Ziaja, Anno d`oro, Serum aktywnie liftingujące pod oczy i na okolice ust

Powiększ Ziaja, Anno d`oro, Serum aktywnie liftingujące pod oczy i na okolice ust

Zgłoszony przez ksiezniczkaa87

Specjalistyczny preparat napinający, intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Systematycznie stosowany stanowi kurację liftingującą, skutecznie opóźniając proces starzenia się skóry w okolicach oczu i ust. Preparat do stosowania na dzień, w zależności od potrzeb skóry – kilka razy w tygodniu.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Propylene glycol, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Butylene Glycola, Lecithin, Ursolic Acid, Xantan Gum, Atelocollagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Zea Mays Kernel Extract, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Diazolidynyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Sodium Hydroxide.

• dobry preparat, za rozsądną cenę
  • Ten specyfik może cudów nie czyni, ale i nie może za taką cenę. Cenię go natomiast za to, że nie robi krzywdy moim wrażliwym oczom. Używam go zawsze latem, w upały, gdy make up spływa z twarzy. Nie podrażnia, nie wysusza, za to ładnie "ściąga" powiekę, uniemożliwiając spływanie makijażu. Pod tym względem to bardzo dobry specyfik, za wyjątkowo niską cenę.
    Jeszcze lepiej działa, gdy trzyma się go w lodówce.

Chcesz pochwalić meskalina777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER !!
  • Nawilża i napina skórę pod oczami , przystępna cena , łatwość w zakupie kosmetyku. Po przebalowanej nocy - jak najbardziej pomaga zszarzałej skórze pod oczami. Noszę soczewki - nic mnie nie uczula i nie podrażnia.

Chcesz pochwalić kumat za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie, ale...
  • Kupiłam to serum z nagłej chęci zawalczenia z jedną zmarszczką pod okiem... Mam w tych okolicach dość wiotką skórę (mimo ledwie 25 lat) i pomyślałam, że nie zaszkodzić spróbować.

Pierwsze wrażenie jak najgorsze: po nałożeniu niewielkiej ilości pod oczy (dosłownie mini-kropelki) oczy zaczęły mi bardzo silnie łzawić... Hm... Nieprzyjemne uczucie pieczenia... No cóż, pomyślałam, że może przez przypadek odrobina dostała się do oka.
    Dalej: serum oczywiście nie nawilża, bo to nie jest jego zadanie. Ale napięcie skóry jest odczuwalne - w moim przypadku - po kilkunastu, kilkudziesięciu minutach. Po nocnej aplikacji skóra pod oczami jest nieco wygładzona, chociaż zmarszczka nie zniknęła

Plusy:
    - cena!
    - pojemność
    - działanie napinające (na jeszcze wiotszą skórę może dziąłać jeszcze lepiej, kto wie)
    - nieagresywny zapach

Minusy:
    - podrażnia oczy!!! (nie tylko za pierwszym razem)
    - nie wygładza zmarszczek

Podsumowując, za niewielkie pieniądze przyzwoity napinacz, o ile nie podrażnia oczu osobie używającej go.

Używam tego produktu od: ponad m-ca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

edit:
    Ostatecznie wyrzuciłam, bo za każdym razem to podrażnienie mnie już zmęczyło.

Chcesz pochwalić celofyz za czytelną i pomocną recenzję?