Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• moje włosy uwielbiają tą odżywkę! wspaniale je odżywia, są miękkie, łatwo się
    je rozczesuje! odżywka jest bardzo wydajna, jedno opakowanie starcza na bardzo długo- a do tego cena, minusów brak polecam!

• Mój narkotyk
  • Stosuje tą odżywkę wraz z szamponem z tej serii Dove.
    Oczywiście, gdy mamy rozdwojone końcówki to nic nie naprawi naszych włosów i trzeba je skrócić. Natomiast ta odżywka nadaje włosom gładkość, elastyczność. Do tego pięknie pachnie Polecam gorąco.

Chcesz pochwalić Endzik9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Włosy: przez 13 lat baleyage w blondach od roku farba blond na poziomie 10. Włosy mam średniej długości, cienkie, raczej rzadkie, suche, puszące sie na końcach. Codziennie są suszone suszarką i bardzo często prostowane.

Używam tej odżywki od wielu lat. Oczywiście wielokrotnie próbowałam innych odżywek ale żadna mi nie odpowiada tak jak ta. Moje włosy wyglądają po niej wspaniale, są miłe w dotyku, nie plączą się.
    Opakowanie - stoi na zakrętce, co ułatwia całkowite wydobycie produktu, ponadto na jedną aplikacją dozuje się optymalną ilość,
    Konsystencja - odpowiednio gęsta, nie spływa z włosów;
    Zapach - jak to Dove, przyjemny;
    Nawilża ale nie obciąża.
    Najczęściej zostawiam ją na kilka minut na włosach, wtedy działa na moje włosy najlepiej. Nakładam ją również po spłukaniu masek, po których plątają lub puszą mi się końcówki.
    I co ciekawe po tek odżywce moje włosy wogóle się nie elektryzują - nawet zimą gdy jest mróz i centalne ogrzewanie :-D

Chcesz pochwalić ossa82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra odżywka proteinowa
  • Odżywkę stosuję jako pierwsze O w metodzie OMO. Tu się sprawdza bardzo dobrze, czasem stosuję ją też po myciu. Włosy są gładkie, lśniące, pięknie pachną i sprawiają wrażenie odżywionych i dobrze nawilżonych.
    Plusy:
    +zapach
    +działanie
    +połysk
    +nawilżenie
    +cena
    +dostępność
    +konsystencja
    Minusy:
    BRAK

Kocham ją, jak wszystkie odżywki Dove i serdecznie polecam oczywiście odżywka nie "naprawi" wam włosów, ale na pewno je wygładzi i nawilży, czyli robi to, co powinna robić dobra odżywka

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Marysia19211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie nawilza
  • Moja pierwsza ze wszystkich odzywek dove. Kupilam ja z mysla gdy zcielam duzy cm wlosow i duzo prostowalam gdyz mam bardzo puszace i falowane wlosy i nie chcialam miec fryzury na ''Kopernika''. Ta odzywka spisala sie na medal przy prostowaniu i suszeniu.

Wlosy byly:
    + Gladkie
    + Nie musialam ich prostowac codziennie, jedynie po umyciu gdy suszylam, a nawet zadko.
    + Cudowny zapach
    + Nie obciaza mi wlosow, nawet jak robie od czasu do czasu godzinna maseczke.
    + Bardziej sie blyszczaly

Jak dla mnie numer jeden! <3

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200mln

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna, regeneruje i odzywia
  • mam wlosy po dekoloryzacji i farbach rozjasniajacych. efekt-wlosy suche bez polysku. dla mnie ta odzywka to ratunek. efekty:
    -odzywienie i wzmocnienie
    -wlosy blyszcza sie po niej
    -zapach utrzumuje sie bardzo dlugo
    -mam wrazenie ze poglebia kolor moich farbowanych na zloto miedziano wlosow (sprany kolor nie jest taki plaski)
    -wlosy sa sypkie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZAŁU NIE MA
  • Zakupiłam tą odżywkę tuż po wyjściu od fryzjera. Liczyłam na to, że chociaż trochę moje końcówki się poprawią i włosy nie będą przypominały siana. Sprawdzała się dosyć dobrze na początku, kiedy końcówki nie były jeszcze rozdwojone. Po jakimś czasie zaczęły mi się puszyć tak gdzieś od połowy i odżywka pomagała tylko przy rozczesywaniu.

PLUSY:
    - nie obciąża włosów
    - fajna konsystencja, pieni się
    - wygodne opakowanie
    - możliwość wykorzystania do ostatniej kropli, ponieważ można dolać wody i bez problemu wydostać resztkę odżywki
    - niska cena

MINUSY:
    - dobra tylko na początku, później tylko skutkowała przy rozczesywaniu
    - średnio wydajna

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaryska98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZACHWYCONA !!
  • Jestem naprawdę pod wrażeniem, idealna do moich włosów suchych, zniszczonych przez słońce,suszarkę i prostownicę. Stosowałam już naprawdę bardzo dużo odżywek nawet te najdroższe , które nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak ta odżywka . Moje włosy są po niej idealnie wygładzone, nie puszą się, nie elektryzują ,pięknie pachną, są lśniące i pełne energii!!
    Co najważniejsze nie obciąża włosów, Polecam !!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić girlanusia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij