Pędzel do podkładu H50S, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50S, Hakuro
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 26,55 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez CryBebe

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Cena: 26zł

• jestem zła!
  • bardzo, bardzo chciałam się z nim polubić! Gdy przyszedł byłam bardzo poekscytowana. Śliczny, malutki, zgrabny pędzel do podkładu. Uderzyło mnie to jaki on był mięciutki. Aplikacja podkładu była dość przyjemna( jednak wolę gąbki niż pędzle). Dbałam o niego, pielęgnowałam i po nie całym miesiącu się rozwalił. Zupełnie wysunęła się część włosiaz zewnątrz a środek wygląda jakby wpadł do środka. W trakcie aplikacji podkładu zaczął zostawiać włoski na twarzy. Przy skuwce widać zielony klej. Na szczęście pędzel nie był drogi, dlatego też przeżyję to rozstanie. Gdy przestałam go używać do podkładu, przez jakiś czas nakładałam nim róż. Próbowałam go troszkę przyciąć aby włosie było równe i też nic... Przykro! Taka sztuka mi się trafiła!

Używam tego produktu od: Mam go rok, ale do podkładu używałam go miesiąc, potem się rozwalił!
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Lubię i często używam
  • Zamówiłam go, bo miał tutaj dobre opinie i moje koleżanki też z niego korzystały. Jestem zadowolona z efektu jaki daje. Nie jest ani za mały ani za dużo, dobrze radzi sobie z nakładaniem podkładu przy nosie i oczach. Jest mocno zbity. Odjęłam pół gwiazdki, bo troszkę ciężko mi go domyć.

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Nie ma sobie równych ! Idealny do płynnych podkładów. Nie pozostawia smug, wspaniale rozprowadza podkład. Efekt na pewno lepszy niż rozprowadzanie palcami. Dobry i solidny pędzel który będę polecać wszystkim

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Borderlinepsycho za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój pierwszy
  • Nie mam porównania z innymi pędzlami do podkładów, ten jest moim pierwszym. Gąbek nie lubię. Odkąd go mam zastanawiam się dlaczego tyle lat nakładałam podkłady palcami. Mam ochotę przetestować inne firmy ale póki co to mój faworyt Nakładam nim tylko produkty płynne.

Zalety:
    +mięciutkie, dobrze zbite włosie
    +nie chłonie zbyt dużo produktu
    +idealnie się myje (używam zwykłego mydła typu Biały Jeleń)
    +nie gubi włosia
    +ślicznie rozprowadza podkład

Wady:
    lubię pędzle z krótkimi rączkami - ten jak dla mnie ma za długą. Jak się zdenerwuję to ją upiłuję

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ever777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały do pudrów mineralnych
  • Do pudrów mineralnych używam pędzla Sephora nr 45, który sprawuje się idealnie. Z tego powodu, że używam kilku pudrów mineralnych pomyślałam, że kupię drugi pędzel. Słyszałam dużo pozytywnych opinii o 50S. Różni się odnr 45 Sephora kształtem pędzla. Dobrze nakłada się pędzlem nr 50S puder mineralny sypki oraz prasowany . Gęstość włosia sprawia, że szybko i dokładnie nakłada się puder. Szybko myje się, nie traci włosków.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do minerałów - nie
  • Podkład płynny nakładam gąbeczką, więc tym pędzlem miałam zamiar nakładać podkłady mineralne, niestety swojego zadania nie spełnił. Dodatkowo po pierwszym czyszczeniu zaczęły z niego wychodzić włoski.

Spróbowałam więc nakładać nim róże w kremie, ale zostawiał plamy, nie chciał ich dobrze rozcierać, nienaturalny efekt.

Być może jest ok do podkładów płynnych, nie neguję.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić be_zludna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład wreszcie wygląda tak jak powinien
  • Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu a już nie wiem jak mogłabym bez niego robić makijaż. Efekt jest dużo lepszy niż wcześniej i nawet podkład który miałam już wyrzucić nałożony nim wygląda ok. Widzę same plusy
    + jest miękki i przyjemny w dotyku
    + zjada mało podkładu, wystarcza go dokładnie tyle samo co gdy rozprowadzałam palcami,
    + jest wytrzymały i solidny (myje go po każdym makijażu, nie zauważyłam ani jednego włosa mniej, 2 razy dorwał go mój roczny synek i bawił się w najlepsze a pędzel cały czas wygląda jak nowy).

Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim, chociaż mam ochotę jeszcze wypróbować jego większą wersje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić katiedark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Nie można mieć chyba lepszego jak za ta cene. Miękkie włosie,które nie wypada,nie drażni skóry,nie pije za dużo podkładu i znakomicie go rozprowadza. Nie zostawia żadnych smug.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Jeden

Chcesz pochwalić natahaliexoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • boski
  • to pierszy mój pędzel do makijarzu

+delikatne włosie
    +dobrze rozprowadza podkład
    +dobre wykonanie
    +włosie nie wypada
    +ładny wygląd
    +dobrze dociera do każdego miejsca

-pochłania więc podkładu niż jak używam palców(ale to raczej każdy pędzel)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić J-e-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Hakuro h50s to mój pierwszy pędzel i jestem nim zachwycona. Podkład dzięki niemu prezentuje się naprawdę o wiele lepiej niż inaczej aplikowany. Jego trwałość także uległa poprawie.

+wykonanie
    +włosie nie wypada
    +dobrze leży w dłoni
    +precyzyjność
    +włosie jest miękkie i nie podrażnia skóry

Chcesz pochwalić kitty_0 za czytelną i pomocną recenzję?