Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• Jak do tej pory mój ulubieniec
  • Jeden z moich pierwszych pędzli do podkładu, który jak na razie spisuje się idealnie i jest moim ulubieńcem

Pędzel jest mięciutki, ścięty (typowy flat top),solidnie wykonany, ten model świetnie spisze się u osób o drobnych twarzach
    Podkład nakładany (ważne jest aby fluid wklepywać a nie rozcierać-> możemy wtedy bardzo łatwo narobić sobie niechcianych smug/plam) tym pędzlem, ładniej i naturalnie zachowuje się na cerze, daje lekki efekt krycia pozostawia tak jakby "mgiełkę" koloru. Jedynym jego małym minusem jest to, że strasznie pije podkład, zwłaszcza jeżeli używamy go "na sucho".

Mam go już od ponad pół roku i jest w stanie idealnym/nie gubi włosia, mimo częstego mycia

Pędzel idealny będzie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem, szukają dobrego i niedrogiego pędzla, który im na długo posłuży.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał.
  • Nie jestem miłośniczką nakładania podkładu pędzlem, lecz w tym wypadku jestem zaskoczona na plus.
    Plusy:
    +cena- niska jak na taką jakość produktu,
    +nie zauważyłam aby wypadł chociaż jeden włosek,
    +dobrze się myje,
    +gęste włosie,
    +mięciutki,
    +według mnie przy odpowiednim sposobie aplikacji nadaje się również jako pędzel do bronzera,
    +jeśli chodzi o estetykę- pędzel jest po prostu ładny,
    +zapewnia dobre krycie, które można stopniować.
    Minusy:
    -zdarza się nim zrobić smugi, ale to raczej kwestia wprawy.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadające włosie
  • Zachwycona opiniami oraz innymi pędzlami Hakuro, które posiadam, kupiłam ten.
    Wszystko mi się w nim podoba: aspekty wizualne oraz to jak rozprowadza podkład, zarówno mineralny, jak i kremowy.
    Moje rozczarowanie nastąpiło już po pierwszym myciu. Mimo użycia delikatnego mydła w płynie z odrobiną oliwki - tak jak myję większość pędzli - włoski zaczęły wypadać. I nie mówię tu o pojedyńczych, dwóch, czy trzech. Wypada ich na prawdę spora ilość! Tak się dzieję przy każdym myciu, później można sobie swobodnie te włoski wyciągać w nieskończoność, bo lecą jedne za drugim. Tragedia! Nie spodziewałam się takiego czegoś po pędzlu Hakuro, tym bardziej, że pędzle typu "no name" kupione w Chinach przez ebay za paręnaście dolców trzymają się idealnie. Podejrzewam, że to tylko mój egzemplarz jest wadliwy, nie sądzę żeby to była wina mojego sposobu mycia go. Zraziłam się mimo wszystko do pędzli Hakuro.

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić violet_oleander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny pędzel
  • Ten pędzelek był to moj 3 pędzel Hakuro.

Nakładam nim podkład, czasami całość czasami tylko w miejscach, które wymagają większego krycia.
    Pedzel sprawdza się świetnie. Zdecydowanie podkład wygląda lepiej i dłużej się trzyma.
    Troszke starły się napisy, choć nie mam go bardzo długo i używam na zmianę a innymi pędzlami. Jest też troszkę mały i czasami trzeba się namachać, by wykończyć makijaż, ale to nie minus
    Ogólnie polecam, wart swojej ceny.
    Mogłyby być dostępne stacjonarnie.

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry flat top
  • Hakuro H50S jest bardzo przyjemnym pędzlem do nakładania podkładu. Do mojej drobnej twarzy nadaje się idealnie. Milutkie, gęste włosie bardzo mi odpowiada. Z łatwością można go domyć, szybko wysycha, nie zmieniając swojego kształtu. Mam go 4 miesiące i nie zgubił żadnego włosa. Pędzel solidnie wykonany, trzon nie odkleja się. Pije podkład ale wystarczy spryskać pędzel wodą termalną i problem znika.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magdaa_pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Pedzel jest wykonany bardzo pozadnie. Jest dosyc ciezki co na poczatku moze sprawiac problem z trzymaniem go i malowaniem. Uzywam go do nakladania fluidu. W szybki i latwy sposob i rowno mozna za pomoca tego pedzla pomalowac twarz
    Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam porównania, ale chyba ok
  • To mój pierwszy pędzel do podkładu więc nie mam porównania z innymi.

Pamiętam, że w pierwszych dniach używania przeklinałam go. Nie umiałam nałożyć nim podkładu. Wydawał się sztywny, twardy i toporny. Pędzel używa się inaczej niż tradyjne wąskie pędzle do podkładu. Tym podkład się wklepuje ( nie wiem czy to dobre określenie). PO około tygodniu używania moje odczucia się zmieniły. Nie wiem czy pędzel się wyrobił czy ja się przyzwyczaiłam. Teraz jestem zadowolona. Co ważne nie gubi włosia, łatwo i szybko się go myje, nie czupurzy się i nie " wciąga" dużo podkładu. Kupiłam go na allegro i cena 25 złotych uważam, że jest bardzo niska. Spodziewałam się, że dostanę jakieś badziewie, ale jednak wszystko ok.

Używam tego produktu od: dwoch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry pędzel
  • Mój pierwszy pędzel do podkładu.

+mięciutki
    +solidnie wykonany
    +ładny
    +bardzo dobrze spełnia swoje zadanie
    +nie wypija dużo podkładu
    +cena

+/- trochę ciężko się go myje

Pędzel na lata. Sama chyba jednak nie kupiłabym go ponownie. Nic mu nie dolega, jednak bardziej do gustu przypadły mi inne kształty pędzli do podkładów. Ale dla miłośników flat topów polecam gorąco!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UnsweetCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobrej jakości pędzel, rozmiar pozwala na precyzyjną aplikację podkładu, nadaje się również do nakładania korektora na duże partie twarzy, np. pod oczy. Jest miękki i delikatny, ale jednocześnie mocno zbity - nie wygina się ani nie rozczapierza. Ma solidną rączkę, nie wypadają z niego włosy. Jedyny minus to problemy z myciem - trzeba się dużo namachać żeby był porządnie wyczyszczony w środku. Za tę cenę to naprawdę dobry pędzel. Warto go mieć.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę!
  • Pierwszy pędzel i od razu takie cudo
    Jestem oczarowana, palcami nigdy nie udało mi się tak rozprowadzić podkładu, zebym była zadowolona.
    Teraz jestem zadowolona - w końcu!
    Jest miękki, jednocześnie dobrze zbity, solidny po prostu świetny.
    Minusik mały: wciąga za dużo podkładu, trochę się tergo marnuje przy okazji.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić lunarebel za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij