Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Jedna z najlepszych
  • Jest to jedna z najlepszych odżywek na jaką miałam okazję się natknąć.

Już kilka lat temu wypróbowałam jedną z odżywek regenerujących Dove i wówczas byłam nią oczarowana. Międzyczasie nie byłam jej wierna i często próbowałam czegoś nowego. Jednakże nie udało mi się natrafić na nic lepszego i ostatecznie niedawno znów wróciłam do tej marki i obawiam się, że już przy niej zostanę :P

Plusy:
    - bardzo fajna konsystencja, nie spływa z włosów,
    - śliczny zapach, charakterystyczny dla marki Dove,
    - świetnie wygładza włosy, sprawia, że stają się miękkie w dotyku i nie puszą się,
    - ułatwia rozczesywanie,
    - duża wydajność produktu,
    - niska cena i ogólna dostępność.

Minusy:
    - używając jej w nadmiernej ilości może spowodować szybsze przetłuszczanie włosów i brak ich objętości (dlatego ja nakładam ją wyłącznie na 3/4 długości moich włosów - nigdy na skalp)

Ogólnie polecam każdemu, kto ma skłonność do puszących się lub też suchych włosów

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Anici93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa cuda
  • Dla mnie odżywka idealna. Ma przepiękny zapach, charakterystyczny dla marki. Przyjemna konsystencja, odzywka nie spływa z dłoni, dobrze rozprowadza się po włosach. Wspaniale wygładza włosy, dodaje im blasku i pozostawia tak cudownie miękkie, że nie chce przestać się ich dotykać.

ZALETY
    + zpach
    + dodają blasku
    + wygładzają włosy
    + włosy po niej są cudownie miękkie

WADY
    brak

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietna
  • moje wlosy wysokoporowate puszace sie blond uzywalam juz bardzo duzo odzywek drogeryjnych i profesjonalnych i musze przyznac ze ta odzywka wygladza nablyszcza wlosy i sprawia ze wygladaja naprawde zdrowo ma bardzo ladny zapach polecam

Używam tego produktu od: od 4 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 0p

Chcesz pochwalić aneczka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa cuda
  • Jest to seria (szampon + odżywka) dzięki której moje długie cienkie włosy pozbyły się rozdwojonych i suchych końcówek. Stosowałam wiele odżywek, jednak tylko ta jest na prawdę skuteczna. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Marika0208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka!
  • Ta odżywka Dove to mój KWC. Próbowałam też inne odżywki Dove, ale jednak Intense Repair jest najlepsza. Pięknie i długotrwale pachnie, ułatwia rozczesywanie włosów, są one wygładzone, a dzięki temu wyglądają na zdrowsze. Polecam również maskę Intense Repair - działa cuda!

Odjęłam pół gwiazki za kiepską wydajność - żałuję, że nie ma dużego opakowania tej odżywki, bo przy codziennym myciu włosów małe 200 ml wystarcza na krótko. No i cena jest wysoka jak za taką pojemność.

Ilość zużytych opakowań: sporo!

Chcesz pochwalić iza870 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawna...
  • Odżywka ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Stosowana regularnie sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Plusy:
    - włosy są mięciutkie , idealnie się rozczesują
    - doskonale odżywia
    - niska cena
    - jest wydajny

Minusy:
    - Na chwilę obecną nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kamyk1216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię ten produkt.

Plusy;
    nawilża
    odżywia
    pięknie pachnie
    świetna konsystencja
    po użyciu włosy są w świetnym stanie

Minusem jest to, że jest trochę mało wydajna.

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Z racji, że moja pierwsza opinia zginęła teraz piszę krótko bo juz mi się nie chce produkować, aby potem ktoś usunął opinię.

Odżywka jest super, idealna konsytencja dzięki czemu nie spływa i doskonale isę nakłada, rewelacyjnie wygładza włosy, nawilża je, sprawia że wyglądają na zdrowe i zadbane, nie puszą się (zwłaszcza gdy jest stosowana razemz szmponem z tej samej serii).

No i ten mega cudowny intensywny zapach - a ja uwielbiam tak pachnące kosmetyki moje włosy pachną jeszcze wieczorem

opakowanie też ładne, takie eleganckie

Dove - lubię to

i polecam.

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza odżywka!
  • moje włosy uwielbiają tą odżywkę! wspaniale je odżywia, są miękkie, łatwo się
    je rozczesuje! odżywka jest bardzo wydajna, jedno opakowanie starcza na bardzo długo- a do tego cena, minusów brak polecam!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karolinaaa8 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij