Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`

Zgłoszony przez basiago

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl STearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, CItrid Acid, CI 6185

Cena: 4,99zł / 300ml
/s/

• Mydlany jedwab
  • Słowem wstępu - jestem posiadaczką loków do ramion o dużej średnicy skrętu. Moje włosy są jak chyba każde loki - dosyć suche i podatne na zniszczenia więc odżywki przed zakupem bardzo dokładnie lustruje pod kątem składników. Ta odżywka była jedną z pierwszych które zakupiłam w ramach rozpieszczania moich włosów. Popatrzyłam na skład i cenę i pomyślałam " a co tam!" i różowa Isana z hukiem wylądowała w moim koszyku.

Pierwsze wrażenia - butelka nienajgorsza. Jest nieco przezroczysta więc widzimy kiedy produkt się kończy. Minus za jakieś dziwne otwarcie - zawsze zbiera się tam mnóstwo wody gdy odżywka stoi pod prysznicem.

Po wylaniu produktu na rękę ujrzymy nieco śliski, różowawy krem o silnym mydlanym zapachu. Zapach jest w mojej opinii nieco drażniący i duszący ale po zmyciu odżywki jest niewyczuwalny.

Co mamy w składzie? Poteiny pszenicy w ilościach śladowych i pantenol . Ta odżywka nie jest superhipertreściwa. Na pewno nie będzie głównym filarem włosowej pielęgnacji ale jako wspomagacz sprawdza się całkiem nieźle. Stosuję ją czasem jako odżywkę do spłukiwania. Moje włosy są po niej bardzo miękkie i widoczny sposób je wygładza. Bardzo łatwo się rozczesują i zyskują połysk.

Wydaje mi się, że kupię ją jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od: 3 lata [?] nieregularnego użytkowania
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Ta odżywka jest okropna.Nie polecam jej nikomu
    Jedyny plus to taki,że łatwiej rozczesać po niej włosy.

-obciąża włosy
    -jej zapach mi nie odpowiada(na szczęście nie czuć go po wysuszeniu włosów)
    -nie odzywia
    -nie nadaje blasku

Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna odżywka
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona dobrymi opiniami w internecie. Dodatkowo skusiła mnie niska cena. Odżywka wcale nie spełnia oczekiwań. Nie odżywia, plącze włosy że nie można ich rozczesać, brzydko pachnie. Niestety poza niską ceną nie widzę żadnych plusów tej odżywki. Kupiłam ją dawno temu, tylko leży na półce i zajmuje miejsce. Chyba najwyższy czas ją wyrzucić bo już na pewno nigdy nie będę jej używać!

Stanowczo odradzam.

Chcesz pochwalić Daiquirii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzące paskudztwo
  • W życiu nie spotkałam tak śmierdzącej odżywki. Ten zapach to połączenie zapachu róży i starych, babcinych perfum. W Rossmannie była akurat promocja. 3,99 za odżywkę. Szukałam tej polecanej z babassu, ale nie znalazłam. Stwierdziłam, że skoro tamta miała tak dobre opinie, to cała seria będzie równie dobra. Chciałam być honorowa i nie otwierać kosmetyku przed zakupem. To był mój błąd. Gdybym ją w sklepie powąchała, nigdy by nie trafiła do mojego koszyka.
    Ale po kolei. Opakowanie na początku mi się spodobało, miękki, półprzeźroczysty plastik. Jego wada wyszła dopiero pod prysznicem - zakrętka strasznie zbiera wodę. Zapach - jak już piałam - okropny jak dla mnie. Z wielkim bólem męczę odżywkę, a najgorsze jest to, że po wymieszaniu z innymi składnikami, śmierdzi niemiłosiernie, aż się niedobrze robi. Zużyłam ją głównie mieszając z olejami, nie szczędząc sobie jej specjalnie.
    Konsystencja kremowa, całkiem ok.

Sama odżywka baaardzo słaba. Włosy ani nie błyszczą specjalnie, ani nie są super wygładzone. Dobre posunięcie ze strony producentów, bo w końcu nie obiecują nic na opakowaniu. Możemy wyczytać, że odżywka jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, ale żadnej informacji o jej działaniu ani efektach. Więc teoretycznie nie można się czepiać czegoś, czego nie obiecują.

Jakoś nie mam szczęścia do odżywek z Issany, wcześniej kupiłam odżywkę w sprayu i też była bublem. Może ja źle dobieram kosmetyki do włosów, a może zwyczajnie są słabe, nie wiem.

Chcesz pochwalić NothingShocking za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie
  • Odżywka nie robi kompletnie nic, a żeby tego było mało - strasznie śmierdzi (nieokreślony chemiczny zapach) i bardzo trudno wydobyć ją z tego twardego opakowania.
    Jednym plusem jest niska cena - ale po co?

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrsjuliank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Odżywka dobra, ale szału nie ma. Ot taka zwykła, do codziennego stosowania. Nie robi krzywdy włosom,ale też nie odżywia tak dostatecznie,żeby czuć jej działanie.
    Troszkę słaba do zniszczonych i suchych wlosów. Na włosach zdrowych pewnie dobrze się sprawdzi.

PLUSY :
    +Zapach ładny,
    +Nawilża
    +Dobrze się rozczesują,
    +Są sypkie
    +Cena w promocji 3,99zł za 300ml - opłaca się.
    +Wydajna

MINUSY :
    -Brak spektakularnych efektów dizałania na włosach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Moje włosy są cienkie, przetłuszczające się u nasady a jednocześnie skłonne do puszenia i przesuszania na końcach. Muszę je myć codziennie, po każdym myciu używam suszarki.
    Nakładam odżywkę poniżej linii uszu by nie obciążać włosów.

Używałam jako pierwsze i drugie O w metodzie OMO i przy drugim O zostawiałam na około 5 min. Na początku byłam z jej działania dość zadowolona, z biegiem czasu okazało się że produkt nie spełnia wszystkich moich oczekiwań. Odżywka nie do końca radzi sobie z wygładzeniem włosów, tylko trochę je nawilża, nie zauważyłam połysku.
    Ale trzeba przyznać, że włosy są dość miękkie i łatwiej się rozczesują choć to jet chyba minimum jakiego można oczekiwać od odżywki.
    Zdaje sobie sprawę z tego, że odżywka jest bardzo tania i producent nie obiecuje cudów ale skoro są lepsze to nie widzę powodu by wracać akurat do tego produktu.

W dodatku opakowanie jest niedopracowane- pod nakrętką gromadzi się mnóstwo wody, nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu.
    Nie zawiera silikonów ale proteiny pszenicy są daleko w składzie.
    Konsystencja gęsta, kremowa, nie spływa z włosów ale też nie jest zbita. Produkt można wydobyć do końca. Nie ma problemu przy spłukiwaniu jej z włosów.
    W promocji cena bardzo atrakcyjna.

Mimo pewnych zalet odżywkę zaliczam do przeciętnych i nie planuję do niej wracać.

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Przede wszystkim odżywka nie spełnia obietnic producenta, nie otrzymujemy błyszczących włosów nieważne czy trzymamy ją 5 min czy godzinę. Jest za słaba, w końcu wykorzystałam ją jako pierwsze O w metodzie OMO i tu sprawdza się dobrze. Jeśli akurat nie miałam innej odżywki to nakładałam ją też po myciu włosów i jedyny efekt to łatwiej rozczesujące się włosy. Jest tania, ale mało wydajna.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Po zakupie tej odżywki sprawdziłam jej oceny na wizażu i trochę się rozczarowałam. Skład był dość dobry, więc zdecydowałam się dać jej szansę i to była dobra decyzja

Po użyciu odżywki moje włosy wyglądają jakbym wcześniej nałożyła na nie dobrą maskę. Są bardzo błyszczące, miękkie i przy tym w ogóle nie obciążone. Głowę myję metodą OMO i bardzo często używałam tej odżywki jako pierwsze i drugie "O". Włosy w ogóle nie były przyklapnięte, a moje są na to bardzo podatne.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić MissChristie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Odżywka + szampon = rewelacja na suche i zniszczone włosy Była to moja pierwsza odżywka do włosów i chętnie do niej wróciłam. Wcześniej elektryzowały mi się włosy i ona pomogła w 100%, teraz miałam ten sam problem i pomogła tak samo dobrze albo lepiej bo używałam wraz z szamponem z tej serii. Niweluję zniszczenie i przesuszenie oraz towarzyszące temu elektryzowanie się włosów np. po koloryzacji. Odżywka jest wydajna, ma przyjemny zapach, na pewno nie tak jak szampon ale nie jest źle, cena rewelacja (4zł w promocji). Zrobiła wszystko co chciałam i oczekiwałam od niej. Włosy zdecydowanie bardziej nawilżone, mięciutkie, cudowne w dotyku, bardzo dobrze się rozczesują i przepięknie błyszczą. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij