Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• dla niewymagających
  • Obecnie moje włosy są w dobrym stanie.Od odżywki oczekuję,że trochę je wygładzi,by się nie puszyły. Kiedyś,gdy miałam bardzo suche,zniszczone włosy,to odżywki z Isany były dla mnie za słabe.Tą pewnie te zoceniłabym niżej mając zniszczone,suche włosy,bo dla takich się ona nie nadaje.
    Jest dosyć gesta.Ma delikatny zapach.Nie spływa z włosów,ale muszę jej dużo nałożyć,by czuć,że nawilżyła lekko włosy i wygładziła je.
    Łatwo się spłukuje. Włosy sa po niej trochę bardziej miękkie,sliskie (chociaż bez odżywki też są miękkie),no i nie puszą się.
    Produkt nie obciąża włosów.
    Dla mnie trochę mało wydajna,no i opakowanie nie do końca mi pasuje.Mogłaby to być zykła miękka tuba,którą łatwo przeciąć.Tutaj w połowie ciężko wycisnąć odżywkę i trzeba ją przeciąć,co jest trudne.
    Kosztuje jakoś chyba ok.8 zł,ja ją kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Odżywka jest bardzo wydajna. Kupiłam ją, ponieważ była w promocji, jednakże szału nie robi, ale za tą cenę spisuje się nieźle. Niestety brzydko pachnie

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - opakowanie
    - po zastosowaniu włosy dobrze się rozczesują

Minusy:
    - zapach
    - nie odżywia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wysoka nastolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosowałam w metodzie OMO
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach zakupiłam odżywkę z myślą o używaniu jej jako pierwszej odżywki w metodzie mycia włosów OMO.

Moje włosy są zdrowe, średnio porowate i długie do pasa. Podczas używania odżywki ISANA stosowałam szampon i odżywkę z Alterry granat i aloes. Efekty używania tych trzech kosmetyków były wyjątkowo zadowalające, włosy stały się gładsze i ładniej się prezentowały. Obecnie nie stosuję już metody OMO, chciałam zrobić mały eksperyment i sprawdzić, czy metoda OMO robi jakąś różnicę i ROBI dlatego mam zamiar znowu tak pielęgnować włoski !
    Ogólnie polecam stosowanie tej odżywki w ten sposób, bo jest mało treściwa i nie obciąża dodatkowo włosów. Używanie jej jako odżywki po umyciu włosów szamponem może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jest do tego zwyczajnie zbyt słaba.

Plusy:
    - świetna jako pierwsza odżywka w OMO,
    - nie obciąża, nie przetłuszcza włosów,
    - chroni przed szkodliwym działaniem szamponu na włosy,
    - jest tania i wydajna.

Minusy:
    - nie nadaje się do używania w pojedynkę

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smrodek ale reszta może być
  • Kupiłam ją miesiąc temu na przecenie: 3, 99 zł. To mój pierwszy egzemplarz tej wersji. Miałam już nawilżającą ocena: 5 (której od dawna nie mogę znaleźć w Rossmannach, może wiecie czy wycofali? ) i intensywnie pielęgnującą, którą oceniam na 2+. Ta jest taka na 4. Nie znoszę różowego, ale ta odżywka jest fajna.
    +tania
    +wydajna
    +nawilża i odżywia włosy ale nie jest to mocne działanie
    +przeźroczyste opakowanie
    +ładne opakowanie
    +nabłyszcza

-średnio ułatwia rozczesywanie
    -brzydki zapach (taki mydlany lub jak babcine perfumy z różą, tak jak któraś z dziewczyn wspominała o tym) w sumie nie jest taki zły, ale nie lubię go
    -twarde opakowanie (zużyłam niecałą połowę i już trzeba mocniej naciskać butelkę w celu aplikacji)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie, niecała połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aleera20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydlany jedwab
  • Słowem wstępu - jestem posiadaczką loków do ramion o dużej średnicy skrętu. Moje włosy są jak chyba każde loki - dosyć suche i podatne na zniszczenia więc odżywki przed zakupem bardzo dokładnie lustruje pod kątem składników. Ta odżywka była jedną z pierwszych które zakupiłam w ramach rozpieszczania moich włosów. Popatrzyłam na skład i cenę i pomyślałam " a co tam!" i różowa Isana z hukiem wylądowała w moim koszyku.

Pierwsze wrażenia - butelka nienajgorsza. Jest nieco przezroczysta więc widzimy kiedy produkt się kończy. Minus za jakieś dziwne otwarcie - zawsze zbiera się tam mnóstwo wody gdy odżywka stoi pod prysznicem.

Po wylaniu produktu na rękę ujrzymy nieco śliski, różowawy krem o silnym mydlanym zapachu. Zapach jest w mojej opinii nieco drażniący i duszący ale po zmyciu odżywki jest niewyczuwalny.

Co mamy w składzie? Poteiny pszenicy w ilościach śladowych i pantenol . Ta odżywka nie jest superhipertreściwa. Na pewno nie będzie głównym filarem włosowej pielęgnacji ale jako wspomagacz sprawdza się całkiem nieźle. Stosuję ją czasem jako odżywkę do spłukiwania. Moje włosy są po niej bardzo miękkie i widoczny sposób je wygładza. Bardzo łatwo się rozczesują i zyskują połysk.

Wydaje mi się, że kupię ją jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od: 3 lata [?] nieregularnego użytkowania
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Ta odżywka jest okropna.Nie polecam jej nikomu
    Jedyny plus to taki,że łatwiej rozczesać po niej włosy.

-obciąża włosy
    -jej zapach mi nie odpowiada(na szczęście nie czuć go po wysuszeniu włosów)
    -nie odzywia
    -nie nadaje blasku

Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna odżywka
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona dobrymi opiniami w internecie. Dodatkowo skusiła mnie niska cena. Odżywka wcale nie spełnia oczekiwań. Nie odżywia, plącze włosy że nie można ich rozczesać, brzydko pachnie. Niestety poza niską ceną nie widzę żadnych plusów tej odżywki. Kupiłam ją dawno temu, tylko leży na półce i zajmuje miejsce. Chyba najwyższy czas ją wyrzucić bo już na pewno nigdy nie będę jej używać!

Stanowczo odradzam.

Chcesz pochwalić Daiquirii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzące paskudztwo
  • W życiu nie spotkałam tak śmierdzącej odżywki. Ten zapach to połączenie zapachu róży i starych, babcinych perfum. W Rossmannie była akurat promocja. 3,99 za odżywkę. Szukałam tej polecanej z babassu, ale nie znalazłam. Stwierdziłam, że skoro tamta miała tak dobre opinie, to cała seria będzie równie dobra. Chciałam być honorowa i nie otwierać kosmetyku przed zakupem. To był mój błąd. Gdybym ją w sklepie powąchała, nigdy by nie trafiła do mojego koszyka.
    Ale po kolei. Opakowanie na początku mi się spodobało, miękki, półprzeźroczysty plastik. Jego wada wyszła dopiero pod prysznicem - zakrętka strasznie zbiera wodę. Zapach - jak już piałam - okropny jak dla mnie. Z wielkim bólem męczę odżywkę, a najgorsze jest to, że po wymieszaniu z innymi składnikami, śmierdzi niemiłosiernie, aż się niedobrze robi. Zużyłam ją głównie mieszając z olejami, nie szczędząc sobie jej specjalnie.
    Konsystencja kremowa, całkiem ok.

Sama odżywka baaardzo słaba. Włosy ani nie błyszczą specjalnie, ani nie są super wygładzone. Dobre posunięcie ze strony producentów, bo w końcu nie obiecują nic na opakowaniu. Możemy wyczytać, że odżywka jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, ale żadnej informacji o jej działaniu ani efektach. Więc teoretycznie nie można się czepiać czegoś, czego nie obiecują.

Jakoś nie mam szczęścia do odżywek z Issany, wcześniej kupiłam odżywkę w sprayu i też była bublem. Może ja źle dobieram kosmetyki do włosów, a może zwyczajnie są słabe, nie wiem.

Chcesz pochwalić NothingShocking za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie
  • Odżywka nie robi kompletnie nic, a żeby tego było mało - strasznie śmierdzi (nieokreślony chemiczny zapach) i bardzo trudno wydobyć ją z tego twardego opakowania.
    Jednym plusem jest niska cena - ale po co?

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrsjuliank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Odżywka dobra, ale szału nie ma. Ot taka zwykła, do codziennego stosowania. Nie robi krzywdy włosom,ale też nie odżywia tak dostatecznie,żeby czuć jej działanie.
    Troszkę słaba do zniszczonych i suchych wlosów. Na włosach zdrowych pewnie dobrze się sprawdzi.

PLUSY :
    +Zapach ładny,
    +Nawilża
    +Dobrze się rozczesują,
    +Są sypkie
    +Cena w promocji 3,99zł za 300ml - opłaca się.
    +Wydajna

MINUSY :
    -Brak spektakularnych efektów dizałania na włosach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij