Powiększ Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez tass822

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Cena: ok. 10zł / 200ml

• jestem na tak!
  • od początku jej używania byłam nią zachwycona. spełnia swoje zadania perfekcyjnie.

PLUSY :
    - włosy miękkie,
    - redukcja rozdwojonych włosów,
    - po kilku użyciach widać już znaczną poprawę,

MINUSY :
    nie zauważyłam

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić mimimamima za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przeciętna.
  • Kiedy miałam dość mocno zniszczone włosy to ta odżywka faktycznie dawała jakieś efekty, dzięki bombie silikonów i innych "ulepszaczy". Teraz gdy stan moich włosów uległ niesamowitej poprawie, dzięki kuracji olejkami i naturalnymi produktami, odżywki i maski tego typu już nie robią na nich wrażenia.
    Bez promocji jest dość droga, mało wydajna i nie zapewnia nawilżenia a jedynie iluzję zadbania. Rasowe włosomaniaczki z pewnością będą wiedziały o co mi chodzi nie polecam odżywek tego typu

Używam tego produktu od: 2 tygodznie

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Moje włosy są falowane, suche, wysokoporowate i często spuszone. Na domiar złego kilka miesięcy temu wpadłam na "genialny" pomysł radykalnego cięcia z zamiarem pozbycia się rozdwojonych końcówek. Może i teraz nie są zniszczone, ale długość do szyi przy włosach o mojej fakturze wygląda po prostu źle. Nie jestem w stanie ich opanować, większość kosmetyków na nie po prostu nie działa. W akcie desperacji postanowiłam kupić zwykłą, napakowaną silikonami odżywkę. Nie oczekiwałam odżywienia ("intense repair"?! hahaha) czy dogłębnej regeneracji- jedynie wizualnego efektu znośnych włosów. I niestety po raz kolejny się przeliczyłam. Odżywka może i ułatwia rozczesywanie (ale z tym nie mam problemu), coś tam wygładza i nabłyszcza, ale w stopniu MINIMALNYM. Ogromnie spuszonej szopy niestety nie ujarzmiła i znów musiałam się ratować dużą ilością odżywki b/s. Nie rozumiem zachwytów nad zapachem- jest znośny, ale bez szału. Cena przeciętna, konsystencja ok, wydajność standardowa. Podoba mi się opakowanie- ładne i minimalistyczne, niestety trochę zbyt twarde- utrudnia wydobycie resztek produktu. Nie kupię ponownie.

Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!!!!
  • stosuję tą odżywkę razem z szamponem z tej samej linii produktów. mam długie włosy i chciałam po zimie (wiadomo- czapki, szaliki, elektryzujące swetry, mróz...) dać im kurację wzmacniającą. to był strzał w 10!

+ślicznie pachnie (włosy myję co drugi dzień i do kolejnego mycia dalej utrzymuje się zapach)
    +sprawia, że włosy stają się lekkie, elastyczne i łatwo się je rozczesuje
    +mniej się rozdwajają i łamią
    +nie uczula
    +przystępna cena
    +da się go kupić w każdym sklepie i drogerii
    +lekka formuła, którą można delikatnie wetrzeć we włosy

wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zostało mi około połowa opakowania

Chcesz pochwalić kevvin za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak narazie ulubiona!
  • Nie mogę się bez niej obejść!

+cudoooowny zapach, uwielbiam go
    +całkiem ok skład
    + bosko wygładza moje chore, puszące się, plączące, sterczące, porowate włosy
    + ekstra konsystencja
    +ładna, wygodna buteleczka
    +cena jest w porządku

- chciałabym, zeby faktycznie naprawiała

na pewno kupię ją ponownie, ale nadal szukam czegoś idealnego, co wyleczy moje włosy

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona.
  • Tę odżywkę znam już dobrych kilka lat, lubię do niej wracać, świetnie wygładza włosy, nie plącze ich, ma przyjemny zapach, widocznie odbudowana struktura włosa.

Konsystencja: jest jak typowa odżywka, czyli trochę rzadka a jednocześnie gęsta, nie spływa, nie ucieka, ma biały odcień.

Działanie: po zaplikowaniu kosmetyku na włosy zostawiałam go tak na kilkadziesiąt sekund. Po tym czasie podczas spłukiwania pod palcami czułam przyjemnie gładkie włosy. Całe szczęście, że bardzo ładnie rozczesywały się, w końcu ta odżywka ma odbudować a nie osłabiać poprzez mękę z zaplątanymi kudłami. Po wysuszeniu włosy były odbite od nasady, miękkie, gładkie w dotyku. Sypiące się, ładnie pachnące. Niczego więcej nie oczekuję od niej, spełnia każde kryteria. Do tego dosyć często jest w promocji

Zapach: jest intensywny, ale baardzo podoba mi się, wyczuwalny po wysuszeniu, nie jest chemiczny, choć trochę sztuczny. Me gusta

Opakowanie: Wygodne, plus za to, że stoi na klipsie, łatwe do użytku, podstawiając opakowanie pod światło możemy zobaczyć ile zostało. Ładna, estetyczna szata graficzna.

Dostępność: ogólnie dostępny produkt, ja kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
    - super wygładzenie
    - nie przesusza skalpu
    - ma ładny zapach, który utrzymuje się
    - wydajny
    - poręczne opakowanie
    - taka cena a jaka jakość

Minusy: nie mam.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania 200 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych
  • Jest to jedna z najlepszych odżywek na jaką miałam okazję się natknąć.

Już kilka lat temu wypróbowałam jedną z odżywek regenerujących Dove i wówczas byłam nią oczarowana. Międzyczasie nie byłam jej wierna i często próbowałam czegoś nowego. Jednakże nie udało mi się natrafić na nic lepszego i ostatecznie niedawno znów wróciłam do tej marki i obawiam się, że już przy niej zostanę :P

Plusy:
    - bardzo fajna konsystencja, nie spływa z włosów,
    - śliczny zapach, charakterystyczny dla marki Dove,
    - świetnie wygładza włosy, sprawia, że stają się miękkie w dotyku i nie puszą się,
    - ułatwia rozczesywanie,
    - duża wydajność produktu,
    - niska cena i ogólna dostępność.

Minusy:
    - używając jej w nadmiernej ilości może spowodować szybsze przetłuszczanie włosów i brak ich objętości (dlatego ja nakładam ją wyłącznie na 3/4 długości moich włosów - nigdy na skalp)

Ogólnie polecam każdemu, kto ma skłonność do puszących się lub też suchych włosów

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Anici93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa cuda
  • Dla mnie odżywka idealna. Ma przepiękny zapach, charakterystyczny dla marki. Przyjemna konsystencja, odzywka nie spływa z dłoni, dobrze rozprowadza się po włosach. Wspaniale wygładza włosy, dodaje im blasku i pozostawia tak cudownie miękkie, że nie chce przestać się ich dotykać.

ZALETY
    + zpach
    + dodają blasku
    + wygładzają włosy
    + włosy po niej są cudownie miękkie

WADY
    brak

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietna
  • moje wlosy wysokoporowate puszace sie blond uzywalam juz bardzo duzo odzywek drogeryjnych i profesjonalnych i musze przyznac ze ta odzywka wygladza nablyszcza wlosy i sprawia ze wygladaja naprawde zdrowo ma bardzo ladny zapach polecam

Używam tego produktu od: od 4 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 0p

Chcesz pochwalić aneczka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa cuda
  • Jest to seria (szampon + odżywka) dzięki której moje długie cienkie włosy pozbyły się rozdwojonych i suchych końcówek. Stosowałam wiele odżywek, jednak tylko ta jest na prawdę skuteczna. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Marika0208 za czytelną i pomocną recenzję?