Pędzel do podkładu H54, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H54,  Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 34zł

• Rozsądny zakup.
  • Mam ten pędzel od trzech lat, codziennie stosuję jak również piorę i caly czas wygląda jak nowy. Od początku nie wypadł ani jeden włosek.

+ rozsądna cena
    + nie zostawia smug
    + podkład idealnie sie rozprowadza i stapia ze skórą
    + łatwy w czyszczeniu i suszeniu
    + bardzo przyjemny i delikatny dla skory, nie podrażnia
    + nadaje sie do podkładu mineralnego

- brak sklepów stacjonarnych

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kasssiekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm sama nie wiem
  • Kupiłam kilka pędzlów z tej serii, ale ten mnie jakoś nie urzekł jak pozostałe
    Plusy
    mięciutki
    rozprowadza podkład
    Minusy
    nieporęczny rączka zdecydowanie za długa
    pochłania mi podkład
    po rozsmarowaniu czuje że mam na twarzy za dużo kosmetyku

Nie wiem wszyscy tak go zachwalają może poprostu nie umiem sie nim posługiwać?

Używam tego produktu od: 2lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!
  • O pędzlach Hakuro usłyszałam na YouTubie, były zachwalane od każdej dziewczyny, więc postanowiłam że zaopatrzę się chociaż w dwa na początek. Kupiłam na Allegro pędzel H54 oraz H85 i szczerze? Dziwię się jak mogłam nakładać podkład palcami :| pędzel rozprowadza podkład idealnie <3 nie ma smug w dodatku te przyjemne miękkie włosie, które nie wypadają. Mam w planach zaopatrywać się powoli w pędzle firmy Hakuro. Posiadają dobre opinie ( o czym się przekonałam) oraz rozsądną cenę Polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 używam podczas robienia makijażu

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Pędzelek ten sprawia, że podkład wygląda bardzo naturalnie na twarzy, zostaje jakby wtopiony w skórę. Takiego efektu nigdy nie osiągniemy, używając w tym celu paluchów;P

*Pędzel jest miękki, poręczny, nie robi smug, idealnie rozciera.
    *Nie gubi włosia, bardzo dobrze się domywa podczas "prania".
    *Nie pochłania płynnych podkładów, a przeważnie tylko takich używam.

Po dwóch latach użytkowania troszkę stracił swój kształ, ale to w niczym nie przeszkadza. Dalej jest świetnym pędzlem.
    Sprawdza się u mnie również do wklepywania w skóre - kuleczek rozswietlających.

Warto zainwestować w taki pędzel, ułatwia niesamowicie nakladanie podkładu, ktore trwa już o wiele krócej ale i też efekt jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny pędzel do wielu zadań
  • Świetny pędzel do aplikacji płynnych podkładów, ale także pudrów, podkładów mineralnych..

plusy
    +przy aplikacji płynnej konsystencji nie tworzy smug, podkłady świetnie stapiają się ze skórą
    +nie pochłania dużej ilości kosmetyku, zużywamy podobną ilość podkładu jak podczas aplikacji palcami
    +do kosmetyków pudrowych: w przypadku podkładu mineralnego polepsza krycie podkładu, jednocześnie dość mocno go rozciera, powodując efekt bardzo naturalny efekt; podobnie do pudru, puder zaaplikowany tym pędzelkiem fajnie stapia się ze skórą, mam wrażenie, że "wciskany" tym pędzlem w skórę sprawia, że pozostaje matowa na dłużej
    +jest bardzo mięciutki, włosie nie traci swoich właściwości po praniu

minusy
    -dostępność, brak możliwości stacjonarnych zakupów

Polecam każdej z Was

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Mój ulubieniec pędzlowy
    Same plusy:
    + jakość wykonania,
    + mięciutki,
    + bardzo gęste i zbite włosie,
    + nadaje się do podkładów płynnych jak i sypkich, do pudrów, róży i bronzerów - multifunction,
    + dobrze się go myje, nawet w najgłębszych zakamarkach,
    + nie traci kształtu po wypraniu,
    + szybko schnie,
    + dobra cena do jakości.

Chcesz pochwalić aliszia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • + bardzo miękki,
    + profesjonalnie wykonany, nie zmienia się po myciu ani trochę,
    + bardzo dobrze nakłada sie nim płynne produkty,
    + prawie nie pochłania produktu,
    + wygodny, gruby trzonek,
    + tani
    + jak na taki pędzel to szybko wysycha

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Muffika13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel idealny
  • Posiadam kilka pędzli Hakuro i jestem z nich bardzo zadowolona. Tak też jest z tym pędzlem.
    Idealnie rozprowadza podkład, dobry też do pudru.
    Po umyciu się nie odkształca, nie gubi włosia. Miękki i przyjemny w użyciu. Schnie trochę długo ale to norma przy takiej ilości włosia.
    Wykonany bardzo porządnie i profesjonalnie.
    Godny polecenia nie drogi pędzel.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To był mój drugi pędzel do podkładu i bardzo przypadł mi do gustu, bardziej niż pierwszy H52, dopóki nie sięgnęłam po flat topa H50. Teraz używam go do pudrów, albo kompaktów i sprawdza się świetnie. Nie zmienia kształtu, schnie do drugiego poranku, nic nie wypada. Solidny i porządny. Natomiast nie lubię nim nakładać bronzera chociaż to już nie jego przeznaczenie.

Używam tego produktu od: jeden rok
    Ilość zużytych opakowań: Jeden

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Używam go do podkładu i sprawdza się bardzo dobrze , jest to mój pierwszy pędzel i jest godny polecenia , nie wypada z niego włosie , jest bardzo przyjemny w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusiul7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy pędzel Hakuro, na pewno nie ostatni
  • To moja pierwsza inwestycja w tego typu akcesorię do makijażu. Do tej pory jak miałam więcej pieniędzy to kupowałam nowe kosmetyki, ostatnio jednak zdałam sobie sprawę, że skoro kosmetyków nowych dokupywać nie potrzebuję, to kupię porządny pędzel Naoglądałam się filmików na yt, poczytałam recenzję no i zamówiłam H54. Co prawda bardziej używam go do pudrów i różu, bo podkład wolę nakładać palcami, ale i tak się sprawdza przy każdym kosmetyku Nie zdawałam sobie sprawy,że jest aż taka różnica między moim dotychczasowym kilkuletnim "pędzlem" do makijażu, a porządnymi pędzlami. Na pewno z czasem będę nadrabiać moje zaległości w zakupywaniu nowych pędzli, ale jak narazie Hakuro H54 sprawdza się u mnie do wszystkiego, to nic że jego główne przeznaczenie to podkłady, polecam

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Coffee24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Ideał! Do pokładu używam jego brata - H50, a ten zamówiłam z myślą o różu i bronzerze. Tak też go używam. Sprawdza się idealnie. Łatwo się myje, włoski się "nie mechacą" i nie wypadają. Zaznaczyłam, że kupię ponownie ale nie sądzę, żeby mój aktualny się szybko rozpadł

Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny
  • Bardzo dobry!
    Wyrzuciłam starego drapaka i poczułam ogromną różnicę!

Nakładam nim podkad mineralny, puder sypki i prasowany.
    Efekt - naturalny, produkty nie wchodzą w pory.

Nie wypadł mu jeszcze żaden włosek,
    mięciutki,
    łatwo dotrzeć do wszystkich zakamarków,
    poręczny.

Zupełnie jak mój facet - bez wad!!!

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Miriam Makheba za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • PLUSY:
    + bardzo mięciutkie włosie,
    + łatwo się go czyści ( używam mydła antybakteryjnego w kostce),
    + nie gubi włosia,
    + używałam do podkładu płynnego i bronzera ( w obu przypadkach sprawdza sie swietnie),
    + nie robi smug,

MINUSY:
    - brak!

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić XoXJuSsStYnKaXoX za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu, ale odkąd go używam, nie wyobrażam sobie powrotu do używania w tym celu palców. Jest baardzo mięciutki i zbity. Co jakiś czas pojedyncze włoski zaczynają trochę wystawać i muszę je wtedy wyrwać, bo bardzo mnie to denerwuje, ale żaden nie wypadł jeszcze sam z siebie. Trudno mi powiedzieć, ile dokładnie schnie po umyciu, ja zazwyczaj myję go wieczorem i rano jest gotowy do użytku. Plusem jest też na pewno cena i dostępność. Jest dość duży, wydaje mi się, że jeżeli ktoś szuka czegoś bardzo precyzyjnego powinien skusić się na coś mniejszego.
    Niekiedy zdarza mu się zostawiać smugi i muszę wtedy trochę dłużej wpracowywać podkład, ale ogólnie bardzo dobrze mi się go używa, chociaż chciałabym kupić sobie jakiegoś flat topa dla porównania. Trudno mu zarzucić jakieś poważniejsze wady, ale nie daję 5 gwiazdek, bo czuję, że to jeszcze nie to

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić werkii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szał !
  • Jdealny do płynnych podkładów
    Nie "pije" podłądu
    Dokładny
    Precyzyjny
    Nie gubi włosia
    Gęsty

Nie lubię się czepiać, ale cięzko mi jest go domyć i troszkę długo schnie to tylko jedyny malutki minusik.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić Loveliness91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten pędzel.
  • Wcześniej używałam pędzla z EcoTools, ale pozostawiał smugi i linie, poza tym wypadały z niego włoski garściami, a naprawdę starałam się o niego dbać.
    Słyszałam same pozytywne opinie o firmie Hakuro i myślę, że ich produkty są wycenione przyzwoicie.

Bardzo cieszę się, że kupiłam ten pędzel, bo od teraz aplikacja podkładu to bajka! I wiem, że brzmię jak jakiś tani naganiacz, ale jestem po prostu bardzo zadowolona.

+ estetyczny wygląd
    + kształt pędzla pozostaje ten sam, nawet po mocnym uciskaniu
    +++ trwałość
    + cena
    + łatwość w użyciu
    + profesjonalnie wyglądający makijaż!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić pinkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z JAKOŚ na JAKOŚĆ
  • Pędzlami do makijażu zainteresowałam się jakiś czas temu. Do tej pory wystarczały mi własne palce, gąbeczki do pudru i pacynki dołączane do cieni.
    Na moje niewielkie wówczas potrzeby, zestaw ten JAKOŚ się tam sprawdzał, tym bardziej, że unikałam wyraźnych makijaży stawiając na dzienny, naturalny lekko podrasowany look.
    Pędzel do podkładu to mój najświeższy nabytek w niewielkiej, ale wystarczającej kolekcji.
    Długo zastanawiałam się nad jego zakupem.
    Gryzłam się z myślami, czy faktycznie jest mi potrzebny. Czy warto w ogóle inwestować w coś takiego skoro mogę użyć w tym celu własnych dłoni. 35 zł to wcale nie tak mało.
    Przejrzałam wiele stron, przeczytałam masę recenzji i chyba byłam jeszcze głupsza będąc wyposażona w tą wiedzę, niż bez niej.
    Opinie użytkowników były skrajnie różne. Jedni twierdzili, że najlepsze do aplikacji podkładu są własne palce, a pędzle pochłaniają zbyt dużo podkładu, robią smugi i wymagają codziennego mycia. Inni natomiast upierali się, że nic nie da tak dobrego efektu krycia, jak właśnie pędzle a przy odpowiedniej technice użytkowania pochłoną one nawet mniej podkładu, niż nakładanie go tradycyjną metodą.
    Jako, że zależało mi na naturalnym efekcie ( nie mam większych problemów z cerą, słabe- średnie krycie całkowicie mi wystarcza) zdecydowałam się na H54

Kilka informacji o H54
    - produkt polski
    - cena : ok. 35 zł
    - dostępność : internet- polecam kupować na stronie sklepu firmowego, lub innego mającego w swojej ofercie pędzle Hakuro; na allegro ceny są często zawyżone
    - włosie : syntetyczne, zbite, miękkie, niekłujące, bardzo miłe w dotyku
    - długość włosia 3,3 cm
    - całkowita długość pędzla: 18 cm, początkowo obijałam trzonkiem o lusterko, ale potem szybko nauczyłam się tak nim manewrować, aby tego uniknąć
    - trzonek wykonany z drewna
    - pędzel typu kulka
    - jest to jeden z najbardziej uniwersalnych pędzli, sprawdza się zarówno do podkładu, jak i różu, bronzera, rozświetlacza, a nawet pudru
    - idealnie rozprowadza podkład w miejsach trudno dostępnych jak np. płatki nosa.

Nakładanie :
    Krok 1. Spryskanie pędzla odrobiną wody- najlepiej termalnej- co zapobiega nadmiernemu pochłanianiu podkładu przez pędzel.
    Krok 2. Wyciśnięcie odrobiny podkładu na zewnętrzną część dłoni- co pozwala dobrze łaczyć ze sobą produkty różnych odcieni i o różnych właściwościach, oraz kontrolować ilość nakładanego produktu. Ponadto podkład ogrzewa się do temperatury ciała.
    Krok 3. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie należy nanieść kosmetyk miejscowo na całą twarz- ważne aby nabierać na pędzel niewielką ilość produktu w taki sposób aby unikać migracji podkładu w głab włosia.
    Krok 4. Okrężnymi ruchami rozprowadzić podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu- najlepiej trzymać wówczas pędzel za jego metalową część.

Efekty:
    - nie pozostawia smug,
    - równomiernie rozporowadza podkład,
    - daje naturalny efekt,
    - nie zbiera się w załamaniach, przy lini włosów,
    - ze względu na lekko zaokrąglony kształt idealanie rozprowadza podkład w miejscach gorzej dostępnych, tj. płatki nosa,
    - nie podkreśla rozszerzonych porów,
    - nadaje szlachetności każdemu podkładowi, poprawia jego właściwości, jest idealnmym przykładem na to, że na jakość makijażu nie wpływa tylko rodzaj kosmetyku, ale i sposób jego aplikacji,
    - efekt po zastosowaniu pędzla jest nieporównywalnie lepszy niż przy użyciu palców.

Uwagi:
    - nie gubi włosia;
    - nie zmienia kształtu;
    - aplikacja pędzlem jest szybsza i dokładniejsza niż przy użyciu palców, jednocześnie uzyskany efekt jest bardziej naturalny, a podkład równo rozłożony, nie zbiera się przy lini włosów, nie roluje.

Pielęgnacja:
    Pędzel do podkładu powinno myć się każdorazowo po użyciu .
    Jednak ja, robię to nieco rzadziej. Średnio 3 razy w tygodniu.
    Jako, że używam delikatnych, lekko lub średnio kryjących podkładów, do mycia wystarczy mi delikatny szampon, najlepiej dziecięcy i strumień ciepłej, ale nie gorącej wody. Do podkładów mocno kryjących idealnie sprawdzi się szare mydło.
    Nakładam niewielką ilośc szamponu na wewnętrzną stronę dłoni delikanie mieszam go z wodą, spieniam i myję pędzel w taki sposób aby zachować kszatł włosia, baczną uwagę zwracając na to, aby woda nie dostała się pomiędzy skuwkę a drewnianą rączkę. Spłukuję szapon, czynnośc ponawiam kilka razy. Kiedy pędzel jest już czysty delikatnie odsączam wodę z pędzla i odkładam do wyschnięcia.

Polecam ten pędzel osobom niezdecydowanym, którym zależy na naturalnym efekcie krycia i wszystkim tym, którzy dysponują dość niewielkim budżetem a szukają pędzla do podkładu dobrej jakości.

Ponadto w razie gdyby komukolwiek nie podobał się efekt jaki uzyska po aplikacji podkładu tym pędzlem ( w co szczerze wątpię) produkt ten idealnie sprawdzi się jako pędzel do różu, bronzera, rozświetlacza, pudru.

H54 To produkt naprawdę dobrej JAKOŚCI.

Używam tego produktu od: regularnie od 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel w użyciu

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • To mój pierwszy pędzel tego typu, nie ma porównania.

+ zbity, gęsty
    + mięciutkie włosie, nie podrażnia
    + bardzo dobrze się nadaje do mineralnego podkładu a także do różu Bourjois (róż ten jest bardzo twardy i zbite włosie nabiera kolor w niewielkiej ilości, akurat tyle ile mi pasuje)
    + włosy nie wypadały w ogóle
    + cena niska jak na taką jakość
    + wygodna rączka, dobrej jakości materiały

- mógłby krócej schnąć po myciu

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy pędzel do płynnego podkładu
  • Kiedyś nakładałam podkład palcami, gąbką, a także pędzlami Hakuro h50 i h52. Jednak h54 bije na głowy wszystkie dotychczasowe pomoce w nakładaniu fluidu. Jest po prostu I-DE-AL-NY!

+ jest niesamowicie miękki i miły w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia i nie drapie skóry
    + pomimo swej miękkości jest także elastyczny i sprężysty, więc podkład nakłada się naprawdę szybko i bezproblemowo
    + ma dość grubą rączkę- niektórym to przeszkadza, innym jak najbardziej pasuje; ja jestem w tej drugiej grupie
    + skówka nie odkleja się od rączki, pedzel jest naprawdę solidnie wykonany
    + nie robi smug, bardzo równomiernie rozprowadza kosmetyk i naprawdę aplikacja za jego pomocą jest błyskawiczna
    + dzięki zaokrągleniu łatwo dociera do np. skrzydełek nosa, czy przestrzeni oczodołów (z np. Hakuro h50 nie było aż tak łatwo)
    + używam tego pędzla już jakiś czas, prałam go także kilkakrotnie, a wypadły może tylko z 2-3 włoski

Minusów nie widzę żadnych. Jak dla mnie to naprawdę najlepszy pędzel do płynnych kosmetyków.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1;-)

Chcesz pochwalić Anik413 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • - bardzo przyjemny w dotyku - na kazdej częsci twarzy
    -fajnie ubity
    -włosie sie bardzo dobrze trzyma
    -jest bardzo wygodny w aplikacji, swietnie sie nim maluje,
    -nie pozostawia plam
    -bardzo łatwo sie nim maluje

Zdecydowanie polecam!! Jestem z tego pędzla bardzo zadowolona, cena jest bardzo atrakcyjna a pędzel genialny zarowno do nakładania pudru jak i bronzera

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić flleur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Tego pędzla używam na co dzień do nakładania pudru na i pod oczy, w okolicach czoła na linii włosów, przy uszach. Do tego jest naprawdę fajny. Włosie jest miękkie, nie wypada, po praniu pędzel nie odkształca się, łatwo go doprać. Jako zbity pędzel dość długo schnie, ale w granicach normy

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • Polecam!
  • Bardzo dobry wielofunkcyjny pędzel, którego na używałam do nakładania podkładu płynnego i mineralnego. Sprawdził się także jako pędzel do różu, różu w kremie, brązera, brązera w kremie, rozświetlacza High Beam Benefit. Naprawdę uniwersalny.
    Włosie jest bardzo gęste, zbite, włoski nie wypadają.
    Łatwo się czyści zwykłym szamponem czy specjalnym płynem.
    Dobrze starannie wykonany.
    O pędzlu mówię w czasie przeszłym, ponieważ zamierzam sprzedać go na Allegro. Mam po prostu za dużo pędzli, podkład nakładam palcami, a do minerałów używam ED, który ma krótszą rączkę i także świetnie nadaje się do podróży.
    U mnie więc Hakuro jest po prostu zbędny.
    Mimo to - warto!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jut za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 275 raz(y)
  • Spełnia swoje zadanie w 100%
  • Tak polubiłam nakładanie podkładu pędzlem, że użytkowanie tylko jednego pędzla do tego celu stało sie nieco upierdliwe.Wiadomo, że pędzel do podkładu po kazdym użyciu trzeba uprać.A codzienne latanie z pędzlem do łazienki jest nieco...upierdliwe.

Jako, że mam flat topa EDM, z którego nota bene jestem bardzo zadowolona chciałam z początku mu dokupić dwóch braci bliźniaków coby ich nie prać codziennie.Ale potem stwierdziłam, że to bez sensu bo wtedy nie wypróbuję niczego nowego.No i padło na pędzle Hakuro.Min. na ten oto H54.

Zaznaczam, że pędzla używam tylko do podkładu w płynie.Nie używam minerałów.

Zainteresowało mnie jego włosie przycięte nie na płasko jak to zazwyczaj bywa w pędzlach do podkładu ale na okrągło.I przyznaję, że to świetne rozwiązanie.Pomimo tego, że główka jest dość spora to łatwo można dotrzeć we wszystkie zagłębienia na twarzy przy skrzydełkach nosa, pod oczami etc.
    Pędzel przed użyciem spryskuję lekko wodą termalną dzięki temu uzyskuje bardzo naturalny efekt.Podkład rozprowadza się równomiernie, nie robi plam i smug.

Włosie jest gęste, miękkie i delikatne. Dobrze rozprowadza podkład, kosmetyk się po nim nie 'ślizga'. Nie wchłania także nadmiernej ilości kosmetyku. Pędzla urywam od miesiąca, był prany kilkanaście razy żaden włos mu nie wypadł i się nie odkształcił.Schnie szybko, jeśli dobrze go strzepniemy i wytrzemy w ręcznik juz po umyciu nadaje się do użytku, jest jedynie lekko wilgotny.

Edit Lipiec 2013: mój pędzel ma ponad rok, używam go codziennie a wciąż wygląda, no może nie jak nowy po napisy się starły, ale wciąż dobrze. Żaden włosek mu nie wypadł, nic się nie odkształciło i jest to moje ulubione narzędzie do nakładania podkładu. Jednak to jest "mój typ"!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Pędzel idealny zarówno do podkładów mineralnych jak i płynnych. Nie robi placków podkład nałożony tym pędzlem jest prawie niewidoczny a przy tym cera jest promienna i zdrowa , nawet revlon CS jest niewidoczny a przy tym zachowuje swoje właściwości kryjące. Przed nałożeniem podkadu spryskuje pędzel woda termalna by włosie nie "piło" podkładu. Włosie tak jak przy hakuro H55 syntetyczne miekkie, wielkość idealna no i kształt kulki dużo wygodniejszy niż flat top. Jedyny minus jak dla mnie to ciężko z niego sprać revlon CS ale nie odejmuję bo CS to podkład super trwały.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić aniasll za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij