Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• raczej słabo
  • Jestem rozczarowana trochę tym pędzlem, Hakuro od dawna są moją miłością, ale ten jakoś nie.

Znaczy pędzel jest dobrze wykonany, solidny trzonek, włosie się dobrze trzyma i wgl...

Jednak: moim zdaniem jest za mały, powinien być ciupkę większy. Jeśli się go nie zwilży 'zjada' cały podkład.
    Co do samej jakości aplikacji też średnio, dużo lepiej wypada nakładanie podkładu palcami. Trzeba się napracować tym pędzlem żeby uzyskać naturalny efekt.
    I niestety bardzo ciężko się go pierze

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odnalazłam IDEAŁ
  • Wreszcie zamieniłam silikonowe gąbeczki i pędzle języczkowe na HAKURO 50s i chyba będę mu wierna już dożywotnio:

+ miękki i delikatny
    + idealnie rozprowadza podkład
    + nie zjada podkładu
    + dociera praktycznie w każde miejsce na twarzy
    + solidne wykonanie
    + włosie nie "tapirzy się"
    + wart swojej ceny
    + uwielbiam go

Brak minusów!!!

Przy użyciu tego pędzla podkład naprawdę dużo lepiej trzyma się twarzy, nie robią się żadne plamy i placki.
    Hakuro 50s sprawił, że nakładanie podkładu stało się dla mnie naprawdę przyjemną czynnością w makijażu. Polecam go każdemu

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić monia_k44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny.
  • Pędzel Hakuro H50S zmienił na zawsze mój maikjaż. Teraz to dla mnie niezbędna rzecz do wykonania makijażu i często się zastanawiam, jak ja bez niego żyłam... ;-)
    Wcześniej miałam przygodę z hjęzyczkowym pędzelkiem z Inglota, który jednak szału nie zrobił. To Hakuro został tym jedynym. Od 2 lat.

Plusy:
    + nie gubi włosia
    + nie traci kształtu
    + nie spija podkładu
    + świetnie się myje
    + jest bardzo mięciutki, delikatny
    + nie tworzy plam, zacieków ani smug
    + dokładnie rozprowadza podkład
    + dociera we wszystkie okolice twarzy
    + pozwala na oszczędność podkładu, zużywam go znacznie mniej niż przy nakładaniu palcami,
    + nie odpada rączka
    + stosunek ceny do jakości
    + po 2 latach niemal codziennego używania pracuje się nim bez zastrzeżeń, idealnie - nie utracił nic ze swoich zalet

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewolucja
  • Rewolucja w moim makijażu Dostałam go na œwięta (jak i 2 inne pędzle Hakuro) i musze stwierdzić że aplikacja tym pędlem zmieniła moj dotychczasowy makijaż.
    Bardzo fajnie się nakłada podkład, bez "paprania" się rękami.

Tak więc czemu 4gwiazdki a nie 5?
    Bo pędzel mi się rusza, tzn jakby się odkleiło delikatnie - metalowa skówka od trzonka.
    A pędzel tani nie był bo to duża cena jak za pędzel...

Więc nie wiem czy kupię ponownie jak mi się totanie rozklei bo będe się obawiała że znowu będzie się kołysał...

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: wcišż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można bez niego żyć
  • Po wielu pozytywnych opiniach i zastanawianiu się pomiędzy H50 a H50s wybrałam ten drugi. Dla mnie jest dobry jeśli chodzi o wielkość, łatwo nim dotrzeć w zakamarki i załamania twarzy. Bardzo przyjemny w dotyku, a po zwilżeniu go wodą, nakładanie podkładu jest miłym doznaniem. Niestety, chyba nie umiem się nim posługiwać. Zostawia smugi na twarzy, staram się stemplować twarzy, co w porównaniu z nakładaniem palcami trwa o wiele dłużej i po prostu często mi sie nie chce go wyciągać jak mam mało czasu. Poza tym przy rozsmarowywaniu podkładu idzie to topornie więc pozostaje tylko stemplowanie. Osobiście nie zauważyłam różnicy w tej metodzie nakładania od metody palcami. Jeśli zwilży się pędzelek, to nie zżera on więcej podkładu - jakoś tego nie zauważyłam. Jak dla mnie pędzle hakuro mogłyby mieć krótsze trzonki, bo zdarzyło mi się już kilka razy uderzyć o lusterko, kiedy nakładałam makijaż. Poza tym pędzel jest bardzo dobrze wykonany, włosie zbite, odpowiedniej grubości i długości. Bardzo łatwo się go myje i szybko schnie. Cena przystępna i ilość punktów sprzedaży też. Odejmuję jedną gwiazdkę za długość trzonka, a tak poza tym nie mam zastrzeżeń. Gdybym mogła go przetestować przed zakupem, to pewnie nie miałabym go w swojej kosmetyczce, bo nie uważam go za Must Have.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • podklad wyglada delikatniej
  • Strasznie sposobal mi sie ten pedzel na youtubie, oszalalam i kupilam caly zestaw hakuro. H50s napewno jest o wiele lepszym wyborem niz h50, bo jego wielkosc jest w sam raz, zeby pokryc nos, skrzydelka nosa, skronie, mysle, ze takim wielkim 50, to trzeba miec dodatkowy pedzel do rozcierania podkladu w tych miejscach. Rozmiar jest zatem idealny.
    wlosie miekkie, pedzel mocno zbity, wiec codzienne pranie mu niestraszne, narazie trzyma sie super, zaden wlosek nie wypadl. Bardzo milo naklada sie podklad, ja coprawda nigdy nie lubilam pedzli do podkladu, bo zostawiaja smugi, ale ten jakos mnie wciaga. Lubie po prostu miziac sie nim po buzi. Revlon nalozony tym pedzlem wyglada na zupelnie inny podklad, o wiele bardziej delikatny i nie az tak mocno kryjacy, chocizz trzeba stwierdzic, ze podkladu uzywam wiecej stosujac pedzel. Ogolnie polecam, nie mozna coprawda oczekiwac jakichs cudow po nakladaniu podkladu pedzlem, ze nagle nasza twarz zaswieci nieznanym blaskiem, no ale jest cos przyjemnego w takim starannym makijazu. Lubie stosowac go codziennie, natomiast nie stosowalabym raczej pedzla, ani w ogole nic do drozszego podkladu, nie wyobrazam sobie w ogole, zeby moj pedzel mial pozrec tyle podkladu Chanel! Revlon za 28 zl, to jeszcze ok, ale zadnego innego podkladu nie nalozylabym pedzlem, uwazam, ze stosuje 2 razy wiecej podkladu niz normalnie, a pedzel mam lekko wilgotny. Ogolnie polecam, ale nie jest to must have.

Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Chcesz pochwalić Layla79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię !
  • Do zakupu pędzla do nakładania podkładu zarastałam dość długo. Pierwszy pędzle do tego celu był typu języczkowego i nie do końca spełniał moje oczekiwania. Aplikacja trwała za długo....
    Potem postanowiłam zainwestować w pędzle typu Flat top zastanawiałam się między Hakuro H50 a Hakuro H50s. Ostatecznie wybór padł na mniejsza wersję, ponieważ moja twarz nie należy do dużych, chciałam ażeby pędzle był bardziej uniwersalny ( nakładanie korektora, a nawet jako do nakładania bronzera)

Plusy:
    + bardzo wytrzymały, nie gubi włosia, ani się nie powykrzywiał, po prostu trzyma fason i nadal wygląda jak nowy
    + cena około 30 zł z przesyłką
    + szybka aplikacja podkładu
    + nie "wypija" dużo podkładu
    + równo rozprowadza produkt
    + poręczny
    + nie jest za duży, dzięki czemu dotrzemy w każdy zakamarek twarzy
    + nadaje się do nakładania korektora i bronzera
    +makijaż utrzymuje się dłużej i w lepszej okazałości.
    + dość szybko schnie

Minus:
    - zdarza się nim zrobić smugi
    - jak dla mnie mógłby być bardziej miękki

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny!
  • Rewolucja w moim makijażu.. Każdy podkład (a używam kryjących) wygląda bardziej naturalnie i jednolicie. Nie sądziłam, że używanie pędzla do podkładu robi AŻ taką różnicę. Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamieniłabym go na żaden inny
  • Nie potarfie się rozstać z tym pędzlem i żałuje że dopiero od paru miesięcy z nigo korzystam. Model H50s jest dla mnie idealny pod wzgledem wielkości. Ma miękkie włosie na co zawsze zwracałam szczególną uwagę ze względu na delikatność mojej cery. Nie podrażnia, ładnie rozprowadza i ma w zasadzie rozsądną cenę współmierną do swojej jakości. Śwtenie rozprowadza płynne podkłady, ale to nie znaczy że kompletnie nie nadaje się do tych z gęstą konsystencją. Jestem pod dużym wrażeniem ponieważ do tej pory, po wielokrotnym praniu żaden włosek jeszcze nie wypadł ani się nie zniekształcił. Gorąco polecam osobom które szukają czegoś delikatnego i ładnie rozprowadzajacego po całej twarzy!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić niebiesko_oka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel jak pędzel. Bez szału
  • Od 2008 roku maluję się pędzlami. Dziś mam ich kilkanaście, wszystkie markowe tzw. języczkowe, bo te lubię najbardziej. Nie miałam nigdy Flat topa, więc w końcu postanowiłam włączyć go do mojej kolekcji. Hakuro 50s to jeden z najtańszych moich pędzli i jedyny tej marki. Miesiąc malowałam się tylko nim, by w pełni poznać jego możliwosci. W porównaniu do innych pędzli ocena jest następująca:
    -to wklepywanie tym pędzlem daje ładne pokrycie ( nie widzę różnicy z języczkowymi)
    - na pewno nie zmniejsza się ilość podkładu zużywanego
    - delikatnie daje pokrycie w okolicach trudno dostępnych
    - musze się bawić z jakimś taplaniem podkładu by go wklepać (zużyłam dzięki temu wszystkie resztki podkładów jakie miałam, bo fajnie blenduje)
    moim zdaniem z tradycjyjnym pędzlem jest poręczniej
    - z myciem nie ma sprawy bo propanol doczyści
    - jest miękki
    - nie gubi włosia (mam go miesiąc dopiero)

Ogólnie nie żałuje że go kupiłam, ale nie chciałabym tylko nim się malować. Daje taki sam efekt jak inne pędzle. Nie rozumiem tych zachwytów, sorry. Ot pędzel do podkładu

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić esafira za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij