Powiększ Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)
Produkt dostępny w 47 sklepach. Cena już od 23,29 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: liz

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, ppg-15 stearyl ether, cetearyl alcohol, ceteareth-33, parfum, dimethicone, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

• Spełnia swoje zadanie
  • Antyperspirant Vichy jest moim najczęstszym wyborem podczas zakupów. Idealnie sprawdza się do stosowania na co dzień, ponieważ nie podrażnia i nie powoduje problemów ze skórą.

Nie do końca rozumiem dlaczego miałby chronić przez 48 godzin, skoro myjemy się codziennie, ale ten aspekt pominę

Przede wszystkim - nie muszę się martwić o plamy na ubraniach - czy to mokre, czy odbarwienia od kosmetyku. Czasem niestety zdarza się, że odczuwam przykry zapach, zwłaszcza podczas treningu, dlatego odejmuję Vichy pół gwiazdki i nadal szukam swojego ideału.

Po dłuższym stosowaniu Vichy zauważyłam, że moja skóra nie jest już podrażniona i szorstka, dlatego nie wrócę już nigdy do standardowych, kolorowych antyperspirantów drogeryjnych. Odpowiada mi również jego delikatny zapach, który nie gryzie się z moimi perfumami.

Vichy kupuję tylko w promocji w Superpharm, ponieważ jest dość drogi.

Plusy:
    + ochrona na cały dzień
    + brak podrażnień
    + dostępność

Minusy:
    - możliwy przykry zapach
    - cena
    - stosunek ceny do jakości

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Pięć opakowań

Chcesz pochwalić Alysiaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Najlepszy jaki próbowałam!
  • Zdecydowanie polecam. Daje radę w normalny dzień, ale także na trening, siłownie, itd. Rewelacja!

Plusy:
    + naprawdę chroni przed poceniem!
    + przyjemny zapach, taki unisex,
    + nie brudzi ubrań!!!! Co jak dla mnie jest bardzo ważne,
    + wydajny,
    + długo działa, cały dzień spokojnie,

Minusy:
    - mogę się "przyczepić" chyba tylko do tego, że dość długo się wchłania. Ale można sobie z tym poradzić. I jak wspominałam, nie brudzi ubrań, więc nawet jak zdarza mi się ubrać zanim całkowicie zaschnie to w sumie nic się nie dzieje.
    - Drugim minusem może być cena. Jednak dla studentki 40 zł to dużo, a tyle kosztuje bez przeceny. Ale można go "złapać" za 28, tak ja go kupiłam.

Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić endover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Najlepszy antyperspirant, nie ma lepszego.

+ pot już nie istnieje w naszym życiu
    + przyjemny zapach produktu
    + nie zostawia śladów na ubraniach
    + wydajny
    + nie podrażnia skóry (nawet aplikowany od razu po goleniu)

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: ok. 13

Chcesz pochwalić ashlee9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jedyny w swoim rodzaju, najlepszy, wyjątkowy! Problemy z potliwością zniknęły już po tygodniu stosowania. Cały dzień, nawet przy upale albo intensywna sesja na siłowni, a na pachach dalej czuć zapach antyperspirantu i co ważniejsze - są suche! Sam zapach też jest świetny - nie narzuca się, taki przyjemny unisex.

Plusy:
    + wydajność - opakowanie spokojnie starczy na 1.5-2 miesiące
    + naprawdę działa - zero potu!!!
    + zapach
    + cena - spokojnie można kupić za 20 zł, jak dla mnie za taką jakość, cena jest śmieszna!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!!!!!
  • Po przetestowaniu przez ostatnie jakies 15 lat wszystkich dezodorantow kulek sztyftow takich jak secret, dove, nivea, garnier, reksona (byla calkiem ok..) lady speed stick, oj duzo ich było, w koncu trafilam na swojego faworyta!
    Tak Tak Tak! nie musi pachniec - wole jak jest bezzapachowy, bo lubie psiknac sie perfum, a nie lubie jak zapachy sie mieszaja, wiec plus za to, nawet jak sie troszke ostatnio spocilam to troche mialam mokra pache, ale zero przykrego zapachu! nie zostawia zadnych plam na ubraniach, czasem w pospiechu sie ubieram i nie zdazylo sie zeby gdzies zostawial biale smugi.
    - cena? warto.
    -wydajny!
    jestem bardzo zadowolna i polecam, mialam wersje niebieska i zielona

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale, drugie w uzyciu

Chcesz pochwalić foxy313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jak dla mnie strzał w 10. Problemy z przykrym zapachem i potliwością zniknęły. Produkt działa bardzo dobrze, nie pozostawia śladów na ubraniu. Ma przyjemny nieuporczywy zapach, konsystencja mogłaby być mniej lejąca.
    Dużą zaletą jest brak podrażnień nawet na świeżo wydepilowanej skórze pach.
    Cena niestety jest jaka jest, ale wydaje mi się że warto

Chcesz pochwalić k213 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra, i tyle.
  • - cena
    - nie chroni, po chwili już mam mokre pachy
    - męski zapach

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego, za taką cene produkt powinien spełniać oczekiwania. Jestem rozczarowana , wydałam 40 zl na marne, nie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Marti854 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby produkt miał stópki, to bym go po nich całowała!
  • Drogi jak jasna cholera, ale to jego jedyna wada

Nadpotliwość to moje drugie imię. Serio, używałam już wszystkiego - Nivea, Rexona, Antidral, Etiaxil, męski Old Spice, itp, itd. Wszystko (prócz Old Spice) o kant d*** otrzaskać!
    W końcu wybór padł ma Vichy. Płacąc za niego 32zł ręka lekko mi drżała, ale absolutnie na żałuję

To jest Święty Grall wśród antyperspirantów!
    + zapach (świeży, delikatny, kobiecy)
    + działanie - CUDO (choćbym wróciła z siłowni mokra jak szczur, to paszki są suche i nadal pachnące )
    + solidne opakowanie (nic nie wycieka, nie klei się)
    + nie zauważyłam brudzenia czarnych/białych ubrań - wystarczy poczekać chwilę, aby produkt wyschnął na skórze, a nie na mokre pachy ubierać bluzki, serio.

Nie zamienię go na żaden inny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Używam go od wielu lat i wciąż do niego wracam. Nie znalazłam lepszego produktu.
    Jego skuteczność jest rewelacyjna - nie ma mowy o przykrym zapachu.
    Nie podrażnia, nie uczula.
    Dla mnie ideał.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Chcesz pochwalić Barbara_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Jest naprawdę przyjemny, nie zostawia mokrej powłoczki. Dobrze chroni, raczej nie podrażnia. Używałam kilka lat.

Ogólnie dobry produkt, gdyby nie miał aluminium kupiłabym ponownie, ale raczej już nie wrócę do niego właśnie przez ten składnik.

Ilość zużytych opakowań: około 6-7

Chcesz pochwalić cabale za czytelną i pomocną recenzję?