Powiększ Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)

Zgłaszająca osoba: liz

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, ppg-15 stearyl ether, cetearyl alcohol, ceteareth-33, parfum, dimethicone, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

• Bardzo dobry produkt
  • Jak dla mnie strzał w 10. Problemy z przykrym zapachem i potliwością zniknęły. Produkt działa bardzo dobrze, nie pozostawia śladów na ubraniu. Ma przyjemny nieuporczywy zapach, konsystencja mogłaby być mniej lejąca.
    Dużą zaletą jest brak podrażnień nawet na świeżo wydepilowanej skórze pach.
    Cena niestety jest jaka jest, ale wydaje mi się że warto

Chcesz pochwalić k213 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Masakra, i tyle.
  • - cena
    - nie chroni, po chwili już mam mokre pachy
    - męski zapach

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego, za taką cene produkt powinien spełniać oczekiwania. Jestem rozczarowana , wydałam 40 zl na marne, nie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Marti854 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby produkt miał stópki, to bym go po nich całowała!
  • Drogi jak jasna cholera, ale to jego jedyna wada

Nadpotliwość to moje drugie imię. Serio, używałam już wszystkiego - Nivea, Rexona, Antidral, Etiaxil, męski Old Spice, itp, itd. Wszystko (prócz Old Spice) o kant d*** otrzaskać!
    W końcu wybór padł ma Vichy. Płacąc za niego 32zł ręka lekko mi drżała, ale absolutnie na żałuję

To jest Święty Grall wśród antyperspirantów!
    + zapach (świeży, delikatny, kobiecy)
    + działanie - CUDO (choćbym wróciła z siłowni mokra jak szczur, to paszki są suche i nadal pachnące )
    + solidne opakowanie (nic nie wycieka, nie klei się)
    + nie zauważyłam brudzenia czarnych/białych ubrań - wystarczy poczekać chwilę, aby produkt wyschnął na skórze, a nie na mokre pachy ubierać bluzki, serio.

Nie zamienię go na żaden inny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Używam go od wielu lat i wciąż do niego wracam. Nie znalazłam lepszego produktu.
    Jego skuteczność jest rewelacyjna - nie ma mowy o przykrym zapachu.
    Nie podrażnia, nie uczula.
    Dla mnie ideał.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Chcesz pochwalić Barbara_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Jest naprawdę przyjemny, nie zostawia mokrej powłoczki. Dobrze chroni, raczej nie podrażnia. Używałam kilka lat.

Ogólnie dobry produkt, gdyby nie miał aluminium kupiłabym ponownie, ale raczej już nie wrócę do niego właśnie przez ten składnik.

Ilość zużytych opakowań: około 6-7

Chcesz pochwalić cabale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój Kwc
  • Przepiękny delikatny zapach, skuteczny, zapach trwały - testowałam po imprezie calonocnej
    Delikatny dla skóry, nie podrażnia
    Bardzo się cieszę, że się na niego skusiłam po pozytywnych opiniach u wielu vblogerek.

Minus - cena

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić Brook za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Przejdźmy do sedna:

+ pięknie pachnie zapach się utrzymuje na skórze
    + działa! niweluje nieprzyjemny zapach potu, zapobiega poceniu na kilka godzin (oczywiście nie w 30stopniowe upały...)
    + nie podrażnia, mogę go stosować od razu po goleniu
    + wydajny

- cena; jednakże można go dostać często w promocji lub w dwupaku

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić Gabowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby efekt
  • Krótko i na temat:

Zalety:
    - ładny zapach,
    - eliminuje nieprzyjemny zapach potu,
    - delikatny, nie podrażnia,
    - szybko się wchłania,

Wady:
    - nie zapobiega poceniu się, działa jak inne tańsze antyperspiranty,
    - cena

+/- działa, ale chwilowo

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Smaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have!
  • Nie rozstaję się z nim od 2 lat. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

+ całkowicie wyeliminował problem brzydkiego zapachu potu
    + nawilża skórę
    + nie podrażnia - można go stosować bezpośrednio po depilacji
    + nie alergizuje
    + subtelny zapach
    + bardzo wydajny
    + czas działania - nie potrzebuję ponawiać aplikacji w ciągu dnia (wystarczy posmarować się nim rano i do wieczora jest spokój. Nigdy nie sprawdzałam jego działania przez 48h :P )
    + nie pozostawia śladów na ubraniach (pod warunkiem, że pozwolimy mu choć odrobinę podeschnąć na skórze)

WADY:
    - cena - jest dosyć wysoka, ale trzeba polować na promocje. Można go kupić dużo taniej w superpharm.

Zdecydowanie mój ulubiony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
    Nie jest to jednak bloker i o tym trzeba pamiętać.

Przez te dwa lata zmieniła się odrobinę szata graficzna opakowania.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: używam nieprzerwanie od 2 lat... nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale na pewno dużo :P

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić euthelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ !
  • Nigdy nie miałam problemu z nadpotliwością czy nieprzyjemnych zapachem potu, niestety tego lata trochę się to zmieniło - zaczęłam wyczuwać nieprzyjemny zapach potu. Najpierw myślałam, że to wina kulki Nivea, sięgnęłam więc po najnowszy Garnier - niestety i to nie pomogło, kupiłam więc Dove, który nigdy mni nie zawodził - i tu, na całej linii porażka. Zawsze ceniłam sobie kosmetyki Vichy, po przeczytaniu recenzji na Wizażu kupiłam ten antyperspirant i to był strzał w 10! Nawet po całym dniu w ruchy, w dusznym pomnieszczeniu i stresujących sytuacjach wieczorem dalej wyczuwam lekki zapach antyperspirantu! Świetny produkt, polecam!

Chcesz pochwalić gemmini29 za czytelną i pomocną recenzję?