Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• Idea;ny na skromne początki
  • Jak podsumowałam- IDEALNY NA POCZĄTKI. Gdy pierwszy raz go dotknęłam, to myślałam, że trafiłam na najlepszy pędzel świata. Na nim nauczyłam się nakładac podkład czy nawet wklepywać puder. Wystarczyło, abym go pokochała. Za takie pieniądze dostajemy rzeczywiście bardzo dobrej jakości pędzel z solidnym wykończeniem. Pomimo ponad półrocznego wykorzystywania do codziennego makijażu, nie odprysnął a nazwy są jedynie leciuteńko starte.

Mogę wymieniac nieskończona liczbę zalet, bo to naprawdę bardzo dobry produkt, ale za co odejmuję? Stosując go i pielęgnując jak należy, zauważyłam, że ostatnio włosie szybko sie odkształca. Nakładanie nim produktu na drugi dzień bez umycia, to mordęga.

Kolejny fakt, który nie wpływa zbyt na minus, ale na niezakupienie tego produktu kolejny raz, to wielkość. Zachwalano praktyczne małe zakończenie, które wielu osobom się bardzo spodoba. Przyznam jednak, że po nauczeniu się nakładania podkładów, to wolę jednak większe pędzle, którymi szybciej można to zrobić

Jeśli chodzi o ponowny zakup, to powiem tak. Jeśli bym nie miała pieniędzy na inne marki, to od razu bez myslenia, biorę go, może bardziej rzucając się na H50 niz na jego mniejsza wersję.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzialenkaendzabcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Każdy powinien go mieć!
  • Do H 50s mam ogromny sentyment, bo to mój pierwszy pędzel w rozrastającej się kolekcji. Ten model polskiej firmy Hakuro to prawdziwy hit!
    Świetnie nadaje się do nakładania podkładów lekkich na bazie wody (np. Lumene Natural Code)- daje świeże wykończenie, równe krycie i naturalny wygląd cery.
    Sprawdza się też przy cięższych, bardziej kryjących podkładach (np. Revlon ColorStay).
    Aplikuje też podkłady w musie (np. Stay Matte z Rimmela), ale po każdym użyciu trzeba go umyć, bo mus skleja mu włosie.
    Bardzo dobrze radzi sobie z pudrem, czy to prasowanym, czy sypkim. Wciśnięty w strefę T, puder lepiej i na dłużej matowi skórę.
    Wersja mini jaką jest ten model sprawdzi się na drobniejszych twarzach, jak i u osób które chcą idealnie i równomiernie pokryć podkładem mniejsze partie twarzy (np. płatki nosa, boki nosa).
    Pędzel jest z syntetycznego włosia, wysokiej jakości-mam go rok, używam codziennie, a wygląda na nowo kupiony.
    Nie "pije" podkładu-przed użyciem zawsze trzeba zwilżyć go wodą i pracować tylko samą górą włosia.
    Nie wolno nalewać podkładu do środka, nie polecam też nakładać podkładu okrężnymi ruchami ( o wiele lepiej sprawdzą się ruchy stemplujące lub posuwiste- nie zetrze to podkładu i stopi go ze skórą).
    Jakość jest rewelacyjna, pędzel miękki, dobrze leży w dłoni, szybko się nim pracuje, nadaje się do każdego rodzaju podkładu, a także do pudru. H50s szybko się myje, łatwo go doprać, nie rozkleja się, nie gubi włosia.
    Jedyna "wada" to długa rączka, przez co na początku użytkowania zdarzyło mi się uderzać trzonkiem pędzla w lustro, co mnie nie raz wystraszyło (nie ma co, przestraszyć się własnego pędzla. ).

Zalety:

+ do każdego rodzaju podkładu
    + do nakładania pudru
    + precyzyjny
    + nie robi smug
    + podkład nim nałożony wygląda naturalnie, stapia się z cerą
    + szybko się pierze i zawsze dopiera
    + miękki
    + włosie się nie odkształca, ani nie wypada
    + wygodny w użytkowaniu
    + niska cena

Wady:

- nie można go "pomacać" na żywo, dostępny tylko w sieci

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel w użyciu

Chcesz pochwalić Amisiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny! Must have!
  • Jak wspominam w każdej recenzji pędzli Hakuro: jestem ich wielką fanką, nie trafiłam jeszcze na żaden pędzel, który by mnie rozczarował czy zawiódł a posiadam obecnie 11 sztuk i planuję dokupić kolejne.

H50s jest pędzlem nie odbiegającym jakościom od swoich braci i sióstr. Cechuje go dobra jakość wykonania i trwałość. Jak przy innych Hakuro mamy tu do czynienia z porządnie wykonanym pędzlem: estetycznie wyglądającą rączką z drewna (w niektórych modelach napisy po czasie mogą się ścierać), która dobrze leży w dłonie i ułatwia komfortowe manewrowanie. Metalowa skuwka także jest dobrej jakości, mocno i solidnie osadzona-nie kiwa w żadną stronę, także po wielokrotnym myciu pędzla.
    Syntetyczne włosie jest bardzo miękkie, z łatwością można je prać, szybko schnie, nie odkształca się, pędzel nie gubi włosia. Wielokrotnie prany wygląda wciąż jak nowy.
    Pędzel do podkładu charakteryzuje się tym, że ma bardzo gęste i zbite włosie.

Podkład nakłada się tym pędzlem naprawdę dobrze. Próbowałam wielu metod nakładania podkładu, ale żadna nie sprawdziła się tak dobrze jak przy pomocy tego pędzla.
    Początkowo obawiałam się nieco, że będzie "wypijał" dużo podkładu przez co będą mi się one kończyć w zastraszającym tempie, ale delikatnie zwilżony przed nabraniem podkładu nic takiego nie robi. Nie zauważyłam, abym zużywała teraz choćby i minimalnie podkładu więcej.
    H50s ma idealną wielkość, dociera do trudno dostępnych miejsc, radzi sobie w zasadzie wszędzie, nie jest też z kolei zbyt mały, aby szybko i sprawnie aplikować podkład globalnie na całą twarz.
    Zauważyłam, że podkład nakładany H50s lepiej "przyczepia się" do twarzy, lepiej stapia ze skórą, o wiele lepiej wygląda (niż nałożony palcami) i dłużej się trzyma.
    Przy czym jego stosowanie jest bardzo proste, szybkie i wygodne.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo praktyczny
  • PLUSY:
    - solidnie wykonany
    - włosie jest gęste, miękkie, przyjemne ; nie wypada
    - dosyć dobrze rozprowadza podkład ; ze względu na swój rozmiar nadaje się szczególnie do trudnodostępnych części twarzy np skrzydełek nosa
    - sprawdza się przy nakładaniu różu w kremie

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, bo polski
  • Kolejny wspaniały pędzel marki Hakuro. Bardzo miłe, gęste włosie, które zaskakująco szybko schnie. Szybko i precyzyjnie nakłada produkt z łatwością docierając np. do płatków nosa. Nie pije podkładu. Po miesiącu codziennego używania i mycia w żadnym stopniu nie uległ zniszczeniu. Naprawdę godny polecenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić zieewam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny
  • Świetnej jakości pędzel, nic się z nim nie dzieje mimo że regularnie go myję. Wygląda prosto i elegancko. Najważniejsze jest jednak to jak świetnie rozprowadza podkład (czy krem BB w moim przypadku). Tworzy ładny naturalny efekt drugiej skóry. Włosie jest gęste i zbite przez co nie pochłania dużo podkładu.
    Nie wiem jak wcześniej mogłam używać gąbek lub palców. Teraz już na pewno do tego nie wrócę - metoda nakładania pędzlem okazała się dla mnie najlepsza.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić whitepeony za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy pędzelek jaki miałam
  • Jak dla mnie produkt idealny. Miękki, trwały i bardzo dobrze wykonany. Miałam do czynienia z wieloma pędzlami. Od droższych z półki np sephory, do tańszych z Rossmanna za ok 10 zł. Ten produkt przerósł moje wszystkie oczekiwania. Cena również nie jest zbyt wielka. To już mój drugi pędzelek z tej firmy.

Plusy:
    -Wykonanie
    -Cena
    -Materiał z jakiego jest wykonany
    -Elastyczność włosków

Minusy:
    -Na początku stosowania zauważyłam pojedyncze włoski wypadające, nie była to duża ilość, ale jednak.

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić DianaAshe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Używałam przeróżnych pędzli do podkładu, gąbeczek, nakładałam podkład palcami i nic nie sprawdziło się tak dobrze jak ten pędzel.
    Jest bardzo solidnie wykonany i dobrze się go trzyma. Ma miękkie, bardzo przyjemne w dotyku włosie, które nie wypada. Myję go co dwa dni i nic się z nim nie dzieje.
    Zwilżam go lekko wodą i rozprowadzam podkład. Fajnie się nim pracuje, nie robi smug. Dzięki niemu podkład jeszcze ładniej wtapia się w buzię co daje bardzo ładny, naturalny efekt
    Z czystym sumieniem mogę go polecić

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić jusssi_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na duże tak
  • Jest warty swojej ceny . Bardzo dobrze sie go myje(ja myje szarym mydłem) zawsze powraca do swojego kstałtu , nie wypada z niego włosie .
    +pięknie wykonanie trzonka
    +jest bardzo milutki
    + wysycha tego samego dnia gdy go umyjemy
    +dobrze rozprowadza wszelkiego rodzaju podkłady na twarzy
    +robi piękny efekt wtapiania sie w skóre podkładu
    +pięknie dociera do takich załamań jak skrzydełka nosa itp

po prostu ja nie wyobrażam sobie makijazu bez tego pędzla.
    Pamiętajcie dziewczyny że jak sie zdecydujecie na ten pedzel to radze wam od razu go umyc po użyciu ponieważ o wiele lepiej sie go myje oraz zawsze zwilżajcie pedzel przed użyciem . Jezeli wam sie zdarzy nie umyc go od razu po uzyciu i bedzie wam trudno umyć go to namudlcie go porzadnie w szarym mydle i pozostawcie go na pewien czas od ok5 min to wsztstko wam zejdzie pieknie bynajmniej u mnie ta metoda sie sprawdza (szare mydło)

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: od ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuke

Chcesz pochwalić anastazja199991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej słabo
  • Jestem rozczarowana trochę tym pędzlem, Hakuro od dawna są moją miłością, ale ten jakoś nie.

Znaczy pędzel jest dobrze wykonany, solidny trzonek, włosie się dobrze trzyma i wgl...

Jednak: moim zdaniem jest za mały, powinien być ciupkę większy. Jeśli się go nie zwilży 'zjada' cały podkład.
    Co do samej jakości aplikacji też średnio, dużo lepiej wypada nakładanie podkładu palcami. Trzeba się napracować tym pędzlem żeby uzyskać naturalny efekt.
    I niestety bardzo ciężko się go pierze

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij