Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• Nie bardzo
  • Kupiłam razem z szamponem tej samej serii i używam ich razem.

Niestety, szmapon tak plącze włosy, że nawet ta odżywka nie jest w stanie pomóc w ich rozczesywaniu.

- nie nawilża
    - nie wygładza
    - nie nabłyszcza
    - nie pomaga rozczesać włosów

+ cena
    + wygodne i praktyczne opakowanie

Ten produkt w ogóle nie sprawdza się jako odżywka do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo,bardzo dobra
  • Odżywkę kupiłam na szybko,nie zdążyłam nawet powąchać,może i dobrze bo bym ją odłożyła
    śmierdziuch z niej to fakt,jednak po spłukaniu zapach na włosach nie zostaję.
    Mam kręcone włosy i bałam się obciążenia,to że sobie nie poradzi myliłam się!
    To jedna z lepszych odżywek jakie miałam.
    świetnie nawilża kręciołki.
    Jak dla mnie to bardzo dobra odżywka, której zapach idzie jakoś przeżyć.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2duże

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zła, ale nie zdziała cudów
  • plusy:

+ ułatwia rozczesywanie,
    + nie obciąża moich cienkich włosów
    + tania
    + wydajna
    + dość przyjemny zapach

minusy:

- nie działa cudów. jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy to ta odżywka mu nie pomoże.

podsumowując jest to raczej przyjemna odżywka do codziennej pielęgnacji. nie pomoże osobom z porozdwajanymi, mocno przesuszonymi kosmykami. ale jeśli ktoś nie ma bardzo zniszczonych włosów i szuka czegoś lekkiego i taniego do pielęgnacji na co dzień to myślę, że to dobry pomysł

sama stosowałam ją w tygodniu, ale w weekendy nakładałam na włosy bardziej odżywcze maski. parę dni temu wymieniłam tę odżywkę na odżywkę z Alterry (tak żeby spróbować czegoś innego) i jestem w fazie testowania

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Antoiineette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Odżywkę nakładam pod czepek,przynajmniej na pół godziny. Włosy po niej są wygładzone,nie puszące się i w moim przypadku bardziej proste.Używam jej zawsze gdy chce mieć pewnośc,że na drugi dzień beda fajnie wyglądały. Kolejny plus-cena!
    Jedyne co mi się nie podoba to zapach-różany.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Włosy po tej odżywce strasznie się puszą, mam cienkie wysokoporowate włosy. Nie ma szans żeby je jakkolwiek wygładzić. Dawałam jej szansę, zużyłam 1/3 opakowania, jednak włosy były w coraz gorszej kondycji. Pół gwiazdki daję tylko za zapach a cała reszta jest do niczego.

Chcesz pochwalić mt2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla niewymagających
  • Obecnie moje włosy są w dobrym stanie.Od odżywki oczekuję,że trochę je wygładzi,by się nie puszyły. Kiedyś,gdy miałam bardzo suche,zniszczone włosy,to odżywki z Isany były dla mnie za słabe.Tą pewnie te zoceniłabym niżej mając zniszczone,suche włosy,bo dla takich się ona nie nadaje.
    Jest dosyć gesta.Ma delikatny zapach.Nie spływa z włosów,ale muszę jej dużo nałożyć,by czuć,że nawilżyła lekko włosy i wygładziła je.
    Łatwo się spłukuje. Włosy sa po niej trochę bardziej miękkie,sliskie (chociaż bez odżywki też są miękkie),no i nie puszą się.
    Produkt nie obciąża włosów.
    Dla mnie trochę mało wydajna,no i opakowanie nie do końca mi pasuje.Mogłaby to być zykła miękka tuba,którą łatwo przeciąć.Tutaj w połowie ciężko wycisnąć odżywkę i trzeba ją przeciąć,co jest trudne.
    Kosztuje jakoś chyba ok.8 zł,ja ją kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Odżywka jest bardzo wydajna. Kupiłam ją, ponieważ była w promocji, jednakże szału nie robi, ale za tą cenę spisuje się nieźle. Niestety brzydko pachnie

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - opakowanie
    - po zastosowaniu włosy dobrze się rozczesują

Minusy:
    - zapach
    - nie odżywia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wysoka nastolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosowałam w metodzie OMO
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach zakupiłam odżywkę z myślą o używaniu jej jako pierwszej odżywki w metodzie mycia włosów OMO.

Moje włosy są zdrowe, średnio porowate i długie do pasa. Podczas używania odżywki ISANA stosowałam szampon i odżywkę z Alterry granat i aloes. Efekty używania tych trzech kosmetyków były wyjątkowo zadowalające, włosy stały się gładsze i ładniej się prezentowały. Obecnie nie stosuję już metody OMO, chciałam zrobić mały eksperyment i sprawdzić, czy metoda OMO robi jakąś różnicę i ROBI dlatego mam zamiar znowu tak pielęgnować włoski !
    Ogólnie polecam stosowanie tej odżywki w ten sposób, bo jest mało treściwa i nie obciąża dodatkowo włosów. Używanie jej jako odżywki po umyciu włosów szamponem może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jest do tego zwyczajnie zbyt słaba.

Plusy:
    - świetna jako pierwsza odżywka w OMO,
    - nie obciąża, nie przetłuszcza włosów,
    - chroni przed szkodliwym działaniem szamponu na włosy,
    - jest tania i wydajna.

Minusy:
    - nie nadaje się do używania w pojedynkę

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smrodek ale reszta może być
  • Kupiłam ją miesiąc temu na przecenie: 3, 99 zł. To mój pierwszy egzemplarz tej wersji. Miałam już nawilżającą ocena: 5 (której od dawna nie mogę znaleźć w Rossmannach, może wiecie czy wycofali? ) i intensywnie pielęgnującą, którą oceniam na 2+. Ta jest taka na 4. Nie znoszę różowego, ale ta odżywka jest fajna.
    +tania
    +wydajna
    +nawilża i odżywia włosy ale nie jest to mocne działanie
    +przeźroczyste opakowanie
    +ładne opakowanie
    +nabłyszcza

-średnio ułatwia rozczesywanie
    -brzydki zapach (taki mydlany lub jak babcine perfumy z różą, tak jak któraś z dziewczyn wspominała o tym) w sumie nie jest taki zły, ale nie lubię go
    -twarde opakowanie (zużyłam niecałą połowę i już trzeba mocniej naciskać butelkę w celu aplikacji)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie, niecała połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aleera20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydlany jedwab
  • Słowem wstępu - jestem posiadaczką loków do ramion o dużej średnicy skrętu. Moje włosy są jak chyba każde loki - dosyć suche i podatne na zniszczenia więc odżywki przed zakupem bardzo dokładnie lustruje pod kątem składników. Ta odżywka była jedną z pierwszych które zakupiłam w ramach rozpieszczania moich włosów. Popatrzyłam na skład i cenę i pomyślałam " a co tam!" i różowa Isana z hukiem wylądowała w moim koszyku.

Pierwsze wrażenia - butelka nienajgorsza. Jest nieco przezroczysta więc widzimy kiedy produkt się kończy. Minus za jakieś dziwne otwarcie - zawsze zbiera się tam mnóstwo wody gdy odżywka stoi pod prysznicem.

Po wylaniu produktu na rękę ujrzymy nieco śliski, różowawy krem o silnym mydlanym zapachu. Zapach jest w mojej opinii nieco drażniący i duszący ale po zmyciu odżywki jest niewyczuwalny.

Co mamy w składzie? Poteiny pszenicy w ilościach śladowych i pantenol . Ta odżywka nie jest superhipertreściwa. Na pewno nie będzie głównym filarem włosowej pielęgnacji ale jako wspomagacz sprawdza się całkiem nieźle. Stosuję ją czasem jako odżywkę do spłukiwania. Moje włosy są po niej bardzo miękkie i widoczny sposób je wygładza. Bardzo łatwo się rozczesują i zyskują połysk.

Wydaje mi się, że kupię ją jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od: 3 lata [?] nieregularnego użytkowania
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij