Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• może być, ale bez rewelacji
  • Kupiłam go z myślą o nakładaniu podkładu w okolicach nosa, czy brwi. W tym wypadku sprawdza się dobrze. Równomiernie rozprowadza podkład w miejsca, w których mój zwykły pędzel do podkładu dociera z pewnym trudem.
    Przy myciu nie gubi włosia, więc jest solidnie wykonany.
    Tutaj kończą się jego zalety.
    Niestety, jest bardzo zbity, przez co źle się go myje. Trzeba się namęczyć, żeby go dobrze wyczyścić z resztek podkładu. Bardzo zniechęca mnie to do jego używania. Dodatkowo jest dla mnie zbyt twardy. Przypuszczam, że nie miałabym do niego żadnych zastrzeżeń, gdybym wcześniej nie kupiła pędzla do podkładu z firmy Zoeva. Przez to porównanie pędzel Hakuro zdecydowanie przegrywa. Na pewno nie kupię innych pędzli do podkładu z tej firmy, pomimo iż jest to polska firma. Trudno...

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: kupiłam jeden pędzel (strona wymaga określenia, czy opakowanie było duże, czy małe hehe )

Chcesz pochwalić donremy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Korzystam z pędzla już od ponad roku. Pędzel nadal mi służy i spełnia swoją rolę. Być może włosie nie jest już tak miękkie jak na początku, niemniej używam go bardzo często, często też myję pędzel, więc jest to zapewne efekt normalnego używania. Ważne jesto to, że nie widziałam, aby pędzel zgubił chociaż jeden włos. Jest cały czas tak samo gęsty, nie odkształcił się. Włosie zasługuje jak najbardziej na wysoką ocenę. Pół gwiazdki odejmuję za wykonanie trzonka, napis zdarł się bardzo szybko i ciemna część trzonka odłączyła się w miejscu sklejenia od części metalowej, która też się już odbarwiła. Nie wpływa to jednak na korzystanie z pędzla, jedynie jest to defekt estetyczny.

Używam tego produktu od: 23.12.2013 r.
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić kolorowajagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go nabyć!
  • To mój pierwszy profesjonalny pędzel.

Idealnie sprawdza sie do nakładania podkładu choć łatwo z przesadzić z ilością.

To fakt , że pożera troche produktu.

Jest zbity i ma mięciutkie włosie.

Odkąd zaczęłam używać pędzla widze jakie niehigieniczne było nakładanie podkładu palcami.

Odkąd go mam wykonywanie makijażu stało się przyjemniejsze

Uważam , że to odpowiedni rozmiar

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić chillin0411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak, Tak ! Z jednym ale...
  • Pędzel zauważyłam u mojej siostry i po wypróbowaniu zdecydowałam, że muszę go mieć. Przy okazji kupiłam i inne z tej firmy ( h14, h74, h77, h79, h76, h61) i nie żałuję.

Praca pędzlem to sama przyjemność. Nie dość że świetnie nakłada podkład to jeszcze o wiele szybciej niż palcami.
    Jest świeny chociaż ma jeden minus... Używam go około roku i zauważyłam że zaczął gubić włosie....
    Nie wiem, może to wina zbyt częstego mycia no ale weź i nie myj pędzla....
    Podsumowując z powodu gubienia tego włosia i tak niedługo muszę kupić sobie drugi pędzel i to właśnie bedzie ten sam h50s chociaż mam chęc jeszcze na Zoevę, ale się zobaczy

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel h50s i inne z tej firmy

Chcesz pochwalić monaa323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, jest BOSKI.
  • Do momentu gdy zaopatrzyłam się w pędzel Hakuro H50s podkład nakładałam palcami. Zastanawiam się teraz jak mogłam bez niego funkcjonować? Nakładanie podkładów tym pędzlem to sama przyjemność.

Nakładam podkład metodą stemplowania, nie ma mowy o żadnych smugach, produkt pięknie wtapia się w skórę, która wygląda naturalnie.
    Za pomocą tego pędzla można uzyskać większe krycie, niż nakładając palcami. Zauważyłam to również przy kremie BB, który ma o wiele lepsze krycie nałożony właśnie Hakuro.

Miałam dylemat czy wybrać H50s czy H50. Ostatecznie padło na ten pierwszy i to była bardzo dobra decyzja. Pasuje idealnie do mojej buzi i dociera w każde trudno dostępne miejsca na twarzy.

Jeśli chodzi o włosie, jest zbite i gęste. Przede wszystkim nie wypada. Jest również bardzo mięciutkie przez co aplikacja podkładu jest bardzo przyjemna.

Cena produktu nie jest wygórowana, tym bardziej, że mamy do czynienia z bardzo dobrym jakościowo pędzlem.

Jedynym małym minusikiem jest to, że ciężko go domyć, trzeba poświęcić na to trochę czasu. Myję go przeważnie szamponem dla dzieci. Wysycha szybko, piorę go wieczorem, a na drugi dzień jest już suchy. Nie odkształca się.

I to nie jest tak, że totalnie nie 'pije' podkładu. 'Pije' go, ale nie jakoś bardzo dużo. Nie zużywam dużo więcej podkładu niż zużywałam nakładając palcami, może o pół pompki więcej, ale dla takiego efektu warto

Generalnie polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Super pędzel do podkładu. nie mogłam poradzić sobie z rozprowadzeniem podkładu z Pierre Rene skin Balance, ale moje problemy zniknęły z pojawieniem się tego cudeńka w mojej kosmetyczce

+łatwe czyszczenie
    +syntetyczne włosie
    +pokrowiec trzyma go "w ryzach"
    + nie odkształca się
    +cena
    +nie pije podkładu

Używam tego produktu od: grudzien 2014
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić amary090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham, kocham, kocham!
  • To poczatek mojej drogi z pedzlami i cale szczescie,ze trafiłam wlasnie na ten typ. Jest super! Bardzo precyzyjnie naklada sie nim podkład, rozprowadza sie idealnie. Jest miękki i delikatny. Nie zrezygnuje juz z niego!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY !!!
  • długo szukałam tych pędzli w zwykłych sklepach ponieważ ciężko go dostać ale wreszcie sie udało
    kupiłam go za 23zł i nie żałuje ani złotówki

zbite, mięciutkie włosie
    dzięki spryskaniu pędzla wodą nie pije wcale podkładu
    nie robi smug
    świetnie rozprowadza podkład, naturalny efekt
    profesjonalny wygląd

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Plusy:
    + cena (mała w stosunku do jakości)
    + solidnie wykonany
    + wygodny w użytku
    + włosie milutkie, mięciutkie
    + włosie równo przycięte
    + nie zmienia kształtu
    + rozprowadza podkład na twarzy równomierną warstwą
    + zostawia bardzo naturalne wykończenie nie tracąc na kryciu
    + podkład nakładany tym pędzlem nie oksyduje (tak się dzieję gdy nakładam podkład palcami)
    + dzięki niemu osiągamy większe krycie i możemy je stopniować
    + podkład dłużej się trzyma
    + kształt pędzelka pozwala nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc np skrzydełek nosa czy okolic pod oczami
    + można nim rozprowadzić również korektor lub przypudrować strefę T

Minusy:
    - trochę ciężko się go czyści

Biorąc pod uwagę ile ma plusów ten jeden minus jest mało znaczący, ale odejmuję pół gwiazdki ponieważ czyszczę go codziennie i chciałabym żeby to trwało krócej:P

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Cudowny!

Otóż, zacznę od tego, że jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i.. jestem nim absolutnie oczarowana! Początkowo widziałam go u koleżanki, później zaczęłam oglądać filmiki m.in na yt na temat tego pędzla i postanowiłam go zakupić.

H50s jest mniejszą wersją h50. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę mniejszą wersję, gdyż jest ona w sam raz! Na prawdę, jest super do stemplowania zarówno policzków i czoła, jak i do precyzyjnego nakładaniu podkładu w takich miejscach jak płatki nosa oraz miejsca przy włosach.

Polecam go wszystkim na początek swojej przygody z makijażem, gdyż za ok.26 zł otrzymujemy solidny produkt!

Pół gwiazdki odejmuję za włosie, otóż moje jest dość miękkie i nie wiem czy takie powinno byc, ale uważam, że sprawowałby się o niebo lepiej gdyby było ono ciut bardziej zbite. Jednakże mimo to nadal gorąco polecam!

Chcesz pochwalić LadyCherry za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij