Pędzel do podkładu H54, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H54,  Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 34zł

• Uwielbiam go
  • Wielofunkcyjne cudo!
    Można nim nałożyć róż, bronzer, puder, podkład... i wszystko wygląda bardzo dobrze
    O ile do podkładów wolę płaskie pędzle (H51), to jednak róż nakłada się nim świetnie i bardzo ładnie wygląda, tak samo jest z bronzerem i pudrem.

Plusy:
    Włoski nie wypadają
    Jest poręczny
    Wart swojej ceny
    Wygodny

Minusy:
    Brak

Do podkładu to on jest średni, ale jak kto lubi

* Musiałam edytować opinię, bo pomyliłam numerki pędzli

Chcesz pochwalić JaJendza za czytelną i pomocną recenzję?
  • o hakuro
  • Mam ten pędzel od 3 lat i nie zanosi się na koniec tej znajomości. Nakładam nim podkład,

plusy:
    - niezniszczalny - nic się nie gubi, nie rozkleja, nie zmienia, nie niszczy, nie spiera
    - doskonale rozprowadza podkład
    - nie zjada za dużo podkładu (w tym względzie nie ma ideałów)
    - cena
    - w odniesieniu do droższych pędzli z naturalnego włosia do nakładania podkładu jest lepszy
    - nie zniszczył się mimo, że pedzle piorę w zwykłym szamponie dla dzieci

minus:
    - moja jedyna wątpliwość jest taka, że być może mój pędzel jest dziełem przypadku bo miałam także flat top Hakuro i rozkleił sie po 2 msc (odpadl trzonek) i szybko się włosie zniszczyło

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: cały jeden pędzel

Chcesz pochwalić earthpace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Zawsze nakładałam podkład palcami lub gąbką. Postanowiłam jednak zakupić pędzel do podkładu i wypróbować go. Zakupiłam na allegro pędzel Hakuro H54 Już po pierwszym uzyciu wiedziałam, że będzie niezastapiony

Genialnie rozprowadza podkład, nie robiąc przy tym smug ani plam. Podkład stapia się z cerą i utrzymuje dużo dłużej.

Zauważyłam też, że dzięki pedzlowi każdy podkład ma większe krycie

Polecam ;p

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić Monikaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Majsterszyk.
  • Pędzla używam głównie do nakładania bronzera bądź różu, jednak idealnie sprawdził się do rozprowadzenia podkładu w sytuacji awaryjnej. Precyzyjnie nakłada produkt, dobrze go rozciera, nie pozostawia plam. Pędzel posiada miękkie i zbite włosie, łatwy do czyszczenia, szybko schnie. Tani, dobrze wykonany i łatwo dostępny. Nie posiada minusów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić zieewam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny.
  • Jeśli ktoś szuka pędzla do twarzy o szerokim wachlarzu zastosowań, oto jest produkt idealny.
    Miękki, dobrze leży w dłoni. Nie za duży, nie za mały. Bardzo dobrze wykonany. Nie gubi włosia, schnie dość szybko jak na tak gęsty pędzel. Nie odkształca się po praniu. Nie pije produktów.
    Nałożysz nim bez problemu podkład w płynie, musie czy mineralny. Przypudrujesz zarówno omiatając buzię, jak i wciskając puder w skórę. Całą jak i precyzyjne miejsca, typu skrzydełka nosa, powieki czy korektor pod oczami. Do tego nałożysz co tam sobie chcesz - brązer, róż, rozświetlacz. Ładnie rozmyjesz, wtopisz. Zero plam, piękny efekt. Prawdziwy Inspektor Gadżet wśród pędzli ;-)
    Polecam z całego serca. Mając 3 pędzle Hakuro do twarzy na 100% zaopatrzę się w kolejne sztuki - bo jakość jest nieprawdopodobna, a cena śmiesznie niska.

Ilość zużytych opakowań: Posiadam 1 sztukę.

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Używam tego pędzla od roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam nim przeważnie produkty sypkie, prasowane i w tym celu sprawdza się idealnie. Radzi sobie idealnie w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości produktu. Jest pędzlem wielofunkcyjnym, i na pewno przyda się każdej osobie, wykonującej makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić karolina_0206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozsądny zakup.
  • Mam ten pędzel od trzech lat, codziennie stosuję jak również piorę i caly czas wygląda jak nowy. Od początku nie wypadł ani jeden włosek.

+ rozsądna cena
    + nie zostawia smug
    + podkład idealnie sie rozprowadza i stapia ze skórą
    + łatwy w czyszczeniu i suszeniu
    + bardzo przyjemny i delikatny dla skory, nie podrażnia
    + nadaje sie do podkładu mineralnego

- brak sklepów stacjonarnych

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kasssiekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm sama nie wiem
  • Kupiłam kilka pędzlów z tej serii, ale ten mnie jakoś nie urzekł jak pozostałe
    Plusy
    mięciutki
    rozprowadza podkład
    Minusy
    nieporęczny rączka zdecydowanie za długa
    pochłania mi podkład
    po rozsmarowaniu czuje że mam na twarzy za dużo kosmetyku

Nie wiem wszyscy tak go zachwalają może poprostu nie umiem sie nim posługiwać?

Używam tego produktu od: 2lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!
  • O pędzlach Hakuro usłyszałam na YouTubie, były zachwalane od każdej dziewczyny, więc postanowiłam że zaopatrzę się chociaż w dwa na początek. Kupiłam na Allegro pędzel H54 oraz H85 i szczerze? Dziwię się jak mogłam nakładać podkład palcami :| pędzel rozprowadza podkład idealnie <3 nie ma smug w dodatku te przyjemne miękkie włosie, które nie wypadają. Mam w planach zaopatrywać się powoli w pędzle firmy Hakuro. Posiadają dobre opinie ( o czym się przekonałam) oraz rozsądną cenę Polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 używam podczas robienia makijażu

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Pędzelek ten sprawia, że podkład wygląda bardzo naturalnie na twarzy, zostaje jakby wtopiony w skórę. Takiego efektu nigdy nie osiągniemy, używając w tym celu paluchów;P

*Pędzel jest miękki, poręczny, nie robi smug, idealnie rozciera.
    *Nie gubi włosia, bardzo dobrze się domywa podczas "prania".
    *Nie pochłania płynnych podkładów, a przeważnie tylko takich używam.

Po dwóch latach użytkowania troszkę stracił swój kształ, ale to w niczym nie przeszkadza. Dalej jest świetnym pędzlem.
    Sprawdza się u mnie również do wklepywania w skóre - kuleczek rozswietlających.

Warto zainwestować w taki pędzel, ułatwia niesamowicie nakladanie podkładu, ktore trwa już o wiele krócej ale i też efekt jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij