Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• BOSKI!
  • Do tej pory miałam złe doświadczenia z pędzlami i gąbkami do podkładów, dobrych kilkanaście lat używałam swoich palców i niczego więcej, nie mogłam przekonać się do urządzeń tego typu. Przypadek sprawił, że dowiedziałam się o tym pędzlu i przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat. Skusiłam się, zamówiłam i...zakochałam się! ;-)

Jest to inny wymiar makijażu, puder rozprowadza się w mgnieniu oka, wygląda nieskazitelnie, bez smug i zacieków. A palce pozostają czyste
    Malowanie się zawsze sprawiało mi przyjemność, teraz podwójną! Praca z tym pędzlem to łatwizna i naprawdę gorąco go polecam!

Minusów nie znalazłam. Może stosuję go krótko i włoski nie zaczęły wychodzić (jeśli pojawi się coś takiego później to dam znać).

Ogromnym plusem jest mega przyjemne w dotyku włosie i to, że pędzel nie jest lekki, czuć go w ręce. Łatwo się go czyści i nie zmienia swojego wyglądu i właściwości. SUPER!!!

Na pewno skuszę się na zakup innych pędzelków z tej firmy

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: posiadam 1 pędzel

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za taką cenę na prawdę warto !
  • Moim zdaniem ta jakoś pędzla za taką cenę to jakaś pomyłka. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mam pędzle lepszej jakości ale wielokrotnie droższe. Posiadam ten pędzel 2 i pół roku i piorę go bardzo często a mimo to nic się z nim nie dzieje.

Plusy:
    + cały czas jest jak nowy
    +włosie nie wypada
    +nie zmienia kształtu
    +niska cena
    +efekt jaki da się nim uzyskać jest na prawdę naturalny

Jedyna wada to brak stacjonarnego zakupu.

Używam tego produktu od: 2 i pół roku

Chcesz pochwalić XxAnja007xX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jest świetny! Miękki i przyjemny. Nie ' pożera ' jakiś ogromnych ilości podkładu. Przy myciu nie wypada włosie. Jedynym minusem jest cena. Ale poza tym rewelacja!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić filozofynk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem
  • Bardzo lubię pędzle Hakuro, są miękkie i delikatne. Niestety ten egzemplarz chyba trafił mi się wadliwy, bo włoski zaczęły wypadać już po pierwszym myciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, bo polskie
  • Na kupno tego pędzla nakłoniło mnie wiele pozytywnych recenzji pędzli H50 i H50s. Postanowiłam, że kupię wersję mniejszą, bo będzie bardziej precyzyjna, a poza tym mam małą buźkę, więc ta wersja wydawała mi się odpowiedniejsza. Po kilkunastu miesiącach używania mogę stwierdzić, że był to jeden z moich lepszych kosmetycznych zakupów poprzedniego roku.

Pędzel kupiłam przez Internet, w sumie nie wiem, czy można gdzieś stacjonarnie kupić pędzle Hakuro. Dałam za niego 25 zł, co wydaje mi się bardzo, bardzo atrakcyjną ceną. Pędzel wykonany jest z włosia syntetycznego, jest bardzo miękki i gęsty. Czytając opinie przed kupnem, byłam przekonana, że włosie jest gęściej osadzone, ale nie czuję się zawiedziona. Trzonek jest wykonany z drewna, dla mojej filigranowej rączki trochę za gruby, ale po kilkukrotnym użyciu ręka się przyzwyczaja. Te dwie części spięte są metalową skuwką z połyskiem. Całość prezentuje się bardzo elegancko, pędzel wygląda jakby był naprawdę drogim akcesorium.

Zawsze spryskuję pędzel wodą, aby włosie nie pochłaniało podkładu. Najczęściej nakładam podkład metodą stempelkowania, a później rozcieram. Pędzel nakłada fluid równomierną cienką warstwą, co daje bardzo naturalny wygląd. Jego mała główka doskonale sprawdza się przy skrzydełkach nosa, brwiach, czy na żuchwie. Zawsze uważałam, że proces nakładania podkładu przy pomocy pędzla jest czasochłonny i upierdliwy z rana – nic bardziej mylnego. Włosie gładko się ślizga po twarzy, nie jest tępe, a więc makijaż wykonany przy pomocy tego pędzla jest szybki i precyzyjny. Lubię go używać szczególnie w cieplejsze dni, bo nie potrzebuję większego krycia, a pędzel pozwala na nałożenie cieńszej warstewki kosmetyku. Producent poleca ten pędzel także do nakładania pudrów i podkładów mineralnych. Ja używam go tylko do płynnych, trochę gęstszych podkładów, ale podejrzewam, że przy minerałach sprawdzi się równie dobrze, bo dobrze wmasowuje kosmetyk w skórę.

Ze spraw technicznych: pędzel jest łatwy w praniu; wszystkie kosmetyki szybko i łatwo się z niego wypłukują (oczywiście zależy to od podkładu, którego się używa)– ja do tego celu stosowałam szampon, ale zauważyłam, że mydełko Dove radzi sobie z tym zadaniem zdecydowanie lepiej. Pędzel jest raczej gęsty, więc schnie trochę dłużej (zwykle 24h), co nie jest minusem, tym bardziej, że po praniu nie ocieka wodą, jest po prostu wilgotny, więc można z marszu użyć go ponownie. Myję pędzel codziennie, a włosie nie wypada, nie odkształca się; zachowuje sprężystość, jest miękkie i przyjemne dla twarzy. Staram się, aby woda nie dostała się pod skuwkę, żeby nic się nie odklejało i, jak do tej pory, mój pędzel wygląda jak nowy.

Hakuro udowadnia, że polskie pędzle mogą być równie dobre jak te producentów zagranicznych. Na korzyść polskiej firmy przemawia przede wszystkim cena, która wydaje się wręcz śmieszna w stosunku do jakości. Jest to moja perełka wśród akcesoriów do makijażu, używanie go codziennie rano to wielka przyjemność. Serdecznie polecam, naprawdę warto.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: pędzel

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 32 raz(y)
  • Wspaniały szlachetny makijaż w minutę!
  • Pędzel Hakuro h50s to niezbędnik i must have w moim wizażowym etui. Używam go na sobie, a także na większości klientek, ktore maluję i efekt jest zawsze ten sam: PONADFANTASTYCZNIE IDEALNY.

WSPANIAŁOŚĆ tego pędzla polega na tym, że każdy podkład wygląda dobrze lub rewelacyjnie. Wszystko oczywiście zależy od naszego rodzaju skóry, używanego podkładu, ale nawet najtańszy podkład z bazaru (tak dla testów kupiłam jakieś "cudo" za 4 -5 zł) wygląda 100 razy lepiej niż gdyby był nakładany palcami.

Istnieją na rynku podkłady, które warto nałożyć czymś innym niż pędzle i mam tu na myśli palce, ale generalnie nadaje się do wszystkich podkładów w płynie, do sypkich podkładów mineralnych i dodatkowo do kompatków stosowanych zarówno na sucho jak i na mokro.

Mój pędzel myję szarym mydłem lub żelem do twarzy. Schnie szybko - wieczorem umyty rano już jest całkiem suchy ale może to być kwestia tego, że mam bardzociepłe mieszkanie ;-)

Jedyną drobną wadą jest to, że egzemplarz, który posiadam gubi od czasu do czasu pojedyncze włoski. Nie ma tragedii, ale jest to rzecz, która mi się nie podoba.

Pędzel jest miękki, delikatny, świetny dla wrażliwców. Jego używanie to czysta przyjemność

Jeśli chodzi o cene tego produktu, to za jakość jaką oferuje cena jest bardzo mała.

Nie można zrobić nim krzywdy nawet jak nie ma się wprawy w używaniu pędzli (test na koleżance ;-))

Jest bardzo ładnie wyprofilowany i ma odpowiednią wielkość. ZAWSZE NALEŻY GO LEKKO ZWILŻYĆ.

Można nim pomalować każde zaglębienie na twarzy, nawet w okolicach oczu.

Świetny pędzel dla każdego wizażysty i nie tylko :-D

Przyznaję 5 mimo, tego że czasami gubi po włosku

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • jak ja mogłam bez tego żyć????
    wcześniej do rozprowadzania podkładu używałam gąbeczki BB albo po prostu palców i nigdy nie byłam zadowolona - zostawały mi plamy, smugi. Początkowo myślałam że to wina źle dobranego podładu, ale kiedy na półce stanął 6 "źle"dobrany podkład trochę się juz przeraziłam. Tym sposobem trafiłam na pędzel Hakuro H50s. pokochałam go od pierszego użycia! twarz wygląda zupełnie inaczej. zauważyłam że lepiej się sprawuje trochę zwilżony. mam nadzieję że mi posłużyUżywam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić anetaskrze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Pędzel kupiłam zachęcona opiniami oraz po oglądaniu recenzji na youtube. Jednym słowem- rewelacja. To mój pierwszy pędzel do podkładu, ponieważ wczesniej podkład nakładałam palcami. Bardzo wygodny w użytkowaniu, wygląda na naprawdę profesjonalny. Super niska cena, a pierwsza jakość! Pędzel myje niemalże codziennie, a mimo tego nie zauważyłam, żeby wypadł choć jeden włosek. Myślę, że posłuży mi przez nawet kilka lat, a nawet jeśli nie, to z pewnością kupię następny! Bardzo, bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić wiktoria777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał wśród pędzli
  • Po kilku miesiącach nakładania podkładu palcami skusiłam się na pędzel i nie żałuje

PLUSY:
    -jest mniejszy od H50, dzięki czemu wszędzie dotrze
    -mięciutkie włosie
    -nie pozostawia smug
    -rozprowadza bardo cienką warstwę podkładu na twarzy
    -bardzo łatwo się go czyści zwykłym mydłem antybakteryjnym, kształt pędzelka nie zmienia się po umyciu
    -nie gubi włosia
    -cena, 30 zł. to mało jak na taka jakość
    -jeśli już wypija podkład to w bardzo małej ilości

MINUSY:
    -dostępnośc, nie widziałam go w żadnej drogerii, kupiłam w sklepie internetowym

Z czystym sumieniem polecam profesjonalistom i początkującym. Nie da się zrobić nim krzywdy. Makijaż wykonany tym pędzlem dale świetny efekt, nie zrobiłabym go lepiej palcami, czy gąbeczką.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić Ally387 za czytelną i pomocną recenzję?
  • profeska
  • Nareszcie! Znalazłam go
    \nPędzel ten to pomniejszona wersja H50 do nakładania podkładu czy bazy. Pędzel dla mnie sprawdził się w 100 %
    \nPrzede wszystkim nie podrażnia mojej wrazliwej i alergicznej cery. Pieknie i miękko rozprowadza każdy rodzaj podkładu na twarzy bez efektu maski (zaoszczedzamy na ilosci nakładanego podkładu ). Poza tym pędzel flat świetnie dociera do trudniej dostępnych miejsc (idealnie mozemy nim rozprowadzić korektor pod oczami oraz przy nosku).
    \nCena nie jest wygórowana zdecydowanie przy tej jakości.
    \nDesign jest świetny!
    \nCzysci się go bardzo łatwo i szybciutko wysycha
    \nBardzo wszyskim Kobietkom polecam

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, niezastąpiony!
  • Pędzel zakupiłam w komplecie z H50, jak zaleca producent, używam go do nakładania podkładów płynnych, świetnie się sprawdza, ale też ostatnimi czasy do nakładania podkładu mineralnego w pudrze. W obu przypadkach ten flat top sprawdza się swietnie. nie pozostawia smug, dokładnie rozporowadza produkt, zdecydowanie polecam i przymierzam się do zakupu pędzla "kulki", ten zdecydowanie polecam.
    Jego trwałość jest rewelacyjna używam mój pierwszy juz ponad 3 lata i pomimo regularnego mycia i używania nic się z nim nie dzieje!

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwszy niezniszczalny pędzel

Chcesz pochwalić AnnieX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutna rewelacja
  • kompletnie go polecam!
    Wcześniej używałam palców albo języczkowego pędzla Sephory i mimo, że widziałam tyle dobrych opinii oraz tyle polskich blogerek się nim zachwycających uważałam, że nie potrzebuję żadnych wynalazków. W momencie jak wpadłam na ten pędzel na promocji w jednym sklepie internetowym stwierdziłam, że zaryzykuję. I naprawdę, warto było. Po nałożeniu podkładu tym pędzlem moja cera wygląda nienagannie i niemalże stapia się z cerą. Również wytrzymuje znacznie dłużej na skórze i dłużej utrzymuje swój estetyczny wygląd. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym pędzla, który naprawdę zrobi różnicę. Wykonanie jest naprawdę wysokiej jakości w szczególności w porównaniu z ceną. Włosie jest zbite i trzyma swój kształt, a metalowa skuwka jest gruba i wytrzymała. Pewnie są lepsze, ale na pewno nie za tą cenę.

Chcesz pochwalić RaspberrySquid za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Pędzel jest po prostu rewelacyjny. Idealnej budowy- dośc zbity Bardzooo trwały i świetny w uzyciu.
    Początkowo troczę się go bałam, bo nigdy nie stosowałam tego typu pędzli do podkładu.
    Jednak moje obawy szybko prysły Pędzel rewelacyjnie rozprowadza podkład, nie pozostawia smug, przez co na skórze mamy naturalny ewekt.
    Pędzel jest łatwy w czyszczeniu, a włosie jest zawsze idealne

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić kaja_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to coś czego mi brakowało
  • Na ten pędzel czaiłam się dość długo, co miesiąc obiecywałam sobie, że go kupię. No i nastał ten czas, kiedy po prostu zamówiłam na allegro, tak, to była jedna z lepszych decyzji dotycząca zakupów przez internet.

Pędzel ku mojemu zaskoczeniu bardzo miły w dotyku, solidnie wykonany i wg mnie dość ciężki jak na pędzel ale to jest jego plus. Doskonale się nadaje do rozpowadzania podkładów płynnych, przynajmniej sprawdziłam już wraz z Revlonem, z którym doskonale wspołpracuje i z Lirene.
    Nie robi mazów na twarzy, nadaje się do metody także stempelkowej, próbowalam z pudrem sypkim, choć teraz czaję się na nakładanie nim mineralnego podkładu.

Tak czy siak, pędzel spełnia swoje zadanie, nie drapie(!) co było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, bo mam twarz bardzo podrażnioną i niemal wszystko mnie drapało a makijaż tym pędzlem to czysta przyjemność.

Nie mam problemu także z oczyszczaniem go, kilka razy przemyję go pod wodą z dodatkiem mydła siarkowego, ze względu na właściwości antybakteryjne mydła i cacy! juz po kilku myciach a on nadal wygląda jak na początku.

Zdecydowanie podbił moje serce i w mojej kosmetyczce zagościł już na stałę.

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić patrycjasuzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał !!!
  • Zawsze uważałam że niczym nie rozprowadze podkładu lepiej niż palcami aż postanowiłam wypróbować hakuro. Genialny, nakładanie podkładu to teraz przyjemny rytuał. Pędzel jest cudownym niezbednikiem w każdej kosmetyczce!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Zawsze uważałam, że pędzel do podkładu to fanaberia, niepotrzebny gadżet, który i tak nie zastąpi palców. Myliłam się, i to bardzo. Nawet najgorszy podkład, który spisałam już na straty, okazywał się wyglądać całkiem ładnie na buzi po rozprowadzeniu go tym pędzlem.
    Dla mnie jest niezastąpiony, uważam, że są to wspaniale zainwestowane pieniądze.

Plusy:
    + nie pochłania dużej ilości podkładu
    + rozprowadza równomiernie podkład
    + nie zostawia smug
    +wygodna rączka
    + przyzwoita cena
    +miękki

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mirelka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Makijaż jak z okładki.
  • Przerabiałam już niemal wszystko: palce, różne gąbeczki, pędzle języczkowe, duo- fibre, kulkowe...
    Dotychczas pędzel real techniques expert face (podobny do H54) był moim faworytem, kiedy otworzyłam paczkę z hakuro H50S pomyślałam że zakup był niepotrzebny, bo pewnie daje taki sam efekt. Jakże się myliłam!

Gdy po raz pierwszy nałożyłam nim podkład na twarz i popatrzyłam w lustro, powiedziałam tylko: WOW! Efekt był niesamowity. Niestety, o wiele droższy pędzel real techniques może się teraz chować na dnie kuferka ze wstydem...

Używam dość ciężkiego we współpracy podkładu, H50S znakomicie sobie z nim radzi Przede wszystkim nie "wypija" dużo podkładu i pozwala rozetrzeć go tak, że wygląda jak druga skóra. Wspaniale wygładza, dopasowuje strukturę podkładu do struktury skóry, daje niesamowity efekt HD- chociaż używam mocno kryjącego kosmetyku, wygląda on bardzo naturalnie- pędzel wydobywa to wspaniałe krycie ale sprawia, że nie ma mowy o efekcie maski. Dodatkowo, robiąc makijaż zużywam teraz o wiele mniej podkładu niż wcześniej. Nakładam go w zależności od potrzeb- kolistymi ruchami bądź- w miejscach które wymagają nieco więcej uwagi- ruchem "stemplowania".

Mam wrażenie, że inne pędzle, gąbki i tym podobne gadżety jedynie rozcierają lekko podkład na twarzy, H50S sprawia że kosmetyk się w nią pięknie wtapia. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania: twarz wygląda jak z okładki, makijaż jest trwalszy, bardziej naturalny, bez skazy.

Pędzel dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się też do nakładania korektora pod oczy- sprawia że dość marny korektor w płynie staje się trwalszy i bardziej kryjący.

Polecam H50S wszystkim dziewczynom które zmagają się z nienaturalnym efektem makijażu albo (tak jak ja) kapryśną cerą z rozszerzonymi porami- dzięki temu pędzlowi uzyskanie pięknego efektu "airbrush" i ultragładkiej cery jest dziecinnie proste. Już nigdy nie nałożę podkładu innym pędzlem, a już na pewno nie uczynię tego palcami. Odkryłam nową jakość makijażu!

Jeśli chodzi o aspekty techniczne: słyszałam opinie, iż H50 jest niezbyt dokładny, natomiast wersja S dla wielu użytkowniczek jest ponoć zbyt mała, wobec czego makijaż zajmuje więcej czasu. Dla mnie S-ka ma idealny rozmiar. Włosie jest sprężyste, gęste, zbite. Jedyne co na początku mnie zaskoczyło, to fakt że rączka jest dość długa i w porównaniu do pędzli real techniques- ciężka. Ale nie sprawia to żadnego problemu. Mam nadzieję że pędzel posłuży mi na długo, przyznam że mam ochotę kupić drugi na zapas ponieważ wiem że nie znajdę lepszego.
    Hakuro H50S- pędzel wspaniały, ulubiony, najlepszy!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka w użyciu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak!!!
  • To mój pierwszy pędzel do podkładu. Długo się zastanawiałam jaki wybrać było parę opcji, hakuro H51,H52 lub H54. Ostatecznie po przeczytaniu wielu pozytywów w internecie postawiłam na H50s i nie żałuję! Zadziwia mnie w tym pędzlu to, że po takim długim czasie użytkowania wciąż nie traci swojego kształtu Nie wypada z niego włosie. Pracuję się z nim genialnie, nie robi żadnych smug a przez swoje wymiary dociera również w trudniejsze miejsca takie jak okolice nosa czy oczu. Ważne jest też to, że nie spija podkładu Jeden mały problem jaki z nim mam-włosie nie chce się doprać, ale to mi nie przeszkadza :P

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel cały czas w użytkowaniu

Chcesz pochwalić Paulusia__89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy i najlepszy
  • Pędzel wg mnie jest idealny. Używam go tylko do podkładów płynnych i sprawia się idealnie. Nie gubi włosów, jest bardzo mięciutki, nie pozostawia na twarzy plam ani smug. Mam tez H51, ale ten jest wg mnie o wiele lepszy, lepiej się dopasowuje do twarzy, tamten jest bardziej toporny.
    Pędzel ten jednak nie nadaje się do podkładów w musie. Jeszcze nie wymyśliłam czym mogłabym takie podkłady nakładać, więc jeśli ktoś ma jakiś sprawdzony sposób to chętnie poznam
    Na pędzlu zostaje ślad po podkładzie ale w żaden sposób nie zmienia to jego dobrego działania.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Świetny pędzel w dobrej cenie
  • Jestem nim zachwycona, ma mięciutkie włosie i idealny rozmiar, h50 był dla mnie troszkę za duży i wydawał się mniej dokładny, a jego mniejszy braciszek idealnie rozprowadza podkład dostając się do wszystkich zakamarków wokół nosa.Bardzo łatwo nakłada się nim zarówno kremy bb jak i podkłady, niestety czasem brak mi cierpliwości, wiec nie używam pędzelka przy każdym makijażu.Przed użyciem należny go spryskać wodą jak każdego flat topa, czyszczenie pędzla też nie sprawia żadnego problemu, wystarczy szampon do delikatnych włosów i letnia woda.Włoski nie wypadają z pędzla i niezmienianą kształtu.H50S może nie jest niezbędny w mojej kosmetyczce, ale zostanie już ze mną na zawsze

Używam tego produktu od: 3tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem zadowolona z produktu. Znacznie ułatwia wykonanie makijażu - szybko sie nakłada podkład, jest całkiem precyzyjny jak na swój rozmiar. Nie robi smug, zacieków itd.

Co prawda kilka włosów wypadło, ale mam go niedługo, a zdarzyło sie to przy jednym myciu. Myslę, że gorzej nie bedzie jest dobra jakość wykonania.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić angiee0902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię na nic innego
  • Bardzo dobrze rozprowadza podkład bez smug,plamy czy czegoś w tym rodzaju, jest miły w dotyku,łatwo go doczyścić. Solidnie wykonany, jak dla mnie idealny, mam zamiar zakupić inne pędzle z tej serii

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić AgaWawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to czego szukałam
  • Pierwszy i najlepszy pędzel jaki mogłam spodkać
    \nwady:
    \nBrak
    \nzalety:
    \n-jest bardzo mięciutki bardzo fajnie rozprowadza każdy rodzaj podkładu
    \n-nie pozostawia smug
    \n-bardzo fajnie trzyma się go w dłoni
    \n-JEST IDEALNY

Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spryciarz
  • Do tej pory nie wiedziałam, ile kosztuje pędzel Hakuro, (ponieważ podarowała mi go siostra zdecydowanie lepiej zorientowana w temacie akcesoriów do makijażu, ale teraz, po niemal dwóch miesiącach codziennego używania go, mogę powiedzieć, że z pewnością wart jest swojej ceny.
    Odpowiedniej długości i wagi czarna pół matowa rączka z subtelnym białym logo marki wykonanym ciekawą czcionką, srebrzyste łączenie i wreszcie gęsta "czuprynka" pędzla tworzą harmonijną całość cieszącą oczy.
    Włosie pędzla jest mięciutkie, gęste, odpowiednio ścięte i co ważne, (a co w innych pędzlach doprowadzało mnie do szału) - nie linieje.
    Dodatkowym plusem jest to, że pędzel bez problemu można utrzymać w czystości myjąc go np. delikatnym żelem do mycia ciała niemowląt.
    Jeśli zaś chodzi o samo jego używanie - jest to czysta przyjemność Wczesniej radziłam sobie z nakładaniem podkładu bez użycia pędzla, ale teraz już sobie tego nie wyobrażam. Przede wszystkim pozwala on nałożyć na twarz dużo mniejszą warstwę produktu, niż gdy robi się to ręką, poza tym robi to bardziej równomiernie. Dzięki temu wykonany make-up jest bardziej naturalny, a i podkład wystarcza na dłużej. Zaobserwowałam również, że podkład nałożony pędzlem dłużej utrzymuje się na twarzy, a przecież która z nas sobie tego nie życzy?
    Używanie go też nie jest wielką filozofią, z łatwością można sobie przyswoić sposób obsługi podpatrując choćby na YT bardziej wtajemniczone dziewczyny.
    Reasumując, uważam, że kupno tego pędzla to bardzo dobra inwestycja. Polecam.

Używam tego produktu od: Prawie 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwszy pędzel, używany codziennie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Używam go od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
    + bardzo miękkie włosie
    + dobry rozmiar i gęstość włosia
    + ładnie rozprowadza podkład

Minusy:
    - jak dla mnie zdecydowanie za duża rączka
    - trochę trudno go doczyścić z bardziej trwałych podkładów

Poza tymi małymi minusami to pędzelek jest super! Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu więc nie mam porównania, ale nie wyobrażam sobie już życia bez niego

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?