Powiększ Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)

Zgłaszająca osoba: liz

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, ppg-15 stearyl ether, cetearyl alcohol, ceteareth-33, parfum, dimethicone, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

• najlepszy jaki miałam
  • Przejdźmy do sedna:

+ pięknie pachnie zapach się utrzymuje na skórze
    + działa! niweluje nieprzyjemny zapach potu, zapobiega poceniu na kilka godzin (oczywiście nie w 30stopniowe upały...)
    + nie podrażnia, mogę go stosować od razu po goleniu
    + wydajny

- cena; jednakże można go dostać często w promocji lub w dwupaku

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić Gabowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby efekt
  • Krótko i na temat:

Zalety:
    - ładny zapach,
    - eliminuje nieprzyjemny zapach potu,
    - delikatny, nie podrażnia,
    - szybko się wchłania,

Wady:
    - nie zapobiega poceniu się, działa jak inne tańsze antyperspiranty,
    - cena

+/- działa, ale chwilowo

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Smaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have!
  • Nie rozstaję się z nim od 2 lat. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

+ całkowicie wyeliminował problem brzydkiego zapachu potu
    + nawilża skórę
    + nie podrażnia - można go stosować bezpośrednio po depilacji
    + nie alergizuje
    + subtelny zapach
    + bardzo wydajny
    + czas działania - nie potrzebuję ponawiać aplikacji w ciągu dnia (wystarczy posmarować się nim rano i do wieczora jest spokój. Nigdy nie sprawdzałam jego działania przez 48h :P )
    + nie pozostawia śladów na ubraniach (pod warunkiem, że pozwolimy mu choć odrobinę podeschnąć na skórze)

WADY:
    - cena - jest dosyć wysoka, ale trzeba polować na promocje. Można go kupić dużo taniej w superpharm.

Zdecydowanie mój ulubiony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
    Nie jest to jednak bloker i o tym trzeba pamiętać.

Przez te dwa lata zmieniła się odrobinę szata graficzna opakowania.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: używam nieprzerwanie od 2 lat... nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale na pewno dużo :P

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić euthelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ !
  • Nigdy nie miałam problemu z nadpotliwością czy nieprzyjemnych zapachem potu, niestety tego lata trochę się to zmieniło - zaczęłam wyczuwać nieprzyjemny zapach potu. Najpierw myślałam, że to wina kulki Nivea, sięgnęłam więc po najnowszy Garnier - niestety i to nie pomogło, kupiłam więc Dove, który nigdy mni nie zawodził - i tu, na całej linii porażka. Zawsze ceniłam sobie kosmetyki Vichy, po przeczytaniu recenzji na Wizażu kupiłam ten antyperspirant i to był strzał w 10! Nawet po całym dniu w ruchy, w dusznym pomnieszczeniu i stresujących sytuacjach wieczorem dalej wyczuwam lekki zapach antyperspirantu! Świetny produkt, polecam!

Chcesz pochwalić gemmini29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny dezodorant
  • Jest do skuteczny dezodorant w kulce, dużo lepszy od drogeryjnych. Opakowanie estetyczne. Do gustu przypadł mi zapach - świeży, bardzo delikatny, przyjemny. Ważne jest to, że dezodorant nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Kosmetyk ten jest wydajny. Będę na pewno do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski eliksir
  • Wszystkie wiemy, jak to jest z antyperspirantami- obiecują 24 albo nawet 48h świeżości (po co aż tyle? jednak chyba człowiek się myje choć raz na 24h), nawet jakoś spełniają swoje obietnice w zimie, ale jak zaczną się pierwsze ciepłe dni to są mokre pachy i plamy na ubraniach. Kupiłam ten dezodorant skuszona promocją w SP (26zł), bo akurat kończył mi się jakiś beznadziejny sztyft spod znaku Nivea czy Rexona. Użyłam i Eureka! ten produkt zamienia człowieka w niepocącego się półboga! przy średnich temperaturach utrzymuje się suchość idealna, przy wyższych pojawia się lekkie uczucie wilgoci, ale mimo wszystko jest to produkt o 100% a może nawet o 200% skuteczniejszy, niż inne drogeryjne sztyfty czy kulki.

Plusy:
    - bardzo skuteczny
    - wygodna aplikacja
    - cena- na promocji jest za ok. 26zł, co w porównaniu z jakimiś 12zł za deo roll on innej firmy z drogerii, który nic prawie nie daje, nie jest wygórowaną ceną

Minusy:
    - męski zapach, ale jest dość słaby i na pewno nie jest wyczuwalny dla otoczenia, no chyba, że komuś podetkniemy pachę pod nos

Różne opinie pewnie zależą od różnych skłonności danej skóry, ale ja zdecydowanie z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: 1 mc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany, drogi, nieskuteczny...
  • Skusiłam się na tą kulkę po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Miał to być super hit i antidotum na mokre pachy. Stwierdziłam, że skoro na tylu milionach kobiet sprawdzał się doskonale to na mnie musi zadziałać podobnie.
    Wydałam na niego sporo kasy jak na antyperspirant. I niestety żałuję... U mnie nie zapobiega poceniu. Mam podczas używania tak samo mokre ślady pod pachami, na ubraniach niż gdybym się nie smarowała niczym...
    Zapach ma delikatny, świeży z kwiatową nutą. Jednak u mnie on nie powala na kolana. Powiedziałabym że jest zbyt świeży jak na moje gusta.
    Opakowanie poręczne chociaż ciężko dostrzec poziom zużycia.
    Nie polecam ze względu na drogą cenę i brak obiecywanego przez producenta działania. Mokre pachy gwarantowane niestety. Wracam do tańszych zamienników czyli ulubionych drogeryjnych i stwierdzam że nie ma nic na tym świecie co zapewni nam zupełnie suche pachy Cudów nie ma niestety, a skoro nie widać różnicy ja nie zamierzam przepłacać
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowicie dyskwalifikuje go zapach
  • Jestem kobietą i lubię pachnieć jak kobieta, a ten antyperspirant ma wyraźnie męski zapach wyczuwalny przez otoczenie.

Plusy:
    - ładne, estetyczne i minimalistyczne opakowanie, kolorystyka przyjemna dla oka
    - działanie ciut lepsze od drogeryjnych antyperspirantów

Minusy:
    - męski zapach, który z moją subtelną naturą zupełnie nie współgra; po prostu wstydzę się nim pachnieć
    - długo się wchłania, co sprawia że czuję się lepiąca i nieświeża
    - wysoka cena, która oczywiście byłaby do przyjęcia, gdyby nie wyżej wymienione minusy

Chcesz pochwalić wredek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie mam jakiegoś mega problemu z potliwością, ale "drogeryjne" antyperspiranty na mnie nie działają. Myślałam, że może, tak zachwalany przez wiele osób, antyperspirant Vichy będzie lepszy. Okazało się, że jest lepszy, ale nie tak, jak to sobie wyobrażałam. Niestety przy jego stosowaniu nadal się pocę. Niestety według mnie jego jakość nie współgra z ceną.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Wreszcie-antyperspirant który działa!
    Nie miałam dużego problemu z nad potliwością, ale z tym że tak jak by mój organizm po około 2 tygodniach "przyzwyczajał" się do antyperspirantów i problem (może nie bardzo duży, ale jednak) zapachu powracał...
    To jest pierwszy antyperspirant z którym tak się nie stało. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić 18cali za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij