Sephora, Paleta do makijażu

- lusterko,
- akcesoria.

Cena: 210zł / 400g

• wszystko w jednym
  • kupiłam ją na przecenie i jeszcze miałam rabat i zapłaciłam ok 90 zł (!)

plusy:
    -wszystko pod ręką! nic nie brakuje, choć mogłoby być coś do brwi
    -wspaniałe kolory !!!!
    -pełna paleta cieni, błyszczyków i pomadek, a te eyelinery! ekstra uwielbiam je
    -dobre jeśli ktoś maluje koleżanki bo każdej można coś dobrać
    -idealna na imprezy
    -niezastąpiona na codzień
    -można do woli łączyć tworzyć coś nowego odkrywać i nauczyć się przy tym makijażu
    -kosmetyki dobrej jakości i trwałe!
    -nic nie uczula

minusy:
    -cienie dość szybko się rolują
    -aplikatory są potworne :C to główna wada najlepiej używać innych
    -szkoda że nie ma więcej czerwonych pomadek bo trudno coś dobrać do mojego typu cery
    -brakuje mi czerwonych cieni, można by je dodać kosztem brązowych których jest mnóstwo
    -lusterko trochę bez sensu bo pod złym kontem, trudno się wyjmuje i brudzi, jest po prostu zbędne bo i tak wykonuję makijaż przed dużym lustrem

ogólnie zalety przyćmiewają wady dlatego 4.5 Używam tego produktu od: przynajmniej 3 lataIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jankes1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupilam kilka lat temu używam do dziś
  • Kupiłam bardzo dawno tą paletę. Mam ją do dziś i używam. Podobno palety sephora sie pozniej popsuly w jakisci ale nie wiem tylko pogloski, ciezko powiedziec jakie sa teraz. Blyszczyki z tej palety trzymaja cie caly dzien, duzo cieni, duzo blyszczykow, z taką paletą nigdy nie powiesz ze nie masz sie czym umalowac. Musze podkreslic ze nie mialam palet takich dużych innych firm, mialam male palety z diora ale to nie to samo.Nie kupie wiecej bo sa co jakis czas inne i wole kupic mniejszą paletke np diora za 300 zl

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 87malgorzata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być...
  • Paletę kupiłam na promocji za ok. 150zł. Ogólnie fajny gadżet, jednak w porównaniu z paletą Make Up Academy wypada słabo.
    PLusem i minusem jest ilość tego wszystkiego, szczególnie cieni do powiek, bo błyszczyki w miarę szybko się zużywają. Niestety wielu odcieni nigdy nie użyję, np. żółtego czy brązowego błyszczyka, pomarańczowe cienie... Pigmentacja średnio, szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego.

Cienie- średnio... stosowałam bez bazy, z różnymi bazami, z duralinem Inglota i stwierdzam że w swojej kolekcji posiadam jakościowo lepsze cienie.

Błyszczyki- Rewelacja! I tu mnie paletka pozytywnie zaskoczyła, kupiłam ją ze względu właśnie na cienie, jednak to błyszczyki stały się moim hitem. Gęste, napigmentowane, trzymają się na ustach przez wiele godzin.

Róże- baaardzo mocno napigmentowane, trzeba uważać żeby nie przesadzić

Cała reszta- pędzle, tusz, kredki, eyelinery (cienie w kremie?) do kitu.

Ogólnie rzecz biorąc szału nie ma ale dobry gadżet do wypróbowania wieeeelu makijaży

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asheeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Jedynym pozytywem dla mnie są cienie - rzeczywiście widzę różnice w porównaniu z cieniami innych marek - trzymają się długo a kolory są intensywne, niektóre są matowe a niektóre z brokatem, niektóre mają mocny, zdecydowany kolor a niektóre są delikatne i cieliste.

Bardzo niemiło rozczarowały mnie eyelinery w żelu, po których po godzinie tak naprawdę nie ma już śladu na powiekach.

Błyszczyki są w porządku ale moim zdaniem jest ich za dużo biorąc pod uwagę to, że niektóre nałożone na usta wcale nie różnią się kolorem.

bronzery do policzków dają fajny delikatny efekt i trzymają się tak jak cienie nienagannie przez kilka godzin.

Łatwa w transporcie, po złożeniu zajmuje mało miejsca, jednak poza cieniami (które jak wspomniałam są fantastyczne) nie widzę większych plusów w tej palecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olciaf2206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nudna i tandetna
  • Dostałam na gwiazdkę w grudniu 2011 roku.

A więc tak:

! cienie - nie sypią się, utrzymują się na powiekach przez długi czas, nie zcierają się nawet gdy przypadkowo potrzemy ręką

! błyszczyki - dość trwałe, ale tylko niektóre kolory. Pateta choć ma duży wybór większość z nich ma taki sam kolor- przeźroczysty

! bronzery i róże- to jedyne co używam z niej. Trzymają się długo, są wyraziste

! kredki do oczu- szybko się rozmazują na powiece

! tusz do rzęs- tragedia- sypie się już po godzinie

! pędzelki - tragedia, sztywne, nie da się z nimi pracować

! eyelinery- MASAKRA ! rozmazują się... gdy nakładałam rano i przychodziłam z pracy to nie miałam kresek tylko czarną plamę na powiekach/

! lusterko- nie przybliża, ciężko się przy nim pomalować, daje także niewyraźny obraz

Używam tego produktu od: 20111
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić RedHotLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • fajna
  • Paletę kupiłam w promocji za 99 zł. Brakowało mi cieni, a tutaj skusiła mnie promocja i jestem zaskoczona.
    Paleta jest bardzo ładna, i do tego bardzo solidnie zrobiona. Poprzednia paleta z Sephory którą miałam nie była taka, pamiętam że złamałam górną część przy otwieraniu.

Zacznę od tego, że błyszczyków w ogóle nie używam, więc tym bardziej w palecie. Dlatego na ich temat nie będę się wypowiadać.
    Cienie są bardzo trwałe i w ślicznych kolorach, mam swoje trzy odcienie które używam prawie codziennie,a inne odcienie są nawet nie ruszone, ale tak to już w paletach bywa. Bardzo wydajna, moje ulubione odcienie jeszcze istnieją

Pędzle oczywiście mało do czego się nadają, ale bardzo spodobały mi się kredki, tusz i róże ok.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AGieU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta polecenia
  • Paletę dostałam w prezencie i jestem z niej MEGA zadowolna. Cienie w połączeniu z bazą Hean są niezniszczalne przez cały dzień, zero zbierania, rolowania itd. Dodam jeszcze, że są dobrze napigmentowane, odcienie idealne dla mnie. Tylko jest problem przed wyjściem z domu którego użyć, aż tyle ich jest! Eyelinery też są w porządku, śliczne kolory! Pomadek nie oceniam, bo nie przepadam za kolorowymi ustami, od czasu do czasu walnę jakiś jasny odcień pod carmexa. Różom także nie mam nic do zarzucenia. Tusz- beznadziejny.. Ale nikt raczej i tak by go nie używał. Odejmuję gwiazdkę za brak pędzli z naturalnym włosiem (dołączone są zwykłe pacynki), za przeciętną trwałość eyelinerów i beznadziejny tusz. Nie kupię ponownie, bo będzie mi dluuugo służyć

Używam tego produktu od: końca grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 paletka, nie zużyłam jej za wiele

Chcesz pochwalić annaab4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam więcej
  • Pomyślałam że dobra marka, i że będzie to inwestycja na lata więc kupiłam. Szkoda gadać jak bardzo za nią przepłaciłam. Kupiłam na jesień 2010 za ponad 220zł na allegro. Rok później w sephorze można ją było dorwać za 100zł. Super -.-

Niestety paleta nie jest dobrej jakości. Niektóre cienie tracą na intensywności bądź zbierają się w załamaniu powieki w ciągu dnia, co daje bardzo nie ładny efekt. To samo tyczy się eyelinerów. Tuż po nałożeniu wydają się idealne, jednak w ciągu dnia wręcz \'bledną\'. Pod koniec dnia po kresce widać tylko słaby ślad. Kredki i mini maskara to już totalne buble. Prawie wogóle nie malują. Najbardziej lubię używać z tej palety różów (akurat 3 najlepsze odcienie : różówawy, lekko pomarańczowy i lekko brązowy) oraz błyszczyki i pomadki (błyszczące, matowe, trwalsze niż inne rzeczy w tej palecie). Pędzelki też kiepskie, ten do różu jest wręcz nie do użycia. Ponadto paleta słabo wykonana, jeden cień odkleił się i wypadł, żenada. Paletę w końcu wyrzuciłam bo miałam już jej dość.

Ilość zużytych opakowań: początki pierwszgo

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde warto
  • -nie uczulają
    -cienie nie kulkują sie na powiekACH
    -cienie długo zostają na powiekach
    -dzięki różnorodnosci kolorow mozna stworzyc piekny makijaz
    -miekkie kredki
    -trwale blyszczyki
    -niska cena

Używam tego produktu od: grudnia 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie)

Chcesz pochwalić iluziamarzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Trochę bałam się tego zakupu, bo czytałam różne opinie o kosmetykach sephory, szczególnie cieniach, ale teraz wiem, że były to świetnie wydane pieniądze. Cienie i eyelinery trzymają się cały dzień, mają świetne kolory, bardzo wygodnie się z niej korzysta. Chociaż zamiast róży wolałabym np puder, ale to moje jedyne 'ale'.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić raggapanna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij