Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• Absolutnie nie
  • Odżywka nie robi kompletnie nic, a żeby tego było mało - strasznie śmierdzi (nieokreślony chemiczny zapach) i bardzo trudno wydobyć ją z tego twardego opakowania.
    Jednym plusem jest niska cena - ale po co?

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrsjuliank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Odżywka dobra, ale szału nie ma. Ot taka zwykła, do codziennego stosowania. Nie robi krzywdy włosom,ale też nie odżywia tak dostatecznie,żeby czuć jej działanie.
    Troszkę słaba do zniszczonych i suchych wlosów. Na włosach zdrowych pewnie dobrze się sprawdzi.

PLUSY :
    +Zapach ładny,
    +Nawilża
    +Dobrze się rozczesują,
    +Są sypkie
    +Cena w promocji 3,99zł za 300ml - opłaca się.
    +Wydajna

MINUSY :
    -Brak spektakularnych efektów dizałania na włosach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Moje włosy są cienkie, przetłuszczające się u nasady a jednocześnie skłonne do puszenia i przesuszania na końcach. Muszę je myć codziennie, po każdym myciu używam suszarki.
    Nakładam odżywkę poniżej linii uszu by nie obciążać włosów.

Używałam jako pierwsze i drugie O w metodzie OMO i przy drugim O zostawiałam na około 5 min. Na początku byłam z jej działania dość zadowolona, z biegiem czasu okazało się że produkt nie spełnia wszystkich moich oczekiwań. Odżywka nie do końca radzi sobie z wygładzeniem włosów, tylko trochę je nawilża, nie zauważyłam połysku.
    Ale trzeba przyznać, że włosy są dość miękkie i łatwiej się rozczesują choć to jet chyba minimum jakiego można oczekiwać od odżywki.
    Zdaje sobie sprawę z tego, że odżywka jest bardzo tania i producent nie obiecuje cudów ale skoro są lepsze to nie widzę powodu by wracać akurat do tego produktu.

W dodatku opakowanie jest niedopracowane- pod nakrętką gromadzi się mnóstwo wody, nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu.
    Nie zawiera silikonów ale proteiny pszenicy są daleko w składzie.
    Konsystencja gęsta, kremowa, nie spływa z włosów ale też nie jest zbita. Produkt można wydobyć do końca. Nie ma problemu przy spłukiwaniu jej z włosów.
    W promocji cena bardzo atrakcyjna.

Mimo pewnych zalet odżywkę zaliczam do przeciętnych i nie planuję do niej wracać.

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Przede wszystkim odżywka nie spełnia obietnic producenta, nie otrzymujemy błyszczących włosów nieważne czy trzymamy ją 5 min czy godzinę. Jest za słaba, w końcu wykorzystałam ją jako pierwsze O w metodzie OMO i tu sprawdza się dobrze. Jeśli akurat nie miałam innej odżywki to nakładałam ją też po myciu włosów i jedyny efekt to łatwiej rozczesujące się włosy. Jest tania, ale mało wydajna.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Po zakupie tej odżywki sprawdziłam jej oceny na wizażu i trochę się rozczarowałam. Skład był dość dobry, więc zdecydowałam się dać jej szansę i to była dobra decyzja

Po użyciu odżywki moje włosy wyglądają jakbym wcześniej nałożyła na nie dobrą maskę. Są bardzo błyszczące, miękkie i przy tym w ogóle nie obciążone. Głowę myję metodą OMO i bardzo często używałam tej odżywki jako pierwsze i drugie "O". Włosy w ogóle nie były przyklapnięte, a moje są na to bardzo podatne.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić MissChristie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Odżywka + szampon = rewelacja na suche i zniszczone włosy Była to moja pierwsza odżywka do włosów i chętnie do niej wróciłam. Wcześniej elektryzowały mi się włosy i ona pomogła w 100%, teraz miałam ten sam problem i pomogła tak samo dobrze albo lepiej bo używałam wraz z szamponem z tej serii. Niweluję zniszczenie i przesuszenie oraz towarzyszące temu elektryzowanie się włosów np. po koloryzacji. Odżywka jest wydajna, ma przyjemny zapach, na pewno nie tak jak szampon ale nie jest źle, cena rewelacja (4zł w promocji). Zrobiła wszystko co chciałam i oczekiwałam od niej. Włosy zdecydowanie bardziej nawilżone, mięciutkie, cudowne w dotyku, bardzo dobrze się rozczesują i przepięknie błyszczą. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam
  • Rzadko zdarza mi się kupować kosmetyki, zwłaszcza do włosów w ciemno, ale ten wyjątkowo się udał po powrocie z rossmanna weszłam na wizaz aby poczytać recenzje i pomyślałam "aha..nie fajnie" Wypróbowałam jednak i szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczona używam tej odżywki jako oba O w metodzie OMO i naprawdę świetnie działa. Włosy są miękkie, błyszczące, ładnie się układają i dobrze rozczesują. Jak dla mnie o wiele lepiej się sprawuje niż jej niebieska siostra. Dodam jeszcze, że mam długie, wysokoporowate włosy, ale te odżywka wcale nie jest dla nich za słaba Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić KarolinaMcCartney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutka
  • Nie twierdzę, że spodziewałam sie cudów po produkcie za 5 zł, ale i tak jestem zawiedziona. Odżywka minimalnie nawilża włosy, nie plączą się po myciu, ale na tym jakiekolwiek pozytywne efekty się kończą. Moje włosy są po niej spuszone, nie chcą się kręcić, nie są błyszczące. Mam raczej zdrową czuprynę, ale po zastosowaniu tego produktu w ogóle tak nie wyglądają. Konsystencja jest fajna, gęsta, ale nie przekłada się to na wydajność. Opakowanie jest tragiczne, muszę używać całej siły, żeby coś z niego wydobyć. Nie polecam. Jedynym prawdziwym plusem, jaki widzę, jest zapach, ale to też kwestia subiektywna. Może dla osób, które potrzebują czegoś ultralekkiego się sprawdzi, niestety nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić la_voix_mal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • W sumie odżywka wylądowała w koszyku przez pomyłkę. Myślałam, że dawna z olejkiem babassu wróciła na półki sklepowe i bez zastanowienia wzięłam...
    No cóż, ale i tak się cieszyłam, że wypróbuję kolejną odżywkę Niestety...zawiodła nawet najmniejsze oczekiwania...

OPAKOWANIE
    opakowanie dość masywne. Jak przechyliło się lub upadło na półce, to dominem leciały wszystkie odżywki i maski z półki xD

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    Konsystencja w miarę gęsta, przez co odżywka jest wydajna

DZIAŁANIE
    No niestety na moich włosach kompletnie się nie sprawdza. Puszy je, ciężko się je rozczesuje, są matowe i tępe. Zwykle mam sypkie włosy, a po użyciu tej odżywki zbiły mi się w jakiś kołtun. Próbowałam też nią myć włosy (mycie odżywką) w końcu ma składnik myjący. Jednak i w tym się nie sprawdziła - włosy nie były nawilżone, ale matowe. Żeby ją zużyć stosuję jako pierwsze O w metodzie OMO...

PLUSY
    - cena
    - wydajność

MINUSY
    - plącze włosy i utrudnia rozczesywanie
    - może puszyć włosy
    - jest za mało treściwa na odżywkę, więc trzeba ją tuningować lub zużyć do pierwszego O w metodzie OMO

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety się zawiodłam..
  • Ogólnie lubie produkty Isany. Są tanie i dość dobrej jakości. Niestety na tej odżywce się zawiodłam. Odżywka ma ładny zapach i troche leistą konsystencję., dobrze nakłada się ją na włosy. Producent zaleca kilka minut trzymania odżywki na mokrych włosach, ja trzymałam trochę dłużej. Niestety z moimi włosami produkt nie robi nic szczególnego: nie wygładza, może trochę ułatwia rozczesywanie i na tym koniec. Plusem oczywiście jest cena i dostepnośc w każdym Rossmannie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij