Pędzel do podkładu H54, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H54,  Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 34zł

• Rozsądny zakup.
  • Mam ten pędzel od trzech lat, codziennie stosuję jak również piorę i caly czas wygląda jak nowy. Od początku nie wypadł ani jeden włosek.

+ rozsądna cena
    + nie zostawia smug
    + podkład idealnie sie rozprowadza i stapia ze skórą
    + łatwy w czyszczeniu i suszeniu
    + bardzo przyjemny i delikatny dla skory, nie podrażnia
    + nadaje sie do podkładu mineralnego

- brak sklepów stacjonarnych

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kasssiekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm sama nie wiem
  • Kupiłam kilka pędzlów z tej serii, ale ten mnie jakoś nie urzekł jak pozostałe
    Plusy
    mięciutki
    rozprowadza podkład
    Minusy
    nieporęczny rączka zdecydowanie za długa
    pochłania mi podkład
    po rozsmarowaniu czuje że mam na twarzy za dużo kosmetyku

Nie wiem wszyscy tak go zachwalają może poprostu nie umiem sie nim posługiwać?

Używam tego produktu od: 2lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!
  • O pędzlach Hakuro usłyszałam na YouTubie, były zachwalane od każdej dziewczyny, więc postanowiłam że zaopatrzę się chociaż w dwa na początek. Kupiłam na Allegro pędzel H54 oraz H85 i szczerze? Dziwię się jak mogłam nakładać podkład palcami :| pędzel rozprowadza podkład idealnie <3 nie ma smug w dodatku te przyjemne miękkie włosie, które nie wypadają. Mam w planach zaopatrywać się powoli w pędzle firmy Hakuro. Posiadają dobre opinie ( o czym się przekonałam) oraz rozsądną cenę Polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 używam podczas robienia makijażu

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Pędzelek ten sprawia, że podkład wygląda bardzo naturalnie na twarzy, zostaje jakby wtopiony w skórę. Takiego efektu nigdy nie osiągniemy, używając w tym celu paluchów;P

*Pędzel jest miękki, poręczny, nie robi smug, idealnie rozciera.
    *Nie gubi włosia, bardzo dobrze się domywa podczas "prania".
    *Nie pochłania płynnych podkładów, a przeważnie tylko takich używam.

Po dwóch latach użytkowania troszkę stracił swój kształ, ale to w niczym nie przeszkadza. Dalej jest świetnym pędzlem.
    Sprawdza się u mnie również do wklepywania w skóre - kuleczek rozswietlających.

Warto zainwestować w taki pędzel, ułatwia niesamowicie nakladanie podkładu, ktore trwa już o wiele krócej ale i też efekt jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny pędzel do wielu zadań
  • Świetny pędzel do aplikacji płynnych podkładów, ale także pudrów, podkładów mineralnych..

plusy
    +przy aplikacji płynnej konsystencji nie tworzy smug, podkłady świetnie stapiają się ze skórą
    +nie pochłania dużej ilości kosmetyku, zużywamy podobną ilość podkładu jak podczas aplikacji palcami
    +do kosmetyków pudrowych: w przypadku podkładu mineralnego polepsza krycie podkładu, jednocześnie dość mocno go rozciera, powodując efekt bardzo naturalny efekt; podobnie do pudru, puder zaaplikowany tym pędzelkiem fajnie stapia się ze skórą, mam wrażenie, że "wciskany" tym pędzlem w skórę sprawia, że pozostaje matowa na dłużej
    +jest bardzo mięciutki, włosie nie traci swoich właściwości po praniu

minusy
    -dostępność, brak możliwości stacjonarnych zakupów

Polecam każdej z Was

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Mój ulubieniec pędzlowy
    Same plusy:
    + jakość wykonania,
    + mięciutki,
    + bardzo gęste i zbite włosie,
    + nadaje się do podkładów płynnych jak i sypkich, do pudrów, róży i bronzerów - multifunction,
    + dobrze się go myje, nawet w najgłębszych zakamarkach,
    + nie traci kształtu po wypraniu,
    + szybko schnie,
    + dobra cena do jakości.

Chcesz pochwalić aliszia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • + bardzo miękki,
    + profesjonalnie wykonany, nie zmienia się po myciu ani trochę,
    + bardzo dobrze nakłada sie nim płynne produkty,
    + prawie nie pochłania produktu,
    + wygodny, gruby trzonek,
    + tani
    + jak na taki pędzel to szybko wysycha

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Muffika13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel idealny
  • Posiadam kilka pędzli Hakuro i jestem z nich bardzo zadowolona. Tak też jest z tym pędzlem.
    Idealnie rozprowadza podkład, dobry też do pudru.
    Po umyciu się nie odkształca, nie gubi włosia. Miękki i przyjemny w użyciu. Schnie trochę długo ale to norma przy takiej ilości włosia.
    Wykonany bardzo porządnie i profesjonalnie.
    Godny polecenia nie drogi pędzel.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To był mój drugi pędzel do podkładu i bardzo przypadł mi do gustu, bardziej niż pierwszy H52, dopóki nie sięgnęłam po flat topa H50. Teraz używam go do pudrów, albo kompaktów i sprawdza się świetnie. Nie zmienia kształtu, schnie do drugiego poranku, nic nie wypada. Solidny i porządny. Natomiast nie lubię nim nakładać bronzera chociaż to już nie jego przeznaczenie.

Używam tego produktu od: jeden rok
    Ilość zużytych opakowań: Jeden

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Używam go do podkładu i sprawdza się bardzo dobrze , jest to mój pierwszy pędzel i jest godny polecenia , nie wypada z niego włosie , jest bardzo przyjemny w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusiul7 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij