Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• Niestety się zawiodłam..
  • Ogólnie lubie produkty Isany. Są tanie i dość dobrej jakości. Niestety na tej odżywce się zawiodłam. Odżywka ma ładny zapach i troche leistą konsystencję., dobrze nakłada się ją na włosy. Producent zaleca kilka minut trzymania odżywki na mokrych włosach, ja trzymałam trochę dłużej. Niestety z moimi włosami produkt nie robi nic szczególnego: nie wygładza, może trochę ułatwia rozczesywanie i na tym koniec. Plusem oczywiście jest cena i dostepnośc w każdym Rossmannie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Proteiny
  • Lubię odżywki z ISANY ale ta to moja osobista porażka.
    Mam włosy falowane, zdrowe. Lubią się puszyć, przesuszyć.
    Kupiłam tą odżywkę z myślą o nawilżeniu lub wygładzeniu.
    Ani jednego ani drugiego nie doświadczyłam.
    Ale wiem dlaczego, w składzie są proteiny które jak widać źle działają na moje włosy, lecz wierzę, że na inne mogą zdziałać cuda.

Szkoda, bo ma prześliczny kolor

Chcesz pochwalić kopciuszek02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona
  • Odzywke kupiłam ze wzgledu na dobre recenzje i nie myliłam sie podoba mi sie jej zapach a działanie jeszcze lepsze włosy sa fajne miekkie nie sa obciaznone dla włosów nie zniszczonych polecam jedyny minus to wydajnosc

Używam tego produktu od: Miesąc

Chcesz pochwalić Asiax122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi zupelnie nic
  • Odżywkę zakupilam w Rossmannie w promocji za 4 zl, w dwoch egzemplarzach. Mam grube, suche puszace sie wlosy. Liczylam, ze ta odzywka cos z nimi zrobi, lecz efektow jak nie bylo tak nie ma. Do zalet moge zaliczyc zapach i...zapach. Mecze sie z zużyciem do końca tej odzywki, a polysku jedwabiu jak nie bylo tak nadal nie ma.

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie pachnie
  • Odżywka bardzo ładnie pachnie, wygładza włosy i dobrze sie rozczesują.

Zalety:
    +cena
    +dostępność
    +zapach ( chyba różany )
    +wygładza

Wady:
    -opakowanie ( ciężko jest wyciskać odżywkę z opakowania)

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Koteku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie.
  • Faktem jest, że to chyba najlepsza odzywka z firmy Isana. Ale i tak wypada blado wporównianiu do innych dostepnych na rynku. Nie pogorszyła stanu moich włosów, ale polepszenia kondycji również nie zauważyłam. Bardzo podobał mi się zapach. Można spróbować, ale ja już jej podziękowałam

Chcesz pochwalić Jeannee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Moją oceną będą 3 gwiazdki, gdyż generalnie odżywka mnie odpycha. Działanie jak na taką cenę jest całkiem dobre, włosom na pewno nie szkodzi, nawet pozostawia je dość nawilżone, ale nie jestem w stanie znieść tego odpychającego, chemicznego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wer28202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i dobra
  • Mam kręcone i z natury suche włosy, które bardzo często się puszą, przez co loki nie wyglądają już tak ładnie. Odżywka działała tak jak chciałam, czyli sprawiała, że nie miałam "siana" na głowie i taki efekt utrzymywał się do następnego umycia głowy.
    Niestety odżywka nie poprawia kondycji włosa (czego i tak się nie spodziewałam po takiej cenie produktu) i nie zauważyłam połysku, który obiecuje producent.

Plusy
    + niska cena
    + wydajność
    + nawilżenie włosów
    + nie obciąża
    + osobiście, zapach mi nie przeszkadza

Minusy
    - brak połysku
    - nie odżywia
    - niewygodne opakowanie (trzeba je pod koniec rozciąć)

Podsumowując, jestem zadowolona z odżywki, ponieważ kupując taki produkt za 4 zł, nie spodziewam się oszałamiających efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić marli29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chemiczny zapach
  • Odżywkę zakupiłam na szybko, wspominając niezawodną z babassu, postanowiłam spróbować siostrę.
    Plusy
    - Wygładza włosy
    - Ułatwia rozczesywanie
    - włosy lepiej się układają
    - Tania
    - Wydajna

Minusy
    - Śmierdzi podobnie jak farba do włosów ( lekkim amoniakiem)
    - Nie nadaje połysku
    - Nie poprawia kondycji włosa na dłuższą metę

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować!
  • Włosy mam proste, przy nieodpowiednich kosmetykach się puszą, są suche i raczej matowe.

Przy zakupie pomyślałam, że to może być całkiem przyjemna odżywka do codziennego stosowania. Za 4 zł? A co mi tam No i jeszcze tego samego dnia po umyciu włosów użyłam jej. Jakież było moje rozczarowanie... Nie ułatwiła rozczesywania nic a nic (a przeciętna odżywka chociaż tyle powinna robić)!. Po wyschnięciu włosów miałam totalną szopę i siano - a to prawie nigdy mi się nie zdarza. No nic, użyłam jej jeszcze parę razy dla pewności i za każdy razem ten sam efekt ;/ Jednak pewnego razu pomyślałam, że zamiast po umyciu użyję ja przed, rezultat był lepszy, bez sianka.
    Potem zaczęłam ją stosować do metody OMO jako obydwa O i... to był strzał w 10! Efekt zmienił się o 180 stopni - włosy stały się naprawdę gładziutkie, śliskie i łatwe w rozczesywaniu. Do tego nie obciąża i nie zauważyłam przyspieszenia przetłuszczania się włosów. Tak więc teraz sprawdza się świetnie, choć trochę szkoda, że nie nadaje błysku (o czym zapewnia producent), ale za tę cenę nie będę marudzić Można ją też dodawać do maseczek - wzmacnia ich działanie.

Zapach mnie nie zachwyca - pachnie bardzo chemicznie różami, ale to akurat dla mnie mało istotny aspekt. Ma dużą pojemność - 300 ml, przy czym przeciętnie odżywki mają jedynie po 200 ml. Ta zaleta przydaje się przy stosowaniu ją w metodzie OMO. Cena śmieszna, niecałe 6 zł, a na promocji jedynie 4 zł ;> Konsystencja dosyć zbita, nie ucieka przez palce, a więc się nie marnuje. Plus za to, że nie zawiera silikonów!

Z pewnością sięgnę po nią jeszcze nieraz, ale najpierw chcę wypróbować jeszcze jej niebieską siostrę, choć podejrzewam, że efekty będą podobne.
    Podsumowując warto wypróbować na sobie różnymi metodami, jest tania jak barszcz, więc w razie czego dużo pieniędzy nie pójdzie w błoto. Moim zdaniem zasługuje na 4 i ją polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesięcy na zmianę z innymi
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mierna
  • Kiedy wybierałam ją na półce skusiła mnie obietnicą błyszczących i lśniących włosów. I w praktyce naprawdę wyglądały dobrze. Jednak chyba oczekiwałam po niej czegoś więcej; włosy są błyszczące do następnego mycia. Odżywka nie daje żadnych innych efektów. Do tego mi po prostu śmierdzi. Próbowałam myć nią włosy , ale i tak były potem postrąkowane. Ostatecznie wykorzystywałam ją jako pierwsze O i za taką cenę faktycznie tylko do tego się nadaje.

Plusy:
    * błyszczące się włosy
    * cena
    * wydajność(aż za duża)

Minusy:
    * obciąża włosy
    * nie robi nic dla włosa.
    * zapach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nekko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Według mnie nie wiele różni się od swojej siostry Isana Hair, Intensiv-Pflege Spülung albo może ta jest trochę lepsza.

PLUSY:
    -niska cena
    -dobrze wygładza i włosy po niej świetnie się rozczesują
    -włosy lepiej się układają, są miękkie
    -łatwo dostepna
    -gęsta, nieciężka w aplikacji konsystencja

Minusem mógłby wydawac się jej zapach, ale na włosach nie czuć go aż tak silnie i idzie sie do niego przyzwyczaić

Używam tego produktu od: od 2 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ble
  • Męcze się już z tą odżywką dość długo (na przemian z innymi)
    Na początku, zapach który wielu osobom się podoba , mnie męczy (babciny).
    Odżywkę nakładam tylkko na końcówki, ponieważ obciąża je u nasady.
    Włosy po jej użyciu wcale nie są miękie, po jej aplikacji dodatkowo muszę używać odżywki w sprayu bo inaczej nie rozczesałabym ich.
    Jest tania ale wolę wydać więcej i być zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 ,iesiące

Chcesz pochwalić Patty36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Odżywka posiada średniogęstą konsystencję i ładny zapach. Ułatwia też rozczesywanie.Za łatwiejsze rozczesywanie otrzymuje pół gwiazdki Więcej zalet nie ma. Włosy jak były suche przed zastosowaniem, to były takie same i po. Odżywka szybko się kończy, Ziaję o tej pojemności miałabym na dłużej. Nie polecam tego produktu, jest tak samo okropny jak Isana żółta,Isana do włosów farbowanych oraz Isana proffesional do włosów farbowanych.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś lubiłam
  • Zaczęłam ją stosować łądnych parę lat temu. Zużyłam kilka opakowań. Lubiłam ją. Włosy były gładkie, łatwo się rozczesywały, błyszczały.

Teraz jednak, gdy zaczęłam testować więcej różnych kosmetyków, gdy rzadziej zdarza się, abym pod rząd kupiła parę razy to samo - widzę, że jest średnia.
    Po prostu słabsza od innych.

W sumie nie robi nic specjalnego, nie należy się po niej spodziewać efektu wow, ALE za tą cenę można ją nabyć, szczególnie, że jest świetną odżywką bazową, nadającą się do wzbogacania, czy mieszania z innymi.
    Ja już raczej nie kupię, szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Ok. 6

Chcesz pochwalić blue_apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Odżywkę dorwałam za 0,50 €, cena kusiła a ja nie mogłam się oprzeć. W tej samej cenie kupiłam też szampon. Testowałam je razem i osobno i niestety nie sprawdziła się w żadnej kombinacji. Na dodatek mój tz podsumował, że moje włosy "dziwnie" pachną.

Włosy po odżywce są suche i matowe, puszą się i plączą.
    Daje 2,5 gwiazdki, gdyż odżywka sprawdza się jako dodatek do odżywek czy tez jako odżywka przed myciem włosów z szamponem SLS. Może kiedyś kupię aby dalej stosować ją jako dodatek do pielęgnacji jesli trafi się taka okazyjna cena.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna odżywka
  • Kupiłam ją w Rossmannie przez przypadek. Obejrzałam jakiegoś vloga, gdzie dziewczyna zachwalała odżywkę z ISANY, która wyglądała podobnie, ale która ponoć wycofano. Robią zakupy w Rossmannie natknęłam się na tą odżywkę i byłam święcie przekonana, że to odżywka wtedy wychwalana Zdziwiona byłam, że ją wycofano, a ja ją znalazłam Moje zdziwienie/rozczarowanie w domu po odkryciu tego co kupiłam było wielkie....

Odżywkę kupiłam w Rossmannie (tylko tam jest dostępna) w promocji za 3,99 zł, gdzie normalnie kosztuje 4,99 zł.

Moje włosy są długie, gęste i kręcone. Co za tym idzie z naturalną skłonnością do przesuszenia i puszenia. Szukałam czegoś co je odżywi i ujarzmi.
    Po przeczytaniu opinii o produkcie postanowiłam go stosować na noc na całą długość włosów, poza nasadą i rano umyć włosy. W nocy spałam w czepku. Stosując produkt w ten sposób 3 razy w tygodniu opakowanie wystarczyło mi na równe 2 miesiąca (stosowałam 2 porcje na 1 raz).

Odżywka przede wszystkim strasznie mocno i sztucznie pachnie. Ma gęstą konsystencję różowego koloru. Ręce niesamowicie się po niej kleją, nie ma co wsmarowywać jej (tego co zostało po nałożeniu odżywki na włosy) w dłonie bo efekt będzie kiepski. Odżywka skleja włosy, słabo one ją wchłaniają. Ma taką konsystencję, że skleja włosy, wątpię aby tam były jakieś składniki wchłaniane przez włosy. Ogólnie ciężko się ja nakłada bo jest śliska i spływa z palców.

O dziwo, rano po zdjęciu czepka włosy wyglądają nawet oki. Są ujarzmione i lśniące, ale myślę, że to w wyniku obciążenia ich przez tą odżywkę.
    Dobrze się spłukuje. Włosy na pierwszy rzut oka wyglądają ok. Używam jednak jeszcze odzywki w sprayu bez spłukiwania i nie daje ona sobie rady z tą odżywką (tą odżywkę w sprayu stosuje od dawna i nie było z nią problemu).
    Włosy po wyschnięciu z daleka wyglądają ok, ale niestety są bardzo sztywne i sianowate co przekreśliło to odżywkę i spowodowało, że żałuję zakupu i więcej jej nie kupię.

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak MAX
  • Nic nie robi prócz tego że ładnie pachnie, jest tani i dostępny i lepiej włosy się po nim rozczesują.

Rozumiem jednak, że za tą cenę nie można od niej oczekiwać jakiś spektakularnych rzeczy więc ruszam do rossamanna na poszukieanie KWC.

Wam życzę powodzenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Origiinal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra do mycia
  • Używam jej do mycia włosów, zamiast szamponu i tu sprawdza się bardzo dobrze. Moja mama, która ma włosy kręcone i suche i całe życie była przekonana, że jest skazana na szopę, po zastosowaniu tej odżywki do mycia, była w szoku. Po myciu wgniotła trochę żelu, a panie sąsiadki pytały, gdzie zrobiła taką piękną trwałą ondulację.

+ włosy po tej odżywce są miękkie, błyszczące, dobrze się układają
    + chociaż mam włosy bardzo wrażliwe na obecność protein, w tym wypadku wcale się nie przesuszyły
    + rozcieńczona wodą świetnie myje

- mocno chemiczny zapach
    - w przypadku moich włosów nie ułatwia rozczesywania, na koniec muszę nałożyć inną odżywkę, z zawartością olejków

Nie wiem, czy jeszcze ją kupię, bo ostatnio bardzo mi się spodobała jej nowa, niebieska siostra, a to pewnie ze względu na zawartość ekstraktu z aloesu, który moje włosy kochają.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Nic nie robi z włosami i śmierdzi chemią. Design opakowania też nieciekawy xd. Jedynie dostępność na plus. W tym przedziale cenowym można znaleźć o wiele lepsze odżywki jak np. Garnier Avocado i masło Karite.Używam tego produktu od: kilkunastu dniIlość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić KingaAmy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baaardzo przeciętnie
  • Nie kupię tej odżywki ponownie, po prostu niczym mnie nie zachwyciła i nie zrobiła nic fajnego z włosami.
    -nie nawilża
    -nie odżywia
    -delikatnie wygładza włosy
    -nie radzi sobie z poplątanymi włosami np po szamponie ziołowym
    -delikatnie nabłyszcza
    -twarde opakowanie, ciężko wydobyć produkt, zwłaszcza kiedy już dobiega końca
    -tania
    -dostępna w każdym Rossmannie
    Odżywka nie powala na kolana, używałam jej do pierwszego O w OMO, ponieważ jest zbyt mało treściwa i nie robi praktycznie nic z włosami.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Dziwi mnie fakt, że producent kieruje tą odżywkę do posiadaczek suchych, zniszczonych włosów. Na moich, które są już w całkiem niezłej kondycji, siała spustoszenie.

PLUSY:
    + tania i łatwo dostępna (chociaż nie wiem czy to plus w tym przypadku)
    + ma fajną, gęstą konsystencję

MINUSY:
    - nie podoba mi się jej zapach (proszek do prania albo płyn do płukania tkanin, niestety niezbyt ładne)
    - nie pomaga w rozczesywaniu włosów, mam wrażenie, że nawet je utrudnia (męczę się po niej nawet używając szczotki TT)
    - moje włosy są po niej suche, pozbawione blasku, nieposłuszne, napuszone (nie winię za to raczej śladowej ilości protein w składzie produktu), efekt ten znika po kolejnym myciu i zastosowaniu innej odżywki
    - nie odżywia

Wymęczyłam ją do pierwszego O w OMO (chociaż raczej kiepsko się do tego nadaje) i do golenia nóg. Ogólnie, nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam z przerwami w zimie
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Chcesz pochwalić lagoena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud!
  • Kupiłam skuszona dobrym składem, niską ceną i dobrymi recenzjami, przede wszystkim do pierwszego "O". A tu cud! Ta odżywka jest wspaniała! Do każdej metody mycia włosów. Śmierdzi trochę starym piwem, ale to mnie nie interesuje za bardzo. Działa cuda na moich włosach i będę ją kupować dopóki istnieje

Chcesz pochwalić annussiaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupiłam ją zachęcona niską ceną. Odżywka jest bardzo tania, można nabyć ją w rossmanie. Jak za tą cenę to daję 9/10

+cena(na promocji 2,99zł w Rossmann)
    +przezroczyste opakowanie
    +ładnie wygładza i dodaje blasku włosom
    +włosy są po niej gładkie
    +baardzo wydajna

-dziwna konsystencja, mogłaby być bardziej gęstsza

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • 4+
  • Kupiłam tą odżywkę bo była w promocji w rossmanie.Używam jej długo,na zmianę z innymi odżywkami firmy Isana i chętnie do niej wracam mimo paru minusów.
    Plusy:
    -przedewszystkim zapach.Niewielu osobom ten zapach odpowiada bo jest mdły,duszący ale mi odpowiada
    -przezroczyste opakowanie- widać ile kosmetyku zostało
    -cena(w promocji 3 zł z groszami),bez promocji 5zł
    -włosy po użyciu są gładkie,dobrze się rozczesują
    -zauważyłam że włosy nie przetłuszczają mi się tak szybko
    -nie obciąża włosów,odżywka ma prosty skład
    Minusy:
    -konsystencja,mógłaby być trochę gęstsza przez co kosmetyk byłby wydajniejszy w związku z tym że mam włosy za ramiona muszę użyć około 4,5 małych graści odżywki
    -twarda butelka,gdy kończy się odzywka ciężko wydobyć resztki a nie lubię jak coś się marnuje
    -butelka mogłaby być tak duża jak jej koleżanka-ISANA szampon
    -wszyscy tu piszą że zaletą jest dostępność tej odżywki a dostępna jest tylko w rossmanie.Dla mnie to wada bo nie kupi się jej w mniejszych sklepikach osiedlowych czy tesco.

Mimo to lubię i wracam do niej

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?