Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• Naprawdę fajny!
  • Kupiłam ten pędzel na allegro już jakiś rok temu.
    To mój pierwszy flat top, wybrałam go ze względu na dość przyzwoitą cenę i dobre opinie, a że niestety mam problematyczną cerę to palcami ciężko czasem uzyskać dobre krycie w krótkim czasie. No i zamówiłam.

Po roku czasu mogę śmiało powiedzieć, że za 25 zł to naprawde dobry pędzel, tylko trzeba też się trochę nauczyć nim obsługiwać, bo czasem jest wkurzający, ale i tak go kocham

Zaczynając od plusów:
    + ładnie rozprwadza podkład, choć osobiście używam dość gęstych produktów, przy rzadszych konsystencjach wymaga już trochę więcej pracy i czasu, aby wyeliminować smugi, ale to nie jest aż taki problem
    + włos jest naprawdę geśty i zbity, przy codziennym używaniu i praniu 2-3 razy w tygodniu może ze 2 włoski z niego wypadły - naprawdę solidne wykonanie, nic mi się nie rozkleiło, nie odpadło
    + włos sam w sobie nie zesztywniał, nie kłuje, ani nie drapie
    + to mniejsza wersja H50 - duży plus za rozmiar, gdyż łatwo pokryć też okolice nosa i pod oczami, między brwiami itp. zachowując przy tym precyzję nakładania
    + cena

Z minusów jedyne co zauważyłam, to:
    - zbyt długa rączka - lubię mieć blisko lusterko i wiele razy zaczepiłam trzonkiem, co jest uciążliwe i czasem trochę ryzykowne, dlatego odjęłam za to pół gwiazdki
    - na środku końcówki włosia zabarwiły mi się podkładem, któego nijak nie mogę wymyć, aczkolwiek to nie wpływa na użytkowanie
    - dostępność - chociaż jest dostępny na większości stron kosmetycznych ja jednak lubię pędzle "pomacać" i obejrzeć przed zakupem, szkoda, że jeszcze nie wprowadzili stacjonarnej sprzedaży

Podsumowując:
    Za te pieniądze to naprawdę dobry pędzel, służy długo i porządnie, spełnia w 100% swoje zadanie, a drobne mankamenty to tylko kwestie indywidualne. Myślę, że jeśli ktoś się zastanawia to za taką cenę warto spróbować!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić niemamklimatu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo
  • na początku było fajnie, ale zostawiał mi smugi (nie wiem jakim cudem, bo wklepywałam podkład...)
    ale potem... o zgrozo! włosie zaczęło niemiłosiernie wypadać (czeeeemu? :-( ) na pewno nie jest to moja wina, bo mam jeszcze 2 pędzle hakuro-do różu i pudru-zawsze myłam je razem i z tamtymi się nic nie dzieje, może ten był jakiś..f elerny :-/

+poręczny
    +cena (nie był bardzo drogi :-D)
    +mięciutkie włosie
    +nie chłonął wiele podkładu,wystarczyło go zwilżyć

-robił smugi
    -WŁOSIE WYPADAŁO NIESAMOCIE

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić neciaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same Ochy i Achy
  • Zakupiłam pędzel na allegro, taniej Jedyny minus to cena, ale za jakość się płaci Używam go na całą twarz do rozcierania płynnego podkładu.

+ładny pędzelek; widać, że dobrze wykonany
    +włosie zbite, delikatne dla skóry, nie podrażnia jej
    +dobrze się nim pracuje, szybko i precyzyjnie, bez problemu dociera w najmniejsze "zakamarki" twarzy
    +nie tworzy smug, plam równomiernie można rozetrzeć płynny podkład
    +efekt po nim jest naprawdę zadowalający; żałuję,że wcześniej go nie zakupiłam
    +łatwy do utrzymania go w czystości

I LIKE IT !!!

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie- idealny
  • Świętnie nakłada się nim odpowiednią ilość podkładu (zużywam go znacznie mniej, niż gdy nakładam podkład palcami). Po odpowiednim nałożeniu makijaż wygląda bardzo naturalnie. Pędzel miły w dotyku, dobrze zbity, nie traci włosów. Uważam, że jak na tą półkę cenową pędzel jak najbardziej godny polecenia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić patkahombre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ja swoj pędzel mam juz około rok. Kupiony w inernecie za ok 25zl cena mnie skusiła. Naprawdę jest bardzo dobry. Włosy nie wypadają ( tak jak innym użytkowniczkom piszącym recenzje na temat tego pędzla- gdyż myją go codziennie lub co kilka dni!!!) jak za ta cenę na prawdę opłacało sie! Miałam kiedyś płaski ale włosy były tak sztuczne ze nie dało rade sie normalnie nim rozprowadzić pudru! Ten jest bardzo miękki. Wg mnie szybko schnie!!! Trzeba pamietać tylko zeby go położy włosiem do dołu zeby woda nie rozkleiła go! Super

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić isirona za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale bez rewelacji
  • Kupiłam go z myślą o nakładaniu podkładu w okolicach nosa, czy brwi. W tym wypadku sprawdza się dobrze. Równomiernie rozprowadza podkład w miejsca, w których mój zwykły pędzel do podkładu dociera z pewnym trudem.
    Przy myciu nie gubi włosia, więc jest solidnie wykonany.
    Tutaj kończą się jego zalety.
    Niestety, jest bardzo zbity, przez co źle się go myje. Trzeba się namęczyć, żeby go dobrze wyczyścić z resztek podkładu. Bardzo zniechęca mnie to do jego używania. Dodatkowo jest dla mnie zbyt twardy. Przypuszczam, że nie miałabym do niego żadnych zastrzeżeń, gdybym wcześniej nie kupiła pędzla do podkładu z firmy Zoeva. Przez to porównanie pędzel Hakuro zdecydowanie przegrywa. Na pewno nie kupię innych pędzli do podkładu z tej firmy, pomimo iż jest to polska firma. Trudno...

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: kupiłam jeden pędzel (strona wymaga określenia, czy opakowanie było duże, czy małe hehe )

Chcesz pochwalić donremy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Korzystam z pędzla już od ponad roku. Pędzel nadal mi służy i spełnia swoją rolę. Być może włosie nie jest już tak miękkie jak na początku, niemniej używam go bardzo często, często też myję pędzel, więc jest to zapewne efekt normalnego używania. Ważne jesto to, że nie widziałam, aby pędzel zgubił chociaż jeden włos. Jest cały czas tak samo gęsty, nie odkształcił się. Włosie zasługuje jak najbardziej na wysoką ocenę. Pół gwiazdki odejmuję za wykonanie trzonka, napis zdarł się bardzo szybko i ciemna część trzonka odłączyła się w miejscu sklejenia od części metalowej, która też się już odbarwiła. Nie wpływa to jednak na korzystanie z pędzla, jedynie jest to defekt estetyczny.

Używam tego produktu od: 23.12.2013 r.
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić kolorowajagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go nabyć!
  • To mój pierwszy profesjonalny pędzel.

Idealnie sprawdza sie do nakładania podkładu choć łatwo z przesadzić z ilością.

To fakt , że pożera troche produktu.

Jest zbity i ma mięciutkie włosie.

Odkąd zaczęłam używać pędzla widze jakie niehigieniczne było nakładanie podkładu palcami.

Odkąd go mam wykonywanie makijażu stało się przyjemniejsze

Uważam , że to odpowiedni rozmiar

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić chillin0411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak, Tak ! Z jednym ale...
  • Pędzel zauważyłam u mojej siostry i po wypróbowaniu zdecydowałam, że muszę go mieć. Przy okazji kupiłam i inne z tej firmy ( h14, h74, h77, h79, h76, h61) i nie żałuję.

Praca pędzlem to sama przyjemność. Nie dość że świetnie nakłada podkład to jeszcze o wiele szybciej niż palcami.
    Jest świeny chociaż ma jeden minus... Używam go około roku i zauważyłam że zaczął gubić włosie....
    Nie wiem, może to wina zbyt częstego mycia no ale weź i nie myj pędzla....
    Podsumowując z powodu gubienia tego włosia i tak niedługo muszę kupić sobie drugi pędzel i to właśnie bedzie ten sam h50s chociaż mam chęc jeszcze na Zoevę, ale się zobaczy

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel h50s i inne z tej firmy

Chcesz pochwalić monaa323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, jest BOSKI.
  • Do momentu gdy zaopatrzyłam się w pędzel Hakuro H50s podkład nakładałam palcami. Zastanawiam się teraz jak mogłam bez niego funkcjonować? Nakładanie podkładów tym pędzlem to sama przyjemność.

Nakładam podkład metodą stemplowania, nie ma mowy o żadnych smugach, produkt pięknie wtapia się w skórę, która wygląda naturalnie.
    Za pomocą tego pędzla można uzyskać większe krycie, niż nakładając palcami. Zauważyłam to również przy kremie BB, który ma o wiele lepsze krycie nałożony właśnie Hakuro.

Miałam dylemat czy wybrać H50s czy H50. Ostatecznie padło na ten pierwszy i to była bardzo dobra decyzja. Pasuje idealnie do mojej buzi i dociera w każde trudno dostępne miejsca na twarzy.

Jeśli chodzi o włosie, jest zbite i gęste. Przede wszystkim nie wypada. Jest również bardzo mięciutkie przez co aplikacja podkładu jest bardzo przyjemna.

Cena produktu nie jest wygórowana, tym bardziej, że mamy do czynienia z bardzo dobrym jakościowo pędzlem.

Jedynym małym minusikiem jest to, że ciężko go domyć, trzeba poświęcić na to trochę czasu. Myję go przeważnie szamponem dla dzieci. Wysycha szybko, piorę go wieczorem, a na drugi dzień jest już suchy. Nie odkształca się.

I to nie jest tak, że totalnie nie 'pije' podkładu. 'Pije' go, ale nie jakoś bardzo dużo. Nie zużywam dużo więcej podkładu niż zużywałam nakładając palcami, może o pół pompki więcej, ale dla takiego efektu warto

Generalnie polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?