Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Lubię
  • Całkiem spodobała mi się ta odżywka. Ma gęstą, treściwą konsystencję i jest wydajna. Jest łatwo dostępna w supermarketach, drogeriach lokalnych i sieciowych w dobrej cenie. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Po użyciu włosy są lśniące, gładziutkie, nawilżone, cudownie miękkie i dobrze się układają. Wyglądają na zdrowe i odbudowane, co jest pewnie zasługą masy silikonów w składzie, co mi nie odpowiada. Skład jest fatalny, pełno silikonów i generalnie tablica Mendelejewa.

Plusy :
    + cena
    + dostępność
    + konsystencja
    + wydajność
    + wygładzenie, nawilżenie i nabłyszczenie włosów
    + poprawia stan włosów

Minusy :
    - SKŁAD

Reasumując, jestem w stanie powiedzieć, że mnie urzekła. Jedyna rzecz, która mi nie pasuje. to skład, reszta jest naprawdę ok. Myślę, że jeszcze kiedyś ją kupię.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Odżywka idealnie chroni moje włosy przed działaniem prostownicy, pewnie za sprawą sylikonów. Dzięki niej nie mam jeszcze miotły na głowie. Pięknie wygładza, włosy są mięciutkie , ładnie pachną, są podatne na prostowanie i układanie , chroni przed rozdwajaniem końcówek.

Chcesz pochwalić Kamisku za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra!
  • kupiłam ją przez przypadek na promocji w rossmannie za 7 czy 8zł. nie za bardzo ufałam produktom dove gdyż kiedyś jeden szampon z ich serii mocno mi przesuszył włosy. natomiast ta odżywka mnie bardzo zaskoczyła! włosy są po niej mięciutkie, gładkie i lśniące. oczywiście nie sądzę, żeby scalała włosy i robiła z nimi nie wiem jakie cuda ale rzeczywiście bardzo fajnie się jej używa do tego ma śliczny zapach i przyjemną konsystencję

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Produkt naprawdę godny polecenia! Używałam wielu odżywek, w tym np Loreal pro Keratin i muszę przyznać, że zdecydowanie Dove jest najlpesza! Nie tylko pięknie odżywia włosy, sprawia, że są takie lejące i błyszczące, a do tego cudownie pachnie! Ułatwia również rozczesywanie! Mój typ, z pewnością kupię całą serię tej marki ; )

Chcesz pochwalić Kokosek177 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa świetnie!
  • Dove już jakiś czas temu wypuścił na rynek nową linię produktów do włosów. Od dawna korciło mnie, żeby ją wypróbować i dopiero niedawno zdobyłam wreszcie odżywkę Dove Repair Therapy
    Zaczynając od opakowania - to lekko wydłużona butelka z grubego plastiku. Sądzę, że dosyć ciężko będzie wydobyć resztki produktu na sam koniec użytkowania, bo prawie w ogóle nie da się jej ściskać, a odżywka ma gęstą, kremową konsystencję, jak maska. Pachnie ładnie, pudrowo, jak drogi krem do twarzy. Nakłada się łatwo, trzyma na włosach, nie spływa i można ją szybko zmyć.
    Co do działania - a w końcu ono jest najważniejsze - odżywka wspaniale wygładza suche i zniszczone włosy. Sprawia, że są mniej napuszone, bardziej śliskie i lejące, mniej się plączą. Wiem, że to raczej zasługa dużej ilości silikonów, a tak naprawdę odżywka nie regeneruje nam włosów, warto ją jednak używać na specjalne okazje, tym bardziej, że nie jest droga. Jedyna bardzo ważna uwaga: NALEŻY JĄ DŁUŻEJ PRZYTRZYMAĆ NA WŁOSACH, najlepiej pół godziny, pod ręcznikiem. Działa wtedy o wiele lepiej niż trzymana kilka minut.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 i pół drugiego

Chcesz pochwalić mrsellegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię lubię
  • Kosmetyki Dove cieszą się u mnie dobrą opinią.
    Z ogólno dostępnych i dość tanich kosmetyków to jeden z lepszych wyborów

Jesli chodzi o tą konkretną odżywkę, to chyba nie mogę powiedzieć o niej nic złego.

Po użyciu odżywki włosy są bardzo miekkie i miłe w dotyku, wygładza niesforne kosmyki. Faktycznie trochę odżywia i reperuje te suche włoski.

Nawilża włosy, ale jednocześnie ich nie obciąża. Moje włosy są niestety suche, a ta odżywa bardzo je wygładziła.
    Włosy są w lepszej kondyncji, łatwiej się rozczesują, nie są matowe, bardziej lśnią.

Odżywka jest gęsta, nie ześlizguje się z włosów. Ślicznie pachnie! Zapach długo utrzymuje się na włosach.

Jednak gdy używa jej się za długo włosy się przyzwyczajają i już tak nie działa, mogłaby być tańsza też.

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Istna chemia
  • Odżywka nadaje się naprawdę do bardzoooo przesuszonych włosów ,gdyż nieźle obciąża,a takim krzywdy nie zrobi. Bardzo kiepski skład,niemalże 100% chemii.Włosów na pewno nie odbuduje,jednie zamydli nam na kilka chwil oczy.. Zapach typowy dla dove -taki mydlany .

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam od dawna i szczerze polecam.
    Odbudowuje zniszczone włosy, scala rozdwojone końcówki, nie obciąża włosów, nawilża, po użyciu włosy są miękkie, błyszczące ale nie przetłuszczone.

Używam tego produktu od: paru ładnych lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczę

Chcesz pochwalić bezimienna09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła odżywka
  • Odżywka jak odżywka. Jedyne co robi to ułatwia rozczesywanie. Nie zauważyłam innego działania na włosy. Nie polecam bo jest wiele lepszych w podobnej cenie.
    Plusem lub minusem może być to, że odżywka starcza na baaardzo długo.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy lub dłużej
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Przetestowałam wiele odżywek do włosów (Pantene, Timotei, Gliss Kur) i mogę szczerze napisać, że odżywka Dove jest z nich wszystkich najlepsza. Moje włosy po umyciu są miękkie aż do momentu prostowania, które spowodowało, że stały się szorstkie i suche. Odżywkę Dove trzymałam po umyciu ok. 15 min. i już w czasie gdy włosy schły czułam, że są bardziej miękkie i gładsze. Zdecydowanie lepiej się układają. Nawet po wyprostowaniu są przyjemne w dotyku, bardziej miękkie i mają lekki blask. Odżywka ma fajną konsystencję i świetny zapach. Uważam, że za cenę 12 zł ta odżywka zdziałała cuda na moich suchych włosach.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupie pewnie jeszcze nie raz
  • cudo. uwielbiam tą odzywkę. co prawda moje włosy się do niej szybko przyzwyczajają ale wymieniam ją z garnierem w żółtym opakowaniu i jest ok. stosuje z szamponem z tej serii ale chyba on nie jest taki dobry jak odżywka.moje włosy są lśniące i miękkie, w dodatku świetnie się rozczesują. z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić lesme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Mam włosy suche, słabe, bardzo podatne, po prostu,na wszystko (jak jest deszcz zaraz mi się puszą, jak słońce - są mocno przesuszone). Dla mnie odżywka ta jest jedną z najlepszych na rynku.
    Jej plusy to:
    + jest wydajna
    + włosy łatwo się rozczesują
    + ma przyjemny zapach
    + często można ją kupić w promocji
    + włosy są lekkie, pomimo tego, że je odżywia i nawilża (nie są oklapnięte, ale też się nie puszą)
    + włosy są miękkie
    + opakowanie

Jedynym minusem jest to (ale ja tak mam przy wszystkich kosmetykach do włosów), że po jakimś czasie moje włosy się do niej przyzwyczajają.

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Próbowałam wielu odżywek do moich łamliwych i niesfornych włosów(l'oreal, yves rocher, alltera, timotei, head&shoulders i inne, a których już nie pamiętam) ... i ta jak na razie jest z nich najlepsza!

PLUSY:
    -włosy łatwo rozczesują się
    -nie puszą
    -są gładsze i bardziej lśnią
    -ładny zapach
    -wyglądają na zdrowsze

UWAGA:
    -każda z nas chciałaby aby odżywka do włosów zniszczonych uczyniła je po użyciu piękne, gładkie, bez ubytków, niestety możemy mieć takie włosy tylko przy użyciu silikonów występujących w szamponach czy odżywkach(prowizorycznie tylko poprawiają stan włosów, a tak naprawdę nie są dla nich dobre i w żaden sposób ich nie ''leczą''), albo po prostu dbać odpowiednio o swoje włosy.
    Nie oczekujmy od odżywki cudów

Chcesz pochwalić pacii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie kupię ją po raz kolejny
  • Super odżywka! Już w trakcie mycia czuję, że włosy są miękkie w dotyku. Odżywka ułatwia rozczesywanie, sprawia że włosy są lśniące i nawilżone. Jak na produkt tego typu naprawdę jest godny polecenia.Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić tiiiniii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Odżywka spełania swoje podstawowe zadanie, czyli odżywia zniszczone włosy
    Ma przyjemny zapach i konsystencję. Nie obciąża włosów, za co duży plus, włosy są po niej lekkie a nie przyklapniętę jakby je polizała krowa. Pomogła odżywić moje zniszczone prostowaniem włosy. Wrócę do niej z przyjemnością

Używam tego produktu od: 10.2013

Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Uzywalam po farbowaniu wlosow, kiedy byly przesuszone i potrzebowaly natychmiastowej -reperacji-

Plusy:
    - piekny zapach
    - nawilzenie
    - miekkie wlosy po uzyciu

Minusy
    - moje wlosy po pewnym czasie stosowanie tylko tej odzywki byly przeciazone i zrobily sie ´plaskie´

Chcesz pochwalić patogen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła
  • W sumie odżywka spisywała się na moich cienkich włosach całkiem dobrze. Wybrałam ją jako pierwszą do regularnego stosowania (wcześniej odżywek używałam sporadycznie).
    Niestety, ze względu na skład - silikony - raczej nie kupię jej ponownie. Ale dla osób, którym niestraszne silikony może być naprawdę fajną odżywką.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić neftydap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Używam tej odzywki regularnie tak jaki i szamponu z tej serii.
    Rewelacja, włosy są miekkie, nie plączą sie, łatwo sie rozczesują itd itd...same superlatywy
    No i najważniejsze- spełnia swoje zadanie czyli naprawde regeneruje zniszczone włosy a u mnie było co uzdrawiac...

Chcesz pochwalić Asia210321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze ratuje moje włosy
  • Pierwszy raz kupiłam tę odżywkę rok temu razem z szamponem z tej serii. Czy rzeczywiście odbudowuje włosy od środka jak mówi producent to nie mam pojęcia, ale ma szereg innych zalet:
    +rzeczywiście scala rozdwojone końcówki
    +włosy ładnie wyglądają
    +są miękkie i błyszczące
    +intensywnie nawilża
    +bardzo ułatwia rozczesywanie
    +nie przyspiesza przetłuszczania się włosów (a wiem o czym mówię, moje włosy potrzebują codziennego mycia)
    +i najważniejsza kwestia ta odżywka zawsze ratuje moje włosy: gdy są wysuszone i poplątane po użyciu szamponu ziołowego, szorstkie po testowaniu nowego szamponu albo gdy szampon tak obciąża włosy, że szybciej niż zwykle się przetłuszczają, (może wydawać się to dziwne, że odżywka , która sama w sobie trochę obciąża włosy pomaga w takich sytuacja, ale u mnie tak jest, włosy są w takiej sytuacji dużo mniej obciążone i przyklapnięte).
    +wydajna, nie za droga

Co do wad odżywki:
    -trochę obciąża włosy
    -zawiera silikony

Podejrzewam, że odżywka Dove z serii Nutritive Therapy, a którą też recenzowałam, ma bardzo podobne działanie.

Używam tego produktu od: sierpnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1x200ml, drugie opakowanie ok. w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka
  • Wracam do tej odżwyki co jakiś czas. Zawsze, gdy jej używam, moje włosy odzyskują jedwabistość i połysk. Trzymam ją na włosach za każdym razem około 10 minut, żeby dobrze wchłonęła i dopiero spłukuję, oczywiście chłodnym strumieniem wody. I voila!

Odżywka jest tania, ogólnie dostępna, ładnie pachnie, opakowanie ma fajny kształt i jest bardzo wydajna. Wystarczy niewiele, aby rozprowadzić ją po całych włosach (ja mam do ramion).

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 op.250ml

Chcesz pochwalić patrycja0530 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobnie jak szampon z tej serii, odżywka też jest świetna
  • Zawsze używam produktów do włosów kompatybilnie, to znaczy, że jak mam szampon Dove Repair, to używam do niego odżywki Dove Repair, to taki mój bzik Ale tak było również i tym razem. Tą odżywkę używałam razem z szamponem i musze przyznać, że efekty na moich włosach były świetne. Nie mam włosów zniszczonych, aczkolwiek lubię używać produktów, które dają mi chociaż złudzenie (bo niestety to tylko złudzenie, te produkty nie działają wewnątrz włosów) "naprawiania". I ta odżywka to właśnie robi. Po użyciu wlosy są miękkie, gładkie, lejące i delikatne, ale najważniejsza dla mnie rzecz, to to, że odżywka bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, czyli wielki plus, bo mam z tym problem będąc posiadaczką bardzo długich kłaczków. Wydajność oceniam na normalną, nie jest to produkt jakiś mega wydajny, ale też szybko się nie kończy. Na pewno będę wracać do tej serii.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące temu

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry ale na dłuższą metę
  • Myślę, że to dość dobra odżywka aczkolwiek jako produkt, że tak to nazwę "przejściowy" na krótką kurację bo bardzo ładnie odżywia ale włosy na drugi dzień po niej... totalnie poklejone i niestety przetłuszczone , natomiast efekty jej działania są bardzo szybko widoczne szczerze? szczególnie polecam ją dla osób, które zrujnowały włosy modelowaniem, trwałą lub farbowaniem zwłaszcza jeśli włosy się kruszą

Używam tego produktu od: 17.08.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 w normalnym rozmiarze

Chcesz pochwalić Jagoda1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Jest świetna. Po nałożeniu włosy są lejące, miękkie i pachnące. Przykrą prawdą jest, że nie działa cudów na same w sobie włosy, bo po jej zmyciu są w tej samej kondycji, w moim przypadku - suche (właszcza ostatnie 10 cm). Moje włosy nie dość że się przyzwyczają do kosmetyków, to jeszcze potrafią same z siebie przestać na nie reagować od takich czynników jak np. zmiana wody. Najlepszy efekt uzyskuję stosując ją na przemian z inną, równie dobrą odżywką z Nivea. No i często można te dwie odżywki w jakichś promocyjnych cenach dostać w rossmannie

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 13

Chcesz pochwalić czlowiekku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja !!
  • Po raz pierwszy dostałam mini odżywkę jako prezent.
    Nie byłam do końca przekonana do niej, jakoś nie przemawiały do mnie produkty do włosów z serii Dove.. Jednak po pierwszym użyciu stwierdziłam, że jest godna uwagi. Po zakończeniu mini opakowania, zdecydowałam, że zakupię sobię tą odżywkę. jest ona dla mnie Strzałem w dziesiątkę !

Używam jej od tego momentu ciągle

Jak dla mnie ma same plusy:
    -wygładza włosy
    -są miękkie w dotyku i lśniące
    -pięknie pachnie
    -wygodne i poręczne opakowanie
    -dobra cena, w promocji można ją zakupić nawet za ok 6-8zł

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka, kilkanaście

Chcesz pochwalić sunrise80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z moich ulubionych odżywek!!!
  • Muszę przyznać, że moje włosy polubiły tę odżywkę.

+włosy błyszczące
    +zwiększa objętość włosów
    +włosy ładnie się układają
    +poręczne opakowanie
    +kremowy zapach
    +włosy łatwo się rozczesują

- nie poprawia raczej kondycji włosow (widoczne jest to jak się odstawi produkt) ale wiadomo prawie wszystkie kosmetyki dają taki efekt

Odżywce tej daje stanowcze yes !! Ale przed szamponem z serii włosy wypadające przestrzegam!!Używam tego produktu od: 3 lat zamiennie z immymi odżywkami
    Ilość zużytych opakowań: dużo zużytych

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?