Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)
Produkt dostępny w 5 sklepach. Cena już od 24,70 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Przyjemna odżywka
  • Przeczytałam pozytywne opinie na temat tej odżywki i nie zawiodłam się.

Plusy:

+ przyjemnie pachnie,
    + cena,
    + dostępność,
    + wydajność,
    + praktyczne opakowanie,
    + działanie: fajnie nawilża, włosy, wygładza je, dyscyplinuje.

Idealna do codziennego używania. Co prawda, nie ma jakiegoś efektu wow, ale nie wpływa negatywnie na włosy

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• Wielki zachwyt
  • Od dawien dawna moja ulubiona odzywka. Na moich włosach wraz z szamponem z tej serii spisuje się rewelacyjnie. Ładnie dociąża włosy. Po jej użyciu są miękkie, super się rozczesują. Nawet moje sianowate i zniszczone końcówki są miękkie i gładkie. Dodatkowo ładnie pachnie i ma ładne opakowanie. Na pewno kupię znowu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka
  • Odżywkę Dove kupiłam w zeszłym tygodniu w Rossmanie, akurat była na nią promocja , zapłaciłam więc niecałe 8 zł.
    Co mogę powiedzieć po 3 użyciach?
    -piękny zapach
    -włosy po niej są miękkie i błyszczące
    -na pewno nawilża włosy
    -niewielka ilość wystarcza na moje dość długie włosy
    Oceniam ją na mocną czwórkę, z pewnością kupię ją jeszcze kiedyś ponownie, aczkolwiek moje włosy po pewnym czasie przyzwyczajają się do danych produktów dlatego też chcąc nie chcąc muszę je zmieniać.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić bridget86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Odkąd pamiętam używam odżywek z Dove, są naprawdę rewelacyjne i działają na włosach cuda.

+piękny zapach
    +bardzo dobrze nawilżają włosy, nawet, gdy były bardzo przesuszone to ta odżywka dawała sobie z nimi radę
    +włosy łatwiej się rozczesują
    +są miłe i bardzo miękkie w dotyku
    +są sypkie i nie puszą się
    +włosy nie są obciążone, nie przetłuszczają się szybciej
    +mają taką konsystencję, która nie spływa z włosów podczas nakładania
    +wydajna nawet przy codziennym stosowaniu

Stosowałam już wiele odżywek jednak zawsze powracam do Dove. Nie znalazłam żadnej innej lepszej.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Ta odżywka zdecydowanie dołącza do grona moich ulubionych odżywek. Odkąd pamiętam te produkty z dove robiły mi cuda z włosami. Z szamponami jest różnie, ale odżywki, mega.

+ Wydajność. Jeśli na długie włosy odżywka starcza na ponad miesiąc to naprawdę jest dobrze, dodam, że myję włosy 2-3 razy w tygodniu.
    + Konsystencja. Nie jest za rzadka, nie za gęsta, taka idealna, dobrze rozprowadza się ją po włosach.
    + Zapach. Odżywka dla mnie musi pozostawiać po sobie miły zapach na włosach i ta też włąśnie to robi. Jest przyjemny, na pewno nie kipi chemią, utrzymuje się u mnie na kolejny dzień.
    + Działanie. Jest to pierwsza odżywka, która po ścięciu końcówek zapobiegła rozdwajaniu się, więc naprawdę duży, duży plusik za to. Włosy są lekkie, gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się, no o takie efekty chodzi w odżywce. DO tego przestały się łamać. Bo moje wypadanie włosów to inna sprawa, przeciez na skalp odzywek sie nie nakłada. Z włosami robi wszystko co najlepsze.

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1kończy się :P

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swego czasu bardzo pomogła
  • Parę lat temu eksperymentowałam z farbowaniem - przez co oczywiście włosy miałam bardzo suche i zniszczone. Po używaniu tej odżywki moje włosy
    naprawdę odżyły! A było to, podkreślam, parę lat temu a doskonale to pamiętam. Chyba świadczy to więc o tym jak pozytywnie bylam zaskoczona.

(+) działa: włosy stały się miękkie
    (+) działa szybko: już po kilku użyciach
    (+) nie za trudna do spłukania
    (+) łatwo dostępna i nie za droga
    (+) nie wywołała żadnych problemów (np. łupieżu)

Minusów nie zauważyłam.
    Obecnie jej nie potrzebuję, ponieważ jestem bardziej świadoma jak należy dbać o włosy regularnie.

Spełniła moje oczekiwania, bardzo polecam!

Używam tego produktu od: parę lat temu przez około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: bodajże dwa całe

Chcesz pochwalić vanity_fairest za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • od początku jej używania byłam nią zachwycona. spełnia swoje zadania perfekcyjnie.

PLUSY :
    - włosy miękkie,
    - redukcja rozdwojonych włosów,
    - po kilku użyciach widać już znaczną poprawę,

MINUSY :
    nie zauważyłam

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić mimimamima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna.
  • Kiedy miałam dość mocno zniszczone włosy to ta odżywka faktycznie dawała jakieś efekty, dzięki bombie silikonów i innych "ulepszaczy". Teraz gdy stan moich włosów uległ niesamowitej poprawie, dzięki kuracji olejkami i naturalnymi produktami, odżywki i maski tego typu już nie robią na nich wrażenia.
    Bez promocji jest dość droga, mało wydajna i nie zapewnia nawilżenia a jedynie iluzję zadbania. Rasowe włosomaniaczki z pewnością będą wiedziały o co mi chodzi nie polecam odżywek tego typu

Używam tego produktu od: 2 tygodznie

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Moje włosy są falowane, suche, wysokoporowate i często spuszone. Na domiar złego kilka miesięcy temu wpadłam na "genialny" pomysł radykalnego cięcia z zamiarem pozbycia się rozdwojonych końcówek. Może i teraz nie są zniszczone, ale długość do szyi przy włosach o mojej fakturze wygląda po prostu źle. Nie jestem w stanie ich opanować, większość kosmetyków na nie po prostu nie działa. W akcie desperacji postanowiłam kupić zwykłą, napakowaną silikonami odżywkę. Nie oczekiwałam odżywienia ("intense repair"?! hahaha) czy dogłębnej regeneracji- jedynie wizualnego efektu znośnych włosów. I niestety po raz kolejny się przeliczyłam. Odżywka może i ułatwia rozczesywanie (ale z tym nie mam problemu), coś tam wygładza i nabłyszcza, ale w stopniu MINIMALNYM. Ogromnie spuszonej szopy niestety nie ujarzmiła i znów musiałam się ratować dużą ilością odżywki b/s. Nie rozumiem zachwytów nad zapachem- jest znośny, ale bez szału. Cena przeciętna, konsystencja ok, wydajność standardowa. Podoba mi się opakowanie- ładne i minimalistyczne, niestety trochę zbyt twarde- utrudnia wydobycie resztek produktu. Nie kupię ponownie.

Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!!!!
  • stosuję tą odżywkę razem z szamponem z tej samej linii produktów. mam długie włosy i chciałam po zimie (wiadomo- czapki, szaliki, elektryzujące swetry, mróz...) dać im kurację wzmacniającą. to był strzał w 10!

+ślicznie pachnie (włosy myję co drugi dzień i do kolejnego mycia dalej utrzymuje się zapach)
    +sprawia, że włosy stają się lekkie, elastyczne i łatwo się je rozczesuje
    +mniej się rozdwajają i łamią
    +nie uczula
    +przystępna cena
    +da się go kupić w każdym sklepie i drogerii
    +lekka formuła, którą można delikatnie wetrzeć we włosy

wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zostało mi około połowa opakowania

Chcesz pochwalić kevvin za czytelną i pomocną recenzję?