Sephora, Paleta do makijażu

- maskara,
- lusterko,
- akcesoria.

Cena: 210zł / 400g

• kupilam kilka lat temu używam do dziś
  • Kupiłam bardzo dawno tą paletę. Mam ją do dziś i używam. Podobno palety sephora sie pozniej popsuly w jakisci ale nie wiem tylko pogloski, ciezko powiedziec jakie sa teraz. Blyszczyki z tej palety trzymaja cie caly dzien, duzo cieni, duzo blyszczykow, z taką paletą nigdy nie powiesz ze nie masz sie czym umalowac. Musze podkreslic ze nie mialam palet takich dużych innych firm, mialam male palety z diora ale to nie to samo.Nie kupie wiecej bo sa co jakis czas inne i wole kupic mniejszą paletke np diora za 300 zl

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 87malgorzata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być...
  • Paletę kupiłam na promocji za ok. 150zł. Ogólnie fajny gadżet, jednak w porównaniu z paletą Make Up Academy wypada słabo.
    PLusem i minusem jest ilość tego wszystkiego, szczególnie cieni do powiek, bo błyszczyki w miarę szybko się zużywają. Niestety wielu odcieni nigdy nie użyję, np. żółtego czy brązowego błyszczyka, pomarańczowe cienie... Pigmentacja średnio, szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego.

Cienie- średnio... stosowałam bez bazy, z różnymi bazami, z duralinem Inglota i stwierdzam że w swojej kolekcji posiadam jakościowo lepsze cienie.

Błyszczyki- Rewelacja! I tu mnie paletka pozytywnie zaskoczyła, kupiłam ją ze względu właśnie na cienie, jednak to błyszczyki stały się moim hitem. Gęste, napigmentowane, trzymają się na ustach przez wiele godzin.

Róże- baaardzo mocno napigmentowane, trzeba uważać żeby nie przesadzić

Cała reszta- pędzle, tusz, kredki, eyelinery (cienie w kremie?) do kitu.

Ogólnie rzecz biorąc szału nie ma ale dobry gadżet do wypróbowania wieeeelu makijaży

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asheeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Jedynym pozytywem dla mnie są cienie - rzeczywiście widzę różnice w porównaniu z cieniami innych marek - trzymają się długo a kolory są intensywne, niektóre są matowe a niektóre z brokatem, niektóre mają mocny, zdecydowany kolor a niektóre są delikatne i cieliste.

Bardzo niemiło rozczarowały mnie eyelinery w żelu, po których po godzinie tak naprawdę nie ma już śladu na powiekach.

Błyszczyki są w porządku ale moim zdaniem jest ich za dużo biorąc pod uwagę to, że niektóre nałożone na usta wcale nie różnią się kolorem.

bronzery do policzków dają fajny delikatny efekt i trzymają się tak jak cienie nienagannie przez kilka godzin.

Łatwa w transporcie, po złożeniu zajmuje mało miejsca, jednak poza cieniami (które jak wspomniałam są fantastyczne) nie widzę większych plusów w tej palecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olciaf2206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nudna i tandetna
  • Dostałam na gwiazdkę w grudniu 2011 roku.

A więc tak:

! cienie - nie sypią się, utrzymują się na powiekach przez długi czas, nie zcierają się nawet gdy przypadkowo potrzemy ręką

! błyszczyki - dość trwałe, ale tylko niektóre kolory. Pateta choć ma duży wybór większość z nich ma taki sam kolor- przeźroczysty

! bronzery i róże- to jedyne co używam z niej. Trzymają się długo, są wyraziste

! kredki do oczu- szybko się rozmazują na powiece

! tusz do rzęs- tragedia- sypie się już po godzinie

! pędzelki - tragedia, sztywne, nie da się z nimi pracować

! eyelinery- MASAKRA ! rozmazują się... gdy nakładałam rano i przychodziłam z pracy to nie miałam kresek tylko czarną plamę na powiekach/

! lusterko- nie przybliża, ciężko się przy nim pomalować, daje także niewyraźny obraz

Używam tego produktu od: 20111
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić RedHotLips za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • fajna
  • Paletę kupiłam w promocji za 99 zł. Brakowało mi cieni, a tutaj skusiła mnie promocja i jestem zaskoczona.
    Paleta jest bardzo ładna, i do tego bardzo solidnie zrobiona. Poprzednia paleta z Sephory którą miałam nie była taka, pamiętam że złamałam górną część przy otwieraniu.

Zacznę od tego, że błyszczyków w ogóle nie używam, więc tym bardziej w palecie. Dlatego na ich temat nie będę się wypowiadać.
    Cienie są bardzo trwałe i w ślicznych kolorach, mam swoje trzy odcienie które używam prawie codziennie,a inne odcienie są nawet nie ruszone, ale tak to już w paletach bywa. Bardzo wydajna, moje ulubione odcienie jeszcze istnieją

Pędzle oczywiście mało do czego się nadają, ale bardzo spodobały mi się kredki, tusz i róże ok.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AGieU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta polecenia
  • Paletę dostałam w prezencie i jestem z niej MEGA zadowolna. Cienie w połączeniu z bazą Hean są niezniszczalne przez cały dzień, zero zbierania, rolowania itd. Dodam jeszcze, że są dobrze napigmentowane, odcienie idealne dla mnie. Tylko jest problem przed wyjściem z domu którego użyć, aż tyle ich jest! Eyelinery też są w porządku, śliczne kolory! Pomadek nie oceniam, bo nie przepadam za kolorowymi ustami, od czasu do czasu walnę jakiś jasny odcień pod carmexa. Różom także nie mam nic do zarzucenia. Tusz- beznadziejny.. Ale nikt raczej i tak by go nie używał. Odejmuję gwiazdkę za brak pędzli z naturalnym włosiem (dołączone są zwykłe pacynki), za przeciętną trwałość eyelinerów i beznadziejny tusz. Nie kupię ponownie, bo będzie mi dluuugo służyć

Używam tego produktu od: końca grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 paletka, nie zużyłam jej za wiele

Chcesz pochwalić annaab4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam więcej
  • Pomyślałam że dobra marka, i że będzie to inwestycja na lata więc kupiłam. Szkoda gadać jak bardzo za nią przepłaciłam. Kupiłam na jesień 2010 za ponad 220zł na allegro. Rok później w sephorze można ją było dorwać za 100zł. Super -.-

Niestety paleta nie jest dobrej jakości. Niektóre cienie tracą na intensywności bądź zbierają się w załamaniu powieki w ciągu dnia, co daje bardzo nie ładny efekt. To samo tyczy się eyelinerów. Tuż po nałożeniu wydają się idealne, jednak w ciągu dnia wręcz \'bledną\'. Pod koniec dnia po kresce widać tylko słaby ślad. Kredki i mini maskara to już totalne buble. Prawie wogóle nie malują. Najbardziej lubię używać z tej palety różów (akurat 3 najlepsze odcienie : różówawy, lekko pomarańczowy i lekko brązowy) oraz błyszczyki i pomadki (błyszczące, matowe, trwalsze niż inne rzeczy w tej palecie). Pędzelki też kiepskie, ten do różu jest wręcz nie do użycia. Ponadto paleta słabo wykonana, jeden cień odkleił się i wypadł, żenada. Paletę w końcu wyrzuciłam bo miałam już jej dość.

Ilość zużytych opakowań: początki pierwszgo

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde warto
  • -nie uczulają
    -cienie nie kulkują sie na powiekACH
    -cienie długo zostają na powiekach
    -dzięki różnorodnosci kolorow mozna stworzyc piekny makijaz
    -miekkie kredki
    -trwale blyszczyki
    -niska cena

Używam tego produktu od: grudnia 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie)

Chcesz pochwalić iluziamarzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Trochę bałam się tego zakupu, bo czytałam różne opinie o kosmetykach sephory, szczególnie cieniach, ale teraz wiem, że były to świetnie wydane pieniądze. Cienie i eyelinery trzymają się cały dzień, mają świetne kolory, bardzo wygodnie się z niej korzysta. Chociaż zamiast róży wolałabym np puder, ale to moje jedyne 'ale'.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić raggapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • All in one
  • Palta jest moim zdaniem znacznie lepsza niż wydanie 2010 na dzien matki czy megapaleta z 2009 roku.
    przede wszystkim jest solidniej wykonana,ma lusterko,z ktorego naprawde można skorzystac ( w poprzeniej edycji denerwowalo mnie to ,ze niestety nie dalo sie go uzywac.
    Duza roznorodnosc kolorow (tym razem dominuja roze), bardzo fajny pomysl z maskara i kredkami osobno (wczesniej w ogole tego nie bylo) i kolejna rzecz na plus to super napigmentowane roze.
    jedyne co mnie sie nie podoba do generalnie design (jakos torebka Sephory wyglada jak dla mnie malo atrakcyjnie) oraz to co bylo juz przy poprzednich kolekcjach-to kiepskie aplikatory oraz srednie blyszczyki (generalnie to nie jestem fanka tego typu pomadek i blyszczykow).Używam tego produktu od: grudnia 2010Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij