Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• Bardzo lubię !
  • Do zakupu pędzla do nakładania podkładu zarastałam dość długo. Pierwszy pędzle do tego celu był typu języczkowego i nie do końca spełniał moje oczekiwania. Aplikacja trwała za długo....
    Potem postanowiłam zainwestować w pędzle typu Flat top zastanawiałam się między Hakuro H50 a Hakuro H50s. Ostatecznie wybór padł na mniejsza wersję, ponieważ moja twarz nie należy do dużych, chciałam ażeby pędzle był bardziej uniwersalny ( nakładanie korektora, a nawet jako do nakładania bronzera)

Plusy:
    + bardzo wytrzymały, nie gubi włosia, ani się nie powykrzywiał, po prostu trzyma fason i nadal wygląda jak nowy
    + cena około 30 zł z przesyłką
    + szybka aplikacja podkładu
    + nie "wypija" dużo podkładu
    + równo rozprowadza produkt
    + poręczny
    + nie jest za duży, dzięki czemu dotrzemy w każdy zakamarek twarzy
    + nadaje się do nakładania korektora i bronzera
    +makijaż utrzymuje się dłużej i w lepszej okazałości.
    + dość szybko schnie

Minus:
    - zdarza się nim zrobić smugi
    - jak dla mnie mógłby być bardziej miękki

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny!
  • Rewolucja w moim makijażu.. Każdy podkład (a używam kryjących) wygląda bardziej naturalnie i jednolicie. Nie sądziłam, że używanie pędzla do podkładu robi AŻ taką różnicę. Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamieniłabym go na żaden inny
  • Nie potarfie się rozstać z tym pędzlem i żałuje że dopiero od paru miesięcy z nigo korzystam. Model H50s jest dla mnie idealny pod wzgledem wielkości. Ma miękkie włosie na co zawsze zwracałam szczególną uwagę ze względu na delikatność mojej cery. Nie podrażnia, ładnie rozprowadza i ma w zasadzie rozsądną cenę współmierną do swojej jakości. Śwtenie rozprowadza płynne podkłady, ale to nie znaczy że kompletnie nie nadaje się do tych z gęstą konsystencją. Jestem pod dużym wrażeniem ponieważ do tej pory, po wielokrotnym praniu żaden włosek jeszcze nie wypadł ani się nie zniekształcił. Gorąco polecam osobom które szukają czegoś delikatnego i ładnie rozprowadzajacego po całej twarzy!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić niebiesko_oka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel jak pędzel. Bez szału
  • Od 2008 roku maluję się pędzlami. Dziś mam ich kilkanaście, wszystkie markowe tzw. języczkowe, bo te lubię najbardziej. Nie miałam nigdy Flat topa, więc w końcu postanowiłam włączyć go do mojej kolekcji. Hakuro 50s to jeden z najtańszych moich pędzli i jedyny tej marki. Miesiąc malowałam się tylko nim, by w pełni poznać jego możliwosci. W porównaniu do innych pędzli ocena jest następująca:
    -to wklepywanie tym pędzlem daje ładne pokrycie ( nie widzę różnicy z języczkowymi)
    - na pewno nie zmniejsza się ilość podkładu zużywanego
    - delikatnie daje pokrycie w okolicach trudno dostępnych
    - musze się bawić z jakimś taplaniem podkładu by go wklepać (zużyłam dzięki temu wszystkie resztki podkładów jakie miałam, bo fajnie blenduje)
    moim zdaniem z tradycjyjnym pędzlem jest poręczniej
    - z myciem nie ma sprawy bo propanol doczyści
    - jest miękki
    - nie gubi włosia (mam go miesiąc dopiero)

Ogólnie nie żałuje że go kupiłam, ale nie chciałabym tylko nim się malować. Daje taki sam efekt jak inne pędzle. Nie rozumiem tych zachwytów, sorry. Ot pędzel do podkładu

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić esafira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Zakupiłam mniejszą wersję pędzla - H50s i jestem w nim po prostu zakochana! podkład naniesiony nim pięknie kryje, nie pozostawia smug i nie wcale nie potrzeba dużo czasu, żeby pokryć całą twarz podkładem. A co najważniejsze, nie ma się wrażenia maski, ponieważ podkład idealnie stapia się z cerą. Już postanowiłam, że wymieniam wszystkie moje pędzle

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić nasturcja1308 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany pędzel!
  • Zawsze myślałam, że używanie pędzli do podkładu to zbędne wymyślanie, jednak odkąd mam hakuro h50s zrozumiałam na czym polega różnica- ten pędzelek genialnie rozprowadza podkład, za pomocą stemplowania pozwala uzyskać dużo większe krycie( niż gdybyśmy nakładały kosmetyk palcami ) przy jednoczesnym pięknym wykończeniu. Dzięki niemu podkład pięknie stapia się ze skóra.

Ilość zużytych opakowań: pędzelek ciągle w idealnym stanie

Chcesz pochwalić justyna_a0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super
  • To był mój pierwszy tego typu pędzel. Jak do tej pory jedyny.
    Zawsze nakładałam podkład palcami. Aż zobaczyłam recenzję na YT i musiałam go mieć!!
    Cudownie miękkie włosie, dzieki czemu idealnie wtapia podkład w skórę. Próbowała innego pedzla - języczka, ale nie dał tego samego, naturalnego efektu.
    Polecam, bo warto go mieć w swojej kosmetyczce.
    Jeden jedyny minus! Trzeba go co jakiś czas wykąpać, ale to się tyczy każdego pędzla

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • super pędzel do nakładania podkładu.Kupiłam go bo do tej pory nakładałam podkład palcami i chciałam mieć je czyste.Już przy pierwszym użyciu nie sprawiał problemów.Genialnie nim się pracuje.Po pierwszym użyciu uznałam że to jest to.Czyste palce, podkład nałożony równomiernie.Zużycie podkładu nie większe jak przy nałożeniu palcami.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić polusia 7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak do tej pory mój ulubieniec
  • Jeden z moich pierwszych pędzli do podkładu, który jak na razie spisuje się idealnie i jest moim ulubieńcem

Pędzel jest mięciutki, ścięty (typowy flat top),solidnie wykonany, ten model świetnie spisze się u osób o drobnych twarzach
    Podkład nakładany (ważne jest aby fluid wklepywać a nie rozcierać-> możemy wtedy bardzo łatwo narobić sobie niechcianych smug/plam) tym pędzlem, ładniej i naturalnie zachowuje się na cerze, daje lekki efekt krycia pozostawia tak jakby "mgiełkę" koloru. Jedynym jego małym minusem jest to, że strasznie pije podkład, zwłaszcza jeżeli używamy go "na sucho".

Mam go już od ponad pół roku i jest w stanie idealnym/nie gubi włosia, mimo częstego mycia

Pędzel idealny będzie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem, szukają dobrego i niedrogiego pędzla, który im na długo posłuży.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał.
  • Nie jestem miłośniczką nakładania podkładu pędzlem, lecz w tym wypadku jestem zaskoczona na plus.
    Plusy:
    +cena- niska jak na taką jakość produktu,
    +nie zauważyłam aby wypadł chociaż jeden włosek,
    +dobrze się myje,
    +gęste włosie,
    +mięciutki,
    +według mnie przy odpowiednim sposobie aplikacji nadaje się również jako pędzel do bronzera,
    +jeśli chodzi o estetykę- pędzel jest po prostu ładny,
    +zapewnia dobre krycie, które można stopniować.
    Minusy:
    -zdarza się nim zrobić smugi, ale to raczej kwestia wprawy.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij