Dove, Damage Therapy, Hair Fall Rescue Shampoo (Szampon wzmacniający do włosów słabych i łamliwych)

Szampon Dove to najlepsza ochrona włosów słabych i łamliwych. Szampon zawiera Micro Moisture Serum, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce. Szampon zmniejsza wypadanie włosów o 98% w stosunku do innych szamponów bez właściwości kondycjonujących.

do włosów wypadających, do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Bardzo wydajny

Przyjemny szampon, spełnia swoją role, dobrze myje włosy, bardzo, bardzo wydajny jak większość szamponów z dove. Cena niska. Jest łatwo dostępny. Niestety nie mogę ocenić czy faktycznie wzmacnia włosy ponieważ mam włosy mocne i zdrowe więc nie zauważyłam ewentualnej poprawy.
Polecam szczególnie z wydajność i za to, że nie wysusza włosów

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

taki średni

Szampon jest szczerze mówiąc średni. Przyjemny, ale nic specjalnego. Zupełnie nic nie zapada w pamięć. Był gęsty, treściwy i kremowy. Nawet przyjemnie pachniał czymś niezidentyfikowanym. Dobrze się pienił, nie plątał włosów, nie wysuszał ich. Nie zauważyłam zmniejszonego wypadania włosów.
Otwór w butli był za duży i zawsze wylewało się za dużo, co mnie denerwowało.
Był drogi, stosunek cena - jakość nie wypadał korzystnie.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 - 350 ml

słaby

Kosmetyki DOVE nie są dla mnie, przekonuję się o tym z kupnem każdego przypadkowego produktu tej marki. Mimo głośnej kampanii reklamowej i wielu pozytywnych opinii...niestety te kosmetyki nie są dla mnie. Szampon sprawia, że włosy przetłuszczają się dwa razy szybciej, muszę myć głowę codziennie. Włosy są suche u nasady. Jedyny plus to pomoc w rozczesywaniu, ładny zapach i duża wydajność kosmetyku. Niestety szampon nie pomógł mi w żaden sposób odbudować zniszczonych włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

skutecznie odbudowuje

DZIAŁANIE: +/- Wydaje mi się, że ten szampon jest dobry dla włosów bardzo zniszczonych. Pomógł mi skutecznie odbudować suche i łamliwe końce, a przy tym dobrze nawilżał. Włosy po nim nie plączą się. Zapobiegł wypadaniu włosów. Wyjątkowo skuteczny jeśli chodzi o tymczasową kuracje, jednak po pewnym czasie zaobserwowałam, że włosy przetłuszczają się szybciej, więc przestałam go używać.

ZAPACH+ Szampon, podobnie jak cała seria Dove charakteryzuje się pięknym delikatnym, naturalnym i świeżym zapachem

WYDAJNOŚĆ+ myję włosy codziennie, a butelka wystarczyła mi na prawie dwa miesiące stosowania; kremowa i gęsta konsystencja działa na korzyść, bo szampon starczył na dłużej niż np. klasyczny garnier.

CENA+ - stosunkowo tani, polecam spróbować;

Dobry jak każdy DOVE

To już mój kolejny produkt Dove i raczej na pewno nadal będę testowała te szampony.
Uwielbiam ich konsystencje (gęstą, kremową) poprzez którą nie muszę używać bardzo dużo szamponu, aby dobrze umyć włosy.
Szamponu używam wraz z mamą, ale wystarczył nam na prawie 2 miesiące duże opakowanie, co bardzo dobrze świadczy o wydajności produktu.
Zapach jest cudowny, ale delikatny, nienaganny po prostu wspaniały.
Butelka ładna, ale mam tylko jedno zastrzeżenie co do wydobywania końca szamponu. Butelka ma taki kształt, niemożliwe jest postawienie jej "do góry nogami".
Działanie: No cóż wcześniej miałam problem z wypadającymi włosami. Nie wiem czy to akurat zawdzięczam szamponowi czy innym zabiegom, ale trochę mniej wypadają. Ładnie czyści włosy, nie obciąża ich za bardzo, wszystko jest tak jak być powinno.

Moim zdaniem szampon jest dobry dla włosów nie za bardzo zniszczonych.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

jak to dove ;-)

Ja nie widze różnicy pomiędzy szamponami Dove. Lubie je, mimo że są cieżkie.

Można zauważyć szybsze przetłuszczanie włosów.
Zapach typowy dla Dove.
Szampon jest do włosów słabych i łamliwych (nie wypadających). Uważam, że producent myślał pewnie że zapobiegnie łamaniu poprzez dodany silikon który je zabezpieczy (gratis: obiąży) i łatwiejsze rozczesywanie włosów.

No i faktycznie włosy sie łatwiej rozczesują i nie plączą podczas mycia. (używam odżywki, zawsze). obciążenie mi nie przeszkadza.- bo przecież i tak trzeba umyć włosy nieświeże. ;-)

Nie powoduje łupieżu.

Raczej polecam dla włosów bardzo suchych i zniszczonych.

Używam tego produktu od: ten rodzaj mam pierwszy raz (ok. miesiąc)
Ilość zużytych opakowań: początek 1 opakowania 400ml

Nie dla mnie

Kupiłam ten szampon,ponieważ borykam się z problemem wypadających włosów. Niestety bardzo się zawiodłam,bo nie pomógł mi wcale. Ma nieciekawy jak dla mnie zapach pełen chemii.

Plusy:
+wydajny
+dobrze się pieni

Minusy:
-Nie pomógł mi
-nieprzyjemny zapach
-u nasady przełuszczał włosy,a końcówki wysuszał (tak,używałam odżywki)

Używam tego produktu od: Miesiąc

bdb

Jak zawsze musze pochwalic dove,bo to moja jedna z ulubionych firm.
Szampon faktycznie hamuje wypadanie wlosow,bdb sie pieni,jets wydajny,gęsty,dobrz myje wlosy.
Jedyny minus jaki zauwazylam-ale to nie musi być regułą-trochę szybko mi się przetłuszczają po nim włosy,a szasami zdarza się ze pojawia się łupiez.
Poz atym ok,warto przetestowac bo to dobre produkty.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze opakowanie

Już nigdy więcej!

Szampon okropnie wysusza włosy ! są sztywne, szorstkie i niemiłe w dotyku. skusilam sie na niego ze względu na obietnice zmniejszenia wypadania lub łamliwości ale w tym przypadku nic mnie nie przekona do ponownego użycia. jedynym + jest zapach ale to za mało.

Bardzo dobry!

Nawilża skórę głowy (do tej pory po innych szamponach mnie swędziała), nie mam łupieżu, a włosy mniej mi wypadają. Są miękkie i gładkie i mniej łamliwe. Bardzo dobrze się pieni. Wydajny i efektowny :))

Używam tego produktu od: ok. 1 rok
Ilość zużytych opakowań: kilka dużych

o nie!

Ten produkt to jakaś pomyłka. Wcale nie przestały mi po nim wypadać włosy a w dodatku po jego użyciu są strasznie suche i nie pomaga nawet odżywka. Jedyną rzeczą jaka im się udała w tym szamponie to zapasz ale szampon ma działać przede wszystkim a zapach to sprawa drugiego rzędu.

Używam tego produktu od: październik
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe