Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny dla początkujących

Fakt, najlepsze do aplikowania podkładu są własne paluszki, ale ten pędzel godnie je zastępuje! Efekt jest świetny, twarz jest fajnie rozświetlona, nie zostawia żadnych smug, łatwo się czyści. Używam go stosunkowo krótko, około miesiąc, ale baaardzo się polubiliśmy i zostanie ze mną na dłużej :) Polecam, jak za taką cenę warto naprawdę :)

Ulubieniec makijażowy

Zdecydowanie mój faworyt do podkładu to pędzel Hakuro . Towarzyszy mi od lat , uwielbiam go świetnie się z nim pracuje po kilku latach używania nie wyleciał ani jeden włosek, łatwo się go czyści.
Wart swojej ceny

Super pędzel.

Ten pędzel jest najlepszy do nakładania podkładu na twarz, jest bardzo trwały. Po każdym umyciu włoski ciągle zachowują swój kształt, bardzo dobrze leży w ręce, łatwo się nim można posługiwać. Trzonek pędzla nie wyślizguje się z dłoni,
Włosie dobrze wtłacza w skórę podkłady, rozjaśniacze itd. Włosie dosyć dobre, miękkie, dobrze ubite, nie wypadają. Pędzel przy pracy podkładem nie pozostawia smug, jestem bardzo zadowolona.

• Trwałość / wykonanie: 4

u mnie ok

Ten pędzel to dla mnie totalny sentyment makijażu, bo był pierwszym przeze mnie zamówionym, kiedy zaczynałam przygodę z makijaże. Mam go już okolo 10 lat . Wciąż w idealnym prawie stanie. Mojej mamie przeciwnie, za bardzo do gustu nie przypadł, strasznie wychodzily z niego wloski. Nie wiem, czym mogło to być spowodowane.
Podkład nakładalo się nim dobrze, ale nie każdy podkład z nim współgrał.
Teraz juz nie pamiętam jakie sie z nim zgrywały,a z którymi miał problem, ale wiem, że coś takiego miało miejsce,
Mimo to, dobrze go wspominam. Aktualnie sięgam po niego, gdy chce nałożyć na dekolt mokry rozświetlacz..

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

moja 1 recenzja pędzla

szok i niedowierzanie, mam go już 10lat. Jedyny i niepowtarzalny, niezawodny.
Pędzel do podkładu, a ja używam do rozprowadzania, wtłaczania pudru pod oczy i na całą twarz.
- Jestem wierna od 10 lat, wygląda jak nowy, myję bardzo często i gęsto.
Włoski w stanie i formie idealnej!
Nie kupuję innych do tej roli pędzli.
Od biedy można uformować z niego, wprawną ręką jako pędzel do konturowania nosa :)
Moja najlepsza inwestycja. Testuję sobie inne pędzle, ale ten i tak jest nr 1
PS. Jestem zdziwiona, że na foto u góry aż tak się zniszczył pędzel, ja myję w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu typu mydło/żel..

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Wygładzenie faktury skóry

Pędzel ma dobrze zbite włosie, trzonek nie wyślizguje się z dłoni, bardzo wygodnie się nim pracuje.
Włosie dobrze rozprowadza płynne podkłady, pozwala je ładnie wtłoczyć w skórę i tworzy bardzo delikatny efekt; przy minimalnie gęstszych podkładach (do których nie jest polecany) radzi sobie gorzej- skóra nie wygląda świeżo, skórki i pory są mocno podkreślone.
Włosie lubi złapać pigment z niektórych bardziej żółtych podkładów, dlatego warto szybko umyć go po użyciu płynem micelarnym, nie czekać do czasu kompletnego wykończenia makijażu.
Nie chłonie mocno fluidów, nie podrażnia skóry, jest bardzo miły w dotyku.
Ogólnie wydaje się być mały, ale pozwala uzyskać bardzo precyzyjny i szybki efekt efekt końcowy, gdyby nie moja cera mieszana ze skłonnością do wyświecania i przetłuszczania w strefie T, zostawiłabym bez pudrowania.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 5

Nietrwaly, ale do czasu aż nie wypadło mu włosie sprawował się nieźle

To był mój pierwszy pedzel do podkładu który postanowiłam przetestować. Włosie dosyć dobre, miękkie. Dzięki niemu precyzyjnie możemy nałożyć produkt, nie zjada zbyt dużej ilości podkładu i zapewnia większe krycie niż używanie beauty blendera. Łatwy do czyszczenia codziennego. Ogólnie sprawował się poprawnie, dopóki nie zaczęło wypadać z niego włosie, co wskazuje na to że pędzel jest nietrwały. Więcej nie kupię tego produktu.

Niezawodny od wielu lat.

Pędzel stworzymy do nakładania podkładu, również w formie pudru.
Jest fajnie zbity i ma miękkie włoski.
Jest przyjemny w użyciu i ma wygodny poręczny trzonek. Bardzo dobrze rozprowadza mi się nim wszystkie podkłady .Nie zostawia smug, a podkład jest równo rozprowadzony.
Mam go ładnych parę lat i nic się z nim nie dzieje. Włoski nie wypadają, nawet podczas mycia.
Także warto bo jakość jest naprawdę dobra. Mam parę pędzli tej firmy i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

• Design produktu: 5

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S to bardzo dobry pędzel do rozprowadzania podkładu. Pracuje się nim szybko, ma całkiem spora powierzchnię. Podkład nałożony nim bardzo dobrze wygląda. Mi nie gubi włosia. Łatwo się czyści.

Niezawodny pędzel

Bardzo dobry pędzel idealnie pomaga rozprowadzić podkład na całej twarzy pędzelek można łatwo wyczyścić jest bardzo wytrzymały nadaje się też do nakładania pudru polecam

Dobrze rozprowadza podkład

Lubię używać tego pędzla na co dzień. Jest bardzo wygodny do wykonywania makijażu. Dobrze leży w dłoni, ma gęste, ale miękkie włosie i po umyciu nie traci swoich właściwości. Jak dla mnie produkt warty swojej ceny.

Ulubieniec do podkładu

Pędzel zakupiłam w celu nakładania nim podkładu. Nie lubie do tego celu używać dużych pędzli więc wersja "S" idealnie się wpisała w moje potrzeby.
Pędzel jest bardzo dobrze i precyzyjnie wykonany. Włosie nie wypada mimo, że mam te pędzle już kilka ładnych lat.
Nie są bardzo drogie, myślę, że stosunek jakości do ceny jest odpowiedni.
Nie wypija dużej ilości podkładu, ułatwia jego nakładanie.
Nie robi smug!!! Ma wygodny płaski kształt więc możemy nakładać podkład różnymi technikami i świetnie się do tego sprawdzi.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Nie

Bardzo mi nie podszedł ten pędzel. Włosie jest sztywne, zostawia straszne smugi, po prostu źle się go używa. W końcu zaczęły z niego wychodzić włosy więc i tak już się nadawał do wyrzucenia. Pozbyłam się go bez żadnych wyrzutów.

Nie warto go kupować.