza razem z szamponem,

plusy:
    +ułatwia rozczesywanie,
    +odżywia,
    +włosy są po niej miękkie,
    +i nie puszą się,
    +ładnie pachnie,
    +ma wygodne, estetyczne opakowanie,

owszem pewnie trochę obciąża (ale mniej niż Dove, Nourishing Oil) jak to odżywka regenerująca, ale moim włosom zdecydowanie pomaga

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie...
  • Odżywkę dostałam w zestawie z szamponem. Jakiś czas temu wszyscy się uparli na kupowanie mi kosmetyków - to co miałam biedna zrobić, przecież nie dam im się zmarnować Zacznę mimo wszystko od plusów

+wydajność
    +zapach - typowy dla Dove, chemiczny, ale delikatny i przyjemny
    +konsystencja - dość gęsta, łatwo się rozprowadzała
    +ułatwiała rozczesywanie
    +po użyciu włosy były miękkie, ale to z powodu silikonów...
    +dostępność

+/-cena - wysoka jak za taki produkt

-skład
    -działanie - odżywka jedynie oblepiała włosy silikonami, żadnego długotrwałego działania niestety nie zauważyłam
    -po pewnym czasie bardzo obciążała włosy i musiałam robić przerwy w używaniu, żeby ją w ogóle skończyć

Ma swoje plusy, ale dla mnie to za mało. Staram się bardziej dbać o swoje cienkie włosy, które nie znoszą obciążenia. Ta odżywka im zbytnio nie służyła.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (ledwo)

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Higurashi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Moje włosy lubią szampony tej firmy. Nie korzystałam wcześniej z odżywek i pierwszy mój wybór padł na tę.
    Niestety nie sprawdziła się.
    Przede wszystkim przy prysznicu ciężko jest stosować odżywki do spłukiwania.
    Co ważniejsze moje włosy były po niej ciężkie i dużo szybciej się przetłuszczały aniżeli normalnie.

Oddałma ja mojej mamci i ona była z niej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka
  • Generalnie - lubię kosmetyki z Dove - raczej zawsze mogę liczyć na dobre efekty. Ładnie pachną, nie uczulają, robią mi dobrze więc podchodzę do nich z dużą dozą uczucia. Tylko raz zdarzył mi się przeciętniak, więc co tu dużo mówić.

Co do odżywki, miałam już trzy sztuki tej odżywki - zawsze zdaje egzamin i wracam do niej z podkulonym ogonem. (lubię testować kosmetyki, więc czasem zdrada mi się zdarza). Włosy są po niej lśniące, nie są oklapnięte i dobrze się rozczesują, co jest wybawieniem w przypadku moich suchych i plączących się włosów. Do tego pięknie pachnie i cena nie jest wysoka. Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic dodac
  • Produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.Włosy są po niej miękkie ,dobrze się rozczesują i ładnie pachną.Nie Odżywka nie obciąza włosów co jest dla mnie ważne ponieważ mam cienkie włosy

Używam tego produktu od: zawsze

Chcesz pochwalić introglicerynaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nijaka
  • Kupiłam w zestawie z szamponem, który skończył mi się już jakiś czas temu, a poza tym był trochę lepszy niż ta odżywka.
    Zacznę od początku:
    Opakowanie jest solidne, stabilne, nie otwiera się ciężko, ale też nie na tyle łatwo by nie móc zabrać odżywki w podróż.
    Konsystencja dość gęsta, kremowa, mi trochę trudno było rozetrzeć ją na włosach (a mam dość krótkie i gładkie).
    Kolor biały, zapach kosmetyczny i raczej przyjemny. Na rozpuszczonych cały dzień włosach się nie utrzymuje.
    Działanie średnie. Nie zauważyłam żadnego odbudowania, lepszej kondycji, błysków, jednorożców i innych cudów. Odżywka ułatwiała rozczesywanie mokrych włosów i obciążała je użyta w zbyt dużej ilości.
    Nie spowodowała u mnie uczulenia, ale trochę swędziała mnie skóra głowy.

Nie zachwyciłam się i nie chcę już więcej kupić.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij