Powiększ Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)

Zgłaszająca osoba: liz

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, ppg-15 stearyl ether, cetearyl alcohol, ceteareth-33, parfum, dimethicone, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

• Geniusz
  • Najlepszy antyperspirant, nie ma lepszego.

+ pot już nie istnieje w naszym życiu
    + przyjemny zapach produktu
    + nie zostawia śladów na ubraniach
    + wydajny
    + nie podrażnia skóry (nawet aplikowany od razu po goleniu)

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: ok. 13

Chcesz pochwalić ashlee9 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Cudowny
  • Jedyny w swoim rodzaju, najlepszy, wyjątkowy! Problemy z potliwością zniknęły już po tygodniu stosowania. Cały dzień, nawet przy upale albo intensywna sesja na siłowni, a na pachach dalej czuć zapach antyperspirantu i co ważniejsze - są suche! Sam zapach też jest świetny - nie narzuca się, taki przyjemny unisex.

Plusy:
    + wydajność - opakowanie spokojnie starczy na 1.5-2 miesiące
    + naprawdę działa - zero potu!!!
    + zapach
    + cena - spokojnie można kupić za 20 zł, jak dla mnie za taką jakość, cena jest śmieszna!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!!!!!
  • Po przetestowaniu przez ostatnie jakies 15 lat wszystkich dezodorantow kulek sztyftow takich jak secret, dove, nivea, garnier, reksona (byla calkiem ok..) lady speed stick, oj duzo ich było, w koncu trafilam na swojego faworyta!
    Tak Tak Tak! nie musi pachniec - wole jak jest bezzapachowy, bo lubie psiknac sie perfum, a nie lubie jak zapachy sie mieszaja, wiec plus za to, nawet jak sie troszke ostatnio spocilam to troche mialam mokra pache, ale zero przykrego zapachu! nie zostawia zadnych plam na ubraniach, czasem w pospiechu sie ubieram i nie zdazylo sie zeby gdzies zostawial biale smugi.
    - cena? warto.
    -wydajny!
    jestem bardzo zadowolna i polecam, mialam wersje niebieska i zielona

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale, drugie w uzyciu

Chcesz pochwalić foxy313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jak dla mnie strzał w 10. Problemy z przykrym zapachem i potliwością zniknęły. Produkt działa bardzo dobrze, nie pozostawia śladów na ubraniu. Ma przyjemny nieuporczywy zapach, konsystencja mogłaby być mniej lejąca.
    Dużą zaletą jest brak podrażnień nawet na świeżo wydepilowanej skórze pach.
    Cena niestety jest jaka jest, ale wydaje mi się że warto

Chcesz pochwalić k213 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra, i tyle.
  • - cena
    - nie chroni, po chwili już mam mokre pachy
    - męski zapach

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego, za taką cene produkt powinien spełniać oczekiwania. Jestem rozczarowana , wydałam 40 zl na marne, nie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Marti854 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby produkt miał stópki, to bym go po nich całowała!
  • Drogi jak jasna cholera, ale to jego jedyna wada

Nadpotliwość to moje drugie imię. Serio, używałam już wszystkiego - Nivea, Rexona, Antidral, Etiaxil, męski Old Spice, itp, itd. Wszystko (prócz Old Spice) o kant d*** otrzaskać!
    W końcu wybór padł ma Vichy. Płacąc za niego 32zł ręka lekko mi drżała, ale absolutnie na żałuję

To jest Święty Grall wśród antyperspirantów!
    + zapach (świeży, delikatny, kobiecy)
    + działanie - CUDO (choćbym wróciła z siłowni mokra jak szczur, to paszki są suche i nadal pachnące )
    + solidne opakowanie (nic nie wycieka, nie klei się)
    + nie zauważyłam brudzenia czarnych/białych ubrań - wystarczy poczekać chwilę, aby produkt wyschnął na skórze, a nie na mokre pachy ubierać bluzki, serio.

Nie zamienię go na żaden inny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Używam go od wielu lat i wciąż do niego wracam. Nie znalazłam lepszego produktu.
    Jego skuteczność jest rewelacyjna - nie ma mowy o przykrym zapachu.
    Nie podrażnia, nie uczula.
    Dla mnie ideał.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Chcesz pochwalić Barbara_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Jest naprawdę przyjemny, nie zostawia mokrej powłoczki. Dobrze chroni, raczej nie podrażnia. Używałam kilka lat.

Ogólnie dobry produkt, gdyby nie miał aluminium kupiłabym ponownie, ale raczej już nie wrócę do niego właśnie przez ten składnik.

Ilość zużytych opakowań: około 6-7

Chcesz pochwalić cabale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój Kwc
  • Przepiękny delikatny zapach, skuteczny, zapach trwały - testowałam po imprezie calonocnej
    Delikatny dla skóry, nie podrażnia
    Bardzo się cieszę, że się na niego skusiłam po pozytywnych opiniach u wielu vblogerek.

Minus - cena

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić Brook za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Przejdźmy do sedna:

+ pięknie pachnie zapach się utrzymuje na skórze
    + działa! niweluje nieprzyjemny zapach potu, zapobiega poceniu na kilka godzin (oczywiście nie w 30stopniowe upały...)
    + nie podrażnia, mogę go stosować od razu po goleniu
    + wydajny

- cena; jednakże można go dostać często w promocji lub w dwupaku

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić Gabowa za czytelną i pomocną recenzję?