Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• Kiepsko.
  • Po raz kolejny zadaję sobie pytanie: jak to możliwe że tyle dziewczyn chwali sobie tą odżywkę a na moich włosach wypada bardzo źle?
    Ponownie dałam się złapać na wizażowy chwyt: wysokie oceny = dużo zadowolonych wizażanek = dobrze działa. Więc musi zadziałać i na mnie! Potruchtałam do najbliższego Rossmanna w poszukiwaniu tego różowego cudeńka i tego samego dnia zaczęłam ją stosować.
    No cóż, nieważne w jaki sposób jej używałam - a próbowałam naprawdę wszystkiego, również łączenia dwóch i więcej produktów - sprawiała że moje włosy wręcz przerażająco się puszyły, plątały, elektryzowały, były strasznie suche i szorstkie. Wyglądałam jak mop do podłogi. Nie chce mi się wierzyć że ta odżywka sprawiała Wam takie cuda na włosach. Mnie zrobiła totalną masakrę piłą mechaniczną.
    Pod innymi względami wcale nie było lepiej. Twarde opakowanie utrudniało wydobywanie kosmetyku, który i tak miał zbyt rzadką konsystencję. Zapach jak dla mnie za bardzo chemiczny - nie mogłam się do niego przyzwyczaić, drażnił mnie, przeszkadzał na włosach. Jedynym plusem była cena.
    Podsumowując:
    Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    Wady:
    - plącze
    - elektryzuje
    - wysusza
    - puszy
    - twarde, niefunkcjonalne opakowanie
    - zapach
    Zużyłam pół opakowania, nie mam siły dalej z nią walczyć - z największą przyjemnością oddam tą odżywkę koleżance. Jestem rozczarowana, liczyłam na coś zupełnie innego. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: Ok pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Abhishrek123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Srednia , tylko jako pierwsza odzywka w met.OMO
  • SREDNIO
    Zapach - na poczatku nie podobal mi sie wogole jednak z czasem polubilam ten rozany zapaszek
    Jako odzywka "proteinowa" (ze SLADOWA iloscia protein owsa) wogole ale to wogole nie odbudowuje struktury wlosa. Jak dla mnie bardzo slaba , ale tez nie szkodzi. Wykorzystuje ja jako pierwsze O w met. OMO i tu sprawdza sie fajnie , nadaje miekkosc i poslizg a takze lepsze rozczesywanie wlosow. Jest w porzadku jednak za slaba zeby mozna bylo sie nia zachwycac

Używam tego produktu od: 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić clouse9090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Kupiłam razem z szamponem tej samej serii i używam ich razem.

Niestety, szmapon tak plącze włosy, że nawet ta odżywka nie jest w stanie pomóc w ich rozczesywaniu.

- nie nawilża
    - nie wygładza
    - nie nabłyszcza
    - nie pomaga rozczesać włosów

+ cena
    + wygodne i praktyczne opakowanie

Ten produkt w ogóle nie sprawdza się jako odżywka do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo,bardzo dobra
  • Odżywkę kupiłam na szybko,nie zdążyłam nawet powąchać,może i dobrze bo bym ją odłożyła
    śmierdziuch z niej to fakt,jednak po spłukaniu zapach na włosach nie zostaję.
    Mam kręcone włosy i bałam się obciążenia,to że sobie nie poradzi myliłam się!
    To jedna z lepszych odżywek jakie miałam.
    świetnie nawilża kręciołki.
    Jak dla mnie to bardzo dobra odżywka, której zapach idzie jakoś przeżyć.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2duże

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zła, ale nie zdziała cudów
  • plusy:

+ ułatwia rozczesywanie,
    + nie obciąża moich cienkich włosów
    + tania
    + wydajna
    + dość przyjemny zapach

minusy:

- nie działa cudów. jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy to ta odżywka mu nie pomoże.

podsumowując jest to raczej przyjemna odżywka do codziennej pielęgnacji. nie pomoże osobom z porozdwajanymi, mocno przesuszonymi kosmykami. ale jeśli ktoś nie ma bardzo zniszczonych włosów i szuka czegoś lekkiego i taniego do pielęgnacji na co dzień to myślę, że to dobry pomysł

sama stosowałam ją w tygodniu, ale w weekendy nakładałam na włosy bardziej odżywcze maski. parę dni temu wymieniłam tę odżywkę na odżywkę z Alterry (tak żeby spróbować czegoś innego) i jestem w fazie testowania

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Antoiineette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Odżywkę nakładam pod czepek,przynajmniej na pół godziny. Włosy po niej są wygładzone,nie puszące się i w moim przypadku bardziej proste.Używam jej zawsze gdy chce mieć pewnośc,że na drugi dzień beda fajnie wyglądały. Kolejny plus-cena!
    Jedyne co mi się nie podoba to zapach-różany.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Włosy po tej odżywce strasznie się puszą, mam cienkie wysokoporowate włosy. Nie ma szans żeby je jakkolwiek wygładzić. Dawałam jej szansę, zużyłam 1/3 opakowania, jednak włosy były w coraz gorszej kondycji. Pół gwiazdki daję tylko za zapach a cała reszta jest do niczego.

Chcesz pochwalić mt2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla niewymagających
  • Obecnie moje włosy są w dobrym stanie.Od odżywki oczekuję,że trochę je wygładzi,by się nie puszyły. Kiedyś,gdy miałam bardzo suche,zniszczone włosy,to odżywki z Isany były dla mnie za słabe.Tą pewnie te zoceniłabym niżej mając zniszczone,suche włosy,bo dla takich się ona nie nadaje.
    Jest dosyć gesta.Ma delikatny zapach.Nie spływa z włosów,ale muszę jej dużo nałożyć,by czuć,że nawilżyła lekko włosy i wygładziła je.
    Łatwo się spłukuje. Włosy sa po niej trochę bardziej miękkie,sliskie (chociaż bez odżywki też są miękkie),no i nie puszą się.
    Produkt nie obciąża włosów.
    Dla mnie trochę mało wydajna,no i opakowanie nie do końca mi pasuje.Mogłaby to być zykła miękka tuba,którą łatwo przeciąć.Tutaj w połowie ciężko wycisnąć odżywkę i trzeba ją przeciąć,co jest trudne.
    Kosztuje jakoś chyba ok.8 zł,ja ją kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Odżywka jest bardzo wydajna. Kupiłam ją, ponieważ była w promocji, jednakże szału nie robi, ale za tą cenę spisuje się nieźle. Niestety brzydko pachnie

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - opakowanie
    - po zastosowaniu włosy dobrze się rozczesują

Minusy:
    - zapach
    - nie odżywia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wysoka nastolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosowałam w metodzie OMO
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach zakupiłam odżywkę z myślą o używaniu jej jako pierwszej odżywki w metodzie mycia włosów OMO.

Moje włosy są zdrowe, średnio porowate i długie do pasa. Podczas używania odżywki ISANA stosowałam szampon i odżywkę z Alterry granat i aloes. Efekty używania tych trzech kosmetyków były wyjątkowo zadowalające, włosy stały się gładsze i ładniej się prezentowały. Obecnie nie stosuję już metody OMO, chciałam zrobić mały eksperyment i sprawdzić, czy metoda OMO robi jakąś różnicę i ROBI dlatego mam zamiar znowu tak pielęgnować włoski !
    Ogólnie polecam stosowanie tej odżywki w ten sposób, bo jest mało treściwa i nie obciąża dodatkowo włosów. Używanie jej jako odżywki po umyciu włosów szamponem może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jest do tego zwyczajnie zbyt słaba.

Plusy:
    - świetna jako pierwsza odżywka w OMO,
    - nie obciąża, nie przetłuszcza włosów,
    - chroni przed szkodliwym działaniem szamponu na włosy,
    - jest tania i wydajna.

Minusy:
    - nie nadaje się do używania w pojedynkę

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij