Powiększ Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)

Zgłaszająca osoba: liz

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, ppg-15 stearyl ether, cetearyl alcohol, ceteareth-33, parfum, dimethicone, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

• must have!
  • Nie rozstaję się z nim od 2 lat. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

+ całkowicie wyeliminował problem brzydkiego zapachu potu
    + nawilża skórę
    + nie podrażnia - można go stosować bezpośrednio po depilacji
    + nie alergizuje
    + subtelny zapach
    + bardzo wydajny
    + czas działania - nie potrzebuję ponawiać aplikacji w ciągu dnia (wystarczy posmarować się nim rano i do wieczora jest spokój. Nigdy nie sprawdzałam jego działania przez 48h :P )
    + nie pozostawia śladów na ubraniach (pod warunkiem, że pozwolimy mu choć odrobinę podeschnąć na skórze)

WADY:
    - cena - jest dosyć wysoka, ale trzeba polować na promocje. Można go kupić dużo taniej w superpharm.

Zdecydowanie mój ulubiony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
    Nie jest to jednak bloker i o tym trzeba pamiętać.

Przez te dwa lata zmieniła się odrobinę szata graficzna opakowania.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: używam nieprzerwanie od 2 lat... nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale na pewno dużo :P

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić euthelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ !
  • Nigdy nie miałam problemu z nadpotliwością czy nieprzyjemnych zapachem potu, niestety tego lata trochę się to zmieniło - zaczęłam wyczuwać nieprzyjemny zapach potu. Najpierw myślałam, że to wina kulki Nivea, sięgnęłam więc po najnowszy Garnier - niestety i to nie pomogło, kupiłam więc Dove, który nigdy mni nie zawodził - i tu, na całej linii porażka. Zawsze ceniłam sobie kosmetyki Vichy, po przeczytaniu recenzji na Wizażu kupiłam ten antyperspirant i to był strzał w 10! Nawet po całym dniu w ruchy, w dusznym pomnieszczeniu i stresujących sytuacjach wieczorem dalej wyczuwam lekki zapach antyperspirantu! Świetny produkt, polecam!

Chcesz pochwalić gemmini29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny dezodorant
  • Jest do skuteczny dezodorant w kulce, dużo lepszy od drogeryjnych. Opakowanie estetyczne. Do gustu przypadł mi zapach - świeży, bardzo delikatny, przyjemny. Ważne jest to, że dezodorant nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Kosmetyk ten jest wydajny. Będę na pewno do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski eliksir
  • Wszystkie wiemy, jak to jest z antyperspirantami- obiecują 24 albo nawet 48h świeżości (po co aż tyle? jednak chyba człowiek się myje choć raz na 24h), nawet jakoś spełniają swoje obietnice w zimie, ale jak zaczną się pierwsze ciepłe dni to są mokre pachy i plamy na ubraniach. Kupiłam ten dezodorant skuszona promocją w SP (26zł), bo akurat kończył mi się jakiś beznadziejny sztyft spod znaku Nivea czy Rexona. Użyłam i Eureka! ten produkt zamienia człowieka w niepocącego się półboga! przy średnich temperaturach utrzymuje się suchość idealna, przy wyższych pojawia się lekkie uczucie wilgoci, ale mimo wszystko jest to produkt o 100% a może nawet o 200% skuteczniejszy, niż inne drogeryjne sztyfty czy kulki.

Plusy:
    - bardzo skuteczny
    - wygodna aplikacja
    - cena- na promocji jest za ok. 26zł, co w porównaniu z jakimiś 12zł za deo roll on innej firmy z drogerii, który nic prawie nie daje, nie jest wygórowaną ceną

Minusy:
    - męski zapach, ale jest dość słaby i na pewno nie jest wyczuwalny dla otoczenia, no chyba, że komuś podetkniemy pachę pod nos

Różne opinie pewnie zależą od różnych skłonności danej skóry, ale ja zdecydowanie z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: 1 mc

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany, drogi, nieskuteczny...
  • Skusiłam się na tą kulkę po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Miał to być super hit i antidotum na mokre pachy. Stwierdziłam, że skoro na tylu milionach kobiet sprawdzał się doskonale to na mnie musi zadziałać podobnie.
    Wydałam na niego sporo kasy jak na antyperspirant. I niestety żałuję... U mnie nie zapobiega poceniu. Mam podczas używania tak samo mokre ślady pod pachami, na ubraniach niż gdybym się nie smarowała niczym...
    Zapach ma delikatny, świeży z kwiatową nutą. Jednak u mnie on nie powala na kolana. Powiedziałabym że jest zbyt świeży jak na moje gusta.
    Opakowanie poręczne chociaż ciężko dostrzec poziom zużycia.
    Nie polecam ze względu na drogą cenę i brak obiecywanego przez producenta działania. Mokre pachy gwarantowane niestety. Wracam do tańszych zamienników czyli ulubionych drogeryjnych i stwierdzam że nie ma nic na tym świecie co zapewni nam zupełnie suche pachy Cudów nie ma niestety, a skoro nie widać różnicy ja nie zamierzam przepłacać
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowicie dyskwalifikuje go zapach
  • Jestem kobietą i lubię pachnieć jak kobieta, a ten antyperspirant ma wyraźnie męski zapach wyczuwalny przez otoczenie.

Plusy:
    - ładne, estetyczne i minimalistyczne opakowanie, kolorystyka przyjemna dla oka
    - działanie ciut lepsze od drogeryjnych antyperspirantów

Minusy:
    - męski zapach, który z moją subtelną naturą zupełnie nie współgra; po prostu wstydzę się nim pachnieć
    - długo się wchłania, co sprawia że czuję się lepiąca i nieświeża
    - wysoka cena, która oczywiście byłaby do przyjęcia, gdyby nie wyżej wymienione minusy

Chcesz pochwalić wredek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie mam jakiegoś mega problemu z potliwością, ale "drogeryjne" antyperspiranty na mnie nie działają. Myślałam, że może, tak zachwalany przez wiele osób, antyperspirant Vichy będzie lepszy. Okazało się, że jest lepszy, ale nie tak, jak to sobie wyobrażałam. Niestety przy jego stosowaniu nadal się pocę. Niestety według mnie jego jakość nie współgra z ceną.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Wreszcie-antyperspirant który działa!
    Nie miałam dużego problemu z nad potliwością, ale z tym że tak jak by mój organizm po około 2 tygodniach "przyzwyczajał" się do antyperspirantów i problem (może nie bardzo duży, ale jednak) zapachu powracał...
    To jest pierwszy antyperspirant z którym tak się nie stało. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić 18cali za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś się popsuło
  • Używam tego antyperspirantu od kilku lat. Zużyłam z pewnością kilkanaście opakowań, byłam bardzo zadowolona aż do teraz.
    Żeby dobrze naświetlić sytuację powiem, że w okresie dojrzewania pociłam się strasznie. Pod pachami miałam mokre koła, co fatalnie działało na moją pewność siebie. Nie znałam wtedy kosmetyków, które mogłyby coś na to pomóc. Dojrzewanie się szczęśliwie zakończyło, ale pozostała przykra przypadłość pocenia się pod wpływem stresu. Dość późno odkryłam nasz rodzimy Antidral (którego brak pośród opisywanych tu kosmetyków zauważyłam ze zdziwieniem) i moje życie się zmieniło
    Potrzebowałam już tylko czegoś "na co dzień", co podtrzymywałoby efekt działania Antidralu.
    Kulka Vichy początkowo wywiązywała się z tego zadania znakomicie i przez kilka lat był to idealny duet. Ostatnio używałam Antidralu sporadycznie, kiedy przewiduję jakieś stresowe sytuacje następnego dnia.

Tyle wprowadzenia, teraz do sedna :

Ostatnią kulkę kupiłam jakieś 2 miesiące temu, zauważywszy przy okazji dyskretną zmianę graficzną opakowania.
    Niestety zmienił się też sam kosmetyk, ma inny zapach, jakiś taki stęchły(?), poprzednia wersja miała śliczny zapach, który nie zmieniał się w ciągu dnia i trwał do wieczora.
    Jego skuteczność się pogorszyła, nie potrafi już podtrzymać efektu bądź co bądź silnego specyfiku, który stosuję na noc, a samodzielnie, bez pomocy Antidralu jest zupełnie do bani.
    Przy tym wszystkim jego cena zaczęła nagle rosnąć jak szalona, w ciągu kilku miesięcy podrożał chyba z 15 złotych. Wariactwo jakieś:|
    Ale mogłam przewidzieć, że coś się święci, bo jakiś czas temu nagle zaczęto go sprzedawać w dwupakach w mega promocjach, myślałam, że tak ma być, a jak widać producent pozbywał się z magazynów starej wersji.

Jestem strasznie zawiedziona, bo miałam sprawdzoną metodę na pewność w stresowych sytuacjach, a teraz muszę przekopywać internet w poszukiwaniu zastępstwa i testować kosmetyki, które w większości nie spełnią moich oczekiwań.

Człowiek nawet nie wie jak ma dobrze dopóki mu się czegoś nie odbierze

Daje mu dwie gwiazdki z sentymentu do poprzedniej wersji, bo ta obecna nie zasługuje na ani jedną.
    Nie wiem, czy kupię ponownie, może dam mu jeszcze kiedyś szansę, jeśli wróci do poprzedniej formy, to podwyższę ocenę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Faoiltiarne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, nie podrażnia
  • Długo szukałam skutecznego antyperspirantu, dopóki nie trafiłam na ten z vichy był to dla mnie krępujący problem. Teraz nawet jeśli zdarza mi się spocić to kulka niweluje nieprzyjemny zapach. Używam go na przemian z wersją z czerwoną zakrętką. Nie podrażnia delikatnie skóry pod pachami, jest skuteczny i ładnie pachnie.
    Jeśli chodzi o minusy to wydaje mi się że jest mało wydajny i jego cena (waha się w granicach od 29zł do 39zł)

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • To jest TO
  • Jak dla mnie najlepszy antyperspirant jaki jest dostepny na runku
    +Nie podraznia
    +łagodnie pachnie
    +nie ma problemu z dostaniem ( przewaznie kupuje w Superpharm , gdzie czesto jest w promocji za ok 25-30zl)
    +nie lepi się, co spowodowało że przekresliłam addidasa
    + w miare dobrze i długo działa.

może nie zwalcza potu w 100% ale w 90% na pewno - wiec warto go mieć

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ronie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Zalety :
    - Dostępność.
    - Cena (często w promocji).
    - Opakowanie. Typowe dla kulkowych antyperspirantów, plastikowe ale wytrzymałe na upadki. Nic się nie wylewa, nie odkręca. Szata graficzna przyjemna dla oka, na etykietce wszystko jasno i klarownie wypisane. Dodatkowym atutem jest ścięte "wieczko" - można opakowanie przewrócić i się nie przewraca, co umożliwia zużycie kosmetyku do końca.
    - Nie podrażnia, nawet użyty tuż po goleniu.
    - Nie uczula.
    - Szybko wysycha.
    - Sprawdza się nawet w skrajnych warunkach, nie zostawiając śladu potu pod pachami i skutecznie chroni przed niechcianym zapachem.
    - Wydajny - jedno opakowanie wystarcza na ponad 2 miesiące codziennego użytkowania.
    - Wystarczy zaaplikować raz dziennie.
    - Nie zostawia białych śladów pod pachami (co za tym idzie nie kruszy się), nie brudzi ubrań.

Wady :
    - Lekko męski zapach - utrzymuje w ciągu dnia, na szczęście na skórze nie jest tak mocno wyczuwalny.
    - Skład.
    - Przy regularnym stosowaniu delikatnie przesusza (suchość ustępuje po użyciu balsamu/kremu i jest spokój na jakoś czas).

Podsumowując - jak na razie nie znalazłam swojego ideału. Będę szukała dalej. Do tego czasu Vichy zostaje moim nr 1 i będę do niego wracała.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w tracie 2-go.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Od razu zaznaczę, że nie mam problemów z potliwością.
    Moim problemem jest wrazliwa skóra pod pachami, która szczególnie teraz pomiędzy zabiegami depilacji laserowej wymaga szczególnego traktowania.
    Vichy :
    nigdy nie podrażniło mojej skóry (aplikuję deo zaraz po goleniu)
    szybko wysycha
    czuję się z nim pewnie cały dzień nawet wtedy, kiedy intensywnie ćwiczę
    Dezodorant mógłby być tańszy. Tańszą alternatywą dla wrażliwej skóry pach jest dla mnie równie delikatny deo dove. Na korzyść vichy przemawia jednak to, że szybciej wysycha (jest to dla mnie ważne).

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZEREKLAMOWANY
  • Tylę "ochów", tyle "achów" - najsilniejszy by sie nie skusił. Susiłam się i ja... W sumie zastanawiałam się nad nim rok, aż w końcu do SH zawitała promocja 50zł za dwie sztuki tego cuda... Cuda w cudzysłowie, ponieważ jestem bardzo rozczarowana.

Ogólnie cierpie od okresu dojrzewania na nadpotliwośc. Raz (latem dwa razy) w tygodniu na noc nakładam pod pachy etiaxil bądź ziaję blocker.
    Moja potliwośc była tak wielka, że nawet przeszłam serię badań, wszystko okazało się byc w normie... Z wiekiem potliwośc się zmniejszyła, ale wciąż wg mnie jest to nadpotliwośc.

Przekonana tyloma pozytywnymi opiniami sięgnęłam po ten deo i omG... Współczuję jeśli przyszło komuś mnie czuc , ponieważ czułam sama siebie. Czułam mój pot zmieszany z zapachem deo. Nie ma chyba nic gorszego dla kobiety. Ponadto moje ulubione czarne i białe t-shirty zafarbowały na trwałe . Próbowałam oczyszczania różnymi drogami, ale nic już im chyba nie pomoże. T-shirty białe zrobiły mi się żółte pod pachami, a czarne zrobiły się białe pod pachami Nie widzę, żadnej zalety tego antyprespirantu. Stracone pieniądze. Dałam mu dwa tygodnie szansy... dłużej nie wytrzymałam.

Podsumowując:
    MINUSY
    - plami ubrania
    - u mnie wzmagał potliwośc
    - klejący
    - cena
    - 48 godzin? Czuję, że społeczeństwo by wymarło przy mnie po 48 godzinach, skoro po dwóch czułam się sama ze sobą źle.
    - mokre pachy cały dzień O.o

Plusów nie dostrzegłam.

Pewnie to kosmetyk z tych co, albo je się kocha, albo nienawidzi. Wybieram opcję drugą - z całego serca kosmetycznego :P NIENAWIDZĘ.

Używam tego produktu od: używałam dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno, do wyrzucenia :|

Chcesz pochwalić mademoiselle_marianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • z poczatku bylam troche sceptycznie nastawiona do ceny za dezoderant,ale kiedy zaczelam sie pocic nadmiernie od lekow...kupilam bez wahania.No i sprawdza sie zasada,ze jakosc=cena.Obojetnie deo,pasta do zebow,kosmetyki do cery apteczne...warto.Wysoka jakosc,wydajnosc.Hypoalergiczne.Ten antyperspirant jest skuteczny,przyjemnie pachnie i dosc wydajny.Sporo czasu uzywalam te kuleczke...Nie wiem czy kupie ponownie ze wzgledu na cene jesli bede przy kasie to sobie pozwole.Ale polecam.Edycja:jednak zakupiłam od razu dwupak)na sezon wiosenno letni,dla pełnej ochrony i komfortu

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty swojej ceny
  • Nie jest to jedyny antyperspirant, który używałam w przeciągu tych paru lat, ale nie zmienia to faktu, że jak na małą kulkę jest bardzo wydajny.
    Używam codziennie, nie czuję brzydkiego zapachu i co najważniejsze, nie czuję również mydlanego zapachu jak od konkurencyjnych produktów tego typu. Wolę pachnieć perfumami na szyi, a nie dezodorantem spod pachy
    Wróciłam do niego, ponieważ kupowałam przez jakiś czas tańsze odpowiedniki, które jednak nie umywają się do tego produktu.

To jest zupełnie inna świeżość i komfort - bez znaczenia jaka pogoda, czy sucha skóra po goleniu, czy na ćwiczenia... Spełnia każde wymagania!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 - 50 ml

Chcesz pochwalić cathieV za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje KWC w kategorii antyperspirantów
  • Tyle pochwał zebrał ten produkt, że tylko mogę je powtórzyć.
    1. skuteczny - używam od grudnia 2013 roku ale miałam już okazję go wypróbować również podczas 30 stopniowych upałów. Sprawdził się doskonale, dając mi poczucie skutecznego zabezpieczenia przed niechcianym nieprzyjemnym zapachem;
    2. wydajny - opakowanie wystarcza mi na około 3 miesiące - więc cena nie wydaje się aż tak wygórowana;
    3. delikatny - mimo zapewniania skutecznej ochrony jest jednocześnie bardzo delikatny i nie podrażnia skóry pod pachami również po depilacji;
    4. przyjemny zapach - doceniam również jego zapach, nie nachalny, lekki.
    w sumie dla mnie 5 gwiazdek na 5!

Używam tego produktu od: 12.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić blanka2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane Tak
  • Właśnie ten antypesrpirant przypadł mi do gustu ponad rok temu i od tego czasu jestem mu wierna. Dzięki niemu jestem spokojna o swoją potliwość, która w zasadzie nie jest już moim problemem.
    Od momentu kiedy go stosuję nie muszę martwić się o nieprzyjemny zapach po dniu pełnym wrażeń. Jestem spokojna. Jego przyjemny zapach, delikatność jak dla mnie idealna. Nie podrażnia. Pachy są suche przez długi czas.
    Wydajny. Może cenowo trochę przerażać, ale uważam, że za jakość trzeba zapłacić. A to jest jakość, która zupełnie spełnia moje wymagania.
    Jestem bardzo zadowolona i na tą chwilę nie mam zamiaru szukać nic nowego.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kossok za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 82 raz(y)
  • ulubiony, cudnie pachnący kulkowiec
  • Po wypróbowaniu wielu "kulkowców" – z różnym skutkiem – zostałam przy Vichy, bo on najbardziej mi odpowiada.

Nie mam jakichś straszliwych problemów z potliwością, więc od antyperspirantu oczekuję względnego zahamowania procesu pocenia się i zniwelowania jego przykrych skutków zapachowych. I ta kulka świetnie się tutaj sprawdza. Nie oczekuję od niej cudów, tj. że będę uprawiała sport czy spacerowała w 30-stopniowym upale, ale nadal będę miała schludnie suche pachy ;-) Jednak o przykrym zapachu czy nieprzyjemnej, natężonej potliwości mogę przy tej kulce zapomnieć.

Przyznaję też, że UBÓSTWIAM delikatny zapach tego antyperspirantu. Mam też jego wersję bezzapachową i również jest świetna, ale wolę tę właśnie ze względu na ten subtelny zapach, który nie gryzie się z zapachem perfum czy balsamu do ciała, ale zapewnia przyjemne uczucie świeżości. No miodzio.

Kolejny wielki plus – antyperspirant NIGDY mnie nie podrażnia, a zdarzają mi się różne nieciekawe wyczyny przy goleniu. Zawsze mogę go śmiało nałożyć bez obawy o pieczenie czy podrażnienie. Mega zaleta!

Jedynym minusem jest dla mnie to, że kulka zostawia białe ślady na ubraniach :/ Tzn. raz zostawia, raz nie zostawia – może to kwestia dawkowania produktu albo czasu, który daję mu na wyschnięcie, ale na pewno zdarzały mi się białe smugi na ubraniach. Ale, szczerze powiedziawszy, nie spotkałam się jeszcze z antyperspirantem, który by takich smug nie zostawiał, więc już machnęłam na to ręką. Tym bardziej, że nie zdarza się to zawsze (biorę pod uwagę, że może to kwestia zbyt szybkiego ubierania się zaraz po nałożeniu antyperspirantu, a nie wina Vichy), a poza tym są to zwyczajne białe ślady, a nie np. całe kremowe grudki, które potrafią zostawiać niektóre kosmetyki tego typu. Wybieram tzw. mniejsze zło, ale jak pięknie pachnące i dobrze działające ;-)

Opakowanie – bardzo lubię. Małe, zgrabne, wszędzie się zmieści. Bardzo estetyczne i poręczne.

Jedynym minusem jest cena, ale wyrobiłam już sobie nawyk polowania na promocje w Superpharm, które zdarzają się naprawdę często (czasem mam wrażenie, że ten antyperspirant jest tam w promocji non stop ;>), i wtedy kupuję 1 lub 2 kulki na zapas.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, więc cena wydaje się być uzasadniona.

Jedną gwiazdkę odejmuję za wspomniane sporadyczne białe smugi i dość wysoką cenę. Więcej gwiazdek odjąć nie miałabym serca, bo uwielbiam tę kulkę

Podsumowując – bardzo polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić vine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Bardzo skuteczny anty-perspirant. Czegóż chcieć więcej!
    Posiadając go, jestem w komfortowej sytuacji- już nie pocę się tak jak kiedyś i nie rozsiewam zdradliwej aury. Ten specyfik działa bardzo długo, bez względu na to, gdzie jestem i co robię; czy jestem zestresowana, czy w czasie treningu. Cały czas moje pachy są suche.
    Zapach delikatny, świeży, niebanalny, ustępuje pola wodzie toaletowej i tak powinno być.
    Stale jestem mu wierna i systematycznie kupuję.
    Warto spróbować, jest dostępny w aptekach internetowych w promocyjnym dwupaku.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 10 sztuk

Chcesz pochwalić hejkak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ok!
  • Ten antyperspirant spełnia wszystkie moje oczekiwania:

- jest trwały
    - jest wydajny
    - przyjemnie, subtelnie pachnie
    - nie podrażnia skóry
    - ma wygodne opakowanie

Mógłby być odrobinę tańszy i dostałby pełne 5 gwiazdek

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ.
  • Uwielbiam markę Vichy i kupując ten produkt nie zawiodłam się. Jest to naprawdę bardzo dobry dezodorant. Wydajny, a co najważniejsze skuteczny. Jedna aplikacja wystarcza na to, by cieszyć się świeżością cały dzień. Zapewnia długotrwałą ochronę i nie podrażnia przy tym skóry (nawet gdy jesteśmy świeżo po depilacji). Nie zostawia po sobie białych śladów. Bardzo ładny zapach. Cena przystępna, kupuję go w internetowej aptece za niecałe 25 zł.

Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań.

Chcesz pochwalić vanilla_cocoa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • na mnie nie działa
  • Nie jest dla mnie. Mimo, że ma dużo zalet, nie spełnia podstawowej funkcji dezodorantu jaką jest ochrona przed potem.

MINUSY:
    - cena
    - nie chroni skutecznie przed potem (przynajmniej w lato, w zimie nie testowałam)

PLUSY:
    -zapach
    - delikatność
    - opakowanie

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić aaajk za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • świetny ! delikatny i bardzo skuteczny. jedyny minus to zdecydowanie za wysoka cena.

nie podrażnia skóry, ma miły, delikatny zapach, nawilża. w dodatku jest naprawdę skuteczny. mój ulubiony, chociaż szukam godnego zastępy w niższej cenie.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Aniatojahej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie najlepszy do tej pory
  • Jak dla mnie najlepszy do tej pory dezodorant. Jest to pierwszy "apteczny" dezodorant, który nabyłam. Wcześniej używałam drogeryjnych, za 10 zł, których musiałam dużo aplikować, żeby coś działały, ale i tak działały bardzo krótko, kilka godzin max. Ten dezodorat sprawia, że po prostu skóra pod pachami jest cały czas sucha. Jest też całkiem wydajny, pierwsze opakowanie starczyło mi na 3 miesiące, z tym, że z przyzwyczajenia na początku używania aplikowałam go za dużo, pod koniec zauważyłam, że wystarczy po prostu musnąć nim całą pachę i działa i na dodatek czybciej schnie. Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Azmika88 za czytelną i pomocną recenzję?