Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Rewelacyjny
  • Plusy:
    - włosy są mięciutkie , idealnie się rozczesują
    - doskonale odżywia
    - niska cena
    - jest wydajny

Minusy:
    - Na chwilę obecną nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kamyk1216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię ten produkt.

Plusy;
    nawilża
    odżywia
    pięknie pachnie
    świetna konsystencja
    po użyciu włosy są w świetnym stanie

Minusem jest to, że jest trochę mało wydajna.

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Z racji, że moja pierwsza opinia zginęła teraz piszę krótko bo juz mi się nie chce produkować, aby potem ktoś usunął opinię.

Odżywka jest super, idealna konsytencja dzięki czemu nie spływa i doskonale isę nakłada, rewelacyjnie wygładza włosy, nawilża je, sprawia że wyglądają na zdrowe i zadbane, nie puszą się (zwłaszcza gdy jest stosowana razemz szmponem z tej samej serii).

No i ten mega cudowny intensywny zapach - a ja uwielbiam tak pachnące kosmetyki moje włosy pachną jeszcze wieczorem

opakowanie też ładne, takie eleganckie

Dove - lubię to

i polecam.

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy uwielbiają tą odżywkę! wspaniale je odżywia, są miękkie, łatwo się
    je rozczesuje! odżywka jest bardzo wydajna, jedno opakowanie starcza na bardzo długo- a do tego cena, minusów brak polecam!

• Mój narkotyk
  • Stosuje tą odżywkę wraz z szamponem z tej serii Dove.
    Oczywiście, gdy mamy rozdwojone końcówki to nic nie naprawi naszych włosów i trzeba je skrócić. Natomiast ta odżywka nadaje włosom gładkość, elastyczność. Do tego pięknie pachnie Polecam gorąco.

Chcesz pochwalić Endzik9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Włosy: przez 13 lat baleyage w blondach od roku farba blond na poziomie 10. Włosy mam średniej długości, cienkie, raczej rzadkie, suche, puszące sie na końcach. Codziennie są suszone suszarką i bardzo często prostowane.

Używam tej odżywki od wielu lat. Oczywiście wielokrotnie próbowałam innych odżywek ale żadna mi nie odpowiada tak jak ta. Moje włosy wyglądają po niej wspaniale, są miłe w dotyku, nie plączą się.
    Opakowanie - stoi na zakrętce, co ułatwia całkowite wydobycie produktu, ponadto na jedną aplikacją dozuje się optymalną ilość,
    Konsystencja - odpowiednio gęsta, nie spływa z włosów;
    Zapach - jak to Dove, przyjemny;
    Nawilża ale nie obciąża.
    Najczęściej zostawiam ją na kilka minut na włosach, wtedy działa na moje włosy najlepiej. Nakładam ją również po spłukaniu masek, po których plątają lub puszą mi się końcówki.
    I co ciekawe po tek odżywce moje włosy wogóle się nie elektryzują - nawet zimą gdy jest mróz i centalne ogrzewanie :-D

Chcesz pochwalić ossa82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra odżywka proteinowa
  • Odżywkę stosuję jako pierwsze O w metodzie OMO. Tu się sprawdza bardzo dobrze, czasem stosuję ją też po myciu. Włosy są gładkie, lśniące, pięknie pachną i sprawiają wrażenie odżywionych i dobrze nawilżonych.
    Plusy:
    +zapach
    +działanie
    +połysk
    +nawilżenie
    +cena
    +dostępność
    +konsystencja
    Minusy:
    BRAK

Kocham ją, jak wszystkie odżywki Dove i serdecznie polecam oczywiście odżywka nie "naprawi" wam włosów, ale na pewno je wygładzi i nawilży, czyli robi to, co powinna robić dobra odżywka

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Marysia19211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie nawilza
  • Moja pierwsza ze wszystkich odzywek dove. Kupilam ja z mysla gdy zcielam duzy cm wlosow i duzo prostowalam gdyz mam bardzo puszace i falowane wlosy i nie chcialam miec fryzury na ''Kopernika''. Ta odzywka spisala sie na medal przy prostowaniu i suszeniu.

Wlosy byly:
    + Gladkie
    + Nie musialam ich prostowac codziennie, jedynie po umyciu gdy suszylam, a nawet zadko.
    + Cudowny zapach
    + Nie obciaza mi wlosow, nawet jak robie od czasu do czasu godzinna maseczke.
    + Bardziej sie blyszczaly

Jak dla mnie numer jeden! <3

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200mln

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij